Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prigovori na ponasanje demonstratora
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:27 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zivac"][quote="Nesi"][quote="Zivac"][quote="Nesi"]cinjenica je da su demosi [b]placeni[/b] za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno[/quote]
I profesori su plaćeni za predavanja. Pa ako dođe na predavanje i nema nikoga što treba govoriti praznoj dvorani ili može lijepo otići doma?
[/quote]

[b]predavanja i demonstrature nisu isto :!:[/b][/quote]

Nisam ni rekao da su isto. Samo sam pobio tvoj argument. Tj. ipak ima nečega što je plaćeno, a nije odrađeno.[/quote]

ako te nema ti NE znas jel odradjeno - ne bi me cudilo da neki prof zakljuci da je odradio sto je trebao, a studenti nek se snadju, eventualno im da biljeske kasnije
uostalom, na praznom skupu sve vrijedi, ne? :g:

predavanja su nesto kontinuirano, daju novo gradivo, prof se pripremio, etc etc etc

konzultacije i demonstrature sluze pomoci..... kad dodjes i pitas... i dobijes odgovor...

so, nisi pobio moj argument da ljudi ne odradjuju svoj posao, a bivaju placeni za njega
mislim, tako mozes nabrajati gomile posla gdje su ljudi placeni a nisu ga odradili - ali mi sada pricamo o problemu na nasem faxu, a ne neke imaginarne situacije
kod prazne predavaone su si studenti sami krivi sto nisu dosli - prof se uvijek moze naci u kabinetu - ili se pita gdje je...
kod demosa koji se pokupi - nema traga....

sto se mjesta nalazenja demosa tice - nitko nije nikad rekao da se s ljudima morate nalaziti pred oglasnom plocom (to je krenulo prije cca 2 godine, prije toga su se uredno nalazili po ucionicama)
ja sam vec predlozila alternative (ako nema slobodnih ucionica) - citaonica, prakitkum, knjiznica
Zivac (napisa):
Nesi (napisa):
Zivac (napisa):
Nesi (napisa):
cinjenica je da su demosi placeni za 2 sata demonstratura
isto tako je cinjenica da sa 15 minuta cekanja, 2 sata nije odradjeno

I profesori su plaćeni za predavanja. Pa ako dođe na predavanje i nema nikoga što treba govoriti praznoj dvorani ili može lijepo otići doma?


predavanja i demonstrature nisu isto Exclamation


Nisam ni rekao da su isto. Samo sam pobio tvoj argument. Tj. ipak ima nečega što je plaćeno, a nije odrađeno.


ako te nema ti NE znas jel odradjeno - ne bi me cudilo da neki prof zakljuci da je odradio sto je trebao, a studenti nek se snadju, eventualno im da biljeske kasnije
uostalom, na praznom skupu sve vrijedi, ne? Mr. Green

predavanja su nesto kontinuirano, daju novo gradivo, prof se pripremio, etc etc etc

konzultacije i demonstrature sluze pomoci..... kad dodjes i pitas... i dobijes odgovor...

so, nisi pobio moj argument da ljudi ne odradjuju svoj posao, a bivaju placeni za njega
mislim, tako mozes nabrajati gomile posla gdje su ljudi placeni a nisu ga odradili - ali mi sada pricamo o problemu na nasem faxu, a ne neke imaginarne situacije
kod prazne predavaone su si studenti sami krivi sto nisu dosli - prof se uvijek moze naci u kabinetu - ili se pita gdje je...
kod demosa koji se pokupi - nema traga....

sto se mjesta nalazenja demosa tice - nitko nije nikad rekao da se s ljudima morate nalaziti pred oglasnom plocom (to je krenulo prije cca 2 godine, prije toga su se uredno nalazili po ucionicama)
ja sam vec predlozila alternative (ako nema slobodnih ucionica) - citaonica, prakitkum, knjiznica



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:43 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"][quote="koryanshea"]da, rekla mi je to. sad ja tu ne znam sta da ti kazem - kad vas nije bilo, ona je odlucila otic na predavanje. karlo je otisao doma, isto tako je mogla i ona.[/quote]
Čekaj malo,tko si ti? Da li si ti Maja ili Karlo ? Očito nisi upoznat sa cjelokupnom situacijom.
Čini mi se da svi osim neodgovornih demosa daju isprike![/quote]

kolegica kory je predstavnica 2. godine
detalje & kontakt imas u podforumu obavijesti pod predstavnici

dakle, nije niti Maja niti Karlo :gg:
a o upoznatosti mozemo obje znati samo ono sto ste vi pisali na Forumu


ajde, malo smiriti napetost.... probat cemo to rijesiti najbolje sto mozemo :g:
dodjite, porazgovarajmo i vidimo sto cemo dalje, ok? :wink:

CU @ 102
Mr.Doe (napisa):
koryanshea (napisa):
da, rekla mi je to. sad ja tu ne znam sta da ti kazem - kad vas nije bilo, ona je odlucila otic na predavanje. karlo je otisao doma, isto tako je mogla i ona.

Čekaj malo,tko si ti? Da li si ti Maja ili Karlo ? Očito nisi upoznat sa cjelokupnom situacijom.
Čini mi se da svi osim neodgovornih demosa daju isprike!


kolegica kory je predstavnica 2. godine
detalje & kontakt imas u podforumu obavijesti pod predstavnici

dakle, nije niti Maja niti Karlo Mr Green being very Greeen indeed
a o upoznatosti mozemo obje znati samo ono sto ste vi pisali na Forumu


ajde, malo smiriti napetost.... probat cemo to rijesiti najbolje sto mozemo Mr. Green
dodjite, porazgovarajmo i vidimo sto cemo dalje, ok? Wink

CU @ 102



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 21:51 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko studenata je tražilo demonstratora, a da ga nije moglo naći?

Demonstrator nije brijač, da cijeli dan strpljivo čeka mušterije. Treba postaviti
točan termin, biti na mjestu u to vrijeme, pričekati 15', a onda se može i otići.

Naravno, ako termini ne odgovaraju ... Tada se demonstratora treba pitati (na hodniku,
el. poštom ili sl.) može li se dogovoriti drugi termin. Pogotovu ako se radi o više studenata
kojima termin ne odgovara.

Ovakva žestoka polemika i teške riječi ne vodi rezultatu: pružanju pomoći u učenju.
Nakon toga je teško nekoga pitati za pomoć.

Predlažem stoga da se, kako je kolokvij u ponedjeljak, dogovori dodatni termin
(DOGOVORI, ne samo OGLASI), kada bi se održale dodatne demonstrature.
Nadam se da će to sve zadovoljiti.

- Nenad.
Koliko studenata je tražilo demonstratora, a da ga nije moglo naći?

Demonstrator nije brijač, da cijeli dan strpljivo čeka mušterije. Treba postaviti
točan termin, biti na mjestu u to vrijeme, pričekati 15', a onda se može i otići.

Naravno, ako termini ne odgovaraju ... Tada se demonstratora treba pitati (na hodniku,
el. poštom ili sl.) može li se dogovoriti drugi termin. Pogotovu ako se radi o više studenata
kojima termin ne odgovara.

Ovakva žestoka polemika i teške riječi ne vodi rezultatu: pružanju pomoći u učenju.
Nakon toga je teško nekoga pitati za pomoć.

Predlažem stoga da se, kako je kolokvij u ponedjeljak, dogovori dodatni termin
(DOGOVORI, ne samo OGLASI), kada bi se održale dodatne demonstrature.
Nadam se da će to sve zadovoljiti.

- Nenad.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 22:52 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a zasto ne bi, na site od svakog predmeta (pod uvjetom da predmet ima svoj site) stavile e-mail adrese od demosa i tako bi se zainteresirani studenti za demonstrature mogli javiti mailom da ce doci ili bi se mogli barem dogovoriti za naknadni termin. :wink:
a zasto ne bi, na site od svakog predmeta (pod uvjetom da predmet ima svoj site) stavile e-mail adrese od demosa i tako bi se zainteresirani studenti za demonstrature mogli javiti mailom da ce doci ili bi se mogli barem dogovoriti za naknadni termin. Wink



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 23:48 uto, 3. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Zivac"]Tj. ipak ima nečega što je plaćeno, a nije odrađeno.[/quote]

Ne cini li ti se bitna razlika da prof/asist [b]nesto[/b] radi na faxu (u kabinetu ili gdje vec), a demos se pokupi kuci? :-k[/quote]

Asistent ode u kabinet pisat rad ili učit za posdiplomski, a student ode doma ili u dom učit za dodiplomski. Nije li to isto?
Osim toga, zašto se asisten ne bi pokupio doma, ako nema ništa poslije?

[quote="Nesi"]ako te nema ti NE znas jel odradjeno - ne bi me cudilo da neki prof zakljuci da je odradio sto je trebao, a studenti nek se snadju, eventualno im da biljeske kasnije[/quote]

Pa može, to je u redu. Ali sve jedno stoji da je plaćen, a nije odradio. Ne svojom krivnjom, naravno.

[quote]uostalom, na praznom skupu sve vrijedi, ne? :g:[/quote]

Aha. :) I na praznom skupu sudenata koji dođu na demonstrature.

[quote]so, nisi pobio moj argument da ljudi ne odradjuju svoj posao, a bivaju placeni za njega[/quote]

E, najbolje da demosi budu cijelih 2 sata tamo, pa ako im ni kroz to vrijeme nitko ne dođe da lijepo odu u referadu i prijave da nisu odradili demonstrature, pa im se skine od naknade. :) :lol:
vsego (napisa):
Zivac (napisa):
Tj. ipak ima nečega što je plaćeno, a nije odrađeno.


Ne cini li ti se bitna razlika da prof/asist nesto radi na faxu (u kabinetu ili gdje vec), a demos se pokupi kuci? Think


Asistent ode u kabinet pisat rad ili učit za posdiplomski, a student ode doma ili u dom učit za dodiplomski. Nije li to isto?
Osim toga, zašto se asisten ne bi pokupio doma, ako nema ništa poslije?

Nesi (napisa):
ako te nema ti NE znas jel odradjeno - ne bi me cudilo da neki prof zakljuci da je odradio sto je trebao, a studenti nek se snadju, eventualno im da biljeske kasnije


Pa može, to je u redu. Ali sve jedno stoji da je plaćen, a nije odradio. Ne svojom krivnjom, naravno.

Citat:
uostalom, na praznom skupu sve vrijedi, ne? Mr. Green


Aha. Smile I na praznom skupu sudenata koji dođu na demonstrature.

Citat:
so, nisi pobio moj argument da ljudi ne odradjuju svoj posao, a bivaju placeni za njega


E, najbolje da demosi budu cijelih 2 sata tamo, pa ako im ni kroz to vrijeme nitko ne dođe da lijepo odu u referadu i prijave da nisu odradili demonstrature, pa im se skine od naknade. Smile Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 3:21 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nenad"]Demonstrator nije brijač, da cijeli dan strpljivo čeka mušterije. Treba postaviti točan termin, biti na mjestu u to vrijeme, pričekati 15', a onda se može i otići.[/quote]

1. taj termin bi trebao biti takav da onda _svima_ odgovara - a znamo kako je s rasporedom :roll:
2. ima li zbilja smisla tako postavljati, da ljudi moraju birati izmedju dvojih demonstratura ako se termini poklapaju, a imaju pitanja i za jeednog i za drugog? (jer, ako jedan demos nadje kada pase cijeloj godini, vjerojatno ce to biti isti termin i za drugog demosa - tako se barem nama desavalo)
3. otici nakon nekog vremena ima smisla SAMO ako je termin navecer... ali sve sto je do 18 sati, bi trebalo pokriti obje pauze...
nitko ne kaze da demos mora ko babuska cekati na jednom mjestu, ali bi trebao biti dostupan... (papiric sa natpisom - u knjiznici sam, u citaonici, u pusioni, vani.... )
4. ako su profesori i asistenti (zapravo) duzni biti cijela 2 sata u svom kabinetu kad imaju zakazan termin konzultacija - sto demose stavlja u povlasteni polozaj da se smiju pokupiti? :-k

zapravo, imam dojam da nije toliki problem u 'otici', vec u ponasanju demosa kada ih se zamoli za drugi termin i slicno....
stav - ja se ne mislim mijenjati i basta
- osmjeh i odlazak bez objasnjenja ili dogovora...

vise me fascinira kakvi su to demosi sada, kada prije 2 godine nije bilo takvih prituzbi, niti prosle godine... vec eto - ove...

[quote="nenad"]Naravno, ako termini ne odgovaraju ... Tada se demonstratora treba pitati (na hodniku, el. poštom ili sl.) može li se dogovoriti drugi termin. Pogotovu ako se radi o više studenata kojima termin ne odgovara.[/quote]

primjecujem da je zapravo najveci problem sto demosima nije stalo nekome nesto objasniti...
bar se tako da zakljuciti iz posta od gosta, iz nastupa prema kolegama studentima kako sami navode....

[quote="nenad"]Nakon toga je teško nekoga pitati za pomoć.[/quote]

uvijek se mogu traziti novi demosi, koji bi bolje obavljali svoj posao.... zar ne?
nenad (napisa):
Demonstrator nije brijač, da cijeli dan strpljivo čeka mušterije. Treba postaviti točan termin, biti na mjestu u to vrijeme, pričekati 15', a onda se može i otići.


1. taj termin bi trebao biti takav da onda _svima_ odgovara - a znamo kako je s rasporedom Rolling Eyes
2. ima li zbilja smisla tako postavljati, da ljudi moraju birati izmedju dvojih demonstratura ako se termini poklapaju, a imaju pitanja i za jeednog i za drugog? (jer, ako jedan demos nadje kada pase cijeloj godini, vjerojatno ce to biti isti termin i za drugog demosa - tako se barem nama desavalo)
3. otici nakon nekog vremena ima smisla SAMO ako je termin navecer... ali sve sto je do 18 sati, bi trebalo pokriti obje pauze...
nitko ne kaze da demos mora ko babuska cekati na jednom mjestu, ali bi trebao biti dostupan... (papiric sa natpisom - u knjiznici sam, u citaonici, u pusioni, vani.... )
4. ako su profesori i asistenti (zapravo) duzni biti cijela 2 sata u svom kabinetu kad imaju zakazan termin konzultacija - sto demose stavlja u povlasteni polozaj da se smiju pokupiti? Think

zapravo, imam dojam da nije toliki problem u 'otici', vec u ponasanju demosa kada ih se zamoli za drugi termin i slicno....
stav - ja se ne mislim mijenjati i basta
- osmjeh i odlazak bez objasnjenja ili dogovora...

vise me fascinira kakvi su to demosi sada, kada prije 2 godine nije bilo takvih prituzbi, niti prosle godine... vec eto - ove...

nenad (napisa):
Naravno, ako termini ne odgovaraju ... Tada se demonstratora treba pitati (na hodniku, el. poštom ili sl.) može li se dogovoriti drugi termin. Pogotovu ako se radi o više studenata kojima termin ne odgovara.


primjecujem da je zapravo najveci problem sto demosima nije stalo nekome nesto objasniti...
bar se tako da zakljuciti iz posta od gosta, iz nastupa prema kolegama studentima kako sami navode....

nenad (napisa):
Nakon toga je teško nekoga pitati za pomoć.


uvijek se mogu traziti novi demosi, koji bi bolje obavljali svoj posao.... zar ne?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
KKK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 05. 2005. (14:48:19)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 14:53 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jucer se u 18h nije nitko pojavio na demonstraturama kod Maje. Ipak, ja bih ponudio dodatni termin(znam da je kolokvij idući tjedan) pa ako tko hoće nek svrati. Jedini mogući(stvarno) je sutra(četvrtak) u 8h u jutro. Volio bih, ipak, da znam ima li interesa za taj sutrašnji termin da ne dolazim za džaba. Ne znam koliko ljudi prati ovaj topic pa stoga ne znam ima li sve to smisla. Joj meni joj.
Karlo
Jucer se u 18h nije nitko pojavio na demonstraturama kod Maje. Ipak, ja bih ponudio dodatni termin(znam da je kolokvij idući tjedan) pa ako tko hoće nek svrati. Jedini mogući(stvarno) je sutra(četvrtak) u 8h u jutro. Volio bih, ipak, da znam ima li interesa za taj sutrašnji termin da ne dolazim za džaba. Ne znam koliko ljudi prati ovaj topic pa stoga ne znam ima li sve to smisla. Joj meni joj.
Karlo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 15:32 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vsego dixit:[quote]Ok, mogla je, ali ako su ju vec ulovili u terminu demonstratura... Eh? Moram priznati da ni meni bas nije jasno... [/quote]

Provjerio sam na oglasnoj ploči. Maja ima zakazan termin demonstratura utorkom, 18-20. Da, svaki demonstrator ima odvojen termin.

Dakle, netko ju je uhvatio na hodniku u DRUGO vrijeme, a ona u to DRUGO vrijeme nije imala vremena.

Maja je došla u svoje zakazano vrijeme, jučer u 6 popodne. Ali nitko nije bio zainteresiran za pomoć. Mislim da Marko ima demonstrature DANAS, a Karlo nudi poseban termin sutra.

Ako ni za to neće biti zainteresiranih, tj. nitko neće doći, ja ću izvući vrlo jasan zaključak.

- Nenad.
(slučajno odgovoran za spomenute demonstratore)
Vsego dixit:
Citat:
Ok, mogla je, ali ako su ju vec ulovili u terminu demonstratura... Eh? Moram priznati da ni meni bas nije jasno...


Provjerio sam na oglasnoj ploči. Maja ima zakazan termin demonstratura utorkom, 18-20. Da, svaki demonstrator ima odvojen termin.

Dakle, netko ju je uhvatio na hodniku u DRUGO vrijeme, a ona u to DRUGO vrijeme nije imala vremena.

Maja je došla u svoje zakazano vrijeme, jučer u 6 popodne. Ali nitko nije bio zainteresiran za pomoć. Mislim da Marko ima demonstrature DANAS, a Karlo nudi poseban termin sutra.

Ako ni za to neće biti zainteresiranih, tj. nitko neće doći, ja ću izvući vrlo jasan zaključak.

- Nenad.
(slučajno odgovoran za spomenute demonstratore)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:54 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nenad"]Vsego dixit:[quote]Ok, mogla je, ali ako su ju vec ulovili u terminu demonstratura... Eh? Moram priznati da ni meni bas nije jasno... [/quote]
Provjerio sam na oglasnoj ploči. Maja ima zakazan termin demonstratura utorkom, 18-20. Da, svaki demonstrator ima odvojen termin.[/quote]

smijem samo zakvotati nesto [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=28542#28542]odavde[/url]:
[quote="kory koja je uhvatila demose"]dakle, jucer, u ponediljak, 2.5. demonstrature su trebale bit u 15:30. karlo&[b]maja[/b] su dosli u 15:35 (predavanje iz engleskog je zavrsilo pinku kasnije nego inace) i cekali 15 minuta. kad se nitko nije pojavio, zakljucili su da bi onda mogli otic na predavanje u 4.[/quote]

zatim: (post nize)
[quote]kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.[/quote]

ono sto ja zakljucujem da termini na oglasnoj mozda nisu pravo stanje stvari, ako su studenti _ocekivali_ maju, ako je maja bila pred plocom u 15:35 itd.

[quote]Dakle, netko ju je uhvatio na hodniku u DRUGO vrijeme, a ona u to DRUGO vrijeme nije imala vremena. [/quote]

to drugo vrijeme je 30 minuta nakon pocetka demonstratura na kojima je eto, trebala biti (dosla je pred plocu u 15:35) i po tome zakljucujem da ih je imala namjeru drzati (jer, sto ima skupljati studente demos koji ih u to doba ne treba?)
kako u 15:35 moze, a u 16:00 nema vremena, ako demonstrature traju 2 sata :-k

[quote]Maja je došla u svoje zakazano vrijeme, jučer u 6 popodne. Ali nitko nije bio zainteresiran za pomoć. Mislim da Marko ima demonstrature DANAS, a Karlo nudi poseban termin sutra.[/quote]

Karlo nesto nudi jednoj ili dvjema osobama koje su na Forumu
mislim da nitko ne bi smio smetnuti s uma da Forum ipak ne okuplja sve studente te nije referentan bas za svasta...

[quote]Ako ni za to neće biti zainteresiranih, tj. nitko neće doći, ja ću izvući vrlo jasan zaključak.[/quote]

ja bih izvukla mozda ipak da nije adekvatno pitao ljude
& nudi termin u 8 ujutro
a koliko se ja sjecam rasporeda - ljudi prve godine u 8 ujutro uglavnom imaju nastavu... zar ne?

[quote](slučajno odgovoran za spomenute demonstratore)[/quote]

moj prijedlog je da na predavanjima pitate, ako imate vremena, da li ima problema sa demosima....
ovdje na forumu mogu doci i samo oni kojima je sve ok, i samo oni kojima nista nije ok.... mislim da je najbolja slika pitati na predavanjima tko ide na demonstrature, i jel ima problema.... i ako da, kakvih....
(i ponasanje demosa moze biti problem...)

ako oni kazu da je sve ok.... a boze moj... onda treba nesto drugo mijenjati... :wink:
nenad (napisa):
Vsego dixit:
Citat:
Ok, mogla je, ali ako su ju vec ulovili u terminu demonstratura... Eh? Moram priznati da ni meni bas nije jasno...

Provjerio sam na oglasnoj ploči. Maja ima zakazan termin demonstratura utorkom, 18-20. Da, svaki demonstrator ima odvojen termin.


smijem samo zakvotati nesto odavde:
kory koja je uhvatila demose (napisa):
dakle, jucer, u ponediljak, 2.5. demonstrature su trebale bit u 15:30. karlo&maja su dosli u 15:35 (predavanje iz engleskog je zavrsilo pinku kasnije nego inace) i cekali 15 minuta. kad se nitko nije pojavio, zakljucili su da bi onda mogli otic na predavanje u 4.


zatim: (post nize)
Citat:
kolegica je otisla naci demose u 15.30 no po njenim rijecima nije ih bilo.Znaci bila je osoba ispred oglasne ploče u vrijeme dogovorenog termina.
Takoder,ako se ne varam nekon demonstratura iz analize,sreli smo Maju (neka me demantira ako to nije bila ona) u 16.00 te je zamolili da odrzi demonstrautre,no ona je to odbila,tj. otišla je.


ono sto ja zakljucujem da termini na oglasnoj mozda nisu pravo stanje stvari, ako su studenti _ocekivali_ maju, ako je maja bila pred plocom u 15:35 itd.

Citat:
Dakle, netko ju je uhvatio na hodniku u DRUGO vrijeme, a ona u to DRUGO vrijeme nije imala vremena.


to drugo vrijeme je 30 minuta nakon pocetka demonstratura na kojima je eto, trebala biti (dosla je pred plocu u 15:35) i po tome zakljucujem da ih je imala namjeru drzati (jer, sto ima skupljati studente demos koji ih u to doba ne treba?)
kako u 15:35 moze, a u 16:00 nema vremena, ako demonstrature traju 2 sata Think

Citat:
Maja je došla u svoje zakazano vrijeme, jučer u 6 popodne. Ali nitko nije bio zainteresiran za pomoć. Mislim da Marko ima demonstrature DANAS, a Karlo nudi poseban termin sutra.


Karlo nesto nudi jednoj ili dvjema osobama koje su na Forumu
mislim da nitko ne bi smio smetnuti s uma da Forum ipak ne okuplja sve studente te nije referentan bas za svasta...

Citat:
Ako ni za to neće biti zainteresiranih, tj. nitko neće doći, ja ću izvući vrlo jasan zaključak.


ja bih izvukla mozda ipak da nije adekvatno pitao ljude
& nudi termin u 8 ujutro
a koliko se ja sjecam rasporeda - ljudi prve godine u 8 ujutro uglavnom imaju nastavu... zar ne?

Citat:
(slučajno odgovoran za spomenute demonstratore)


moj prijedlog je da na predavanjima pitate, ako imate vremena, da li ima problema sa demosima....
ovdje na forumu mogu doci i samo oni kojima je sve ok, i samo oni kojima nista nije ok.... mislim da je najbolja slika pitati na predavanjima tko ide na demonstrature, i jel ima problema.... i ako da, kakvih....
(i ponasanje demosa moze biti problem...)

ako oni kazu da je sve ok.... a boze moj... onda treba nesto drugo mijenjati... Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:15 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nenad je donekle u pravu: prema [url=http://degiorgi.math.hr/forum/posting.php?mode=reply&t=879]terminima demonstratura[/url], u ponedjeljak termin ima Karlo, a ne Maja. 8)

IMO, na ovom topicu ima malo previse nejasnoca (poput one da su Karlo i Maja skupa dosli u Karlovom terminu, pa se on pokupio, a Maja ostala negdje blizu). :? Treba rijesiti problem za ubuduce i ne zamarati se vise krivnjom za te demonstrature. 8)

Usput, mislim da nije dobar termin u 8 ujutro, oglasen dan prije u 15:53 (dakle samo 16 sati ranije, a tu valjda upada i ona cudna pojava koju zovete spavanje :gg:). Ne ulazim u razloge zasto je to [i]jedini moguci[/i] termin, no ako se nitko Karlu ne javi, mislim da nema potrebe da on dolazi. :?

Usput, da li je taj termin oglasen samo na Forumu ili i na oglasnoj ploci? :-k Ja bih rado da je Forum [b]toliko[/b] posjecen da bude prakticki dovoljan za oglasavanje, ali jos smo (na zalost) jako daleko od toga... :(

Ako Maja ovo cita: takodjer mislim da je korektno odgovoriti kolegama na pitanja i kad te "uhvate" (van termina demonstratura), osim ako si bas jako sprijecena. 8) Jasno, to na vlastitu savjest; nitko ne moze formalno zahtjevati angazman van "radnog vremena". :)

Iskreno ne vjerujem da se demosi za ovo prijavljuju "zbog love" (120kn/mj ako se ne varam); mislim da ipak [b]zele[/b] pomoci. :D Kad dodje do greske, ubuduce treba pripaziti da se ne ponovi i svi sretni! :D
Nenad je donekle u pravu: prema terminima demonstratura, u ponedjeljak termin ima Karlo, a ne Maja. Cool

IMO, na ovom topicu ima malo previse nejasnoca (poput one da su Karlo i Maja skupa dosli u Karlovom terminu, pa se on pokupio, a Maja ostala negdje blizu). Confused Treba rijesiti problem za ubuduce i ne zamarati se vise krivnjom za te demonstrature. Cool

Usput, mislim da nije dobar termin u 8 ujutro, oglasen dan prije u 15:53 (dakle samo 16 sati ranije, a tu valjda upada i ona cudna pojava koju zovete spavanje Mr Green being very Greeen indeed). Ne ulazim u razloge zasto je to jedini moguci termin, no ako se nitko Karlu ne javi, mislim da nema potrebe da on dolazi. Confused

Usput, da li je taj termin oglasen samo na Forumu ili i na oglasnoj ploci? Think Ja bih rado da je Forum toliko posjecen da bude prakticki dovoljan za oglasavanje, ali jos smo (na zalost) jako daleko od toga... Sad

Ako Maja ovo cita: takodjer mislim da je korektno odgovoriti kolegama na pitanja i kad te "uhvate" (van termina demonstratura), osim ako si bas jako sprijecena. Cool Jasno, to na vlastitu savjest; nitko ne moze formalno zahtjevati angazman van "radnog vremena". Smile

Iskreno ne vjerujem da se demosi za ovo prijavljuju "zbog love" (120kn/mj ako se ne varam); mislim da ipak zele pomoci. Very Happy Kad dodje do greske, ubuduce treba pripaziti da se ne ponovi i svi sretni! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 19:38 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas sam ja imao te demonstrature, i došlo mi je 5 ljudi, i rješio sam im jedan kolikvij, i sad je valjda to u redu... :)
Danas sam ja imao te demonstrature, i došlo mi je 5 ljudi, i rješio sam im jedan kolikvij, i sad je valjda to u redu... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
KKK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 05. 2005. (14:48:19)
Postovi: (4D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 20:01 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
a koliko se ja sjecam rasporeda - ljudi prve godine u 8 ujutro uglavnom imaju nastavu... zar ne?
[/quote]

Ne!

[quote="vsego"]Nenad je donekle u pravu: prema [url=http://degiorgi.math.hr/forum/posting.php?mode=reply&t=879]terminima demonstratura[/url], u ponedjeljak termin ima Karlo, a ne Maja. 8)
[/quote]

Nenad ja 100% u pravu.

[quote="vsego"]
IMO, na ovom topicu ima malo previse nejasnoca (poput one da su Karlo i Maja skupa dosli u Karlovom terminu, pa se on pokupio, a Maja ostala negdje blizu). :? Treba rijesiti problem za ubuduce i ne zamarati se vise krivnjom za te demonstrature. 8)
[/quote]

Slažem se.

[quote="vsego"]
Usput, mislim da nije dobar termin u 8 ujutro, oglasen dan prije u 15:53 (dakle samo 16 sati ranije, a tu valjda upada i ona cudna pojava koju zovete spavanje :gg:). Ne ulazim u razloge zasto je to [i]jedini moguci[/i] termin, no ako se nitko Karlu ne javi, mislim da nema potrebe da on dolazi. :?
[/quote]

Sutra imam faks od 8h do 18h(prva 2 sata preskočim inače). Moram otić do pivnice Medvedgrad poslije predavanja kupit za oca suvenir-bocu pive. Potom moram spremit svoje krpice jer sutra putujem. Prekosutra u jutro moram odnijet stvari na autobusni kolodvor jer ne stignem se vraćat u dom. Imam predavanje od 10 do 14. U 14 imam kolokvij. Posli kolokvija letim nazad na autobusni kolodvor jer imam bus u 17h. To je jedini mogući termin. Doći ću bez obzira. Možda tkogod zaluta.

[quote="vsego"]
Usput, da li je taj termin oglasen samo na Forumu ili i na oglasnoj ploci? :-k Ja bih rado da je Forum [b]toliko[/b] posjecen da bude prakticki dovoljan za oglasavanje, ali jos smo (na zalost) jako daleko od toga... :(
[/quote]

Oglašeno je samo ovde. Ploče se ne sjetih. Mislim da je forum ipak čitaniji od oglasne ploče. Valjda ti je to i neki kompliment :)
Nesi (napisa):

a koliko se ja sjecam rasporeda - ljudi prve godine u 8 ujutro uglavnom imaju nastavu... zar ne?


Ne!

vsego (napisa):
Nenad je donekle u pravu: prema terminima demonstratura, u ponedjeljak termin ima Karlo, a ne Maja. Cool


Nenad ja 100% u pravu.

vsego (napisa):

IMO, na ovom topicu ima malo previse nejasnoca (poput one da su Karlo i Maja skupa dosli u Karlovom terminu, pa se on pokupio, a Maja ostala negdje blizu). Confused Treba rijesiti problem za ubuduce i ne zamarati se vise krivnjom za te demonstrature. Cool


Slažem se.

vsego (napisa):

Usput, mislim da nije dobar termin u 8 ujutro, oglasen dan prije u 15:53 (dakle samo 16 sati ranije, a tu valjda upada i ona cudna pojava koju zovete spavanje Mr Green being very Greeen indeed). Ne ulazim u razloge zasto je to jedini moguci termin, no ako se nitko Karlu ne javi, mislim da nema potrebe da on dolazi. Confused


Sutra imam faks od 8h do 18h(prva 2 sata preskočim inače). Moram otić do pivnice Medvedgrad poslije predavanja kupit za oca suvenir-bocu pive. Potom moram spremit svoje krpice jer sutra putujem. Prekosutra u jutro moram odnijet stvari na autobusni kolodvor jer ne stignem se vraćat u dom. Imam predavanje od 10 do 14. U 14 imam kolokvij. Posli kolokvija letim nazad na autobusni kolodvor jer imam bus u 17h. To je jedini mogući termin. Doći ću bez obzira. Možda tkogod zaluta.

vsego (napisa):

Usput, da li je taj termin oglasen samo na Forumu ili i na oglasnoj ploci? Think Ja bih rado da je Forum toliko posjecen da bude prakticki dovoljan za oglasavanje, ali jos smo (na zalost) jako daleko od toga... Sad


Oglašeno je samo ovde. Ploče se ne sjetih. Mislim da je forum ipak čitaniji od oglasne ploče. Valjda ti je to i neki kompliment Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 22:30 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jesam li studente upoznao s demonstratorima, jesam li ih uputio da potraže pomoć, jesam li ih pitao kako to ide, ...

Mislim da je to nešto između nas NASTAVNIKA na tom kolegiju, i STUDENATA koji taj kolegij slušaju.
Ukoliko studenti imaju BITNE prigovore, to mogu iznijeti u anonimnoj anketi na kraju semestra. Ako me već na to ne upozore tijeko nastave, kada se takve stvari mogu i ispraviti.
Tako dugo dok ti prigovori ne prijeđu normalnu razinu, molio bih sve ostale da rade svoj posao: ako su nastavnici, da drže svoju nastavu, a ako su studenti, da studiraju.
Odvjetnici nam zaista ne trebaju.

Ja službeno nisam čuo niti jedan službeni prigovor. Asistenti (i grupa prof. Bakića) nisu zaprimili niti jedan prigovor. Pitat ću i kolegu Bakića kad se sutra vrati s puta je li se netko žalio.

Sadašnji demonstratori su lanjski studenti, i svo troje ih znam s prve godine. Znam da se u načelu trude posao obaviti korektno, možda si samo umišljam, ali mislim i dijelom zato što im je stalo što ću JA misliti o njima.

Kolokviji su nabijeni, i to vrlo nezgodno s MA2 i LA2 u kratkom roku. Mogu samo reći da smo svi mi nastavnici na LA imali drugi prijedlog, koji nije usvojen - za to bi se naši nezvani [i]odvjetnici[/i] mogli angažirati.
A nepotrebna nervoza, nizak prag tolerancije prema demonstratorima, koji su isto tako studenti, i imaju i svoje kolokvije, nam nimalo ne mogu pomoći.

Mislio sam da je diskusije već bilo dosta; izgleda da nekima (koji pritom nisu [i]zakinuti[/i] studenti) nije bilo. Ja ovime s moje strane diskusiju zaključujem.

- Nenad.

P.S. Naravno, studenti kolegija LA2 mogu se po pitanju svih oblika nastave iz ovoga predmeta obratiti osobno svojim asistentima, kolegi Bakiću ili meni, kao i dosad, i mi ćemo pokušati te probleme riješiti.
Jesam li studente upoznao s demonstratorima, jesam li ih uputio da potraže pomoć, jesam li ih pitao kako to ide, ...

Mislim da je to nešto između nas NASTAVNIKA na tom kolegiju, i STUDENATA koji taj kolegij slušaju.
Ukoliko studenti imaju BITNE prigovore, to mogu iznijeti u anonimnoj anketi na kraju semestra. Ako me već na to ne upozore tijeko nastave, kada se takve stvari mogu i ispraviti.
Tako dugo dok ti prigovori ne prijeđu normalnu razinu, molio bih sve ostale da rade svoj posao: ako su nastavnici, da drže svoju nastavu, a ako su studenti, da studiraju.
Odvjetnici nam zaista ne trebaju.

Ja službeno nisam čuo niti jedan službeni prigovor. Asistenti (i grupa prof. Bakića) nisu zaprimili niti jedan prigovor. Pitat ću i kolegu Bakića kad se sutra vrati s puta je li se netko žalio.

Sadašnji demonstratori su lanjski studenti, i svo troje ih znam s prve godine. Znam da se u načelu trude posao obaviti korektno, možda si samo umišljam, ali mislim i dijelom zato što im je stalo što ću JA misliti o njima.

Kolokviji su nabijeni, i to vrlo nezgodno s MA2 i LA2 u kratkom roku. Mogu samo reći da smo svi mi nastavnici na LA imali drugi prijedlog, koji nije usvojen - za to bi se naši nezvani odvjetnici mogli angažirati.
A nepotrebna nervoza, nizak prag tolerancije prema demonstratorima, koji su isto tako studenti, i imaju i svoje kolokvije, nam nimalo ne mogu pomoći.

Mislio sam da je diskusije već bilo dosta; izgleda da nekima (koji pritom nisu zakinuti studenti) nije bilo. Ja ovime s moje strane diskusiju zaključujem.

- Nenad.

P.S. Naravno, studenti kolegija LA2 mogu se po pitanju svih oblika nastave iz ovoga predmeta obratiti osobno svojim asistentima, kolegi Bakiću ili meni, kao i dosad, i mi ćemo pokušati te probleme riješiti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:02 sri, 4. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="KKK"]Mislim da je forum ipak čitaniji od oglasne ploče. Valjda ti je to i neki kompliment :)[/quote]

Je kompliment (i hvala na tome :g:), ali bojim se da si u krivu i da neces postici ucinak koji bi zelio. :(

Inace, ne trebas (ni meni ni nekom drugom) objasnjavati [b]zasto[/b] bas sutra u 8 ujutro. :? To je nestandardni termin koji nisi duzan odraditi niti si za njega, u krajnjoj liniji, placen. :) Moja opaska da mislim da nije dobar je bila tu zato jer mi se cini da ces dzabe dolaziti u to grozno nedoba... :panika:

@Nenad: ne vidim razloge za ljutnju, a pogotovo ne za nekakva prozivanja (ja sam, uz tebe, jedini na ovoj raspravi koji "drzi nastavu"). :roll:
KKK (napisa):
Mislim da je forum ipak čitaniji od oglasne ploče. Valjda ti je to i neki kompliment Smile


Je kompliment (i hvala na tome Mr. Green), ali bojim se da si u krivu i da neces postici ucinak koji bi zelio. Sad

Inace, ne trebas (ni meni ni nekom drugom) objasnjavati zasto bas sutra u 8 ujutro. Confused To je nestandardni termin koji nisi duzan odraditi niti si za njega, u krajnjoj liniji, placen. Smile Moja opaska da mislim da nije dobar je bila tu zato jer mi se cini da ces dzabe dolaziti u to grozno nedoba... Panikaaaa!

@Nenad: ne vidim razloge za ljutnju, a pogotovo ne za nekakva prozivanja (ja sam, uz tebe, jedini na ovoj raspravi koji "drzi nastavu"). Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
EnigmaQ
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2005. (15:29:30)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:21 sub, 21. 5. 2005    Naslov: Oglasna pih.. Ali neki trebaju biti u praktikumu Citirajte i odgovorite

elo...

vidim vodi se zucna rasprava o demosima koji trebaju biti pred oglasnom - a meni se vec dogodilo tri (ili vise - tri me sjecanje sluzi, za vise nisam siguran) tjedna za redom petkom od 12-14 kolega demos nije dosao u praktikum 1. To zna biti frustrirajuce pogotovo kad imas pametnijeg posla od surfanja iz tog praktikuma. Necem spominjat ime, koga zanima nek pogleda na vratima.
Kolega demos je placen i mislim da bi se iduceg petka mogao lijepo pristojno pojaviti.
elo...

vidim vodi se zucna rasprava o demosima koji trebaju biti pred oglasnom - a meni se vec dogodilo tri (ili vise - tri me sjecanje sluzi, za vise nisam siguran) tjedna za redom petkom od 12-14 kolega demos nije dosao u praktikum 1. To zna biti frustrirajuce pogotovo kad imas pametnijeg posla od surfanja iz tog praktikuma. Necem spominjat ime, koga zanima nek pogleda na vratima.
Kolega demos je placen i mislim da bi se iduceg petka mogao lijepo pristojno pojaviti.



_________________
Koliko treba muhi da pojede Zirafu u Africi?
5 dana, Stari moj! 5 dana!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grossi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 04. 2004. (16:33:41)
Postovi: (5D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Delta Neretva

PostPostano: 23:24 ned, 22. 5. 2005    Naslov: Re: Oglasna pih.. Ali neki trebaju biti u praktikumu Citirajte i odgovorite

[quote="EnigmaQ"]elo...

vidim vodi se zucna rasprava o demosima koji trebaju biti pred oglasnom - a meni se vec dogodilo tri (ili vise - tri me sjecanje sluzi, za vise nisam siguran) tjedna za redom petkom od 12-14 kolega demos nije dosao u praktikum 1. To zna biti frustrirajuce pogotovo kad imas pametnijeg posla od surfanja iz tog praktikuma. Necem spominjat ime, koga zanima nek pogleda na vratima.
Kolega demos je placen i mislim da bi se iduceg petka mogao lijepo pristojno pojaviti.[/quote]




To je moj termin.
Zbog zdravstvenih razloga i naravno zbog norijade bio sam spriječen doći.
Svi su bili obavješteni i tražila se zamjena.
Sve prigovore za taj termin primam privatno.

Hvala

[img]http://duba.freecoolsite.com/nosalo1.jpg[/img]
EnigmaQ (napisa):
elo...

vidim vodi se zucna rasprava o demosima koji trebaju biti pred oglasnom - a meni se vec dogodilo tri (ili vise - tri me sjecanje sluzi, za vise nisam siguran) tjedna za redom petkom od 12-14 kolega demos nije dosao u praktikum 1. To zna biti frustrirajuce pogotovo kad imas pametnijeg posla od surfanja iz tog praktikuma. Necem spominjat ime, koga zanima nek pogleda na vratima.
Kolega demos je placen i mislim da bi se iduceg petka mogao lijepo pristojno pojaviti.





To je moj termin.
Zbog zdravstvenih razloga i naravno zbog norijade bio sam spriječen doći.
Svi su bili obavješteni i tražila se zamjena.
Sve prigovore za taj termin primam privatno.

Hvala




_________________
------------------------------------------
Toni Grossi

Nekretnine Nekretnine 24 sata
++++++++++++++++++++++
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
EnigmaQ
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2005. (15:29:30)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:35 pon, 23. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]...naravno zbog norijade bio sam spriječen doći.[/quote]

Mislio sam da vise nismo u 4. srednje... :roll:

[quote]Svi su bili obavješteni ... [/quote]

Osim onih koji nisu :?:

Samo se nadam da ovaj petak nece biti tako.

Hvala
Citat:
...naravno zbog norijade bio sam spriječen doći.


Mislio sam da vise nismo u 4. srednje... Rolling Eyes

Citat:
Svi su bili obavješteni ...


Osim onih koji nisu Question

Samo se nadam da ovaj petak nece biti tako.

Hvala



_________________
Koliko treba muhi da pojede Zirafu u Africi?
5 dana, Stari moj! 5 dana!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:43 pet, 23. 12. 2005    Naslov: Gost Citirajte i odgovorite

Evo jednog prigovora.
Vrijeme radnje: 23.12.2005.
Mjesto radnje: Svi praktikumi
Radnja: eh, nje nema. Zasto?
Danas imamo predaju programa iz Operacijskih sustava. Ujutro, nakon skoro 2 i pol sata putovanja do faksa, jer guzva je po tramvajima, dodjoh ja na faks i niti jedan jedini praktikum nije otvoren. Lijepo sam racunala sa cca 8 sati programiranja(ako zatreba, od 10 do 18) - od 14 do 18 je predaja zadataka. No, nista od toga. Lijepo nisam uspjela isprogramirati do kraja svoje programe pa cu se zato morati vise znojiti nakon praznika. Zasto, oh, zasto bas niti jedan jedini praktikum nije radio (izuzev onog na 1. katu koji je jedan kolega otvorio iako nije bio zaduzen za njega)
Rezultat: Jaaaaaaaaaaaaaaaako puno izgubljenih zivaca, nekih slabih sat vremena programiranja i odustajanje od predaje za danas.
Neki ce reci - to je tako kada se u zadnji cas sve radi. E nije - jer sam ja na tome radila i pretprosli tjedan i prosli tjedan i jucer - kad god bih stigla. Danas je trebalo biti veliko finale, a ostao je samo gorak okus neizvrsenog zadatka.
Tko je proglasio petak neradnim danom za demose iako je danas radni dan za predaju zadataka?
Evo jednog prigovora.
Vrijeme radnje: 23.12.2005.
Mjesto radnje: Svi praktikumi
Radnja: eh, nje nema. Zasto?
Danas imamo predaju programa iz Operacijskih sustava. Ujutro, nakon skoro 2 i pol sata putovanja do faksa, jer guzva je po tramvajima, dodjoh ja na faks i niti jedan jedini praktikum nije otvoren. Lijepo sam racunala sa cca 8 sati programiranja(ako zatreba, od 10 do 1Cool - od 14 do 18 je predaja zadataka. No, nista od toga. Lijepo nisam uspjela isprogramirati do kraja svoje programe pa cu se zato morati vise znojiti nakon praznika. Zasto, oh, zasto bas niti jedan jedini praktikum nije radio (izuzev onog na 1. katu koji je jedan kolega otvorio iako nije bio zaduzen za njega)
Rezultat: Jaaaaaaaaaaaaaaaako puno izgubljenih zivaca, nekih slabih sat vremena programiranja i odustajanje od predaje za danas.
Neki ce reci - to je tako kada se u zadnji cas sve radi. E nije - jer sam ja na tome radila i pretprosli tjedan i prosli tjedan i jucer - kad god bih stigla. Danas je trebalo biti veliko finale, a ostao je samo gorak okus neizvrsenog zadatka.
Tko je proglasio petak neradnim danom za demose iako je danas radni dan za predaju zadataka?


[Vrh]
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 13:46 pet, 23. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda nekog nađete u 006. Tamo je proslava :D

- Nenad
Možda nekog nađete u 006. Tamo je proslava Very Happy

- Nenad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vili
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 06. 2005. (22:40:59)
Postovi: (14A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
31 = 55 - 24
Lokacija: Keglić

PostPostano: 15:59 pet, 23. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad smo već potaknuli tu temu, prečesto se i inače događa da su praktikumi zaključani u vrijeme kad piše da bi trebali raditi i da bi trebalo biti demosa unutra.

Mislim ljudi, ako ste se [b]dobrovoljno[/b] javili da obavljate taj posao, onda ga i obavljajte :!:

Ovo nije atak na sve demose u praktikumima. Oni koji to rade znat će na koga se odnosi.

Da ne spominjem da bi se moglo nešto i poduzeti po tom pitanju. Jel uopće itko kontrolira dal ti ljudi obavljaju svoj posao?
Kad smo već potaknuli tu temu, prečesto se i inače događa da su praktikumi zaključani u vrijeme kad piše da bi trebali raditi i da bi trebalo biti demosa unutra.

Mislim ljudi, ako ste se dobrovoljno javili da obavljate taj posao, onda ga i obavljajte Exclamation

Ovo nije atak na sve demose u praktikumima. Oni koji to rade znat će na koga se odnosi.

Da ne spominjem da bi se moglo nešto i poduzeti po tom pitanju. Jel uopće itko kontrolira dal ti ljudi obavljaju svoj posao?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan