Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

UNIX TECAJEVI za studente 1. godine
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:18 sri, 3. 11. 2004    Naslov: UNIX TECAJEVI za studente 1. godine Citirajte i odgovorite

:w

I ove se godine odrzavaju tecajevi iz Unix-a za studente 1. godine.

Slagali se vi s time ili ne, ne mozete otvoriti korisnicki racun na studenskom posluzitelju (student.math.hr) ukoliko nemate osnovno znanje o koristenju Unix-a. I onda se :bow: netko (pogodite tko) sjetio da vam se drze tecajevi.

Nakon sto odslusate tecaj, RC (Racunarski centar) smatra da ste vi to znanje stekli i dopusta vam da otvorite racun. Zeljka i ja cemo dati sve od sebe da vi to znanje i steknete.
Dakle, ne da dodjete, gledate u plafon i nakon 4 sata mozete otvoriti racun, nego da stvarno probate i naucite osnove.

Tecaj traje 4 sata. S pauzama nakon svakog sata.
Tecaj je besplatan :banana: (ako je netko sumnjao).

Na tecaj se mozete prijaviti tako da upisete svoje ime, prezime i JMBAG na liste koje ce se nalaziti na oglasnoj ploci 1. i 2. godine. Svaki termin tecaja ce imati svoju listu.

Na jedan termin tecaja se moze prijaviti 18 studenata. Toliko ima mjesta u PR1, gdje ce se tecajevi odrzavati i toliko ima mjesta na svakoj listi. [b]Nemojte se dodatno potpisivati iznad tog broja. Biti ce dovoljno tecajeva za sve koji zele.[/b]

[color=red]OPREZ![/color] [b]Ne prijavljujte se na odredjeni termin tecaja, ukoliko niste sigurni da cete na njega i doci[/b], jer zbog proslogodisnjih losih iskustava uvedeno je pravilo da [b]onaj tko se prijavi, a ne dodje gubi pravo na slusanje tecaja.[/b]
Necemo bas biti strogi kao drug Visarionovic, ako nekoga zgazi tramvaj pola sata prije tecaja, pa ne moze doci oprostiti cemo mu, ali molim vas ipak pazite.

Tecajeve drze Zeljka Markovic i ja (Robert Sorn). Mi smo dobri, nemate se kaj bojati. Dodjite i naucite! :D

Na svakoj listi ce pisati za koji dan i koje vrijeme je ta lista.
Prije odrzavanja tecaja za koji se prijavite trebate otici u RC(u podrumu) i otvoriti privremeni korisnicki racun na studentu (nasem studenskom posluzitelju(serveru)). Termini za otvaranje istih su utorkom i cetvrtkom od 11 do 13. Ali mislim da je gospon Stalec na bolovanju ovaj tjedan, pa ce valjda biti moguce u ponedjeljak [i]prisilno[/i] otvoriti iste.[b] Ako ne znate gdje je [i]RC u podrumu[/i], otidjite u bilo koji praktikum i pitajte dezurnog demonstratora da vas uputi ili odvede.[/b] Snadjite se ;)

I da, meni je jasno da necete uspijeti sve poloviti i popamtiti na tecaju, pa bi bila dobra ideja da imate nekakav podsjetnik. Nije mi bilo u "sve je to besplatno za studente" duhu da se to napise na papire i stavi u skriptarnicu i da vi to tamo placate, pa sam si dao truda i napravio web na kojem je objasnjeno sve sto ce se raditi na tecaju :banana:, tako da kada dodjete doma nakon tecaja mozete to ponovno pogledati, ponoviti, provjeriti i utvrditi nauceno.

Gdje je taj site?
Odete na [url=http://student.math.hr/~robisorn/]moju stranicu[/url], pa na projekte i tamo je link. :D Ili odete na

http://student.math.hr/~robisorn/ux_tecaj.html

ali to je lame jer mi necete gledati stranicu. :cry: ... :lol: ;)

Imate i verziju za ispis svakog od cetiri dijela tecaja koju je uzeg formata tako da kad ju ispisete na A4 papir imate dovoljno mjesta za biljeske. Pa si mozete to isprintati prije tecaja ako zelite. Ne morate, nije nuzno.

P.S. Vjerojatno na webu ima koja gresa. Radio sam ga na brzaka, tak da ga imate sto prije. Slobodno mi ih mejlajte ili mozete i PMat ak vas veseli, pa da ih ispravim. Hvala! :D

------------
[b]I sad ja trebam vas feedback!

Gledao sam malo raspored koji je izvjesen i na njemu sam vidio da profachima pase ponedjeljak od 16 do 20, a diplingachima pase utorak od 16 do 20. Ako mi netko danas do 19 sati ne da neki dobar razlog, ja danas stavljam te dvije liste (za te termine) na plocu, pa se sutra (ili danas ako ste jos gore) mozete poceti prijavljivati.[/b]

Dakle prvi tecajevi ce biti ponedjeljak 8. 11. od 16h do 20h.
I utorak 9. 11. od 16h do 20h.

Da li vam to odgovara? Imate 3 sata da odgovorite. :P
Wave

I ove se godine odrzavaju tecajevi iz Unix-a za studente 1. godine.

Slagali se vi s time ili ne, ne mozete otvoriti korisnicki racun na studenskom posluzitelju (student.math.hr) ukoliko nemate osnovno znanje o koristenju Unix-a. I onda se I bow before you netko (pogodite tko) sjetio da vam se drze tecajevi.

Nakon sto odslusate tecaj, RC (Racunarski centar) smatra da ste vi to znanje stekli i dopusta vam da otvorite racun. Zeljka i ja cemo dati sve od sebe da vi to znanje i steknete.
Dakle, ne da dodjete, gledate u plafon i nakon 4 sata mozete otvoriti racun, nego da stvarno probate i naucite osnove.

Tecaj traje 4 sata. S pauzama nakon svakog sata.
Tecaj je besplatan Dancing banana (ako je netko sumnjao).

Na tecaj se mozete prijaviti tako da upisete svoje ime, prezime i JMBAG na liste koje ce se nalaziti na oglasnoj ploci 1. i 2. godine. Svaki termin tecaja ce imati svoju listu.

Na jedan termin tecaja se moze prijaviti 18 studenata. Toliko ima mjesta u PR1, gdje ce se tecajevi odrzavati i toliko ima mjesta na svakoj listi. Nemojte se dodatno potpisivati iznad tog broja. Biti ce dovoljno tecajeva za sve koji zele.

OPREZ! Ne prijavljujte se na odredjeni termin tecaja, ukoliko niste sigurni da cete na njega i doci, jer zbog proslogodisnjih losih iskustava uvedeno je pravilo da onaj tko se prijavi, a ne dodje gubi pravo na slusanje tecaja.
Necemo bas biti strogi kao drug Visarionovic, ako nekoga zgazi tramvaj pola sata prije tecaja, pa ne moze doci oprostiti cemo mu, ali molim vas ipak pazite.

Tecajeve drze Zeljka Markovic i ja (Robert Sorn). Mi smo dobri, nemate se kaj bojati. Dodjite i naucite! Very Happy

Na svakoj listi ce pisati za koji dan i koje vrijeme je ta lista.
Prije odrzavanja tecaja za koji se prijavite trebate otici u RC(u podrumu) i otvoriti privremeni korisnicki racun na studentu (nasem studenskom posluzitelju(serveru)). Termini za otvaranje istih su utorkom i cetvrtkom od 11 do 13. Ali mislim da je gospon Stalec na bolovanju ovaj tjedan, pa ce valjda biti moguce u ponedjeljak prisilno otvoriti iste. Ako ne znate gdje je RC u podrumu, otidjite u bilo koji praktikum i pitajte dezurnog demonstratora da vas uputi ili odvede. Snadjite se Wink

I da, meni je jasno da necete uspijeti sve poloviti i popamtiti na tecaju, pa bi bila dobra ideja da imate nekakav podsjetnik. Nije mi bilo u "sve je to besplatno za studente" duhu da se to napise na papire i stavi u skriptarnicu i da vi to tamo placate, pa sam si dao truda i napravio web na kojem je objasnjeno sve sto ce se raditi na tecaju Dancing banana, tako da kada dodjete doma nakon tecaja mozete to ponovno pogledati, ponoviti, provjeriti i utvrditi nauceno.

Gdje je taj site?
Odete na moju stranicu, pa na projekte i tamo je link. Very Happy Ili odete na

http://student.math.hr/~robisorn/ux_tecaj.html

ali to je lame jer mi necete gledati stranicu. Crying or Very sad ... Laughing Wink

Imate i verziju za ispis svakog od cetiri dijela tecaja koju je uzeg formata tako da kad ju ispisete na A4 papir imate dovoljno mjesta za biljeske. Pa si mozete to isprintati prije tecaja ako zelite. Ne morate, nije nuzno.

P.S. Vjerojatno na webu ima koja gresa. Radio sam ga na brzaka, tak da ga imate sto prije. Slobodno mi ih mejlajte ili mozete i PMat ak vas veseli, pa da ih ispravim. Hvala! Very Happy

------------
I sad ja trebam vas feedback!

Gledao sam malo raspored koji je izvjesen i na njemu sam vidio da profachima pase ponedjeljak od 16 do 20, a diplingachima pase utorak od 16 do 20. Ako mi netko danas do 19 sati ne da neki dobar razlog, ja danas stavljam te dvije liste (za te termine) na plocu, pa se sutra (ili danas ako ste jos gore) mozete poceti prijavljivati.


Dakle prvi tecajevi ce biti ponedjeljak 8. 11. od 16h do 20h.
I utorak 9. 11. od 16h do 20h.

Da li vam to odgovara? Imate 3 sata da odgovorite. Razz



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 18:11 sri, 3. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

dodite to vam je jedan jako zanimljiv tecaj i vjerujem vam da ce vam se svidit jer imate uistinu jos i jako dobre a da ne zaboravim [b]jako kvalitetne[/b] predavace u to ne sumnjajte!
dodite to vam je jedan jako zanimljiv tecaj i vjerujem vam da ce vam se svidit jer imate uistinu jos i jako dobre a da ne zaboravim jako kvalitetne predavace u to ne sumnjajte!



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:19 sri, 3. 11. 2004    Naslov: Re: UNIX TECAJEVI za studente 1. godine Citirajte i odgovorite

Evo, zakvacio ja liste, pa se prvih 36 sretnika moze pribijeziti. :D

Da, ako ima neki student druge godine koji smatra da ne zna osnove i zelio bi slusati tecaj, slobodno se prijavi. Nema problema. :D

[quote="steelworker"]Vjerojatno na webu ima koja [b]gresa[/b].[/quote]

:rotfl: Da, evo jedne. ;)
Evo, zakvacio ja liste, pa se prvih 36 sretnika moze pribijeziti. Very Happy

Da, ako ima neki student druge godine koji smatra da ne zna osnove i zelio bi slusati tecaj, slobodno se prijavi. Nema problema. Very Happy

steelworker (napisa):
Vjerojatno na webu ima koja gresa.


Valjam se po podu od smijeha Da, evo jedne. Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:40 čet, 4. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Izgleda da cu ja biti jedini koji ce pisati po ovom topicu... :-k

1. Veliko hvala Vekyju. Odmah mi je poslao tonu ispravaka i primjedbi i sad je to ispravljeno.

2. Nema me na faksu danas, ste se prijavili na liste? :D

3. Ako vas slucajno zanima u ponedjeljak vas ceka Zeljkica, a ja u utorak.
Izgleda da cu ja biti jedini koji ce pisati po ovom topicu... Think

1. Veliko hvala Vekyju. Odmah mi je poslao tonu ispravaka i primjedbi i sad je to ispravljeno.

2. Nema me na faksu danas, ste se prijavili na liste? Very Happy

3. Ako vas slucajno zanima u ponedjeljak vas ceka Zeljkica, a ja u utorak.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 19:30 čet, 4. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]2. Nema me na faksu danas, ste se prijavili na liste? :D[/quote]

Bogme jesu. :-) Obje liste su ti popunjene. S tim da je na listi za ponedjeljak jedno ime prekriženo... nije jasno je li se taj netko sam prekrižio, ili je to učinio netko drugi :?
steelworker (napisa):
2. Nema me na faksu danas, ste se prijavili na liste? Very Happy


Bogme jesu. Smile Obje liste su ti popunjene. S tim da je na listi za ponedjeljak jedno ime prekriženo... nije jasno je li se taj netko sam prekrižio, ili je to učinio netko drugi Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
BigFOot
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2004. (21:03:31)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:58 čet, 4. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

moramo li imati otvoren korisnicki racun prije pocetka tecaja?
moramo li imati otvoren korisnicki racun prije pocetka tecaja?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:28 čet, 4. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BigFOot"]moramo li imati otvoren korisnicki racun prije pocetka tecaja?[/quote]

[quote="ja u prvom postu"]Prije odrzavanja tecaja za koji se prijavite trebate otici u RC(u podrumu) i otvoriti privremeni korisnicki racun na studentu (nasem studenskom posluzitelju(serveru)). Termini za otvaranje istih su utorkom i cetvrtkom od 11 do 13. Ali mislim da je gospon Stalec na bolovanju ovaj tjedan, pa ce valjda biti moguce u ponedjeljak prisilno otvoriti iste. Ako ne znate gdje je RC u podrumu, otidjite u bilo koji praktikum i pitajte dezurnog demonstratora da vas uputi ili odvede. Snadjite se ;)[/quote]

Dakle, [b]DA[/b]! Pise i na papiru iznad lista. Tako da mozete odmah isprobati to o cemu vam govorimo.

Odete u RC, kazete da ste se prijavili za tecaj i da trebate otvoriti racun (privremeni). Nakon odslusanog tecaja ce on postati trajni (ako im mi javimo da ste odslusali :twisted: ). Izmislite si neko dobro korisnicko ime (od 6 do 8 slova), da ne morate tamo u RC-u nabrzaka, pa poslije budete nezadovoljni. I lozinku smislite jer cemo na tecaju mijenjati privremenu koju dobite u RC, ne zato jer nam je tako palo na pamet, vec zato jer morate promjeniti tu privremenu lozinku.

[quote="ja na svom webu"]Vaša lozinka mora imati od 6 do 8 znakova koji mogu biti slova, brojke ili specijalni znakovi ( . , ? / ! \ : ; ). S tim da moraju biti barem dva slova i barem jedna znamenka. Mala i velika slova u lozinci se razlikuju. Nemojte koristiti lako dostupne podatke za lozinku poput datuma rođenja, prezimena, broja indeksa, ili nekog sličnog identifikacijskog broja. Ako ste svoju lozinku zapisali, držite taj zapis na sigurnom.

[b][color=red]OPREZ![/color] Vaša lozinka je Vaš, i samo Vaš, privatni podatak i ne dijelite ga okolo. Dijeljenje lozinke ili prijavljivanje na tuđi korisnički račun je strogo zabranjeno i zlouporabe mogu završiti trajnim ukidanjem korisničkog računa bez kojeg nećete moći položiti neke kolegije. Stoga čuvajte tajnost svoje lozinke i odgovorno koristite svoj korisnički račun. Svaku primijećenu zlouporabu javite dežurnom demonstratoru ili u RC.[/b][/quote]
BigFOot (napisa):
moramo li imati otvoren korisnicki racun prije pocetka tecaja?


ja u prvom postu (napisa):
Prije odrzavanja tecaja za koji se prijavite trebate otici u RC(u podrumu) i otvoriti privremeni korisnicki racun na studentu (nasem studenskom posluzitelju(serveru)). Termini za otvaranje istih su utorkom i cetvrtkom od 11 do 13. Ali mislim da je gospon Stalec na bolovanju ovaj tjedan, pa ce valjda biti moguce u ponedjeljak prisilno otvoriti iste. Ako ne znate gdje je RC u podrumu, otidjite u bilo koji praktikum i pitajte dezurnog demonstratora da vas uputi ili odvede. Snadjite se Wink


Dakle, DA! Pise i na papiru iznad lista. Tako da mozete odmah isprobati to o cemu vam govorimo.

Odete u RC, kazete da ste se prijavili za tecaj i da trebate otvoriti racun (privremeni). Nakon odslusanog tecaja ce on postati trajni (ako im mi javimo da ste odslusali Twisted Evil ). Izmislite si neko dobro korisnicko ime (od 6 do 8 slova), da ne morate tamo u RC-u nabrzaka, pa poslije budete nezadovoljni. I lozinku smislite jer cemo na tecaju mijenjati privremenu koju dobite u RC, ne zato jer nam je tako palo na pamet, vec zato jer morate promjeniti tu privremenu lozinku.

ja na svom webu (napisa):
Vaša lozinka mora imati od 6 do 8 znakova koji mogu biti slova, brojke ili specijalni znakovi ( . , ? / ! \ : ; ). S tim da moraju biti barem dva slova i barem jedna znamenka. Mala i velika slova u lozinci se razlikuju. Nemojte koristiti lako dostupne podatke za lozinku poput datuma rođenja, prezimena, broja indeksa, ili nekog sličnog identifikacijskog broja. Ako ste svoju lozinku zapisali, držite taj zapis na sigurnom.

OPREZ! Vaša lozinka je Vaš, i samo Vaš, privatni podatak i ne dijelite ga okolo. Dijeljenje lozinke ili prijavljivanje na tuđi korisnički račun je strogo zabranjeno i zlouporabe mogu završiti trajnim ukidanjem korisničkog računa bez kojeg nećete moći položiti neke kolegije. Stoga čuvajte tajnost svoje lozinke i odgovorno koristite svoj korisnički račun. Svaku primijećenu zlouporabu javite dežurnom demonstratoru ili u RC.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:51 čet, 4. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="veky"]S tim da je na listi za ponedjeljak jedno ime prekriženo... nije jasno je li se taj netko sam prekrižio, ili je to učinio netko drugi :?[/quote]

Divno :roll: , uvijek uspiju naci neki nacin. :lol: I kaj sad? A lijepo pise na papiru (i tu na Forumu) da se ne potpisuju ako ne mogu doc. :roll:
Pretpostavljam da se ta osoba sama prekrizila, jer volim vjerovati da su nove generacije nas sa brda medjusobno dobre i kolegijalne kao i ove starije... :D

Kad bi bili zlocesti sad bi tu osobu obiljezili da vise ne moze na tecaj. :twisted:

Ali mi smo dobri. :banana: Pa necemo. :D
Bumo vidli, ak dodje super, ak ne onda ce jedno mjesto biti prazno.

Ali molim vas nemojte se vise potpisivati ako niste sigurni da mozete doci, jer time zakidate ostale kolege koje bi bas tada htjeli doci, a vise nema mjesta na listi. :pray: :tso:

[color=gray]P.S. Naravno, ako se potpisete, a zgazi vas tramvaj (ili nesto slicno) netom prije tecaja, javite, nema problema. Imamo mi razumjevanja :D (do neke mjere :twisted: ) .[/color]
Hvala. :D

Ali ako ce tako biti svaki put morat cemo nekako reagirati, jer cemo mi inace [i]dobiti po njonji[/i]. :grab: :cry:

Sa mnom se mozete izvuc, ali nemojte da vas Zeljka ulovi... :lol:
veky (napisa):
S tim da je na listi za ponedjeljak jedno ime prekriženo... nije jasno je li se taj netko sam prekrižio, ili je to učinio netko drugi Confused


Divno Rolling Eyes , uvijek uspiju naci neki nacin. Laughing I kaj sad? A lijepo pise na papiru (i tu na Forumu) da se ne potpisuju ako ne mogu doc. Rolling Eyes
Pretpostavljam da se ta osoba sama prekrizila, jer volim vjerovati da su nove generacije nas sa brda medjusobno dobre i kolegijalne kao i ove starije... Very Happy

Kad bi bili zlocesti sad bi tu osobu obiljezili da vise ne moze na tecaj. Twisted Evil

Ali mi smo dobri. Dancing banana Pa necemo. Very Happy
Bumo vidli, ak dodje super, ak ne onda ce jedno mjesto biti prazno.

Ali molim vas nemojte se vise potpisivati ako niste sigurni da mozete doci, jer time zakidate ostale kolege koje bi bas tada htjeli doci, a vise nema mjesta na listi. Pray Trudim Se Objasniti...

P.S. Naravno, ako se potpisete, a zgazi vas tramvaj (ili nesto slicno) netom prije tecaja, javite, nema problema. Imamo mi razumjevanja Very Happy (do neke mjere Twisted Evil ) .
Hvala. Very Happy

Ali ako ce tako biti svaki put morat cemo nekako reagirati, jer cemo mi inace dobiti po njonji. #Bluegrab Crying or Very sad

Sa mnom se mozete izvuc, ali nemojte da vas Zeljka ulovi... Laughing



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:22 pet, 5. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Divno :roll: , uvijek uspiju naci neki nacin. :lol: [/quote]

I onda nadju nacin da sve poprave. :klapklap: Netko se dopisao umjesto tog necitljivog #14 i sve je OK. :banana:
steelworker (napisa):
Divno Rolling Eyes , uvijek uspiju naci neki nacin. Laughing


I onda nadju nacin da sve poprave. Toooooo, majstoreeeee! Netko se dopisao umjesto tog necitljivog #14 i sve je OK. Dancing banana



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 12:49 pet, 5. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]Me aaagain, me![/i]

Zaboravih napomenuti:

Ako ne odlusate tecaj (i ne znate osnove UNIXa) necete moci otvoriti korisnicki racun na studentu, a [size=18]bez njega necete moci pratiti nastavu C-a u ljetnom semestru.[/size] :blueshock: :cry:

--------

Zasada planiramo imati tecajeve u ovim terminima svaki tjedan. Sljedece liste cemo staviti u ponedjeljak, odnosno utorak nakon tecaja. [color=gray]Opet, ne trebate se gurati, tecajevi ce se odrzavati sve dok ce biti zainteresiranih. :D[/color]

Ako vam ne odgovaraju ovi termini ili imate ideju za jos neke koji vam pasu uz vas raspored, napisite ovdje ili nam pisite elektronickom postom [size=9](moram vjezbati te nazive ;) )[/size] => robisorn[i]NA[/i]student.math.hr & zmarkov[i]NA[/i]student.math.hr
Me aaagain, me!

Zaboravih napomenuti:

Ako ne odlusate tecaj (i ne znate osnove UNIXa) necete moci otvoriti korisnicki racun na studentu, a bez njega necete moci pratiti nastavu C-a u ljetnom semestru. Disaster!!! Crying or Very sad

--------

Zasada planiramo imati tecajeve u ovim terminima svaki tjedan. Sljedece liste cemo staviti u ponedjeljak, odnosno utorak nakon tecaja. Opet, ne trebate se gurati, tecajevi ce se odrzavati sve dok ce biti zainteresiranih. Very Happy

Ako vam ne odgovaraju ovi termini ili imate ideju za jos neke koji vam pasu uz vas raspored, napisite ovdje ili nam pisite elektronickom postom (moram vjezbati te nazive Wink ) => robisornNAstudent.math.hr & zmarkovNAstudent.math.hr



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 13:24 uto, 9. 11. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 16:22 pet, 5. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bas nije istina da se nemoze otvoriti account bez znanja unix-a. Jer ja znam hrpu ljudi koji nisu isli na tecej i nisu i jos neznaju ni beknut a o unixu i bez problema su otvorili account. Samo su se tamo pojavili i zatrazili! Znaci tvrdnja da se bez unix tecaja nemoze otvoriti account [b]NIJE ISTINITA!!!![/b]
Bas nije istina da se nemoze otvoriti account bez znanja unix-a. Jer ja znam hrpu ljudi koji nisu isli na tecej i nisu i jos neznaju ni beknut a o unixu i bez problema su otvorili account. Samo su se tamo pojavili i zatrazili! Znaci tvrdnja da se bez unix tecaja nemoze otvoriti account NIJE ISTINITA!!!!


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 20:43 pet, 5. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

MOZDA je tako bilo, ali tako vise NIJE!
nemoj siriti dezinformacije

SADA je uvjet otvaranja accounta TECAJ ili te ispitaju prije nego ti otvore account

prije par godina su ljudi koji ZNAJU unix/linux (jer su im doma masine na necem slicnom) NISU dobili account iz prve, jer nisu znali odgovoriti na pitanje...
neki su kasnije cekali tecaj, jer je tako bilo lakse

ali SADA vam je tecaj takav da cete MORATI nesto znati da bi zadrzali taj privremeni account

ako samo dodjes, a ne pitaju te - imao si srece :roll:

po meni, svi ce kad tad morati koristiti taj account (recimo, na usmenom iz Cea se program MORA moci kompajlirati i izvrsiti na racunalu student - a to nemres provjeriti bez da imas account)
dalje, praktikum 1 na drugoj godini, zadatak iz SPA (isto se MORA izvrsiti na studentu)

i bolje je otici na tecaj i nauciti te osnove - jer ovo je fakultet gdje ce vam to znanje kad tak zatrebati....

a ljudi su padali ispite jer nisu znali napisati mali txt fajl pod unixom/linuxom (da ne spominjem koliki je bauk bilo kompajliranje.... :roll:)
MOZDA je tako bilo, ali tako vise NIJE!
nemoj siriti dezinformacije

SADA je uvjet otvaranja accounta TECAJ ili te ispitaju prije nego ti otvore account

prije par godina su ljudi koji ZNAJU unix/linux (jer su im doma masine na necem slicnom) NISU dobili account iz prve, jer nisu znali odgovoriti na pitanje...
neki su kasnije cekali tecaj, jer je tako bilo lakse

ali SADA vam je tecaj takav da cete MORATI nesto znati da bi zadrzali taj privremeni account

ako samo dodjes, a ne pitaju te - imao si srece Rolling Eyes

po meni, svi ce kad tad morati koristiti taj account (recimo, na usmenom iz Cea se program MORA moci kompajlirati i izvrsiti na racunalu student - a to nemres provjeriti bez da imas account)
dalje, praktikum 1 na drugoj godini, zadatak iz SPA (isto se MORA izvrsiti na studentu)

i bolje je otici na tecaj i nauciti te osnove - jer ovo je fakultet gdje ce vam to znanje kad tak zatrebati....

a ljudi su padali ispite jer nisu znali napisati mali txt fajl pod unixom/linuxom (da ne spominjem koliki je bauk bilo kompajliranje.... Rolling Eyes)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:30 pet, 5. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Jer ja znam hrpu ljudi koji nisu isli na tecej i nisu i jos neznaju ni beknut a o unixu i bez problema su otvorili account.[/quote]

Je, i ja sam ga tak otvoril. 8)

I onda sam morao vuc za rukav ljude okolo kad god sam moram bilo sto trebao napraviti na njemu dok se nisam naucio.

BTW, ja sam rekao [b]sluzbenu[/b] istinu. :lilangel:

To je samo 4 sata, a naucite puno, zato ne budite lijeni! :evil:

Meni su na demonstraturte prosli tjedan dosli ljudi koji su upravo otvorili racun, a znali su se samo ulogirati i nis vise. Ni promjenit lozinku, ni izac van. :roll:

Ako imate srece i slucajno vas nista ne pitaju(sto nije tako cesto) - mozete otvoriti racun [i]naslijepo[/i], ali to nije nikakav plus. :roll:

Sluzbeno vi morate znati. Cim otvorite racun, pretpostavlja se da imate osnovno znanje i da cete postivati sva pravila (mislim da pisu na obrascu koji ispunjavate prilikom otvaranja, barem u moje vrijeme jesu) i drzite se odgovornim za svoj racun. Ako nesto zeznete jer ne znate, nece vam vise biti kuul sto ste ga otvorili naslijepo. :tso:

Uostalom, ne znam zasto biste odbili da nesto naucite for free. :roll:
Anonymous (napisa):
Jer ja znam hrpu ljudi koji nisu isli na tecej i nisu i jos neznaju ni beknut a o unixu i bez problema su otvorili account.


Je, i ja sam ga tak otvoril. Cool

I onda sam morao vuc za rukav ljude okolo kad god sam moram bilo sto trebao napraviti na njemu dok se nisam naucio.

BTW, ja sam rekao sluzbenu istinu. #Lil angel

To je samo 4 sata, a naucite puno, zato ne budite lijeni! Evil or Very Mad

Meni su na demonstraturte prosli tjedan dosli ljudi koji su upravo otvorili racun, a znali su se samo ulogirati i nis vise. Ni promjenit lozinku, ni izac van. Rolling Eyes

Ako imate srece i slucajno vas nista ne pitaju(sto nije tako cesto) - mozete otvoriti racun naslijepo, ali to nije nikakav plus. Rolling Eyes

Sluzbeno vi morate znati. Cim otvorite racun, pretpostavlja se da imate osnovno znanje i da cete postivati sva pravila (mislim da pisu na obrascu koji ispunjavate prilikom otvaranja, barem u moje vrijeme jesu) i drzite se odgovornim za svoj racun. Ako nesto zeznete jer ne znate, nece vam vise biti kuul sto ste ga otvorili naslijepo. Trudim Se Objasniti...

Uostalom, ne znam zasto biste odbili da nesto naucite for free. Rolling Eyes



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 18:54 sub, 6. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja samo znam da je tak jedna osoba otvorila racun prije 2 ili 3 dana! Samo to tvrdim!
Ja samo znam da je tak jedna osoba otvorila racun prije 2 ili 3 dana! Samo to tvrdim!


[Vrh]
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 1:01 ned, 7. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]MOZDA je tako bilo, ali tako vise NIJE!
nemoj siriti dezinformacije[/quote]
I ne siri ih.

[quote="Nesi"]SADA je uvjet otvaranja accounta TECAJ ili te ispitaju prije nego ti otvore account[/quote]
Ne, nije. Osim ako se stvari nisu promijenile u posljednjih desetak dana.

[quote="Nesi"]prije par godina su ljudi koji ZNAJU unix/linux (jer su im doma masine na necem slicnom) NISU dobili account iz prve, jer nisu znali odgovoriti na pitanje...
neki su kasnije cekali tecaj, jer je tako bilo lakse[/quote]
Ajme...

[quote="Nesi"]ali SADA vam je tecaj takav da cete MORATI nesto znati da bi zadrzali taj privremeni account[/quote]
To je istina. Kaze dolje u RC-u da ce brisati accounte ako vidi da ljudi koji ne znaju cemu sluze ni kako se njima koristiti pocnu raditi gluposti.

[quote="Nesi"]Ako samo dodjes, a ne pitaju te - imao si srece :roll:[/quote]
Nije nikakva sreca - jednostavno ne testiraju nikakvo predznanje Unix-a ili VI-a. Barem nisu prije tjedan-dva. Kad sam pitao moram li dokazati da znam koristiti VI, rekao je covjek da nije potrebno i da vise to ne traze.

<snip>
Nesi (napisa):
MOZDA je tako bilo, ali tako vise NIJE!
nemoj siriti dezinformacije

I ne siri ih.

Nesi (napisa):
SADA je uvjet otvaranja accounta TECAJ ili te ispitaju prije nego ti otvore account

Ne, nije. Osim ako se stvari nisu promijenile u posljednjih desetak dana.

Nesi (napisa):
prije par godina su ljudi koji ZNAJU unix/linux (jer su im doma masine na necem slicnom) NISU dobili account iz prve, jer nisu znali odgovoriti na pitanje...
neki su kasnije cekali tecaj, jer je tako bilo lakse

Ajme...

Nesi (napisa):
ali SADA vam je tecaj takav da cete MORATI nesto znati da bi zadrzali taj privremeni account

To je istina. Kaze dolje u RC-u da ce brisati accounte ako vidi da ljudi koji ne znaju cemu sluze ni kako se njima koristiti pocnu raditi gluposti.

Nesi (napisa):
Ako samo dodjes, a ne pitaju te - imao si srece Rolling Eyes

Nije nikakva sreca - jednostavno ne testiraju nikakvo predznanje Unix-a ili VI-a. Barem nisu prije tjedan-dva. Kad sam pitao moram li dokazati da znam koristiti VI, rekao je covjek da nije potrebno i da vise to ne traze.

<snip>



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 1:03 ned, 7. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Ja samo znam da je tak jedna osoba otvorila racun prije 2 ili 3 dana! Samo to tvrdim![/quote]

Pa da, ja tvrdim da su napravile dvije (mozda je jedna od tih tvoja jedna).
Jos nije bilo tecaja pa ti puste ako ti je hitno i uletis im u nezgodni trenutak.
Ali sluzbeno to nije tako, i takvih primjera ce biti sve manje i manje.

I ostaje cinjenica da nista ne znaju napraviti na tom racunu.

Ako slucajno dopuste da im neko izvana pisucka po istom i taj netko napravi nekakav dzumbus oni ce odgovarati (govorim o najgorem slucaju...).

Inace liste na koje se potpisujete mi kasnije nosimo voditelju prve godine. Tako da se evidencija vodi.

A ovo:

[quote]Ako ne odlusate tecaj (i ne znate osnove UNIXa) necete moci otvoriti korisnicki racun na studentu, a bez njega necete moci pratiti nastavu C-a u ljetnom semestru.[/quote]

samo citirao profesoricu koja organizira tecajeve. :tso:

Joj, ne znam zakaj uopce raspravljam. Tecaji su vam tu. Za vas. Besplatni. Nudi vam se dodatno znanje koje ce vam puno koristiti u kasnijem studiranju na brdu. Nije nista tesko, samo osnove koristenja i objasnjenje nekih pravila kojih cete se morati pridrzavati. Nitko vas nece muciti niti rigorozno ispitivati. Samo vam pokazati i natjerati da sami odmah probate i vjezbate (a ne da gledate u plafon cekajuci da tecaj zavrsi).
Kad vam netko objasni osnove i uzivo ga mozete pitati sto vam nije jasno, puno cete bolje i lakse shvatiti i nauciti.

Ma mislim, tko hoce nek dodje, tko misli da mu ne treba nikakva pomoc i da ce radije sam potrositi 10 puta vise vremena, tko smo mi da mu to branimo... :roll:

I dajte pliz ako se nastavlja ova rasprava otvorite novi topic za nju, ovaj bi trebao biti namjenjen za potporu tecaju (pitanja oko termina, listi i tak toga). Hvala! :D
Anonymous (napisa):
Ja samo znam da je tak jedna osoba otvorila racun prije 2 ili 3 dana! Samo to tvrdim!


Pa da, ja tvrdim da su napravile dvije (mozda je jedna od tih tvoja jedna).
Jos nije bilo tecaja pa ti puste ako ti je hitno i uletis im u nezgodni trenutak.
Ali sluzbeno to nije tako, i takvih primjera ce biti sve manje i manje.

I ostaje cinjenica da nista ne znaju napraviti na tom racunu.

Ako slucajno dopuste da im neko izvana pisucka po istom i taj netko napravi nekakav dzumbus oni ce odgovarati (govorim o najgorem slucaju...).

Inace liste na koje se potpisujete mi kasnije nosimo voditelju prve godine. Tako da se evidencija vodi.

A ovo:

Citat:
Ako ne odlusate tecaj (i ne znate osnove UNIXa) necete moci otvoriti korisnicki racun na studentu, a bez njega necete moci pratiti nastavu C-a u ljetnom semestru.


samo citirao profesoricu koja organizira tecajeve. Trudim Se Objasniti...

Joj, ne znam zakaj uopce raspravljam. Tecaji su vam tu. Za vas. Besplatni. Nudi vam se dodatno znanje koje ce vam puno koristiti u kasnijem studiranju na brdu. Nije nista tesko, samo osnove koristenja i objasnjenje nekih pravila kojih cete se morati pridrzavati. Nitko vas nece muciti niti rigorozno ispitivati. Samo vam pokazati i natjerati da sami odmah probate i vjezbate (a ne da gledate u plafon cekajuci da tecaj zavrsi).
Kad vam netko objasni osnove i uzivo ga mozete pitati sto vam nije jasno, puno cete bolje i lakse shvatiti i nauciti.

Ma mislim, tko hoce nek dodje, tko misli da mu ne treba nikakva pomoc i da ce radije sam potrositi 10 puta vise vremena, tko smo mi da mu to branimo... Rolling Eyes

I dajte pliz ako se nastavlja ova rasprava otvorite novi topic za nju, ovaj bi trebao biti namjenjen za potporu tecaju (pitanja oko termina, listi i tak toga). Hvala! Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 1:04 sri, 10. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

I tak ja danas dodjem do oglasne ploce za 1. i 2. godinu, skinem dvije [i]pribadace[/i], prislonim jednu od novih praznih lista uz plocu i idem ja nju (pribadacu) piknut. Kad odjednom cujem [i]Imas mozda kemijsku viska?[/i]. Mali okret glavom, kad tamo svi se vec okupili i cekaju da se potpisu. Jedva se uspio maknuti da me ne pregaze. :lol: ;) I za 5 min liste pune. Ides. 8)

A ja vam mislio pisati obavijest da se mozete potpisati... :wacky:

...

Eto, prva dva tecaja prosla. :banana:
Meni su ljudi bas bili dobri, sve tipkali, pitali, zvali da dodjem... :klapklap: Tak treba! :D I hvala na paznji! :D
A i Zeljka je isto zadovoljna sa svojima! :klapklap:

Sljedeci tjedan sam ja u ponedjeljak, a Zeljka u utorak.

Ja bi molio ljude koji su bili, ako imaju kakvu konstruktivnu primjedbu da ju slobodno napisu, da se popravimo u buducnosti. :D Ili ako im se neko objasnjenje ili pristup nekom dijelu svidio i lako su ga razumjeli, a nismo ga primjenili na neke druge dijelove, isto slobodno napisite. Tako da znamo za buduce tecaje i da vase kolege koji ce tek doci na tecaj lakse shvate. :D

Hvala! :D
I tak ja danas dodjem do oglasne ploce za 1. i 2. godinu, skinem dvije pribadace, prislonim jednu od novih praznih lista uz plocu i idem ja nju (pribadacu) piknut. Kad odjednom cujem Imas mozda kemijsku viska?. Mali okret glavom, kad tamo svi se vec okupili i cekaju da se potpisu. Jedva se uspio maknuti da me ne pregaze. Laughing Wink I za 5 min liste pune. Ides. Cool

A ja vam mislio pisati obavijest da se mozete potpisati... Tup, tup, tup,...

...

Eto, prva dva tecaja prosla. Dancing banana
Meni su ljudi bas bili dobri, sve tipkali, pitali, zvali da dodjem... Toooooo, majstoreeeee! Tak treba! Very Happy I hvala na paznji! Very Happy
A i Zeljka je isto zadovoljna sa svojima! Toooooo, majstoreeeee!

Sljedeci tjedan sam ja u ponedjeljak, a Zeljka u utorak.

Ja bi molio ljude koji su bili, ako imaju kakvu konstruktivnu primjedbu da ju slobodno napisu, da se popravimo u buducnosti. Very Happy Ili ako im se neko objasnjenje ili pristup nekom dijelu svidio i lako su ga razumjeli, a nismo ga primjenili na neke druge dijelove, isto slobodno napisite. Tako da znamo za buduce tecaje i da vase kolege koji ce tek doci na tecaj lakse shvate. Very Happy

Hvala! Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BigFOot
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2004. (21:03:31)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:20 sri, 10. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

bio sam u utorak. tecaj je bio odlican. nisam bas potpuna prinova u unixu pa sam vec znao neke stvari. postoji li nekakav naprednij tecaj u sklopu faksa?
bio sam u utorak. tecaj je bio odlican. nisam bas potpuna prinova u unixu pa sam vec znao neke stvari. postoji li nekakav naprednij tecaj u sklopu faksa?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 17:36 sri, 10. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne :(

jel netko zna da li je ukinut kolegij UNIX administracija?
Ne Sad

jel netko zna da li je ukinut kolegij UNIX administracija?



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 18:24 sri, 10. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BigFOot"]tecaj je bio odlican.[/quote]

Hvala. :D

[quote="BigFOot"]postoji li nekakav naprednij tecaj u sklopu faksa?[/quote]

Ne, ali mozes s vremena na vrijeme, pogledati na tecajeve [url=http://www.srce.hr/tecajevi/]SRCEa[/url]. [b]Oni su besplatni za studente.[/b] To puno ljudi ne zna. Mozda oni prirede neki...
Bas vidio da pise nesto o pocetnickom tecaju iz Linux-a.

A uvijek mozes pitati i demosa da ti objasni neku foru. :D
BigFOot (napisa):
tecaj je bio odlican.


Hvala. Very Happy

BigFOot (napisa):
postoji li nekakav naprednij tecaj u sklopu faksa?


Ne, ali mozes s vremena na vrijeme, pogledati na tecajeve SRCEa. Oni su besplatni za studente. To puno ljudi ne zna. Mozda oni prirede neki...
Bas vidio da pise nesto o pocetnickom tecaju iz Linux-a.

A uvijek mozes pitati i demosa da ti objasni neku foru. Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan