Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Web stranica od programiranja C???
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Spawn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 05. 2005. (20:57:45)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:02 pon, 23. 5. 2005    Naslov: Web stranica od programiranja C??? Citirajte i odgovorite

Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'cromath' (61) in /srv/web/www/hr/nastava/c/functions.php on line 11
MySQL error: Can't connect to MySQL server on 'cromath' (61)

Mislim sramota da od svih webova od kolegija baš od programiranja vraća ovu poruku...a meni trebaju stari kolokviji :(

Kad bi to moglo proradit???
Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'cromath' (61) in /srv/web/www/hr/nastava/c/functions.php on line 11
MySQL error: Can't connect to MySQL server on 'cromath' (61)

Mislim sramota da od svih webova od kolegija baš od programiranja vraća ovu poruku...a meni trebaju stari kolokviji Sad

Kad bi to moglo proradit???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:29 uto, 24. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije do nas, nego do sistemaca [ [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=29397#29397]clicky[/url] ], tako da ti ne mogu odgovoriti na pitanje kad ce to proraditi. :(

Pitaj u skriptarnici i fotokopiraoni (onoj prema autobusnoj stanici). 8)

Proslogodisnji drugi kolokvij je jos uvijek dostupan [url=http://student.math.hr/~vsego/c2004_kolokvij_2.zip]ovdje[/url]. :D
Nije do nas, nego do sistemaca [ clicky ], tako da ti ne mogu odgovoriti na pitanje kad ce to proraditi. Sad

Pitaj u skriptarnici i fotokopiraoni (onoj prema autobusnoj stanici). Cool

Proslogodisnji drugi kolokvij je jos uvijek dostupan ovdje. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
OnkelTom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 05. 2005. (10:25:32)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: /home/homer

PostPostano: 10:34 uto, 24. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm da a ja htio pogledat kad je slijedeći kolokvij, al izgleda 0 bodova. Daklem dal' mi može netko otkrit datum slijedećeg kolokvija ?
Hm da a ja htio pogledat kad je slijedeći kolokvij, al izgleda 0 bodova. Daklem dal' mi može netko otkrit datum slijedećeg kolokvija ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 12:56 uto, 24. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

u ponedjeljak
u ponedjeljak


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
OnkelTom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 05. 2005. (10:25:32)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: /home/homer

PostPostano: 19:41 uto, 24. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

zahvaljujem. A zna li možd neko koje gradivo sve gradivo ide u ovaj kolokvij ?
zahvaljujem. A zna li možd neko koje gradivo sve gradivo ide u ovaj kolokvij ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 2:11 sri, 25. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da to bi bilo zgodno znat....tj. da li ce recimo sliciti proslogodisjnem, opcenito tipove zadataka... da znamo na sto obratiti paznju... :))

jasna stvar da ako sve znamo da nece bit problema, ali ako ne znamo bas sve...... :)) a opet ocemo puno puno bodova??.. :))
da to bi bilo zgodno znat....tj. da li ce recimo sliciti proslogodisjnem, opcenito tipove zadataka... da znamo na sto obratiti paznju... :))

jasna stvar da ako sve znamo da nece bit problema, ali ako ne znamo bas sve...... :)) a opet ocemo puno puno bodova??.. :))



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:04 sri, 25. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gradivo: ono koje smo obradili do sada (tj. koje cemo obraditi do kolokvija): nizovi, pointeri, stringovi, rekurzije, liste. 8) Jasno, gradivo prvog kolokvija je i dalje korisna stvar, s obzirom da je tesko pisati programe ako ne znate osnovne petlje. :P

Btw, ako nekome trebaju stari kolokviji: [url]http://web.math.hr/nastava/c/kolokviji/[/url] :D

P.S. Slicnost s nekim drugim (npr. proslogodisnjim) kolokvijem je subjektivna stvar, pa se necu upustati u takve procjene... :|
Gradivo: ono koje smo obradili do sada (tj. koje cemo obraditi do kolokvija): nizovi, pointeri, stringovi, rekurzije, liste. Cool Jasno, gradivo prvog kolokvija je i dalje korisna stvar, s obzirom da je tesko pisati programe ako ne znate osnovne petlje. Razz

Btw, ako nekome trebaju stari kolokviji: http://web.math.hr/nastava/c/kolokviji/ Very Happy

P.S. Slicnost s nekim drugim (npr. proslogodisnjim) kolokvijem je subjektivna stvar, pa se necu upustati u takve procjene... Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 17:16 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Re: Web stranica od programiranja C??? Citirajte i odgovorite

[quote="Spawn"]Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'cromath' (61) in /srv/web/www/hr/nastava/c/functions.php on line 11
MySQL error: Can't connect to MySQL server on 'cromath' (61)



Kad bi to moglo proradit???[/quote]


zasto opet web stranica ne radi???????? :cry: :oops: :roll:
Spawn (napisa):
Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'cromath' (61) in /srv/web/www/hr/nastava/c/functions.php on line 11
MySQL error: Can't connect to MySQL server on 'cromath' (61)



Kad bi to moglo proradit???



zasto opet web stranica ne radi???????? Crying or Very sad Embarassed Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan