Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Službeno rješenje roka 18.04.2005. ??
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 9:43 pon, 18. 4. 2005    Naslov: Službeno rješenje roka 18.04.2005. ?? Citirajte i odgovorite

Da li se moze dobiti sluzbeno (od asistentice) rjesenje roka koji je bio (i na moju zalost jos uvijek JE) danas 18.04.2005.??
And while we're hovering around the subject-dal se mogu objavit na netu i drugi rjeseni rokovi barem od ove godine.
Dakle po mogucnosti rjesenja od asistenta (ako ih ima) da se vidi sta i kako asistent zeli..ali ako asistenti nisu to mogucnosti napraviti onda su i studentska rjesenja i vise nego dobor dosla.

Hvala
Da li se moze dobiti sluzbeno (od asistentice) rjesenje roka koji je bio (i na moju zalost jos uvijek JE) danas 18.04.2005.??
And while we're hovering around the subject-dal se mogu objavit na netu i drugi rjeseni rokovi barem od ove godine.
Dakle po mogucnosti rjesenja od asistenta (ako ih ima) da se vidi sta i kako asistent zeli..ali ako asistenti nisu to mogucnosti napraviti onda su i studentska rjesenja i vise nego dobor dosla.

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 11:17 pon, 18. 4. 2005    Naslov: Re: Službeno rješenje roka 18.04.2005. ?? Citirajte i odgovorite

[quote="Denzil"]Da li se moze dobiti sluzbeno (od asistentice) rjesenje roka koji je bio (i na moju zalost jos uvijek JE) danas 18.04.2005.??[/quote]
Preporučam da se javite asistentici Tadić osobno.

[quote="Denzil"]dal se mogu objavit na netu i drugi rjeseni rokovi barem od ove godine.[/quote]
Na webu su detaljno riješeni zadaci s kolokvija (zadnje dvije godine). Zadaci s pismenih nemaju rješenja na webu. Moj razlog je taj što mi se ne da tipkati rješenja.

[quote="Denzil"]Dakle po mogucnosti rjesenja od asistenta (ako ih ima) da se vidi sta i kako asistent zeli...[/quote]
Asistent želi riješen zadatak. Lijepo i uredno, matematički precizno. Onako kako se radilo na vježbama ili kako je na vježbama rečeno da treba raditi. Ako vam i dalje nije jasno "što asistent želi" pitajte na konzultacijama.

Mea
Denzil (napisa):
Da li se moze dobiti sluzbeno (od asistentice) rjesenje roka koji je bio (i na moju zalost jos uvijek JE) danas 18.04.2005.??

Preporučam da se javite asistentici Tadić osobno.

Denzil (napisa):
dal se mogu objavit na netu i drugi rjeseni rokovi barem od ove godine.

Na webu su detaljno riješeni zadaci s kolokvija (zadnje dvije godine). Zadaci s pismenih nemaju rješenja na webu. Moj razlog je taj što mi se ne da tipkati rješenja.

Denzil (napisa):
Dakle po mogucnosti rjesenja od asistenta (ako ih ima) da se vidi sta i kako asistent zeli...

Asistent želi riješen zadatak. Lijepo i uredno, matematički precizno. Onako kako se radilo na vježbama ili kako je na vježbama rečeno da treba raditi. Ako vam i dalje nije jasno "što asistent želi" pitajte na konzultacijama.

Mea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan