Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Šokantna vijest...
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 8:27 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam jos stigao procitati sto se tamo pisalo, ali moglo bi biti od interesa:

Forum pomlatka HMD-a, slican topic kao i ovaj:
http://playmath.skolstvo.t-com.hr/forum/index.php?action=vthread&forum=10&topic=56
Nisam jos stigao procitati sto se tamo pisalo, ali moglo bi biti od interesa:

Forum pomlatka HMD-a, slican topic kao i ovaj:
http://playmath.skolstvo.t-com.hr/forum/index.php?action=vthread&forum=10&topic=56



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 9:47 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"][quote="bnikola"]A sada: [url=http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285F2863285E2863285A28582858285D2863288B2893286328632859285C285D285E285A285E28632863286328592863Y]Novi list[/url], ovo je mene ostavilo bez teksta! Objavljeno je ime i prezime! Grozno!
I sto se tice korektnosti novinara, vjerujte mi da sam se uvjerio da ce novinar napisati puno toga ako je prica dovoljno zanimljiva i ako je dovoljno novaca u igri! Tko zna sto moze biti u pozadini price.[/quote]
Dakle, ne radi se o kazetama nego o zapisima na kompjuteru?

P.S. - radi se o 17-godišnjacima a u Glasu Slavonije piše ovo:
http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=8&ID_VIJESTI=41927

[quote="Glas Slavonije"]Još je uvijek svjež slučaj 36-godišnje učiteljice koja je imala klasični spolni odnos sa svojim 14-godišnjim učenikom. To nije išlo pod kazneno djelo pedofilije, jer je učenik imao punih 14 godina, što znači da je formalno-pravno prestao biti dijete.[/quote][/quote]
[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Forum pomlatka HMD-a, slican topic kao i ovaj:
http://playmath.skolstvo.t-com.hr/forum/index.php?action=vthread&forum=10&topic=56[/quote]

Svi članci su puni indicija, "navodnih" događaja, pa čak i poistovjećivanjima s prošlim slučajima koji su već bili na sudu i za koje je donesena pravomoćna presuda. To sve skupa uz otkrivanje punog imena stvarno nije u redu. Pa i da se radi o nakoj otprije poznatoj ličnosti (pa čak možda i na zlu glasu) to je dotičnim novinarima nije na čast i [b]nadam se[/b]da je neprofesionalno i neetički.

BTW Jeste vidli da su u [i]Glasu Slavonije[/i] ubacili fotogtafiju
zgrade Fizike.
Ivančica (napisa):
bnikola (napisa):
A sada: Novi list, ovo je mene ostavilo bez teksta! Objavljeno je ime i prezime! Grozno!
I sto se tice korektnosti novinara, vjerujte mi da sam se uvjerio da ce novinar napisati puno toga ako je prica dovoljno zanimljiva i ako je dovoljno novaca u igri! Tko zna sto moze biti u pozadini price.

Dakle, ne radi se o kazetama nego o zapisima na kompjuteru?

P.S. - radi se o 17-godišnjacima a u Glasu Slavonije piše ovo:
http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=8&ID_VIJESTI=41927

Glas Slavonije (napisa):
Još je uvijek svjež slučaj 36-godišnje učiteljice koja je imala klasični spolni odnos sa svojim 14-godišnjim učenikom. To nije išlo pod kazneno djelo pedofilije, jer je učenik imao punih 14 godina, što znači da je formalno-pravno prestao biti dijete.

ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Forum pomlatka HMD-a, slican topic kao i ovaj:
http://playmath.skolstvo.t-com.hr/forum/index.php?action=vthread&forum=10&topic=56


Svi članci su puni indicija, "navodnih" događaja, pa čak i poistovjećivanjima s prošlim slučajima koji su već bili na sudu i za koje je donesena pravomoćna presuda. To sve skupa uz otkrivanje punog imena stvarno nije u redu. Pa i da se radi o nakoj otprije poznatoj ličnosti (pa čak možda i na zlu glasu) to je dotičnim novinarima nije na čast i nadam seda je neprofesionalno i neetički.

BTW Jeste vidli da su u Glasu Slavonije ubacili fotogtafiju
zgrade Fizike.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:52 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Student ne zna na ispitu i prof (bilo koji) ga zeli srusiti; student kaze "[i]Srusite me i ide prijava za sex. napastovanje![/i]"; jasno, profesor ne zeli nepotrebnu ljagu (iako [b]zna[/b] da nije kriv) i pusta studenta...[/quote]


moram priznati da me ovo malo zasmetalo... zasto pobogu svi nemajju ispite kao i prof. Ungar... javne kako i pise po zakonu...
to se u takvim uvjetima nikako ne moze dogoditi... dakle sego, to pada u vodu... jer svatko normalan ne bi nakon toga drzao nista drugo do javne ispite...

barem ja tako rezoniram...
vsego (napisa):
Student ne zna na ispitu i prof (bilo koji) ga zeli srusiti; student kaze "Srusite me i ide prijava za sex. napastovanje!"; jasno, profesor ne zeli nepotrebnu ljagu (iako zna da nije kriv) i pusta studenta...



moram priznati da me ovo malo zasmetalo... zasto pobogu svi nemajju ispite kao i prof. Ungar... javne kako i pise po zakonu...
to se u takvim uvjetima nikako ne moze dogoditi... dakle sego, to pada u vodu... jer svatko normalan ne bi nakon toga drzao nista drugo do javne ispite...

barem ja tako rezoniram...



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:40 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gogs"][quote="vsego"]Student ne zna na ispitu i prof (bilo koji) ga zeli srusiti; student kaze "[i]Srusite me i ide prijava za sex. napastovanje![/i]"; jasno, profesor ne zeli nepotrebnu ljagu (iako [b]zna[/b] da nije kriv) i pusta studenta...[/quote]
moram priznati da me ovo malo zasmetalo... zasto pobogu svi nemajju ispite kao i prof. Ungar... javne kako i pise po zakonu...[/quote]

AFAIK, imaju. :-s Ne znam ni jednog kolegu koji brani prisustvovanje usmenima, pod uvjetom da "promatraci" ne ometaju ispit. 8) Kod D.V.a imas gomilu studenata u predavaonici; valjda je to dovoljno "javno". :-k

[quote="Gogs"]to se u takvim uvjetima nikako ne moze dogoditi... dakle sego, to pada u vodu... jer svatko normalan ne bi nakon toga drzao nista drugo do javne ispite...[/quote]

No, tko sprjecava studenta da krisom, van ispita (npr. prije ili poslije) prijeti? :-k

Moja prica je [b]jako hipotetska[/b] i s njom zelim pokazati zasto je ovakav javni linč los i kakve sve zloupotrebe moze povuci! :roll: Ne tvrdim da se ovdje desilo ista slicno, niti da doticni je ili nije kriv. :roll:

A zasto su njegovi usmeni bili "posebni"... to bih stvarno volio znati. :) Tako je bilo i kad sam ja bio student, cuo sam jedan (neuvjerljivi) trac i nikad nikakvo objasnjenje... :(

@Ivancica: Zasto bi mu se morao osvecivati student koji je [b]nepravedno[/b] pao na ispitu? :-k Meni se bas cini da bi to radio netko tko nije ni zasluzio prolaz! :prodike:

[b]Opet:[/b] ne tvrdim da mu itko namjesta igru, samo kazem da ne mozete covjeka linčovati na osnovu novinskih clanaka! :grrr: Vec i same kontradikcije govore da su novinarske price cudne... :?

1. Vec spomenuh razlike u izjavama suradnika :|

2. Prijavio ga je 17-godisnjak ili 18-godisnjak? :-k (sitnica, ali ipak kontradikcija u podacima)

3. Prvo su kazete bile pune djece iz onog doma, a sad odjednom nema ni jednog (djeteta iz tog doma). :shock: Stovise, odjednom vise uopce nema djece na kazetama, nego su samo maloljetnici od 16 i 17 godina! :anishock: E, ali jos im se ne zna identitet... pa kako onda znaju starost? :-k Po izgledu?! :rotfl:
Gogs (napisa):
vsego (napisa):
Student ne zna na ispitu i prof (bilo koji) ga zeli srusiti; student kaze "Srusite me i ide prijava za sex. napastovanje!"; jasno, profesor ne zeli nepotrebnu ljagu (iako zna da nije kriv) i pusta studenta...

moram priznati da me ovo malo zasmetalo... zasto pobogu svi nemajju ispite kao i prof. Ungar... javne kako i pise po zakonu...


AFAIK, imaju. Eh? Ne znam ni jednog kolegu koji brani prisustvovanje usmenima, pod uvjetom da "promatraci" ne ometaju ispit. Cool Kod D.V.a imas gomilu studenata u predavaonici; valjda je to dovoljno "javno". Think

Gogs (napisa):
to se u takvim uvjetima nikako ne moze dogoditi... dakle sego, to pada u vodu... jer svatko normalan ne bi nakon toga drzao nista drugo do javne ispite...


No, tko sprjecava studenta da krisom, van ispita (npr. prije ili poslije) prijeti? Think

Moja prica je jako hipotetska i s njom zelim pokazati zasto je ovakav javni linč los i kakve sve zloupotrebe moze povuci! Rolling Eyes Ne tvrdim da se ovdje desilo ista slicno, niti da doticni je ili nije kriv. Rolling Eyes

A zasto su njegovi usmeni bili "posebni"... to bih stvarno volio znati. Smile Tako je bilo i kad sam ja bio student, cuo sam jedan (neuvjerljivi) trac i nikad nikakvo objasnjenje... Sad

@Ivancica: Zasto bi mu se morao osvecivati student koji je nepravedno pao na ispitu? Think Meni se bas cini da bi to radio netko tko nije ni zasluzio prolaz! Drzim prodike

Opet: ne tvrdim da mu itko namjesta igru, samo kazem da ne mozete covjeka linčovati na osnovu novinskih clanaka! Grrrrr.... Vec i same kontradikcije govore da su novinarske price cudne... Confused

1. Vec spomenuh razlike u izjavama suradnika Neutral

2. Prijavio ga je 17-godisnjak ili 18-godisnjak? Think (sitnica, ali ipak kontradikcija u podacima)

3. Prvo su kazete bile pune djece iz onog doma, a sad odjednom nema ni jednog (djeteta iz tog doma). Shocked Stovise, odjednom vise uopce nema djece na kazetama, nego su samo maloljetnici od 16 i 17 godina! Jos jedan shock E, ali jos im se ne zna identitet... pa kako onda znaju starost? Think Po izgledu?! Valjam se po podu od smijeha



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 17:42 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

vsego sve to stoji ali mene brine osnova na koju je sutkinja (mislim) odredila pritvor od mjesec dana! ako uzmemo u obzir da je to akademski covjek (dapace prof.) malo je cudno da bi se bez razloga zatvorilo osobu na mjesec dana!!! ocito postoji neki jako jako dobar razlog!
vsego sve to stoji ali mene brine osnova na koju je sutkinja (mislim) odredila pritvor od mjesec dana! ako uzmemo u obzir da je to akademski covjek (dapace prof.) malo je cudno da bi se bez razloga zatvorilo osobu na mjesec dana!!! ocito postoji neki jako jako dobar razlog!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:38 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]vsego sve to stoji ali mene brine osnova na koju je sutkinja (mislim) odredila pritvor od mjesec dana! ako uzmemo u obzir da je to akademski covjek (dapace prof.) malo je cudno da bi se bez razloga zatvorilo osobu na mjesec dana!!! ocito postoji neki jako jako dobar razlog![/quote]

Postoji: [b]moguci[/b] utjecaj na svjedoke. :| Nista cudno, jer ovdje nitko ne kaze da nije kriv. :prodike: A [b]ako JE kriv[/b], onda je realno ocekivati i nekakav utjecaj na svjedoke (maloljetnike, remember?). 8)
goc9999 (napisa):
vsego sve to stoji ali mene brine osnova na koju je sutkinja (mislim) odredila pritvor od mjesec dana! ako uzmemo u obzir da je to akademski covjek (dapace prof.) malo je cudno da bi se bez razloga zatvorilo osobu na mjesec dana!!! ocito postoji neki jako jako dobar razlog!


Postoji: moguci utjecaj na svjedoke. Neutral Nista cudno, jer ovdje nitko ne kaze da nije kriv. Drzim prodike A ako JE kriv, onda je realno ocekivati i nekakav utjecaj na svjedoke (maloljetnike, remember?). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tonci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2002. (13:46:40)
Postovi: (61)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 3
Lokacija: Split

PostPostano: 20:52 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Objavljeno je ime i prezime! Grozno!
[/quote]

Po hrvatskom kaznenom zakonu, samo osumljicenicima se ne smije otkriti identitet. Jednom kada [i]punoljetna[/i] osoba postane optuzenik (dakle, nakon sto se podigne optuzba, ne nakon sta se osobu osudi), identitet se vise ne taji. Dapace, sudjenja u RH su otvorena za javnost (iznimke su samo ako se radi o drzavnim tajnama i slucajevima od drzavne sigurnosti).
bnikola (napisa):
Objavljeno je ime i prezime! Grozno!


Po hrvatskom kaznenom zakonu, samo osumljicenicima se ne smije otkriti identitet. Jednom kada punoljetna osoba postane optuzenik (dakle, nakon sto se podigne optuzba, ne nakon sta se osobu osudi), identitet se vise ne taji. Dapace, sudjenja u RH su otvorena za javnost (iznimke su samo ako se radi o drzavnim tajnama i slucajevima od drzavne sigurnosti).




Zadnja promjena: Tonci; 12:59 uto, 6. 12. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
azra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 05. 2005. (08:23:56)
Postovi: (89)16
Sarma = la pohva - posuda
28 = 30 - 2

PostPostano: 21:00 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tantun"]
I koliko ja znam (mozda grijesim) ljetne skole su dosada vodile voditeljice, pa bi vec naslov linkanog clanka (sa index-a) bio neistinit.
[/quote]
grijesis. doticni profesor [b]je[/b] vodio ljetne skole, i to dosta dugo, ali prestao je prije 10ak godina, znaci davno prije naseg vremena. ovo je samo mala digresija i ne znam kakve, ako ikakve, veze ima s aktualnim optuzbama, samo mi je zanimljivo kako se lako sire glasine i dezinformacije (prvo po medijima, a onda i po forumu) u oba smjera, ovisno o tome koju tezu treba poduprijeti. jos je zanimljivije kako manje-vise svi ponavljaju jedno te isto (odnosno, jednu od dvije strane) i to o temi o kojoj 'zapravo ne bi trebalo raspravljati nego prepustiti mjerodavnim organima' (oko toga se skoro svi slazu), a vec se tim beskorisnim filozofiranjem, da ne kazem tracanjem, skupilo pristojnih 50ak postova.
pitanje vsegi:u svakom slucaju je pohvalno da je ovaj topic otvoren (sloboda govora i sve to), ali zasto je u dijelu foruma 'Obavezno stivo'?? meni je to malo presugestivno, narocito s obzirom na ono, 'nevin dok se ne dokaze krivnja', a ovako vrlo otvoreno pozivas svakog da se prakticki cim pogleda forum informira o tim, zasad nedokazanim, optuzbama za koje mi kao ne bismo ni smjeli znati...
tantun (napisa):

I koliko ja znam (mozda grijesim) ljetne skole su dosada vodile voditeljice, pa bi vec naslov linkanog clanka (sa index-a) bio neistinit.

grijesis. doticni profesor je vodio ljetne skole, i to dosta dugo, ali prestao je prije 10ak godina, znaci davno prije naseg vremena. ovo je samo mala digresija i ne znam kakve, ako ikakve, veze ima s aktualnim optuzbama, samo mi je zanimljivo kako se lako sire glasine i dezinformacije (prvo po medijima, a onda i po forumu) u oba smjera, ovisno o tome koju tezu treba poduprijeti. jos je zanimljivije kako manje-vise svi ponavljaju jedno te isto (odnosno, jednu od dvije strane) i to o temi o kojoj 'zapravo ne bi trebalo raspravljati nego prepustiti mjerodavnim organima' (oko toga se skoro svi slazu), a vec se tim beskorisnim filozofiranjem, da ne kazem tracanjem, skupilo pristojnih 50ak postova.
pitanje vsegi:u svakom slucaju je pohvalno da je ovaj topic otvoren (sloboda govora i sve to), ali zasto je u dijelu foruma 'Obavezno stivo'?? meni je to malo presugestivno, narocito s obzirom na ono, 'nevin dok se ne dokaze krivnja', a ovako vrlo otvoreno pozivas svakog da se prakticki cim pogleda forum informira o tim, zasad nedokazanim, optuzbama za koje mi kao ne bismo ni smjeli znati...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:31 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="azra"]grijesis. doticni profesor [b]je[/b] vodio ljetne skole, i to dosta dugo, ali prestao je prije 10ak godina, znaci davno prije naseg vremena.[/quote]

Bijah na posljednjoj. :) Da, bilo je to prije puno godina... :djed:

Nista "sumnjivo" nisam tada primijetio... 8)

[quote="azra"]pitanje vsegi:u svakom slucaju je pohvalno da je ovaj topic otvoren (sloboda govora i sve to), ali zasto je u dijelu foruma 'Obavezno stivo'?? meni je to malo presugestivno, narocito s obzirom na ono, 'nevin dok se ne dokaze krivnja', a ovako vrlo otvoreno pozivas svakog da se prakticki cim pogleda forum informira o tim, zasad nedokazanim, optuzbama za koje mi kao ne bismo ni smjeli znati...[/quote]

Nenamjerna greska. 8)

Naime, kad je krenula poplava topica tipa "[i]Vidite ovo[/i]" i link, ovaj topic je otvoren s namjerom da se sprijeci prozivanje, tracanje i slicno. :) Nakon toga je odluceno "dozvoliti" raspravu kakvu sada vidis, a ja sam zaboravio premjestiti. :oops:

Sad cu ja to u [i]Fax. opcenitosti[/i]. 8) Hvala na upozorenju! :)
azra (napisa):
grijesis. doticni profesor je vodio ljetne skole, i to dosta dugo, ali prestao je prije 10ak godina, znaci davno prije naseg vremena.


Bijah na posljednjoj. Smile Da, bilo je to prije puno godina... Sjecam se ja, bilo je to cetr'est pete...

Nista "sumnjivo" nisam tada primijetio... Cool

azra (napisa):
pitanje vsegi:u svakom slucaju je pohvalno da je ovaj topic otvoren (sloboda govora i sve to), ali zasto je u dijelu foruma 'Obavezno stivo'?? meni je to malo presugestivno, narocito s obzirom na ono, 'nevin dok se ne dokaze krivnja', a ovako vrlo otvoreno pozivas svakog da se prakticki cim pogleda forum informira o tim, zasad nedokazanim, optuzbama za koje mi kao ne bismo ni smjeli znati...


Nenamjerna greska. Cool

Naime, kad je krenula poplava topica tipa "Vidite ovo" i link, ovaj topic je otvoren s namjerom da se sprijeci prozivanje, tracanje i slicno. Smile Nakon toga je odluceno "dozvoliti" raspravu kakvu sada vidis, a ja sam zaboravio premjestiti. Embarassed

Sad cu ja to u Fax. opcenitosti. Cool Hvala na upozorenju! Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 22:53 uto, 7. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kaj se mene tice, malo je bez veze tu raspravljat o tom slucaju. Najbolje je pocekat i vidit kako ce se sve to odigrati. Slazem se s izjavom da je u novinama napisano kaj je vec napisano i da je cisto na tebi da to prihvatis ili odbacis. Na vecernjakovim stranicama, gdje se clanak i pojavio u subotu, su bili razliciti komentari. Od ljudi koji su ga branili, do ljudi koji su govorili da bu treba metak u celo, tako da se tu najbolje vidi reakcija javnosti.

evo sto nam vecernji sad ima za reci:
[url]http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/306019/index.do[/url]

Evo jedan slican slucaj od prosle godine i zanima me kako je to zavrsilo:
[url]http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/4783/index.do[/url]

Ljudima nije jasno kako su novinari dosli do podatka o sadrzaju kazeta dok je jos istraga u tjeku. Pa kaj je tak tesko podmitit polciju :shock: Govori mi covijek da su ga ulovili interceptori i trabali ga globiti s 2000kn kazne, a on je njima dao 250kn za janjetinu :D To je bila ona slavna Rijecka patrola za koju citam da jos uvijek nije kaznila ni jednog pocinitelja :D
Kaj se mene tice, malo je bez veze tu raspravljat o tom slucaju. Najbolje je pocekat i vidit kako ce se sve to odigrati. Slazem se s izjavom da je u novinama napisano kaj je vec napisano i da je cisto na tebi da to prihvatis ili odbacis. Na vecernjakovim stranicama, gdje se clanak i pojavio u subotu, su bili razliciti komentari. Od ljudi koji su ga branili, do ljudi koji su govorili da bu treba metak u celo, tako da se tu najbolje vidi reakcija javnosti.

evo sto nam vecernji sad ima za reci:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/306019/index.do

Evo jedan slican slucaj od prosle godine i zanima me kako je to zavrsilo:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/4783/index.do

Ljudima nije jasno kako su novinari dosli do podatka o sadrzaju kazeta dok je jos istraga u tjeku. Pa kaj je tak tesko podmitit polciju Shocked Govori mi covijek da su ga ulovili interceptori i trabali ga globiti s 2000kn kazne, a on je njima dao 250kn za janjetinu Very Happy To je bila ona slavna Rijecka patrola za koju citam da jos uvijek nije kaznila ni jednog pocinitelja Very Happy



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 11:17 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

di se tocno nalazi taj dom Lug????? :cry: :roll: :roll: :roll:
di se tocno nalazi taj dom Lug????? Crying or Very sad Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:09 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

U novinama pise Lug Samoborki...Pa mozda to ima veze sa Samoborom....Ne znam....
P.S.Da li se vec odlucilo na sjednici ko ce ga zamijeniti na Kominatorici i Diskretnoj matematici?
U novinama pise Lug Samoborki...Pa mozda to ima veze sa Samoborom....Ne znam....
P.S.Da li se vec odlucilo na sjednici ko ce ga zamijeniti na Kominatorici i Diskretnoj matematici?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 14:18 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajme pa taj lug je cincek city oni su se tako sami mislim prozvali,ja zivim blizu tog doma i stavrno se moze svatko tamo usetat nije laz mi kad smo bili klinci smo tamo igrali kosarku i nogomet jer imaju super igraliste ....

ajme ne mogu vjerovat da matematicari imaju neke veze s tom djecom ili je imo veze samo taj doticni profesor mislim ne mislim sad na temu pedofilija nego opcenito....



sad sam tek zbunjena jer ta djeca su bas onako cudna ne mislim zbog toga sto su poremeceni ali nisu svi neki su tamo jer nemaju roditelje ali opet su svi cudni a i izolirani su jako od ostale okoline ....

:cry: :roll:
ajme pa taj lug je cincek city oni su se tako sami mislim prozvali,ja zivim blizu tog doma i stavrno se moze svatko tamo usetat nije laz mi kad smo bili klinci smo tamo igrali kosarku i nogomet jer imaju super igraliste ....

ajme ne mogu vjerovat da matematicari imaju neke veze s tom djecom ili je imo veze samo taj doticni profesor mislim ne mislim sad na temu pedofilija nego opcenito....



sad sam tek zbunjena jer ta djeca su bas onako cudna ne mislim zbog toga sto su poremeceni ali nisu svi neki su tamo jer nemaju roditelje ali opet su svi cudni a i izolirani su jako od ostale okoline ....

Crying or Very sad Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 14:22 sri, 8. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hermione"]
P.S.Da li se vec odlucilo na sjednici ko ce ga zamijeniti na Kombinatorici i Diskretnoj matematici?[/quote]

za kombinatoriku pretpostavljam da bi to trebala biti prof Nogo ali za diskretnu neznam......
hermione (napisa):

P.S.Da li se vec odlucilo na sjednici ko ce ga zamijeniti na Kombinatorici i Diskretnoj matematici?


za kombinatoriku pretpostavljam da bi to trebala biti prof Nogo ali za diskretnu neznam......



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanak
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2005. (12:41:11)
Postovi: (1A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:36 čet, 9. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a sto ce biti sa onima koji su ˝proofs˝e preko semestra polagali putem usmenih izlaganja na nastavi? Oni su vec zasluzili ocjenu, a sad ce izvisit???
a sto ce biti sa onima koji su ˝proofs˝e preko semestra polagali putem usmenih izlaganja na nastavi? Oni su vec zasluzili ocjenu, a sad ce izvisit???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:00 čet, 9. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Preporucam da se obratite direktno profesoru koji sada to ispituje i objasnite mu situaciju. 8)
Preporucam da se obratite direktno profesoru koji sada to ispituje i objasnite mu situaciju. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
maveric
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2005. (13:35:05)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:26 čet, 9. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moje mišljenje je jednostavno! Meni kao običnom studentu ništa prof. D. V. ne znači, on je samo netko kod koga sam jednom polagao ispit i tu i tamo na nekoja predavanja išao! Moja precepcija o njemu je prilično površna, što mislim da je i za većinu ovdje i na faksu, malo je onih koji ga znaju osobno. Stoga, ne znam kako možemo izvući zaključke o njegovom privatnom životu, o tome što je radio,gdje,kako i s kim. Meni se živo fučka da li će on ići u rešt ili ne? Ali(hm..uvijek postoji ali), možda su novinari mogli biti malo oprezniji u objavljivanju vijesti, jer očito je teško obitelji D.V.-a kad je pročitala i čula o tome u medijima. Da budem precizniji, nisu smjeli iznjeti u potpunosti sve udruge u kojim je bio član, ili koliko je knjiga napisao i za što, i činjenicu da je bio prof. na PMF-u, jer ne samo da su njegovu familiju označili,već su i cijeli faks označili sa tom etiketom, etiketom PEDOFILIJE. Meni osobno se dogodilo da mi određene osobe podbacaju ovu vijest pod nos, što me užasno smeta jer ja nemam nikakve veze s tim, kao ni ostali studenti na PMF-u.
Mediji su ovako trebali objaviti vijest:

D.V. (57) sveučilišni prof. iz Zagreba optužen za to i to,istraga u tijeku
(bez drugih informacija i tako bi bili svi sretni,čak nitko ne bi ni znao za to,a oni su to objavili kao vijest dana preko cijele stranice i još su stavili sliku)

Toliko od mene!


[color=blue]
Molim Vas da se podsjetite Pravila ponasanja na ovom Forumu i suzdrzite se od psovki svih vrsta, jedna instanca kojih je ispiljena iz ovog posta. :evil:[/color]
Moje mišljenje je jednostavno! Meni kao običnom studentu ništa prof. D. V. ne znači, on je samo netko kod koga sam jednom polagao ispit i tu i tamo na nekoja predavanja išao! Moja precepcija o njemu je prilično površna, što mislim da je i za većinu ovdje i na faksu, malo je onih koji ga znaju osobno. Stoga, ne znam kako možemo izvući zaključke o njegovom privatnom životu, o tome što je radio,gdje,kako i s kim. Meni se živo fučka da li će on ići u rešt ili ne? Ali(hm..uvijek postoji ali), možda su novinari mogli biti malo oprezniji u objavljivanju vijesti, jer očito je teško obitelji D.V.-a kad je pročitala i čula o tome u medijima. Da budem precizniji, nisu smjeli iznjeti u potpunosti sve udruge u kojim je bio član, ili koliko je knjiga napisao i za što, i činjenicu da je bio prof. na PMF-u, jer ne samo da su njegovu familiju označili,već su i cijeli faks označili sa tom etiketom, etiketom PEDOFILIJE. Meni osobno se dogodilo da mi određene osobe podbacaju ovu vijest pod nos, što me užasno smeta jer ja nemam nikakve veze s tim, kao ni ostali studenti na PMF-u.
Mediji su ovako trebali objaviti vijest:

D.V. (57) sveučilišni prof. iz Zagreba optužen za to i to,istraga u tijeku
(bez drugih informacija i tako bi bili svi sretni,čak nitko ne bi ni znao za to,a oni su to objavili kao vijest dana preko cijele stranice i još su stavili sliku)

Toliko od mene!



Molim Vas da se podsjetite Pravila ponasanja na ovom Forumu i suzdrzite se od psovki svih vrsta, jedna instanca kojih je ispiljena iz ovog posta. Evil or Very Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 14:44 čet, 9. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivanak"]a sto ce biti sa onima koji su ˝proofs˝e preko semestra polagali putem usmenih izlaganja na nastavi? Oni su vec zasluzili ocjenu, a sad ce izvisit???[/quote]
profesor je morao zabiljezit negdje vase ocjene iz seminara, bez brige, nece to propast!
ivanak (napisa):
a sto ce biti sa onima koji su ˝proofs˝e preko semestra polagali putem usmenih izlaganja na nastavi? Oni su vec zasluzili ocjenu, a sad ce izvisit???

profesor je morao zabiljezit negdje vase ocjene iz seminara, bez brige, nece to propast!



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 19:18 čet, 9. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao da nema dovoljno predrasuda prema matematičarima, sad još i ovo :cry:
Kao da nema dovoljno predrasuda prema matematičarima, sad još i ovo Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 20:58 čet, 9. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anđelčić"]Kao da nema dovoljno predrasuda prema matematičarima, sad još i ovo :cry:[/quote]

i tko zna sto nas jos ceka???? :cry:
Anđelčić (napisa):
Kao da nema dovoljno predrasuda prema matematičarima, sad još i ovo Crying or Very sad


i tko zna sto nas jos ceka???? Crying or Very sad



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 3 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan