Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pitanje vezano za kolegij algoritmi i strukture podataka

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 23:00 pon, 13. 12. 2004    Naslov: Pitanje vezano za kolegij algoritmi i strukture podataka Citirajte i odgovorite

Molio bih nekog od asistenata da mi kaže da li je moguće (ako ne namjeravam izać na pismeni u veljači) moguće predat onaj 'zadatak za predaju' kasnije (npr. u 6. mjesecu ako izlazim u rujnu)?
Molio bih nekog od asistenata da mi kaže da li je moguće (ako ne namjeravam izać na pismeni u veljači) moguće predat onaj 'zadatak za predaju' kasnije (npr. u 6. mjesecu ako izlazim u rujnu)?


[Vrh]
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 20:34 uto, 14. 12. 2004    Naslov: Re: PITANJE VEZANO ZA KOLEGIJ ALGORITMI I STRUKTURE PODATAKA Citirajte i odgovorite

:OT:
[quote="Anonymous"]KOLEGIJ ALGORITMI I STRUKTURE PODATAKA[/quote]

:ccc: :ccc: :ccc:

"Algoritmi i strukture podataka" su kolegij na FER-u. Na matematici imamo kolegij "Strukture podataka i algoritmi".
Off-topic
Anonymous (napisa):
KOLEGIJ ALGORITMI I STRUKTURE PODATAKA


Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo... Ccc.... Sram te bilo...

"Algoritmi i strukture podataka" su kolegij na FER-u. Na matematici imamo kolegij "Strukture podataka i algoritmi".



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zvone
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2003. (13:09:44)
Postovi: (9D)16
Sarma = la pohva - posuda
67 = 74 - 7

PostPostano: 11:17 sri, 15. 12. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zadatak za predaju potrebno je riješiti i predati asistentu prije izlaska na pismeni -- to je jedini uvjet. Dakle, nije potrebno (ali se preporučuje) pokazati zadatak tijekom ovog semestra -- možete to napraviti i u 6. mjesecu 2005. ako prije tog datuma nećete izlaziti na pismeni :)

Z. Bujanović
Zadatak za predaju potrebno je riješiti i predati asistentu prije izlaska na pismeni -- to je jedini uvjet. Dakle, nije potrebno (ali se preporučuje) pokazati zadatak tijekom ovog semestra -- možete to napraviti i u 6. mjesecu 2005. ako prije tog datuma nećete izlaziti na pismeni Smile

Z. Bujanović


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan