Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Paradoks?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:22 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Paradoks? Citirajte i odgovorite

Znam da ovo ne spada pod kombinatoriku ali nema veze, premjestite me ako hocete.

Paradoks je npr. U svom selu brico brije sve koji ne briju samog sebe, da li on brije samog sebe?

A sad, sto je ovo?
Zatvorili su covjeka u zatvor u nedjelju jer je bio zlocest ili bez razloga (kako vam se svidja, neka vasa unutarnja kompleksnost (tj. iskompleksiranost :D )) odabere sto vam vec pase).
Rekli su mu ovo:
1. Objesiti cemo te iduci tjedan, dakle u pon, uto, sri, cet, pet, sub i ned. Pardon, ili nedjelju, ha ha bas su ljuti na tog tipa :lol:
2. Ti ces saznati da cemo te objesiti tek taj dan ujutro u 9 sati, uzmimo zapravo 7 ujutro, da bude dramaticnije. Ti neces ni trenutak prije znati da cemo te objesiti.
Uzmimo da premda ga mrze (objesit ok, ali probudit ce ga u 7 ujutro!) oni govore potpunu istinu tj. uzmimo da
a) ne moze se desiti da ga objese tek onaj drugi tjedan jer je eto ponestalo uzeta a kriza je na trzistu pa se tesko nabavlja a i krvnik ima obiteljskih problema i
b) ne moze se desiti da ovaj poor guy zna da ce ga objesiti sutra i oni ga objese.

E sad, kako on razmislja? Ako me ne objese do subote uklj. (uzmimo da je poor guy matematicar, da se uzivite, a i samo smo malo smanjili opcenitost :D ) dakle, ako me ne objese u prvih sest dana, ja cu vec u subotu ujutro u 9h (dok malo dodje k sebi) ZNATI da ce me objesiti u nedjelju, a to ne moze, ne, ne, jer su Oni tako rekli (hm, ako vi cesto koristite ovaj razlog posjetite psihijatra ili se barem zapitajte 'Tko su Oni, zapravo? :shock: ). Dakle, pa da, o da, zadnji dan me nikako ne mogu ubiti jer cu znati!
Hm, ali onda, pa onda je subota zadnji dan koji dolazi u obzir, pa da, pa onda analogno (kako volim tu rijec, jesam poor guy al sam pravi matematicar) analogno analogno analogno (he he super je) mogu zakljuciti da me ne mogu ni u subotu ubiti! Pa super, bas ne bih htio za vikend.

I tako dalje, zakljucio jos pet puta i zar... nije valjda... pa da... da... o da! o slatki zivote! ne mogu me ubiti niti jedan dan!

I dodjose Oni u srijedu i ubise ga.

U cemu je greska?
(Ocito u necemu je jer je matematicar mrtav :D )
Znam da ovo ne spada pod kombinatoriku ali nema veze, premjestite me ako hocete.

Paradoks je npr. U svom selu brico brije sve koji ne briju samog sebe, da li on brije samog sebe?

A sad, sto je ovo?
Zatvorili su covjeka u zatvor u nedjelju jer je bio zlocest ili bez razloga (kako vam se svidja, neka vasa unutarnja kompleksnost (tj. iskompleksiranost Very Happy )) odabere sto vam vec pase).
Rekli su mu ovo:
1. Objesiti cemo te iduci tjedan, dakle u pon, uto, sri, cet, pet, sub i ned. Pardon, ili nedjelju, ha ha bas su ljuti na tog tipa Laughing
2. Ti ces saznati da cemo te objesiti tek taj dan ujutro u 9 sati, uzmimo zapravo 7 ujutro, da bude dramaticnije. Ti neces ni trenutak prije znati da cemo te objesiti.
Uzmimo da premda ga mrze (objesit ok, ali probudit ce ga u 7 ujutro!) oni govore potpunu istinu tj. uzmimo da
a) ne moze se desiti da ga objese tek onaj drugi tjedan jer je eto ponestalo uzeta a kriza je na trzistu pa se tesko nabavlja a i krvnik ima obiteljskih problema i
b) ne moze se desiti da ovaj poor guy zna da ce ga objesiti sutra i oni ga objese.

E sad, kako on razmislja? Ako me ne objese do subote uklj. (uzmimo da je poor guy matematicar, da se uzivite, a i samo smo malo smanjili opcenitost Very Happy ) dakle, ako me ne objese u prvih sest dana, ja cu vec u subotu ujutro u 9h (dok malo dodje k sebi) ZNATI da ce me objesiti u nedjelju, a to ne moze, ne, ne, jer su Oni tako rekli (hm, ako vi cesto koristite ovaj razlog posjetite psihijatra ili se barem zapitajte 'Tko su Oni, zapravo? Shocked ). Dakle, pa da, o da, zadnji dan me nikako ne mogu ubiti jer cu znati!
Hm, ali onda, pa onda je subota zadnji dan koji dolazi u obzir, pa da, pa onda analogno (kako volim tu rijec, jesam poor guy al sam pravi matematicar) analogno analogno analogno (he he super je) mogu zakljuciti da me ne mogu ni u subotu ubiti! Pa super, bas ne bih htio za vikend.

I tako dalje, zakljucio jos pet puta i zar... nije valjda... pa da... da... o da! o slatki zivote! ne mogu me ubiti niti jedan dan!

I dodjose Oni u srijedu i ubise ga.

U cemu je greska?
(Ocito u necemu je jer je matematicar mrtav Very Happy )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:34 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta nije super? Hajde, postajte, postajte neobuzdano! :D
Sta nije super? Hajde, postajte, postajte neobuzdano! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 13:35 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

To mi je jedan od omiljenih "zadataka" iz Devide-ovog "Tucet tuceta..."
To mi je jedan od omiljenih "zadataka" iz Devide-ovog "Tucet tuceta..."


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:46 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma da? To je od tamo?
Ja se uopce ne sjecam gdje se meni taj cicak zalijepio.

Eh, nisi otkrio tajnu, bas si smjerno dobrocudan a ipak aktivan. To je super. Faco :D
Ma da? To je od tamo?
Ja se uopce ne sjecam gdje se meni taj cicak zalijepio.

Eh, nisi otkrio tajnu, bas si smjerno dobrocudan a ipak aktivan. To je super. Faco Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:06 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

private messaging (not any more):

Tinci: eh, nisi valjda
Da li u Devideu postoji rjesenje? Da.
A u njegovoj knjizi?
Mozda si ipak odao tajnu... uh, uh, kad te se dohvatim... znas sta cu napravit? Dat cu ti zadatak koji neces znati rijesiti :D

vjekovac:
Pa kol'ko se sjećam, piše samo da taj problem već zalazi duboko u matematičku mistiku. :D

Tinci:
Ma super :D Dobar je to cicak.
private messaging (not any more):

Tinci: eh, nisi valjda
Da li u Devideu postoji rjesenje? Da.
A u njegovoj knjizi?
Mozda si ipak odao tajnu... uh, uh, kad te se dohvatim... znas sta cu napravit? Dat cu ti zadatak koji neces znati rijesiti Very Happy

vjekovac:
Pa kol'ko se sjećam, piše samo da taj problem već zalazi duboko u matematičku mistiku. Very Happy

Tinci:
Ma super Very Happy Dobar je to cicak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:07 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Re: Paradoks? (E, Krcko, vidi ovo) Citirajte i odgovorite

[quote="Tinci"]Zatvorili su covjeka u zatvor u nedjelju jer je bio zlocest ili bez razloga (kako vam se svidja, neka vasa unutarnja kompleksnost (tj. iskompleksiranost :D )) odabere sto vam vec pase).
Rekli su mu ovo:
1. Objesiti cemo te iduci tjedan, dakle u pon, uto, sri, cet, pet, sub i ned. Pardon, ili nedjelju, ha ha bas su ljuti na tog tipa :lol:
2. Ti ces saznati da cemo te objesiti tek taj dan ujutro u 9 sati, uzmimo zapravo 7 ujutro, da bude dramaticnije. Ti neces ni trenutak prije znati da cemo te objesiti.
Uzmimo da premda ga mrze (objesit ok, ali probudit ce ga u 7 ujutro!) oni govore potpunu istinu tj. uzmimo da
a) ne moze se desiti da ga objese tek onaj drugi tjedan jer je eto ponestalo uzeta a kriza je na trzistu pa se tesko nabavlja a i krvnik ima obiteljskih problema i
b) ne moze se desiti da ovaj poor guy zna da ce ga objesiti sutra i oni ga objese.

E sad, kako on razmislja? Ako me ne objese do subote uklj. (uzmimo da je poor guy matematicar, da se uzivite, a i samo smo malo smanjili opcenitost :D ) dakle, ako me ne objese u prvih sest dana, ja cu vec u subotu ujutro u 9h (dok malo dodje k sebi) ZNATI da ce me objesiti u nedjelju, a to ne moze, ne, ne, jer su Oni tako rekli (hm, ako vi cesto koristite ovaj razlog posjetite psihijatra ili se barem zapitajte 'Tko su Oni, zapravo? :shock: ). Dakle, pa da, o da, zadnji dan me nikako ne mogu ubiti jer cu znati!
Hm, ali onda, pa onda je subota zadnji dan koji dolazi u obzir, pa da, pa onda analogno (kako volim tu rijec, jesam poor guy al sam pravi matematicar) analogno analogno analogno (he he super je) mogu zakljuciti da me ne mogu ni u subotu ubiti! Pa super, bas ne bih htio za vikend.[/quote]
E ovo si TOLIKO lose napisala da je to katastorfalno tesko za procitat:)
ti i tvoji komentari u zagradama... da ja ne radim ISTU stvar (like this) sad bi se naljutio na tebe :)

a sto se tvog zadatka tice (FREAK!), meni to izgleda kao jedan od onih koji je jednostavno "lose" postavljen..tj. NAMJERNO je tak postavljen da ispada krivo (ko onaj di Gaja, Raja i Vlaja idu na pizzu, svaki da 10kn, racun je 27 itd...)... trenutak u kojem on zakljuci da je subota onda zadnji moguci dan jer je nedelja otpala...krivi zakljucak..nedjelja je i dalje zadnji moguci dan.. mogo sam pocet od ponedeljka i tako ANALOGNO (!!) do nedjelje :)
Tinci (napisa):
Zatvorili su covjeka u zatvor u nedjelju jer je bio zlocest ili bez razloga (kako vam se svidja, neka vasa unutarnja kompleksnost (tj. iskompleksiranost Very Happy )) odabere sto vam vec pase).
Rekli su mu ovo:
1. Objesiti cemo te iduci tjedan, dakle u pon, uto, sri, cet, pet, sub i ned. Pardon, ili nedjelju, ha ha bas su ljuti na tog tipa Laughing
2. Ti ces saznati da cemo te objesiti tek taj dan ujutro u 9 sati, uzmimo zapravo 7 ujutro, da bude dramaticnije. Ti neces ni trenutak prije znati da cemo te objesiti.
Uzmimo da premda ga mrze (objesit ok, ali probudit ce ga u 7 ujutro!) oni govore potpunu istinu tj. uzmimo da
a) ne moze se desiti da ga objese tek onaj drugi tjedan jer je eto ponestalo uzeta a kriza je na trzistu pa se tesko nabavlja a i krvnik ima obiteljskih problema i
b) ne moze se desiti da ovaj poor guy zna da ce ga objesiti sutra i oni ga objese.

E sad, kako on razmislja? Ako me ne objese do subote uklj. (uzmimo da je poor guy matematicar, da se uzivite, a i samo smo malo smanjili opcenitost Very Happy ) dakle, ako me ne objese u prvih sest dana, ja cu vec u subotu ujutro u 9h (dok malo dodje k sebi) ZNATI da ce me objesiti u nedjelju, a to ne moze, ne, ne, jer su Oni tako rekli (hm, ako vi cesto koristite ovaj razlog posjetite psihijatra ili se barem zapitajte 'Tko su Oni, zapravo? Shocked ). Dakle, pa da, o da, zadnji dan me nikako ne mogu ubiti jer cu znati!
Hm, ali onda, pa onda je subota zadnji dan koji dolazi u obzir, pa da, pa onda analogno (kako volim tu rijec, jesam poor guy al sam pravi matematicar) analogno analogno analogno (he he super je) mogu zakljuciti da me ne mogu ni u subotu ubiti! Pa super, bas ne bih htio za vikend.

E ovo si TOLIKO lose napisala da je to katastorfalno tesko za procitat:)
ti i tvoji komentari u zagradama... da ja ne radim ISTU stvar (like this) sad bi se naljutio na tebe Smile

a sto se tvog zadatka tice (FREAK!), meni to izgleda kao jedan od onih koji je jednostavno "lose" postavljen..tj. NAMJERNO je tak postavljen da ispada krivo (ko onaj di Gaja, Raja i Vlaja idu na pizzu, svaki da 10kn, racun je 27 itd...)... trenutak u kojem on zakljuci da je subota onda zadnji moguci dan jer je nedelja otpala...krivi zakljucak..nedjelja je i dalje zadnji moguci dan.. mogo sam pocet od ponedeljka i tako ANALOGNO (!!) do nedjelje Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 20:47 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Re: Paradoks? (E, Krcko, vidi ovo) Citirajte i odgovorite

[quote="Denzil"]a sto se tvog zadatka tice (FREAK!), meni to izgleda kao jedan od onih koji je jednostavno "lose" postavljen..tj. NAMJERNO je tak postavljen da ispada krivo (ko onaj di Gaja, Raja i Vlaja idu na pizzu, svaki da 10kn, racun je 27 itd...)... trenutak u kojem on zakljuci da je subota onda zadnji moguci dan jer je nedelja otpala...krivi zakljucak..nedjelja je i dalje zadnji moguci dan.. mogo sam pocet od ponedeljka i tako ANALOGNO (!!) do nedjelje :)[/quote]
Pa ovo nije baš tako banalno. Možda da ispravim pokoji tipfeler i izbacim komentare. (Sorry Tinci, čovjek ima pravo. Ovako je literarno uzbudljivije :wink: , ali možda nejasno). Dakle, ako netko nije shvatio (a želi shvatiti) neka pročita "skraćenu verziju":
[quote="Tinci (vise manje ovo)"]Zatvorili su covjeka u zatvor u nedjelju. Rekli su mu ovo:
1. Objesit cemo te iduci tjedan, dakle u pon, uto, sri, cet, pet, sub ili ned.
2. Ti ces saznati kada cemo te objesiti tek taj dan ujutro u 7 sati. (Ti neces ni trenutak prije znati koji dan cemo te objesiti.)

E sad, kako on razmislja?
Ako me ne objese u prvih sest dana, ja cu vec u nedjelju ujutro prije 7h ZNATI da ce me objesiti u nedjelju, a to ne moze. (Dakle, zadnji dan me nikako ne mogu ubiti jer cu znati!)
Ali onda je subota zadnji dan koji dolazi u obzir pa onda analogno mogu zakljuciti da me ne mogu ni u subotu ubiti!
I tako dalje, zakljucio jos pet puta. Ne mogu me ubiti niti jedan dan!

I dodjose Oni u srijedu i ubise ga.

U cemu je greska?[/quote]
Denzil (napisa):
a sto se tvog zadatka tice (FREAK!), meni to izgleda kao jedan od onih koji je jednostavno "lose" postavljen..tj. NAMJERNO je tak postavljen da ispada krivo (ko onaj di Gaja, Raja i Vlaja idu na pizzu, svaki da 10kn, racun je 27 itd...)... trenutak u kojem on zakljuci da je subota onda zadnji moguci dan jer je nedelja otpala...krivi zakljucak..nedjelja je i dalje zadnji moguci dan.. mogo sam pocet od ponedeljka i tako ANALOGNO (!!) do nedjelje Smile

Pa ovo nije baš tako banalno. Možda da ispravim pokoji tipfeler i izbacim komentare. (Sorry Tinci, čovjek ima pravo. Ovako je literarno uzbudljivije Wink , ali možda nejasno). Dakle, ako netko nije shvatio (a želi shvatiti) neka pročita "skraćenu verziju":
Tinci (vise manje ovo) (napisa):
Zatvorili su covjeka u zatvor u nedjelju. Rekli su mu ovo:
1. Objesit cemo te iduci tjedan, dakle u pon, uto, sri, cet, pet, sub ili ned.
2. Ti ces saznati kada cemo te objesiti tek taj dan ujutro u 7 sati. (Ti neces ni trenutak prije znati koji dan cemo te objesiti.)

E sad, kako on razmislja?
Ako me ne objese u prvih sest dana, ja cu vec u nedjelju ujutro prije 7h ZNATI da ce me objesiti u nedjelju, a to ne moze. (Dakle, zadnji dan me nikako ne mogu ubiti jer cu znati!)
Ali onda je subota zadnji dan koji dolazi u obzir pa onda analogno mogu zakljuciti da me ne mogu ni u subotu ubiti!
I tako dalje, zakljucio jos pet puta. Ne mogu me ubiti niti jedan dan!

I dodjose Oni u srijedu i ubise ga.

U cemu je greska?




Zadnja promjena: vjekovac; 20:54 čet, 12. 5. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:53 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Re: Paradoks? (E, Krcko, vidi ovo) Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"]Pa ovo nije baš tako banalno. Možda da ispravim pokoji tipfeler i izbacim komentare. (Sorry Tinci, čovjek ima pravo. Ovako je literarno uzbudljivije :wink: , ali možda nejasno). [/quote]
Ma znam da nije to TO al rekoh samo da mi tako izgleda :)
vjekovac (napisa):
Pa ovo nije baš tako banalno. Možda da ispravim pokoji tipfeler i izbacim komentare. (Sorry Tinci, čovjek ima pravo. Ovako je literarno uzbudljivije Wink , ali možda nejasno).

Ma znam da nije to TO al rekoh samo da mi tako izgleda Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:11 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, vjekovce, sto skrati verziju.
Zadovoljna sam s tvojom ekstrakcijom :D

Ja sam se bas zanijela i nikako to nisam htjela napisati koncizno i jasno, bas je super sto si to ucinio umjesto mene.
(I svidja mi se sto si ostavio 'I dodjose Oni u srijedu i ubise ga.' taj dio je najbolji :wink: )

E sad da vas vidimo (vi ljudi u skupu koji je singlton). Sad se ne mozete izgovarati na previse digresija he he :lol:

Denzil, lose je to. Probaj bolje. Mozes ti to, samo imaj vjere u zadatak, nemoj misliti da je nesto bezveze.
Hvala, vjekovce, sto skrati verziju.
Zadovoljna sam s tvojom ekstrakcijom Very Happy

Ja sam se bas zanijela i nikako to nisam htjela napisati koncizno i jasno, bas je super sto si to ucinio umjesto mene.
(I svidja mi se sto si ostavio 'I dodjose Oni u srijedu i ubise ga.' taj dio je najbolji Wink )

E sad da vas vidimo (vi ljudi u skupu koji je singlton). Sad se ne mozete izgovarati na previse digresija he he Laughing

Denzil, lose je to. Probaj bolje. Mozes ti to, samo imaj vjere u zadatak, nemoj misliti da je nesto bezveze.




Zadnja promjena: Tinci; 21:47 pet, 13. 5. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
Denzil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 04. 2005. (09:35:09)
Postovi: (30)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:31 čet, 12. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tinci"]Denzil, lose je to. Probaj bolje. Mozes ti to, samo imaj vjere u zadatak, nemoj misliti da je nesto bezveze.[/quote]
ha ha, samo me nemoj pokusat motivirat kao na "himen" forumu :)
nemam ti ja volje za to..ja samo volim komentirat :)
Tinci (napisa):
Denzil, lose je to. Probaj bolje. Mozes ti to, samo imaj vjere u zadatak, nemoj misliti da je nesto bezveze.

ha ha, samo me nemoj pokusat motivirat kao na "himen" forumu Smile
nemam ti ja volje za to..ja samo volim komentirat Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:56 sub, 14. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, vidim da je zapelo pa da dam koji hint, ja sam o ovome svojedobno puno razmisljala :-k pa :shock: a onda i :boliglava:

:idea: Zapitajte se da li je bitno za mozgalicu da bude bas sedam dana. Da li se stvar mijenja kad promijenimo broj dana i gledamo novu mozgalicu s npr. sest ili cetiri dana?
:!: I zapitajte se zasto je ovo dobar hint.

:faca: Sta ces, mora covjek olaksat mozgalicu kad ste se tako ulijenili

A ti, Denzic, evo ti e-motivacija :cmok:

Evo, zeljno iscekujem ne moj post, hajde :jaje:
Evo, vidim da je zapelo pa da dam koji hint, ja sam o ovome svojedobno puno razmisljala Think pa Shocked a onda i Boli glava

Idea Zapitajte se da li je bitno za mozgalicu da bude bas sedam dana. Da li se stvar mijenja kad promijenimo broj dana i gledamo novu mozgalicu s npr. sest ili cetiri dana?
Exclamation I zapitajte se zasto je ovo dobar hint.

Ja sam faca Sta ces, mora covjek olaksat mozgalicu kad ste se tako ulijenili

A ti, Denzic, evo ti e-motivacija Cmok!

Evo, zeljno iscekujem ne moj post, hajde Jaje na... smajlija


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
ways
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2004. (18:15:55)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:18 sub, 14. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa zar zatvorenik nije shvatio da ga nece ubiti pa posto neocekuje da ga ubiju on nezna kad ce ga ubiti slijedi da ga mogu ubiti bilo koji dan :lol:
Pa zar zatvorenik nije shvatio da ga nece ubiti pa posto neocekuje da ga ubiju on nezna kad ce ga ubiti slijedi da ga mogu ubiti bilo koji dan Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Tinci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (16:12:02)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:47 sub, 14. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, o hvala ti na postu, ju mejd mi hepi :D

Pa da, u tome i je stvar, on krece od pretpostavke da ce ga ubiti i onda zakljucivanjem dodje do toga da ga nece ubiti a to se kosi sa pocetnom pretpostavkom. Hm, nesto tu smrdi a nije administrator (on mirisi kao ruza u proljece :D ) Gdje je tocno greska?

Na pravom si putu, ne kao :mrav: koji samo komentira :D
Hvala, o hvala ti na postu, ju mejd mi hepi Very Happy

Pa da, u tome i je stvar, on krece od pretpostavke da ce ga ubiti i onda zakljucivanjem dodje do toga da ga nece ubiti a to se kosi sa pocetnom pretpostavkom. Hm, nesto tu smrdi a nije administrator (on mirisi kao ruza u proljece Very Happy ) Gdje je tocno greska?

Na pravom si putu, ne kao Mrav koji samo komentira Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan