Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Problemi na studentu

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 22:10 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Problemi na studentu Citirajte i odgovorite

Ne znam za druge , ali ja imam problema prilikom spajanja(FTP) na student i skidanja pošte . Ne mogu skinuti poštu već nekoliko dana .Što se događa ?Kome se mogu obratiti ?

Hvala !
Ne znam za druge , ali ja imam problema prilikom spajanja(FTP) na student i skidanja pošte . Ne mogu skinuti poštu već nekoliko dana .Što se događa ?Kome se mogu obratiti ?

Hvala !


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:34 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Re: Problemi na studentu Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Što se događa ?Kome se mogu obratiti ?[/quote]

Ne znam sto se dogadja, al redoslijed obracanja bio bi ovaj...

1. Demosi u praktikumu

2. Netko od sistemaca u RC-u

3. Voditeljica RC-a (doc. Nogo)

Ako na bilo kojem koraku dobijes zadovoljavajuci odgovor onda STOP.
Anonymous (napisa):
Što se događa ?Kome se mogu obratiti ?


Ne znam sto se dogadja, al redoslijed obracanja bio bi ovaj...

1. Demosi u praktikumu

2. Netko od sistemaca u RC-u

3. Voditeljica RC-a (doc. Nogo)

Ako na bilo kojem koraku dobijes zadovoljavajuci odgovor onda STOP.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivanx
Gost





PostPostano: 23:31 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Re: Problemi na studentu Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="Anonymous"]Što se događa ?Kome se mogu obratiti ?[/quote]

Ne znam sto se dogadja, al redoslijed obracanja bio bi ovaj...

1. Demosi u praktikumu

2. Netko od sistemaca u RC-u

3. Voditeljica RC-a (doc. Nogo)

Ako na bilo kojem koraku dobijes zadovoljavajuci odgovor onda STOP.[/quote]
Moj savjet je da preskočiš korak jedan i odeš na tri .Na koraku jedan češ po običaju dobiti samo bljedi tupi pogled naših uvijek tako ljubaznih i spremnih za pomoć demosa .Ti ljudi su se grozno umislili .Ponašaju se ko da je praktikum njihovo osobno igralište .
Na koraku tri iz osobnog iskustva mogu reći da češ odmah dobiti odgovor .Pošalji mail .(e-mail adresa nisam siguran rc@math.hr)
krcko (napisa):
Anonymous (napisa):
Što se događa ?Kome se mogu obratiti ?


Ne znam sto se dogadja, al redoslijed obracanja bio bi ovaj...

1. Demosi u praktikumu

2. Netko od sistemaca u RC-u

3. Voditeljica RC-a (doc. Nogo)

Ako na bilo kojem koraku dobijes zadovoljavajuci odgovor onda STOP.

Moj savjet je da preskočiš korak jedan i odeš na tri .Na koraku jedan češ po običaju dobiti samo bljedi tupi pogled naših uvijek tako ljubaznih i spremnih za pomoć demosa .Ti ljudi su se grozno umislili .Ponašaju se ko da je praktikum njihovo osobno igralište .
Na koraku tri iz osobnog iskustva mogu reći da češ odmah dobiti odgovor .Pošalji mail .(e-mail adresa nisam siguran rc@math.hr)


[Vrh]
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:37 uto, 25. 3. 2003    Naslov: Re: Problemi na studentu Citirajte i odgovorite

[quote="Ivanx"](e-mail adresa nisam siguran rc@math.hr)[/quote]

Adresa je tocna (nalazi se i na glavnoj stranici www.math.hr :D )
Ivanx (napisa):
(e-mail adresa nisam siguran rc@math.hr)


Adresa je tocna (nalazi se i na glavnoj stranici www.math.hr Very Happy )



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
jaglac
Gost





PostPostano: 0:51 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ko nadgledava rad demosa ?Odgovaraju li ti ljudi nekome ?I konačno pitanje za milion kuna je :Postoji li demos nad svim demosima ?
Ko nadgledava rad demosa ?Odgovaraju li ti ljudi nekome ?I konačno pitanje za milion kuna je :Postoji li demos nad svim demosima ?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 8:03 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaglac"]Ko nadgledava rad demosa ?Odgovaraju li ti ljudi nekome ?I konačno pitanje za milion kuna je :Postoji li demos nad svim demosima ?[/quote]

Mislim da demose nadgleda sef(ica) RCa, ali nisam siguran (mozda se promijenilo od kad sam ja bio demos :|).

Ne, ne postoji demos nad svim demosima. Oni su svi jednaki... :)

[quote="Ivanx"]Moj savjet je da preskočiš korak jedan i odeš na tri .Na koraku jedan češ po običaju dobiti samo bljedi tupi pogled naših uvijek tako ljubaznih i spremnih za pomoć demosa .Ti ljudi su se grozno umislili .Ponašaju se ko da je praktikum njihovo osobno igralište.[/quote]

Problem s demosima je uvijek bio taj da nitko ne ulaze prigovore ako nesto ne valja, nego se samo prigovara po tiho. Sada imate mail adresu, pa recite sto imate! :D
jaglac (napisa):
Ko nadgledava rad demosa ?Odgovaraju li ti ljudi nekome ?I konačno pitanje za milion kuna je :Postoji li demos nad svim demosima ?


Mislim da demose nadgleda sef(ica) RCa, ali nisam siguran (mozda se promijenilo od kad sam ja bio demos Neutral).

Ne, ne postoji demos nad svim demosima. Oni su svi jednaki... Smile

Ivanx (napisa):
Moj savjet je da preskočiš korak jedan i odeš na tri .Na koraku jedan češ po običaju dobiti samo bljedi tupi pogled naših uvijek tako ljubaznih i spremnih za pomoć demosa .Ti ljudi su se grozno umislili .Ponašaju se ko da je praktikum njihovo osobno igralište.


Problem s demosima je uvijek bio taj da nitko ne ulaze prigovore ako nesto ne valja, nego se samo prigovara po tiho. Sada imate mail adresu, pa recite sto imate! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vlatko
Gost





PostPostano: 9:12 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sego seres mnogo se ljudi bunilo i protiv mene i protiv ostatka svijeta ali nitko nam nemoze nista. A i placa je ok za to sto se stalno igramo.Sego dok si ti bio demos isto sti dobiao placu za nista
Sego seres mnogo se ljudi bunilo i protiv mene i protiv ostatka svijeta ali nitko nam nemoze nista. A i placa je ok za to sto se stalno igramo.Sego dok si ti bio demos isto sti dobiao placu za nista


[Vrh]
jaglac
Gost





PostPostano: 10:56 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vlatko"]Sego seres mnogo se ljudi bunilo i protiv mene i protiv ostatka svijeta ali nitko nam nemoze nista. [/quote]

E to ćemo još vidjeti !!!!!
Zaključni praktikumi i to kad ljudima najviše trebaju , jer završavaju programe .Sav toner potrošite na printanje vaših gluposti .
Sustić se vas čvrsta ruka doc. Nogo kad ja počnem sa prigovorima .
Vlatko (napisa):
Sego seres mnogo se ljudi bunilo i protiv mene i protiv ostatka svijeta ali nitko nam nemoze nista.


E to ćemo još vidjeti !!!!!
Zaključni praktikumi i to kad ljudima najviše trebaju , jer završavaju programe .Sav toner potrošite na printanje vaših gluposti .
Sustić se vas čvrsta ruka doc. Nogo kad ja počnem sa prigovorima .


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:44 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vlatko"]Sego seres mnogo se ljudi bunilo i protiv mene i protiv ostatka svijeta ali nitko nam nemoze nista. A i placa je ok za to sto se stalno igramo.Sego dok si ti bio demos isto sti dobiao placu za nista[/quote]

Za pocetak, pazi na rijecnik. Ne moras svima na Forumu pokazivati da te cak ni šuma nije odgojila. :x

Sto se tice demonstratorske place, meni se nedolazenje ne moze predbacivati. Praktikum je u mojim terminima rijetko bio zatvoren (ako nisam mogao doci, Ruzica bi me mijenjala, kao i ja nju). Kad bi se i desilo da je zatvoren, ostavio bih obavijest.

I tada, kao i danas, ljudi su pitali [i]Sto se radi kad nema demosa?[/i] Odgovor je uvijek bio [i]Prigovara se sefu (sefici) RCa.[/i] Na to bi studenti zakljucili da nece, da im je neugodno i sl.

Inace, lijepo od tebe sto si napismeno priznao da primas placu "[i]za nista[/i]". :P

Za ostale ovdje: stoji i to da je demontratorska placa mala, pa je jako malo zainteresiranih. To postojece demose cini [b]donekle[/b] nedodirljivima. Ipak, jedne godine je prof. Manger (sadasnji v.d. Dekan) srezao placu onima koji nisu dolazili, pa je iducih par mjeseci otvorenost praktikuma bila podnosljiva. :roll:
Vlatko (napisa):
Sego seres mnogo se ljudi bunilo i protiv mene i protiv ostatka svijeta ali nitko nam nemoze nista. A i placa je ok za to sto se stalno igramo.Sego dok si ti bio demos isto sti dobiao placu za nista


Za pocetak, pazi na rijecnik. Ne moras svima na Forumu pokazivati da te cak ni šuma nije odgojila. Mad

Sto se tice demonstratorske place, meni se nedolazenje ne moze predbacivati. Praktikum je u mojim terminima rijetko bio zatvoren (ako nisam mogao doci, Ruzica bi me mijenjala, kao i ja nju). Kad bi se i desilo da je zatvoren, ostavio bih obavijest.

I tada, kao i danas, ljudi su pitali Sto se radi kad nema demosa? Odgovor je uvijek bio Prigovara se sefu (sefici) RCa. Na to bi studenti zakljucili da nece, da im je neugodno i sl.

Inace, lijepo od tebe sto si napismeno priznao da primas placu "za nista". Razz

Za ostale ovdje: stoji i to da je demontratorska placa mala, pa je jako malo zainteresiranih. To postojece demose cini donekle nedodirljivima. Ipak, jedne godine je prof. Manger (sadasnji v.d. Dekan) srezao placu onima koji nisu dolazili, pa je iducih par mjeseci otvorenost praktikuma bila podnosljiva. Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:08 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Za ostale ovdje: stoji i to da je demontratorska placa mala, pa je jako malo zainteresiranih. To postojece demose cini [b]donekle[/b] nedodirljivima. Ipak, jedne godine je prof. Manger (sadasnji v.d. Dekan) srezao placu onima koji nisu dolazili, pa je iducih par mjeseci otvorenost praktikuma bila podnosljiva. :roll:[/quote]

sto kao demos moras znati i tko moze biti demos?
i kome se mozes javiti za biti demos?
i nagradno: da li mozes birati praktikum? (vrijeme mi se cini da mozes)

i dal postoji kbounce (il nes analogno) u praktikumu u prizemlju i dal se demos smije igrati? :wink:


jao, previse pitanja... al mi zvuci simpaticno... pa da pitam onoga tko bi mogao znati... :wink:
a mozda i jos koga zanima...
vsego (napisa):
Za ostale ovdje: stoji i to da je demontratorska placa mala, pa je jako malo zainteresiranih. To postojece demose cini donekle nedodirljivima. Ipak, jedne godine je prof. Manger (sadasnji v.d. Dekan) srezao placu onima koji nisu dolazili, pa je iducih par mjeseci otvorenost praktikuma bila podnosljiva. Rolling Eyes


sto kao demos moras znati i tko moze biti demos?
i kome se mozes javiti za biti demos?
i nagradno: da li mozes birati praktikum? (vrijeme mi se cini da mozes)

i dal postoji kbounce (il nes analogno) u praktikumu u prizemlju i dal se demos smije igrati? Wink


jao, previse pitanja... al mi zvuci simpaticno... pa da pitam onoga tko bi mogao znati... Wink
a mozda i jos koga zanima...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:35 sri, 26. 3. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]sto kao demos moras znati[/quote]

Nista. :) Ma, predvidjeno je da demos kao pomaze ljudima koji postave pitanja, pa se preporuca da demosi znaju gradivo kolegija koji se u doticnom praktikumu polazu. :? Ne znam koliko se to provodi u praksi (niti koliko je izvedivo). :roll: Ja svojedobno nisam znao Kejs Jurdon (kako god se to pisalo ;))... :oops:

[quote="Nesi"]tko moze biti demos?[/quote]

Mislim da je jedino formalno ogranicenje da si student druge godine. Vise pitati osobu iz iduceg odgovora... ;)

[quote="Nesi"]i kome se mozes javiti za biti demos?[/quote]

Sefu demosa. U moje doba je to bio sef RCa, pa pretpostavljam da je to i danas. Neka me netko od demosa ispravi ako nije... :)

[quote="Nesi"]i nagradno: da li mozes birati praktikum? (vrijeme mi se cini da mozes)[/quote]

Mozes. I praktikum i vrijeme... :)

[quote="Nesi"]i dal postoji kbounce (il nes analogno) u praktikumu u prizemlju i dal se demos smije igrati? :wink:[/quote]

Koliko znam, nema. Ali treba pitati tamosnje demose :mrgreen: ili provjeriti da li postoji za HP-UIX. :? Ili pitati ekipu u RCu... :)
Nesi (napisa):
sto kao demos moras znati


Nista. Smile Ma, predvidjeno je da demos kao pomaze ljudima koji postave pitanja, pa se preporuca da demosi znaju gradivo kolegija koji se u doticnom praktikumu polazu. Confused Ne znam koliko se to provodi u praksi (niti koliko je izvedivo). Rolling Eyes Ja svojedobno nisam znao Kejs Jurdon (kako god se to pisalo Wink)... Embarassed

Nesi (napisa):
tko moze biti demos?


Mislim da je jedino formalno ogranicenje da si student druge godine. Vise pitati osobu iz iduceg odgovora... Wink

Nesi (napisa):
i kome se mozes javiti za biti demos?


Sefu demosa. U moje doba je to bio sef RCa, pa pretpostavljam da je to i danas. Neka me netko od demosa ispravi ako nije... Smile

Nesi (napisa):
i nagradno: da li mozes birati praktikum? (vrijeme mi se cini da mozes)


Mozes. I praktikum i vrijeme... Smile

Nesi (napisa):
i dal postoji kbounce (il nes analogno) u praktikumu u prizemlju i dal se demos smije igrati? Wink


Koliko znam, nema. Ali treba pitati tamosnje demose Mr. Green ili provjeriti da li postoji za HP-UIX. Confused Ili pitati ekipu u RCu... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan