Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termini usmenih za 26.4.2005
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 8:58 pon, 25. 4. 2005    Naslov: Termini usmenih za 26.4.2005 Citirajte i odgovorite

Molio bih asistenticu Tadić ili nekog od kolega tko je bio na pismenom ispitu 18.4.2005 da napiše termine usmenih ispita. Mislim da bi se usmeni trebao održati u utorak, 26.4.2005. Također bih molio da navedete i broj učione ako se to unaprijed zna. Postoji li raspored dolaska na usmeni ispit ili je po principu "tko prvi njegova djevojka?" Zahvaljujem svima koji sada čitaju forum umjesto da uče :D :?:
Molio bih asistenticu Tadić ili nekog od kolega tko je bio na pismenom ispitu 18.4.2005 da napiše termine usmenih ispita. Mislim da bi se usmeni trebao održati u utorak, 26.4.2005. Također bih molio da navedete i broj učione ako se to unaprijed zna. Postoji li raspored dolaska na usmeni ispit ili je po principu "tko prvi njegova djevojka?" Zahvaljujem svima koji sada čitaju forum umjesto da uče Very Happy Question


[Vrh]
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:58 pon, 25. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

to i mene zanima al cini se da svi uce :)
kolko ja znam usmeni je u 9 ili 11.. nije bas precizno al sta drugo mozes ocekivat od matematicara :)
to i mene zanima al cini se da svi uce Smile
kolko ja znam usmeni je u 9 ili 11.. nije bas precizno al sta drugo mozes ocekivat od matematicara Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan