Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni kod prof. guljasa?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
kate
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2005. (15:19:22)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:17 čet, 3. 2. 2005    Naslov: usmeni kod prof. guljasa? Citirajte i odgovorite

Jel mi moze netko reci kako je bilo na usmenom kod profesora guljasa, mislim tko je izasao na rok 2.2, sto je najvise pitao i takve slicne sitnice?
Jel mi moze netko reci kako je bilo na usmenom kod profesora guljasa, mislim tko je izasao na rok 2.2, sto je najvise pitao i takve slicne sitnice?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 10:53 pet, 4. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usmeni je bio super.Troje nas je položilo. Nemate se čega bojati:)
Mene je pitao:bijektivnost,nizove,neprekidnost.
Usmeni je bio super.Troje nas je položilo. Nemate se čega bojati:)
Mene je pitao:bijektivnost,nizove,neprekidnost.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 11:51 pet, 4. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene Cauchyjev niz i dokaz da je konvergentan, neprekidnost kompozicije neprekidnih funkcija i povezanost neprekidnosti i monotonosti funkcija uz dokaz (monotonost & slika otvoreni interval => neprekidnost).

[quote="Mr.Doe"]Troje nas je položilo. Nemate se čega bojati:)
[/quote]
Da ne bi bilo zabune i nejasnoća (jer troje ne zvuči mnogo), pristupilo nas je samo četvero.
Mene Cauchyjev niz i dokaz da je konvergentan, neprekidnost kompozicije neprekidnih funkcija i povezanost neprekidnosti i monotonosti funkcija uz dokaz (monotonost & slika otvoreni interval => neprekidnost).

Mr.Doe (napisa):
Troje nas je položilo. Nemate se čega bojati:)

Da ne bi bilo zabune i nejasnoća (jer troje ne zvuči mnogo), pristupilo nas je samo četvero.



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
kate
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 01. 2005. (15:19:22)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:40 pet, 11. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

znaci da se uglavnom bazira na ovo novije gradivo?jel pila puno dokaze, mislim inzistira da ih super, super razumis..detaljno objasnis?
znaci da se uglavnom bazira na ovo novije gradivo?jel pila puno dokaze, mislim inzistira da ih super, super razumis..detaljno objasnis?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 15:15 pet, 11. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kate"]znaci da se uglavnom bazira na ovo novije gradivo?jel pila puno dokaze, mislim inzistira da ih [color=darkred]super, super razumis[/color]..detaljno objasnis?[/quote]

Hmm... dokaze, bar na prvoj godini, ili razumiješ ili ne razumiješ. (Možeš ih i učiti napamet, ali to nije to.) Ako ih razumiješ, znat ćeš profesoru objasniti svaki detalj vezan uz njih. Ako profesor misli da si neki korak preskočio, postavit će potpitanje. Ne moraš se zamarati s tim "koliko detaljno ja trebam pričati dokaz"... profesor će ti reći. Naravno da trebaš _znati_ što stoji u pozadini takvog dokaza, no ne moraš sve to ispričati po defaultu. :-)
kate (napisa):
znaci da se uglavnom bazira na ovo novije gradivo?jel pila puno dokaze, mislim inzistira da ih super, super razumis..detaljno objasnis?


Hmm... dokaze, bar na prvoj godini, ili razumiješ ili ne razumiješ. (Možeš ih i učiti napamet, ali to nije to.) Ako ih razumiješ, znat ćeš profesoru objasniti svaki detalj vezan uz njih. Ako profesor misli da si neki korak preskočio, postavit će potpitanje. Ne moraš se zamarati s tim "koliko detaljno ja trebam pričati dokaz"... profesor će ti reći. Naravno da trebaš _znati_ što stoji u pozadini takvog dokaza, no ne moraš sve to ispričati po defaultu. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Vjeko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 10. 2004. (17:33:06)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:24 sub, 12. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kate"]znaci da se uglavnom bazira na ovo novije gradivo?jel pila puno dokaze, mislim inzistira da ih super, super razumis..detaljno objasnis?[/quote]

Ne nužno, naime, kao prvo, ovisi koju ocjenu imaš i za koju odgovaraš (ovo za koju odgovaraš procjeni ti unaprijed on). Osim toga, kao što vidiš, to nisu najteža moguća pitanja, mogao bi on to postaviti i teže da želi => profesoru (usprkos općenito uvriježenom mišljenju) nije cilj ni želja da te sruši. Naravno, oko dokaza se sve vrti, ali nekad ne traži da se dokaz izvede do kraja, nego samo osnovni koraci uz usmeni nacrt dokaza. Konkretno prof. Guljaš je imao razumjevanja da su nam ovo prvi ispiti i nije skidao glavu, ako čovjek kaže neku pogrešnu riječ. Ali je dobro da se ispraviš :lol: I tu i tamo podsjeti na neki korak u dokazu ako se čovjek nečeg ne može sjetiti, a vidi se da u globalu zna.
kate (napisa):
znaci da se uglavnom bazira na ovo novije gradivo?jel pila puno dokaze, mislim inzistira da ih super, super razumis..detaljno objasnis?


Ne nužno, naime, kao prvo, ovisi koju ocjenu imaš i za koju odgovaraš (ovo za koju odgovaraš procjeni ti unaprijed on). Osim toga, kao što vidiš, to nisu najteža moguća pitanja, mogao bi on to postaviti i teže da želi => profesoru (usprkos općenito uvriježenom mišljenju) nije cilj ni želja da te sruši. Naravno, oko dokaza se sve vrti, ali nekad ne traži da se dokaz izvede do kraja, nego samo osnovni koraci uz usmeni nacrt dokaza. Konkretno prof. Guljaš je imao razumjevanja da su nam ovo prvi ispiti i nije skidao glavu, ako čovjek kaže neku pogrešnu riječ. Ali je dobro da se ispraviš Laughing I tu i tamo podsjeti na neki korak u dokazu ako se čovjek nečeg ne može sjetiti, a vidi se da u globalu zna.



_________________
Ja sam kul jer sam mracni tip Mir i dug život! #Beammeup-alien
Very cool Živi dugo i uspješno! Trekkie
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan