Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Eng 2 bolest, raspored i promjena grupa

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
arozic5
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 12. 2012. (11:08:53)
Postovi: (A9)16
Sarma = la pohva - posuda
26 = 45 - 19

PostPostano: 10:46 uto, 1. 3. 2016    Naslov: Eng 2 bolest, raspored i promjena grupa Citirajte i odgovorite

Hello everybody,

semestar je počeo malo klimavo za mene, jučer mi nije bilo dobro, pa nažlost nisam mogla održati prvi dan nastave, ali važno je da će nastave biti [b]redovno [/b] ovaj četvrtak, 3. ožujka.

Druga stvar je da je bilo manjih previda s rasporedom iz engleskog, pa za slučaj da ne znate raspored svih 6 grupa je sljedeći:

Pon 10, 12, 14 h
Čet 10, 12, 14 h

Počelo je stizati dosta mailova za promjene grupa, ali budući da za sad još nemamo točan broj upisanih u pojedine grupe, a i vaš se raspored još ustaljuje - najvažnije je da dođete u grupu koja vam je određena rasporedom, ili ako to nije moguće zbog kolizije u neku drugu koju možete. U prvom tjednu ili dva, kad vidimo koliko velike su grupe, možemo se dogovarati o premještajima. Jer se uvijek dogodi da većina želi u istu grupu, što nije moguće ako je već velika i to otežava rad.

Zato, nemojte slati mailove, o tome ćemo se najlakše dogovoriti na satu kad vidimo pravo stanje.

Pozdrav,
Andrea
Hello everybody,

semestar je počeo malo klimavo za mene, jučer mi nije bilo dobro, pa nažlost nisam mogla održati prvi dan nastave, ali važno je da će nastave biti redovno ovaj četvrtak, 3. ožujka.

Druga stvar je da je bilo manjih previda s rasporedom iz engleskog, pa za slučaj da ne znate raspored svih 6 grupa je sljedeći:

Pon 10, 12, 14 h
Čet 10, 12, 14 h

Počelo je stizati dosta mailova za promjene grupa, ali budući da za sad još nemamo točan broj upisanih u pojedine grupe, a i vaš se raspored još ustaljuje - najvažnije je da dođete u grupu koja vam je određena rasporedom, ili ako to nije moguće zbog kolizije u neku drugu koju možete. U prvom tjednu ili dva, kad vidimo koliko velike su grupe, možemo se dogovarati o premještajima. Jer se uvijek dogodi da većina želi u istu grupu, što nije moguće ako je već velika i to otežava rad.

Zato, nemojte slati mailove, o tome ćemo se najlakše dogovoriti na satu kad vidimo pravo stanje.

Pozdrav,
Andrea



_________________
potlista.com Smile
There's a crack, a crack in everything, that's how the light gets in.
When you've got so much to say it's called gratitude.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan