Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

nedolazak na ispite, komisije, bla, bla, truc, truc...
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mARio
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (21:49:21)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Pingvinija...

PostPostano: 13:15 pon, 19. 4. 2004    Naslov: nedolazak na ispite, komisije, bla, bla, truc, truc... Citirajte i odgovorite

zdravo ekipo, ovakoc, cuh da kada osoba ne dodje na prijavljeni (preko studomata, ofkors) pismeni ispit, znaci ne pojavi se, ali naravno nije ga ni odjavila (grozno.....pogotov kada je ispit u ponedjeljak a rok odjave u petak do 12h..ah..)) da se odnak to ne racuna kao pad. tj to se ne zbraja za potrebnih tri pada kada je vrijeme da izadjes pred komisiju?!? kao, zbraja se samo kada padnes, bilo pismeni bilo usmeni, onak: na licu mjesta..ne posredno tako da ne dodjes..

znam, sram me bilo, ovo su bas extremi!!
no cini mi se da neki imaju bas ovakve taktike upisivanja ponovno kolegija..tak da padnu a uopce se ni ne pojave sva cetiri puta..eh..tako da sam zbunjen paradoksalnoscu svih tih informacija...
inace, ne nemam ja namjeru ponovno kolegije upisivat!! :-P

ja navijam da se ne racuna, ali nekako mi logika nalaze da se racuna...nesto izmedju?!!? na studomatu!? pa bas i ne..ipak, zivimo u digitalno doba. ;)

eto, ako netko zna, ili zna nekog/u tko zna, ili mozda ta/a zna nekog/u tko zna...bio bi presretan da pita...pa javi na forum...

ajd, tnx, i necu vise, obecajem!! mislim, ne dolazit na ispit.
zdravo ekipo, ovakoc, cuh da kada osoba ne dodje na prijavljeni (preko studomata, ofkors) pismeni ispit, znaci ne pojavi se, ali naravno nije ga ni odjavila (grozno.....pogotov kada je ispit u ponedjeljak a rok odjave u petak do 12h..ah..)) da se odnak to ne racuna kao pad. tj to se ne zbraja za potrebnih tri pada kada je vrijeme da izadjes pred komisiju?!? kao, zbraja se samo kada padnes, bilo pismeni bilo usmeni, onak: na licu mjesta..ne posredno tako da ne dodjes..

znam, sram me bilo, ovo su bas extremi!!
no cini mi se da neki imaju bas ovakve taktike upisivanja ponovno kolegija..tak da padnu a uopce se ni ne pojave sva cetiri puta..eh..tako da sam zbunjen paradoksalnoscu svih tih informacija...
inace, ne nemam ja namjeru ponovno kolegije upisivat!! Razz

ja navijam da se ne racuna, ali nekako mi logika nalaze da se racuna...nesto izmedju?!!? na studomatu!? pa bas i ne..ipak, zivimo u digitalno doba. Wink

eto, ako netko zna, ili zna nekog/u tko zna, ili mozda ta/a zna nekog/u tko zna...bio bi presretan da pita...pa javi na forum...

ajd, tnx, i necu vise, obecajem!! mislim, ne dolazit na ispit.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 15:48 pon, 19. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko je meni poznato odjavljivanje ispita sluzi za to da ako netko nije spreman moze ne izaci na prijavljeni ispit, pa prema tome, ako se ne pojavis na ispitu onda si pao, a kad padnes onda se to racuna kao pad :-)

Sto se tice taktike ponovnog upisivanja kolegija, to ljudi stvarno rade, a ja nikad nisam shvatio kako to moze ikome biti od pomoci.
Koliko je meni poznato odjavljivanje ispita sluzi za to da ako netko nije spreman moze ne izaci na prijavljeni ispit, pa prema tome, ako se ne pojavis na ispitu onda si pao, a kad padnes onda se to racuna kao pad :-)

Sto se tice taktike ponovnog upisivanja kolegija, to ljudi stvarno rade, a ja nikad nisam shvatio kako to moze ikome biti od pomoci.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 16:10 pon, 19. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

je, nema ti spasa. studomat nije osobito fleksibilna licnost.
osim eventualno nekakvih ispricnica, ali sa zestokom dijagnozom...pa molbe, zalbe, preklinjanje od vrata do vrata...
nista, lijepo ko ja - na komisije! 8)
a ako je i za to kasno, ponovno dogodine.
je, nema ti spasa. studomat nije osobito fleksibilna licnost.
osim eventualno nekakvih ispricnica, ali sa zestokom dijagnozom...pa molbe, zalbe, preklinjanje od vrata do vrata...
nista, lijepo ko ja - na komisije! Cool
a ako je i za to kasno, ponovno dogodine.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:12 pon, 19. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]
Sto se tice taktike ponovnog upisivanja kolegija, to ljudi stvarno rade, a ja nikad nisam shvatio kako to moze ikome biti od pomoci.[/quote]

pa, moze. analiza je dobar primjer - ako si se i glupirao redovno upisanu godinu, lijepo sljedece mozes slusat i polagat kolokvije, ako si ponovno upisao kolegij.
mdoko (napisa):

Sto se tice taktike ponovnog upisivanja kolegija, to ljudi stvarno rade, a ja nikad nisam shvatio kako to moze ikome biti od pomoci.


pa, moze. analiza je dobar primjer - ako si se i glupirao redovno upisanu godinu, lijepo sljedece mozes slusat i polagat kolokvije, ako si ponovno upisao kolegij.


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:23 pon, 19. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nedolazak na pismeni racuna se kao pad (po slovu zakona). Jedina iznimka je komisijski, na koji se eventualno moze izaci bez prethodnog izlaska na pismeni. Ako postoji opravdan razlog, dogadjalo se da komisija dozvoli rjesavanje zadataka ekvivalentnih pismenom neposredno prije ispita.
Nedolazak na pismeni racuna se kao pad (po slovu zakona). Jedina iznimka je komisijski, na koji se eventualno moze izaci bez prethodnog izlaska na pismeni. Ako postoji opravdan razlog, dogadjalo se da komisija dozvoli rjesavanje zadataka ekvivalentnih pismenom neposredno prije ispita.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mARio
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (21:49:21)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Pingvinija...

PostPostano: 15:11 uto, 20. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

...dobro...hvala na informacijama..

nego, zanci ne gine mi komisijski...procitao sam postove na ovom topicu o komisijama, pretpostavljam da se one isto tako prijavljuju preko studomata, tj da je sve isto kao i kod obicnog ispita osim sto je na usmenom tri osobe...ili???

i trebao bis se konzultirat sa profesorom kod kojega sam slusao taj predmet jelda??

...uf..uf..

ajd, tnx jos jednom,

m.m
...dobro...hvala na informacijama..

nego, zanci ne gine mi komisijski...procitao sam postove na ovom topicu o komisijama, pretpostavljam da se one isto tako prijavljuju preko studomata, tj da je sve isto kao i kod obicnog ispita osim sto je na usmenom tri osobe...ili???

i trebao bis se konzultirat sa profesorom kod kojega sam slusao taj predmet jelda??

...uf..uf..

ajd, tnx jos jednom,

m.m


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 9:26 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma da, sve ti se isto prijavljuje..cak se ni usmeni (u vecini slucajeva) bitno ne razlikuje.
Good luck :wink:
Ma da, sve ti se isto prijavljuje..cak se ni usmeni (u vecini slucajeva) bitno ne razlikuje.
Good luck Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:33 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rea"]Ma da, sve ti se isto prijavljuje..cak se ni usmeni (u vecini slucajeva) bitno ne razlikuje.[/quote]

Osim sto se trojica cude neznanju... :twisted:

(Sorry, nisam mogao izdrzati ;))
rea (napisa):
Ma da, sve ti se isto prijavljuje..cak se ni usmeni (u vecini slucajeva) bitno ne razlikuje.


Osim sto se trojica cude neznanju... Twisted Evil

(Sorry, nisam mogao izdrzati Wink)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 11:10 pet, 3. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rea"]Ma da, sve ti se isto prijavljuje..cak se ni usmeni (u vecini slucajeva) bitno ne razlikuje.
Good luck :wink:[/quote]
Kaj 4. put isto prijavljujem preko studomata? Sta ako nema na faksu profesora koji je meni predavao, sta onda? Onda idem na komisiju zamjenskog profesora? :roll:
rea (napisa):
Ma da, sve ti se isto prijavljuje..cak se ni usmeni (u vecini slucajeva) bitno ne razlikuje.
Good luck Wink

Kaj 4. put isto prijavljujem preko studomata? Sta ako nema na faksu profesora koji je meni predavao, sta onda? Onda idem na komisiju zamjenskog profesora? Rolling Eyes



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 21:46 pet, 3. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="rea"]Ma da, sve ti se isto prijavljuje..cak se ni usmeni (u vecini slucajeva) bitno ne razlikuje.[/quote]

Osim sto se trojica cude neznanju... :twisted:

(Sorry, nisam mogao izdrzati ;))[/quote]

cekaj malo kako mislis neznanje sumnjam da neko ko je ozbiljniji student i da mu se desila komisija recimo zato sto mu naprijemjer ne ide izrazavanje pismeno pa je pado samo na pismenim ispitima i nije nikako mogo doc do usmenih pa mu je ginila komisija otkud sad to da svi prepostavljaju da se radi o neznanju....


a ujedno kad smo na ovakvoj temi jel to istina sto ja nacuh da nam pismeni dio ispita opcenito ne bi trebo biti ulaznica za usmeni dio ispita po zakonu o sveucilistima bla bla neznam kako se zove zakon pa lupam ali to sam samo cula samo me zanima dal neko zna vise o tome....
vsego (napisa):
rea (napisa):
Ma da, sve ti se isto prijavljuje..cak se ni usmeni (u vecini slucajeva) bitno ne razlikuje.


Osim sto se trojica cude neznanju... Twisted Evil

(Sorry, nisam mogao izdrzati Wink)


cekaj malo kako mislis neznanje sumnjam da neko ko je ozbiljniji student i da mu se desila komisija recimo zato sto mu naprijemjer ne ide izrazavanje pismeno pa je pado samo na pismenim ispitima i nije nikako mogo doc do usmenih pa mu je ginila komisija otkud sad to da svi prepostavljaju da se radi o neznanju....


a ujedno kad smo na ovakvoj temi jel to istina sto ja nacuh da nam pismeni dio ispita opcenito ne bi trebo biti ulaznica za usmeni dio ispita po zakonu o sveucilistima bla bla neznam kako se zove zakon pa lupam ali to sam samo cula samo me zanima dal neko zna vise o tome....



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:40 pet, 3. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]cekaj malo kako mislis neznanje sumnjam da neko ko je ozbiljniji student i da mu se desila komisija recimo zato sto mu naprijemjer ne ide izrazavanje pismeno pa je pado samo na pismenim ispitima i nije nikako mogo doc do usmenih pa mu je ginila komisija otkud sad to da svi prepostavljaju da se radi o neznanju....[/quote]

To je bila shala, ali zacudila bi se koliko ljudi izlazi na komisije a da ne zna ni koje gradivo se radi na kolegiju... :( Cuh puno, ponesto vidjeh na svoje oci... :o Zalosno. :(

[quote="bily"]a ujedno kad smo na ovakvoj temi jel to istina sto ja nacuh da nam pismeni dio ispita opcenito ne bi trebo biti ulaznica za usmeni dio ispita po zakonu o sveucilistima bla bla neznam kako se zove zakon pa lupam ali to sam samo cula samo me zanima dal neko zna vise o tome....[/quote]

Rijec je o Statutu Sveucilista koji, otprilike, kaze da se ispit sastoji od pismenog i usmenog dijela i da trebas poloziti oba ako zelis proci ispit. 8) Iznimka su, jasno, komisijski ispiti, ali ne znam kako je to navedeno u Statutu... :? Lako nadjes na webu ako te stvarno zanima... ;)
bily (napisa):
cekaj malo kako mislis neznanje sumnjam da neko ko je ozbiljniji student i da mu se desila komisija recimo zato sto mu naprijemjer ne ide izrazavanje pismeno pa je pado samo na pismenim ispitima i nije nikako mogo doc do usmenih pa mu je ginila komisija otkud sad to da svi prepostavljaju da se radi o neznanju....


To je bila shala, ali zacudila bi se koliko ljudi izlazi na komisije a da ne zna ni koje gradivo se radi na kolegiju... Sad Cuh puno, ponesto vidjeh na svoje oci... Surprised Zalosno. Sad

bily (napisa):
a ujedno kad smo na ovakvoj temi jel to istina sto ja nacuh da nam pismeni dio ispita opcenito ne bi trebo biti ulaznica za usmeni dio ispita po zakonu o sveucilistima bla bla neznam kako se zove zakon pa lupam ali to sam samo cula samo me zanima dal neko zna vise o tome....


Rijec je o Statutu Sveucilista koji, otprilike, kaze da se ispit sastoji od pismenog i usmenog dijela i da trebas poloziti oba ako zelis proci ispit. Cool Iznimka su, jasno, komisijski ispiti, ali ne znam kako je to navedeno u Statutu... Confused Lako nadjes na webu ako te stvarno zanima... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:01 sub, 4. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisam misla oko te teme na matematicki statut nego opcenito ali eto dobila sam odgovor dovoljan...

a sto se tice tih studenata koji neznaju ni o kojem se kolegiju radi ja mislim da se tu radi samo o pojedincima(mozda o dva do tri studenta) a ne o studentima koji zaista zele polozit ispit jer mislim da na ovom faksu ima jako malo studenata koji se zazaju sto se ispita tice.....

a mislim da to i ti znas jer i ti si nekad bio u nasoj kozi....
eto to je samo moje misljenje .....jer ne mozes zbog pojedinaca sudit svima.jesam li u krivu?
nisam misla oko te teme na matematicki statut nego opcenito ali eto dobila sam odgovor dovoljan...

a sto se tice tih studenata koji neznaju ni o kojem se kolegiju radi ja mislim da se tu radi samo o pojedincima(mozda o dva do tri studenta) a ne o studentima koji zaista zele polozit ispit jer mislim da na ovom faksu ima jako malo studenata koji se zazaju sto se ispita tice.....

a mislim da to i ti znas jer i ti si nekad bio u nasoj kozi....
eto to je samo moje misljenje .....jer ne mozes zbog pojedinaca sudit svima.jesam li u krivu?



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:24 sub, 4. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]a sto se tice tih studenata koji neznaju ni o kojem se kolegiju radi ja mislim da se tu radi samo o pojedincima(mozda o dva do tri studenta) a ne o studentima koji zaista zele polozit ispit jer mislim da na ovom faksu ima jako malo studenata koji se zazaju sto se ispita tice.....
a mislim da to i ti znas jer i ti si nekad bio u nasoj kozi....
eto to je samo moje misljenje .....jer ne mozes zbog pojedinaca sudit svima.jesam li u krivu?[/quote]

Joj, bily, daj citaj sto pishe: [b]To je bila shala!!![/b] :roll: Nije mi ni na kraj pameti da sudim... :roll: Moje "[i]sudjenje[/i]" se svodi na nuzno ispravljanje ispita i kolokvija; sve drugo mogu biti savjeti, shale i sl... 8)
bily (napisa):
a sto se tice tih studenata koji neznaju ni o kojem se kolegiju radi ja mislim da se tu radi samo o pojedincima(mozda o dva do tri studenta) a ne o studentima koji zaista zele polozit ispit jer mislim da na ovom faksu ima jako malo studenata koji se zazaju sto se ispita tice.....
a mislim da to i ti znas jer i ti si nekad bio u nasoj kozi....
eto to je samo moje misljenje .....jer ne mozes zbog pojedinaca sudit svima.jesam li u krivu?


Joj, bily, daj citaj sto pishe: To je bila shala!!! Rolling Eyes Nije mi ni na kraj pameti da sudim... Rolling Eyes Moje "sudjenje" se svodi na nuzno ispravljanje ispita i kolokvija; sve drugo mogu biti savjeti, shale i sl... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:39 ned, 5. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

da ali uvijek idem na onu tehniku da u sali ima pola istine....i ujedno ovo nije privi put da se ti salis na ovakvu slicnu temu....

ali dobro necu vise o tome....sory ako sam pretjerala!
da ali uvijek idem na onu tehniku da u sali ima pola istine....i ujedno ovo nije privi put da se ti salis na ovakvu slicnu temu....

ali dobro necu vise o tome....sory ako sam pretjerala!



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 12:34 ned, 5. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jednu zamjerku, ja sam gore postavio 3 pitanja i bas mi niko nije na njih odogovorio, pa ih sada lijepo ponavljam :!:
Kaj 4. put isto prijavljujem preko studomata? Sta ako nema na faksu profesora koji je meni predavao, sta onda? Onda idem na komisiju zamjenskog profesora?
Imam jednu zamjerku, ja sam gore postavio 3 pitanja i bas mi niko nije na njih odogovorio, pa ih sada lijepo ponavljam Exclamation
Kaj 4. put isto prijavljujem preko studomata? Sta ako nema na faksu profesora koji je meni predavao, sta onda? Onda idem na komisiju zamjenskog profesora?



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 12:47 ned, 5. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da efektivno provociram, medjutim, moram napomenuti da se tokom zadnje 2 akademske godine (tj. ove i prosle) na ostatku naseg fakulteta inzistiralo na politici da [b]nije prostupio[/b] i [b]pad[/b] na prijavnici nisu isto, odnosno, kao sto je tema ovdje, da ne pristupanje pismenom dijelu ispita [b]nije pad[/b] i ne broji se u 3+1.

Dakle, statut Sveucilista kaze:

[quote="Statut Sveucilista u Zagrebu, cl. 159."]
Student prijavljuje polaganje ispita prijavnicom koju ovjerava u uredu za studente visokog učilišta najkasnije 8 dana prije početka ispitnog roka.
Visoko učilište određuje vrijeme polaganja ispita prijavljenih pristupnika. Raspored pristupnika mora se objaviti najkasnije tri dana prije održavanja ispita.
Ako student iz bilo kojeg razloga ne može pristupiti prijavljenom ispitu, dužan je odjaviti ispit najkasnije 24 sata prije dana određenog za polaganje ispita.
Student koji pravodobno ne odjavi ispit gubi pravo na polaganje do idućeg ispitnog roka, a ispitivač u prijavnicu upisuje "nije pristupio".
[/quote]

Pad? Ne.



'ave fun!


Sinisa
Znam da efektivno provociram, medjutim, moram napomenuti da se tokom zadnje 2 akademske godine (tj. ove i prosle) na ostatku naseg fakulteta inzistiralo na politici da nije prostupio i pad na prijavnici nisu isto, odnosno, kao sto je tema ovdje, da ne pristupanje pismenom dijelu ispita nije pad i ne broji se u 3+1.

Dakle, statut Sveucilista kaze:

Statut Sveucilista u Zagrebu, cl. 159. (napisa):

Student prijavljuje polaganje ispita prijavnicom koju ovjerava u uredu za studente visokog učilišta najkasnije 8 dana prije početka ispitnog roka.
Visoko učilište određuje vrijeme polaganja ispita prijavljenih pristupnika. Raspored pristupnika mora se objaviti najkasnije tri dana prije održavanja ispita.
Ako student iz bilo kojeg razloga ne može pristupiti prijavljenom ispitu, dužan je odjaviti ispit najkasnije 24 sata prije dana određenog za polaganje ispita.
Student koji pravodobno ne odjavi ispit gubi pravo na polaganje do idućeg ispitnog roka, a ispitivač u prijavnicu upisuje "nije pristupio".


Pad? Ne.



'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:38 ned, 5. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]Imam jednu zamjerku, ja sam gore postavio 3 pitanja i bas mi niko nije na njih odogovorio, pa ih sada lijepo ponavljam :!:
Kaj 4. put isto prijavljujem preko studomata?[/quote]

Procitaj jos jednom sto je napisala rea. [b]Uvijek[/b] se prijavljuje preko studomata.

[quote="filipnet"]Sta ako nema na faksu profesora koji je meni predavao, sta onda? Onda idem na komisiju zamjenskog profesora?[/quote]

Cetvrti puta izlazis na ispit pred troclanim povjerenstvom. Obicno jedan clan jest profesor kod kojeg si slusao predavanja, ali ne mora biti. U svakom slucaju ne trebas voditi racuna o tome kada se tvoj profesor vraca s gostovanja ili gdje vec je.

[quote="cinik"]Dakle, statut Sveucilista kaze:

[quote="Statut Sveucilista u Zagrebu, cl. 159."]
Student prijavljuje polaganje ispita prijavnicom koju ovjerava u uredu za studente visokog učilišta najkasnije 8 dana prije početka ispitnog roka.
Visoko učilište određuje vrijeme polaganja ispita prijavljenih pristupnika. Raspored pristupnika mora se objaviti najkasnije tri dana prije održavanja ispita.
Ako student iz bilo kojeg razloga ne može pristupiti prijavljenom ispitu, dužan je odjaviti ispit najkasnije 24 sata prije dana određenog za polaganje ispita.
Student koji pravodobno ne odjavi ispit gubi pravo na polaganje do idućeg ispitnog roka, a ispitivač u prijavnicu upisuje "nije pristupio".
[/quote]

Pad? Ne.[/quote]

Istina da studomat na prijavnicu upisuje "nedovoljan" umjesto "nije pristupio" (kako bi bilo po statutu). Medjutim, iz ovog sto si citirao ne mozes zakljuciti da se nedolazak ne racuna kao pad. Da je tako ne znam zasto bi se uopce ista pisalo na prijavnicu, mogla bi se jednostavno baciti.

Ajde pls objasni ovo:

[quote="cinik"]Znam da efektivno provociram, medjutim, moram napomenuti da se tokom zadnje 2 akademske godine (tj. ove i prosle) na ostatku naseg fakulteta inzistiralo na politici da [b]nije prostupio[/b] i [b]pad[/b] na prijavnici nisu isto, odnosno, kao sto je tema ovdje, da ne pristupanje pismenom dijelu ispita [b]nije pad[/b] i ne broji se u 3+1.[/quote]

Jasno mi je da mislis na druge odjele PMF-a. Ali odakle ti informacija da je "sluzbena politika" ne brojati nedolaske u 3+1?
filipnet (napisa):
Imam jednu zamjerku, ja sam gore postavio 3 pitanja i bas mi niko nije na njih odogovorio, pa ih sada lijepo ponavljam Exclamation
Kaj 4. put isto prijavljujem preko studomata?


Procitaj jos jednom sto je napisala rea. Uvijek se prijavljuje preko studomata.

filipnet (napisa):
Sta ako nema na faksu profesora koji je meni predavao, sta onda? Onda idem na komisiju zamjenskog profesora?


Cetvrti puta izlazis na ispit pred troclanim povjerenstvom. Obicno jedan clan jest profesor kod kojeg si slusao predavanja, ali ne mora biti. U svakom slucaju ne trebas voditi racuna o tome kada se tvoj profesor vraca s gostovanja ili gdje vec je.

cinik (napisa):
Dakle, statut Sveucilista kaze:

Statut Sveucilista u Zagrebu, cl. 159. (napisa):

Student prijavljuje polaganje ispita prijavnicom koju ovjerava u uredu za studente visokog učilišta najkasnije 8 dana prije početka ispitnog roka.
Visoko učilište određuje vrijeme polaganja ispita prijavljenih pristupnika. Raspored pristupnika mora se objaviti najkasnije tri dana prije održavanja ispita.
Ako student iz bilo kojeg razloga ne može pristupiti prijavljenom ispitu, dužan je odjaviti ispit najkasnije 24 sata prije dana određenog za polaganje ispita.
Student koji pravodobno ne odjavi ispit gubi pravo na polaganje do idućeg ispitnog roka, a ispitivač u prijavnicu upisuje "nije pristupio".


Pad? Ne.


Istina da studomat na prijavnicu upisuje "nedovoljan" umjesto "nije pristupio" (kako bi bilo po statutu). Medjutim, iz ovog sto si citirao ne mozes zakljuciti da se nedolazak ne racuna kao pad. Da je tako ne znam zasto bi se uopce ista pisalo na prijavnicu, mogla bi se jednostavno baciti.

Ajde pls objasni ovo:

cinik (napisa):
Znam da efektivno provociram, medjutim, moram napomenuti da se tokom zadnje 2 akademske godine (tj. ove i prosle) na ostatku naseg fakulteta inzistiralo na politici da nije prostupio i pad na prijavnici nisu isto, odnosno, kao sto je tema ovdje, da ne pristupanje pismenom dijelu ispita nije pad i ne broji se u 3+1.


Jasno mi je da mislis na druge odjele PMF-a. Ali odakle ti informacija da je "sluzbena politika" ne brojati nedolaske u 3+1?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 14:19 ned, 5. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Cetvrti puta izlazis na ispit pred troclanim povjerenstvom.[/quote]
Hm :? osobni interes me vuce u ovu raspravu :oops: al.. ako sam dobro shvatio iz komunikacije sa kolegama, ne izvrsavaju se svi "komisijski ispiti" pred komisijama? To nije bas "sluzbena politika" ali pojedini profesori takve "komisije" odrzavaju u 4 oka, sto moze biti dobro ili lose, ovisno o profesoru.
U tom kontekstu se spominjao prof. Veljan i... Mislim prof. Polonio (ili Shiftar :-k, zaboravio) :?:

Meni se, npr., prosle godine zbog buga u studomatu desilo da me komisija promakla :roll: (ako rezultati ispita nisu bili uneseni prije prijave ispita na iducem roku tada studomat nije zbrajao izlaske, tako da se drugi 3. izlazak automagically pretvorio u 4. par dana prije upisa u iducu ak. godinu :roll:). Da sam ulozio formalnu zalbu, ona bi vjerovatno bila uvazena, ali, buduci da nisam imao sanse ostvariti uvijet ni sa tim ispitima, sam ipak odustao od cijele price :?

btw: jel jos netko primjetio gornji glitch u studomatu (mislim da je ove godine ispravljen) ?
krcko (napisa):
Cetvrti puta izlazis na ispit pred troclanim povjerenstvom.

Hm Confused osobni interes me vuce u ovu raspravu Embarassed al.. ako sam dobro shvatio iz komunikacije sa kolegama, ne izvrsavaju se svi "komisijski ispiti" pred komisijama? To nije bas "sluzbena politika" ali pojedini profesori takve "komisije" odrzavaju u 4 oka, sto moze biti dobro ili lose, ovisno o profesoru.
U tom kontekstu se spominjao prof. Veljan i... Mislim prof. Polonio (ili Shiftar Think, zaboravio) Question

Meni se, npr., prosle godine zbog buga u studomatu desilo da me komisija promakla Rolling Eyes (ako rezultati ispita nisu bili uneseni prije prijave ispita na iducem roku tada studomat nije zbrajao izlaske, tako da se drugi 3. izlazak automagically pretvorio u 4. par dana prije upisa u iducu ak. godinu Rolling Eyes). Da sam ulozio formalnu zalbu, ona bi vjerovatno bila uvazena, ali, buduci da nisam imao sanse ostvariti uvijet ni sa tim ispitima, sam ipak odustao od cijele price Confused

btw: jel jos netko primjetio gornji glitch u studomatu (mislim da je ove godine ispravljen) ?



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 1:57 uto, 7. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="denthos"]
: jel jos netko primjetio gornji glitch u studomatu (mislim da je ove godine ispravljen) ?
[/quote]

Fenomenalan glitch! :?

Meni je strašno ironično i smiješno, dakako, da mi pod ocjene jednog kolegija iz kojeg sam dva puta (glupo) pao pismeni na oba mjesta piše 004, što je totalno ironično i ironično...

Nije štetan glitch, vjerojatno nije ni glitch, ali svejedno me uzbunjuje...

btw. Znači, recimo, imamo... Ja sad prijavim treći put taj ispit. I ne odjavim na vrijeme. I zaključim u zadnji čas da mi se spava ili da nemam dovoljno znanja kako bih zadovoljavajuće položio pismeni ispit. I ne dođem na polaganje pismenog dijela pa studomat opet upiše četvorku :). Znači pod tim, navedenim, uvjetima ja ne bih morao polagati komisiju nego bih ponovno upisao itd? Pa Bože, svašta...
denthos (napisa):

: jel jos netko primjetio gornji glitch u studomatu (mislim da je ove godine ispravljen) ?


Fenomenalan glitch! Confused

Meni je strašno ironično i smiješno, dakako, da mi pod ocjene jednog kolegija iz kojeg sam dva puta (glupo) pao pismeni na oba mjesta piše 004, što je totalno ironično i ironično...

Nije štetan glitch, vjerojatno nije ni glitch, ali svejedno me uzbunjuje...

btw. Znači, recimo, imamo... Ja sad prijavim treći put taj ispit. I ne odjavim na vrijeme. I zaključim u zadnji čas da mi se spava ili da nemam dovoljno znanja kako bih zadovoljavajuće položio pismeni ispit. I ne dođem na polaganje pismenog dijela pa studomat opet upiše četvorku Smile. Znači pod tim, navedenim, uvjetima ja ne bih morao polagati komisiju nego bih ponovno upisao itd? Pa Bože, svašta...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:34 uto, 7. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ISVU"]Pozivamo vas da nam sve prijedloge i primjedbe šaljete na isvu@isvu.hr.[/quote]

To vam je mjesto za prijavit glitcheve.
ISVU (napisa):
Pozivamo vas da nam sve prijedloge i primjedbe šaljete na isvu@isvu.hr.


To vam je mjesto za prijavit glitcheve.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan