Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Priznavanje ispita

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 18:31 ned, 15. 5. 2005    Naslov: Priznavanje ispita Citirajte i odgovorite

Da li netko zna, kada bih upisivao PMF, uz FER, što bi mi se od sljedećeg priznalo i pod koji predmet?
Analiza 1,2,3, Linearna 1, Programiranje, Fizika 1 i 2, Diskretna, Numerička, Stohastična Matematika.... Ocjene iz tih kolegija su uglavnom 5 uz koju četvorku. Kakva je procedura....?
Hvala.
Da li netko zna, kada bih upisivao PMF, uz FER, što bi mi se od sljedećeg priznalo i pod koji predmet?
Analiza 1,2,3, Linearna 1, Programiranje, Fizika 1 i 2, Diskretna, Numerička, Stohastična Matematika.... Ocjene iz tih kolegija su uglavnom 5 uz koju četvorku. Kakva je procedura....?
Hvala.


[Vrh]
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 18:43 ned, 15. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Procedura jest da uzmes formular koji sluzi bas za to na referadi FERa i ispunis ga, tete na FER-u to potvrde i onda ga doneses u nasu referadu da ti to unesu u tvoj (novi :)) indeks.

Dosadasnja iskustva su da se priznaju dvije(tri?) analize od cetiri, prva linearna algebra od dvije, programiranja, racunarstva i fizike(obije?). Ljudi koji prelaze sa FER-a u pravilu dobiju direktan upis druge godine matematike sa zavrsene tri godine FER-a. Ako sam dobro shvatio, najmanja je razlika u kolegijima ako si na smjeru Energetika (lupam ko papagaj sto mi je frend govorio prije godinu dana :)).

Poznavao sam i covjeka koji je kao apsolvent FER-a dobio direktan upis 3. godine matematike, ali sa zaostacima sa prve godine, jer na FER-u ne postoji ekvivalent elementarnih matematika.

Sretno :)
Procedura jest da uzmes formular koji sluzi bas za to na referadi FERa i ispunis ga, tete na FER-u to potvrde i onda ga doneses u nasu referadu da ti to unesu u tvoj (novi Smile) indeks.

Dosadasnja iskustva su da se priznaju dvije(tri?) analize od cetiri, prva linearna algebra od dvije, programiranja, racunarstva i fizike(obije?). Ljudi koji prelaze sa FER-a u pravilu dobiju direktan upis druge godine matematike sa zavrsene tri godine FER-a. Ako sam dobro shvatio, najmanja je razlika u kolegijima ako si na smjeru Energetika (lupam ko papagaj sto mi je frend govorio prije godinu dana Smile).

Poznavao sam i covjeka koji je kao apsolvent FER-a dobio direktan upis 3. godine matematike, ali sa zaostacima sa prve godine, jer na FER-u ne postoji ekvivalent elementarnih matematika.

Sretno Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 20:22 ned, 15. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za analize sam siguran da ce tvoje tri priznati kao nase 1, 2 i 4, a MA3 ces morati polagati.

SickJedi
Za analize sam siguran da ce tvoje tri priznati kao nase 1, 2 i 4, a MA3 ces morati polagati.

SickJedi



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 8:29 pon, 16. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Budu ti priznali i slučajne procese
Budu ti priznali i slučajne procese



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 8:46 ned, 22. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

A utjecu li Bolonjske promjene na sve to i kako? Hvala :)
A utjecu li Bolonjske promjene na sve to i kako? Hvala Smile


[Vrh]
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 8:55 ned, 22. 5. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]A utjecu li Bolonjske promjene na sve to i kako? Hvala :)[/quote]
Sto se tice priznavanja kolegija sa drugih fakulteta prilikom promjene studija, tu ce se malo sto promjeniti buduci da stvari vec i sad dosta dobro funkcioniraju :)

A prava mobilnost bi trebala doci u tzv "drugoj fazi" implementacije bolognskog procesa (od 2010.?). Pod mobilnost se misli nekoliko vrsta dijeljenja studenata medju fakultetima i sveucilistima. Od upisa samo pojedinih kolegija sa drugog studija i priznavanja ECTS bodova za polozene ispite, preko upisa cijelog semestra ili godine na nekom drugom sveucilistu na kojem je studij sa kompatibilnim programom tvojim (rjesava se ugovorom medju fakultetima).
..pa do toga da dodiplomski studiras na jednom faksu (bakalarski studij), i onda upises za magistra struke na nekom drugom :)
Anonymous (napisa):
A utjecu li Bolonjske promjene na sve to i kako? Hvala Smile

Sto se tice priznavanja kolegija sa drugih fakulteta prilikom promjene studija, tu ce se malo sto promjeniti buduci da stvari vec i sad dosta dobro funkcioniraju Smile

A prava mobilnost bi trebala doci u tzv "drugoj fazi" implementacije bolognskog procesa (od 2010.?). Pod mobilnost se misli nekoliko vrsta dijeljenja studenata medju fakultetima i sveucilistima. Od upisa samo pojedinih kolegija sa drugog studija i priznavanja ECTS bodova za polozene ispite, preko upisa cijelog semestra ili godine na nekom drugom sveucilistu na kojem je studij sa kompatibilnim programom tvojim (rjesava se ugovorom medju fakultetima).
..pa do toga da dodiplomski studiras na jednom faksu (bakalarski studij), i onda upises za magistra struke na nekom drugom Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 18:38 pet, 10. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

A sto je s linearnom? jel mi se prizna kao LA1 ili LA2 ili možda oboje :))?
Ali znači da nemam uvjet za drugu kad upišem ako se priznaje samo kao jedna, 10+10+10+5+3=39.... fizike se ne priznaju jeli tako? Pa kako su ljudi onda direktno upisivali drugu?
A sto je s linearnom? jel mi se prizna kao LA1 ili LA2 ili možda oboje Smile)?
Ali znači da nemam uvjet za drugu kad upišem ako se priznaje samo kao jedna, 10+10+10+5+3=39.... fizike se ne priznaju jeli tako? Pa kako su ljudi onda direktno upisivali drugu?


[Vrh]
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 8:51 sub, 11. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Od prve godine ostane ti samo Elementarna matematika 1 i 2, te Linearna Algebra 2, a i fizike ti se prinaju ali se ne boduju. Da, znaci da nemas uvjet za cistu drugu, ali parcijala? Ne znam koji su uvjeti za parcijalu.
Od prve godine ostane ti samo Elementarna matematika 1 i 2, te Linearna Algebra 2, a i fizike ti se prinaju ali se ne boduju. Da, znaci da nemas uvjet za cistu drugu, ali parcijala? Ne znam koji su uvjeti za parcijalu.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
abyssum
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2004. (00:08:21)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: ...tu i tamo...

PostPostano: 21:20 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni su diskretnu matematiku priznali kao elementarnu 1, pa s time imaš uvjet za direktno upisivanje 2. godine....

uglavnom se priznaju ispiti na sljedeci način:
matan1 - analiza 1
matan2 - analiza 2
linearna - linearna 1
dismat - elmat 1
fizika 1 & 2 - uvod u opću fiziku 1 & 2
odr - uur
programiranje - programiranje
asp - spa
matan3 - analiza 4
numat - uvod u numeričku matematiku
stohmat - ??

ako si sa računarstva, priznaju ti i aior, OS, ...


no, budući da prelazimo na Bolognu mislim da ti ovo više neće vrijediti...tko zna kako će biti od jeseni....
meni su diskretnu matematiku priznali kao elementarnu 1, pa s time imaš uvjet za direktno upisivanje 2. godine....

uglavnom se priznaju ispiti na sljedeci način:
matan1 - analiza 1
matan2 - analiza 2
linearna - linearna 1
dismat - elmat 1
fizika 1 & 2 - uvod u opću fiziku 1 & 2
odr - uur
programiranje - programiranje
asp - spa
matan3 - analiza 4
numat - uvod u numeričku matematiku
stohmat - ??

ako si sa računarstva, priznaju ti i aior, OS, ...


no, budući da prelazimo na Bolognu mislim da ti ovo više neće vrijediti...tko zna kako će biti od jeseni....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan