Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Help!! Problem s FTP-om..
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
acakarun
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (07:47:27)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:05 čet, 26. 5. 2005    Naslov: Help!! Problem s FTP-om.. Citirajte i odgovorite

Kad se od doma spajam na FTP nakon što mi prihvati lozinku nakon nekoliko minuta mi se pojavi "FTP Folder Eror"...I tako već nekoliko dana.Jel netko zna kako mi pomoći?? (alternativa je naravno otići na fax i sve to od tamo napraviti) Je li možda stvar u mom kompu?? (pre malo memorije il neš drugo). :cry: :x
Kad se od doma spajam na FTP nakon što mi prihvati lozinku nakon nekoliko minuta mi se pojavi "FTP Folder Eror"...I tako već nekoliko dana.Jel netko zna kako mi pomoći?? (alternativa je naravno otići na fax i sve to od tamo napraviti) Je li možda stvar u mom kompu?? (pre malo memorije il neš drugo). Crying or Very sad Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:44 čet, 26. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se spajas preko WinExplorera, pogledaj malo po Forumu. :roll: Ako ne, s cime se spajas? :-k FTP Explorerom ili...? :-k

Mozda je problem u tvom accountu, ali ne vjerujem da je tvoja mashina doma problem... 8)
Ako se spajas preko WinExplorera, pogledaj malo po Forumu. Rolling Eyes Ako ne, s cime se spajas? Think FTP Explorerom ili...? Think

Mozda je problem u tvom accountu, ali ne vjerujem da je tvoja mashina doma problem... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
acakarun
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (07:47:27)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:34 pet, 27. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da spajam se preko WinExplorera...Al isto tako mislim da je nekakav problem s mojim accountom.Naime poruke u mailu ne mogu brisati jer mi isto tako javlja pogrešku, pa mi je asistentica A.Radovčić kod koje idem na vježbe rekla da mi je account prepunjen, da sam prešla tu određenu kvotu i da bi trebala nešto napravit sa stranicom...Jer je izgleda prevelika.Ma bilo bi najbolje da ja to sve lijepo napravim na faxu, skratit ću i sebi i vama muke.Svejedno thanx :) :!:
Da spajam se preko WinExplorera...Al isto tako mislim da je nekakav problem s mojim accountom.Naime poruke u mailu ne mogu brisati jer mi isto tako javlja pogrešku, pa mi je asistentica A.Radovčić kod koje idem na vježbe rekla da mi je account prepunjen, da sam prešla tu određenu kvotu i da bi trebala nešto napravit sa stranicom...Jer je izgleda prevelika.Ma bilo bi najbolje da ja to sve lijepo napravim na faxu, skratit ću i sebi i vama muke.Svejedno thanx Smile Exclamation


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:10 pet, 27. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odi na [url=http://web.math.hr/~vsego/rp2p/]sluzbenu stranicu kolegija[/url], posjeti stranicu FTP Explorera i skini ga od tamo. :) Kad se s tim spojis (upute imas [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=4095]ovdje[/url]), obrisi visak. 8)

FTP Explorer je, generalno, bolji za FTP od WinExplorera. :D Na zalost, kad smo spremali vjezbe, nismo znali da ce biti [b]toliko[/b] problema s WinExplorerom, pa smo ga izabrali jer s time vec znate raditi. :(
Odi na sluzbenu stranicu kolegija, posjeti stranicu FTP Explorera i skini ga od tamo. Smile Kad se s tim spojis (upute imas ovdje), obrisi visak. Cool

FTP Explorer je, generalno, bolji za FTP od WinExplorera. Very Happy Na zalost, kad smo spremali vjezbe, nismo znali da ce biti toliko problema s WinExplorerom, pa smo ga izabrali jer s time vec znate raditi. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan