Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Je li moguca izmjena termina predavanja ?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 21:49 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Je li moguca izmjena termina predavanja ? Citirajte i odgovorite

Ja sam upisala smjer financijska i poslovna matematika i primjetih da se predavanja iz teorije brojeva(petak od 12 do 14 sati), poklapaju s vjezbama iz aktuarske matematike, sto je nama obavezan kolegij.

Je li moguca kakva izmjena termina, ili da se ipak probamo dogovoriti s profesorom iz aktuarske?

Hvala
Ja sam upisala smjer financijska i poslovna matematika i primjetih da se predavanja iz teorije brojeva(petak od 12 do 14 sati), poklapaju s vjezbama iz aktuarske matematike, sto je nama obavezan kolegij.

Je li moguca kakva izmjena termina, ili da se ipak probamo dogovoriti s profesorom iz aktuarske?

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 22:12 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Re: Je li moguca izmjena termina predavanja ? Citirajte i odgovorite

[quote="kikach"]
Je li moguca kakva izmjena termina
[/quote]

Moguca je izmjena ako se pronadje termin (i odgovarajuca predavaonica koja je slobodna u tom terminu) koji bi odgovarao svima.
Ima li kakvih prijedloga?
Odgovara li postojeci termin svim ostalim smjerovima? Ako odgovara, onda bi mozda bilo dobro pokusati vidjeti mogu li se vjezbe iz aktuarske matematike pomaknuti.
Bi li bolji termin bio petak od 10 do 12?

Predlazem da na prvim predavanjima u petak, 15.10.2004. u 12 sati pokusamo dogovoriti najprikladniji termin. U medjuvremenu se prijedlozi mogu slati ovdje na forum.

Andrej Dujella
kikach (napisa):

Je li moguca kakva izmjena termina


Moguca je izmjena ako se pronadje termin (i odgovarajuca predavaonica koja je slobodna u tom terminu) koji bi odgovarao svima.
Ima li kakvih prijedloga?
Odgovara li postojeci termin svim ostalim smjerovima? Ako odgovara, onda bi mozda bilo dobro pokusati vidjeti mogu li se vjezbe iz aktuarske matematike pomaknuti.
Bi li bolji termin bio petak od 10 do 12?

Predlazem da na prvim predavanjima u petak, 15.10.2004. u 12 sati pokusamo dogovoriti najprikladniji termin. U medjuvremenu se prijedlozi mogu slati ovdje na forum.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 22:32 uto, 5. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad sam bas bacila pogled na raspored i vidim da računalci i teoretičri imaju nesto u petak od 10 do 12.

No, ipak najbolje da se dogovorimo na predavaljima u petak
Sad sam bas bacila pogled na raspored i vidim da računalci i teoretičri imaju nesto u petak od 10 do 12.

No, ipak najbolje da se dogovorimo na predavaljima u petak


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ways
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2004. (18:15:55)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:43 sri, 6. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Primjetivši da sadasnji termin ne odgovara ni meni (DIM-R) pokusao sam naci nekoliko mogucih termina iako sam shvatio da je stvarno nemoguce da svima odgovara a jos sam zanemario 4.godinu te i profesore u nadi da oni to kao ne upisuju
Postujuci profesorove zelje da bude izmedju 9 i 15 h ili kasnije popodne(neznam tocno ali recimo poslije 17 ili 18) shvatih da od 9 do 15 i nema pametnog termina pa ostaje navecer sto je moguce skoro svaki dan osim utorka(vjezbe UTB) te petka(mislin ono petak)
znaci:

pon 17(18)-19(20)

sri 18-20

cet 17(18)-19(20) - raniji termin ne odgovara DIM-MSR al ostalima se
sigurno neda cekat

ili staviti u pet 10-12 pa nek ljudi (koji moraju) biraju izmedju Teorije Skupova i UTB, znam sta bi ja izabra
ili u sri 12-14 sta opet smeta DIM-R i DIM-MSR a to je engleski na kojem su dolasci donekle obavezni pa nema prevelikog izbora

Ovo su naravno prijedlozi da ljudi imaju o cemu razmisljat do petka(radnog)


[color=darkred][b]Admin edit:[/b] Maknuh ti smajlije jer imas puno "[i]18)[/i]", pa ti "[i]8)[/i]" ode u onaj smajli sa suncanim naocalama...[/color] :?
Primjetivši da sadasnji termin ne odgovara ni meni (DIM-R) pokusao sam naci nekoliko mogucih termina iako sam shvatio da je stvarno nemoguce da svima odgovara a jos sam zanemario 4.godinu te i profesore u nadi da oni to kao ne upisuju
Postujuci profesorove zelje da bude izmedju 9 i 15 h ili kasnije popodne(neznam tocno ali recimo poslije 17 ili 18) shvatih da od 9 do 15 i nema pametnog termina pa ostaje navecer sto je moguce skoro svaki dan osim utorka(vjezbe UTB) te petka(mislin ono petak)
znaci:

pon 17(18)-19(20)

sri 18-20

cet 17(18)-19(20) - raniji termin ne odgovara DIM-MSR al ostalima se
sigurno neda cekat

ili staviti u pet 10-12 pa nek ljudi (koji moraju) biraju izmedju Teorije Skupova i UTB, znam sta bi ja izabra
ili u sri 12-14 sta opet smeta DIM-R i DIM-MSR a to je engleski na kojem su dolasci donekle obavezni pa nema prevelikog izbora

Ovo su naravno prijedlozi da ljudi imaju o cemu razmisljat do petka(radnog)


Admin edit: Maknuh ti smajlije jer imas puno "18)", pa ti "8)" ode u onaj smajli sa suncanim naocalama... :?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 15:05 sub, 9. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno hvala na poruci.
Volio bih cuti misljenja o ovoj temi i ostalih zainteresiranih studenata.
Od novospomenutih termina, meni bi odgovarao [b]ponedjeljak 18-20[/b].
Odgovara mi i petak 10-12, ali znam da se termin preklapa s Teorijom skupova (tako je bilo i prosle godine, pa su se zbog toga termini pomicali).
Termini srijedom mi ne odgovaraju jer u tim terminima imam obaveze (12-14 sjednica Fakultetskog vijeca, 18-20 Znastveni kolokvij HMD-a),
koje nisu svaki tjedan, ali nisu uvijek unaprijed predvidive.
Cetvrtak 18-20 dolazi u obzir, ali jedino u varijanti 18:15 - 19:45 (bez pauze).

Naravno, ovi kasnovecernji termini imaju smisla samo ako veci broj studenata stvarno ima namjeru dolaziti na predavanja (u tom terminu). Od toga da nadjemo neki termin koji je svima slobodan, ali zapravo skoro nikome ne odgovara, nema neke koristi.

Andrej Dujella
Puno hvala na poruci.
Volio bih cuti misljenja o ovoj temi i ostalih zainteresiranih studenata.
Od novospomenutih termina, meni bi odgovarao ponedjeljak 18-20.
Odgovara mi i petak 10-12, ali znam da se termin preklapa s Teorijom skupova (tako je bilo i prosle godine, pa su se zbog toga termini pomicali).
Termini srijedom mi ne odgovaraju jer u tim terminima imam obaveze (12-14 sjednica Fakultetskog vijeca, 18-20 Znastveni kolokvij HMD-a),
koje nisu svaki tjedan, ali nisu uvijek unaprijed predvidive.
Cetvrtak 18-20 dolazi u obzir, ali jedino u varijanti 18:15 - 19:45 (bez pauze).

Naravno, ovi kasnovecernji termini imaju smisla samo ako veci broj studenata stvarno ima namjeru dolaziti na predavanja (u tom terminu). Od toga da nadjemo neki termin koji je svima slobodan, ali zapravo skoro nikome ne odgovara, nema neke koristi.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 23:40 sub, 9. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

1 glas za ponedjeljak 18-20, dok smo jos svi svjezi:)))
1 glas za ponedjeljak 18-20, dok smo jos svi svjezi:)))


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:48 ned, 10. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze u pon u 18-20. OK, imao bih 8 sati pauze (imam samo konkretnu matematiku od 8-10), no to ne bi trebao biti neki veliki problem, bar bih imao motivacije ostati na faksu i mozda nesto naukovati :wink:
Moze u pon u 18-20. OK, imao bih 8 sati pauze (imam samo konkretnu matematiku od 8-10), no to ne bi trebao biti neki veliki problem, bar bih imao motivacije ostati na faksu i mozda nesto naukovati Wink


[Vrh]
Miš
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2003. (20:53:57)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:47 ned, 10. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam da li cemo mi s financijske biti svjezi ponedjeljkom nakon 6 sati predavanja koja nam pocinju u 10. Ja glasam za petak od 10-12 ili bi bilo nabolje ako profesoru odgovara od 14-16 (tu moze varijanta bez pauze izmedju)
Ne znam da li cemo mi s financijske biti svjezi ponedjeljkom nakon 6 sati predavanja koja nam pocinju u 10. Ja glasam za petak od 10-12 ili bi bilo nabolje ako profesoru odgovara od 14-16 (tu moze varijanta bez pauze izmedju)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 5:17 pon, 11. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mi racunarci petkom od 10 do 12 imamo teoriju skupova, tako da nam to opet ne pase. Izgleda da je za sada ponedjeljak od 18 do 20 jedan od rijetkih termina kada su svi slobodni
Mi racunarci petkom od 10 do 12 imamo teoriju skupova, tako da nam to opet ne pase. Izgleda da je za sada ponedjeljak od 18 do 20 jedan od rijetkih termina kada su svi slobodni


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:16 pon, 11. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Najbolje bi izgleda bilo da termin ostane petkom 12-14, a da se vježbe iz uvoda u aktuarsku matematiku pomaknu na termin petak, 10-12
Najbolje bi izgleda bilo da termin ostane petkom 12-14, a da se vježbe iz uvoda u aktuarsku matematiku pomaknu na termin petak, 10-12


[Vrh]
mal
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2003. (13:27:39)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:13 uto, 12. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

glasam za pon 18:00-20:00
glasam za pon 18:00-20:00


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 14:26 uto, 12. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto se tice nas sa financijske, promijenili smo termin aktuarske matematike....
Sto se tice nas sa financijske, promijenili smo termin aktuarske matematike....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
davi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (11:21:27)
Postovi: (36)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 22:42 pon, 15. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neki racunarci imaju praktikum petkom pa moram priznat da mi je zao sto ste pomakli aktuarsku :( Izgleda da necu ove godine slusat teoriju brojeva :( :( :( :(
Neki racunarci imaju praktikum petkom pa moram priznat da mi je zao sto ste pomakli aktuarsku Sad Izgleda da necu ove godine slusat teoriju brojeva Sad Sad Sad Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 7:02 uto, 16. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je jako zao sto nismo uspjeli dogovoriti termin koji bi odgovarao svim smjerovima i svim zainteresiranim studentima. Na kraju je vecina zainteresiranih studenata odlucila da ostane sadasnji termin.
Ja imam popis od 15 studenata s trece godine racunarstva koji zbog preklapanja rasporeda ne mogu dolaziti na predavanja iz Uvoda u teoriju brojeva. Ukoliko ima potrebe i interesa za dodatne konzultacije, ili neku slicnu aktivnost, za tu grupu studenata, molim vas da mi javite.

Andrej Dujella
Meni je jako zao sto nismo uspjeli dogovoriti termin koji bi odgovarao svim smjerovima i svim zainteresiranim studentima. Na kraju je vecina zainteresiranih studenata odlucila da ostane sadasnji termin.
Ja imam popis od 15 studenata s trece godine racunarstva koji zbog preklapanja rasporeda ne mogu dolaziti na predavanja iz Uvoda u teoriju brojeva. Ukoliko ima potrebe i interesa za dodatne konzultacije, ili neku slicnu aktivnost, za tu grupu studenata, molim vas da mi javite.

Andrej Dujella


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
davi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 02. 2004. (11:21:27)
Postovi: (36)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 9:34 pet, 19. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da bi to bilo odlicno, buduci da stvarno nisam bila ni na jednom jedinom predavanju.
:slonic:
Mislim da bi to bilo odlicno, buduci da stvarno nisam bila ni na jednom jedinom predavanju.
Rozi slonic


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:12 uto, 7. 12. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nadajmo se da ce se za kriptografiju naci termin koji ce odgovarati svima:))
Nadajmo se da ce se za kriptografiju naci termin koji ce odgovarati svima:))


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan