Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Dekanski rok

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ways
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2004. (18:15:55)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:53 sub, 28. 8. 2004    Naslov: Dekanski rok Citirajte i odgovorite

Moze li mi itko rec da li profesor dopusta da se izlazi na "dekanski" rok iako se ima uvjet, tj znam da mora dopustiti ali da li mu je svejedno ili nevoli takve ispitanike?
Moze li mi itko rec da li profesor dopusta da se izlazi na "dekanski" rok iako se ima uvjet, tj znam da mora dopustiti ali da li mu je svejedno ili nevoli takve ispitanike?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:54 uto, 31. 8. 2004    Naslov: Re: Dekanski rok Citirajte i odgovorite

[quote="ways"]Moze li mi itko rec da li profesor dopusta da se izlazi na "dekanski" rok iako se ima uvjet, tj znam da mora dopustiti ali da li mu je svejedno ili nevoli takve ispitanike?[/quote]

dekanski rok je kod nas, koliko ja znam, rok kao i svaki drugi izvanredni rok

prema tome, nema toga tko bi ti ZABRANIO da izadjes na neki ispit :g:

da li mu je svejedno ili ne voli?
mislim da smijem malo generalizirati, ali nekako se racuna da je dekanski rok onaj '5 do 12', tj. rok na kojem se skupljaju uvjeti...
iako profesoru pise koji ti je to izlazak, iako u indexu pise ako uspises godinu i tek onda dodjes na dekanski.... nekako, mislim da imaju u podsvijesti da je to rok za spasavanje godine.... na neki nacin...

voljeti ili ne voljeti?
mislim da ipak profesori rokove gledaju kao gomilu posla... i nekako mi se cini da im taj posao nije bas drag
ali ne znam da ijedan profesor ne voli studenta zato sto je izasao na ovaj, a ne na onaj rok :roll:
mislim da studenti ipak svoju 'nevoljenost' zasluzuju svojim 'znanjem', a ne datumom izlaska na ispit :roll:

u svakom slucaju, mislim da nema potrebe proslijedjivati profesoru pitanje: volite li vi da vam izlaze na dekanski? :g:
ili: Dopustate li da izadju? :o)

no, ako bas zelis, mogu ja i to pitati :g: :g: cim opazim profesora

(da ne mislis da provociram ili slicno, pogledaj [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=14452#14452]ovaj post[/url])
ways (napisa):
Moze li mi itko rec da li profesor dopusta da se izlazi na "dekanski" rok iako se ima uvjet, tj znam da mora dopustiti ali da li mu je svejedno ili nevoli takve ispitanike?


dekanski rok je kod nas, koliko ja znam, rok kao i svaki drugi izvanredni rok

prema tome, nema toga tko bi ti ZABRANIO da izadjes na neki ispit Mr. Green

da li mu je svejedno ili ne voli?
mislim da smijem malo generalizirati, ali nekako se racuna da je dekanski rok onaj '5 do 12', tj. rok na kojem se skupljaju uvjeti...
iako profesoru pise koji ti je to izlazak, iako u indexu pise ako uspises godinu i tek onda dodjes na dekanski.... nekako, mislim da imaju u podsvijesti da je to rok za spasavanje godine.... na neki nacin...

voljeti ili ne voljeti?
mislim da ipak profesori rokove gledaju kao gomilu posla... i nekako mi se cini da im taj posao nije bas drag
ali ne znam da ijedan profesor ne voli studenta zato sto je izasao na ovaj, a ne na onaj rok Rolling Eyes
mislim da studenti ipak svoju 'nevoljenost' zasluzuju svojim 'znanjem', a ne datumom izlaska na ispit Rolling Eyes

u svakom slucaju, mislim da nema potrebe proslijedjivati profesoru pitanje: volite li vi da vam izlaze na dekanski? Mr. Green
ili: Dopustate li da izadju? Big nose

no, ako bas zelis, mogu ja i to pitati Mr. Green Mr. Green cim opazim profesora

(da ne mislis da provociram ili slicno, pogledaj ovaj post)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ways
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2004. (18:15:55)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:50 čet, 2. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma nema problema vjerujem da bi prof bio posten. Samo san htio znati je li itko imao ikakvih losih iskustava tj drugim rjecima trazim razlog da ne izadjen ni na taj rok jer mi se neda ucit. :roll:
Hvala svejedno
Ma nema problema vjerujem da bi prof bio posten. Samo san htio znati je li itko imao ikakvih losih iskustava tj drugim rjecima trazim razlog da ne izadjen ni na taj rok jer mi se neda ucit. Rolling Eyes
Hvala svejedno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:41 čet, 2. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ways"]drugim rjecima trazim razlog da ne izadjen ni na taj rok jer mi se neda ucit. :roll:[/quote]

Pa sto odmah nisi rekao? :D

Dakle, profesor rushi sve koji nisu dovoljno dobro spremili ispit jer im se nije dalo ucit :!:

;)
ways (napisa):
drugim rjecima trazim razlog da ne izadjen ni na taj rok jer mi se neda ucit. Rolling Eyes


Pa sto odmah nisi rekao? Very Happy

Dakle, profesor rushi sve koji nisu dovoljno dobro spremili ispit jer im se nije dalo ucit Exclamation

Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan