Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prigovori na ponasanje demonstratora
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:29 čet, 25. 9. 2003    Naslov: Prigovori na ponasanje demonstratora Citirajte i odgovorite

Kako su ucestali prigovori studenata na [b]ponasanje[/b] demonstratora, odlucih otvoriti ovaj topic kao mjesto gdje mozete napisati svoje prigovore. Iako je ideja potekla od problema s demosima u praktikumima, mozete se zaliti i na ostale demose.

Ono sto se od vas zahtijeva je da napisete [b]sto prigovarate[/b] (dakle, full prica, a ne samo "[i]bio je bezobrazan[/i]"), [b]kad se to tocno desilo[/b], [b]gdje[/b] i [b]o kojem demosu je rijec[/b] (bar opisite kako izgleda ako mu ne znate ime). Pri tome, zamolio bih da se drzite nekih smjernica:[list=1]

[*] Samo istiniti iskazi s potpunim podacima

[*] Samo ozbiljni problemi: bezobrazluk, nesusretljivost, ucestalo neodrzavanje demonstratura... Nije problem ako netko jednom ne odrzi demonstrature. No, ako se to desi vise puta... Procijenite sami.[/list:o]

Nije mi namjera poceti rat protiv demosa - to bi bilo glupo (i sam sam bio demos) - nego omoguciti studentima da javno prigovore.

Molim vas jos i da postate kao registrirani useri (daje nekakvu vjerodostojnost napisanom), te da se susdrzite od suvisnih komentara. Neka topic ostane sto cisca kompilacija prigovora.

Sretno! 8)

P.S. Svi registrirani korisnici koji zele samo pratiti topic, mogu se pretplatiti na obavijesti o novim postovima klikoma na link [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=879&watch=topic]Watch this topic for replies[/url] (na stranici dolje lijevo, ispod svih postova).
Kako su ucestali prigovori studenata na ponasanje demonstratora, odlucih otvoriti ovaj topic kao mjesto gdje mozete napisati svoje prigovore. Iako je ideja potekla od problema s demosima u praktikumima, mozete se zaliti i na ostale demose.

Ono sto se od vas zahtijeva je da napisete sto prigovarate (dakle, full prica, a ne samo "bio je bezobrazan"), kad se to tocno desilo, gdje i o kojem demosu je rijec (bar opisite kako izgleda ako mu ne znate ime). Pri tome, zamolio bih da se drzite nekih smjernica:


  1. Samo istiniti iskazi s potpunim podacima

  2. Samo ozbiljni problemi: bezobrazluk, nesusretljivost, ucestalo neodrzavanje demonstratura... Nije problem ako netko jednom ne odrzi demonstrature. No, ako se to desi vise puta... Procijenite sami.


Nije mi namjera poceti rat protiv demosa - to bi bilo glupo (i sam sam bio demos) - nego omoguciti studentima da javno prigovore.

Molim vas jos i da postate kao registrirani useri (daje nekakvu vjerodostojnost napisanom), te da se susdrzite od suvisnih komentara. Neka topic ostane sto cisca kompilacija prigovora.

Sretno! Cool

P.S. Svi registrirani korisnici koji zele samo pratiti topic, mogu se pretplatiti na obavijesti o novim postovima klikoma na link Watch this topic for replies (na stranici dolje lijevo, ispod svih postova).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 11:55 pet, 10. 12. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 22:31 uto, 27. 4. 2004    Naslov: hans Citirajte i odgovorite

aka siniša iz programiranja C!!

Čovjeka već dva puta huntam za demonstrature i nema ga.
Prođem cijeli fax da ga nađem ali malog hansa nigdje na vidiku!
aka siniša iz programiranja C!!

Čovjeka već dva puta huntam za demonstrature i nema ga.
Prođem cijeli fax da ga nađem ali malog hansa nigdje na vidiku!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 15:54 pet, 30. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Čovjeka već dva puta huntam za demonstrature i nema ga. [/quote]

priznajem izostanak prosli utorak.... ne znam za ranije....
medjutim, moze me se kontaktirati na mail (cinik@student) i slicno....

kolegu molim da mi oprosti, a i ostatak ekipe koja je prehaps nezadovoljna mojim izostankom. Obecajem da se vise nece ponoviti...

Za termin u utorak ne mogu naci fiksnu prostoriju za odrzavanje, a naci me se moze u prostoriji 103 u tom periodu (oke, mozda ne budem tamo u pojedinacnim intervalima od 5 minuta, tako da me plz pricekajte).
Citat:
Čovjeka već dva puta huntam za demonstrature i nema ga.


priznajem izostanak prosli utorak.... ne znam za ranije....
medjutim, moze me se kontaktirati na mail (cinik@student) i slicno....

kolegu molim da mi oprosti, a i ostatak ekipe koja je prehaps nezadovoljna mojim izostankom. Obecajem da se vise nece ponoviti...

Za termin u utorak ne mogu naci fiksnu prostoriju za odrzavanje, a naci me se moze u prostoriji 103 u tom periodu (oke, mozda ne budem tamo u pojedinacnim intervalima od 5 minuta, tako da me plz pricekajte).



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
grossi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 04. 2004. (16:33:41)
Postovi: (5D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Delta Neretva

PostPostano: 8:31 pet, 12. 11. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

usput ako imas pitaja iz programiranja mozes se obratiti demosima u Racunalskim praktikumima, vjerujem da ce ti svi pomoci.

ja sam demos u pon. i u sri.
pa i mene mozes potraziti.
usput ako imas pitaja iz programiranja mozes se obratiti demosima u Racunalskim praktikumima, vjerujem da ce ti svi pomoci.

ja sam demos u pon. i u sri.
pa i mene mozes potraziti.



_________________
------------------------------------------
Toni Grossi

Nekretnine Nekretnine 24 sata
++++++++++++++++++++++
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
g
Gost





PostPostano: 11:26 sri, 22. 12. 2004    Naslov: demosi u racunalnom praktikumu 2 Citirajte i odgovorite

imam ja jednu primjedbu:

skoro uvijek su vecina (90%) racunala u praktikumu 2 ugasena. a jedan demos mi je rekao da je njihova propisana duznost kada dodju da ih SVE upale. Sto se rijetko dogadja u dvojci. pa covjek onda mora cekati dok se sustav digne. a to stvarno nije problem uciniti demosima kada dodju ujutro.

plus, bilo bi okej da ako vrijedi za "obicne" studente pravilo o nepricanju na mobitel u raktikumima da to vrijedi i za demose.

eto....no nesto sam cuo da ce se uvesti neka tocnija pravila ponasanja za praktikume (koja ce zamjeniti ove slikice na vratima oko hrane/pica) pa bi bilo lijepo da pise i sto admini mogu i moraju. eto.

ciao.
imam ja jednu primjedbu:

skoro uvijek su vecina (90%) racunala u praktikumu 2 ugasena. a jedan demos mi je rekao da je njihova propisana duznost kada dodju da ih SVE upale. Sto se rijetko dogadja u dvojci. pa covjek onda mora cekati dok se sustav digne. a to stvarno nije problem uciniti demosima kada dodju ujutro.

plus, bilo bi okej da ako vrijedi za "obicne" studente pravilo o nepricanju na mobitel u raktikumima da to vrijedi i za demose.

eto....no nesto sam cuo da ce se uvesti neka tocnija pravila ponasanja za praktikume (koja ce zamjeniti ove slikice na vratima oko hrane/pica) pa bi bilo lijepo da pise i sto admini mogu i moraju. eto.

ciao.


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:19 sri, 22. 12. 2004    Naslov: Re: demosi u racunalnom praktikumu 2 Citirajte i odgovorite

[quote="g"]skoro uvijek su vecina (90%) racunala u praktikumu 2 ugasena. a jedan demos mi je rekao da je njihova propisana duznost kada dodju da ih SVE upale. Sto se rijetko dogadja u dvojci. pa covjek onda mora cekati dok se sustav digne. a to stvarno nije problem uciniti demosima kada dodju ujutro.[/quote]

Da, to zna bit zez. Ja sam prosle godine bio dezuran u dvojci, pa iz tog iskustva mogu kao neku obranu ponuditi razlog da je PR2 slabo posjecen, pa cisto iz neke savjesne stednje demosi ne pale sve, ako znaju da ce najvise bit 3 covjeka unutra. Makar sad vise ljudi dolazi zbog novih terminala...
Ja nasrecu nisam dezuran u dvojci, prosle godine sam umirao od dosade, dnevno bi dolazilo 2 covca i cim bi saznali da je neki drugi praktikum otvoren odmah bi pobjegli tamo... :( a ja sam sam... :cry:
Makar vecina demosa nikad nije vidjela niti jedno pisano pravilo, samo se usmenom predajom zasad sire na nove generacije...

[quote="g"]no nesto sam cuo da ce se uvesti neka tocnija pravila ponasanja za praktikume (koja ce zamjeniti ove slikice na vratima oko hrane/pica) pa bi bilo lijepo da pise i sto [color=red]admini[/color] mogu i moraju.[/quote]

Ovo [color=red]admini[/color] mislis na demonstratore? :-k
Ja na tecaju iz Unixa uvijek napomenem da bi zapravo trebalo pisati [i]hranu i/ili pice[/i] a ne [i]hranu i pice[/i]. :lol:

Mi demosi isto znamo da su pravila u izradi.[i] C'est tout.[/i] Mislim da ce bit gotova za sljedecu godinu.
g (napisa):
skoro uvijek su vecina (90%) racunala u praktikumu 2 ugasena. a jedan demos mi je rekao da je njihova propisana duznost kada dodju da ih SVE upale. Sto se rijetko dogadja u dvojci. pa covjek onda mora cekati dok se sustav digne. a to stvarno nije problem uciniti demosima kada dodju ujutro.


Da, to zna bit zez. Ja sam prosle godine bio dezuran u dvojci, pa iz tog iskustva mogu kao neku obranu ponuditi razlog da je PR2 slabo posjecen, pa cisto iz neke savjesne stednje demosi ne pale sve, ako znaju da ce najvise bit 3 covjeka unutra. Makar sad vise ljudi dolazi zbog novih terminala...
Ja nasrecu nisam dezuran u dvojci, prosle godine sam umirao od dosade, dnevno bi dolazilo 2 covca i cim bi saznali da je neki drugi praktikum otvoren odmah bi pobjegli tamo... Sad a ja sam sam... Crying or Very sad
Makar vecina demosa nikad nije vidjela niti jedno pisano pravilo, samo se usmenom predajom zasad sire na nove generacije...

g (napisa):
no nesto sam cuo da ce se uvesti neka tocnija pravila ponasanja za praktikume (koja ce zamjeniti ove slikice na vratima oko hrane/pica) pa bi bilo lijepo da pise i sto admini mogu i moraju.


Ovo admini mislis na demonstratore? Think
Ja na tecaju iz Unixa uvijek napomenem da bi zapravo trebalo pisati hranu i/ili pice a ne hranu i pice. Laughing

Mi demosi isto znamo da su pravila u izradi. C'est tout. Mislim da ce bit gotova za sljedecu godinu.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 15:31 uto, 26. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

26.4. u utorak od 16.00-18.00 trebale su se održati demonstrature iz Elementarne matematike II . Naime nas nekolicina nadobudnih studenata je čekalo dotičnu MARTINU BUKAČ :twisted: :twisted: :twisted: ,no ona je bez ikakvog objašnjenja odgodila demonstrature za četvrtak od 12.00-14.00.Ali da ispričam kako se to dogodilo.No,čekamo Martinu, da napomenem nitko je ne poznaje,pokraj nas stoje dvije djevojke (pretpostavljam da je jedna bila Martina,a sada ću reči zašto),no nakon nekog vremena,očito zbog lijenosti da održi demonstrature,dolazi jedna (pretpostavljam Martina) od spomenutih djevojaka sa papirom na kojem piše obavijest da se demonstrature odgađaju!Prije nego što smo se mi snašli ,Martina (pretpostavljam) odlazi bez objašnjenja.Iako ne znam razlog odgađanja demonstratura mogu pretpostaviti zbog Martinine lijenosti,neodgovornosti...
Ako ovo nije točno neka me netko (barem Marina) demantira.

Kao da nam nisu bili dovoljni problemi oko dobivanja samih termina demonstratura.
Zato molim odgovorne osobe da sankcioniraju ovakve postupke.
26.4. u utorak od 16.00-18.00 trebale su se održati demonstrature iz Elementarne matematike II . Naime nas nekolicina nadobudnih studenata je čekalo dotičnu MARTINU BUKAČ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ,no ona je bez ikakvog objašnjenja odgodila demonstrature za četvrtak od 12.00-14.00.Ali da ispričam kako se to dogodilo.No,čekamo Martinu, da napomenem nitko je ne poznaje,pokraj nas stoje dvije djevojke (pretpostavljam da je jedna bila Martina,a sada ću reči zašto),no nakon nekog vremena,očito zbog lijenosti da održi demonstrature,dolazi jedna (pretpostavljam Martina) od spomenutih djevojaka sa papirom na kojem piše obavijest da se demonstrature odgađaju!Prije nego što smo se mi snašli ,Martina (pretpostavljam) odlazi bez objašnjenja.Iako ne znam razlog odgađanja demonstratura mogu pretpostaviti zbog Martinine lijenosti,neodgovornosti...
Ako ovo nije točno neka me netko (barem Marina) demantira.

Kao da nam nisu bili dovoljni problemi oko dobivanja samih termina demonstratura.
Zato molim odgovorne osobe da sankcioniraju ovakve postupke.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:46 uto, 26. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam "netko od nadleznih", no molim te da se javis ovdje i u cetvrtak i kazes kako je proslo. :) Moguce je stvarno imala dobar razlog i demonstrature odradi korektno. 8)

Dakle, do cetvrtka ne bih nikome skakao za vrat. ;)
Nisam "netko od nadleznih", no molim te da se javis ovdje i u cetvrtak i kazes kako je proslo. Smile Moguce je stvarno imala dobar razlog i demonstrature odradi korektno. Cool

Dakle, do cetvrtka ne bih nikome skakao za vrat. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
menschen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2004. (00:14:25)
Postovi: (38)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 16:06 sri, 27. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jučer sam bila spriječena da održim demonstrature, pa sam rekla prijeteljici da stavi natpis na oglasnu ploču da su demonstrature odgođene za četvratak. Neznam zašto bi morala napisati radi kojeg razloga. Jedino se moram ispričati što sam danas opet promjenila termin za petak, jel sam mislila da tak bolje paše, jer čini mi se da jedan kolega
ima četvrkom sat ranije. ALI bit ću tamo i sutra i u petak, pa tko želi može doći. Martina
Jučer sam bila spriječena da održim demonstrature, pa sam rekla prijeteljici da stavi natpis na oglasnu ploču da su demonstrature odgođene za četvratak. Neznam zašto bi morala napisati radi kojeg razloga. Jedino se moram ispričati što sam danas opet promjenila termin za petak, jel sam mislila da tak bolje paše, jer čini mi se da jedan kolega
ima četvrkom sat ranije. ALI bit ću tamo i sutra i u petak, pa tko želi može doći. Martina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:54 sri, 27. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="menschen"]Neznam zašto bi morala napisati radi kojeg razloga.[/quote]

Ljudi su malo napeti u doba ispitnih rokova; neka te to ne dira... ;)

Hvala na objasnjenju... :D
menschen (napisa):
Neznam zašto bi morala napisati radi kojeg razloga.


Ljudi su malo napeti u doba ispitnih rokova; neka te to ne dira... Wink

Hvala na objasnjenju... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 22:04 sri, 27. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odgodila si demonstrature za petak u 16.00 sati!!!!!!!
Tada čitava prva godina ima kolokvije.
Molim malo fleksibilnosti,nemam namjeru ne doći na kolokviji kako bi došao na tvoje demonstrature.
Ako želiš odgodi demonstrature za ponedjeljak od 8.00-10.00. :x
Nema ljutnje... , ali kolokviji iz Elementarne je u ponedjeljak pa i studente željne znanja i dobrih ocjena stavila u neugodan položaj.
Odgodila si demonstrature za petak u 16.00 sati!!!!!!!
Tada čitava prva godina ima kolokvije.
Molim malo fleksibilnosti,nemam namjeru ne doći na kolokviji kako bi došao na tvoje demonstrature.
Ako želiš odgodi demonstrature za ponedjeljak od 8.00-10.00. Mad
Nema ljutnje... , ali kolokviji iz Elementarne je u ponedjeljak pa i studente željne znanja i dobrih ocjena stavila u neugodan položaj.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
menschen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2004. (00:14:25)
Postovi: (38)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 9:47 čet, 28. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rekla sam da ću doći i danas, i još sam ostavila mail, pa da se nađemo po dogovoru. Još uvjek možeš doći danas u 12, i još se uvjek možeš javit preko e-maila.
Rekla sam da ću doći i danas, i još sam ostavila mail, pa da se nađemo po dogovoru. Još uvjek možeš doći danas u 12, i još se uvjek možeš javit preko e-maila.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 20:23 pet, 29. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudovi, ovak, imam i ja jedno pitanje :?: ; so, ak ja zamolim demonstratora/icu da mi pomogne neš vezano za Mathematicu i on/ona mi odgovori da trenutno ima važnijeg posla i da inače to nije njegova/njezina obaveza :eyepop: /*ovo nije citat, ali smisao je tu*/; je li to odgovor karakterističan za demosa ili :???: ...čak sam se i poslije upitala jesam li ja ulovila demosa/icu ili nekog "slučajnog" kolegu/icu...
Ljudovi, ovak, imam i ja jedno pitanje Question ; so, ak ja zamolim demonstratora/icu da mi pomogne neš vezano za Mathematicu i on/ona mi odgovori da trenutno ima važnijeg posla i da inače to nije njegova/njezina obaveza Ispadoshe mi oci! /*ovo nije citat, ali smisao je tu*/; je li to odgovor karakterističan za demosa ili Confused ...čak sam se i poslije upitala jesam li ja ulovila demosa/icu ili nekog "slučajnog" kolegu/icu...



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 20:26 pet, 29. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

I forfot to write...hvala svakom na bilo kakvom komentaru... :D
I forfot to write...hvala svakom na bilo kakvom komentaru... Very Happy



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:38 ned, 1. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]Ljudovi, ovak, imam i ja jedno pitanje :?: ; so, ak ja zamolim demonstratora/icu da mi pomogne neš vezano za Mathematicu i on/ona mi odgovori da trenutno ima važnijeg posla i da inače to nije njegova/njezina obaveza :eyepop: /*ovo nije citat, ali smisao je tu*/; je li to odgovor karakterističan za demosa ili :???: ...čak sam se i poslije upitala jesam li ja ulovila demosa/icu ili nekog "slučajnog" kolegu/icu...[/quote]

a cuj, cinjenica je da se kao pretpostavlja da demosi u praktikumima znaju sve sto ih ti mozes doci pitati....
nigdje ne pise sto mi to moramo znati...
toliko o obavezama...

a sto se vaznijeg posla tice... a cuj.... :roll:


me personally:
za sebe koliko sam svjesna :g: mislim da mogu bezuvjetno reci da nisam nikoga otjerala sa svojim 'vaznijim' poslom... eventualno se moglo desiti da kazem da dodjem za minutu or so ako sam u pola nekog pisanja or smth...
a sto se mog osobno znanja tice - a boze moj, ne znam sve - ali mogu probati pomoci koliko znam, ili odjurit nekog drugog pitati eventualno...


neko moje generalno misljenje, koje se mislim, ne razlikuje puno od misljenja doc. Nogo koja nas zaposljava je da su demosi tu da pomognu studentima

so, ovo tvoje je bez problema jedan direktan prigovor na nekog demosa/icu
sroci prigovor & datum/vrijeme/mjesto/ime_demosa(ako znas, ako ne, nikom nis) i salji na nogo na math-u
pitah ju jednom kome da studenti salju prigovor na demose i rekla je njoj...

druga verzija je da napises ovdje pa ti se mozda i demos oglasi i kaze o cem se radilo...

treca verzija je da se predstavnici dogovore skupljati argumentirane i potpisane prigovore, te da se javis njima, oni cuvaju tvoj identitet i kazu nadleznom profesoru prigovor na njegovog demosa (to bi se onda odnosilo na sve demose)
ofkors, ti nam se mozes javiti i prije nego mi slozimo neku biljeznicu za prigovore :wink:
dapace, dodji u cetvrtak 05.05. u 12h u 102 na nas sastanak i reci o cemu se radilo
mi cemo uzeti tvoje podatke, cisto da se informacija moze provjeriti i da ljudi ne bi tuzakali bezveze, a onda probamo nesto poduzeti...
(ovo o sastanku ce biti jos oglaseno)
Meri (napisa):
Ljudovi, ovak, imam i ja jedno pitanje Question ; so, ak ja zamolim demonstratora/icu da mi pomogne neš vezano za Mathematicu i on/ona mi odgovori da trenutno ima važnijeg posla i da inače to nije njegova/njezina obaveza Ispadoshe mi oci! /*ovo nije citat, ali smisao je tu*/; je li to odgovor karakterističan za demosa ili Confused ...čak sam se i poslije upitala jesam li ja ulovila demosa/icu ili nekog "slučajnog" kolegu/icu...


a cuj, cinjenica je da se kao pretpostavlja da demosi u praktikumima znaju sve sto ih ti mozes doci pitati....
nigdje ne pise sto mi to moramo znati...
toliko o obavezama...

a sto se vaznijeg posla tice... a cuj.... Rolling Eyes


me personally:
za sebe koliko sam svjesna Mr. Green mislim da mogu bezuvjetno reci da nisam nikoga otjerala sa svojim 'vaznijim' poslom... eventualno se moglo desiti da kazem da dodjem za minutu or so ako sam u pola nekog pisanja or smth...
a sto se mog osobno znanja tice - a boze moj, ne znam sve - ali mogu probati pomoci koliko znam, ili odjurit nekog drugog pitati eventualno...


neko moje generalno misljenje, koje se mislim, ne razlikuje puno od misljenja doc. Nogo koja nas zaposljava je da su demosi tu da pomognu studentima

so, ovo tvoje je bez problema jedan direktan prigovor na nekog demosa/icu
sroci prigovor & datum/vrijeme/mjesto/ime_demosa(ako znas, ako ne, nikom nis) i salji na nogo na math-u
pitah ju jednom kome da studenti salju prigovor na demose i rekla je njoj...

druga verzija je da napises ovdje pa ti se mozda i demos oglasi i kaze o cem se radilo...

treca verzija je da se predstavnici dogovore skupljati argumentirane i potpisane prigovore, te da se javis njima, oni cuvaju tvoj identitet i kazu nadleznom profesoru prigovor na njegovog demosa (to bi se onda odnosilo na sve demose)
ofkors, ti nam se mozes javiti i prije nego mi slozimo neku biljeznicu za prigovore Wink
dapace, dodji u cetvrtak 05.05. u 12h u 102 na nas sastanak i reci o cemu se radilo
mi cemo uzeti tvoje podatke, cisto da se informacija moze provjeriti i da ljudi ne bi tuzakali bezveze, a onda probamo nesto poduzeti...
(ovo o sastanku ce biti jos oglaseno)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:44 ned, 1. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]Ljudovi, ovak, imam i ja jedno pitanje :?: ; so, ak ja zamolim demonstratora/icu da mi pomogne neš vezano za Mathematicu i on/ona mi odgovori da trenutno ima važnijeg posla i da inače to nije njegova/njezina obaveza :eyepop: /*ovo nije citat, ali smisao je tu*/; je li to odgovor karakterističan za demosa ili :???: ...čak sam se i poslije upitala jesam li ja ulovila demosa/icu ili nekog "slučajnog" kolegu/icu...[/quote]

Dakle, demosi se znaju ljutiti kad ljudi dodju sa ne nekim zadatkom koji moraju rijesiti za ispit ili kolokvij i ocekuju da im ga demos cijelog rijesi.
Jer to nije posao demosa, demosi su tu da vam objasne kak bi to trebalo ici i pomognu kad zapnete, a ne da vam rijesavaju vase ispitne zadatke. Gubi se smisao tog ispita onda. :roll:

To je kak to izgleda sa strane demosa.
Pretpostavljam da je to i ovdje bio slucaj.

Naravno ne kazem da si ti htjela da ti se sve rijesi, vec da je demos/ica to tako dozivjela. Ako nisi, onda je taj demos/ica pogrijesio/la. Ma mislim, pogrijesio/la je i ako si htjela da ti sve rijesi, trebao7la je probati objasniti kak to treba ici.

Npr. ono kad su bili kolokviji iz praktikuma na prvoj godini...kad su ljudi trebali stranice napraviti. Dva dana prije isteka roka svi navalili u praktikume i ajmo to rijesiti. I super. Ali onda dodju neki sjednu se za komp pozovu mene (demosa) i ide razgovor:

XYZ: "Mozes mi pomoci? :D "
Ja: "Naravno. :D Kaj te muci."
XYZ: "Trebam napraviti stranicu."
Ja: ":-s OK, sto treba biti na njoj? Sto si do sad napravila?"
XYZ: "Nis. Pise da trebam... :("
Ja: "Jesi bila na vjezbama? :) Sto znas od toga sama napraviti? :D"
XYZ: "Nista. :D "
Ja: ":veselje: :wacky: :joooj:"
XYZ: ":D"
Ja: ":meditate: OK, ovak, ovo trebas..bla...bla... :tso:"

I na kraju sam objasnio kak bi to trebalo ici i nasao kolegice kojima sam prije pomogao, pa su one provjerile sto su naucile tako sto su objasnjavale XYZ sto da radi. Tak da nisam ja radio zadatak nego sam XYZ je polako ucio i onda me zapitkivao cim je zapeo.

Al, mislim, kaj sad da demos ide kuckati svaki podatak u tablici koju trebate napraviti i svemu ostalome... To valjda treba raditi sam ispitanik da se uci kroz rad, a demosa pita kad zapne.

Al mislim stvarno je bilo nekih (ne na mojjim demonstraturama nego kod kolega) koji su dosli i ocekivali da ce se oni nasmijesiti, a demos sve rijesiti i oni nece morati nis uciti niti raditi. :neznam: I onda demosi :upset: ...

Naravno da ne traze svi to od demosa, ali demosima to tak djeluje kad ih pogledate velikim bijelim ocima kazete "Ne znam rijesit taj zadatak" (bez ostalih detalja), maknete se od kompa i cekate da se on sjedne i pocne kuckati.

Samo pokusavam objasnit kak to djeluje demosima. Nismo mi savrseni i mozda se nekima nesto ne da radit (c, c, c... :ccc: ), ali ako Vam tako demos hoce pobjeci, onda mu recite "muci me samo ovo, ne znam kako poceti"...bilo sto, sam da pokazete da ne ocekujete da rijesi vas ispitni zadatak umjesto vas.

Ma znam, ne bi uopce trebali htjet pobjeci... nego ici objasniti... makar zna bit problem kad dodje netko tko ne zeli da mu se objesni, nego da mu se rijesi umjesto njega njegov ispitni zadatak. Al, opet, ne treba to generalizirati. :roll: Rekla vam je Nesi di se mozete zalit. :/
Meri (napisa):
Ljudovi, ovak, imam i ja jedno pitanje Question ; so, ak ja zamolim demonstratora/icu da mi pomogne neš vezano za Mathematicu i on/ona mi odgovori da trenutno ima važnijeg posla i da inače to nije njegova/njezina obaveza Ispadoshe mi oci! /*ovo nije citat, ali smisao je tu*/; je li to odgovor karakterističan za demosa ili Confused ...čak sam se i poslije upitala jesam li ja ulovila demosa/icu ili nekog "slučajnog" kolegu/icu...


Dakle, demosi se znaju ljutiti kad ljudi dodju sa ne nekim zadatkom koji moraju rijesiti za ispit ili kolokvij i ocekuju da im ga demos cijelog rijesi.
Jer to nije posao demosa, demosi su tu da vam objasne kak bi to trebalo ici i pomognu kad zapnete, a ne da vam rijesavaju vase ispitne zadatke. Gubi se smisao tog ispita onda. Rolling Eyes

To je kak to izgleda sa strane demosa.
Pretpostavljam da je to i ovdje bio slucaj.

Naravno ne kazem da si ti htjela da ti se sve rijesi, vec da je demos/ica to tako dozivjela. Ako nisi, onda je taj demos/ica pogrijesio/la. Ma mislim, pogrijesio/la je i ako si htjela da ti sve rijesi, trebao7la je probati objasniti kak to treba ici.

Npr. ono kad su bili kolokviji iz praktikuma na prvoj godini...kad su ljudi trebali stranice napraviti. Dva dana prije isteka roka svi navalili u praktikume i ajmo to rijesiti. I super. Ali onda dodju neki sjednu se za komp pozovu mene (demosa) i ide razgovor:

XYZ: "Mozes mi pomoci? Very Happy "
Ja: "Naravno. Very Happy Kaj te muci."
XYZ: "Trebam napraviti stranicu."
Ja: "Eh? OK, sto treba biti na njoj? Sto si do sad napravila?"
XYZ: "Nis. Pise da trebam... Sad"
Ja: "Jesi bila na vjezbama? Smile Sto znas od toga sama napraviti? Very Happy"
XYZ: "Nista. Very Happy "
Ja: "Veseljeeeee! Tup, tup, tup,... Joj, joj, joj,... JOOOJ!"
XYZ: "Very Happy"
Ja: "Meditiram OK, ovak, ovo trebas..bla...bla... Trudim Se Objasniti..."

I na kraju sam objasnio kak bi to trebalo ici i nasao kolegice kojima sam prije pomogao, pa su one provjerile sto su naucile tako sto su objasnjavale XYZ sto da radi. Tak da nisam ja radio zadatak nego sam XYZ je polako ucio i onda me zapitkivao cim je zapeo.

Al, mislim, kaj sad da demos ide kuckati svaki podatak u tablici koju trebate napraviti i svemu ostalome... To valjda treba raditi sam ispitanik da se uci kroz rad, a demosa pita kad zapne.

Al mislim stvarno je bilo nekih (ne na mojjim demonstraturama nego kod kolega) koji su dosli i ocekivali da ce se oni nasmijesiti, a demos sve rijesiti i oni nece morati nis uciti niti raditi. Ja to stvarno ne znam I onda demosi I'm upset! ...

Naravno da ne traze svi to od demosa, ali demosima to tak djeluje kad ih pogledate velikim bijelim ocima kazete "Ne znam rijesit taj zadatak" (bez ostalih detalja), maknete se od kompa i cekate da se on sjedne i pocne kuckati.

Samo pokusavam objasnit kak to djeluje demosima. Nismo mi savrseni i mozda se nekima nesto ne da radit (c, c, c... Ccc.... Sram te bilo... ), ali ako Vam tako demos hoce pobjeci, onda mu recite "muci me samo ovo, ne znam kako poceti"...bilo sto, sam da pokazete da ne ocekujete da rijesi vas ispitni zadatak umjesto vas.

Ma znam, ne bi uopce trebali htjet pobjeci... nego ici objasniti... makar zna bit problem kad dodje netko tko ne zeli da mu se objesni, nego da mu se rijesi umjesto njega njegov ispitni zadatak. Al, opet, ne treba to generalizirati. Rolling Eyes Rekla vam je Nesi di se mozete zalit. Ehm?



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 12:02 pon, 2. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
sroci prigovor & datum/vrijeme/mjesto/ime_demosa(ako znas, ako ne, nikom nis) i salji na nogo na math-u
pitah ju jednom kome da studenti salju prigovor na demose i rekla je njoj...
[/quote]
ovo mi se čini kao neki krajnji pothvat...kad više niš ne bude upalilo... :-k

[quote]
treca verzija je da se predstavnici dogovore skupljati argumentirane i potpisane prigovore, te da se javis njima, oni cuvaju tvoj identitet i kazu nadleznom profesoru prigovor na njegovog demosa[/quote]
ovo mi se čini čist pristojno; ma ne želim ja sad da se dotična osoba stavi na lomaču, al samo da joj se da do znanja da nije uopće profesionalno postupila; ako je trenutno imala posla, postoji lijep način da se to kaže, a ne onaj gore.... :pricam:
btw; spomenula si gore da ne ne znaš ni ti sve.....pa naravno... :patkica:

[quote]
Dakle, demosi se znaju ljutiti kad ljudi dodju sa ne nekim zadatkom koji moraju rijesiti za ispit ili kolokvij i ocekuju da im ga demos cijelog rijesi. [/quote]

pa naravno..i ja bih se ljutila da sam demos....ja samo želim da me se nauči pecat ribu....a ne da mi ju svaki put lovi netko 8)
btw; Steel, svi znamo kolko si ljubazan...dakle, pristupačnost osobe je bila, u usporedbi s tvojom, ekstremna; ali u drugu krajnost..... :nonono:

[quote]
Pretpostavljam da je to i ovdje bio slucaj.[/quote]
Wrong! Ja sam samo zamolila osobu da mi neš pokaže; dakle, zanimao me samo detalj u cijeloj toj priči, što je, vjerujem, jako daleko od tog da ti netko riješi cijeli zadatak :repa:


[quote]
ali ako Vam tako demos hoce pobjeci, onda mu recite "muci me samo ovo, ne znam kako poceti"...bilo sto, sam da pokazete da ne ocekujete da rijesi vas ispitni zadatak umjesto vas.
[/quote]
Da,ali fora je da čim sam ja završila moju rečenicu....niti je bilo ikakvih potpitanja ( da osobi bude jasnije kaj se hoće od nje), nego samo.....voda..... :kidam:
Citat:

sroci prigovor & datum/vrijeme/mjesto/ime_demosa(ako znas, ako ne, nikom nis) i salji na nogo na math-u
pitah ju jednom kome da studenti salju prigovor na demose i rekla je njoj...

ovo mi se čini kao neki krajnji pothvat...kad više niš ne bude upalilo... Think

Citat:

treca verzija je da se predstavnici dogovore skupljati argumentirane i potpisane prigovore, te da se javis njima, oni cuvaju tvoj identitet i kazu nadleznom profesoru prigovor na njegovog demosa

ovo mi se čini čist pristojno; ma ne želim ja sad da se dotična osoba stavi na lomaču, al samo da joj se da do znanja da nije uopće profesionalno postupila; ako je trenutno imala posla, postoji lijep način da se to kaže, a ne onaj gore.... Ja pricam i pricam i pricam...
btw; spomenula si gore da ne ne znaš ni ti sve.....pa naravno... Patkica

Citat:

Dakle, demosi se znaju ljutiti kad ljudi dodju sa ne nekim zadatkom koji moraju rijesiti za ispit ili kolokvij i ocekuju da im ga demos cijelog rijesi.


pa naravno..i ja bih se ljutila da sam demos....ja samo želim da me se nauči pecat ribu....a ne da mi ju svaki put lovi netko Cool
btw; Steel, svi znamo kolko si ljubazan...dakle, pristupačnost osobe je bila, u usporedbi s tvojom, ekstremna; ali u drugu krajnost..... Ne, ne, ne, samo to neee

Citat:

Pretpostavljam da je to i ovdje bio slucaj.

Wrong! Ja sam samo zamolila osobu da mi neš pokaže; dakle, zanimao me samo detalj u cijeloj toj priči, što je, vjerujem, jako daleko od tog da ti netko riješi cijeli zadatak Repa


Citat:

ali ako Vam tako demos hoce pobjeci, onda mu recite "muci me samo ovo, ne znam kako poceti"...bilo sto, sam da pokazete da ne ocekujete da rijesi vas ispitni zadatak umjesto vas.

Da,ali fora je da čim sam ja završila moju rečenicu....niti je bilo ikakvih potpitanja ( da osobi bude jasnije kaj se hoće od nje), nego samo.....voda..... Kidam nalijevo



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink


Zadnja promjena: Meri; 14:06 pon, 2. 5. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 12:04 pon, 2. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opet ja s ovim quotovima...joooj..... :oops: :wall: #-o sorry, admini...
Opet ja s ovim quotovima...joooj..... Embarassed Brick wall d'oh! sorry, admini...



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:21 pon, 2. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"]Opet ja s ovim quotovima...joooj..... :oops: :wall: #-o sorry, admini...[/quote]

Ajde sada, please, skoristi blagodati gumbica "[i]edit[/i]" u gornjem desnom kutu tvog posta. :pray:

;)
Meri (napisa):
Opet ja s ovim quotovima...joooj..... Embarassed Brick wall d'oh! sorry, admini...


Ajde sada, please, skoristi blagodati gumbica "edit" u gornjem desnom kutu tvog posta. Pray

Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 12:50 pon, 2. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meri, dodji na demonstrature, pa izvjezbas kak se pravilno kvota. ;)

[quote="Meri"]Steel, svi znamo kolko si ljubazan...[/quote]

Hvala. :oops: :D
Meri, dodji na demonstrature, pa izvjezbas kak se pravilno kvota. Wink

Meri (napisa):
Steel, svi znamo kolko si ljubazan...


Hvala. Embarassed Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan