Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

knjiznica u 102? (ne klasicna, ne faxovska)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

biste li sudjelovali u projektu "knjiznica u 102"
da, imam knjige iz beletristike koje bih dao/dala
21%
 21%  [ 5 ]
da, imam knjige iz strucne koje bih dao/dala (matematika, racunarstvo...)
8%
 8%  [ 2 ]
da,volio/volila bi citati knjige iz beletristike
17%
 17%  [ 4 ]
da,volio/volila bi citati strucne knjige
21%
 21%  [ 5 ]
ne
30%
 30%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 23

Autor/ica Poruka
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 16:23 pet, 14. 9. 2012    Naslov: knjiznica u 102? (ne klasicna, ne faxovska) Citirajte i odgovorite

ovako, to je za sada samo ideja za koju skupljam informacije zato vas molim da odg na anaketu da vidimo ako je to moguce izvesti. zahvale autoru ideje, ja samo pokusavam to provesti jer je ideja bombasticna :D

ideja je sljedeca

studenti/zaposlenici/mozda_i_jos_neko imaju doma neke knjige koje vise ne citaju (da, na faxu ima puno ljudi koji citaju :)) i zele ih se rijesiti. ako bi se nasao takav skup ljudi onda bi ta "knjiznica u 102" postala na neki nacin mjesto di se knjige razmjenjuju, znaci procitate novu knjigu a ne patite ju.
princip rada bi bio da bi se clanarina placala u knjigama (recimo upisnina 2 knjige), tako bi se povecavao fond knjiga. za posudivanje novih knjiga trebate donjet jednu u zamjenu. naravno da bi samo doniranje knjiga bilo dopusteno :)
ponavljam pretpostavka je da se tih knjiga zelite rijesiti da vam ne zauzimaju mjesto doma a da ih ne bacate

to je samo idejno jos, ako ce doc do ostvarivanja onda bolje objasnim pravila rada (kad ih smislim u detalje). sve bi bilo zasnovano na postenju (vjerujem u vas ;) i dobroj volji, niko nebi imao nikakve izdatke a svi bi se dobro zabavili :)

zavise odgovora napisite post, kao i vase misljenje ideje prijedloge...
ovako, to je za sada samo ideja za koju skupljam informacije zato vas molim da odg na anaketu da vidimo ako je to moguce izvesti. zahvale autoru ideje, ja samo pokusavam to provesti jer je ideja bombasticna Very Happy

ideja je sljedeca

studenti/zaposlenici/mozda_i_jos_neko imaju doma neke knjige koje vise ne citaju (da, na faxu ima puno ljudi koji citaju Smile) i zele ih se rijesiti. ako bi se nasao takav skup ljudi onda bi ta "knjiznica u 102" postala na neki nacin mjesto di se knjige razmjenjuju, znaci procitate novu knjigu a ne patite ju.
princip rada bi bio da bi se clanarina placala u knjigama (recimo upisnina 2 knjige), tako bi se povecavao fond knjiga. za posudivanje novih knjiga trebate donjet jednu u zamjenu. naravno da bi samo doniranje knjiga bilo dopusteno Smile
ponavljam pretpostavka je da se tih knjiga zelite rijesiti da vam ne zauzimaju mjesto doma a da ih ne bacate

to je samo idejno jos, ako ce doc do ostvarivanja onda bolje objasnim pravila rada (kad ih smislim u detalje). sve bi bilo zasnovano na postenju (vjerujem u vas Wink i dobroj volji, niko nebi imao nikakve izdatke a svi bi se dobro zabavili Smile

zavise odgovora napisite post, kao i vase misljenje ideje prijedloge...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 18:15 sub, 15. 9. 2012    Naslov: Re: knjiznica u 102? (ne klasicna, ne faxovska) Citirajte i odgovorite

možda bi trebalo podesiti anketu tako da se može dati više odgovora.

meni se ideja sviđa,
ali imam neka pitanja/komentare.

[quote="fireball"]


princip rada bi bio da bi se clanarina placala u knjigama (recimo upisnina 2 knjige), tako bi se povecavao fond knjiga. za posudivanje novih knjiga trebate donjet jednu u zamjenu. naravno da bi samo doniranje knjiga bilo dopusteno :)[/quote]

ako sam dobro skužila,
znači ja se želim učlaniti, i dam vam 2 knjige,
i onda želim "posuditi" jednu knjigu pa u zamjenu dam neku svoju.
jel to onda znači da ako ja vraćam tu posuđenu knjigu, svoju dobivam natrag, ili to znači da ja ni ne trebam vratiti ovu posuđenu knjigu (pa moja ostaje u knjižnici)?


[quote="fireball"]
sve bi bilo zasnovano na postenju (vjerujem u vas ;)
[/quote]

ja se nebi baš skroz pouzdala u to :)
možda bi trebalo podesiti anketu tako da se može dati više odgovora.

meni se ideja sviđa,
ali imam neka pitanja/komentare.

fireball (napisa):



princip rada bi bio da bi se clanarina placala u knjigama (recimo upisnina 2 knjige), tako bi se povecavao fond knjiga. za posudivanje novih knjiga trebate donjet jednu u zamjenu. naravno da bi samo doniranje knjiga bilo dopusteno Smile


ako sam dobro skužila,
znači ja se želim učlaniti, i dam vam 2 knjige,
i onda želim "posuditi" jednu knjigu pa u zamjenu dam neku svoju.
jel to onda znači da ako ja vraćam tu posuđenu knjigu, svoju dobivam natrag, ili to znači da ja ni ne trebam vratiti ovu posuđenu knjigu (pa moja ostaje u knjižnici)?


fireball (napisa):

sve bi bilo zasnovano na postenju (vjerujem u vas Wink


ja se nebi baš skroz pouzdala u to Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 18:55 sub, 15. 9. 2012    Naslov: Re: knjiznica u 102? (ne klasicna, ne faxovska) Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."]
jel to onda znači da ako ja vraćam tu posuđenu knjigu, svoju dobivam natrag, ili to znači da ja ni ne trebam vratiti ovu posuđenu knjigu (pa moja ostaje u knjižnici)?[/quote]


ne dobijas svoju nazad, ali ako je tamo mozes si ju uzet nazad; princip bi bio 1:1, dok ne doneses knjigu ne mozes "posuditi". znaci kad neku posudis, nemoras nju vratiti, mozes neku drugu donjet da posudis novu. zato je ta fora sa knjigama koje vise ne citas/ne trebas

a dvije bi bile kao "upisnina"; kako bi se fond knjiga povecacvao

[quote="Buga."]
ja se nebi baš skroz pouzdala u to :)[/quote]

a gle, imam vjere u matematicere :)

p.s. promjenio bi ja to ali mislim da ne mogu (nije da sam trazio previse ali htio sam i ja da bude tako)
Buga. (napisa):

jel to onda znači da ako ja vraćam tu posuđenu knjigu, svoju dobivam natrag, ili to znači da ja ni ne trebam vratiti ovu posuđenu knjigu (pa moja ostaje u knjižnici)?



ne dobijas svoju nazad, ali ako je tamo mozes si ju uzet nazad; princip bi bio 1:1, dok ne doneses knjigu ne mozes "posuditi". znaci kad neku posudis, nemoras nju vratiti, mozes neku drugu donjet da posudis novu. zato je ta fora sa knjigama koje vise ne citas/ne trebas

a dvije bi bile kao "upisnina"; kako bi se fond knjiga povecacvao

Buga. (napisa):

ja se nebi baš skroz pouzdala u to Smile


a gle, imam vjere u matematicere Smile

p.s. promjenio bi ja to ali mislim da ne mogu (nije da sam trazio previse ali htio sam i ja da bude tako)



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 19:45 sub, 15. 9. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ideja je ok u svakom slučaju ;)
ideja je ok u svakom slučaju Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 17:36 uto, 9. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima kaj novo?
Ima kaj novo?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 17:52 uto, 9. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."]Ima kaj novo?[/quote]9

cekam jos malo, postavit cu neku anketu i na fax pa cemo vidjeti rezultate, jer ako nema zainteresiranih nije lako organizirati
Buga. (napisa):
Ima kaj novo?
9

cekam jos malo, postavit cu neku anketu i na fax pa cemo vidjeti rezultate, jer ako nema zainteresiranih nije lako organizirati



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 19:14 uto, 9. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

9
9


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan