Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni za one koji su kolokvirali!
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
infinity
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 03. 2004. (11:24:33)
Postovi: (16)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:25 sub, 29. 1. 2005    Naslov: Usmeni za one koji su kolokvirali! Citirajte i odgovorite

Zanima me sto je slijedece :) Kolokvirao sam UUR sa 3 i sad kak ide sa usmenim kod prof. S.Singera? Mislim, prijava i to. Takodjer, cuo sam da kod prof. Singer neme usmenog ali slicno sam cuo i za Marusica osim ako ne zelis vecu ocijenu. OK, koja od ovih urbanih legendi je istinita? :D HVALA!
Zanima me sto je slijedece Smile Kolokvirao sam UUR sa 3 i sad kak ide sa usmenim kod prof. S.Singera? Mislim, prijava i to. Takodjer, cuo sam da kod prof. Singer neme usmenog ali slicno sam cuo i za Marusica osim ako ne zelis vecu ocijenu. OK, koja od ovih urbanih legendi je istinita? Very Happy HVALA!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 21:50 sub, 29. 1. 2005    Naslov: Re: Usmeni za one koji su kolokvirali! Citirajte i odgovorite

[quote="infinity"]Zanima me sto je slijedece :) Kolokvirao sam UUR sa 3 i sad kak ide sa usmenim kod prof. S.Singera? Mislim, prijava i to.[/quote]

Prijaviš normalno za ispit kao da ideš na pismeni (za prvi rok si zakasnio, možeš na drugi u veljači), Baza te skine s popisa za pismeni, pogledaš na oglasnoj kad će bit usmeni, i pojaviš se pred profesorom. Dakako, u međuvremenu nešto i naučiš. ;-)
infinity (napisa):
Zanima me sto je slijedece Smile Kolokvirao sam UUR sa 3 i sad kak ide sa usmenim kod prof. S.Singera? Mislim, prijava i to.


Prijaviš normalno za ispit kao da ideš na pismeni (za prvi rok si zakasnio, možeš na drugi u veljači), Baza te skine s popisa za pismeni, pogledaš na oglasnoj kad će bit usmeni, i pojaviš se pred profesorom. Dakako, u međuvremenu nešto i naučiš. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
infinity
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 03. 2004. (11:24:33)
Postovi: (16)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:20 ned, 30. 1. 2005    Naslov: Re: Usmeni za one koji su kolokvirali! Citirajte i odgovorite

[quote="veky"][quote="infinity"]Zanima me sto je slijedece :) Kolokvirao sam UUR sa 3 i sad kak ide sa usmenim kod prof. S.Singera? Mislim, prijava i to.[/quote]

Prijaviš normalno za ispit kao da ideš na pismeni (za prvi rok si zakasnio, možeš na drugi u veljači), Baza te skine s popisa za pismeni, pogledaš na oglasnoj kad će bit usmeni, i pojaviš se pred profesorom. Dakako, u međuvremenu nešto i naučiš. ;-)[/quote]

Hvala! Da vidio sam da je slijedeci rok 14.2. mislim... ok, znaci na studomat prijavim i to je to. Ma zbunili su me neki kolege... neki kazu da odem kod prof i tam na listu se potpisem za datum koji mi odgovara, neki mi kazu ovo sto i ti, a neki pak trece ;) A i neki mi kazu da prof. Singer ne pita u koliko ne zelis vecu ocijenu... lovacke price ha? ;)
veky (napisa):
infinity (napisa):
Zanima me sto je slijedece Smile Kolokvirao sam UUR sa 3 i sad kak ide sa usmenim kod prof. S.Singera? Mislim, prijava i to.


Prijaviš normalno za ispit kao da ideš na pismeni (za prvi rok si zakasnio, možeš na drugi u veljači), Baza te skine s popisa za pismeni, pogledaš na oglasnoj kad će bit usmeni, i pojaviš se pred profesorom. Dakako, u međuvremenu nešto i naučiš. Wink


Hvala! Da vidio sam da je slijedeci rok 14.2. mislim... ok, znaci na studomat prijavim i to je to. Ma zbunili su me neki kolege... neki kazu da odem kod prof i tam na listu se potpisem za datum koji mi odgovara, neki mi kazu ovo sto i ti, a neki pak trece Wink A i neki mi kazu da prof. Singer ne pita u koliko ne zelis vecu ocijenu... lovacke price ha? Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:20 ned, 30. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lovacke price... :D

Prof. Singer je podosta puta [b]naglasio[/b] da pita svakoga (prema Statutu PMF-MO ispit mora imati usmeni dio, sto prof. Singer prilicno postuje). 8)

A javljanje profesoru sluzi da si odredis termin koji ti pashe, a koji moze biti i prije rezultata pismenog, da ga se sto prije "rijesis". ;)
Lovacke price... Very Happy

Prof. Singer je podosta puta naglasio da pita svakoga (prema Statutu PMF-MO ispit mora imati usmeni dio, sto prof. Singer prilicno postuje). Cool

A javljanje profesoru sluzi da si odredis termin koji ti pashe, a koji moze biti i prije rezultata pismenog, da ga se sto prije "rijesis". Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 21:57 ned, 30. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]sto prof. Singer [b]prilicno[/b] postuje. 8)[/quote]


Može pojašnjenje ovog dijela rečenice?
vsego (napisa):
sto prof. Singer prilicno postuje. Cool



Može pojašnjenje ovog dijela rečenice?



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Sly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2004. (23:32:09)
Postovi: (3D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: u tangenti kod pi/pola

PostPostano: 22:00 ned, 30. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
A javljanje profesoru sluzi da si odredis termin koji ti pashe, a koji moze biti i prije rezultata pismenog, da ga se sto prije "rijesis". ;)[/quote]

Znacu u pon. mogu ici na ispit tj. sutra a vec u utorak na usmeni , dakle nije potrebno cekati rezultate!?
vsego (napisa):

A javljanje profesoru sluzi da si odredis termin koji ti pashe, a koji moze biti i prije rezultata pismenog, da ga se sto prije "rijesis". Wink


Znacu u pon. mogu ici na ispit tj. sutra a vec u utorak na usmeni , dakle nije potrebno cekati rezultate!?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:06 pon, 31. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vjeko"][quote="vsego"]sto prof. Singer [b]prilicno[/b] postuje. 8)[/quote]
Može pojašnjenje ovog dijela rečenice?[/quote]

"prilicno", u smislu "poprilicno" znaci da profesor jako drzi do toga sto gore pishe i da taj dio Statuta cesto voli citirati. 8) Sto je tu problematicno? :-k

@Sly: koliko znam, prvi usmeni su u cetvrtak, no mozes s profesorom dogovoriti i ranije ako zelis (bar mi se cini da je tako nesto spominjao). 8) Preporucam e-mail ili osobni posjet. :D
Vjeko (napisa):
vsego (napisa):
sto prof. Singer prilicno postuje. Cool

Može pojašnjenje ovog dijela rečenice?


"prilicno", u smislu "poprilicno" znaci da profesor jako drzi do toga sto gore pishe i da taj dio Statuta cesto voli citirati. Cool Sto je tu problematicno? Think

@Sly: koliko znam, prvi usmeni su u cetvrtak, no mozes s profesorom dogovoriti i ranije ako zelis (bar mi se cini da je tako nesto spominjao). Cool Preporucam e-mail ili osobni posjet. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 8:44 pon, 31. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"] "prilicno", u smislu "poprilicno" znaci da profesor jako drzi do toga sto gore pishe i da taj dio Statuta cesto voli citirati. Sto je tu problematicno? [/quote]

Sve O.K., sad je dobro. Znam da se hvatam za svaku riječ, ali "prilično" je ostavljalo lufta i nije <=> "u potpunosti", pa me zanimalo kakvo je značenje toga. Sad je jasno što se mislilo.
vsego (napisa):
"prilicno", u smislu "poprilicno" znaci da profesor jako drzi do toga sto gore pishe i da taj dio Statuta cesto voli citirati. Sto je tu problematicno?


Sve O.K., sad je dobro. Znam da se hvatam za svaku riječ, ali "prilično" je ostavljalo lufta i nije ⇔ "u potpunosti", pa me zanimalo kakvo je značenje toga. Sad je jasno što se mislilo.



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Sly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2004. (23:32:09)
Postovi: (3D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: u tangenti kod pi/pola

PostPostano: 10:43 pon, 31. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
@Sly: koliko znam, prvi usmeni su u cetvrtak, no mozes s profesorom dogovoriti i ranije ako zelis (bar mi se cini da je tako nesto spominjao). 8) Preporucam e-mail ili osobni posjet. :D[/quote]

jesam dogovorio sam se u utorak iliti sutra. Hvala!
vsego (napisa):

@Sly: koliko znam, prvi usmeni su u cetvrtak, no mozes s profesorom dogovoriti i ranije ako zelis (bar mi se cini da je tako nesto spominjao). Cool Preporucam e-mail ili osobni posjet. Very Happy


jesam dogovorio sam se u utorak iliti sutra. Hvala!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 18:48 pon, 31. 1. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

znali netko kada ce biti usmeni kod prof. Marusica za one koji su kolokvirali?
znali netko kada ce biti usmeni kod prof. Marusica za one koji su kolokvirali?


[Vrh]
infinity
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 03. 2004. (11:24:33)
Postovi: (16)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:13 pon, 7. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]znali netko kada ce biti usmeni kod prof. Marusica za one koji su kolokvirali?[/quote]

Odi do njega i pogledaj na vratima :) Ili ga pitaj ak nema ;)
Anonymous (napisa):
znali netko kada ce biti usmeni kod prof. Marusica za one koji su kolokvirali?


Odi do njega i pogledaj na vratima Smile Ili ga pitaj ak nema Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
lunjo
Gost





PostPostano: 4:12 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa jeli moze tko rec kad uopce pocinje ispitivat prof.marusic?jel ima sanse da se dozna ista o tome bez da se ide na faks?i da li je moguce da je recimo vec prosa termin nekog kolokventa,i da nemoze vise odgovarat?malo mi je panika,pa bi bila zahvalna da netko odgovori :?
pa jeli moze tko rec kad uopce pocinje ispitivat prof.marusic?jel ima sanse da se dozna ista o tome bez da se ide na faks?i da li je moguce da je recimo vec prosa termin nekog kolokventa,i da nemoze vise odgovarat?malo mi je panika,pa bi bila zahvalna da netko odgovori Confused


[Vrh]
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 8:50 čet, 17. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="lunjo"]pa jeli moze tko rec kad uopce pocinje ispitivat prof.marusic?jel ima sanse da se dozna ista o tome bez da se ide na faks?i da li je moguce da je recimo vec prosa termin nekog kolokventa,i da nemoze vise odgovarat?malo mi je panika,pa bi bila zahvalna da netko odgovori :?[/quote]

pogledaj malo po forumu - pokušaj pod /Obavijest: Rezultati pismenog: 14.2.2005./................. :hehe:
lunjo (napisa):
pa jeli moze tko rec kad uopce pocinje ispitivat prof.marusic?jel ima sanse da se dozna ista o tome bez da se ide na faks?i da li je moguce da je recimo vec prosa termin nekog kolokventa,i da nemoze vise odgovarat?malo mi je panika,pa bi bila zahvalna da netko odgovori Confused


pogledaj malo po forumu - pokušaj pod /Obavijest: Rezultati pismenog: 14.2.2005./................. Ovo je zabavno


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan