Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Dokumentarac o zmajevima

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sleeper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 04. 2004. (14:39:56)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1
Lokacija: ZG

PostPostano: 16:16 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Dokumentarac o zmajevima Citirajte i odgovorite

Ha, baš sinoć, kad već spominjete, neplanirano odgledao veći dio tog "SF-dokumentarca" o zmajevima...malo sumanuto, ali simpatično na svoj način, barem meni; uglavnom nisam mogao prestati gledati iako je već bilo oko 2 sata ili tako nešto. Zmajevi su mi bolje glumili od onih "znanstvenika", ali tako je i bolje. I tako mi ih je bilo žao (zmajeva, jasno) na kraju...



[color=blue][b]Moderator:[/b] Nastalo splittanjem rasprave nakon [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=26098#26098]ovog posta[/url], preciznije nakon defarinog komentara: "[i]btw, jel netko ulovio onaj nekakav glumljeni dokumentarac o zmajevima neki dan na rtlu?[/i]".[/color]
Ha, baš sinoć, kad već spominjete, neplanirano odgledao veći dio tog "SF-dokumentarca" o zmajevima...malo sumanuto, ali simpatično na svoj način, barem meni; uglavnom nisam mogao prestati gledati iako je već bilo oko 2 sata ili tako nešto. Zmajevi su mi bolje glumili od onih "znanstvenika", ali tako je i bolje. I tako mi ih je bilo žao (zmajeva, jasno) na kraju...



Moderator: Nastalo splittanjem rasprave nakon ovog posta, preciznije nakon defarinog komentara: "btw, jel netko ulovio onaj nekakav glumljeni dokumentarac o zmajevima neki dan na rtlu?".


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 16:18 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"]
(btw, jel netko ulovio onaj nekakav glumljeni dokumentarac o zmajevima neki dan na rtlu? :shock:)[/quote]

Ja gled'o prvih sedam minuta i umirao od smijeha. Dokumentarac je čista glori(gr)oznost, patetika u stilu američkih filmova, yeah, dolazi On, jedan od najvećih svjetskih paleontologa sa dvoje svojih asistenata, Oni su neustrašivi i skeptični, dolaze na mjesto sa srebrnim kovčezima u trokut formaciji(on na čelu, ostali [i]wingmani[/i] ) i vrlo oprezno prilaze tisućljećima mrtvom skeletu :lol: , vrlo, vrlo oprezno, ne daj Bože da je stvorenje živo.
Zatim svatko sa svoje strane izviruje kroz prozirni celofan koji prekriva živinu, ne daj Bože da odmotaju živinu, pa više će saznati tako da proviruju... dalje više nisam izdržao, jednostavno smrtno patetična faca glavnog propagatora, ozbiljnost scene natjerao mi strah u kosti i morao sam promijeniti kanal. :whistle:
defar (napisa):

(btw, jel netko ulovio onaj nekakav glumljeni dokumentarac o zmajevima neki dan na rtlu? Shocked)


Ja gled'o prvih sedam minuta i umirao od smijeha. Dokumentarac je čista glori(gr)oznost, patetika u stilu američkih filmova, yeah, dolazi On, jedan od najvećih svjetskih paleontologa sa dvoje svojih asistenata, Oni su neustrašivi i skeptični, dolaze na mjesto sa srebrnim kovčezima u trokut formaciji(on na čelu, ostali wingmani ) i vrlo oprezno prilaze tisućljećima mrtvom skeletu Laughing , vrlo, vrlo oprezno, ne daj Bože da je stvorenje živo.
Zatim svatko sa svoje strane izviruje kroz prozirni celofan koji prekriva živinu, ne daj Bože da odmotaju živinu, pa više će saznati tako da proviruju... dalje više nisam izdržao, jednostavno smrtno patetična faca glavnog propagatora, ozbiljnost scene natjerao mi strah u kosti i morao sam promijeniti kanal. Fuuuuuc...



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sleeper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 04. 2004. (14:39:56)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1
Lokacija: ZG

PostPostano: 16:31 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

I još povodom "zmajeva" - onaj "dokumentarni" dio stvarno je totalna smijurija, otprilike kao nekadašnji Malnar u "Nedjeljnom popodnevu" samo s puno većim budžetom i u backgroundu ne svira "Shine On You Crazy Diamond" dok se autor po Tibetu približava najmudrijem starcu na svijetu ne bi li mu ovaj otkrio smisao života ili tako nešto.
I još povodom "zmajeva" - onaj "dokumentarni" dio stvarno je totalna smijurija, otprilike kao nekadašnji Malnar u "Nedjeljnom popodnevu" samo s puno većim budžetom i u backgroundu ne svira "Shine On You Crazy Diamond" dok se autor po Tibetu približava najmudrijem starcu na svijetu ne bi li mu ovaj otkrio smisao života ili tako nešto.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 16:37 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]you reached for the secret too soon, you cried for the moon[/i] :bow:
you reached for the secret too soon, you cried for the moon I bow before you



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sleeper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 04. 2004. (14:39:56)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1
Lokacija: ZG

PostPostano: 16:43 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, ali Syd Barrett, a ne Malnar 8)
Da, ali Syd Barrett, a ne Malnar Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 17:14 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
patetika u stilu američkih filmova, yeah, dolazi On, jedan od najvećih svjetskih paleontologa sa dvoje svojih asistenata, Oni su neustrašivi i skeptični, [/quote]

- Detektiv moze rijesiti slucaj akko je suspendiran s duznosti.
- Muskarac nece pokazati znakove boli dok prima najokrutnije udarce :samurai: , ali ce se tresti dok zena pokusava ocistiti njegove rane...//pls
- Svaka brava moze se u sekundi otvoriti kreditnom karticom ili spajalicom - osim ako to nisu vrata koja vode u zgradu u plamenu s djetetom zarobljenim unutra.
- Jedan covjek koji puca u dvadeset ljudi ima vise sanse ubiti ih nego dvadeset ljudi koji pucaju u jednog covjeka. :2gunfire:
- Nije vazno ako ste visestruko nadbrojani u borbi koja ukljucuje borilacke vjestine - vasi neprijatelji cekat ce strpljivo kako bi vas napali jedan po jedan, plesuci naokolo u prijetecoj maniri, sve dok ne oborite njihove prethodnike.
- Majke svakog jutra pripremaju jaja, spek i palacinke za svoga supruga i djecu, iako ih oni nikada nemaju vremena pojesti.
- Televizijske dnevne vijesti obicno sadrze pricu koja vas osobno pogadja bas u tom trenutku.
Citat:

patetika u stilu američkih filmova, yeah, dolazi On, jedan od najvećih svjetskih paleontologa sa dvoje svojih asistenata, Oni su neustrašivi i skeptični,


- Detektiv moze rijesiti slucaj akko je suspendiran s duznosti.
- Muskarac nece pokazati znakove boli dok prima najokrutnije udarce Ban-zaiiiiiii! , ali ce se tresti dok zena pokusava ocistiti njegove rane...//pls
- Svaka brava moze se u sekundi otvoriti kreditnom karticom ili spajalicom - osim ako to nisu vrata koja vode u zgradu u plamenu s djetetom zarobljenim unutra.
- Jedan covjek koji puca u dvadeset ljudi ima vise sanse ubiti ih nego dvadeset ljudi koji pucaju u jednog covjeka. #2gunfire
- Nije vazno ako ste visestruko nadbrojani u borbi koja ukljucuje borilacke vjestine - vasi neprijatelji cekat ce strpljivo kako bi vas napali jedan po jedan, plesuci naokolo u prijetecoj maniri, sve dok ne oborite njihove prethodnike.
- Majke svakog jutra pripremaju jaja, spek i palacinke za svoga supruga i djecu, iako ih oni nikada nemaju vremena pojesti.
- Televizijske dnevne vijesti obicno sadrze pricu koja vas osobno pogadja bas u tom trenutku.



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 17:16 sub, 26. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ah, da..naslov bi bio "stvari koje bez američkih filmova [u]nikad[/u] ne biste saznali..." :lol:
Ah, da..naslov bi bio "stvari koje bez američkih filmova nikad ne biste saznali..." Laughing



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prox
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 06. 05. 2003. (20:26:58)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:45 uto, 1. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vincent Van Ear"]Ja gled'o prvih sedam minuta i umirao od smijeha. [/quote]
Tak sam i ja ljeno prebacivao sa programa na program, kada od jednom naletih na to cudo. He, heeeee skoro sam se udavio jogurtom :oops: Te sam zbog zdrastvenih razloga prebacio dalje :P

Ali cudno je to, sto mi je par poznanika kasnije nahvalilo seriju :shock:
Vincent Van Ear (napisa):
Ja gled'o prvih sedam minuta i umirao od smijeha.

Tak sam i ja ljeno prebacivao sa programa na program, kada od jednom naletih na to cudo. He, heeeee skoro sam se udavio jogurtom Embarassed Te sam zbog zdrastvenih razloga prebacio dalje Razz

Ali cudno je to, sto mi je par poznanika kasnije nahvalilo seriju Shocked



_________________
Happiness is a way of travel - not a destination
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 23:54 uto, 1. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Prox"]
Ali cudno je to, sto mi je par poznanika kasnije nahvalilo seriju :shock:[/quote]

Neznam, možda smo joj jednostavno trebali dati više vremena... :wink:
Prox (napisa):

Ali cudno je to, sto mi je par poznanika kasnije nahvalilo seriju Shocked


Neznam, možda smo joj jednostavno trebali dati više vremena... Wink



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 7:17 čet, 3. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja gledala od pocetka do kraja (osim kad sam navracala u kuhinju po klopu nekakvu :) )... cisto zato sto su zmajevi bili lepi :) tip mi je isao na zivce sa svojim usiljenim entuzijazmom i "razgovorima s kosturom"... i ona shema "pa nismo jos gotovi!" - "jesmo!", rece zla asistentica koju ni najmanje ne tangira sto su nasli kostur zmaja :roll:
:OT: joj, treba nam neki :megaroll: smajli, ovaj mi je prediskretan za danu iziritiranost :)
ja gledala od pocetka do kraja (osim kad sam navracala u kuhinju po klopu nekakvu Smile )... cisto zato sto su zmajevi bili lepi Smile tip mi je isao na zivce sa svojim usiljenim entuzijazmom i "razgovorima s kosturom"... i ona shema "pa nismo jos gotovi!" - "jesmo!", rece zla asistentica koju ni najmanje ne tangira sto su nasli kostur zmaja Rolling Eyes
Off-topic joj, treba nam neki :megaroll: smajli, ovaj mi je prediskretan za danu iziritiranost Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Smith
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2004. (23:30:23)
Postovi: (178)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 18 - 6
Lokacija: {Tamo Gore}^{TM}

PostPostano: 16:56 čet, 3. 3. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]:OT: joj, treba nam neki :megaroll: smajli, ovaj mi je prediskretan za danu iziritiranost :)[/quote]
:OT: Neki koji se, uz okice, i sam kotrlja. :D
koryanshea (napisa):
Off-topic joj, treba nam neki :megaroll: smajli, ovaj mi je prediskretan za danu iziritiranost Smile

Off-topic Neki koji se, uz okice, i sam kotrlja. Very Happy



_________________
We only have one candle
To burn down to the handle...
- Sonata Arctica, Weballergy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan