Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prigovori na ponasanje demonstratora
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Meri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 11. 2004. (14:48:32)
Postovi: (155)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2
Lokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam...

PostPostano: 14:11 pon, 2. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Ajde sada, please, skoristi blagodati gumbica "edit" u gornjem desnom kutu tvog posta.
[/quote]
All done..... :oops: ipak su ljudima baš počinjale vježbe, a ja se malo požurila...i eto ga :roll:

[quote]
Meri, dodji na demonstrature, pa izvjezbas kak se pravilno kvota. [/quote] kaj je ovo, provokacija ili..... btw, brzopleta sam; previšeeee......
Citat:

Ajde sada, please, skoristi blagodati gumbica "edit" u gornjem desnom kutu tvog posta.

All done..... Embarassed ipak su ljudima baš počinjale vježbe, a ja se malo požurila...i eto ga Rolling Eyes

Citat:

Meri, dodji na demonstrature, pa izvjezbas kak se pravilno kvota.
kaj je ovo, provokacija ili..... btw, brzopleta sam; previšeeee......



_________________
Laganini...i stprljivo....Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 16:11 pon, 2. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nažaost moram ponovno prijaviti neodgovorno ponašanje demosa.Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre,no ponovno zbog nekog razloga nisu bile.
Ipak pored svih loših vijesti,moram pohvaliti Marka koji drži demonstrature iz Analize. Zahvaljujemo ti se... :klapklap:
Nažaost moram ponovno prijaviti neodgovorno ponašanje demosa.Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre,no ponovno zbog nekog razloga nisu bile.
Ipak pored svih loših vijesti,moram pohvaliti Marka koji drži demonstrature iz Analize. Zahvaljujemo ti se... Toooooo, majstoreeeee!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 16:48 pon, 2. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Nažaost moram ponovno prijaviti neodgovorno ponašanje demosa.Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre.[/quote]


u utorak je 3.5 a danas u ponedjeljak je 2.5.
:roll:

pitanje je kad su tocno demostrature trebale biti? :roll:
Mr.Doe (napisa):
Nažaost moram ponovno prijaviti neodgovorno ponašanje demosa.Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre.



u utorak je 3.5 a danas u ponedjeljak je 2.5.
Rolling Eyes

pitanje je kad su tocno demostrature trebale biti? Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:53 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"][quote="steelworker"]
Meri, dodji na demonstrature, pa izvjezbas kak se pravilno kvota. [/quote] kaj je ovo, provokacija ili..... btw, brzopleta sam; previšeeee......[/quote]

To je ono [i]ili.....[/i]. Ali ne treba ti, evo znas quotati. :D ;)
Meri (napisa):
steelworker (napisa):

Meri, dodji na demonstrature, pa izvjezbas kak se pravilno kvota.
kaj je ovo, provokacija ili..... btw, brzopleta sam; previšeeee......


To je ono ili...... Ali ne treba ti, evo znas quotati. Very Happy Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 3:13 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Meri"][quote]
sroci prigovor & datum/vrijeme/mjesto/ime_demosa(ako znas, ako ne, nikom nis) i salji na nogo na math-u
pitah ju jednom kome da studenti salju prigovor na demose i rekla je njoj...
[/quote]
ovo mi se čini kao neki krajnji pothvat...kad više niš ne bude upalilo... :-k [/quote]

zapravo nije - to je do sada bilo jedino moguce rjesenje - doci do profesora koji 'zaposljava' demosa i reci mu da popravi demosa :gg:

[quote="Meri"][quote]
treca verzija je da se predstavnici dogovore skupljati argumentirane i potpisane prigovore, te da se javis njima, oni cuvaju tvoj identitet i kazu nadleznom profesoru prigovor na njegovog demosa[/quote]
ovo mi se čini čist pristojno; ma ne želim ja sad da se dotična osoba stavi na lomaču, al samo da joj se da do znanja da nije uopće profesionalno postupila; ako je trenutno imala posla, postoji lijep način da se to kaže, a ne onaj gore.... :pricam: [/quote]

ofkors :wink:
ali dok god se studenti ne bune, na ovaj ili onaj nacin - profesori nemaju nacina saznati da nesto s demosima ne valja....

vjerujem da bi predstavnici tu mogli pomoci, barem u informiranju profesora... a s druge strane, mozda i u predlaganju buducih demosa... tko zna :g:

a obzirom da demosi (osim praktikumskih) moraju imati 5 ili 4 iz kolegija iz kojeg drze demonstrature - moraju znati gradivo...
obzirom da dobivaju placu (svi) - moraju ju zasluziti :wink:

mozda zbog zaljenja profesori shvate da ocjena 5 nije dovoljno dobar kriterij za biti demos... pa mozda ljudima koji zele biti demosi, a imaju 4 - daju da budu demosi koji ce dobro obavljati svoj posao... (osobna 'tragedija' :gg:)

sto se demosa u praktikumima tice, demos se postaje prijavom za demosa i upisom 2. godine (te raspolozivim terminima)
cinise da je premalo zainteresiranih da bi ocjene iz bilo cega bile ikakav kriterij... on the other hand - koja ocjena bi bila mjerodavna, kad demosa ima i s 2. godine i apsolvenata....
nacelno se trazi da se demos 'kuzi'... ali nigdje ne pise tko sta mora znati.... a i gradivo kolegija se mijenja, tako npr ja nisam ucila css, Steel mislim da nije ucio html u obliku u kojem smo mi... a da li je C ucio... tko ce znat? (na 1. i 2. godini)
Meri (napisa):
Citat:

sroci prigovor & datum/vrijeme/mjesto/ime_demosa(ako znas, ako ne, nikom nis) i salji na nogo na math-u
pitah ju jednom kome da studenti salju prigovor na demose i rekla je njoj...

ovo mi se čini kao neki krajnji pothvat...kad više niš ne bude upalilo... Think


zapravo nije - to je do sada bilo jedino moguce rjesenje - doci do profesora koji 'zaposljava' demosa i reci mu da popravi demosa Mr Green being very Greeen indeed

Meri (napisa):
Citat:

treca verzija je da se predstavnici dogovore skupljati argumentirane i potpisane prigovore, te da se javis njima, oni cuvaju tvoj identitet i kazu nadleznom profesoru prigovor na njegovog demosa

ovo mi se čini čist pristojno; ma ne želim ja sad da se dotična osoba stavi na lomaču, al samo da joj se da do znanja da nije uopće profesionalno postupila; ako je trenutno imala posla, postoji lijep način da se to kaže, a ne onaj gore.... Ja pricam i pricam i pricam...


ofkors Wink
ali dok god se studenti ne bune, na ovaj ili onaj nacin - profesori nemaju nacina saznati da nesto s demosima ne valja....

vjerujem da bi predstavnici tu mogli pomoci, barem u informiranju profesora... a s druge strane, mozda i u predlaganju buducih demosa... tko zna Mr. Green

a obzirom da demosi (osim praktikumskih) moraju imati 5 ili 4 iz kolegija iz kojeg drze demonstrature - moraju znati gradivo...
obzirom da dobivaju placu (svi) - moraju ju zasluziti Wink

mozda zbog zaljenja profesori shvate da ocjena 5 nije dovoljno dobar kriterij za biti demos... pa mozda ljudima koji zele biti demosi, a imaju 4 - daju da budu demosi koji ce dobro obavljati svoj posao... (osobna 'tragedija' Mr Green being very Greeen indeed)

sto se demosa u praktikumima tice, demos se postaje prijavom za demosa i upisom 2. godine (te raspolozivim terminima)
cinise da je premalo zainteresiranih da bi ocjene iz bilo cega bile ikakav kriterij... on the other hand - koja ocjena bi bila mjerodavna, kad demosa ima i s 2. godine i apsolvenata....
nacelno se trazi da se demos 'kuzi'... ali nigdje ne pise tko sta mora znati.... a i gradivo kolegija se mijenja, tako npr ja nisam ucila css, Steel mislim da nije ucio html u obliku u kojem smo mi... a da li je C ucio... tko ce znat? (na 1. i 2. godini)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 9:17 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
zapravo nije - to je do sada bilo jedino moguce rjesenje - doci do profesora koji 'zaposljava' demosa i reci mu da popravi demosa :gg:[/quote]
:-) cudno zvuci: popraviti :robot: demosa.

[quote="Nesi"]nacelno se trazi da se demos 'kuzi'... ali nigdje ne pise tko sta mora znati.... a i gradivo kolegija se mijenja, tako npr ja nisam ucila css, Steel mislim da nije ucio html u obliku u kojem smo mi... a da li je C ucio... tko ce znat? (na 1. i 2. godini)[/quote]
Tocno. Ali mogao je biti komunikativniji. (kao sto je netko rekao/napisao)
Nesi (napisa):

zapravo nije - to je do sada bilo jedino moguce rjesenje - doci do profesora koji 'zaposljava' demosa i reci mu da popravi demosa Mr Green being very Greeen indeed

Smile cudno zvuci: popraviti #Robot demosa.

Nesi (napisa):
nacelno se trazi da se demos 'kuzi'... ali nigdje ne pise tko sta mora znati.... a i gradivo kolegija se mijenja, tako npr ja nisam ucila css, Steel mislim da nije ucio html u obliku u kojem smo mi... a da li je C ucio... tko ce znat? (na 1. i 2. godini)

Tocno. Ali mogao je biti komunikativniji. (kao sto je netko rekao/napisao)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 12:03 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Nažaost moram ponovno prijaviti neodgovorno ponašanje demosa.Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre,no ponovno zbog nekog razloga nisu bile.[/quote]
demosi su pronadjeni, i evo objasnjenje...

dakle, jucer, u [b]ponediljak[/b], 2.5. demonstrature su trebale bit u 15:30. karlo&maja su dosli u 15:35 (predavanje iz engleskog je zavrsilo pinku kasnije nego inace) i cekali 15 minuta. kad se nitko nije pojavio, zakljucili su da bi onda mogli otic na predavanje u 4.

radi se o tome da ne mozete ocekivat od demosa da ce 2 sata cupit pred oglasnom plocom, tj. ako se studenti ne pojave u prvih 15 minuta, demosi su slobodni zakljucit da ljudi nece ni doc i pokupit se. ne znam je li to negdi pise kao pravilo, ali takva je praxa i nama su to asistenti napominjali kad su nas obavjestavali o terminima demonstratura.
Mr.Doe (napisa):
Nažaost moram ponovno prijaviti neodgovorno ponašanje demosa.Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre,no ponovno zbog nekog razloga nisu bile.

demosi su pronadjeni, i evo objasnjenje...

dakle, jucer, u ponediljak, 2.5. demonstrature su trebale bit u 15:30. karlo&maja su dosli u 15:35 (predavanje iz engleskog je zavrsilo pinku kasnije nego inace) i cekali 15 minuta. kad se nitko nije pojavio, zakljucili su da bi onda mogli otic na predavanje u 4.

radi se o tome da ne mozete ocekivat od demosa da ce 2 sata cupit pred oglasnom plocom, tj. ako se studenti ne pojave u prvih 15 minuta, demosi su slobodni zakljucit da ljudi nece ni doc i pokupit se. ne znam je li to negdi pise kao pravilo, ali takva je praxa i nama su to asistenti napominjali kad su nas obavjestavali o terminima demonstratura.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 12:12 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Isprika,ponedjeljak 2.5., buduci da je bila kolizija izmedu demonstratura iz analize i algebre,naime termin analize jest od 14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.

Isprika Mariu sto sam ga nazvao Marko u proščom postu.
Isprika,ponedjeljak 2.5., buduci da je bila kolizija izmedu demonstratura iz analize i algebre,naime termin analize jest od 14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.

Isprika Mariu sto sam ga nazvao Marko u proščom postu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 12:43 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.[/quote]
ma da al... kao sto demosi nas cekaju 15 minuta, mozemo i mi njih. zakasnili su jer je predavanje potrajalo malo duze nego inace, to sam napisala.
[quote]Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.[/quote]
da, rekla mi je to. sad ja tu ne znam sta da ti kazem - kad vas nije bilo, ona je odlucila otic na predavanje. karlo je otisao doma, isto tako je mogla i ona.
Mr.Doe (napisa):
14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.

ma da al... kao sto demosi nas cekaju 15 minuta, mozemo i mi njih. zakasnili su jer je predavanje potrajalo malo duze nego inace, to sam napisala.
Citat:
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.

da, rekla mi je to. sad ja tu ne znam sta da ti kazem - kad vas nije bilo, ona je odlucila otic na predavanje. karlo je otisao doma, isto tako je mogla i ona.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:16 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"][quote="Mr.Doe"]Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.[/quote]
da, rekla mi je to. sad ja tu ne znam sta da ti kazem - kad vas nije bilo, ona je odlucila otic na predavanje. karlo je otisao doma, isto tako je mogla i ona.[/quote]

Ok, mogla je, ali ako su ju vec ulovili [b]u terminu demonstratura[/b]... :-s Moram priznati da ni meni bas nije jasno... :grebgreb:
koryanshea (napisa):
Mr.Doe (napisa):
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.

da, rekla mi je to. sad ja tu ne znam sta da ti kazem - kad vas nije bilo, ona je odlucila otic na predavanje. karlo je otisao doma, isto tako je mogla i ona.


Ok, mogla je, ali ako su ju vec ulovili u terminu demonstratura... Eh? Moram priznati da ni meni bas nije jasno... Kotacici rade 100 na sat



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:28 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]radi se o tome da ne mozete ocekivat od demosa da ce 2 sata cupit pred oglasnom plocom, tj. ako se studenti ne pojave u prvih 15 minuta, demosi su slobodni zakljucit da ljudi nece ni doc i pokupit se. ne znam je li to negdi pise kao pravilo, ali takva je praxa i nama su to asistenti napominjali kad su nas obavjestavali o terminima demonstratura.[/quote]

cinjenica je da su demosi [b]placeni[/b] za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno
cinjenica je da kod nas nastava ima pauze svaki puni sat, pa ako demos ode - osoba u 17 nemre doci i pitati nesto (ako npr ne zeli izostati s nastave)
cinjenica je da se ne morate nalaziti s ljudima kod oglasne ploce vec npr negdje drugdje.... (knjiznica, citaonica, praktikumi)
isto tako je cinjenica da ljudi zanemaruju cinjenice
i praxa je da se studenti najcesce nemaju obicaj pojaviti nakon 20tak minuta (ako nisu do tada)... osim ako....

sto se pravila tice - do sada nije nigdje naglasavano ista o cekanju studenata, ali _mislim_ da je meni, kad bijah demos iz UURa, naglasena prva cinjenica - ja sam otprilike cekala pol sata, do sat i pol, iako sam komotno mogla otici nakon pol sata, jer su mi demonstrature bile u 18
isto tako, moji kolege su jurcali za demosima u pauzama (znaci, ako su demonstrature 14-16, oni bi i u 14 i u 15 osli pitati nes a 15 minuta)
isto tako, ja osobno sam Ilju (za uvis) hvatala u nekoj mojoj pauzi (slucaj kao gore) i NASLA :gg: :klapklap: tocno tamo gdje je rekao da ce biti....

isto tako, jel VAMA ugodno kad cekate na konzultacije i nemrete doci prije, i skuzite da as/prof nema jer je proslo onih 15 minuta?
no, osobno, zapravo ne znam za slucaj as/prof koji se jednostavno pokupi - najesce se smucaju po faxu tih 2 sata, ako ih netko ipak zatreba nakon tih 15 minuta (ili napisu da se javite mejlom ako cete kasniti)
jer, i oni su placeni za to, i obavljaju sasvim ok
sto se, sudeci po ovom postu, ne bi moglo reci za demose these days... :roll: :-k

no, da vas razveselim, od iduce godine se potpisuju malo drugaciji ugovori.... gdje ce vjerojatno biti popisane obveze... pa ce demosi, ako nesto upackaju, dobit packe......

i nije 'cinkanje' prijavit nekoga da ne obavlja dobro svoj posao - postoje ljudi koji bi to obavljali bolje, a mozda se nisu stigli prijavit, ili im prosjek nije bio kak spada...
u stvarnom zivotu postoji i konkurencija, i obveze prema radnom mjestu
mozda bas opomena by prof nekom demosu, tom istom demosu bude pouka, te ce u daljnjem radu biti pouzdan....
opomena ne znaci nuzno da demos prestaje biti demos.... opomena bi samo trebala hintirati demosu da nije bas sasvim dobar i da se popravi :g:
a ako je demos takav da svaki tedan dobija opomene - a onda valjda zbilja nije dobar demos....
koryanshea (napisa):
radi se o tome da ne mozete ocekivat od demosa da ce 2 sata cupit pred oglasnom plocom, tj. ako se studenti ne pojave u prvih 15 minuta, demosi su slobodni zakljucit da ljudi nece ni doc i pokupit se. ne znam je li to negdi pise kao pravilo, ali takva je praxa i nama su to asistenti napominjali kad su nas obavjestavali o terminima demonstratura.


cinjenica je da su demosi placeni za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno
cinjenica je da kod nas nastava ima pauze svaki puni sat, pa ako demos ode - osoba u 17 nemre doci i pitati nesto (ako npr ne zeli izostati s nastave)
cinjenica je da se ne morate nalaziti s ljudima kod oglasne ploce vec npr negdje drugdje.... (knjiznica, citaonica, praktikumi)
isto tako je cinjenica da ljudi zanemaruju cinjenice
i praxa je da se studenti najcesce nemaju obicaj pojaviti nakon 20tak minuta (ako nisu do tada)... osim ako....

sto se pravila tice - do sada nije nigdje naglasavano ista o cekanju studenata, ali _mislim_ da je meni, kad bijah demos iz UURa, naglasena prva cinjenica - ja sam otprilike cekala pol sata, do sat i pol, iako sam komotno mogla otici nakon pol sata, jer su mi demonstrature bile u 18
isto tako, moji kolege su jurcali za demosima u pauzama (znaci, ako su demonstrature 14-16, oni bi i u 14 i u 15 osli pitati nes a 15 minuta)
isto tako, ja osobno sam Ilju (za uvis) hvatala u nekoj mojoj pauzi (slucaj kao gore) i NASLA Mr Green being very Greeen indeed Toooooo, majstoreeeee! tocno tamo gdje je rekao da ce biti....

isto tako, jel VAMA ugodno kad cekate na konzultacije i nemrete doci prije, i skuzite da as/prof nema jer je proslo onih 15 minuta?
no, osobno, zapravo ne znam za slucaj as/prof koji se jednostavno pokupi - najesce se smucaju po faxu tih 2 sata, ako ih netko ipak zatreba nakon tih 15 minuta (ili napisu da se javite mejlom ako cete kasniti)
jer, i oni su placeni za to, i obavljaju sasvim ok
sto se, sudeci po ovom postu, ne bi moglo reci za demose these days... Rolling Eyes Think

no, da vas razveselim, od iduce godine se potpisuju malo drugaciji ugovori.... gdje ce vjerojatno biti popisane obveze... pa ce demosi, ako nesto upackaju, dobit packe......

i nije 'cinkanje' prijavit nekoga da ne obavlja dobro svoj posao - postoje ljudi koji bi to obavljali bolje, a mozda se nisu stigli prijavit, ili im prosjek nije bio kak spada...
u stvarnom zivotu postoji i konkurencija, i obveze prema radnom mjestu
mozda bas opomena by prof nekom demosu, tom istom demosu bude pouka, te ce u daljnjem radu biti pouzdan....
opomena ne znaci nuzno da demos prestaje biti demos.... opomena bi samo trebala hintirati demosu da nije bas sasvim dobar i da se popravi Mr. Green
a ako je demos takav da svaki tedan dobija opomene - a onda valjda zbilja nije dobar demos....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:14 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]sto se demosa u praktikumima tice, demos se postaje prijavom za demosa i upisom 2. godine (te raspolozivim terminima)
cinise da je premalo zainteresiranih da bi ocjene iz bilo cega bile ikakav kriterij...[/quote]

Po meni sadasnji broj demosa po praktikumima je onak pomalo velik. Tj. ima nas dosta. I mozda se nis ne provjerava u zadnje vrijeme, ali kad sam ja postajao demos, mene je Zeljka :pusa: (demosica) preporucila 8) na listi da postanem, tj. mislim da se pitalo tadasnje demose jel znaju nekog tko bi htio bit demos a misle da je [i]kvalificiran[/i]. Demosi koji malo kaskaju imaju druge demose da pitaju i nauce se.. :)

[quote="Nesi"]on the other hand - koja ocjena bi bila mjerodavna, kad demosa ima i s 2. godine i apsolvenata....
nacelno se trazi da se demos 'kuzi'... ali nigdje ne pise tko sta mora znati.... a i gradivo kolegija se mijenja, tako npr ja nisam ucila css, Steel mislim da nije ucio html u obliku u kojem smo mi... a da li je C ucio... tko ce znat? (na 1. i 2. godini)[/quote]

:-s Osnove HTML-a, CSS, Java script,... me ucio :bow: vsego :bow: . :) RP2 Al CSS i java script smo stvarno _osnove_ i HTML nismo ucili precizno sto je koji [i]dijalekt[/i] (:lol: kak vam danas veky prica (bar sam ja tak cuo dok sam se jednom _slucajno_ :whistle2: zatekao ispred vratiju PR1 i nacuo sto se radi unutra. :oops:)) i puno pikanterija jer je to bi samo dio tog kolegija (morali jos Perl :D i Motif :blueshock: ucit). Ostalo se sam igras, pa naucis, uostalom web je pun dobrih tutorijala iz toga. Sve napravljeno s HTML-om, CSS-om, Java scriptom je open source, pa se lako uci. ;) (zato je www i imao takav [i]boom[/i] :ok:)
Naravno da smo radili C. :PPPP RP1
I :heart: Pascal :heart: ...

Ma demosa u praktikumu se moze doc pitat sve. Ak nesto bas ne zna tak dobro usmjerit ce te prema nekom tko zna. Bar je tak samnom. :D
Nesi (napisa):
sto se demosa u praktikumima tice, demos se postaje prijavom za demosa i upisom 2. godine (te raspolozivim terminima)
cinise da je premalo zainteresiranih da bi ocjene iz bilo cega bile ikakav kriterij...


Po meni sadasnji broj demosa po praktikumima je onak pomalo velik. Tj. ima nas dosta. I mozda se nis ne provjerava u zadnje vrijeme, ali kad sam ja postajao demos, mene je Zeljka Jos malo romantike na Forumu (demosica) preporucila Cool na listi da postanem, tj. mislim da se pitalo tadasnje demose jel znaju nekog tko bi htio bit demos a misle da je kvalificiran. Demosi koji malo kaskaju imaju druge demose da pitaju i nauce se.. Smile

Nesi (napisa):
on the other hand - koja ocjena bi bila mjerodavna, kad demosa ima i s 2. godine i apsolvenata....
nacelno se trazi da se demos 'kuzi'... ali nigdje ne pise tko sta mora znati.... a i gradivo kolegija se mijenja, tako npr ja nisam ucila css, Steel mislim da nije ucio html u obliku u kojem smo mi... a da li je C ucio... tko ce znat? (na 1. i 2. godini)


Eh? Osnove HTML-a, CSS, Java script,... me ucio I bow before you vsego I bow before you . Smile RP2 Al CSS i java script smo stvarno _osnove_ i HTML nismo ucili precizno sto je koji dijalekt (Laughing kak vam danas veky prica (bar sam ja tak cuo dok sam se jednom _slucajno_ Whistle zatekao ispred vratiju PR1 i nacuo sto se radi unutra. Embarassed)) i puno pikanterija jer je to bi samo dio tog kolegija (morali jos Perl Very Happy i Motif Disaster!!! ucit). Ostalo se sam igras, pa naucis, uostalom web je pun dobrih tutorijala iz toga. Sve napravljeno s HTML-om, CSS-om, Java scriptom je open source, pa se lako uci. Wink (zato je www i imao takav boom O-kay!)
Naravno da smo radili C. Blaeh! RP1
I Srceko za sve Pascal Srceko za sve ...

Ma demosa u praktikumu se moze doc pitat sve. Ak nesto bas ne zna tak dobro usmjerit ce te prema nekom tko zna. Bar je tak samnom. Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 16:47 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]cinjenica je da su demosi [b]placeni[/b] za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno[/quote]

I profesori su plaćeni za predavanja. Pa ako dođe na predavanje i nema nikoga što treba govoriti praznoj dvorani ili može lijepo otići doma?

Ne znam što kod ovog slučajnog lovljenja. Ja bih objasnio, onak iz pristojnosti barem. :)
Nesi (napisa):
cinjenica je da su demosi placeni za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno


I profesori su plaćeni za predavanja. Pa ako dođe na predavanje i nema nikoga što treba govoriti praznoj dvorani ili može lijepo otići doma?

Ne znam što kod ovog slučajnog lovljenja. Ja bih objasnio, onak iz pristojnosti barem. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:58 uto, 3. 5. 2005    Naslov: demosi uzvraćaju udarac Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre,no ponovno zbog nekog razloga nisu bile.[/quote]

Upute koje su nama dane: Doći u zakazano vrijeme na zakazano mjesto, ako ima ljudi za demonstrature održat ih, ako nema nikoga pričekat 10-15 minuta i ići ća. Tako nam je naloženo, tako se i ponašam(o). Ja ne živim na faksu(sorry), imam svojih poslova i obaveza i nemam namjeru činiti išta drugačije nego što je gore napisano.


[quote="Mr.Doe"]Isprika,ponedjeljak 2.5., buduci da je bila kolizija izmedu demonstratura iz analize i algebre,naime termin analize jest od 14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.
[/quote]

Nisam mogao ranije izać zbog profesorice iz engleskog(treba čekat prozivku za +). Na početku 1. semestra profesori su nas predstavili grupama. Od tada sam malo zarasto, ali ipak me se još uvijek može prepoznat. Ako je netko tamo bio mogao me je vidit.

[quote="Mr.Doe"]
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.[/quote]

Maja je danas održala demonstrature ako se ne varam.
K.K.
Mr.Doe (napisa):
Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre,no ponovno zbog nekog razloga nisu bile.


Upute koje su nama dane: Doći u zakazano vrijeme na zakazano mjesto, ako ima ljudi za demonstrature održat ih, ako nema nikoga pričekat 10-15 minuta i ići ća. Tako nam je naloženo, tako se i ponašam(o). Ja ne živim na faksu(sorry), imam svojih poslova i obaveza i nemam namjeru činiti išta drugačije nego što je gore napisano.


Mr.Doe (napisa):
Isprika,ponedjeljak 2.5., buduci da je bila kolizija izmedu demonstratura iz analize i algebre,naime termin analize jest od 14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.


Nisam mogao ranije izać zbog profesorice iz engleskog(treba čekat prozivku za +). Na početku 1. semestra profesori su nas predstavili grupama. Od tada sam malo zarasto, ali ipak me se još uvijek može prepoznat. Ako je netko tamo bio mogao me je vidit.

Mr.Doe (napisa):

Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.


Maja je danas održala demonstrature ako se ne varam.
K.K.


[Vrh]
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:16 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zivac"][quote="Nesi"]cinjenica je da su demosi [b]placeni[/b] za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno[/quote]
I profesori su plaćeni za predavanja. Pa ako dođe na predavanje i nema nikoga što treba govoriti praznoj dvorani ili može lijepo otići doma?
[/quote]

[b]predavanja i demonstrature nisu isto :!:[/b]

mozes povuci paralelu demonstratura sa konzultacijama - sto i jesam
i rekoh ti kakvo je (ocito) stanje medju demosima, a kakvo medju prof. i asistentima

kada drze konzultacije, oni su _barem_ na faxu nakon tih 15 minuta, ako ne i u svom kabinetu
ako se desi da nema nastave zbog nedostatka studenata - oni su opet, najvjerovatnije na faxu.... dakle - moze ih se naci


[quote="nepoznati guest"]Upute koje su nama dane: Doći u zakazano vrijeme na zakazano mjesto, ako ima ljudi za demonstrature održat ih, ako nema nikoga pričekat 10-15 minuta i ići ća. Tako nam je naloženo, tako se i ponašam(o). Ja ne živim na faksu(sorry), imam svojih poslova i obaveza i nemam namjeru činiti išta drugačije nego što je gore napisano. [/quote]

1. TKO vam je dao takve upute?
2. imati svojih poslova i obaveza u terminima kada bi trebali biti raspolozivi za demonstrature je malo kontradiktorno pojmu - termin za demonstrature u vasoj satnici

ovakvo ponasanje _mozda_ ima smisla ako vam je termin na kraju dana (18 nadalje)
ali ako ste usred dana, razumno je ocekivati da ljudi mogu doci u pauzi
isto tako, uoci rokova NIJE korektno otici jer se studenti nisu pojavili u minutu tocno :roll:
Zivac (napisa):
Nesi (napisa):
cinjenica je da su demosi placeni za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno

I profesori su plaćeni za predavanja. Pa ako dođe na predavanje i nema nikoga što treba govoriti praznoj dvorani ili može lijepo otići doma?


predavanja i demonstrature nisu isto Exclamation

mozes povuci paralelu demonstratura sa konzultacijama - sto i jesam
i rekoh ti kakvo je (ocito) stanje medju demosima, a kakvo medju prof. i asistentima

kada drze konzultacije, oni su _barem_ na faxu nakon tih 15 minuta, ako ne i u svom kabinetu
ako se desi da nema nastave zbog nedostatka studenata - oni su opet, najvjerovatnije na faxu.... dakle - moze ih se naci


nepoznati guest (napisa):
Upute koje su nama dane: Doći u zakazano vrijeme na zakazano mjesto, ako ima ljudi za demonstrature održat ih, ako nema nikoga pričekat 10-15 minuta i ići ća. Tako nam je naloženo, tako se i ponašam(o). Ja ne živim na faksu(sorry), imam svojih poslova i obaveza i nemam namjeru činiti išta drugačije nego što je gore napisano.


1. TKO vam je dao takve upute?
2. imati svojih poslova i obaveza u terminima kada bi trebali biti raspolozivi za demonstrature je malo kontradiktorno pojmu - termin za demonstrature u vasoj satnici

ovakvo ponasanje _mozda_ ima smisla ako vam je termin na kraju dana (18 nadalje)
ali ako ste usred dana, razumno je ocekivati da ljudi mogu doci u pauzi
isto tako, uoci rokova NIJE korektno otici jer se studenti nisu pojavili u minutu tocno Rolling Eyes



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:18 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Re: demosi uzvraćaju udarac Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Mr.Doe"]
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.[/quote]

Maja je danas održala demonstrature ako se ne varam.
K.K.[/quote]

bas me zanima kolikim studentima je taj termin odgovarao :-k
Anonymous (napisa):
Mr.Doe (napisa):

Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.


Maja je danas održala demonstrature ako se ne varam.
K.K.


bas me zanima kolikim studentima je taj termin odgovarao Think



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 20:22 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="Zivac"][quote="Nesi"]cinjenica je da su demosi [b]placeni[/b] za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno[/quote]
I profesori su plaćeni za predavanja. Pa ako dođe na predavanje i nema nikoga što treba govoriti praznoj dvorani ili može lijepo otići doma?
[/quote]

[b]predavanja i demonstrature nisu isto :!:[/b][/quote]

Nisam ni rekao da su isto. Samo sam pobio tvoj argument. Tj. ipak ima nečega što je plaćeno, a nije odrađeno.
Nesi (napisa):
Zivac (napisa):
Nesi (napisa):
cinjenica je da su demosi placeni za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno

I profesori su plaćeni za predavanja. Pa ako dođe na predavanje i nema nikoga što treba govoriti praznoj dvorani ili može lijepo otići doma?


predavanja i demonstrature nisu isto Exclamation


Nisam ni rekao da su isto. Samo sam pobio tvoj argument. Tj. ipak ima nečega što je plaćeno, a nije odrađeno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:36 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zivac"]Tj. ipak ima nečega što je plaćeno, a nije odrađeno.[/quote]

Ne cini li ti se bitna razlika da prof/asist [b]nesto[/b] radi na faxu (u kabinetu ili gdje vec), a demos se pokupi kuci? :-k

Znas, mi nismo placeni [b]samo[/b] za konzultacije, a demosi [b]jesu[/b] placeni [b]samo[/b] za demonstrature. ;)

@Nesi: bas to sto imamo kabinete olaksava nam da budemo na faxu kroz svih dva sata konzultacija. 8) Demonstratorska alternativa - oglasna ploca - nije tako zabavna. :(

:idea: Neka demosi uvedu grupno pravilo da ta dva sata (minus prvih 15ak minuta) budu u citaonici ili [i]Cumezu[/i] - njima zabavno i/ili korisno, a bit ce dostupni (ostalim) studentima. :D
Zivac (napisa):
Tj. ipak ima nečega što je plaćeno, a nije odrađeno.


Ne cini li ti se bitna razlika da prof/asist nesto radi na faxu (u kabinetu ili gdje vec), a demos se pokupi kuci? Think

Znas, mi nismo placeni samo za konzultacije, a demosi jesu placeni samo za demonstrature. Wink

@Nesi: bas to sto imamo kabinete olaksava nam da budemo na faxu kroz svih dva sata konzultacija. Cool Demonstratorska alternativa - oglasna ploca - nije tako zabavna. Sad

Idea Neka demosi uvedu grupno pravilo da ta dva sata (minus prvih 15ak minuta) budu u citaonici ili Cumezu - njima zabavno i/ili korisno, a bit ce dostupni (ostalim) studentima. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 21:05 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"][quote="Mr.Doe"]14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.[/quote]
ma da al... kao sto demosi nas cekaju 15 minuta, mozemo i mi njih. zakasnili su jer je predavanje potrajalo malo duze nego inace, to sam napisala.
[quote]Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.[/quote]
da, rekla mi je to. sad ja tu ne znam sta da ti kazem - kad vas nije bilo, ona je odlucila otic na predavanje. karlo je otisao doma, isto tako je mogla i ona.[/quote]

Čekaj malo,tko si ti? Da li si ti Maja ili Karlo ? Očito nisi upoznat sa cjelokupnom situacijom.
Čini mi se da svi osim neodgovornih demosa daju isprike!
koryanshea (napisa):
Mr.Doe (napisa):
14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.

ma da al... kao sto demosi nas cekaju 15 minuta, mozemo i mi njih. zakasnili su jer je predavanje potrajalo malo duze nego inace, to sam napisala.
Citat:
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.

da, rekla mi je to. sad ja tu ne znam sta da ti kazem - kad vas nije bilo, ona je odlucila otic na predavanje. karlo je otisao doma, isto tako je mogla i ona.


Čekaj malo,tko si ti? Da li si ti Maja ili Karlo ? Očito nisi upoznat sa cjelokupnom situacijom.
Čini mi se da svi osim neodgovornih demosa daju isprike!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 21:14 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Re: demosi uzvraćaju udarac Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="Mr.Doe"]Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre,no ponovno zbog nekog razloga nisu bile.[/quote]

Upute koje su nama dane: Doći u zakazano vrijeme na zakazano mjesto, ako ima ljudi za demonstrature održat ih, ako nema nikoga pričekat 10-15 minuta i ići ća. Tako nam je naloženo, tako se i ponašam(o). Ja ne živim na faksu(sorry), imam svojih poslova i obaveza i nemam namjeru činiti išta drugačije nego što je gore napisano.


[quote="Mr.Doe"]Isprika,ponedjeljak 2.5., buduci da je bila kolizija izmedu demonstratura iz analize i algebre,naime termin analize jest od 14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.
[/quote]

Nisam mogao ranije izać zbog profesorice iz engleskog(treba čekat prozivku za +). Na početku 1. semestra profesori su nas predstavili grupama. Od tada sam malo zarasto, ali ipak me se još uvijek može prepoznat. Ako je netko tamo bio mogao me je vidit.

[quote="Mr.Doe"]
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.[/quote]

Maja je danas održala demonstrature ako se ne varam.
K.K.[/quote]

Također i mene zanima da li kome odgovarao termin?
Ako se ne možeš držati svojih obaveza kao demonstrator,ili nisi u stanju biti demonstrator zbog svojih obaveza i poslova, onda nemoj biti demonstrator,ako se ne varam tebe faks plaća da budeš demos,mislim da postoje odgovorniji ljudi na faksu koji bi izvršili svoje obaveze za koje ih faks plaća.
Također ti daješ isprike zašto nisi bio ispred oglasne ploče u ugovoreno vrijeme( koje pretpostavljam da si ti odredio ),a kada mi pokušamo objasniti naše kašnjenje i "ranjenje(?)" onda nemaš razumijevanja!
Anonymous (napisa):
Mr.Doe (napisa):
Danas utorak,2.5. trebale su biti održane demonstrature iz linearne algebre,no ponovno zbog nekog razloga nisu bile.


Upute koje su nama dane: Doći u zakazano vrijeme na zakazano mjesto, ako ima ljudi za demonstrature održat ih, ako nema nikoga pričekat 10-15 minuta i ići ća. Tako nam je naloženo, tako se i ponašam(o). Ja ne živim na faksu(sorry), imam svojih poslova i obaveza i nemam namjeru činiti išta drugačije nego što je gore napisano.


Mr.Doe (napisa):
Isprika,ponedjeljak 2.5., buduci da je bila kolizija izmedu demonstratura iz analize i algebre,naime termin analize jest od 14.00-16.00.kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.


Nisam mogao ranije izać zbog profesorice iz engleskog(treba čekat prozivku za +). Na početku 1. semestra profesori su nas predstavili grupama. Od tada sam malo zarasto, ali ipak me se još uvijek može prepoznat. Ako je netko tamo bio mogao me je vidit.

Mr.Doe (napisa):

Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.


Maja je danas održala demonstrature ako se ne varam.
K.K.


Također i mene zanima da li kome odgovarao termin?
Ako se ne možeš držati svojih obaveza kao demonstrator,ili nisi u stanju biti demonstrator zbog svojih obaveza i poslova, onda nemoj biti demonstrator,ako se ne varam tebe faks plaća da budeš demos,mislim da postoje odgovorniji ljudi na faksu koji bi izvršili svoje obaveze za koje ih faks plaća.
Također ti daješ isprike zašto nisi bio ispred oglasne ploče u ugovoreno vrijeme( koje pretpostavljam da si ti odredio ),a kada mi pokušamo objasniti naše kašnjenje i "ranjenje(?)" onda nemaš razumijevanja!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 2 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan