Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Demonstrature DIR2 2013. (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Kento
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2012. (13:29:11)
Postovi: (2A)16
Sarma = la pohva - posuda
30 = 30 - 0

PostPostano: 9:32 uto, 22. 10. 2013    Naslov: Demonstrature DIR2 2013. Citirajte i odgovorite

U ovom ću semestru držati demonstrature iz Diferencijalnog i integralnog računa 2 [b]PETKOM od 14 do 16 sati[/b]. Obavezna je najava mailom na kento2710@gmail.com najkasnije do četvrtka poslijepodne. U najavi svakako napišite što vas konkretno muči kako bih se mogao što bolje pripremiti.
Nalazit ćemo se kod oglasne ploče (kod oglasa za demonstrature) i zatim tražiti slobodnu učionicu, a kod oglasa za demonstrature će svaki put stajati obavijest o tome u kojoj se učionici demonstrature odvijaju.
Ukoliko vam navedeni termin ne odgovara, možete me kontaktirati mailom kako bismo se mogli dogovoriti za alternativni termin.
Za sve dodatne obavijesti pratite oglasnu ploču i forum.

Vidimo se na demonstraturama!

Kristijan
U ovom ću semestru držati demonstrature iz Diferencijalnog i integralnog računa 2 PETKOM od 14 do 16 sati. Obavezna je najava mailom na kento2710@gmail.com najkasnije do četvrtka poslijepodne. U najavi svakako napišite što vas konkretno muči kako bih se mogao što bolje pripremiti.
Nalazit ćemo se kod oglasne ploče (kod oglasa za demonstrature) i zatim tražiti slobodnu učionicu, a kod oglasa za demonstrature će svaki put stajati obavijest o tome u kojoj se učionici demonstrature odvijaju.
Ukoliko vam navedeni termin ne odgovara, možete me kontaktirati mailom kako bismo se mogli dogovoriti za alternativni termin.
Za sve dodatne obavijesti pratite oglasnu ploču i forum.

Vidimo se na demonstraturama!

Kristijan


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
T.H.U.G.L.I.F.E.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 12. 2011. (00:12:52)
Postovi: (5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:45 sri, 23. 10. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Termin mojih demonstratura iz kolegija Diferencijalni i integralni račun 2 bit će [b]utorkom od 10 do 12 sati.[/b] Svakako mi najavite svoj dolazak mailom na rubil.marko@gmail.com najkasnije u ponedjeljak do 18 sati i napišite konkretno gdje ste zapeli. :D Za kraća pitanja možete me kontaktirati mailom. :) Također, ako vam termin ne odgovara pošaljite mi mail pa ćemo se već nekako dogovoriti. :wink:
Nalazit ćemo se ispred oglasne ploče, do 10:15, i pokušat ćemo pronaći slobodnu predavaonu.
Pratite obavijesti na forumu. :)

Sutra ću, posebno, održati demonstrature od 14 do 16 sati jer je utorak prosao. :wink: Za sutra nije potrebna nikakva najava, samo dođite, čekat cu vas do 14:30 kod oglasne ploče.

Vidimo se!

Marko Rubil
Termin mojih demonstratura iz kolegija Diferencijalni i integralni račun 2 bit će utorkom od 10 do 12 sati. Svakako mi najavite svoj dolazak mailom na rubil.marko@gmail.com najkasnije u ponedjeljak do 18 sati i napišite konkretno gdje ste zapeli. Very Happy Za kraća pitanja možete me kontaktirati mailom. Smile Također, ako vam termin ne odgovara pošaljite mi mail pa ćemo se već nekako dogovoriti. Wink
Nalazit ćemo se ispred oglasne ploče, do 10:15, i pokušat ćemo pronaći slobodnu predavaonu.
Pratite obavijesti na forumu. Smile

Sutra ću, posebno, održati demonstrature od 14 do 16 sati jer je utorak prosao. Wink Za sutra nije potrebna nikakva najava, samo dođite, čekat cu vas do 14:30 kod oglasne ploče.

Vidimo se!

Marko Rubil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan