Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni ispit i z Teorije brojeva

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 8:51 čet, 6. 6. 2013    Naslov: Usmeni ispit i z Teorije brojeva Citirajte i odgovorite

Znam da negdje na forumu postoji popis pitanja za usmeni, no da ne kopam jel može netko tko je već našao tu staviti? Jel se zna kada će ti usmeni biti? Kada bi trebali biti rez kolokvija?
Znam da negdje na forumu postoji popis pitanja za usmeni, no da ne kopam jel može netko tko je već našao tu staviti? Jel se zna kada će ti usmeni biti? Kada bi trebali biti rez kolokvija?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 11:47 čet, 6. 6. 2013    Naslov: Re: Usmeni ispit i z Teorije brojeva Citirajte i odgovorite

[quote="ja666"]Znam da negdje na forumu postoji popis pitanja za usmeni, no da ne kopam jel može netko tko je već našao tu staviti? Jel se zna kada će ti usmeni biti? Kada bi trebali biti rez kolokvija?[/quote]
Popis pitanja za usmeni uspit iz Teorije brojeva ima [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=5970]ovdje[/url].
Usmeni će biti 12. i 13.6. ili 13. i 14.6. Točne termine ću oglasiti čim saznam termin jednog sastanka, da ne moram naknadno pomicati termine ispita zbog sastanka.
Mislim da će rezultati biti u ponedjeljak 10.6. u 11 (ja ne ispravljam ovaj kolokvij).
ja666 (napisa):
Znam da negdje na forumu postoji popis pitanja za usmeni, no da ne kopam jel može netko tko je već našao tu staviti? Jel se zna kada će ti usmeni biti? Kada bi trebali biti rez kolokvija?

Popis pitanja za usmeni uspit iz Teorije brojeva ima ovdje.
Usmeni će biti 12. i 13.6. ili 13. i 14.6. Točne termine ću oglasiti čim saznam termin jednog sastanka, da ne moram naknadno pomicati termine ispita zbog sastanka.
Mislim da će rezultati biti u ponedjeljak 10.6. u 11 (ja ne ispravljam ovaj kolokvij).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 14:03 čet, 6. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala.
hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ryssa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2011. (00:10:28)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 11:31 ned, 9. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Postoje li neki dokazi s popisa koji nisu ove godine obrađeni ili da preformuliram, treba li znati sve s popisa ove godine?
Postoje li neki dokazi s popisa koji nisu ove godine obrađeni ili da preformuliram, treba li znati sve s popisa ove godine?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 11:38 ned, 9. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

S popisa pitanja, ove godine na predavanjima nije obrađeno, već samo spomenuto, pa neće doći na usmenom ispitu:
- Jacobijev simbol; definicija i svojstva
- zakon najboljih aproksimacija
S popisa pitanja, ove godine na predavanjima nije obrađeno, već samo spomenuto, pa neće doći na usmenom ispitu:
- Jacobijev simbol; definicija i svojstva
- zakon najboljih aproksimacija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
googol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2011. (21:23:09)
Postovi: (71)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 9 - 10

PostPostano: 9:49 pon, 10. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="duje"]S popisa pitanja, ove godine na predavanjima nije obrađeno, već samo spomenuto, pa neće doći na usmenom ispitu:
- Jacobijev simbol; definicija i svojstva
- zakon najboljih aproksimacija[/quote]

Prertpostavljam da studenti koji idu na popravni kolokvij ne trebaju doci na usmeni ovaj tjedan? Kome se prijavljujemo za popravni?
duje (napisa):
S popisa pitanja, ove godine na predavanjima nije obrađeno, već samo spomenuto, pa neće doći na usmenom ispitu:
- Jacobijev simbol; definicija i svojstva
- zakon najboljih aproksimacija


Prertpostavljam da studenti koji idu na popravni kolokvij ne trebaju doci na usmeni ovaj tjedan? Kome se prijavljujemo za popravni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 9:56 pon, 10. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="googol"]Prertpostavljam da studenti koji idu na popravni kolokvij ne trebaju doci na usmeni ovaj tjedan?[/quote]
Završni (usmeni) ispit za studente koji idu na popravni kolokvij bit će krajem idućeg tjedna. U istom terminu će biti i popravni završni ispit za one koji ne budu zadovoljni rezultatom na redovitom završnom ispitu. A također to će biti i zadnji rok za upis ocjene za studente koji su oslobođeni (ili će biti nakon popravnog kolokvija) završnog ispita.
[quote]Kome se prijavljujemo za popravni? [/quote]
Kolegi Matiji Kazalickom e-mailom, uz naznaku popravljate li 1. ili 2. kolokvij.
googol (napisa):
Prertpostavljam da studenti koji idu na popravni kolokvij ne trebaju doci na usmeni ovaj tjedan?

Završni (usmeni) ispit za studente koji idu na popravni kolokvij bit će krajem idućeg tjedna. U istom terminu će biti i popravni završni ispit za one koji ne budu zadovoljni rezultatom na redovitom završnom ispitu. A također to će biti i zadnji rok za upis ocjene za studente koji su oslobođeni (ili će biti nakon popravnog kolokvija) završnog ispita.
Citat:
Kome se prijavljujemo za popravni?

Kolegi Matiji Kazalickom e-mailom, uz naznaku popravljate li 1. ili 2. kolokvij.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:16 sri, 12. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako smatramo da nismo spremni dovoljno da odgovaramo sutra u terminima za usmeni jel možemo doći samo idući tjedan na popravni usmeni ili se sutra moramo barem pojaviti?
Ako smatramo da nismo spremni dovoljno da odgovaramo sutra u terminima za usmeni jel možemo doći samo idući tjedan na popravni usmeni ili se sutra moramo barem pojaviti?


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 13:24 sri, 12. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Ako smatramo da nismo spremni dovoljno da odgovaramo sutra u terminima za usmeni jel možemo doći samo idući tjedan na popravni usmeni ili se sutra moramo barem pojaviti?[/quote]
Možete doći na popravni usmeni. Ne morate sutra dolaziti na usmeni, ali vam molim da mi javite e-mailom da biste odgovarali na popravnom usmenom.
Citat:
Ako smatramo da nismo spremni dovoljno da odgovaramo sutra u terminima za usmeni jel možemo doći samo idući tjedan na popravni usmeni ili se sutra moramo barem pojaviti?

Možete doći na popravni usmeni. Ne morate sutra dolaziti na usmeni, ali vam molim da mi javite e-mailom da biste odgovarali na popravnom usmenom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 21:04 sri, 12. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoce li biti ponuden neki raniji termin iduci tjedan za popravni zavrsni za one koji ne budu zadovoljni ocjenom buduci imamo jos dosta obaveza?
Hoce li biti ponuden neki raniji termin iduci tjedan za popravni zavrsni za one koji ne budu zadovoljni ocjenom buduci imamo jos dosta obaveza?


[Vrh]
Black Mamba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2009. (21:08:31)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 21:17 sri, 12. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Hoce li biti ponuden neki raniji termin iduci tjedan za popravni zavrsni za one koji ne budu zadovoljni ocjenom buduci imamo jos dosta obaveza?[/quote]

Po onom kako sam ja skužila profesora preko maila, slobodan je najranije u četvrtak. Al provjeri!
Anonymous (napisa):
Hoce li biti ponuden neki raniji termin iduci tjedan za popravni zavrsni za one koji ne budu zadovoljni ocjenom buduci imamo jos dosta obaveza?


Po onom kako sam ja skužila profesora preko maila, slobodan je najranije u četvrtak. Al provjeri!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 5:30 čet, 13. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Hoce li biti ponuden neki raniji termin iduci tjedan za popravni zavrsni za one koji ne budu zadovoljni ocjenom buduci imamo jos dosta obaveza?[/quote]
Ako će nekome odgovarati, mogu nekoliko studenata ispitati u srijedu nakon 14 sati.
Citat:
Hoce li biti ponuden neki raniji termin iduci tjedan za popravni zavrsni za one koji ne budu zadovoljni ocjenom buduci imamo jos dosta obaveza?

Ako će nekome odgovarati, mogu nekoliko studenata ispitati u srijedu nakon 14 sati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 19:05 ned, 16. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je li moguce da ce zavrsni za studente s popravnog biti u ponedjeljak ili nakon toga?
Je li moguce da ce zavrsni za studente s popravnog biti u ponedjeljak ili nakon toga?


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 22:54 ned, 16. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Je li moguce da ce zavrsni za studente s popravnog biti u ponedjeljak ili nakon toga?[/quote]
Termini su oglašeni [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=183145#183145]ovdje[/url].
Citat:
Je li moguce da ce zavrsni za studente s popravnog biti u ponedjeljak ili nakon toga?

Termini su oglašeni ovdje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Krešo
Gost





PostPostano: 15:45 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Oprostite na ovom mozda malo bezobraznom pitanju, ali je li moguce pasti TB na usmenom ako vec na temelju kolokvija imamo dovoljno bodova za dva? (80 na kolokvijima je dovoljno ako je moja racunica tocna)

Poprilicno su mi vazni ti ECTS-i iz teorije brojeva, pa me zanima postoji li sansa da padnem ako se dogodi da mi mozak stane ili tako nesto?
Oprostite na ovom mozda malo bezobraznom pitanju, ali je li moguce pasti TB na usmenom ako vec na temelju kolokvija imamo dovoljno bodova za dva? (80 na kolokvijima je dovoljno ako je moja racunica tocna)

Poprilicno su mi vazni ti ECTS-i iz teorije brojeva, pa me zanima postoji li sansa da padnem ako se dogodi da mi mozak stane ili tako nesto?


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 15:48 sri, 19. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Krešo"]Oprostite na ovom mozda malo bezobraznom pitanju, ali je li moguce pasti TB na usmenom ako vec na temelju kolokvija imamo dovoljno bodova za dva? (80 na kolokvijima je dovoljno ako je moja racunica tocna)[/quote]
S 80 bodova imate pravo na prolaznu ocjenu bez obzira za rezultat na usmenom ispitu.
Krešo (napisa):
Oprostite na ovom mozda malo bezobraznom pitanju, ali je li moguce pasti TB na usmenom ako vec na temelju kolokvija imamo dovoljno bodova za dva? (80 na kolokvijima je dovoljno ako je moja racunica tocna)

S 80 bodova imate pravo na prolaznu ocjenu bez obzira za rezultat na usmenom ispitu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan