Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored ljetni semestar 2013/14.

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 1:53 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Raspored ljetni semestar 2013/14. Citirajte i odgovorite

Na sljedecem linku nalazi se raspored za ljetni semestar

http://web.math.pmf.unizg.hr/~pejkovic/raspored/smjerovi_ljeto.pdf


Stavljam i raspored po predavaonicama da bi zainteresirani studenti mogli provjeriti je li sve konzistentno
http://web.math.pmf.unizg.hr/~pejkovic/raspored/predavaone_ljeto.pdf

Sve primjedbe i pitanja postavljajte na ovoj temi. Molim da se za nevezane rasprave otvori prikladnija tema.

Moguce probleme javite sto prije, a najbolje do petka 21. veljace u 12 sati. Tako ce konacni raspored biti objavljen na vrijeme.
Na sljedecem linku nalazi se raspored za ljetni semestar

http://web.math.pmf.unizg.hr/~pejkovic/raspored/smjerovi_ljeto.pdf


Stavljam i raspored po predavaonicama da bi zainteresirani studenti mogli provjeriti je li sve konzistentno
http://web.math.pmf.unizg.hr/~pejkovic/raspored/predavaone_ljeto.pdf

Sve primjedbe i pitanja postavljajte na ovoj temi. Molim da se za nevezane rasprave otvori prikladnija tema.

Moguce probleme javite sto prije, a najbolje do petka 21. veljace u 12 sati. Tako ce konacni raspored biti objavljen na vrijeme.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 12:10 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da se radi o kolegijima s razlicitih godina (1. i 2. godina racunarstva) ali ima nas nekoliko koji ce upisati Izracunljivost i Distribuirane procese (oba obavezni kolegiji) ovaj semestar, a ti kolegiji imaju potpuno preklapanje satnice (petkom 11-14). Ako je ikako moguce nesto uciniti po tom pitanju, bili bi zahvalni, ako ne, hvala vam na trudu svejedno...
znam da se radi o kolegijima s razlicitih godina (1. i 2. godina racunarstva) ali ima nas nekoliko koji ce upisati Izracunljivost i Distribuirane procese (oba obavezni kolegiji) ovaj semestar, a ti kolegiji imaju potpuno preklapanje satnice (petkom 11-14). Ako je ikako moguce nesto uciniti po tom pitanju, bili bi zahvalni, ako ne, hvala vam na trudu svejedno...



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Dofalol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2010. (21:25:31)
Postovi: (15)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 12:16 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim Vas, zašto su na prvoj godine Teorijske matematike jedan izborni predmet (Slučajni procesi) i obavezni predmet (Algebra 2) točno u isto vrijeme po rasporedu? Je li ikako moguće jedno od to dvoje pomaknuti kako bi studenti imali mogućnost upisa tog izbornog?
Molim Vas, zašto su na prvoj godine Teorijske matematike jedan izborni predmet (Slučajni procesi) i obavezni predmet (Algebra 2) točno u isto vrijeme po rasporedu? Je li ikako moguće jedno od to dvoje pomaknuti kako bi studenti imali mogućnost upisa tog izbornog?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 12:36 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Dofalol"]Molim Vas, zašto su na prvoj godine Teorijske matematike jedan izborni predmet (Slučajni procesi) i obavezni predmet (Algebra 2) točno u isto vrijeme po rasporedu? Je li ikako moguće jedno od to dvoje pomaknuti kako bi studenti imali mogućnost upisa tog izbornog?[/quote]
Nazalost, to je jedna od dvije kolizije (koliko je meni poznato) izmedju obaveznog i izbornog predmeta koju nisam uspio izbjeci. Ne bih mijenjao termine osim ako me jedan od nastavnika to ne zatrazi jer su Slucajni procesi obavezni na nekim brojnijim smjerovima (a i izborni na drugima), a i termini su u okviru zelja obojice profesora. Mislim da petnaestak studenata DTM1 moze upisati za izborni jednu od devet preostalih opcija, a Slucajne pr. upisati iduce godine (ili naravno, upisati, pa ici na predavanja ili iz Algebre ili iz Slucajnih proc.).
Dofalol (napisa):
Molim Vas, zašto su na prvoj godine Teorijske matematike jedan izborni predmet (Slučajni procesi) i obavezni predmet (Algebra 2) točno u isto vrijeme po rasporedu? Je li ikako moguće jedno od to dvoje pomaknuti kako bi studenti imali mogućnost upisa tog izbornog?

Nazalost, to je jedna od dvije kolizije (koliko je meni poznato) izmedju obaveznog i izbornog predmeta koju nisam uspio izbjeci. Ne bih mijenjao termine osim ako me jedan od nastavnika to ne zatrazi jer su Slucajni procesi obavezni na nekim brojnijim smjerovima (a i izborni na drugima), a i termini su u okviru zelja obojice profesora. Mislim da petnaestak studenata DTM1 moze upisati za izborni jednu od devet preostalih opcija, a Slucajne pr. upisati iduce godine (ili naravno, upisati, pa ici na predavanja ili iz Algebre ili iz Slucajnih proc.).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
A_je_to
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2009. (16:51:22)
Postovi: (6D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 12:42 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. godina računalnstvo, preklapaju se Primjenjena statistika i Konačne gemetrije.
Neki studenti (ja) koji su položili objektno i baze na preddip. a nemaju preduvjet za Operacijska istraživanja moraju upisati ostala tri izborna,
od kojih se predavanja iz ova dva gore navedena preklapaju.
1. godina računalnstvo, preklapaju se Primjenjena statistika i Konačne gemetrije.
Neki studenti (ja) koji su položili objektno i baze na preddip. a nemaju preduvjet za Operacijska istraživanja moraju upisati ostala tri izborna,
od kojih se predavanja iz ova dva gore navedena preklapaju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 12:49 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"]znam da se radi o kolegijima s razlicitih godina (1. i 2. godina racunarstva) ali ima nas nekoliko koji ce upisati Izracunljivost i Distribuirane procese (oba obavezni kolegiji) ovaj semestar, a ti kolegiji imaju potpuno preklapanje satnice (petkom 11-14). Ako je ikako moguce nesto uciniti po tom pitanju, bili bi zahvalni, ako ne, hvala vam na trudu svejedno...[/quote]
Zaista ne vidim kako bih to napravio. Cini se da je jednostavnije premjestiti Distr. procese, unutar zelja nastavnika jedino mi se izgledno cini pet 8-11, ali onda se ne moze koristiti PR1 koji je zatrazen. Takodjer, ne znam bi li se ostali studenti iz DRM2 i prof. Grubisic slozili s tako ranim terminom.
fireball (napisa):
znam da se radi o kolegijima s razlicitih godina (1. i 2. godina racunarstva) ali ima nas nekoliko koji ce upisati Izracunljivost i Distribuirane procese (oba obavezni kolegiji) ovaj semestar, a ti kolegiji imaju potpuno preklapanje satnice (petkom 11-14). Ako je ikako moguce nesto uciniti po tom pitanju, bili bi zahvalni, ako ne, hvala vam na trudu svejedno...

Zaista ne vidim kako bih to napravio. Cini se da je jednostavnije premjestiti Distr. procese, unutar zelja nastavnika jedino mi se izgledno cini pet 8-11, ali onda se ne moze koristiti PR1 koji je zatrazen. Takodjer, ne znam bi li se ostali studenti iz DRM2 i prof. Grubisic slozili s tako ranim terminom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 14:16 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tp"][quote="fireball"]znam da se radi o kolegijima s razlicitih godina (1. i 2. godina racunarstva) ali ima nas nekoliko koji ce upisati Izracunljivost i Distribuirane procese (oba obavezni kolegiji) ovaj semestar, a ti kolegiji imaju potpuno preklapanje satnice (petkom 11-14). Ako je ikako moguce nesto uciniti po tom pitanju, bili bi zahvalni, ako ne, hvala vam na trudu svejedno...[/quote]
Zaista ne vidim kako bih to napravio. Cini se da je jednostavnije premjestiti Distr. procese, unutar zelja nastavnika jedino mi se izgledno cini pet 8-11, ali onda se ne moze koristiti PR1 koji je zatrazen. Takodjer, ne znam bi li se ostali studenti iz DRM2 i prof. Grubisic slozili s tako ranim terminom.[/quote]
Ispravak, PR1 nije eksplicitno zatrazen u zeljama, ali koliko vidim proslih godina je koristen. Dakle, ako se prof. Grubisic slaze s terminom 8-11 i odgovara mu PR2 ili PR3 (koji?), onda mogu prebaciti. Morat cete se sami oko toga raspitati (u svakom slucaju informaciju o promjeni moram dobiti od nastavnika).

[size=9][color=#999999]Added after 10 minutes:[/color][/size]

[quote="A_je_to"]1. godina računalnstvo, preklapaju se Primjenjena statistika i Konačne gemetrije.
Neki studenti (ja) koji su položili objektno i baze na preddip. a nemaju preduvjet za Operacijska istraživanja moraju upisati ostala tri izborna,
od kojih se predavanja iz ova dva gore navedena preklapaju.[/quote]
Ne znam kako rijesiti tu situaciju. Osim standardnog odgovora da na predavanja jednog od tih dvaju kolegija ne idete, mozete li mozda pisati molbu da upisete neki drugi izborni kolegij koji nije ponudjen (npr. neki s DRM2)?
tp (napisa):
fireball (napisa):
znam da se radi o kolegijima s razlicitih godina (1. i 2. godina racunarstva) ali ima nas nekoliko koji ce upisati Izracunljivost i Distribuirane procese (oba obavezni kolegiji) ovaj semestar, a ti kolegiji imaju potpuno preklapanje satnice (petkom 11-14). Ako je ikako moguce nesto uciniti po tom pitanju, bili bi zahvalni, ako ne, hvala vam na trudu svejedno...

Zaista ne vidim kako bih to napravio. Cini se da je jednostavnije premjestiti Distr. procese, unutar zelja nastavnika jedino mi se izgledno cini pet 8-11, ali onda se ne moze koristiti PR1 koji je zatrazen. Takodjer, ne znam bi li se ostali studenti iz DRM2 i prof. Grubisic slozili s tako ranim terminom.

Ispravak, PR1 nije eksplicitno zatrazen u zeljama, ali koliko vidim proslih godina je koristen. Dakle, ako se prof. Grubisic slaze s terminom 8-11 i odgovara mu PR2 ili PR3 (koji?), onda mogu prebaciti. Morat cete se sami oko toga raspitati (u svakom slucaju informaciju o promjeni moram dobiti od nastavnika).

Added after 10 minutes:

A_je_to (napisa):
1. godina računalnstvo, preklapaju se Primjenjena statistika i Konačne gemetrije.
Neki studenti (ja) koji su položili objektno i baze na preddip. a nemaju preduvjet za Operacijska istraživanja moraju upisati ostala tri izborna,
od kojih se predavanja iz ova dva gore navedena preklapaju.

Ne znam kako rijesiti tu situaciju. Osim standardnog odgovora da na predavanja jednog od tih dvaju kolegija ne idete, mozete li mozda pisati molbu da upisete neki drugi izborni kolegij koji nije ponudjen (npr. neki s DRM2)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 22:46 čet, 20. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo dosadasnjih promjena:
- promjena grupa za vjezbe iz DIR 1; grupa asist. Nincevic premjestena s pet 12-15, 004 na sri 9-12, 005
- promjena grupa za vjezbe iz Mjere i integrala; grupa asist. Nincevic premjestena s pon 16-18, A002 na pon 10-12, A102
- promjena grupa za vjezbe iz Baza podataka; obje grupe asist. Karaga premjestene sa sri 16-18, PR2 na cet 15-17, PR2; promjena utjece na PDM2[A-LJ], DRM1, DMS1, DFPM1
- prebacene vjezbe iz Algebarskih struktura, grupa asist. Krijana PDMN3[A-LJ] s pet 18-20, A002 na sri 12-14, 005.
- popravljen broj predavaonice za predavanja iz Uvoda u dif. geometriju na rasporedu za DMN1
- prebacene vjezbe iz Bioinformatike prof. Goldsteina s pet 14-20, PR3 na pet 12-18, PR2 i dodatno rezerviran PR2 za uto 13-15


Sve promjene napravljene su na zahtjev nastavnika/asistenta.
Evo dosadasnjih promjena:
- promjena grupa za vjezbe iz DIR 1; grupa asist. Nincevic premjestena s pet 12-15, 004 na sri 9-12, 005
- promjena grupa za vjezbe iz Mjere i integrala; grupa asist. Nincevic premjestena s pon 16-18, A002 na pon 10-12, A102
- promjena grupa za vjezbe iz Baza podataka; obje grupe asist. Karaga premjestene sa sri 16-18, PR2 na cet 15-17, PR2; promjena utjece na PDM2[A-LJ], DRM1, DMS1, DFPM1
- prebacene vjezbe iz Algebarskih struktura, grupa asist. Krijana PDMN3[A-LJ] s pet 18-20, A002 na sri 12-14, 005.
- popravljen broj predavaonice za predavanja iz Uvoda u dif. geometriju na rasporedu za DMN1
- prebacene vjezbe iz Bioinformatike prof. Goldsteina s pet 14-20, PR3 na pet 12-18, PR2 i dodatno rezerviran PR2 za uto 13-15


Sve promjene napravljene su na zahtjev nastavnika/asistenta.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 14:32 pet, 21. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Obnovljeni raspored naci cete na prije navedenim linkovima ( http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/raspored/raspored.html ). Prema tome rasporedu zapocet cemo nastavu (3. ozujka), a daljnje eventualne promjene obavljat ce se u prvom tjednu nastave.
Obnovljeni raspored naci cete na prije navedenim linkovima ( http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/raspored/raspored.html ). Prema tome rasporedu zapocet cemo nastavu (3. ozujka), a daljnje eventualne promjene obavljat ce se u prvom tjednu nastave.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
angelika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2011. (17:26:51)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 20:54 pet, 21. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel postoji mogućnost da se modeli geometrije (predavanja, na 3.godini, inž smjer) prebaci na neki drugi termin? Preklapaju se sa predavanjima iz INTRAFa. Znam da se radi od predmetima sa različitih godina, ali opet...
Jel postoji mogućnost da se modeli geometrije (predavanja, na 3.godini, inž smjer) prebaci na neki drugi termin? Preklapaju se sa predavanjima iz INTRAFa. Znam da se radi od predmetima sa različitih godina, ali opet...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 1:31 ned, 23. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="angelika"]Jel postoji mogućnost da se modeli geometrije (predavanja, na 3.godini, inž smjer) prebaci na neki drugi termin? Preklapaju se sa predavanjima iz INTRAFa. Znam da se radi od predmetima sa različitih godina, ali opet...[/quote]
Jednom rijecju ne. To je kolegij na nekoliko smjerova, predavanja su u 003 i profesor je zadovoljan rasporedom (a ima i vjezbe prije i poslije).
angelika (napisa):
Jel postoji mogućnost da se modeli geometrije (predavanja, na 3.godini, inž smjer) prebaci na neki drugi termin? Preklapaju se sa predavanjima iz INTRAFa. Znam da se radi od predmetima sa različitih godina, ali opet...

Jednom rijecju ne. To je kolegij na nekoliko smjerova, predavanja su u 003 i profesor je zadovoljan rasporedom (a ima i vjezbe prije i poslije).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 21:24 uto, 25. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nove promjene (na trazenje asistenta/nastavnika):
- prebacene vjezbe iz Vjerojatnosti i statistike ([M-Z], Slijepcevic) sa cet 12-14, A101 na pet 14-15, 003 i pet 18-19, A101
- prebacene vjezbe iz Objektnog programiranja (jedna grupa, Petricevic) s pet 17-19, PR1 na sri 16-18, PR2; ova promjena utjece na smjerove DRM1 i DMN2
Nove promjene (na trazenje asistenta/nastavnika):
- prebacene vjezbe iz Vjerojatnosti i statistike ([M-Z], Slijepcevic) sa cet 12-14, A101 na pet 14-15, 003 i pet 18-19, A101
- prebacene vjezbe iz Objektnog programiranja (jedna grupa, Petricevic) s pet 17-19, PR1 na sri 16-18, PR2; ova promjena utjece na smjerove DRM1 i DMN2


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Annoying
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (09:20:11)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 1:16 sri, 26. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da ovo nije krivnja satničara, ali ove vježbe iz VIS-a su stvarno "Ajmo naći termin koji većini ljudi neće odgovarat i na koji nitko neće doći jer nisu ludi da petkom navečer 7. sat nastave u komadu (većina ljudi iz M-Ž sluša kompleksnu prema mojim saznanjima) slušaju istu osobu 5 sati zaredom, ali to još nije sve, da razbijemo monotoniju vježbi selit ćemo se po čitavom faksu".
Onaj prvi termin je bio premija naspram ovoga, čak i jako tražen za zamjenu grupa, ali dobro, ako profesor tako želi, na nama je da pokušamo izdržati i ne pobjeći u Tangentu.
A uostalom, tako mi i treba što dolazim na forum u ove sitne sate umjesto da živim sretno u zabludi da imam pauzu za pojest nešto i popit kavu petkom.
Znam da ovo nije krivnja satničara, ali ove vježbe iz VIS-a su stvarno "Ajmo naći termin koji većini ljudi neće odgovarat i na koji nitko neće doći jer nisu ludi da petkom navečer 7. sat nastave u komadu (većina ljudi iz M-Ž sluša kompleksnu prema mojim saznanjima) slušaju istu osobu 5 sati zaredom, ali to još nije sve, da razbijemo monotoniju vježbi selit ćemo se po čitavom faksu".
Onaj prvi termin je bio premija naspram ovoga, čak i jako tražen za zamjenu grupa, ali dobro, ako profesor tako želi, na nama je da pokušamo izdržati i ne pobjeći u Tangentu.
A uostalom, tako mi i treba što dolazim na forum u ove sitne sate umjesto da živim sretno u zabludi da imam pauzu za pojest nešto i popit kavu petkom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
štangica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2010. (17:18:17)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 9:13 sri, 26. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

zašto sad u ovom najažuriranijem rasporedu za 3god pred nastavnički u petak prof Slijepčević drži vježbe iz visa u dva termina za ista prezimena u različitim predavaonama? nešto od toga je greška ili??

[size=9][color=#999999]Added after 50 seconds:[/color][/size]

ahaaa skužila sam raskomadane su! ispričavam se! :-)
zašto sad u ovom najažuriranijem rasporedu za 3god pred nastavnički u petak prof Slijepčević drži vježbe iz visa u dva termina za ista prezimena u različitim predavaonama? nešto od toga je greška ili??

Added after 50 seconds:

ahaaa skužila sam raskomadane su! ispričavam se! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 15:33 pet, 7. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nove promjene (na trazenje asistenta/nastavnika):
- rezervirana A101, sri 14-16 za Studentska natjecanja (Kazalicki)
- prebacena Matematika 2 (pft, pfk) vjezbe (Sirola) s pet 12-14, 104 na pon 15-17, 006
- prebacena Matematicka analiza 2 (mf) (Pazanin) s uto 16-18, A001 na uto 10-12, 001
- dodatno rezervirana 003, sri 12-14 za Modele geometrije (Polonijo)
- prebacena Izracunljivost (Iljazovic), pet 11-14 iz 105 u 110
Nove promjene (na trazenje asistenta/nastavnika):
- rezervirana A101, sri 14-16 za Studentska natjecanja (Kazalicki)
- prebacena Matematika 2 (pft, pfk) vjezbe (Sirola) s pet 12-14, 104 na pon 15-17, 006
- prebacena Matematicka analiza 2 (mf) (Pazanin) s uto 16-18, A001 na uto 10-12, 001
- dodatno rezervirana 003, sri 12-14 za Modele geometrije (Polonijo)
- prebacena Izracunljivost (Iljazovic), pet 11-14 iz 105 u 110


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 19:18 ned, 9. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zbog potreba IFVV-a, obavljena je sljedeca zamjena predavaonica
za termin utorak 12-14
Linearna algebra 2, vjezbe (Beric) ide u 001,
IFVV, predavanja (Pandzic) ide u A002.
Zbog potreba IFVV-a, obavljena je sljedeca zamjena predavaonica
za termin utorak 12-14
Linearna algebra 2, vjezbe (Beric) ide u 001,
IFVV, predavanja (Pandzic) ide u A002.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 23:21 pon, 10. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nove promjene (na trazenje asistenta/nastavnika):
- za grupu asistenta Mihelcica iz Programiranja 2, vjezbe rezervirao i PR2 cet 18-20
- za doktorski kolegij prof. Veselica rezervirao cet 17-20, 105 i pet 17-20, 105
- prebacio Algebru 2 (Tadic) s pon 10-13, 105 na cet 15-18, 108
Nove promjene (na trazenje asistenta/nastavnika):
- za grupu asistenta Mihelcica iz Programiranja 2, vjezbe rezervirao i PR2 cet 18-20
- za doktorski kolegij prof. Veselica rezervirao cet 17-20, 105 i pet 17-20, 105
- prebacio Algebru 2 (Tadic) s pon 10-13, 105 na cet 15-18, 108


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
tp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 12. 2005. (16:46:01)
Postovi: (1F2)16
Sarma = la pohva - posuda
78 = 91 - 13

PostPostano: 13:27 sub, 15. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nova promjena (na trazenje nastavnika):
- prebacena Metodika nastave informatike 2 (Nogo) sa cet 9-12, PR4 na cet 13-16, PR4
Nova promjena (na trazenje nastavnika):
- prebacena Metodika nastave informatike 2 (Nogo) sa cet 9-12, PR4 na cet 13-16, PR4


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan