Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ĆUMEZ NIJE MRTAV!

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Ove godine OCU VISE _________
seminara !
16%
 16%  [ 3 ]
znanstveno motiviranih rostilja ! khm ;)
27%
 27%  [ 5 ]
ocu vise kavi sa svojim i tudjim najdrazim profesorima !
5%
 5%  [ 1 ]
ocu gledat Dr. Stefana Franka svaki petak na projektoru u CumezU!
11%
 11%  [ 2 ]
Dajte mi da gledam bilo sto OSIM Dr. Stefana Franka petkom u Cumezu, molim vas ko ljude!
16%
 16%  [ 3 ]
ocu jos izlozbi
0%
 0%  [ 0 ]
ocu nekakav ekvivalent skolske ploce u Cumezu
5%
 5%  [ 1 ]
JA OCU VISE VOLONTIRATI :D
0%
 0%  [ 0 ]
ili vise kave u cappucino ? :)
0%
 0%  [ 0 ]
vise izleta
16%
 16%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 18

Autor/ica Poruka
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 16:07 sri, 25. 8. 2004    Naslov: ĆUMEZ NIJE MRTAV! Citirajte i odgovorite

...samo tako smrdi ali to je do frizidera jerbo ga jos nemamo, a otvoreni sokovi i mlijeko od ljetnog roka su jos uvijek u ormaru :shock:

U svakom slucaju, kraj ljetnih rokova ne znaci i kraj projekta Cumez, projekt se nastavlja, namirnice ce se nabaviti i voljeli bi cijelu stvar staviti u pokret do pocetka iduceg tjedna (onaj koji pocinje sa 1.9.) da se Brdu omoguci jedno dobro mjesto za ucenje i/ili opustanje uz/bez nesmotreno gubljenje dragocjenog vremena u ugodnom okruzenju gdje zauvijek blagoslivljani volonteri drze sank, toce kave i sokove i teroriziraju svekoliko akademsko gradjanstvo svojim ukusom u muzici :mrgreen:

Dakle, za pocetak, [color=red][size=24]TRAZE SE VOLONTERI[/size][/color], prvi tjedan, ocito, plese slobodnim stilom, bilo bi idealno kada bi volonteri od ljetnog semestra preuzeli natrag svoje termine, a rupe bi se vec nekako popunile, glavno da je CUMEZ OTVOREN i da privlaci ljude da u njega zalaze i dolaze na projekcije i seminare kako bi jednog dana mogli ostvariti ono oko cega se prijetimo zadnjih 6 mjeseci (il kolko vec) i da konacno dobijemo vece prostore, neke prostore u kojima cete smijeti popusiti cigaru uz kavu i tkoznastajos sto bi ste vi htijeli ciniti a nikome jos niste htjeli priznati ;) Al otompotom, [b]prvo volonteri[/b] :!:

Nastavit ce se odrzavanje redovitih projekcija ne-blockbuster remekdijela filmske umjetnosti i stalne izlozbe i nadamo se nastaviti sa seminarima o razlicitim zanimljivostima vezanih uz fiziku, matematiku, biologiju, kemiju, geologiju, geofiziku i tako dalje, u nadi da ce "native" studenti upoznati neke detalje vezane uz svoj buduci zivotni poziv na jedan neformalniji/neobvezatniji nacin uz direktnu/neformalnu/ponekad zabavnu i/ili interesantnu komunikaciju sa strucnjacima iz svoje vlastite struke i, u nadi, da ce oni drugi studenti prosiriti svoje znanstvene vidike i interese izvan cetiri zida svoga studija i prosiriti svoju i svijest i poznanstva i na grane znanosti o kojima znaju malo ili nista u nadi da ce ih to jednog dana uciniti boljim znanstvenicima i strucnjacima u poljima, nadam se znanosti, u koja ce ih zivot vec jednog dana odnijeti.

[size=18]:!: U svakom slucaju, Cumez nije mrtav, samo mu tako smrde prostorije, al prozracit cemo ih i necete ni znati sta je tamo stajalo cijeloga ljeta :mrgreen:. I ... buduci da je prposan i ziv, i takav kakav je, trebaju mu nove ideje i poticaji, prijedlozi za projekcije i seminare, nacine organizacije prostora/udruge/rada, ideje i izgovori za rostilje uz meso, pjesmu i mnoge konzumacije opcepopularnih prehrambenih artikala ponegdje poznatim kao pivo, vino, sokic itd :D[/size]

:zivili: i Bog vas blagoslovio :D

[url]www.cumez.org[/url]
...samo tako smrdi ali to je do frizidera jerbo ga jos nemamo, a otvoreni sokovi i mlijeko od ljetnog roka su jos uvijek u ormaru Shocked

U svakom slucaju, kraj ljetnih rokova ne znaci i kraj projekta Cumez, projekt se nastavlja, namirnice ce se nabaviti i voljeli bi cijelu stvar staviti u pokret do pocetka iduceg tjedna (onaj koji pocinje sa 1.9.) da se Brdu omoguci jedno dobro mjesto za ucenje i/ili opustanje uz/bez nesmotreno gubljenje dragocjenog vremena u ugodnom okruzenju gdje zauvijek blagoslivljani volonteri drze sank, toce kave i sokove i teroriziraju svekoliko akademsko gradjanstvo svojim ukusom u muzici Mr. Green

Dakle, za pocetak, TRAZE SE VOLONTERI, prvi tjedan, ocito, plese slobodnim stilom, bilo bi idealno kada bi volonteri od ljetnog semestra preuzeli natrag svoje termine, a rupe bi se vec nekako popunile, glavno da je CUMEZ OTVOREN i da privlaci ljude da u njega zalaze i dolaze na projekcije i seminare kako bi jednog dana mogli ostvariti ono oko cega se prijetimo zadnjih 6 mjeseci (il kolko vec) i da konacno dobijemo vece prostore, neke prostore u kojima cete smijeti popusiti cigaru uz kavu i tkoznastajos sto bi ste vi htijeli ciniti a nikome jos niste htjeli priznati Wink Al otompotom, prvo volonteri Exclamation

Nastavit ce se odrzavanje redovitih projekcija ne-blockbuster remekdijela filmske umjetnosti i stalne izlozbe i nadamo se nastaviti sa seminarima o razlicitim zanimljivostima vezanih uz fiziku, matematiku, biologiju, kemiju, geologiju, geofiziku i tako dalje, u nadi da ce "native" studenti upoznati neke detalje vezane uz svoj buduci zivotni poziv na jedan neformalniji/neobvezatniji nacin uz direktnu/neformalnu/ponekad zabavnu i/ili interesantnu komunikaciju sa strucnjacima iz svoje vlastite struke i, u nadi, da ce oni drugi studenti prosiriti svoje znanstvene vidike i interese izvan cetiri zida svoga studija i prosiriti svoju i svijest i poznanstva i na grane znanosti o kojima znaju malo ili nista u nadi da ce ih to jednog dana uciniti boljim znanstvenicima i strucnjacima u poljima, nadam se znanosti, u koja ce ih zivot vec jednog dana odnijeti.

Exclamation U svakom slucaju, Cumez nije mrtav, samo mu tako smrde prostorije, al prozracit cemo ih i necete ni znati sta je tamo stajalo cijeloga ljeta Mr. Green. I ... buduci da je prposan i ziv, i takav kakav je, trebaju mu nove ideje i poticaji, prijedlozi za projekcije i seminare, nacine organizacije prostora/udruge/rada, ideje i izgovori za rostilje uz meso, pjesmu i mnoge konzumacije opcepopularnih prehrambenih artikala ponegdje poznatim kao pivo, vino, sokic itd Very Happy

Zivili! i Bog vas blagoslovio Very Happy

www.cumez.org



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 21:17 sri, 25. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vrlo rado :) ali treba zakrpati balon što pada na tlo...spasi li se godina tko zna. :wink:
Vrlo rado Smile ali treba zakrpati balon što pada na tlo...spasi li se godina tko zna. Wink



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 21:23 sri, 25. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vincent Van Ear"]Vrlo rado :) ali treba zakrpati balon što pada na tlo...spasi li se godina tko zna. :wink:[/quote]
ako mislis da mozes uciti dva sata tjedno uz tihu muziku po svom odabiru u prostoriji na Brdu sa direktnim pristupom na internet, dodji iduci tjedan i odaberi si termin koji ti odgovara za volontiranje na sanku :) mozda onaj prije projekcija ;) ?
Vincent Van Ear (napisa):
Vrlo rado Smile ali treba zakrpati balon što pada na tlo...spasi li se godina tko zna. Wink

ako mislis da mozes uciti dva sata tjedno uz tihu muziku po svom odabiru u prostoriji na Brdu sa direktnim pristupom na internet, dodji iduci tjedan i odaberi si termin koji ti odgovara za volontiranje na sanku Smile mozda onaj prije projekcija Wink ?



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:34 sri, 25. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Errrr.... Trebate poceti nabavljati i prodavati:

:bottle: & :can: & :pc:

;)
Errrr.... Trebate poceti nabavljati i prodavati:

Flasa Ljekovite Vodice & Limenka Ljekovite Vodice & Pravi cevapi

Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 23:54 sri, 25. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Errrr.... Trebate poceti nabavljati i prodavati:

:bottle: & :can: & :pc:

;)[/quote]
:D Jel mi vjerujes da sam to htio staviti na anketu al sam dostigao limit :D a :pc: asmodai pece naveliko na svakoj rostiljadi na parkingu od faksa :g:
vsego (napisa):
Errrr.... Trebate poceti nabavljati i prodavati:

Flasa Ljekovite Vodice & Limenka Ljekovite Vodice & Pravi cevapi

Wink

Very Happy Jel mi vjerujes da sam to htio staviti na anketu al sam dostigao limit Very Happy a Pravi cevapi asmodai pece naveliko na svakoj rostiljadi na parkingu od faksa Mr. Green



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 0:07 čet, 26. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

bil' sam na zadnjoj roštiljadi,malo ekipe ali probrana. :)
Jedina zamjerka ide karlovačkom hmelju što je brzo iščeznuo. :roll:
I nekako brojniji fizičari no ''naši''. :)
bil' sam na zadnjoj roštiljadi,malo ekipe ali probrana. Smile
Jedina zamjerka ide karlovačkom hmelju što je brzo iščeznuo. Rolling Eyes
I nekako brojniji fizičari no ''naši''. Smile



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 19:34 čet, 26. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vincent Van Ear"]bil' sam na zadnjoj roštiljadi,malo ekipe ali probrana. :)
Jedina zamjerka ide karlovačkom hmelju što je brzo iščeznuo. :roll:
I nekako brojniji fizičari no ''naši''. :)[/quote]
Bilo jaako dobro tada :D steta sto je ovo ipak akademski forum pa ne smijem prepricavati, al pozivam vas sve svesrdno na iducu da i Vi dobijete pregrst novih stvari koje necete nikome prepricavati na forumu (bar se nadam :verycool:) :P

a sto se fizicara tice, oni jesu mnogo angaziraniji u smislu "studentskih inicijativa", makar to bile i rostiljade :D no "nasi" :? al razveselilo me sto je rostiljada izmamila skoro jednak broj "nasih" ;) asistenata kao i studenata (toliko o studentima ;) ali i asistentima :lol:) i barem toga puta su svi stajali nestrpljivo u [i]mom[/i] redu :g:

btw: PRIJEDLOZI :) rostiljade, seminari, astronomski(a mozda i ne :g:) izleti ? Velebit, japetic, bijele stijene? Ideja za filmove? A i treba nam i ciste fizicke pomoci, dakle bez pametovanja za promjenu :g: ideja za nove prostorije, nacine za navuci profesore i asistente na formalni i neformalni dijalog, filmovi koje zelite gledati, seminare koje/cije zelite slusati itd :) :?:
Vincent Van Ear (napisa):
bil' sam na zadnjoj roštiljadi,malo ekipe ali probrana. Smile
Jedina zamjerka ide karlovačkom hmelju što je brzo iščeznuo. Rolling Eyes
I nekako brojniji fizičari no ''naši''. Smile

Bilo jaako dobro tada Very Happy steta sto je ovo ipak akademski forum pa ne smijem prepricavati, al pozivam vas sve svesrdno na iducu da i Vi dobijete pregrst novih stvari koje necete nikome prepricavati na forumu (bar se nadam Very cool) Razz

a sto se fizicara tice, oni jesu mnogo angaziraniji u smislu "studentskih inicijativa", makar to bile i rostiljade Very Happy no "nasi" Confused al razveselilo me sto je rostiljada izmamila skoro jednak broj "nasih" Wink asistenata kao i studenata (toliko o studentima Wink ali i asistentima Laughing) i barem toga puta su svi stajali nestrpljivo u mom redu Mr. Green

btw: PRIJEDLOZI Smile rostiljade, seminari, astronomski(a mozda i ne Mr. Green) izleti ? Velebit, japetic, bijele stijene? Ideja za filmove? A i treba nam i ciste fizicke pomoci, dakle bez pametovanja za promjenu Mr. Green ideja za nove prostorije, nacine za navuci profesore i asistente na formalni i neformalni dijalog, filmovi koje zelite gledati, seminare koje/cije zelite slusati itd Smile Question



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 20:54 čet, 26. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Bilo jaako dobro tada steta sto je ovo ipak akademski forum pa ne smijem prepricavati, al pozivam vas sve svesrdno na iducu da i Vi dobijete pregrst novih stvari koje necete nikome prepricavati na forumu (bar se nadam ) [/quote]

I da samo nadodam-sigurno Vam jamčimo pregršt glavobolje :mrgreen: jer se diskutira o svakojakim temama iz znanosti i kulture :roll:
:mrgreen:
Citat:
Bilo jaako dobro tada steta sto je ovo ipak akademski forum pa ne smijem prepricavati, al pozivam vas sve svesrdno na iducu da i Vi dobijete pregrst novih stvari koje necete nikome prepricavati na forumu (bar se nadam )


I da samo nadodam-sigurno Vam jamčimo pregršt glavobolje Mr. Green jer se diskutira o svakojakim temama iz znanosti i kulture Rolling Eyes
Mr. Green



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:14 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene ta vaša ideja o tom Ćumezu malo (iako daleko od tog) podsjeća na ona američka bratstva na sveučilištima (alfe, bete, omege...). :twisted:

Uglavnom, nekak' mi se čini da to ide u tom smjeru. :twisted:

Budete li primili u bratstvo kemičare i biologe kad stignu na brdo ili budu oni morali svoje bratstvo osnivat'?
:lol:
NHF.
Mene ta vaša ideja o tom Ćumezu malo (iako daleko od tog) podsjeća na ona američka bratstva na sveučilištima (alfe, bete, omege...). Twisted Evil

Uglavnom, nekak' mi se čini da to ide u tom smjeru. Twisted Evil

Budete li primili u bratstvo kemičare i biologe kad stignu na brdo ili budu oni morali svoje bratstvo osnivat'?
Laughing
NHF.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 0:42 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Mene ta vaša ideja o tom Ćumezu malo (iako daleko od tog) podsjeća na ona američka bratstva na sveučilištima (alfe, bete, omege...). :twisted:

Uglavnom, nekak' mi se čini da to ide u tom smjeru. :twisted:

Budete li primili u bratstvo kemičare i biologe kad stignu na brdo ili budu oni morali svoje bratstvo osnivat'?
:lol:
NHF.[/quote]

crni, krivo si shvatio od pocetka do kraja. usporedbom s americkim bratstvima na sveucilistima vrijedas sve ljude koji se oko tog kluba nesto trude. poanta cumeza je da sve sto radi, radi za sve studente pmf-a. cumez je klub STUDENATA PMF-a. dakle, to je klub za sve nas, od biologa do matematicara. a nije neuobicajeno i neke cijenjene goste s drugih fakulteta srest na projekcijama, rostiljadama i slicno... jesi ti cuo kad za KSFF ili za KSET ? jesu li oni "bratstvo"? oni su afirmiraniji od cumeza i nemas uvid u njihove organizacijske probleme i u trud koji ulazu ali cumez (to jest njegova posada) se mora trudit iz petnih zila da ovaj hvale vrijedan projekt ne propadne dok je jos u pelenama cisto radi skeptika poput tebe. u biti, bolje da sutim jer kad me nesto pogodi u zicu znan se malo zaboravit :x uglavnom... jesi li bio ikad u cumezu? ako da... pobogu, na koga li si nabasao tamo pa da si takvo misljenje stvorio? a ako ne... sta si radio cilu 2004.?
Crni (napisa):
Mene ta vaša ideja o tom Ćumezu malo (iako daleko od tog) podsjeća na ona američka bratstva na sveučilištima (alfe, bete, omege...). Twisted Evil

Uglavnom, nekak' mi se čini da to ide u tom smjeru. Twisted Evil

Budete li primili u bratstvo kemičare i biologe kad stignu na brdo ili budu oni morali svoje bratstvo osnivat'?
Laughing
NHF.


crni, krivo si shvatio od pocetka do kraja. usporedbom s americkim bratstvima na sveucilistima vrijedas sve ljude koji se oko tog kluba nesto trude. poanta cumeza je da sve sto radi, radi za sve studente pmf-a. cumez je klub STUDENATA PMF-a. dakle, to je klub za sve nas, od biologa do matematicara. a nije neuobicajeno i neke cijenjene goste s drugih fakulteta srest na projekcijama, rostiljadama i slicno... jesi ti cuo kad za KSFF ili za KSET ? jesu li oni "bratstvo"? oni su afirmiraniji od cumeza i nemas uvid u njihove organizacijske probleme i u trud koji ulazu ali cumez (to jest njegova posada) se mora trudit iz petnih zila da ovaj hvale vrijedan projekt ne propadne dok je jos u pelenama cisto radi skeptika poput tebe. u biti, bolje da sutim jer kad me nesto pogodi u zicu znan se malo zaboravit Mad uglavnom... jesi li bio ikad u cumezu? ako da... pobogu, na koga li si nabasao tamo pa da si takvo misljenje stvorio? a ako ne... sta si radio cilu 2004.?



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 1:13 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vincent Van Ear"]bil' sam na zadnjoj roštiljadi,malo ekipe ali probrana. :)
Jedina zamjerka ide karlovačkom hmelju što je brzo iščeznuo. :roll:
I nekako brojniji fizičari no ''naši''. :)[/quote]
[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Bilo jaako dobro tada :D steta sto je ovo ipak akademski forum pa ne smijem prepricavati, al pozivam vas sve svesrdno na iducu da i Vi dobijete pregrst novih stvari koje necete nikome prepricavati na forumu (bar se nadam :verycool:) :P[/quote]ahaaaaa, zadnja rostiljada :) bas je bilo :BIG:
a sto se tice :2pivce: - uvik brzo nestane, sta ces :) zato je pametno doc na vrime :) rostiljade pocinju u 5 popodne pa je pametno vec tada zauzet strateski polozaj (ili ponit sa sobom zalihe :D ) i naravno odmah u zasjedu oko rostilja :klopa: :) enivej, radujem se iducoj :slonic: naslucuje li se neki datum koji bi posluzio kao povod iducoj nam blazenoj rostiljadi? :)
a glede brojnosti fizicara - oni su brojniji valjda jer su manje skepticni :) matematicari vole stvarat misljenja poput Crnog, koliko sam uspila zakljucit iz razgovora s ljudima. ali i to ce se prominit, nadam se :)
Vincent Van Ear (napisa):
bil' sam na zadnjoj roštiljadi,malo ekipe ali probrana. Smile
Jedina zamjerka ide karlovačkom hmelju što je brzo iščeznuo. Rolling Eyes
I nekako brojniji fizičari no ''naši''. Smile

ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Bilo jaako dobro tada Very Happy steta sto je ovo ipak akademski forum pa ne smijem prepricavati, al pozivam vas sve svesrdno na iducu da i Vi dobijete pregrst novih stvari koje necete nikome prepricavati na forumu (bar se nadam Very cool) Razz
ahaaaaa, zadnja rostiljada Smile bas je bilo #Big smile
a sto se tice Neka zvone case! - uvik brzo nestane, sta ces Smile zato je pametno doc na vrime Smile rostiljade pocinju u 5 popodne pa je pametno vec tada zauzet strateski polozaj (ili ponit sa sobom zalihe Very Happy ) i naravno odmah u zasjedu oko rostilja Dosli cevapi!!!! Smile enivej, radujem se iducoj Rozi slonic naslucuje li se neki datum koji bi posluzio kao povod iducoj nam blazenoj rostiljadi? Smile
a glede brojnosti fizicara - oni su brojniji valjda jer su manje skepticni Smile matematicari vole stvarat misljenja poput Crnog, koliko sam uspila zakljucit iz razgovora s ljudima. ali i to ce se prominit, nadam se Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:15 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joj maco, pa zafrkavam se. Kaj se odmah ljutiš?

Mislim da jesam bil', iak' baš i nisam siguran. Meni je sve to lijepo i super i naravno da mi je drago i cijenim ekipu koja to radi i sve pet.
Joj maco, pa zafrkavam se. Kaj se odmah ljutiš?

Mislim da jesam bil', iak' baš i nisam siguran. Meni je sve to lijepo i super i naravno da mi je drago i cijenim ekipu koja to radi i sve pet.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 10:05 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]enivej, radujem se iducoj :slonic: naslucuje li se neki datum koji bi posluzio kao povod iducoj nam blazenoj rostiljadi? :)[/quote]
Na raspravama.fizika ima i takvih koji drukaju na jedan tematski rostilj tokom ispitnih rokova :D (tematski u smislu da se nadje prihvatljiv datum i onda potrazi na wikipediji sto se sve desilo na taj dan :g:)
[quote="koryanshea"]a glede brojnosti fizicara - oni su brojniji valjda jer su manje skepticni :) matematicari vole stvarat misljenja poput Crnog, koliko sam uspila zakljucit iz razgovora s ljudima. ali i to ce se prominit, nadam se :)[/quote]
Ma.. Fizicari imaju blisku povijest dobrih iskustava sa studentskim udrugama, npr. SSHFD je nabavio sponzore da im kupe komp, nista strasno, procesorski slabiji od svakog stroja iz novog praktikuma, al sa dosta memorije i diskovnog prostora i imaju svoj studentski server kojeg administriraju i odrzavaju studenti sa kvotama od 650MB (iako nema _pravog_ ogranicenja kao na student.math - samo zavrsis na popisu "Svinja" na njihovim web stranicama :))
Sa druge strane... Matematicari imaju sumu :(
[quote="Crni"]Mene ta vaša ideja o tom Ćumezu malo (iako daleko od tog) podsjeća na ona američka bratstva na sveučilištima (alfe, bete, omege...). :twisted: [/quote]
:-s bizarne li ideje, cumez je zamisljen kao klub studenata _PMF-a_, ne kao bratstvo u koje primas one koji su ti _kul_ :roll:.
[quote="Crni"]Budete li primili u bratstvo kemičare i biologe kad stignu na brdo ili budu oni morali svoje bratstvo osnivat'?
:lol: [/quote]
Oni vec jesu tamo, zapravo, aktivniji su u aktivnostima Cumeza od ...nekih.... :twisted: sa Brda koji Imenovanibitinece :g: al eto... :)
ps zaboravio si geologe, geografe i geofizicare ;)
[quote]NHF.[/quote]
ofkors
koryanshea (napisa):
enivej, radujem se iducoj Rozi slonic naslucuje li se neki datum koji bi posluzio kao povod iducoj nam blazenoj rostiljadi? Smile

Na raspravama.fizika ima i takvih koji drukaju na jedan tematski rostilj tokom ispitnih rokova Very Happy (tematski u smislu da se nadje prihvatljiv datum i onda potrazi na wikipediji sto se sve desilo na taj dan Mr. Green)
koryanshea (napisa):
a glede brojnosti fizicara - oni su brojniji valjda jer su manje skepticni Smile matematicari vole stvarat misljenja poput Crnog, koliko sam uspila zakljucit iz razgovora s ljudima. ali i to ce se prominit, nadam se Smile

Ma.. Fizicari imaju blisku povijest dobrih iskustava sa studentskim udrugama, npr. SSHFD je nabavio sponzore da im kupe komp, nista strasno, procesorski slabiji od svakog stroja iz novog praktikuma, al sa dosta memorije i diskovnog prostora i imaju svoj studentski server kojeg administriraju i odrzavaju studenti sa kvotama od 650MB (iako nema _pravog_ ogranicenja kao na student.math - samo zavrsis na popisu "Svinja" na njihovim web stranicama Smile)
Sa druge strane... Matematicari imaju sumu Sad
Crni (napisa):
Mene ta vaša ideja o tom Ćumezu malo (iako daleko od tog) podsjeća na ona američka bratstva na sveučilištima (alfe, bete, omege...). Twisted Evil

Eh? bizarne li ideje, cumez je zamisljen kao klub studenata _PMF-a_, ne kao bratstvo u koje primas one koji su ti _kul_ Rolling Eyes.
Crni (napisa):
Budete li primili u bratstvo kemičare i biologe kad stignu na brdo ili budu oni morali svoje bratstvo osnivat'?
Laughing

Oni vec jesu tamo, zapravo, aktivniji su u aktivnostima Cumeza od ...nekih.... Twisted Evil sa Brda koji Imenovanibitinece Mr. Green al eto... Smile
ps zaboravio si geologe, geografe i geofizicare Wink
Citat:
NHF.

ofkors



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 15:37 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]ideja za nove prostorije, nacine za navuci profesore i asistente na formalni i neformalni dijalog,[/quote]

Rekao sam i reći ću ponovo. Sve ove muhe možeš ubiti <ili barem pošteno ošamutiti;> prebacivanjem bar nekih seminarâ u zgradu matha. Koliko god tebi to bizarno zvučalo.
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
ideja za nove prostorije, nacine za navuci profesore i asistente na formalni i neformalni dijalog,


Rekao sam i reći ću ponovo. Sve ove muhe možeš ubiti <ili barem pošteno ošamutiti;> prebacivanjem bar nekih seminarâ u zgradu matha. Koliko god tebi to bizarno zvučalo.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 17:33 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="veky"]Rekao sam i reći ću ponovo. Sve ove muhe možeš ubiti <ili barem pošteno ošamutiti;> prebacivanjem bar nekih seminarâ u zgradu matha. Koliko god tebi to bizarno zvučalo.[/quote]
Nije bizarno, samo malo obeshrabrujuce sa obzirom na odgovore odgovornih ljudi vezanih uz prosle studentske inicijative :-k.... Iako, to uopce nije glupa (ni bizarna) ideja, fizicari moguce nisu tako zadrti da ih se ne bi moglo natjerati u [i]"zgradu (preko [latex]\circ[/latex] preko) puta"[/i], a biolozima, kemicarima i dr. je svejedno, al zato je potrebna i susretljivost matematickih "vlasti" prema studentima :-k Razgovarat cu Sa A. Cizmesijom ili tko vec bude prodekan za nastavu ove godine (ili tko je vec za to odgovoran) pa popricat sa bomarkom da barem neke seminare odrzimo u zgradi matematike :-k, npr 003 :lol: al dobro :)

(ideja organizacije matematickih seminara u zgradi matematike, koliko god bizarno zvucala sa obzirom na ucestalost istih mozda cak i pomogne pojedinim clanovima vijeca da progutaju cinjenicu da breme organizacije snose clanovi SSHFD-a :lol: i tek rijetki matematicar, al mozda i prezive :lol:)
veky (napisa):
Rekao sam i reći ću ponovo. Sve ove muhe možeš ubiti <ili barem pošteno ošamutiti;> prebacivanjem bar nekih seminarâ u zgradu matha. Koliko god tebi to bizarno zvučalo.

Nije bizarno, samo malo obeshrabrujuce sa obzirom na odgovore odgovornih ljudi vezanih uz prosle studentske inicijative Think.... Iako, to uopce nije glupa (ni bizarna) ideja, fizicari moguce nisu tako zadrti da ih se ne bi moglo natjerati u "zgradu (preko preko) puta", a biolozima, kemicarima i dr. je svejedno, al zato je potrebna i susretljivost matematickih "vlasti" prema studentima Think Razgovarat cu Sa A. Cizmesijom ili tko vec bude prodekan za nastavu ove godine (ili tko je vec za to odgovoran) pa popricat sa bomarkom da barem neke seminare odrzimo u zgradi matematike Think, npr 003 Laughing al dobro Smile

(ideja organizacije matematickih seminara u zgradi matematike, koliko god bizarno zvucala sa obzirom na ucestalost istih mozda cak i pomogne pojedinim clanovima vijeca da progutaju cinjenicu da breme organizacije snose clanovi SSHFD-a Laughing i tek rijetki matematicar, al mozda i prezive Laughing)



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 9:22 pet, 3. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

super ljudi!!! Znaci zub preuzima organizaciju pojedinih seminara u zgradi matematike? Cool! Ja sam osobno razmisljao o predstavljanju izbornih kolegija studentskoj populaciji. Nesto tipa jednom tjedno jedan sat dva profesora i dva kolegija pa da studenti iz prve ruke saznaju kako i zasto.
ž
Rostilj se planira i to negdje oko kraja rokova. Ja sam osobno za dva rostilja, jedan dok brucosi ne dodju i jedan kad brucosi dodju.

Update mali. Cumez je u fazi registriranja udruge PRIMUS tzv. prirodoslovno matematicka udruga studenata. Zapeli smo na nekim sitnicama kao sto je pecat, citav statut imamo napisan samo treba doraditi i dopisati taj dio u vezi pecata. Planira se posjet dekanu PMF-a, mislim da je to jos uvijek Vickovic, pa s njim raspraviti o potencuijalnim vecim prostorima.
I da volonteri su i vise nego dobrodosli, cak ih i ocajno trebamo. ako ne sramite se, zgrada do ne jede, a oni koji su bili pojedeni nisu tu vise da pricaju o tome :twisted:
super ljudi!!! Znaci zub preuzima organizaciju pojedinih seminara u zgradi matematike? Cool! Ja sam osobno razmisljao o predstavljanju izbornih kolegija studentskoj populaciji. Nesto tipa jednom tjedno jedan sat dva profesora i dva kolegija pa da studenti iz prve ruke saznaju kako i zasto.
ž
Rostilj se planira i to negdje oko kraja rokova. Ja sam osobno za dva rostilja, jedan dok brucosi ne dodju i jedan kad brucosi dodju.

Update mali. Cumez je u fazi registriranja udruge PRIMUS tzv. prirodoslovno matematicka udruga studenata. Zapeli smo na nekim sitnicama kao sto je pecat, citav statut imamo napisan samo treba doraditi i dopisati taj dio u vezi pecata. Planira se posjet dekanu PMF-a, mislim da je to jos uvijek Vickovic, pa s njim raspraviti o potencuijalnim vecim prostorima.
I da volonteri su i vise nego dobrodosli, cak ih i ocajno trebamo. ako ne sramite se, zgrada do ne jede, a oni koji su bili pojedeni nisu tu vise da pricaju o tome Twisted Evil



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan