Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni kod prof. Sarape
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 14:50 pet, 10. 6. 2005    Naslov: usmeni kod prof. Sarape Citirajte i odgovorite

da li kolokviji vrijede 2 puta ili samo jedan izlazak u ljetnom roku?
da li kolokviji vrijede 2 puta ili samo jedan izlazak u ljetnom roku?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:40 sub, 11. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni pise na studomatu da vrijedi do 31.7.2005.,sto bi znacilo da vrijedi do kraja ljetnog roka,nadam se dva puta. A zna li netko kad ce biti usmeni kod prof. Sarape na prvom roku za one koji su kolokvirali?
Meni pise na studomatu da vrijedi do 31.7.2005.,sto bi znacilo da vrijedi do kraja ljetnog roka,nadam se dva puta. A zna li netko kad ce biti usmeni kod prof. Sarape na prvom roku za one koji su kolokvirali?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 8:47 ned, 12. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, i mene zanima do kad vrijede kolokviji, jer sam od asistenta cula da vrijede i u 9.mj, to je trebao biti konacni dogovor (dugo se nist nije znalo tocno), a sad 31.7. na studomatu.. :?
u drugom roku je usmeni malo nakon pismenog, kad se znaju rez.itd, ko i obicno s kolokvijima, a za prvi ti nisam sigurna..sorry, I forgot..
da, i mene zanima do kad vrijede kolokviji, jer sam od asistenta cula da vrijede i u 9.mj, to je trebao biti konacni dogovor (dugo se nist nije znalo tocno), a sad 31.7. na studomatu.. Confused
u drugom roku je usmeni malo nakon pismenog, kad se znaju rez.itd, ko i obicno s kolokvijima, a za prvi ti nisam sigurna..sorry, I forgot..


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:35 ned, 12. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

vidjela sam i ja da na studomatu piše da vrijedi do 31.07. ali mi nije jasno koliko izlazaka na ispit.prošli tjedan kad sam pitala asistente nisu znali još ništa, osim da će usmeni na prvom roku biti oko 20.07.,poslije rezultata pismenih.
vidjela sam i ja da na studomatu piše da vrijedi do 31.07. ali mi nije jasno koliko izlazaka na ispit.prošli tjedan kad sam pitala asistente nisu znali još ništa, osim da će usmeni na prvom roku biti oko 20.07.,poslije rezultata pismenih.


[Vrh]
ninocka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2004. (16:03:44)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: ne drzi me mjesto

PostPostano: 0:38 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]vidjela sam i ja da na studomatu piše da vrijedi do 31.07. ali mi nije jasno koliko izlazaka na ispit.prošli tjedan kad sam pitala asistente nisu znali još ništa, [u][b]osim da će usmeni na prvom roku biti oko 20.07.,poslije rezultata pismenih.[/quote][/b][/u]

prvi rok i usmeni 20.7.-og :???: :-k
Nesto to bas i ne ide zajedno?
Anonymous (napisa):
vidjela sam i ja da na studomatu piše da vrijedi do 31.07. ali mi nije jasno koliko izlazaka na ispit.prošli tjedan kad sam pitala asistente nisu znali još ništa, osim da će usmeni na prvom roku biti oko 20.07.,poslije rezultata pismenih.


prvi rok i usmeni 20.7.-og Confused Think
Nesto to bas i ne ide zajedno?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:55 pon, 13. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

20.06., sorry!!!
20.06., sorry!!!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:24 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kad bi mogao biti usmeni za drugi rok, za one koji su kolokvirali?
hvala!
a kad bi mogao biti usmeni za drugi rok, za one koji su kolokvirali?
hvala!


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Vjerojatnost Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan