Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

FPM i sedam predmeta u semestru

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
etaoin shrdlu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2012. (19:15:48)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 16:37 čet, 13. 6. 2013    Naslov: FPM i sedam predmeta u semestru Citirajte i odgovorite

Jako bi me zanimali dojmovi i iskustva kolegica i kolega s Financijske, posebno o tome je li moguce stici poloziti sedam predmeta u jednom semestru?

Zanima me koliko vas je otprilike (od 30 upisanih) uspjelo poloziti sve kolegije do upisa u drugu godinu?

Da li je 7 kolokvija nagurano u 10 dana kolokvijskog dvotjedna ili neke kolegije ranije polazete?

I tako :)


Puno hvala! :)
Jako bi me zanimali dojmovi i iskustva kolegica i kolega s Financijske, posebno o tome je li moguce stici poloziti sedam predmeta u jednom semestru?

Zanima me koliko vas je otprilike (od 30 upisanih) uspjelo poloziti sve kolegije do upisa u drugu godinu?

Da li je 7 kolokvija nagurano u 10 dana kolokvijskog dvotjedna ili neke kolegije ranije polazete?

I tako Smile


Puno hvala! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 20:14 čet, 13. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa da ispričam svoje iskustvo :D

u 1.semestru sam opal 2 kolegija (sva sreća pa nisu niš povezivali), a u 2.sem sam dala sve kak spada. znači na drugoj godini sam u 3.sem imala 2 kolegija zaostatka sa prve godine i plus još sedam kolegija sa druge godine. i kad je došlo vrijeme drugih kolokvija i završnih usmenih, riješila sam svih 9 kolegija :D
malo je sa kolokvijima bilo zeznutije pa sam znala par puta imat i dva kolokvija u jednom danu npr. u 9h i 12h ili 9h i 15h. al eto i 9 kolegija je moguće položiti u jednom semestru. samo se nemoj dovest u takvu situaciju :wink:
pa da ispričam svoje iskustvo Very Happy

u 1.semestru sam opal 2 kolegija (sva sreća pa nisu niš povezivali), a u 2.sem sam dala sve kak spada. znači na drugoj godini sam u 3.sem imala 2 kolegija zaostatka sa prve godine i plus još sedam kolegija sa druge godine. i kad je došlo vrijeme drugih kolokvija i završnih usmenih, riješila sam svih 9 kolegija Very Happy
malo je sa kolokvijima bilo zeznutije pa sam znala par puta imat i dva kolokvija u jednom danu npr. u 9h i 12h ili 9h i 15h. al eto i 9 kolegija je moguće položiti u jednom semestru. samo se nemoj dovest u takvu situaciju Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
etaoin shrdlu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2012. (19:15:48)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 20:58 čet, 13. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"]znači na drugoj godini sam u 3.sem imala 2 kolegija zaostatka sa prve godine i plus još sedam kolegija sa druge godine. i kad je došlo vrijeme drugih kolokvija i završnih usmenih, riješila sam svih 9 kolegija :D[/quote]

Wow, svaka cast! :wob:

Hvala ti na odgovoru :)

Jesi slusala mozda kolegij Dinamicki sustavi u ekonomiji? Ili ako netko moze podijeliti svoje dojmove o ovom kolegiju? Na forumu ima dojmova o Kombinatorici i Normiranim, ali nisam vidio komentara bas o ovom izbornom, pa ako netko moze par rijeci napisati bio bih zahvalan :)
andreao (napisa):
znači na drugoj godini sam u 3.sem imala 2 kolegija zaostatka sa prve godine i plus još sedam kolegija sa druge godine. i kad je došlo vrijeme drugih kolokvija i završnih usmenih, riješila sam svih 9 kolegija Very Happy


Wow, svaka cast! Bow to the left

Hvala ti na odgovoru Smile

Jesi slusala mozda kolegij Dinamicki sustavi u ekonomiji? Ili ako netko moze podijeliti svoje dojmove o ovom kolegiju? Na forumu ima dojmova o Kombinatorici i Normiranim, ali nisam vidio komentara bas o ovom izbornom, pa ako netko moze par rijeci napisati bio bih zahvalan Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 21:52 čet, 13. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

slušala sam to. mislim da smo mi bili baš prva generacija tog kolegija :D
al uglavnom, meni je kolegij bio odličan. lagano ga je bilo vježbat jer se bazirao na ODJ pa ako to znaš rješavat onda nećeš imat problema. predavanja smo redovito dobivali od profesorice tak da smo imali i dostupnu literaturu. zbilja nije tako težak. samo su se kolokviji pisali po sat vremena, al kolko se sjećam to su obično bili zadaci koje smo radili na predavanju :wink:
slušala sam to. mislim da smo mi bili baš prva generacija tog kolegija Very Happy
al uglavnom, meni je kolegij bio odličan. lagano ga je bilo vježbat jer se bazirao na ODJ pa ako to znaš rješavat onda nećeš imat problema. predavanja smo redovito dobivali od profesorice tak da smo imali i dostupnu literaturu. zbilja nije tako težak. samo su se kolokviji pisali po sat vremena, al kolko se sjećam to su obično bili zadaci koje smo radili na predavanju Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
etaoin shrdlu
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2012. (19:15:48)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 21:55 čet, 13. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno hvala! :D
Puno hvala! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 6:55 pet, 14. 6. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

no problem :wink:
no problem Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan