Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Upis prek studomata

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 11:53 pet, 27. 9. 2013    Naslov: Upis prek studomata Citirajte i odgovorite

Trebam pomoć!

Moram se upisati prek studomata, no meni nudi predmete koje sam položila na kvaziparcijali i predmete koji su bili izborni na prediplomskom a sad su obavezni na računarstvu.

Je li i to isto upišem onda ili ne? Nije mi jasno. :/
Trebam pomoć!

Moram se upisati prek studomata, no meni nudi predmete koje sam položila na kvaziparcijali i predmete koji su bili izborni na prediplomskom a sad su obavezni na računarstvu.

Je li i to isto upišem onda ili ne? Nije mi jasno. Ehm?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 12:16 pet, 27. 9. 2013    Naslov: Re: Upis prek studomata Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"]Trebam pomoć!

Moram se upisati prek studomata, no meni nudi predmete koje sam položila na kvaziparcijali i predmete koji su bili izborni na prediplomskom a sad su obavezni na računarstvu.

Je li i to isto upišem onda ili ne? Nije mi jasno. :/[/quote]
Imao sličnu situaciju...
Nisam siguran dal sam dobro napravio, ali ja sam upisao one predmete koje stvarno upisujem ovaj semestar, a ove koji mi se trebaju priznat će oni valjda unijet kad se obradi molba za priznavanje kolegija.
Ako baš želiš, uvijek možeš nazvat referadu pa provjerit... Al pričekao bi još nekih 15 min do pola sata da završe današnje upise.
Megy Poe (napisa):
Trebam pomoć!

Moram se upisati prek studomata, no meni nudi predmete koje sam položila na kvaziparcijali i predmete koji su bili izborni na prediplomskom a sad su obavezni na računarstvu.

Je li i to isto upišem onda ili ne? Nije mi jasno. Ehm?

Imao sličnu situaciju...
Nisam siguran dal sam dobro napravio, ali ja sam upisao one predmete koje stvarno upisujem ovaj semestar, a ove koji mi se trebaju priznat će oni valjda unijet kad se obradi molba za priznavanje kolegija.
Ako baš želiš, uvijek možeš nazvat referadu pa provjerit... Al pričekao bi još nekih 15 min do pola sata da završe današnje upise.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 12:50 pet, 27. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

hmm... kakva molba za priznavanje kolegija? Kad se ta molba trebala predati? :shock:
hmm... kakva molba za priznavanje kolegija? Kad se ta molba trebala predati? Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 13:20 pet, 27. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

jep, univerzalni obrazac da ti priznaju kolegije na diplomskom, a koje si položio na preddiplomskom i slično.. znači popuniš to, ovjeriš u urudžbenom i platiš 100kn. meni su to rekli odma u referadi kad sam došla na upis
jep, univerzalni obrazac da ti priznaju kolegije na diplomskom, a koje si položio na preddiplomskom i slično.. znači popuniš to, ovjeriš u urudžbenom i platiš 100kn. meni su to rekli odma u referadi kad sam došla na upis


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 13:31 pet, 27. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala!
hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Wolfert
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:27:01)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 14:44 pet, 27. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se dogodila ista situacija.. :?

U refaradi su mi rekli da obavim što prije upise i da upišem sve što mi se nudi.. ono što mi studomat ne da upisat, gđe iz referade će riješit i to po upisnom listu koje sam predala.. :lol:
Meni se dogodila ista situacija.. Confused

U refaradi su mi rekli da obavim što prije upise i da upišem sve što mi se nudi.. ono što mi studomat ne da upisat, gđe iz referade će riješit i to po upisnom listu koje sam predala.. Laughing



_________________
I will never join the dark side! NEVER! I`m a Jedi, like my father before me!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 10:46 sub, 28. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Studomat ima malo problema :? javlja greške kod upisa i izbaci van.. Uz to pokazuje da izborni kolegiji nose 10 ECTS bodova, a trebali bi 5, a kad se klikne na njih broji kao 1 ECTS. Nadam se da će se uskoro to popraviti..
Studomat ima malo problema Confused javlja greške kod upisa i izbaci van.. Uz to pokazuje da izborni kolegiji nose 10 ECTS bodova, a trebali bi 5, a kad se klikne na njih broji kao 1 ECTS. Nadam se da će se uskoro to popraviti..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
michelangelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 06. 2009. (22:59:23)
Postovi: (69)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 13:17 sub, 28. 9. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel neko pitao tete jel upisujemo ono položeno s kvaziparcijale u studomat ili ne?
jel neko pitao tete jel upisujemo ono položeno s kvaziparcijale u studomat ili ne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
KG
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2011. (15:50:24)
Postovi: (30)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 14:24 čet, 3. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam upisao normalno obavezne kolegije preko studomata, ali nisam uspio upisati izborne. I još uvijek ih nema na studomatu. Da li će se to rješiti samo od sebe jer sam na upisnom listu naveo kaj hoću upisati pa kad to procesuiraju će se pojavit na studomatu ili ne daj bože da moram ić u referadu i osobno to rješavat. Poslao sam i mail referadi s tim pitanjem i nisu mi ništa odgovorili pa ak netko bar zna kak često čitaju mailove i dal uopće odgovaraju na njih.
Ja sam upisao normalno obavezne kolegije preko studomata, ali nisam uspio upisati izborne. I još uvijek ih nema na studomatu. Da li će se to rješiti samo od sebe jer sam na upisnom listu naveo kaj hoću upisati pa kad to procesuiraju će se pojavit na studomatu ili ne daj bože da moram ić u referadu i osobno to rješavat. Poslao sam i mail referadi s tim pitanjem i nisu mi ništa odgovorili pa ak netko bar zna kak često čitaju mailove i dal uopće odgovaraju na njih.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 17:01 sub, 5. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je receno da ce se rijesiti samo od sebe pomocu upisnog lista
meni je receno da ce se rijesiti samo od sebe pomocu upisnog lista


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan