Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Ide li netko na Queen u Budimpesti?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:51 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Ide li netko na Queen u Budimpesti? Citirajte i odgovorite

Eto, meni se bas i ne vozi, ali mogu i to. :g: Dakle, trazim nekoga tko:
a) ima dva mjesta u autu i ne boji se asistenta :g: ili
b) dvoje koji traze mjesto u autu :)

Jasno, cijena benzina se dijeli pravedno (medju studentima :twisted:).

Bilo bi zgodno da netko zna i gdje je ta Arena u Budimpesti, da ne bi koncert proveli trazeci gdje se to odvija... :scared:

P.S. Ako se Zub javi, zelim da idemo autom, a ne Yugom. :P :PP :PPP :PPPP
Eto, meni se bas i ne vozi, ali mogu i to. Mr. Green Dakle, trazim nekoga tko:
a) ima dva mjesta u autu i ne boji se asistenta Mr. Green ili
b) dvoje koji traze mjesto u autu Smile

Jasno, cijena benzina se dijeli pravedno (medju studentima Twisted Evil).

Bilo bi zgodno da netko zna i gdje je ta Arena u Budimpesti, da ne bi koncert proveli trazeci gdje se to odvija... Mene je strah!!!

P.S. Ako se Zub javi, zelim da idemo autom, a ne Yugom. Razz Weeee-heeee!!! Imam lijepi jezik Blaeh!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 14:03 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Re: Ide li netko na Queen u Budimpesti? Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]P.S. Ako se Zub javi, zelim da idemo autom, a ne Yugom. :P :PP :PPP :PPPP[/quote]
:P nejdem ja :D
vsego (napisa):
P.S. Ako se Zub javi, zelim da idemo autom, a ne Yugom. Razz Weeee-heeee!!! Imam lijepi jezik Blaeh!

Razz nejdem ja Very Happy



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 16:02 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a koliko para?? Ja sam bio neki dan u pesti...i tam je arena...i znam otprilike gdje je...
a koliko para?? Ja sam bio neki dan u pesti...i tam je arena...i znam otprilike gdje je...



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:21 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BoMark"]a koliko para??[/quote]

Karte za koncert sam kupio preko [url=http://www.eventim.hr/]Eventim[/url]a i idu od 30€ do oko 55€. 8) Benzin: koliko auto pojede, podijeljeno s brojem osoba u automobilu (da, i ja tu spadam, stogod pricao gore 8)). Cestarine: isto kao i benzin. :)

[quote="BoMark"]Ja sam bio neki dan u pesti...i tam je arena...i znam otprilike gdje je...[/quote]

Pitanje je znas li ju pogoditi s autom? :-k
BoMark (napisa):
a koliko para??


Karte za koncert sam kupio preko Eventima i idu od 30€ do oko 55€. Cool Benzin: koliko auto pojede, podijeljeno s brojem osoba u automobilu (da, i ja tu spadam, stogod pricao gore Cool). Cestarine: isto kao i benzin. Smile

BoMark (napisa):
Ja sam bio neki dan u pesti...i tam je arena...i znam otprilike gdje je...


Pitanje je znas li ju pogoditi s autom? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 16:24 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne isplati li se radije pričekati do šestog mjeseca(cca) pa ići na Kvinovce u Sarajevo gdje će karta biti 5eura :?: :idea: :!:
Ne isplati li se radije pričekati do šestog mjeseca(cca) pa ići na Kvinovce u Sarajevo gdje će karta biti 5eura Question Idea Exclamation



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:27 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vincent Van Ear"]Ne isplati li se radije pričekati do šestog mjeseca(cca) pa ići na Kvinovce u Sarajevo gdje će karta biti 5eura :?: :idea: :!:[/quote]

Ne. 8)

1. To ce biti izmedju Bozica i Nove godine, a ja ne zelim umrijeti cekajuci. :D

2. Ne zelim riskirati da propustim Budimpestu i onda otkazu Sarajevo... :ajme:
Vincent Van Ear (napisa):
Ne isplati li se radije pričekati do šestog mjeseca(cca) pa ići na Kvinovce u Sarajevo gdje će karta biti 5eura Question Idea Exclamation


Ne. Cool

1. To ce biti izmedju Bozica i Nove godine, a ja ne zelim umrijeti cekajuci. Very Happy

2. Ne zelim riskirati da propustim Budimpestu i onda otkazu Sarajevo... Ajme, majko!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 18:48 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda sretan put...[i]tata vozi polako, vrati se sretno domu svom jer mama tužno čeka na povratak tvoj...[/i] :mrgreen:
Onda sretan put...tata vozi polako, vrati se sretno domu svom jer mama tužno čeka na povratak tvoj... Mr. Green



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 20:21 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo bi mogla biti dosta dobra stvar ali moram se jos raspitat oko puta i voznje do tamo!Javim se cim nesto saznam!

:lol: :arrow: :lol: :lol:
ovo bi mogla biti dosta dobra stvar ali moram se jos raspitat oko puta i voznje do tamo!Javim se cim nesto saznam!

Laughing Arrow Laughing Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BigFOot
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2004. (21:03:31)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:54 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozda vam ovo moze pomoci:
http://www.urban-travel.com/

mi preko njih idemo na maidena u graz
mozda vam ovo moze pomoci:
http://www.urban-travel.com/

mi preko njih idemo na maidena u graz



_________________
la programmazione è un'arte
gli artisti sono pazzeschi
così non pensi me come persona normale
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 23:26 čet, 7. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

neda mi se previse tamo cackat. zapravo sad nemam vremena. Cmu razlike u cijeni...tj. A koju si ti kupio.

Bil se odmah poslje vratio il planiras tipa prenocit. Meni se ta ideja svidja. Znam dobar rockabilly bar tamo u blizini.

Arena...znam tocno gdje je jedna. Mozda imaju vise. Ajd kak se zove ta arena gdje ce biti koncert.

Ima nas dvoje, zainteresiranih, iako jos moram vidjeti...

a sto se tice sarajeva...tam lako odemo na par dana. Imam ja nekoga gdje nas mogu smjestiti....skoro badave...jedino sto se mora dijeliti trosak za put


btw...gdje mogu naci citav raspored konserata
neda mi se previse tamo cackat. zapravo sad nemam vremena. Cmu razlike u cijeni...tj. A koju si ti kupio.

Bil se odmah poslje vratio il planiras tipa prenocit. Meni se ta ideja svidja. Znam dobar rockabilly bar tamo u blizini.

Arena...znam tocno gdje je jedna. Mozda imaju vise. Ajd kak se zove ta arena gdje ce biti koncert.

Ima nas dvoje, zainteresiranih, iako jos moram vidjeti...

a sto se tice sarajeva...tam lako odemo na par dana. Imam ja nekoga gdje nas mogu smjestiti....skoro badave...jedino sto se mora dijeliti trosak za put


btw...gdje mogu naci citav raspored konserata



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:11 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BigFOot"]mozda vam ovo moze pomoci:
http://www.urban-travel.com/
mi preko njih idemo na maidena u graz[/quote]

Znam za njih; direktor mi je frend. 8)

Ali, cetiri karte u busu kostaju podosta vise od jednog benzina do tamo i natrag... :(

[quote="BoMark"]Bil se odmah poslje vratio il planiras tipa prenocit. Meni se ta ideja svidja. Znam dobar rockabilly bar tamo u blizini.[/quote]

Ideja je bila vratiti se odmah; ti mozes spavati dok ja vozim, ali malo je nezgodno ako ja odspavam dok vozim. :ajme:

[quote="BoMark"]Arena...znam tocno gdje je jedna. Mozda imaju vise. Ajd kak se zove ta arena gdje ce biti koncert.[/quote]

Papp Laszlo Budapest Sportarena (s puno crtica iznad samoglasnika :g:)

[quote="BoMark"]Ima nas dvoje, zainteresiranih, iako jos moram vidjeti...[/quote]

Taman! :D

[quote="BoMark"]a sto se tice sarajeva...tam lako odemo na par dana. Imam ja nekoga gdje nas mogu smjestiti....skoro badave...jedino sto se mora dijeliti trosak za put[/quote]

Eh, to me malo brine: kako bi se tamo proveo moj auto? :-k Demoliran? :shock: Opljackan? :puppydogeyes: Nesto trece? :?

[quote="BoMark"]btw...gdje mogu naci citav raspored konserata[/quote]

Na primjer, [url=http://keepqueenalive.com.sapo.pt/queen_on_tour.htm]ovdje[/url]. 8)

:headbanging:
BigFOot (napisa):
mozda vam ovo moze pomoci:
http://www.urban-travel.com/
mi preko njih idemo na maidena u graz


Znam za njih; direktor mi je frend. Cool

Ali, cetiri karte u busu kostaju podosta vise od jednog benzina do tamo i natrag... Sad

BoMark (napisa):
Bil se odmah poslje vratio il planiras tipa prenocit. Meni se ta ideja svidja. Znam dobar rockabilly bar tamo u blizini.


Ideja je bila vratiti se odmah; ti mozes spavati dok ja vozim, ali malo je nezgodno ako ja odspavam dok vozim. Ajme, majko!

BoMark (napisa):
Arena...znam tocno gdje je jedna. Mozda imaju vise. Ajd kak se zove ta arena gdje ce biti koncert.


Papp Laszlo Budapest Sportarena (s puno crtica iznad samoglasnika Mr. Green)

BoMark (napisa):
Ima nas dvoje, zainteresiranih, iako jos moram vidjeti...


Taman! Very Happy

BoMark (napisa):
a sto se tice sarajeva...tam lako odemo na par dana. Imam ja nekoga gdje nas mogu smjestiti....skoro badave...jedino sto se mora dijeliti trosak za put


Eh, to me malo brine: kako bi se tamo proveo moj auto? Think Demoliran? Shocked Opljackan? #Puppy dog Nesto trece? Confused

BoMark (napisa):
btw...gdje mogu naci citav raspored konserata


Na primjer, ovdje. Cool

Headbanging



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 10:13 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

cuj...ja bi mogao. auto je yugic (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni 8)).

samo mi moras reci kad je koncert...nije valjda u skorijoj buducnosti (za 2 tjedna imam ispit).
cuj...ja bi mogao. auto je yugic (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni Cool).

samo mi moras reci kad je koncert...nije valjda u skorijoj buducnosti (za 2 tjedna imam ispit).



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:53 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nemo"]cuj...ja bi mogao. [color=#ff0000][b]auto je yugic[/b][/color] (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni 8)).[/quote]

Kontradiktorne li recenice... :roll: :PP

[quote="nemo"]samo mi moras reci kad je koncert...nije valjda u skorijoj buducnosti (za 2 tjedna imam ispit).[/quote]

23.4. u 20:00 :D
nemo (napisa):
cuj...ja bi mogao. auto je yugic (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni Cool).


Kontradiktorne li recenice... Rolling Eyes Weeee-heeee!!!

nemo (napisa):
samo mi moras reci kad je koncert...nije valjda u skorijoj buducnosti (za 2 tjedna imam ispit).


23.4. u 20:00 Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:55 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="nemo"]cuj...ja bi mogao. [color=#ff0000][b]auto je yugic[/b][/color] (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni 8)).[/quote]

Kontradiktorne li recenice... :roll: :PP[/quote]

Da, ja sam mislio da je Hijena kupio Zubov crveni Yugic. :PPPP
vsego (napisa):
nemo (napisa):
cuj...ja bi mogao. auto je yugic (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni Cool).


Kontradiktorne li recenice... Rolling Eyes Weeee-heeee!!!


Da, ja sam mislio da je Hijena kupio Zubov crveni Yugic. Blaeh!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 12:37 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Eh, to me malo brine: kako bi se tamo proveo moj auto? :-k Demoliran? :shock: Opljackan? :puppydogeyes: Nesto trece? :?[/quote]

Hm...pa nece...valjda...Ako sve bude po planu i mojim zeljama, spavat cemo u mom stanu. A vjeruj mi to je safe zona. Totalno...Zapravo to je jedan od najgorih kvartova u sarajevu, i svi normalni sarajlije se boje otici tamo, uopce...A to...kak se zove...Ali Pasino polje, je zapravokvart od kud dolaze vecina najgorih i najludjih i najbezobzirnijih ulicnih jalijasa. I da istina je da su oni, zajedno sa Svrakinovcima najgori (u smislu bezbjednosti) za citavo Sarajevo. I istina je da oni vecinom prezivljavaju na takav nacin sto preprodaju auto-radie i tako to...Ali, isto tako nece se ici zajebavati po svom kvartu, jer se svi znaju, i ubrzo se nadje krivac, nego ordiniraju po ostalim kvartovima...Tako da je taj kvart, bar sto se tica parkiranja, i ujedno ako znas tamo sve odgovorne, a znam, vecinu, bar one najludje...je apsolutno siguran, i ne moras brinuti...

btw...ne vidim na ovom popisu sARAJEVO...
vsego (napisa):

Eh, to me malo brine: kako bi se tamo proveo moj auto? Think Demoliran? Shocked Opljackan? #Puppy dog Nesto trece? Confused


Hm...pa nece...valjda...Ako sve bude po planu i mojim zeljama, spavat cemo u mom stanu. A vjeruj mi to je safe zona. Totalno...Zapravo to je jedan od najgorih kvartova u sarajevu, i svi normalni sarajlije se boje otici tamo, uopce...A to...kak se zove...Ali Pasino polje, je zapravokvart od kud dolaze vecina najgorih i najludjih i najbezobzirnijih ulicnih jalijasa. I da istina je da su oni, zajedno sa Svrakinovcima najgori (u smislu bezbjednosti) za citavo Sarajevo. I istina je da oni vecinom prezivljavaju na takav nacin sto preprodaju auto-radie i tako to...Ali, isto tako nece se ici zajebavati po svom kvartu, jer se svi znaju, i ubrzo se nadje krivac, nego ordiniraju po ostalim kvartovima...Tako da je taj kvart, bar sto se tica parkiranja, i ujedno ako znas tamo sve odgovorne, a znam, vecinu, bar one najludje...je apsolutno siguran, i ne moras brinuti...

btw...ne vidim na ovom popisu sARAJEVO...



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 12:43 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="vsego"][quote="nemo"]cuj...ja bi mogao. [color=#ff0000][b]auto je yugic[/b][/color] (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni 8)).[/quote]

Kontradiktorne li recenice... :roll: :PP[/quote]

Da, ja sam mislio da je Hijena kupio Zubov crveni Yugic. :PPPP[/quote]

ma to jesam bio ja!!!!

HijenA...ne kuzim...pisao sam sa neminog accounta, odlogirao sam se prije svog logina, pisalo mi je da sam ja, HijenA, ulogiran...i sad pise da je nemo poslao poruku...

fakat ne kuzim :?
steelworker (napisa):
vsego (napisa):
nemo (napisa):
cuj...ja bi mogao. auto je yugic (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni Cool).


Kontradiktorne li recenice... Rolling Eyes Weeee-heeee!!!


Da, ja sam mislio da je Hijena kupio Zubov crveni Yugic. Blaeh!


ma to jesam bio ja!!!!

HijenA...ne kuzim...pisao sam sa neminog accounta, odlogirao sam se prije svog logina, pisalo mi je da sam ja, HijenA, ulogiran...i sad pise da je nemo poslao poruku...

fakat ne kuzim Confused



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 12:45 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="nemo"]cuj...ja bi mogao. [color=#ff0000][b]auto je yugic[/b][/color] (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni 8)).[/quote]

Kontradiktorne li recenice... :roll: :PP[/quote]

nope...popravljen je (ono sto se moralo popravit). stabilan, ne trosi puno (po mojem izracunu, potrosio je 20 litara goriva za 300 KM, ilit 6.67 litara na 100 KM :shock: 8)), ima dobre kocnice, nije prebucan itd.

[quote]
[quote="nemo"]samo mi moras reci kad je koncert...nije valjda u skorijoj buducnosti (za 2 tjedna imam ispit).[/quote]

23.4. u 20:00 :D[/quote]

mozda...javim jos.
vsego (napisa):
nemo (napisa):
cuj...ja bi mogao. auto je yugic (kupljen od zuba, ne bijeli vec crveni Cool).


Kontradiktorne li recenice... Rolling Eyes Weeee-heeee!!!


nope...popravljen je (ono sto se moralo popravit). stabilan, ne trosi puno (po mojem izracunu, potrosio je 20 litara goriva za 300 KM, ilit 6.67 litara na 100 KM Shocked Cool), ima dobre kocnice, nije prebucan itd.

Citat:

nemo (napisa):
samo mi moras reci kad je koncert...nije valjda u skorijoj buducnosti (za 2 tjedna imam ispit).


23.4. u 20:00 Very Happy


mozda...javim jos.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:15 pet, 8. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BoMark"]btw...ne vidim na ovom popisu sARAJEVO...[/quote]

Ti pregovori jos traju... 8) Besides, Bozic je dalekom ;)
BoMark (napisa):
btw...ne vidim na ovom popisu sARAJEVO...


Ti pregovori jos traju... Cool Besides, Bozic je dalekom Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 18:02 čet, 14. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eh...sorry...nista...

Al, ti lako objasnim kako naci arenu i cak gdje parkirati, ukoliko se bude placao parking na areni, na 10ak min pjeske...a besplatno...
Eh...sorry...nista...

Al, ti lako objasnim kako naci arenu i cak gdje parkirati, ukoliko se bude placao parking na areni, na 10ak min pjeske...a besplatno...



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:30 čet, 14. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Great, thanx! :D Nastavak cemo PMom ili IRL. ;)

:PM: :verycool:
Great, thanx! Very Happy Nastavak cemo PMom ili IRL. Wink

Molim, koristiti PMove... Very cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan