Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Bilo bi lijepo kad bi

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mladen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (12:57:32)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:17 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Bilo bi lijepo kad bi Citirajte i odgovorite

Bilo bi lijepo kad bi postojalo pravilo da je usmeni ispit nakon pismenog tocno tjedan dana...em sto stignes nauciti em bar si znas rasporediti vrijeme.
Eto dragi kolege podrzite me u ovom(sto bi znacilo da privatne stvari posaljete u pm) pa da mozemo uvazenoj prodekanici skrenut pozornost na tu temu.
Ovime pozivam i nase studentske predstavnike da se ukljuce i da napisu i ovdje koje slovce o tome
Bilo bi lijepo kad bi postojalo pravilo da je usmeni ispit nakon pismenog tocno tjedan dana...em sto stignes nauciti em bar si znas rasporediti vrijeme.
Eto dragi kolege podrzite me u ovom(sto bi znacilo da privatne stvari posaljete u pm) pa da mozemo uvazenoj prodekanici skrenut pozornost na tu temu.
Ovime pozivam i nase studentske predstavnike da se ukljuce i da napisu i ovdje koje slovce o tome



_________________
postoji samo jedno mjesto iz kojeg izidjes a nikad se ne vratis cijeli!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
NiVes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2005. (00:12:11)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:37 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da bilo bi ljepo i da profesor uspije ispitati sve studente "tocno" tjedan dana nakon pismenog :evil: , ma ak ne stignes odes do profesora i 99% ces dobit odgodu usmenog ak bas nemas vremena :wink: .
Da bilo bi ljepo i da profesor uspije ispitati sve studente "tocno" tjedan dana nakon pismenog Evil or Very Mad , ma ak ne stignes odes do profesora i 99% ces dobit odgodu usmenog ak bas nemas vremena Wink .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2005. (12:57:32)
Postovi: (46)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:39 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

NE NE i NE.
neki se drze svog raspored i ne odustaju a kad dodjes odgodit onda ti lijepo poklopi kako i tako i tako neces stici nauciti
NE NE i NE.
neki se drze svog raspored i ne odustaju a kad dodjes odgodit onda ti lijepo poklopi kako i tako i tako neces stici nauciti



_________________
postoji samo jedno mjesto iz kojeg izidjes a nikad se ne vratis cijeli!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
NiVes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2005. (00:12:11)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:53 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro, za usmeni sigurno neces nauciti (bar ne dobro) za tjedan dana, pa zasto nebi ucio paralelno za usmeni i pismeni? Nadalje usmeni se odrzava minimalno 3-4 dana od pismenog (dok se isti ne ispravi), onda zasto nebi ucio i 3 noci :twisted: pa bi doso do 6-7 dana/noci sto je po tvom dovoljno (7 dana) ??????
Dobro, za usmeni sigurno neces nauciti (bar ne dobro) za tjedan dana, pa zasto nebi ucio paralelno za usmeni i pismeni? Nadalje usmeni se odrzava minimalno 3-4 dana od pismenog (dok se isti ne ispravi), onda zasto nebi ucio i 3 noci Twisted Evil pa bi doso do 6-7 dana/noci sto je po tvom dovoljno (7 dana) ??????


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:34 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Re: Bilo bi lijepo kad bi Citirajte i odgovorite

[quote="mladen"]Bilo bi lijepo kad bi postojalo pravilo da je usmeni ispit nakon pismenog tocno tjedan dana...em sto stignes nauciti em bar si znas rasporediti vrijeme.[/quote]

Postoji pravilo da ispit mora zavrsiti u roku od 2 tjedna (ili tako nekako). Ni to se pravilo ne uspije uvijek ispostovati, narocito na prvom ljetnom roku u doba konferencija. Tvoje pravilo zaista bi bilo nemoguce provoditi u praksi. Zasto je tako tesko rasporediti vrijeme za ucenje [b]prije[/b] pismenog? Ako jednom probas vidjet ces da jako pomaze kad vec na pismenom znas teoriju...
mladen (napisa):
Bilo bi lijepo kad bi postojalo pravilo da je usmeni ispit nakon pismenog tocno tjedan dana...em sto stignes nauciti em bar si znas rasporediti vrijeme.


Postoji pravilo da ispit mora zavrsiti u roku od 2 tjedna (ili tako nekako). Ni to se pravilo ne uspije uvijek ispostovati, narocito na prvom ljetnom roku u doba konferencija. Tvoje pravilo zaista bi bilo nemoguce provoditi u praksi. Zasto je tako tesko rasporediti vrijeme za ucenje prije pismenog? Ako jednom probas vidjet ces da jako pomaze kad vec na pismenom znas teoriju...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:28 sub, 11. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna se mozda kojih profesora nece biti sada tijekom ljetnih rokova?? znam da nece prof. Drmaca, ali za ostale neznam?
Zna se mozda kojih profesora nece biti sada tijekom ljetnih rokova?? znam da nece prof. Drmaca, ali za ostale neznam?



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 22:03 sub, 11. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]Zna se mozda kojih profesora nece biti sada tijekom ljetnih rokova?? znam da nece prof. Drmaca, ali za ostale neznam?[/quote]
Za mnoge se može zaključiti iz [url=http://web.math.hr/~congress/Dubrovnik05/]ovog[/url] i [url=http://atlas-conferences.com/cgi-bin/abstract/caqe-01]ovog[/url] te [url=http://applmath05.math.hr]ovog[/url].
Ali nije ni to sasvim pouzdano. Ako je baš važno, preporučio bih da pitaš dotičnog profesora.
filipnet (napisa):
Zna se mozda kojih profesora nece biti sada tijekom ljetnih rokova?? znam da nece prof. Drmaca, ali za ostale neznam?

Za mnoge se može zaključiti iz ovog i ovog te ovog.
Ali nije ni to sasvim pouzdano. Ako je baš važno, preporučio bih da pitaš dotičnog profesora.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 22:29 sub, 11. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se zna konkretno za vektorske prostore kada ce se odrzati usmeni za prvi rok? Vidim na tom linku da je profesor Bakić organizator susreta u Dubrovniku pa me zanima da li ce usmeni biti tek nakon kad to zavrsi.
Hvala!
Da li se zna konkretno za vektorske prostore kada ce se odrzati usmeni za prvi rok? Vidim na tom linku da je profesor Bakić organizator susreta u Dubrovniku pa me zanima da li ce usmeni biti tek nakon kad to zavrsi.
Hvala!


[Vrh]
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 23:07 sub, 11. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Da li se zna konkretno za vektorske prostore kada ce se odrzati usmeni za prvi rok? Vidim na tom linku da je profesor Bakić organizator susreta u Dubrovniku pa me zanima da li ce usmeni biti tek nakon kad to zavrsi.[/quote]
Da, prof.Bakić je rekao da će usmeni iz Vektorskih biti tek u petak, 24.6.
Anonymous (napisa):
Da li se zna konkretno za vektorske prostore kada ce se odrzati usmeni za prvi rok? Vidim na tom linku da je profesor Bakić organizator susreta u Dubrovniku pa me zanima da li ce usmeni biti tek nakon kad to zavrsi.

Da, prof.Bakić je rekao da će usmeni iz Vektorskih biti tek u petak, 24.6.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
PIPboy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2005. (00:10:07)
Postovi: (F5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: Vault 13

PostPostano: 2:32 ned, 12. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li to isto vrijedi i za prof. H.Sikica (isto na popisu) za usemni uz Analze ?

Hvala
Da li to isto vrijedi i za prof. H.Sikica (isto na popisu) za usemni uz Analze ?

Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 11:59 ned, 12. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="PIPboy"]Da li to isto vrijedi i za prof. H.Sikica (isto na popisu) za usemni uz Analze ?[/quote]
Ne, prof.H.Šikić ipak neće sudjelovati na konferenciji (premda je na popisu). Dakle, njegovi usmeni se održavaju redovito (prema rasporedu koji će biti oglašen, ja ga ne znam).
Zato sam i rekao da ono s konferencijama vrijedi samo za većinu profesora.
PIPboy (napisa):
Da li to isto vrijedi i za prof. H.Sikica (isto na popisu) za usemni uz Analze ?

Ne, prof.H.Šikić ipak neće sudjelovati na konferenciji (premda je na popisu). Dakle, njegovi usmeni se održavaju redovito (prema rasporedu koji će biti oglašen, ja ga ne znam).
Zato sam i rekao da ono s konferencijama vrijedi samo za većinu profesora.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 13:00 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam jedno pitanje,... zanima me da li ce prof. Guljas usmene na prvom roku odrzati do 23.6.?? s obzirom da se odrzavaju te konferencije... stvarno mi je vazno...pa molim da mi saznate ili da mi napisete njegov mail...hvala
imam jedno pitanje,... zanima me da li ce prof. Guljas usmene na prvom roku odrzati do 23.6.?? s obzirom da se odrzavaju te konferencije... stvarno mi je vazno...pa molim da mi saznate ili da mi napisete njegov mail...hvala


[Vrh]
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 19:07 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

guljas na math.hr
Koliko ja znam, usmeni za kolokvente se već održavaju, a usmeni za studente s pismenog će se održavati nakon 23.6., tj. nakon što se profesor Guljaš vrati s konferencije. Barem što se tiče Matematičke analize.
Ali za svaki slucaj bolje kontaktirati profesora.
guljas na math.hr
Koliko ja znam, usmeni za kolokvente se već održavaju, a usmeni za studente s pismenog će se održavati nakon 23.6., tj. nakon što se profesor Guljaš vrati s konferencije. Barem što se tiče Matematičke analize.
Ali za svaki slucaj bolje kontaktirati profesora.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan