Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored ak. g. 2012/13 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 21:19 pon, 3. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Antonija"]ovo sto se mjenjala metodika...

znaci li da metodiku utorkom imamo svi od 4:15 do 20:00 (s obzirom da tako pise)?
sto je onda sa psihopatologijom?[/quote]

Da, svi imate metodiku tako.Tih 4 sata su 2 sata seminara i 2 sata vjezbi. Profesorica je inzistirala da imate svi u isto vrijeme; ja sam objasnila da to nije dobro i da ce biti problema s izbornim kolegijem, odgovoreno mi je da ce se to dogovoriti u hodu i sa studentima kada se utvrdi ko je sto upisao od izbornih kolegija... Tako da vam mogu samo reci da dodjete na nastavu prvi tjedan i dogovorite se s predavacima. Postoji eventualno mogucnost i da se jedan termin psihopatologije premjesti ali to isto treba vidjeti s profesorima prvi tjedan nastave, kada se vidi koliko studenata ima koliziju...
Antonija (napisa):
ovo sto se mjenjala metodika...

znaci li da metodiku utorkom imamo svi od 4:15 do 20:00 (s obzirom da tako pise)?
sto je onda sa psihopatologijom?


Da, svi imate metodiku tako.Tih 4 sata su 2 sata seminara i 2 sata vjezbi. Profesorica je inzistirala da imate svi u isto vrijeme; ja sam objasnila da to nije dobro i da ce biti problema s izbornim kolegijem, odgovoreno mi je da ce se to dogovoriti u hodu i sa studentima kada se utvrdi ko je sto upisao od izbornih kolegija... Tako da vam mogu samo reci da dodjete na nastavu prvi tjedan i dogovorite se s predavacima. Postoji eventualno mogucnost i da se jedan termin psihopatologije premjesti ali to isto treba vidjeti s profesorima prvi tjedan nastave, kada se vidi koliko studenata ima koliziju...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dajanas93
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2012. (22:44:19)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:59 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel postoji igdi popis koji su profesori i asistenti u kojem terminu?

[size=9][color=#999999]Added after 12 minutes:[/color][/size]

i jos nesto..1.godina prof. grupa P-Z ima samo 1 sat vjezbi iz uvoda u matematiku,a triba imati 3?!
jel postoji igdi popis koji su profesori i asistenti u kojem terminu?

Added after 12 minutes:

i jos nesto..1.godina prof. grupa P-Z ima samo 1 sat vjezbi iz uvoda u matematiku,a triba imati 3?!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ana1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 02. 2007. (23:57:50)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 2:00 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam par ne jasnoca pa molim pomoc...2 godina nastavnicki smjer dir2 u rasporedu pise da su vjezbe srijedom od 8-11 te postoje vjezbe pon i petkom, a u zaduzenjima nema te grupe srijedom vec cetvrtkoom od 3-5 i pise da ju drzi asistent Ciganovic. Takodjer petkom pise da su vjezbe od 2-4, ali mislim da je to greska i da su vjezbe od 2-5.
imam par ne jasnoca pa molim pomoc...2 godina nastavnicki smjer dir2 u rasporedu pise da su vjezbe srijedom od 8-11 te postoje vjezbe pon i petkom, a u zaduzenjima nema te grupe srijedom vec cetvrtkoom od 3-5 i pise da ju drzi asistent Ciganovic. Takodjer petkom pise da su vjezbe od 2-4, ali mislim da je to greska i da su vjezbe od 2-5.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Elena!
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2012. (00:00:24)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 9:32 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovako..svaka grupa ima 3 sata vježbi..A-H srijedom 8-11, I-O ponedjeljkom 16-19 i P-Z petkom 12-15..
ovako..svaka grupa ima 3 sata vježbi..A-H srijedom 8-11, I-O ponedjeljkom 16-19 i P-Z petkom 12-15..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pandora
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2011. (16:55:23)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 11:13 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

može li molim vas ikako biti objavljeno koji profesori/asistenti predaju u kojem terminu?
može li molim vas ikako biti objavljeno koji profesori/asistenti predaju u kojem terminu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 11:19 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karaga"]
Da, svi imate metodiku tako.Tih 4 sata su 2 sata seminara i 2 sata vjezbi. Profesorica je inzistirala da imate svi u isto vrijeme; ja sam objasnila da to nije dobro i da ce biti problema s izbornim kolegijem, odgovoreno mi je da ce se to dogovoriti u hodu i sa studentima kada se utvrdi ko je sto upisao od izbornih kolegija... Tako da vam mogu samo reci da dodjete na nastavu prvi tjedan i dogovorite se s predavacima. Postoji eventualno mogucnost i da se jedan termin psihopatologije premjesti ali to isto treba vidjeti s profesorima prvi tjedan nastave, kada se vidi koliko studenata ima koliziju...[/quote]

jel se zna koji bi mogao biti eventualni zamjenski termin za psihopatologiju ili to ovisi iskljucivo o predavacima?
pitam da znam jel se uopce isplati upisivati taj kolegij :(
karaga (napisa):

Da, svi imate metodiku tako.Tih 4 sata su 2 sata seminara i 2 sata vjezbi. Profesorica je inzistirala da imate svi u isto vrijeme; ja sam objasnila da to nije dobro i da ce biti problema s izbornim kolegijem, odgovoreno mi je da ce se to dogovoriti u hodu i sa studentima kada se utvrdi ko je sto upisao od izbornih kolegija... Tako da vam mogu samo reci da dodjete na nastavu prvi tjedan i dogovorite se s predavacima. Postoji eventualno mogucnost i da se jedan termin psihopatologije premjesti ali to isto treba vidjeti s profesorima prvi tjedan nastave, kada se vidi koliko studenata ima koliziju...


jel se zna koji bi mogao biti eventualni zamjenski termin za psihopatologiju ili to ovisi iskljucivo o predavacima?
pitam da znam jel se uopce isplati upisivati taj kolegij Sad



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
homesweethome
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 10. 2009. (16:25:25)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:22 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

nemoguće se snaći u ovom rasporedu objavljenom na službenoj stranici faksa, kad cete ukljuciti popis asistenata-profesora :?:
nemoguće se snaći u ovom rasporedu objavljenom na službenoj stranici faksa, kad cete ukljuciti popis asistenata-profesora Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 13:57 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Buni me diferencijalni racun vise varijabli (2.godina).
Na rasporedu za grupu [m-ž] pise da su predavanja iz DIFRAFA u cet 12-14, međutim na popisu profesora (koji se nalazi na 2. stranici) taj termin je u sri, a ne u cet, i drzi ga prof. Pandzic (kod prof. Tambace se podudara).

Koja informacija je sad tocna?

[size=9][color=#999999]Added after 17 minutes:[/color][/size]

Zatim pogledajte i usporedite rapored i popis profesora za VEKTORSKE PROSTORE, asisi. Prlic drzi vjezbe sri 10-12, kojih na raposredu uopce nema, prof Perse drzi predavanja uto 10-12, a ni toga nema na raposredu... skroz me sve zbunjuje... :cry:
Buni me diferencijalni racun vise varijabli (2.godina).
Na rasporedu za grupu [m-ž] pise da su predavanja iz DIFRAFA u cet 12-14, međutim na popisu profesora (koji se nalazi na 2. stranici) taj termin je u sri, a ne u cet, i drzi ga prof. Pandzic (kod prof. Tambace se podudara).

Koja informacija je sad tocna?

Added after 17 minutes:

Zatim pogledajte i usporedite rapored i popis profesora za VEKTORSKE PROSTORE, asisi. Prlic drzi vjezbe sri 10-12, kojih na raposredu uopce nema, prof Perse drzi predavanja uto 10-12, a ni toga nema na raposredu... skroz me sve zbunjuje... Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 14:10 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

sada mi je iskreno lijeno palit raspored... jeste pogledali da li ima napomena ispod rasporeda?
sada mi je iskreno lijeno palit raspored... jeste pogledali da li ima napomena ispod rasporeda?



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 14:16 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nikakvih napomena nema. :S

Stvarno je zbunjujuce, rapored jedno govori, a raspored profesora po predmetima i terminima opet druga prica. :S
Nikakvih napomena nema. :S

Stvarno je zbunjujuce, rapored jedno govori, a raspored profesora po predmetima i terminima opet druga prica. :S


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:39 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popis profesora s druge stranice ovog topica objavljen je 28. 6. -- prije vise od dva mjeseca! Naravno da postoje diskrepancije s aktualnim rasporedom koji se od tada nekoliko puta promijenio.
Popis profesora s druge stranice ovog topica objavljen je 28. 6. -- prije vise od dva mjeseca! Naravno da postoje diskrepancije s aktualnim rasporedom koji se od tada nekoliko puta promijenio.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frutabella
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 10. 2010. (16:35:36)
Postovi: (24E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 42 - 47

PostPostano: 14:49 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vec tad su postojala ista neslaganja (sto se tice mojih kolegija), samo sto sam ocekivala da ce do sad to biti ispravljeno, ali nazalost nije.
Samo sad ne znam kakav mi je raspored i kojem rasporedu da dam prednost, znatno bi mi to olaksalo posao...
Vec tad su postojala ista neslaganja (sto se tice mojih kolegija), samo sto sam ocekivala da ce do sad to biti ispravljeno, ali nazalost nije.
Samo sad ne znam kakav mi je raspored i kojem rasporedu da dam prednost, znatno bi mi to olaksalo posao...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:00 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih rekao da vjerujes aktualnom rasporedu, jer je on taj koji je sluzbeno objavljen (a valjda bi i bilo ispravljeno da je greska bila tamo). Nastavnici na nastavu dolaze po rasporedu u kojem su oni popisani, dakle ovoga po predmetima, u praksi, ne koristi nitko (osim vas kad si hocete birati grupe), sto ga -- uz cinjenicu da je star -- cini vrlo losim kandidatom za sluzbenu verziju.
Ja bih rekao da vjerujes aktualnom rasporedu, jer je on taj koji je sluzbeno objavljen (a valjda bi i bilo ispravljeno da je greska bila tamo). Nastavnici na nastavu dolaze po rasporedu u kojem su oni popisani, dakle ovoga po predmetima, u praksi, ne koristi nitko (osim vas kad si hocete birati grupe), sto ga -- uz cinjenicu da je star -- cini vrlo losim kandidatom za sluzbenu verziju.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 15:32 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

onaj popis predavaca je u vise navrata mjenjan i nadopunjavan i prepravljan, kao i raspored. mozda se pojavi neki novi popis, ali onaj sigurno nije vise azuran pa se nemojte previse vodit za njime, pogotovo ako ima neslaganja sa rasporedom koji je sada azuran!
onaj popis predavaca je u vise navrata mjenjan i nadopunjavan i prepravljan, kao i raspored. mozda se pojavi neki novi popis, ali onaj sigurno nije vise azuran pa se nemojte previse vodit za njime, pogotovo ako ima neslaganja sa rasporedom koji je sada azuran!



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 16:03 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dajanas93"]
i jos nesto..1.godina prof. grupa P-Z ima samo 1 sat vjezbi iz uvoda u matematiku,a triba imati 3?![/quote]

To je popravljeno.

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

[quote="pandora"]može li molim vas ikako biti objavljeno koji profesori/asistenti predaju u kojem terminu?[/quote]

To nije dio aplikacije u kojoj se radi raspored, u nju idu samo predmeti, termini i lokacije. Onaj raspored po predmetima s predavacima sam generirala na pocetku cisto da vidim kad radim raspored da kolege ne dobiju dvije stvari u isto vrijeme. U medjuvremenu je ta pomocna tablica po predmetima dozivjela vec nekoliko iteracija i nikako nije aktualna. Medjutim, iako sam to nekoliko puta napomenula studenti se stalno zale na nesrazmjer izmedju nje i rasporeda pa mislim da je bolje da ne stavljam vise takvu (noviju) stvar na web jer ce se mozda opet nesto ne preklapati i izazvati zbunjenost. Pravilo za gledanje one stare tablice: raspored je tocan, ako pise termin u tablici kao i na rasporedu onda najvjerojatnije taj covjek drzi i nastavu tada (osim recimo u slucaju kolege Sege koji je otisao pa ne drzi nastavu). Ako pise drugi termin onda nastavu drzi vjerojatno onaj ciji termin se promjenio. (tj ako imate 3 asistenta, za 2 pise isto i u tablici i na rasporedu, onda je onaj treci onaj koji je promjenio termin). Ali to ionako sada vise nije jako vazno jer u ponedjeljak pocinje nastava pa ce svi vidjeti koga imaju/nemaju i biti ce vremena pisati molbe za promjenu grupa i slicno...

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="homesweethome"]nemoguće se snaći u ovom rasporedu objavljenom na službenoj stranici faksa, kad cete ukljuciti popis asistenata-profesora :?:[/quote]

Zasto se nemoguce snaci? Nedostaju jedino predavaci (a i njih se nije objavljivalo do pred dvije godine kada se raspored generirao drugom aplikacijom koja je imala tu mogucnost? Ali nije recimo imala mogucnost da se minimiziraju rupe u rasporedu sto sam pretpostavila da studentima vise znaci?). Uskoro pocinje nastava pa ce se vidjeti ko sta predaje i stici ce se predavati molbe za promjenu grupa... Ali velim, vecina se moze desifrirati i iz onog popisa koji sada izaziva toliko problema da bi vjerojatno bilo bolje da ga nisam objavila?

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

[quote="Antonija"]

jel se zna koji bi mogao biti eventualni zamjenski termin za psihopatologiju ili to ovisi iskljucivo o predavacima?
pitam da znam jel se uopce isplati upisivati taj kolegij :([/quote]

Ako vas kolegij zanima i zelite ga upisati svakako ga upisite, na predavacima je onda da vam u dogovoru samnom omoguce da kolegij i pohadjate jer niste kvaziparcijala tj. to vam je uredan i redoviti kolegij. Imam nesluzbene informacije da se navodno termin psihopatologije "ionako promjeni svake godine", koliko je to istina ne znam, ali velim, upisite sto zelite i sto vam se svidja, pa kad pocne nastava nekako ce se to regulirati kad vec nije islo prije...
dajanas93 (napisa):

i jos nesto..1.godina prof. grupa P-Z ima samo 1 sat vjezbi iz uvoda u matematiku,a triba imati 3?!


To je popravljeno.

Added after 6 minutes:

pandora (napisa):
može li molim vas ikako biti objavljeno koji profesori/asistenti predaju u kojem terminu?


To nije dio aplikacije u kojoj se radi raspored, u nju idu samo predmeti, termini i lokacije. Onaj raspored po predmetima s predavacima sam generirala na pocetku cisto da vidim kad radim raspored da kolege ne dobiju dvije stvari u isto vrijeme. U medjuvremenu je ta pomocna tablica po predmetima dozivjela vec nekoliko iteracija i nikako nije aktualna. Medjutim, iako sam to nekoliko puta napomenula studenti se stalno zale na nesrazmjer izmedju nje i rasporeda pa mislim da je bolje da ne stavljam vise takvu (noviju) stvar na web jer ce se mozda opet nesto ne preklapati i izazvati zbunjenost. Pravilo za gledanje one stare tablice: raspored je tocan, ako pise termin u tablici kao i na rasporedu onda najvjerojatnije taj covjek drzi i nastavu tada (osim recimo u slucaju kolege Sege koji je otisao pa ne drzi nastavu). Ako pise drugi termin onda nastavu drzi vjerojatno onaj ciji termin se promjenio. (tj ako imate 3 asistenta, za 2 pise isto i u tablici i na rasporedu, onda je onaj treci onaj koji je promjenio termin). Ali to ionako sada vise nije jako vazno jer u ponedjeljak pocinje nastava pa ce svi vidjeti koga imaju/nemaju i biti ce vremena pisati molbe za promjenu grupa i slicno...

Added after 2 minutes:

homesweethome (napisa):
nemoguće se snaći u ovom rasporedu objavljenom na službenoj stranici faksa, kad cete ukljuciti popis asistenata-profesora Question


Zasto se nemoguce snaci? Nedostaju jedino predavaci (a i njih se nije objavljivalo do pred dvije godine kada se raspored generirao drugom aplikacijom koja je imala tu mogucnost? Ali nije recimo imala mogucnost da se minimiziraju rupe u rasporedu sto sam pretpostavila da studentima vise znaci?). Uskoro pocinje nastava pa ce se vidjeti ko sta predaje i stici ce se predavati molbe za promjenu grupa... Ali velim, vecina se moze desifrirati i iz onog popisa koji sada izaziva toliko problema da bi vjerojatno bilo bolje da ga nisam objavila?

Added after 2 minutes:

Antonija (napisa):


jel se zna koji bi mogao biti eventualni zamjenski termin za psihopatologiju ili to ovisi iskljucivo o predavacima?
pitam da znam jel se uopce isplati upisivati taj kolegij Sad


Ako vas kolegij zanima i zelite ga upisati svakako ga upisite, na predavacima je onda da vam u dogovoru samnom omoguce da kolegij i pohadjate jer niste kvaziparcijala tj. to vam je uredan i redoviti kolegij. Imam nesluzbene informacije da se navodno termin psihopatologije "ionako promjeni svake godine", koliko je to istina ne znam, ali velim, upisite sto zelite i sto vam se svidja, pa kad pocne nastava nekako ce se to regulirati kad vec nije islo prije...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pmfovka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2009. (21:58:15)
Postovi: (60)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 2 - 5

PostPostano: 18:54 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="karaga"][quote="daisy"]meni samo nije jasno ovo s nacrtnom.. prof. Bruckler i prof. Milin Šipuš imaju u isto vrijeme vježbe/predavanja.. onda to znači da ako idem kod Varošanec na predavanja, idem kod Bruckler na vježbe (i obrnuto, ako sam na pred kod MŠ, na vježbama sam kod Varošanec).. pitam jer.. ja bih sve kod Varošanec :D[/quote]

Nemaju u isto vrijeme, Bruckler ima vjezbe 4-6 petkom, a Milin predavanja 6-8 petkom i 13-14 srijedom.
Varosancec ima predavanja 9-12 ponedjeljkom i vjezbe 6-8 srijedom

[size=9][color=#999999]Added after 3 minutes:[/color][/size]

[quote="bounce585"]Može li se na PD-EM 2.god upisati oba izborna predmeta (Osnove algoritama i Programiranje 1)? Vidim da su po rasporedu predavanja u isto vrijeme..[/quote]
Nije predvidjeno da se upisu oba predmeta zajedno (tim vise sto uglavnom imaju isto gradivo, Osnove algoritama ako se ne varam u pseudokodu a Programiranje 1 u C-u). Pretpostavljam da se moze pisati molba za upis oba i onad ici na druga predavanja iz Prog ako pase po rapsoredu (vidjeti na rasporedu za 1. god ing. smjera) ili se dogovoriti s prof. za neko djelomicno pohadjanje nastave. Premda, velim, nema bas puno smisla upisati oba...

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote="ToMeK"]Zna li itko hoće li se držati Poslovne simulacije, na fajlu koji je stavila asistentica Karaga nije na popisu.
Nadalje zanima me hoće li izaći red predavanja prije ponedjeljka :)[/quote]

Poslovne simulacije, pet, 17-20 u 108, Penzar[/quote]



što se tiče nacrtne,al na rasporedu piše da su predavanja za jednu grupu srijeda 13-14 i petak 16-18, a vježbe su srijeda 16-18...ja ne vidim da nigdje piše da su predavanja za nijednu grupu petkom 18-20...ili krivo gledam? :oops:
karaga (napisa):
daisy (napisa):
meni samo nije jasno ovo s nacrtnom.. prof. Bruckler i prof. Milin Šipuš imaju u isto vrijeme vježbe/predavanja.. onda to znači da ako idem kod Varošanec na predavanja, idem kod Bruckler na vježbe (i obrnuto, ako sam na pred kod MŠ, na vježbama sam kod Varošanec).. pitam jer.. ja bih sve kod Varošanec Very Happy


Nemaju u isto vrijeme, Bruckler ima vjezbe 4-6 petkom, a Milin predavanja 6-8 petkom i 13-14 srijedom.
Varosancec ima predavanja 9-12 ponedjeljkom i vjezbe 6-8 srijedom

Added after 3 minutes:

bounce585 (napisa):
Može li se na PD-EM 2.god upisati oba izborna predmeta (Osnove algoritama i Programiranje 1)? Vidim da su po rasporedu predavanja u isto vrijeme..

Nije predvidjeno da se upisu oba predmeta zajedno (tim vise sto uglavnom imaju isto gradivo, Osnove algoritama ako se ne varam u pseudokodu a Programiranje 1 u C-u). Pretpostavljam da se moze pisati molba za upis oba i onad ici na druga predavanja iz Prog ako pase po rapsoredu (vidjeti na rasporedu za 1. god ing. smjera) ili se dogovoriti s prof. za neko djelomicno pohadjanje nastave. Premda, velim, nema bas puno smisla upisati oba...

Added after 1 minutes:

ToMeK (napisa):
Zna li itko hoće li se držati Poslovne simulacije, na fajlu koji je stavila asistentica Karaga nije na popisu.
Nadalje zanima me hoće li izaći red predavanja prije ponedjeljka Smile


Poslovne simulacije, pet, 17-20 u 108, Penzar




što se tiče nacrtne,al na rasporedu piše da su predavanja za jednu grupu srijeda 13-14 i petak 16-18, a vježbe su srijeda 16-18...ja ne vidim da nigdje piše da su predavanja za nijednu grupu petkom 18-20...ili krivo gledam? Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 19:52 uto, 4. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pmfovka"]
što se tiče nacrtne,al na rasporedu piše da su predavanja za jednu grupu srijeda 13-14 i petak 16-18, a vježbe su srijeda 16-18...ja ne vidim da nigdje piše da su predavanja za nijednu grupu petkom 18-20...ili krivo gledam? :oops:[/quote]

Predavanja petkom 18-20 pisu ovdje:
[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/raspored/cetvrtaprof.html[/url]
[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/raspored/petaprof.html[/url]
To su predavanja kod Z.Milin-Sipus
pmfovka (napisa):

što se tiče nacrtne,al na rasporedu piše da su predavanja za jednu grupu srijeda 13-14 i petak 16-18, a vježbe su srijeda 16-18...ja ne vidim da nigdje piše da su predavanja za nijednu grupu petkom 18-20...ili krivo gledam? Embarassed


Predavanja petkom 18-20 pisu ovdje:
http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/raspored/cetvrtaprof.html
http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/raspored/petaprof.html
To su predavanja kod Z.Milin-Sipus


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
LAra22
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 06. 2010. (16:43:18)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 11:22 sri, 5. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na matematičkoj statistici, 2.godina, utorkom od 11 do 14 je Statistički praktikum 2, a u isto vrijeme su i Metrički prostori s 1. godine tako da ne mogu biti na oba predavanja. A ponedjeljkom i srijedom su rupe po 4 sata :/ Može se to nekako srediti?
Na matematičkoj statistici, 2.godina, utorkom od 11 do 14 je Statistički praktikum 2, a u isto vrijeme su i Metrički prostori s 1. godine tako da ne mogu biti na oba predavanja. A ponedjeljkom i srijedom su rupe po 4 sata Ehm? Može se to nekako srediti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 17:56 sri, 5. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="LAra22"]Na matematičkoj statistici, 2.godina, utorkom od 11 do 14 je Statistički praktikum 2, a u isto vrijeme su i Metrički prostori s 1. godine tako da ne mogu biti na oba predavanja. A ponedjeljkom i srijedom su rupe po 4 sata :/ Može se to nekako srediti?[/quote]

Na zalost ne mogu paziti da nema preklapanja izmedju razlicitih godina, jedva se postiglo (u nekim slucajevima nije) da nema preklapanja unutar iste godine i istog smjera. Rupe od 4 sata ne vidim, vidim samo od 2, ali u svakom slucaju rupe u sredini rasporeda rezultat su naseg kronicnog nedostatka prostora; cak i ako profesor moze u to vrijeme obicno nema prostorije gdje fizicki staviti studente jer su ti srednji "popularni" termini obicno dobrim djelom zauzeti seminarima i slicnim aktivnostima.

Iance raspored je dozivio i svoju ja se iskreno nadam posljednju promjenu, promjenio se termin Teorije vjerojatnosti 1 zbog termina sjednica senata na kojima prof. mora biti. Zbog toga a i zbog nekih drugih zahtjeva doslo je do promjene prostorija za neke kolegije tako da ako ste si vec isprintali raspored prekontrolirajte si prostorije. Sada konacno idem to sve printati i na oglasnu plocu stavljati...
LAra22 (napisa):
Na matematičkoj statistici, 2.godina, utorkom od 11 do 14 je Statistički praktikum 2, a u isto vrijeme su i Metrički prostori s 1. godine tako da ne mogu biti na oba predavanja. A ponedjeljkom i srijedom su rupe po 4 sata Ehm? Može se to nekako srediti?


Na zalost ne mogu paziti da nema preklapanja izmedju razlicitih godina, jedva se postiglo (u nekim slucajevima nije) da nema preklapanja unutar iste godine i istog smjera. Rupe od 4 sata ne vidim, vidim samo od 2, ali u svakom slucaju rupe u sredini rasporeda rezultat su naseg kronicnog nedostatka prostora; cak i ako profesor moze u to vrijeme obicno nema prostorije gdje fizicki staviti studente jer su ti srednji "popularni" termini obicno dobrim djelom zauzeti seminarima i slicnim aktivnostima.

Iance raspored je dozivio i svoju ja se iskreno nadam posljednju promjenu, promjenio se termin Teorije vjerojatnosti 1 zbog termina sjednica senata na kojima prof. mora biti. Zbog toga a i zbog nekih drugih zahtjeva doslo je do promjene prostorija za neke kolegije tako da ako ste si vec isprintali raspored prekontrolirajte si prostorije. Sada konacno idem to sve printati i na oglasnu plocu stavljati...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 6:21 čet, 6. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

D-EM i D-EMI didaktika predavanja srijedom u kojoj prostoriji su? čini mi se da je to ispalo? :)
D-EM i D-EMI didaktika predavanja srijedom u kojoj prostoriji su? čini mi se da je to ispalo? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sljedeće
Stranica 4 / 12.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan