Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pitanja o participacijama

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Wolfert
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:27:01)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 16:01 sri, 3. 9. 2014    Naslov: Cijena ECTS-a dipl. studija - smjer nastavnički? Citirajte i odgovorite

Zanima me koja je cijena ECTS-a? Znam da je inače 140kn ECTS ali navodno da je zbog deficita nastavnika cijena 70 kn, pa samo da provjerim je li to točno? Ako je točna informacija, koliki je iznos maksimalne školarine za dipl. studij - nastavnički smjer?
Hvala
Zanima me koja je cijena ECTS-a? Znam da je inače 140kn ECTS ali navodno da je zbog deficita nastavnika cijena 70 kn, pa samo da provjerim je li to točno? Ako je točna informacija, koliki je iznos maksimalne školarine za dipl. studij - nastavnički smjer?
Hvala



_________________
I will never join the dark side! NEVER! I`m a Jedi, like my father before me!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:01 sub, 6. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Maksimalna participacija je ista, 8400 kn. Cijena ECTS boda umanjuje se na nastavnickim studijima za 50% samo ako imate od 30 do 54 ECTS-a u prosloj godini.

Sve informacije o participacijama dostupne su [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=4236&sec=279]ovdje[/url].
Maksimalna participacija je ista, 8400 kn. Cijena ECTS boda umanjuje se na nastavnickim studijima za 50% samo ako imate od 30 do 54 ECTS-a u prosloj godini.

Sve informacije o participacijama dostupne su ovdje.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.


Zadnja promjena: krcko; 11:54 ned, 7. 9. 2014; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
štangica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2010. (17:18:17)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 10:17 ned, 7. 9. 2014    Naslov: plaćanje predmeta Citirajte i odgovorite

Zanima me koliko se plaća ECTS bod za upis predmeta iz vlastitog studijskog programa ako ne prelazimo 35 ECTS-a? Da li je 70kn ili 140kn?

Također kvaziparcijali upis se plaća 140kn bod plus molba 200kn?

Hvala!
Zanima me koliko se plaća ECTS bod za upis predmeta iz vlastitog studijskog programa ako ne prelazimo 35 ECTS-a? Da li je 70kn ili 140kn?

Također kvaziparcijali upis se plaća 140kn bod plus molba 200kn?

Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:51 ned, 7. 9. 2014    Naslov: Re: plaćanje predmeta Citirajte i odgovorite

[quote="štangica"]Zanima me koliko se plaća ECTS bod za upis predmeta iz vlastitog studijskog programa ako ne prelazimo 35 ECTS-a? Da li je 70kn ili 140kn?[/quote]

Participacija se ne naplaćuje za predmete koje upisujete u sljedećoj akademskoj godini. Studenti koji su u prošloj akademskoj godini ostvarili između 30 i 54 ECTS bodova plaćaju nepoložene predmete iz prošle godine 70 kn po ECTS bodu ako su na nastavničkom studiju, a 140 kn inače.

[quote="štangica"]Također kvaziparcijali upis se plaća 140kn bod plus molba 200kn?[/quote]

Da, po [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=5677]ovoj odluci[/url].
štangica (napisa):
Zanima me koliko se plaća ECTS bod za upis predmeta iz vlastitog studijskog programa ako ne prelazimo 35 ECTS-a? Da li je 70kn ili 140kn?


Participacija se ne naplaćuje za predmete koje upisujete u sljedećoj akademskoj godini. Studenti koji su u prošloj akademskoj godini ostvarili između 30 i 54 ECTS bodova plaćaju nepoložene predmete iz prošle godine 70 kn po ECTS bodu ako su na nastavničkom studiju, a 140 kn inače.

štangica (napisa):
Također kvaziparcijali upis se plaća 140kn bod plus molba 200kn?


Da, po ovoj odluci.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
štangica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2010. (17:18:17)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 13:35 ned, 7. 9. 2014    Naslov: Re: plaćanje predmeta Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="štangica"]Zanima me koliko se plaća ECTS bod za upis predmeta iz vlastitog studijskog programa ako ne prelazimo 35 ECTS-a? Da li je 70kn ili 140kn?[/quote]

Participacija se ne naplaćuje za predmete koje upisujete u sljedećoj akademskoj godini. Studenti koji su u prošloj akademskoj godini ostvarili između 30 i 54 ECTS bodova plaćaju nepoložene predmete iz prošle godine 70 kn po ECTS bodu ako su na nastavničkom studiju, a 140 kn inače.

[quote="štangica"]Također kvaziparcijali upis se plaća 140kn bod plus molba 200kn?[/quote]

Da, po [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=5677]ovoj odluci[/url].[/quote]

Znaci ja bi sad upisala Vektorske prostore kao 3.modul na preddiplomskom nastavnickom i to mi je prvi upis V.P. i polozila sam vec dva modula i sad da li ih onda placam po 70kn/bod ili ne?
krcko (napisa):
štangica (napisa):
Zanima me koliko se plaća ECTS bod za upis predmeta iz vlastitog studijskog programa ako ne prelazimo 35 ECTS-a? Da li je 70kn ili 140kn?


Participacija se ne naplaćuje za predmete koje upisujete u sljedećoj akademskoj godini. Studenti koji su u prošloj akademskoj godini ostvarili između 30 i 54 ECTS bodova plaćaju nepoložene predmete iz prošle godine 70 kn po ECTS bodu ako su na nastavničkom studiju, a 140 kn inače.

štangica (napisa):
Također kvaziparcijali upis se plaća 140kn bod plus molba 200kn?


Da, po ovoj odluci.


Znaci ja bi sad upisala Vektorske prostore kao 3.modul na preddiplomskom nastavnickom i to mi je prvi upis V.P. i polozila sam vec dva modula i sad da li ih onda placam po 70kn/bod ili ne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:44 ned, 7. 9. 2014    Naslov: Re: plaćanje predmeta Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][b]Participacija se ne naplaćuje za predmete koje upisujete u sljedećoj akademskoj godini[/b][/quote]

Još jednom: participacija za 2014./15. ovisi o predmetima koje ste upisivali i polagali ili ne polagali [b]ove godine[/b] (2013./14.). Ne ovisi o tome hoćete li upisati VP u 2014./15. ili nećete.
krcko (napisa):
Participacija se ne naplaćuje za predmete koje upisujete u sljedećoj akademskoj godini


Još jednom: participacija za 2014./15. ovisi o predmetima koje ste upisivali i polagali ili ne polagali ove godine (2013./14.). Ne ovisi o tome hoćete li upisati VP u 2014./15. ili nećete.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kakt00s
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2007. (12:19:40)
Postovi: (183)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10
Lokacija: :ɐɾıɔɐʞoן

PostPostano: 11:53 čet, 11. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Student sam zadnje godine studija, na kojoj mi je zbog pada preostao samo jedan kolegij u ljetnom semestru. U ovoj akademskog godini sam imao 20ects bodova za položiti, koje sam sve položio, uključujući i jedan dodatan predmet radi nadopune znanja. Dakle, 25 bodova.

Čitajući pravila, shvatio sam kako ću tu zadnju akademsku godinu (1 kolegij koji upisujem prvi put) morati platiti u punom iznosu od +8k kn zbog toga što nisam položio 30b u zadnjoj godini.

Jesam li u pravu?
Student sam zadnje godine studija, na kojoj mi je zbog pada preostao samo jedan kolegij u ljetnom semestru. U ovoj akademskog godini sam imao 20ects bodova za položiti, koje sam sve položio, uključujući i jedan dodatan predmet radi nadopune znanja. Dakle, 25 bodova.

Čitajući pravila, shvatio sam kako ću tu zadnju akademsku godinu (1 kolegij koji upisujem prvi put) morati platiti u punom iznosu od +8k kn zbog toga što nisam položio 30b u zadnjoj godini.

Jesam li u pravu?



_________________
Muy importante!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:32 čet, 11. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da
Da



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Namdev
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (19:23:40)
Postovi: (29)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 13:35 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čitao sam tumačenja pravila participiranja i baš na ono pitanje koje me zanimalo je napisan pogrešan odgovor. Na pitanje o iznosu participacije odgovor je nešto o mirovanju studija. :?

Pitanje je ako je osoba u PAG položila 16 ECTS-a i ima 44 nepoloženih bodova koliku participaciju plaća? Plaća li onda ta osoba 8400kn ili 44*140 = 6160kn? Oprostite ako je ovo već odgovoreno ovdje ili u tumačenju, na poslu sam i očito mi je promaklo.

Drugo pitanje: Ako student ne prođe neki predmet, plati ga sljedeću akademsku godinu koju upiše, ali ispiše ga (ako je to moguće) jer mu ne odgovaraju termini i upisao bi ga za sljedeće godine (primjer 2015/2016.) - plaća li onda student taj predmet opet ili ne jer on nije "nepoložen" prošle godine.

Iskrene isprike na moguću pogrešnu formulaciju pitanja i greške u logičkom zaključivanju, gužva mi je na poslu :(
Čitao sam tumačenja pravila participiranja i baš na ono pitanje koje me zanimalo je napisan pogrešan odgovor. Na pitanje o iznosu participacije odgovor je nešto o mirovanju studija. Confused

Pitanje je ako je osoba u PAG položila 16 ECTS-a i ima 44 nepoloženih bodova koliku participaciju plaća? Plaća li onda ta osoba 8400kn ili 44*140 = 6160kn? Oprostite ako je ovo već odgovoreno ovdje ili u tumačenju, na poslu sam i očito mi je promaklo.

Drugo pitanje: Ako student ne prođe neki predmet, plati ga sljedeću akademsku godinu koju upiše, ali ispiše ga (ako je to moguće) jer mu ne odgovaraju termini i upisao bi ga za sljedeće godine (primjer 2015/2016.) - plaća li onda student taj predmet opet ili ne jer on nije "nepoložen" prošle godine.

Iskrene isprike na moguću pogrešnu formulaciju pitanja i greške u logičkom zaključivanju, gužva mi je na poslu Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
RonnieColeman
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 04. 2006. (10:35:00)
Postovi: (20B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 39
Lokacija: |R^3

PostPostano: 14:09 čet, 18. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Namdev"]

Pitanje je ako je osoba u PAG položila 16 ECTS-a i ima 44 nepoloženih bodova koliku participaciju plaća? Plaća li onda ta osoba 8400kn ili 44*140 = 6160kn? [/quote]

Plaća 8400kn.
Namdev (napisa):


Pitanje je ako je osoba u PAG položila 16 ECTS-a i ima 44 nepoloženih bodova koliku participaciju plaća? Plaća li onda ta osoba 8400kn ili 44*140 = 6160kn?


Plaća 8400kn.



_________________
...He never had looked less like captain of any-thing, even his own soul.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan