Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Šokantna vijest...
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:43 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da bi ekipa kaj ovdje komentira trebala znat' da je na aktera ove priče po imenu Pinki ukazao sam profesor. I ne bi ni policija, ni mediji, ni javnost znali za Pinkija da ga profesor nije spomenuo.
Pitanje koje se tu nameće je kaj on, [u]cijenjeni intelektualac[/u], ima raditi sa tim Pinkijem koji je [u]cca 3.5 puta mlađi od njega[/u], [u]sklon krađama[/u], [u]nema (pretpostavljam) završenu srednju školu[/u] i [u]nije mu niš u rodu[/u]. Plus to kaj taj dečko nije bil' jedini kaj se našao u njegovom stanu. Ak' vi mislite da je on tim dečkima pružal' dodatni smještaj i hranu iz humanitarnih poriva (kak' je on to sam rekel' muriji), onda mi dragi moji forumaši nemojte zamjeriti ak' vam kažem da ste [b]NAIVNI[/b].
Mislim da bi ekipa kaj ovdje komentira trebala znat' da je na aktera ove priče po imenu Pinki ukazao sam profesor. I ne bi ni policija, ni mediji, ni javnost znali za Pinkija da ga profesor nije spomenuo.
Pitanje koje se tu nameće je kaj on, cijenjeni intelektualac, ima raditi sa tim Pinkijem koji je cca 3.5 puta mlađi od njega, sklon krađama, nema (pretpostavljam) završenu srednju školu i nije mu niš u rodu. Plus to kaj taj dečko nije bil' jedini kaj se našao u njegovom stanu. Ak' vi mislite da je on tim dečkima pružal' dodatni smještaj i hranu iz humanitarnih poriva (kak' je on to sam rekel' muriji), onda mi dragi moji forumaši nemojte zamjeriti ak' vam kažem da ste NAIVNI.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 19:20 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da nitko od nas nije naivan. Mi samo ostavljamo sve mogucnosti otvorene jer ne mozemo znati da li je kriv. Na sudu i dokazima je da se to utvrdi. Mi nismo ni sud ni porota, a komentiramo samo ono sto vidimo da pise po novinama te novinarsku nekorektnost.
Mislim da nitko od nas nije naivan. Mi samo ostavljamo sve mogucnosti otvorene jer ne mozemo znati da li je kriv. Na sudu i dokazima je da se to utvrdi. Mi nismo ni sud ni porota, a komentiramo samo ono sto vidimo da pise po novinama te novinarsku nekorektnost.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 20:33 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ej crni (bez uvrede) ali fakat nemas pojma kako je toj ekipi u domovima!!! tamo se takve bolesnoce dogadjaju da je to uzas!! nije to bas kao kad si u domu. meni je frend tamo zavrsio,bjezao je iz njega jer ga je ekipa htjela ubit jer nije htio implacat lovu (nije je imao), tjeraju te na svakakve perverzarije, jednom sam ga sreo vani i imao je cijelo lice u svejzim razerotinama (valjda je glavom prosao kroz staklo, dali slucajno ili ga je netko nabio ne znam, ali znam da kad me vidio bilo mu je uzasno neugodno), da skratim pricu da vidis di ta ekipa i kako zivi (gore od zivotinja) a da imas nesto novaca viska i ti bi se mozda sazalio, jer oni nisu vidjeli ni more ni komp ni nove tenisice, uzas!!!!
ej crni (bez uvrede) ali fakat nemas pojma kako je toj ekipi u domovima!!! tamo se takve bolesnoce dogadjaju da je to uzas!! nije to bas kao kad si u domu. meni je frend tamo zavrsio,bjezao je iz njega jer ga je ekipa htjela ubit jer nije htio implacat lovu (nije je imao), tjeraju te na svakakve perverzarije, jednom sam ga sreo vani i imao je cijelo lice u svejzim razerotinama (valjda je glavom prosao kroz staklo, dali slucajno ili ga je netko nabio ne znam, ali znam da kad me vidio bilo mu je uzasno neugodno), da skratim pricu da vidis di ta ekipa i kako zivi (gore od zivotinja) a da imas nesto novaca viska i ti bi se mozda sazalio, jer oni nisu vidjeli ni more ni komp ni nove tenisice, uzas!!!!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:46 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]ej crni (bez uvrede) ali fakat nemas pojma kako je toj ekipi u domovima!!! tamo se takve bolesnoce dogadjaju da je to uzas!! nije to bas kao kad si u domu. meni je frend tamo zavrsio,bjezao je iz njega jer ga je ekipa htjela ubit jer nije htio implacat lovu (nije je imao), tjeraju te na svakakve perverzarije, jednom sam ga sreo vani i imao je cijelo lice u svejzim razerotinama (valjda je glavom prosao kroz staklo, dali slucajno ili ga je netko nabio ne znam, ali znam da kad me vidio bilo mu je uzasno neugodno), da skratim pricu da vidis di ta ekipa i kako zivi (gore od zivotinja) a da imas nesto novaca viska i ti bi se mozda sazalio, jer oni nisu vidjeli ni more ni komp ni nove tenisice, uzas!!!![/quote]

I kakve to sad ima veze s ovim kaj sam ja napisal'?

Mislim ljudi, vi smatrate da je to kaj je u novinama napisano laž od početka do kraja. Ja mislim da nije. Naravno, nije ni čista istina. Da novinari inače pišu isključivo čiste laži, novine nitko ne bi kupoval'. Pa kaj stvarno mislite da su njemu odredili jednomjesečni pritvor da nema nekih čvrstih dokaza?
goc9999 (napisa):
ej crni (bez uvrede) ali fakat nemas pojma kako je toj ekipi u domovima!!! tamo se takve bolesnoce dogadjaju da je to uzas!! nije to bas kao kad si u domu. meni je frend tamo zavrsio,bjezao je iz njega jer ga je ekipa htjela ubit jer nije htio implacat lovu (nije je imao), tjeraju te na svakakve perverzarije, jednom sam ga sreo vani i imao je cijelo lice u svejzim razerotinama (valjda je glavom prosao kroz staklo, dali slucajno ili ga je netko nabio ne znam, ali znam da kad me vidio bilo mu je uzasno neugodno), da skratim pricu da vidis di ta ekipa i kako zivi (gore od zivotinja) a da imas nesto novaca viska i ti bi se mozda sazalio, jer oni nisu vidjeli ni more ni komp ni nove tenisice, uzas!!!!


I kakve to sad ima veze s ovim kaj sam ja napisal'?

Mislim ljudi, vi smatrate da je to kaj je u novinama napisano laž od početka do kraja. Ja mislim da nije. Naravno, nije ni čista istina. Da novinari inače pišu isključivo čiste laži, novine nitko ne bi kupoval'. Pa kaj stvarno mislite da su njemu odredili jednomjesečni pritvor da nema nekih čvrstih dokaza?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:27 uto, 14. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
Saf (napisa):
U svakom sučaju ima pravo na pošteno suđenje. Također mislim da bi sliku i puno ime i prezime trebalo objaviti tek nakon što se dokaže eventualna krivnja.. Mislim da roditelji imaju pravo znat ko im je susjed
[/quote][quote]
Prema zakonu, sudjenje je javno, pa se onda valjda i tada moze objaviti ime. Confused No, ja osobno preferiram da ne izlijecemo s prozivakama, iako vec i vrapci znaju o kome je rijec. Cool [/quote]

Samo sam izrazio svoje mišljenje... Mislim da bi ime trebalo biti objavljeno tek nakon što se dokaže krivnja.. Ja osobno, preferiram se bar 97% uvjerit u nešto prije nego što nekome ili sebi sj... život. Ak nije kriv, život kakav je poznao će se promjenit, ak je kriv isto tako.... i da, znam znam krivo sam označio citat
Citat:

Saf (napisa):
U svakom sučaju ima pravo na pošteno suđenje. Također mislim da bi sliku i puno ime i prezime trebalo objaviti tek nakon što se dokaže eventualna krivnja.. Mislim da roditelji imaju pravo znat ko im je susjed
Citat:

Prema zakonu, sudjenje je javno, pa se onda valjda i tada moze objaviti ime. Confused No, ja osobno preferiram da ne izlijecemo s prozivakama, iako vec i vrapci znaju o kome je rijec. Cool


Samo sam izrazio svoje mišljenje... Mislim da bi ime trebalo biti objavljeno tek nakon što se dokaže krivnja.. Ja osobno, preferiram se bar 97% uvjerit u nešto prije nego što nekome ili sebi sj... život. Ak nije kriv, život kakav je poznao će se promjenit, ak je kriv isto tako.... i da, znam znam krivo sam označio citat



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
wookie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 12. 2002. (12:47:37)
Postovi: (45)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 6:22 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Mislim da bi ekipa kaj ovdje komentira trebala znat' da je na aktera ove priče po imenu Pinki ukazao sam profesor. I ne bi ni policija, ni mediji, ni javnost znali za Pinkija da ga profesor nije spomenuo.
Pitanje koje se tu nameće je kaj on, [u]cijenjeni intelektualac[/u], ima raditi sa tim Pinkijem koji je [u]cca 3.5 puta mlađi od njega[/u], [u]sklon krađama[/u], [u]nema (pretpostavljam) završenu srednju školu[/u] i [u]nije mu niš u rodu[/u]. Plus to kaj taj dečko nije bil' jedini kaj se našao u njegovom stanu. Ak' vi mislite da je on tim dečkima pružal' dodatni smještaj i hranu iz humanitarnih poriva (kak' je on to sam rekel' muriji), onda mi dragi moji forumaši nemojte zamjeriti ak' vam kažem da ste [b]NAIVNI[/b].[/quote]

To, Crni!!! Totalno se slažem. :twisted:
Crni (napisa):
Mislim da bi ekipa kaj ovdje komentira trebala znat' da je na aktera ove priče po imenu Pinki ukazao sam profesor. I ne bi ni policija, ni mediji, ni javnost znali za Pinkija da ga profesor nije spomenuo.
Pitanje koje se tu nameće je kaj on, cijenjeni intelektualac, ima raditi sa tim Pinkijem koji je cca 3.5 puta mlađi od njega, sklon krađama, nema (pretpostavljam) završenu srednju školu i nije mu niš u rodu. Plus to kaj taj dečko nije bil' jedini kaj se našao u njegovom stanu. Ak' vi mislite da je on tim dečkima pružal' dodatni smještaj i hranu iz humanitarnih poriva (kak' je on to sam rekel' muriji), onda mi dragi moji forumaši nemojte zamjeriti ak' vam kažem da ste NAIVNI.


To, Crni!!! Totalno se slažem. Twisted Evil



_________________
"There is no passion like that of a functionary for his function."
- Georges Clemenceau
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2004. (20:06:55)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:42 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="wookie"]
[quote="Crni"]
Mislim da bi ekipa kaj ovdje komentira trebala znat' da je na aktera ove priče po imenu Pinki ukazao sam profesor. I ne bi ni policija, ni mediji, ni javnost znali za Pinkija da ga profesor nije spomenuo.
Pitanje koje se tu nameće je kaj on, cijenjeni intelektualac, ima raditi sa tim Pinkijem koji je cca 3.5 puta mlađi od njega, sklon krađama, nema (pretpostavljam) završenu srednju školu i nije mu niš u rodu. Plus to kaj taj dečko nije bil' jedini kaj se našao u njegovom stanu. Ak' vi mislite da je on tim dečkima pružal' dodatni smještaj i hranu iz humanitarnih poriva (kak' je on to sam rekel' muriji), onda mi dragi moji forumaši nemojte zamjeriti ak' vam kažem da ste NAIVNI. [/quote]


To, Crni!!! Totalno se slažem. [/quote]

I ja!! :!:
Slazem se ja s tvrdnjom "nevin dok se ne dokaže suprotno" i to s preranim otkrivanjem identiteta...al malo me ljuti atmosfera cijelog ovog topica! :evil:
o svemu se piše već više od deset dana po novinama..i to sve ide dublje i dublje..i naravno da puno toga nije istina, ali ovo je previše...i nemojte mi sad odgovarati da nema čvrstih dokaza i da će suđenje pokazat..blah, blah..naravno! ali, svakog drugog bi i za raznorazne manje stvari već odavno optužili...ili bar nebi podržavali ideju o namještenosti i ostavljali otvorenu svaku mogućnost da je sve laž!!? zašto? zato što je naš profesor? bez-veze...
ja se iskreno nekako u sebi nadam da to nije istina...ali to je druga stvar..
wookie (napisa):

Crni (napisa):

Mislim da bi ekipa kaj ovdje komentira trebala znat' da je na aktera ove priče po imenu Pinki ukazao sam profesor. I ne bi ni policija, ni mediji, ni javnost znali za Pinkija da ga profesor nije spomenuo.
Pitanje koje se tu nameće je kaj on, cijenjeni intelektualac, ima raditi sa tim Pinkijem koji je cca 3.5 puta mlađi od njega, sklon krađama, nema (pretpostavljam) završenu srednju školu i nije mu niš u rodu. Plus to kaj taj dečko nije bil' jedini kaj se našao u njegovom stanu. Ak' vi mislite da je on tim dečkima pružal' dodatni smještaj i hranu iz humanitarnih poriva (kak' je on to sam rekel' muriji), onda mi dragi moji forumaši nemojte zamjeriti ak' vam kažem da ste NAIVNI.



To, Crni!!! Totalno se slažem.


I ja!! Exclamation
Slazem se ja s tvrdnjom "nevin dok se ne dokaže suprotno" i to s preranim otkrivanjem identiteta...al malo me ljuti atmosfera cijelog ovog topica! Evil or Very Mad
o svemu se piše već više od deset dana po novinama..i to sve ide dublje i dublje..i naravno da puno toga nije istina, ali ovo je previše...i nemojte mi sad odgovarati da nema čvrstih dokaza i da će suđenje pokazat..blah, blah..naravno! ali, svakog drugog bi i za raznorazne manje stvari već odavno optužili...ili bar nebi podržavali ideju o namještenosti i ostavljali otvorenu svaku mogućnost da je sve laž!!? zašto? zato što je naš profesor? bez-veze...
ja se iskreno nekako u sebi nadam da to nije istina...ali to je druga stvar..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 10:44 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[i]"Nevin dok se ne dokaze suprotno", "Svi ljudi su jednako vrijedni" i "Svatko ima pravo glasa"[/i] i slicne stvari mi se nisu nikad dopadale. Zvuce tako kontradiktorno.
Npr., ako pretpostavljamo da je netko nevin, zasto bi uopce se trudili dokazivat da je kriv? Bunch of rubbish, imho...
Naravno, i ja se nadam da profesor nije kriv, ali zbog mojih skrivenih motiva. :twisted:
"Nevin dok se ne dokaze suprotno", "Svi ljudi su jednako vrijedni" i "Svatko ima pravo glasa" i slicne stvari mi se nisu nikad dopadale. Zvuce tako kontradiktorno.
Npr., ako pretpostavljamo da je netko nevin, zasto bi uopce se trudili dokazivat da je kriv? Bunch of rubbish, imho...
Naravno, i ja se nadam da profesor nije kriv, ali zbog mojih skrivenih motiva. Twisted Evil



_________________
Sig pobrisan by Admin zbog krsenja Pravila... hehe, fair enough Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:43 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.vecernji-list.hr/newsroom/news/croatia/311486/index.do
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/news/croatia/311486/index.do


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 16:34 sri, 15. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] svodnik pinki
se spominje od samog uhicenja d.v. nije jasno zasto on nije odmah slijedeci dan ispitan u policiji ? nije moguce da ga nisu u stanju pronaci.[/quote]


zanimljiv komentar iz vecernjeg lista..... :cry:
Citat:
svodnik pinki
se spominje od samog uhicenja d.v. nije jasno zasto on nije odmah slijedeci dan ispitan u policiji ? nije moguce da ga nisu u stanju pronaci.



zanimljiv komentar iz vecernjeg lista..... Crying or Very sad



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
wookie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 12. 2002. (12:47:37)
Postovi: (45)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 5:53 čet, 16. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

A gdje piše da nisu uspjeli pronaći Pinkya? Pa, koliko sam ja shvatila, već su ga ispitivali ranije. Mislim da sam baš čitala članak u kojem piše da su ga pronašli i ispitivali. :? Meni se čini da tip hoće svojih 5 minuta slave, sad će početi davati izjave za Nacional, Globus...
A gdje piše da nisu uspjeli pronaći Pinkya? Pa, koliko sam ja shvatila, već su ga ispitivali ranije. Mislim da sam baš čitala članak u kojem piše da su ga pronašli i ispitivali. Confused Meni se čini da tip hoće svojih 5 minuta slave, sad će početi davati izjave za Nacional, Globus...



_________________
"There is no passion like that of a functionary for his function."
- Georges Clemenceau
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 12:15 čet, 16. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

crni napisa
[quote]I kakve to sad ima veze s ovim kaj sam ja napisal'?[/quote]

pa napisao si
[quote]Ak' vi mislite da je on tim dečkima pružal' dodatni smještaj i hranu iz humanitarnih poriva (kak' je on to sam rekel' muriji), onda mi dragi moji forumaši nemojte zamjeriti ak' vam kažem da ste NAIVNI.[/quote]

cccc.brzo zaboravis sta napises!!!
ja sam ti htio reci da bi razumio osobu koja bi nekome pomogla u takvoj situaciji! ocito ti i nisi ta osoba ali ima i humanitaraca!

[quote]Da novinari inače pišu isključivo čiste laži, novine nitko ne bi kupoval'[/quote]
:wall: bas naprotiv, pa to je i jedino sto prodaje novine--SENZACIJE! bile one istinite ili ne!
crni napisa
Citat:
I kakve to sad ima veze s ovim kaj sam ja napisal'?


pa napisao si
Citat:
Ak' vi mislite da je on tim dečkima pružal' dodatni smještaj i hranu iz humanitarnih poriva (kak' je on to sam rekel' muriji), onda mi dragi moji forumaši nemojte zamjeriti ak' vam kažem da ste NAIVNI.


cccc.brzo zaboravis sta napises!!!
ja sam ti htio reci da bi razumio osobu koja bi nekome pomogla u takvoj situaciji! ocito ti i nisi ta osoba ali ima i humanitaraca!

Citat:
Da novinari inače pišu isključivo čiste laži, novine nitko ne bi kupoval'

Brick wall bas naprotiv, pa to je i jedino sto prodaje novine–SENZACIJE! bile one istinite ili ne!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:40 čet, 16. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"]ja sam ti htio reci da bi razumio osobu koja bi nekome pomogla u takvoj situaciji! ocito ti i nisi ta osoba ali ima i humanitaraca! [/quote]

I ti si 100% uvjeren da je profesor imao skroz humanitarne porive? :twisted:

[quote="goc9999"]bas naprotiv, pa to je i jedino sto prodaje novine--SENZACIJE! bile one istinite ili ne![/quote]

Ha! Ha! Tvoj skautizam stvarno nema granica.
goc9999 (napisa):
ja sam ti htio reci da bi razumio osobu koja bi nekome pomogla u takvoj situaciji! ocito ti i nisi ta osoba ali ima i humanitaraca!


I ti si 100% uvjeren da je profesor imao skroz humanitarne porive? Twisted Evil

goc9999 (napisa):
bas naprotiv, pa to je i jedino sto prodaje novine–SENZACIJE! bile one istinite ili ne!


Ha! Ha! Tvoj skautizam stvarno nema granica.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:48 pet, 17. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

crni ja nikako iz tvoje price ne mogu predocit u sto ti vjerujes.
Znaci pitanje je dal vejrujes kad te netko optuzi da si mu nesto ukrao da si kriv dok ti krivnjy nije dokazana ili vjerujes da ipak covijek moze biti kriv tek [b]kad mu se krivnja dokaze[/b]????


:( :cry: :roll:
crni ja nikako iz tvoje price ne mogu predocit u sto ti vjerujes.
Znaci pitanje je dal vejrujes kad te netko optuzi da si mu nesto ukrao da si kriv dok ti krivnjy nije dokazana ili vjerujes da ipak covijek moze biti kriv tek kad mu se krivnja dokaze????


Sad Crying or Very sad Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ninocka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2004. (16:03:44)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: ne drzi me mjesto

PostPostano: 1:07 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]crni ja nikako iz tvoje price ne mogu predocit u sto ti vjerujes.
Znaci pitanje je dal vejrujes kad te netko optuzi da si mu nesto ukrao da si kriv dok ti krivnjy nije dokazana ili [b][u]vjerujes da ipak covijek moze biti kriv tek [b]kad mu se krivnja dokaze[/b]????[/u]
:( :cry: :roll:[/quote]
Nisam Crni, ali ovo cu ti odgovorit. Mislim da s obzirom na nas (i cesto ne samo nas) pravosudni sustav i neka dosadasnja iskustva, to dokazivanje krivnje je stavljeno pod jedan VELIKI upitnik. Presuda uostalom nije apsolutna istina.
A drugo...
Za profesora nisam nesto posebno emotivno vezana, ne znam kako bih to drugacije srocila,mislim hocu rec da samo dijelim masovno iskustvo polaganja kombinatorike,a da nikad u zivotu nisam s njim progovorila nijednu "privatnu recenicu". Medjutim to isto tako ne znaci da ga nisam izrazito cijenila ( cudno sta vam sve o nepoznatoj osobi usadi dugogodisnje kupovanje zbirki Pavkovic-Veljan ili matematicka natjecanja). Ovo u zagradi se salim, ali hocu rec da vjerojatno o njemu nemam nista manje, a ako ne i vise pozitivno misljenje nego svi oni koji ga tu zdusno brane i ne vjeruju da je ovo sto se dogadja istina. Zato je i blaga rijec shok za moju prvu reakciju kad sam procitala prvi clanak o tome i u Vecernjem i u Jutarnjem. Pa zar je moguce?! Prvo sto mi je palo na pamet je bilo samo pitanje da je jedna tako inteligentna osoba, cijenjena od struke, studenata, priznata i hvaljena na sve strane bila spremna ili tako slaba zrtvovati to sve sto ima zato da bi zadovoljila neku svoju bolesnu pohotu? Prva vijest su dakle bile samo pronadjene snimke i uopce me nije zanimalo jel ih on i snimao ili ih je samo gledao, jel homoseksualac ili nije (jer nemam predrasuda prema homoseksualnim ljudima), ali imam predrasude prema pedofilima. Imam predrasude prema ljudima koji su toliko bahati da misle da im nitko nikad nece stat na kraj i uhvatiti ih u onome sto rade. A cinjenicu da je na snimci dijete ili maloljetna osoba ili sto je jos gore, retardirana, nijedna senzacijama sklona novinarka ili novinar nije mogla napuhat. To ili jest ili nije.
Vjerujem da su naknadni clanci u novinama prosli kroz neke faze poluistinitosti/napuhavanja/trazenja senzacije/razapinjanja (uostalom tih dana je to prakticki bila i jedina velika vijest,a novine svaki dan trebaju nesto stavit na naslovnicu) medjutim kad iz svega toga izvucem onu osnovnu crtu, gdje nije bitno jel im prijetio pistoljem ili ih rezao staklom, jesu li kod profesora doma jeli salamu i ne znam ti sta, jel bilo 1,5 ili 10 djece,koliki je Pinkijev kredibilitet, ne mogu se pravit slijepa i rec da mu se neka krivnja tek treba dokazat. Uzmite samo profesorove rijeci i objasnjenja, on koji se brani i govori i priznaje sve nastojeci to okrenuti u svoju korist,iz toga ima dovoljno materijala da svatko razuman, lisen te subjektivnosti jer je to "nas profesor", zakljuci da se tu stvarno dogadjalo nesto bolesno sto treba jako jako kazniti.
Osim toga, mislite vi da policija pretrazuje nekim sitnim ribama po stanu i pokrece toliko opseznu istragu, da je sad on npr. samo posjecivao stranice ili imao kolekciju od par filmica. Taman bi se njime bavilli.

Ne zelim bit preopsirna pa cu sad jos samo rec koju o objavljivanju podataka. Da zivis u Benkovcu (bez uvrede stanovnicima tog grada, nista osobno), nikad nisi nogom krocio na nas faks i ne poznas nijednog studenta matematike, a takvih stanovnika nase domovine ima jako puno, mislis da bi ti D.V.(57) predstavljalo ista vise nego podatak i zgrazanje da jedan sveucilisni profesor to radi?! Koliko vas zna ime i prezime zupnika- pedofila kojeg su isto mjesecima razvlacili po novinama i na kraju je zavrsio samo s prebacivanjem u drugu zupu? Ili domara iz Brezovice?
Uostalom, pedofilija zasluzuje najvecu mogucu osudu. Zasto ga stititi? Najveca zlodjela cesto upravo i pocine mirne, povucene, samozatajne osobe, one za koje nikad ne bi ni pomislio. Sami pedofili su uostalom, osobe kojima djeca cesto vjeruju!
Ta pricica neduzan dok se ne dokaze suprotno da zivimo u americkim filmovima bi mogla koliko-toliko drzat vodu, ovdje na nasim prostorima se nekako pokazalo da su jako rijetki slucajevi da su se nekome na takav nacin pripisali "krivi grijesi", a sto je jos zalosnije rijetko su takve osobe dobile zasluzenu kaznu. Pogotovo s obzirom na cinjenicu da se pedofili i nakon odsluzene visegodisnje kazne cesto vrate pedofiliji i zlostavljanju, cvrsto podupirem upoznavanje zajednice s time s kakvom osobom ste u kontaktu. A to da je profesor pedofil mislim da stvarno ne treba vise dokaza od cinjenice da je on sam to priznao, a ako mislite na to da jos nije proglasen krivim za bas konkretno zlostavljanje, mislim da o tome puno govori cinjenica da nije pusten iz pritvora jos od prvog dana zbog moguceg utjecaja na svjedoke te da se odmah od pocetka pojavila informacija da je njegov glas (ako ne i pojava) na tim snimkama koje posjeduje te je od toga krenula cijela istraga i identifikacija djecaka koji su zlostavljani (od strane profesora), zar ne?

Za kraj, to sto nekoga cijenis zbog necega,na zalost mu ne moze pripisati i neke druge osobine koje on sam po sebi nema. Nitko tu se nije izjasnio da je bio izrazito blizak s profesorom, a koliko zapravo mozes poznavati osobu koju samo promatras ili ju eventualno povrsno poznajes?
Ljudi su spremni na svasta.
bily (napisa):
crni ja nikako iz tvoje price ne mogu predocit u sto ti vjerujes.
Znaci pitanje je dal vejrujes kad te netko optuzi da si mu nesto ukrao da si kriv dok ti krivnjy nije dokazana ili vjerujes da ipak covijek moze biti kriv tek [b]kad mu se krivnja dokaze????
Sad Crying or Very sad Rolling Eyes

Nisam Crni, ali ovo cu ti odgovorit. Mislim da s obzirom na nas (i cesto ne samo nas) pravosudni sustav i neka dosadasnja iskustva, to dokazivanje krivnje je stavljeno pod jedan VELIKI upitnik. Presuda uostalom nije apsolutna istina.
A drugo...
Za profesora nisam nesto posebno emotivno vezana, ne znam kako bih to drugacije srocila,mislim hocu rec da samo dijelim masovno iskustvo polaganja kombinatorike,a da nikad u zivotu nisam s njim progovorila nijednu "privatnu recenicu". Medjutim to isto tako ne znaci da ga nisam izrazito cijenila ( cudno sta vam sve o nepoznatoj osobi usadi dugogodisnje kupovanje zbirki Pavkovic-Veljan ili matematicka natjecanja). Ovo u zagradi se salim, ali hocu rec da vjerojatno o njemu nemam nista manje, a ako ne i vise pozitivno misljenje nego svi oni koji ga tu zdusno brane i ne vjeruju da je ovo sto se dogadja istina. Zato je i blaga rijec shok za moju prvu reakciju kad sam procitala prvi clanak o tome i u Vecernjem i u Jutarnjem. Pa zar je moguce?! Prvo sto mi je palo na pamet je bilo samo pitanje da je jedna tako inteligentna osoba, cijenjena od struke, studenata, priznata i hvaljena na sve strane bila spremna ili tako slaba zrtvovati to sve sto ima zato da bi zadovoljila neku svoju bolesnu pohotu? Prva vijest su dakle bile samo pronadjene snimke i uopce me nije zanimalo jel ih on i snimao ili ih je samo gledao, jel homoseksualac ili nije (jer nemam predrasuda prema homoseksualnim ljudima), ali imam predrasude prema pedofilima. Imam predrasude prema ljudima koji su toliko bahati da misle da im nitko nikad nece stat na kraj i uhvatiti ih u onome sto rade. A cinjenicu da je na snimci dijete ili maloljetna osoba ili sto je jos gore, retardirana, nijedna senzacijama sklona novinarka ili novinar nije mogla napuhat. To ili jest ili nije.
Vjerujem da su naknadni clanci u novinama prosli kroz neke faze poluistinitosti/napuhavanja/trazenja senzacije/razapinjanja (uostalom tih dana je to prakticki bila i jedina velika vijest,a novine svaki dan trebaju nesto stavit na naslovnicu) medjutim kad iz svega toga izvucem onu osnovnu crtu, gdje nije bitno jel im prijetio pistoljem ili ih rezao staklom, jesu li kod profesora doma jeli salamu i ne znam ti sta, jel bilo 1,5 ili 10 djece,koliki je Pinkijev kredibilitet, ne mogu se pravit slijepa i rec da mu se neka krivnja tek treba dokazat. Uzmite samo profesorove rijeci i objasnjenja, on koji se brani i govori i priznaje sve nastojeci to okrenuti u svoju korist,iz toga ima dovoljno materijala da svatko razuman, lisen te subjektivnosti jer je to "nas profesor", zakljuci da se tu stvarno dogadjalo nesto bolesno sto treba jako jako kazniti.
Osim toga, mislite vi da policija pretrazuje nekim sitnim ribama po stanu i pokrece toliko opseznu istragu, da je sad on npr. samo posjecivao stranice ili imao kolekciju od par filmica. Taman bi se njime bavilli.

Ne zelim bit preopsirna pa cu sad jos samo rec koju o objavljivanju podataka. Da zivis u Benkovcu (bez uvrede stanovnicima tog grada, nista osobno), nikad nisi nogom krocio na nas faks i ne poznas nijednog studenta matematike, a takvih stanovnika nase domovine ima jako puno, mislis da bi ti D.V.(57) predstavljalo ista vise nego podatak i zgrazanje da jedan sveucilisni profesor to radi?! Koliko vas zna ime i prezime zupnika- pedofila kojeg su isto mjesecima razvlacili po novinama i na kraju je zavrsio samo s prebacivanjem u drugu zupu? Ili domara iz Brezovice?
Uostalom, pedofilija zasluzuje najvecu mogucu osudu. Zasto ga stititi? Najveca zlodjela cesto upravo i pocine mirne, povucene, samozatajne osobe, one za koje nikad ne bi ni pomislio. Sami pedofili su uostalom, osobe kojima djeca cesto vjeruju!
Ta pricica neduzan dok se ne dokaze suprotno da zivimo u americkim filmovima bi mogla koliko-toliko drzat vodu, ovdje na nasim prostorima se nekako pokazalo da su jako rijetki slucajevi da su se nekome na takav nacin pripisali "krivi grijesi", a sto je jos zalosnije rijetko su takve osobe dobile zasluzenu kaznu. Pogotovo s obzirom na cinjenicu da se pedofili i nakon odsluzene visegodisnje kazne cesto vrate pedofiliji i zlostavljanju, cvrsto podupirem upoznavanje zajednice s time s kakvom osobom ste u kontaktu. A to da je profesor pedofil mislim da stvarno ne treba vise dokaza od cinjenice da je on sam to priznao, a ako mislite na to da jos nije proglasen krivim za bas konkretno zlostavljanje, mislim da o tome puno govori cinjenica da nije pusten iz pritvora jos od prvog dana zbog moguceg utjecaja na svjedoke te da se odmah od pocetka pojavila informacija da je njegov glas (ako ne i pojava) na tim snimkama koje posjeduje te je od toga krenula cijela istraga i identifikacija djecaka koji su zlostavljani (od strane profesora), zar ne?

Za kraj, to sto nekoga cijenis zbog necega,na zalost mu ne moze pripisati i neke druge osobine koje on sam po sebi nema. Nitko tu se nije izjasnio da je bio izrazito blizak s profesorom, a koliko zapravo mozes poznavati osobu koju samo promatras ili ju eventualno povrsno poznajes?
Ljudi su spremni na svasta.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:27 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ninocka"]Ovo u zagradi se salim, ali hocu rec da vjerojatno o njemu nemam nista manje, a ako ne i vise pozitivno misljenje nego svi oni koji ga tu zdusno brane i ne vjeruju da je ovo sto se dogadja istina.[/quote]

Mozes mi navesti jednu osobu ovdje koja ga brani i ne vjeruje u to? :-k

Istina, ima nas koji ostavljamo mjesta sumnji; ja sam naveo neke kontradikcije koje mi bacaju sumnju na cijelu pricu. :|

[quote="ninocka"]A cinjenicu da je na snimci dijete ili maloljetna osoba ili sto je jos gore, retardirana, nijedna senzacijama sklona novinarka ili novinar nije mogla napuhat. To ili jest ili nije.[/quote]

Da li ti iskreno vjerujes da su novinari pregledali kazete cim ih je policija zaplijenila, dakle [b]prije same policije[/b] :?: Meni je zbog tog detalja bilo kakvo piskaranje o sadrzaju kazeta jednostavno neuvjerljivo. :roll:

Da ne kazem da su prvo pisali o djeci na snimkama, a sad su samo maloljetnici... :roll:

[quote="ninocka"]Uzmite samo profesorove rijeci i objasnjenja, on koji se brani i govori i priznaje sve nastojeci to okrenuti u svoju korist,iz toga ima dovoljno materijala da svatko razuman, lisen te subjektivnosti jer je to "nas profesor", zakljuci da se tu stvarno dogadjalo nesto bolesno sto treba jako jako kazniti.[/quote]

Ne slazem se. :? Dao sam primjer zasto bi mu netko htio smjestiti. :roll: Osobno ne vjerujem da je to u igri i moj primjer ostaje samo hipoteza, ali dovoljna da pokaze kako ipak treba pricekati mjerodavne da presude, a ne krenuti u javni linc sto su novine napravile, a ti i Crni podrzavate. :x

[quote="ninocka"]Osim toga, mislite vi da policija pretrazuje nekim sitnim ribama po stanu i pokrece toliko opseznu istragu, da je sad on npr. samo posjecivao stranice ili imao kolekciju od par filmica. Taman bi se njime bavilli.[/quote]

Bavili su se ljudima koji su kod pirata kupovali CDove. :shock: Da razjasnim: [b]ne piratima, nego ljudima koji bi kupili par CDova!!![/b] :wall:

[quote="ninocka"]Ne zelim bit preopsirna pa cu sad jos samo rec koju o objavljivanju podataka. Da zivis u Benkovcu (bez uvrede stanovnicima tog grada, nista osobno), nikad nisi nogom krocio na nas faks i ne poznas nijednog studenta matematike, a takvih stanovnika nase domovine ima jako puno, mislis da bi ti D.V.(57) predstavljalo ista vise nego podatak i zgrazanje da jedan sveucilisni profesor to radi?! Koliko vas zna ime i prezime zupnika- pedofila kojeg su isto mjesecima razvlacili po novinama i na kraju je zavrsio samo s prebacivanjem u drugu zupu? Ili domara iz Brezovice?[/quote]

Kad je zupnik bio aktualan, znao sam mu ime. 8) Koliko Hrvatskih Matematickih Drustava znas i koliko predsjednika ta drustva imaju (ukupno)? :-k

Prihvati da postoji sitna teoretska mogucnost da nije kriv. :-s Nakon ovakve medijske pompe ([b]sa slikom![/b]) jos godinama nece moci niti otici u ducan, a kamoli nesto drugo. :roll:

[quote="ninocka"]Uostalom, pedofilija zasluzuje najvecu mogucu osudu.[/quote]

Samo, meni se cini da nije rijec o pedofiliji. :shock: To se pricalo u pocetku, a sada ispada da sve zrtve imaju 17-18 godina. :-s Da li je stvarno toliki problem sto nije pricekao godinu dana da budu sluzbeno punoljetni? :-k

Po meni, vazno je bas ono sto si ti odbacila: da li je bilo prisile, da li je stvarno ozlijedio onog tipa, da li je povlacio pistolj,...? :-k I, jasno, da li je iskoristio retardiranu osobu? :x Ako je odgovor na neko od ovih pitanja pozitivan, onda je itekako grdo zgrijesio i treba ispastati. :evil:

No, ako mu je jedini grijeh kupovanje usluga muskih prostitutki (hipoteza koja se takodjer pojavila u nekim novinama) koje ce za par mjeseci od samog dogadjaja postati punoljetni, ne vidim sto je tu tako lose. :? [b]PAZI:[/b] pricamo o zakonu! :prodike: Jasno je da mu to ne ide na cast, no ovdje pricamo o kazni, a ne o casti i/ili nedostatku iste! :|

[quote="ninocka"]Zasto ga stititi?[/quote]

[b]Nitko ne stiti [u]NJEGA[/u][/b] :!: Stitimo nacelo po kojem [b]ne smije biti javnog linca prije nego se strogom procedurom utvrdi krivnja[/b] :!: :!: :!:

De, prouci malo zasto je M.Jackson oslobodjen, iako je u pocetku "sve bilo ocito; pa klinac je rekao da ga je ovaj zlostavljao!" :wall:

[quote="ninocka"]A to da je profesor pedofil mislim da stvarno ne treba vise dokaza od cinjenice da je on sam to priznao,[/quote]

Link? :-k

[quote="ninocka"]a ako mislite na to da jos nije proglasen krivim za bas konkretno zlostavljanje, mislim da o tome puno govori cinjenica da nije pusten iz pritvora jos od prvog dana zbog moguceg utjecaja na svjedoke te da se odmah od pocetka pojavila informacija da je njegov glas (ako ne i pojava) na tim snimkama koje posjeduje te je od toga krenula cijela istraga i identifikacija djecaka koji su zlostavljani (od strane profesora), zar ne?[/quote]

Je l' ti palo na pamet da je to standardna procedura? :-k

Ne mozes inzistirati na tome da znas krivnju [b]prije[/b] nego ga zadrzis. :roll: U tom slucaju ti ni ne trebaju svjedoci na koje bi utjecao. :wall: Ergo, moras ga zadrzati cim krenes s istragom... :?



[b]Ako nekome nije jasno:[/b] ja se bunim [b]protiv javnog linca[/b], a nikako [b]ne branim[/b] pedofiliju, nasilje i ostalo za sto se doticnog sumnjici! :prodike: Ako se te stvari pokazu tocne, smatram da ga treba ostro kazniti :!: Zato bih zamolio da se prestane ovdje s nebuloznim optuzbama kako neki ovdje brane profesora, pedofiliju ili sta ja znam sto... :grrr:
ninocka (napisa):
Ovo u zagradi se salim, ali hocu rec da vjerojatno o njemu nemam nista manje, a ako ne i vise pozitivno misljenje nego svi oni koji ga tu zdusno brane i ne vjeruju da je ovo sto se dogadja istina.


Mozes mi navesti jednu osobu ovdje koja ga brani i ne vjeruje u to? Think

Istina, ima nas koji ostavljamo mjesta sumnji; ja sam naveo neke kontradikcije koje mi bacaju sumnju na cijelu pricu. Neutral

ninocka (napisa):
A cinjenicu da je na snimci dijete ili maloljetna osoba ili sto je jos gore, retardirana, nijedna senzacijama sklona novinarka ili novinar nije mogla napuhat. To ili jest ili nije.


Da li ti iskreno vjerujes da su novinari pregledali kazete cim ih je policija zaplijenila, dakle prije same policije Question Meni je zbog tog detalja bilo kakvo piskaranje o sadrzaju kazeta jednostavno neuvjerljivo. Rolling Eyes

Da ne kazem da su prvo pisali o djeci na snimkama, a sad su samo maloljetnici... Rolling Eyes

ninocka (napisa):
Uzmite samo profesorove rijeci i objasnjenja, on koji se brani i govori i priznaje sve nastojeci to okrenuti u svoju korist,iz toga ima dovoljno materijala da svatko razuman, lisen te subjektivnosti jer je to "nas profesor", zakljuci da se tu stvarno dogadjalo nesto bolesno sto treba jako jako kazniti.


Ne slazem se. Confused Dao sam primjer zasto bi mu netko htio smjestiti. Rolling Eyes Osobno ne vjerujem da je to u igri i moj primjer ostaje samo hipoteza, ali dovoljna da pokaze kako ipak treba pricekati mjerodavne da presude, a ne krenuti u javni linc sto su novine napravile, a ti i Crni podrzavate. Mad

ninocka (napisa):
Osim toga, mislite vi da policija pretrazuje nekim sitnim ribama po stanu i pokrece toliko opseznu istragu, da je sad on npr. samo posjecivao stranice ili imao kolekciju od par filmica. Taman bi se njime bavilli.


Bavili su se ljudima koji su kod pirata kupovali CDove. Shocked Da razjasnim: ne piratima, nego ljudima koji bi kupili par CDova!!! Brick wall

ninocka (napisa):
Ne zelim bit preopsirna pa cu sad jos samo rec koju o objavljivanju podataka. Da zivis u Benkovcu (bez uvrede stanovnicima tog grada, nista osobno), nikad nisi nogom krocio na nas faks i ne poznas nijednog studenta matematike, a takvih stanovnika nase domovine ima jako puno, mislis da bi ti D.V.(57) predstavljalo ista vise nego podatak i zgrazanje da jedan sveucilisni profesor to radi?! Koliko vas zna ime i prezime zupnika- pedofila kojeg su isto mjesecima razvlacili po novinama i na kraju je zavrsio samo s prebacivanjem u drugu zupu? Ili domara iz Brezovice?


Kad je zupnik bio aktualan, znao sam mu ime. Cool Koliko Hrvatskih Matematickih Drustava znas i koliko predsjednika ta drustva imaju (ukupno)? Think

Prihvati da postoji sitna teoretska mogucnost da nije kriv. Eh? Nakon ovakve medijske pompe (sa slikom!) jos godinama nece moci niti otici u ducan, a kamoli nesto drugo. Rolling Eyes

ninocka (napisa):
Uostalom, pedofilija zasluzuje najvecu mogucu osudu.


Samo, meni se cini da nije rijec o pedofiliji. Shocked To se pricalo u pocetku, a sada ispada da sve zrtve imaju 17-18 godina. Eh? Da li je stvarno toliki problem sto nije pricekao godinu dana da budu sluzbeno punoljetni? Think

Po meni, vazno je bas ono sto si ti odbacila: da li je bilo prisile, da li je stvarno ozlijedio onog tipa, da li je povlacio pistolj,...? Think I, jasno, da li je iskoristio retardiranu osobu? Mad Ako je odgovor na neko od ovih pitanja pozitivan, onda je itekako grdo zgrijesio i treba ispastati. Evil or Very Mad

No, ako mu je jedini grijeh kupovanje usluga muskih prostitutki (hipoteza koja se takodjer pojavila u nekim novinama) koje ce za par mjeseci od samog dogadjaja postati punoljetni, ne vidim sto je tu tako lose. Confused PAZI: pricamo o zakonu! Drzim prodike Jasno je da mu to ne ide na cast, no ovdje pricamo o kazni, a ne o casti i/ili nedostatku iste! Neutral

ninocka (napisa):
Zasto ga stititi?


Nitko ne stiti NJEGA Exclamation Stitimo nacelo po kojem ne smije biti javnog linca prije nego se strogom procedurom utvrdi krivnja Exclamation Exclamation Exclamation

De, prouci malo zasto je M.Jackson oslobodjen, iako je u pocetku "sve bilo ocito; pa klinac je rekao da ga je ovaj zlostavljao!" Brick wall

ninocka (napisa):
A to da je profesor pedofil mislim da stvarno ne treba vise dokaza od cinjenice da je on sam to priznao,


Link? Think

ninocka (napisa):
a ako mislite na to da jos nije proglasen krivim za bas konkretno zlostavljanje, mislim da o tome puno govori cinjenica da nije pusten iz pritvora jos od prvog dana zbog moguceg utjecaja na svjedoke te da se odmah od pocetka pojavila informacija da je njegov glas (ako ne i pojava) na tim snimkama koje posjeduje te je od toga krenula cijela istraga i identifikacija djecaka koji su zlostavljani (od strane profesora), zar ne?


Je l' ti palo na pamet da je to standardna procedura? Think

Ne mozes inzistirati na tome da znas krivnju prije nego ga zadrzis. Rolling Eyes U tom slucaju ti ni ne trebaju svjedoci na koje bi utjecao. Brick wall Ergo, moras ga zadrzati cim krenes s istragom... Confused



Ako nekome nije jasno: ja se bunim protiv javnog linca, a nikako ne branim pedofiliju, nasilje i ostalo za sto se doticnog sumnjici! Drzim prodike Ako se te stvari pokazu tocne, smatram da ga treba ostro kazniti Exclamation Zato bih zamolio da se prestane ovdje s nebuloznim optuzbama kako neki ovdje brane profesora, pedofiliju ili sta ja znam sto... Grrrrr....



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 3:21 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
[quote="ninocka"]Zasto ga stititi?[/quote]

[b]Nitko ne stiti [u]NJEGA[/u][/b] :!: Stitimo nacelo po kojem [b]ne smije biti javnog linca prije nego se strogom procedurom utvrdi krivnja[/b] :!: :!: :!:

De, prouci malo zasto je M.Jackson oslobodjen, iako je u pocetku "sve bilo ocito; pa klinac je rekao da ga je ovaj zlostavljao!" :wall:[/quote]

Michael Jackson je oslobodjen dijelom i radi toga sto se ustanovilo da je majka tog djecaka s kojim je Jackson [b]navodno[/b] spavao vec bila na sudu i optuzila neke druge slavne ljude i iskamcila iz njih pare...na isti nacin kako je htjela i od Jacksona. osim toga...IIRC ne postoje nikakvi forenzicki dokazi koji bi dokazali da je Jackson zlostavljao tog klinca.
vsego (napisa):

ninocka (napisa):
Zasto ga stititi?


Nitko ne stiti NJEGA Exclamation Stitimo nacelo po kojem ne smije biti javnog linca prije nego se strogom procedurom utvrdi krivnja Exclamation Exclamation Exclamation

De, prouci malo zasto je M.Jackson oslobodjen, iako je u pocetku "sve bilo ocito; pa klinac je rekao da ga je ovaj zlostavljao!" Brick wall


Michael Jackson je oslobodjen dijelom i radi toga sto se ustanovilo da je majka tog djecaka s kojim je Jackson navodno spavao vec bila na sudu i optuzila neke druge slavne ljude i iskamcila iz njih pare...na isti nacin kako je htjela i od Jacksona. osim toga...IIRC ne postoje nikakvi forenzicki dokazi koji bi dokazali da je Jackson zlostavljao tog klinca.



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 9:35 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo jos jedan clanak u kojem je ocito kako su Pinkijeve izjave same sebi kontradiktorne! [url=http://www.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285928602863285E2863285A28582858285D2863288B2893286328632859285C285F285A285C285928632863286328592863L]Novi list[/url]
Evo jos jedan clanak u kojem je ocito kako su Pinkijeve izjave same sebi kontradiktorne! Novi list


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ninocka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2004. (16:03:44)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: ne drzi me mjesto

PostPostano: 10:45 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"][quote="vsego"]
[quote="ninocka"]Zasto ga stititi?[/quote]

[b]Nitko ne stiti [u]NJEGA[/u][/b] :!: Stitimo nacelo po kojem [b]ne smije biti javnog linca prije nego se strogom procedurom utvrdi krivnja[/b] :!: :!: :!:

De, prouci malo zasto je M.Jackson oslobodjen, iako je u pocetku "sve bilo ocito; pa klinac je rekao da ga je ovaj zlostavljao!" :wall:[/quote]

Michael Jackson je oslobodjen dijelom i radi toga sto se ustanovilo da je majka tog djecaka s kojim je Jackson [b]navodno[/b] spavao vec bila na sudu i optuzila neke druge slavne ljude i iskamcila iz njih pare...na isti nacin kako je htjela i od Jacksona. osim toga...IIRC ne postoje nikakvi forenzicki dokazi koji bi dokazali da je Jackson zlostavljao tog klinca.[/quote]

Slazem se :!: Bas je Jackson primjer toga kako presuda nije dokaz da je to nuzno i istina! U ovom konkretnom slucaju za koji mu se sudilo, obitelj i svjedoci su u potpunosti diskreditirani, znamo kako to ide -pojavi li se opravdana sumnja...
Nitko me nece uvjeriti da je zbog toga sto ga je sud proglasio neduznim manje nastrano ili osudjujuce njegovo ponasanje i nacin zivota.
Po tome ispada da zbog toga sto je proglasen nevinim, trebam mislit da nije pedofil. Ili da ti tako mislis.

[quote]Da ne kazem da su prvo pisali o djeci na snimkama, a sad su samo maloljetnici... [/quote]

Kao manje je strasno zlostavlja li 17-godisnjaka ili 14-godisnjaka? Mislim da na zlostavljanima ostaju podjednako velike traume.

Nevezano za profesora, nesto sto sam procitala u Pinkijevom intervjuu sto mislim da nije bilo potrebno ni izmisljati ni dodavati jest kad je rekao da on svoje dijete nikad ne bi poslao u dom. Da bi radije (nisam sigurna da li je bilo ovako nesto drasticno) ubio sebe i njega ili tak nekaj nego ga ostavio u domu. Zamislite na kakav zivot su ta djeca osudjena i kakva je njihova psiha. I na to dodajte zlostavljanje.

Sad mi je palo nesto na pamet. [b]Zanima me konkretan odgovor za sta mislite da profesor NIJE KRIV?[/b]

[quote]Kad je zupnik bio aktualan, znao sam mu ime. Koliko Hrvatskih Matematickih Drustava znas i koliko predsjednika ta drustva imaju (ukupno)? [/quote]

Ja znam i ti znas. Mislis da prodavacica u mojoj vocarni koja svaki dan traca o tom slucaju i "pedofilcini" pojma ima o tome i da ju uopce zanima tko je konkretno on? A pogotovo da ce sad ic guglat da bi saznala. Mislim, ne zelim podcijeniti nikoga i to je samo banalan primjer, ali kako je ovo matematicki forum, tu smo jednostavno presubjektivni o tome koliko "smo" poznati. S druge strane, mislim da je jako jako sirok krug ljudi koji ga poznaju i koji znaju o kome je rijec i koji su ostali zgranuti natpisima u novinama. Ali ponavljam, stvarno ne vjerujem da bi te 3 kucne kazete i history pedofilskih stranica dovukli na naslovnicu tjedan dana i potakli tolika prekapanja i policijsku istragu. Ma sta vi mislili o tome...

[quote]Da li ti iskreno vjerujes da su novinari pregledali kazete cim ih je policija zaplijenila, dakle prije same policije Meni je zbog tog detalja bilo kakvo piskaranje o sadrzaju kazeta jednostavno neuvjerljivo.[/quote]

Uopce to nisam ni pomislila tako. Mislim da je policija pronasla kazete, zaplijenila i pogledala, a da su novinari o sadrzaju saznali bilo na sluzben (glasnogovornik policije) ili nesluzben nacin.

[quote]
Po meni, vazno je bas ono sto si ti odbacila: da li je bilo prisile, da li je stvarno ozlijedio onog tipa, da li je povlacio pistolj,...? I, jasno, da li je iskoristio retardiranu osobu? Ako je odgovor na neko od ovih pitanja pozitivan, onda je itekako grdo zgrijesio i treba ispastati. [/quote]

Gledaj, ja ovo uopce nisam odbacila na ovakav nacin kao sto si ti shvatio. Htjela sam rec da mislim da je cijela prica o profesoru prosla kroz neke faze. Po meni se prvo vjerojatnao pojavila cista vijest, D.V.(57) pritvoren zbog pronalaska pedofilskog sadrzaja a mislim da je cinjenica da je sveucilisni profesor potakla novine i novinare na to da to postane vijest za naslovnice. Slijedecih dana zbog zanimljivosti price su se svi bacili u opsezne akcije istrazivanja i prikupljanja sto je moguce vise informacija i detalja i iako mislim da je i tu bilo napuhavanja, mislim da su ti prvi clanci ona osnovna bit slucaja. Ovo kasnije, Pinki i njegov prijatelj i njihovo ovako i onako, rezultat je medijske pozornosti koju je slucaj privukao.
U tom kontekstu sam mislila. Naravno da je bitno ako je upotrebljavao prisilu a ne placao musku prostitutku i naravno da je bitno ako njegovo humanitarno udomljavanje sticenika doma Lug nije bilo tako humanitarne prirode.

[quote]ninocka (napisa):
a ako mislite na to da jos nije proglasen krivim za bas konkretno zlostavljanje, mislim da o tome puno govori cinjenica da nije pusten iz pritvora jos od prvog dana zbog moguceg utjecaja na svjedoke te da se odmah od pocetka pojavila informacija da je njegov glas (ako ne i pojava) na tim snimkama koje posjeduje te je od toga krenula cijela istraga i identifikacija djecaka koji su zlostavljani (od strane profesora), zar ne?
Je l' ti palo na pamet da je to standardna procedura?
Ne mozes inzistirati na tome da znas krivnju prije nego ga zadrzis. U tom slucaju ti ni ne trebaju svjedoci na koje bi utjecao. Ergo, moras ga zadrzati cim krenes s istragom...
[/quote]

Zao mi je sto tu osjecam neki nepotreban podcjenjivacki ton.
Ne moras ga zadrzat kad krene istraga. Pustali su i vecu gamad (ne znam jel ovo dozvoljen izraz) na slobodu. Zato je i dolazilo do mijenjanja iskaza i nestajanja svjedoka i neki veliki i vazni slucaji su padali u vodu.

[quote]
Zato bih zamolio da se prestane ovdje s nebuloznim optuzbama kako neki ovdje brane profesora, pedofiliju ili sta ja znam sto... [/quote]

Nisam uopce rekla ni aludirala da se tu brani pedofilija, ali profesor se brani. Ne moras se ti prepoznat u tome, ali pod brani meni spadaju i oni koji ne vjeruju da je to istina.
Naime nije se nitko nasao tu tko bi spomenuo trenutno aktualni slucaj Brezovica i domara i ravnateljicu pa rekao npr. cekajte, vidite da tih slucajeva ima jos, treba pricekati sta ce istrage utvrdit pa tek onda sudit, pa jadan domar tolike godine radi s djecom i u tom domu i sad mu se to ovako vraca a covjek mozda uopce nije kriv,ne, puno drugih navodnih pedofila koji su osvanuli u novinama smo osudili i zgrazali se nad tm ili samo to primili kao podatak. No kao sto sam vec rekla
[quote]
to sto nekoga cijenis zbog necega,na zalost mu ne moze pripisati i neke druge osobine koje on sam po sebi nema. Nitko tu se nije izjasnio da je bio izrazito blizak s profesorom, a koliko zapravo mozes poznavati osobu koju samo promatras ili ju eventualno povrsno poznajes?
[/quote]
HijenA (napisa):
vsego (napisa):

ninocka (napisa):
Zasto ga stititi?


Nitko ne stiti NJEGA Exclamation Stitimo nacelo po kojem ne smije biti javnog linca prije nego se strogom procedurom utvrdi krivnja Exclamation Exclamation Exclamation

De, prouci malo zasto je M.Jackson oslobodjen, iako je u pocetku "sve bilo ocito; pa klinac je rekao da ga je ovaj zlostavljao!" Brick wall


Michael Jackson je oslobodjen dijelom i radi toga sto se ustanovilo da je majka tog djecaka s kojim je Jackson navodno spavao vec bila na sudu i optuzila neke druge slavne ljude i iskamcila iz njih pare...na isti nacin kako je htjela i od Jacksona. osim toga...IIRC ne postoje nikakvi forenzicki dokazi koji bi dokazali da je Jackson zlostavljao tog klinca.


Slazem se Exclamation Bas je Jackson primjer toga kako presuda nije dokaz da je to nuzno i istina! U ovom konkretnom slucaju za koji mu se sudilo, obitelj i svjedoci su u potpunosti diskreditirani, znamo kako to ide -pojavi li se opravdana sumnja...
Nitko me nece uvjeriti da je zbog toga sto ga je sud proglasio neduznim manje nastrano ili osudjujuce njegovo ponasanje i nacin zivota.
Po tome ispada da zbog toga sto je proglasen nevinim, trebam mislit da nije pedofil. Ili da ti tako mislis.

Citat:
Da ne kazem da su prvo pisali o djeci na snimkama, a sad su samo maloljetnici...


Kao manje je strasno zlostavlja li 17-godisnjaka ili 14-godisnjaka? Mislim da na zlostavljanima ostaju podjednako velike traume.

Nevezano za profesora, nesto sto sam procitala u Pinkijevom intervjuu sto mislim da nije bilo potrebno ni izmisljati ni dodavati jest kad je rekao da on svoje dijete nikad ne bi poslao u dom. Da bi radije (nisam sigurna da li je bilo ovako nesto drasticno) ubio sebe i njega ili tak nekaj nego ga ostavio u domu. Zamislite na kakav zivot su ta djeca osudjena i kakva je njihova psiha. I na to dodajte zlostavljanje.

Sad mi je palo nesto na pamet. Zanima me konkretan odgovor za sta mislite da profesor NIJE KRIV?

Citat:
Kad je zupnik bio aktualan, znao sam mu ime. Koliko Hrvatskih Matematickih Drustava znas i koliko predsjednika ta drustva imaju (ukupno)?


Ja znam i ti znas. Mislis da prodavacica u mojoj vocarni koja svaki dan traca o tom slucaju i "pedofilcini" pojma ima o tome i da ju uopce zanima tko je konkretno on? A pogotovo da ce sad ic guglat da bi saznala. Mislim, ne zelim podcijeniti nikoga i to je samo banalan primjer, ali kako je ovo matematicki forum, tu smo jednostavno presubjektivni o tome koliko "smo" poznati. S druge strane, mislim da je jako jako sirok krug ljudi koji ga poznaju i koji znaju o kome je rijec i koji su ostali zgranuti natpisima u novinama. Ali ponavljam, stvarno ne vjerujem da bi te 3 kucne kazete i history pedofilskih stranica dovukli na naslovnicu tjedan dana i potakli tolika prekapanja i policijsku istragu. Ma sta vi mislili o tome...

Citat:
Da li ti iskreno vjerujes da su novinari pregledali kazete cim ih je policija zaplijenila, dakle prije same policije Meni je zbog tog detalja bilo kakvo piskaranje o sadrzaju kazeta jednostavno neuvjerljivo.


Uopce to nisam ni pomislila tako. Mislim da je policija pronasla kazete, zaplijenila i pogledala, a da su novinari o sadrzaju saznali bilo na sluzben (glasnogovornik policije) ili nesluzben nacin.

Citat:

Po meni, vazno je bas ono sto si ti odbacila: da li je bilo prisile, da li je stvarno ozlijedio onog tipa, da li je povlacio pistolj,...? I, jasno, da li je iskoristio retardiranu osobu? Ako je odgovor na neko od ovih pitanja pozitivan, onda je itekako grdo zgrijesio i treba ispastati.


Gledaj, ja ovo uopce nisam odbacila na ovakav nacin kao sto si ti shvatio. Htjela sam rec da mislim da je cijela prica o profesoru prosla kroz neke faze. Po meni se prvo vjerojatnao pojavila cista vijest, D.V.(57) pritvoren zbog pronalaska pedofilskog sadrzaja a mislim da je cinjenica da je sveucilisni profesor potakla novine i novinare na to da to postane vijest za naslovnice. Slijedecih dana zbog zanimljivosti price su se svi bacili u opsezne akcije istrazivanja i prikupljanja sto je moguce vise informacija i detalja i iako mislim da je i tu bilo napuhavanja, mislim da su ti prvi clanci ona osnovna bit slucaja. Ovo kasnije, Pinki i njegov prijatelj i njihovo ovako i onako, rezultat je medijske pozornosti koju je slucaj privukao.
U tom kontekstu sam mislila. Naravno da je bitno ako je upotrebljavao prisilu a ne placao musku prostitutku i naravno da je bitno ako njegovo humanitarno udomljavanje sticenika doma Lug nije bilo tako humanitarne prirode.

Citat:
ninocka (napisa):
a ako mislite na to da jos nije proglasen krivim za bas konkretno zlostavljanje, mislim da o tome puno govori cinjenica da nije pusten iz pritvora jos od prvog dana zbog moguceg utjecaja na svjedoke te da se odmah od pocetka pojavila informacija da je njegov glas (ako ne i pojava) na tim snimkama koje posjeduje te je od toga krenula cijela istraga i identifikacija djecaka koji su zlostavljani (od strane profesora), zar ne?
Je l' ti palo na pamet da je to standardna procedura?
Ne mozes inzistirati na tome da znas krivnju prije nego ga zadrzis. U tom slucaju ti ni ne trebaju svjedoci na koje bi utjecao. Ergo, moras ga zadrzati cim krenes s istragom...


Zao mi je sto tu osjecam neki nepotreban podcjenjivacki ton.
Ne moras ga zadrzat kad krene istraga. Pustali su i vecu gamad (ne znam jel ovo dozvoljen izraz) na slobodu. Zato je i dolazilo do mijenjanja iskaza i nestajanja svjedoka i neki veliki i vazni slucaji su padali u vodu.

Citat:

Zato bih zamolio da se prestane ovdje s nebuloznim optuzbama kako neki ovdje brane profesora, pedofiliju ili sta ja znam sto...


Nisam uopce rekla ni aludirala da se tu brani pedofilija, ali profesor se brani. Ne moras se ti prepoznat u tome, ali pod brani meni spadaju i oni koji ne vjeruju da je to istina.
Naime nije se nitko nasao tu tko bi spomenuo trenutno aktualni slucaj Brezovica i domara i ravnateljicu pa rekao npr. cekajte, vidite da tih slucajeva ima jos, treba pricekati sta ce istrage utvrdit pa tek onda sudit, pa jadan domar tolike godine radi s djecom i u tom domu i sad mu se to ovako vraca a covjek mozda uopce nije kriv,ne, puno drugih navodnih pedofila koji su osvanuli u novinama smo osudili i zgrazali se nad tm ili samo to primili kao podatak. No kao sto sam vec rekla
Citat:

to sto nekoga cijenis zbog necega,na zalost mu ne moze pripisati i neke druge osobine koje on sam po sebi nema. Nitko tu se nije izjasnio da je bio izrazito blizak s profesorom, a koliko zapravo mozes poznavati osobu koju samo promatras ili ju eventualno povrsno poznajes?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 11:58 sub, 18. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ninocka"][quote="HijenA"][quote="vsego"]
[quote="ninocka"]Zasto ga stititi?[/quote]

[b]Nitko ne stiti [u]NJEGA[/u][/b] :!: Stitimo nacelo po kojem [b]ne smije biti javnog linca prije nego se strogom procedurom utvrdi krivnja[/b] :!: :!: :!:

De, prouci malo zasto je M.Jackson oslobodjen, iako je u pocetku "sve bilo ocito; pa klinac je rekao da ga je ovaj zlostavljao!" :wall:[/quote]

Michael Jackson je oslobodjen dijelom i radi toga sto se ustanovilo da je majka tog djecaka s kojim je Jackson [b]navodno[/b] spavao vec bila na sudu i optuzila neke druge slavne ljude i iskamcila iz njih pare...na isti nacin kako je htjela i od Jacksona. osim toga...IIRC ne postoje nikakvi forenzicki dokazi koji bi dokazali da je Jackson zlostavljao tog klinca.[/quote]

Slazem se :!: Bas je Jackson primjer toga kako presuda nije dokaz da je to nuzno i istina! U ovom konkretnom slucaju za koji mu se sudilo, obitelj i svjedoci su u potpunosti diskreditirani, znamo kako to ide -pojavi li se opravdana sumnja...
Nitko me nece uvjeriti da je zbog toga sto ga je sud proglasio neduznim manje nastrano ili osudjujuce njegovo ponasanje i nacin zivota.
Po tome ispada da zbog toga sto je proglasen nevinim, trebam mislit da nije pedofil. Ili da ti tako mislis.[/quote]

ne...ja smatram da je Michael Jackson jako poremecena osoba sto je uzrokovano traumama iz djetinjstva, kad je od cetvrte godine morao nastupat u svijetu show businessa i kad ga je stari premlacivao (kao, uostalom, i njegovu bracu i sestre, samo sto se to kod njega najvise vidi) za svaki pogresan korak u koreografiji. isto tako smatram da se njegova nastranost sto se tice djece vjerojatno moze objasnit upravo gore navedenom cinjenicom. ja [b]osobno[/b] ne smatram nekog pedofilom ako zeli [b]spavati[/b] u istom krevetu sa djetetom. pod spavati mislim upravo to...spavati. druga stvar je ako se tu istu osobu prisiljava na seks. a to spavanje s djecom Michael nikad nije imao i to je njega kao osobu asocijaliziralo sa jednom dobnom skupinom. i sad kod njega postoji zelja da prozivi ono sto nikad nije mogao...nemoj mi reci da ti nikad kao dijete nisi isla prespavat kod nekoga. on mozda i jest odrasla osoba, no ja ipak smatram da je njegov intelektualan razvoj stao upravo u trenutku kad mu je djetinjstvo bilo na vrlo brutalan nacin uskraceno.

on je zapravo jos uvijek dijete i ima takve potrebe. naravno...kad sam rekao da mu je intelektualan razvoj zaustavljen, pri tome ne mislim na to da je on na bilo koji nacin retardirana ili zaostala osoba. on jednostavno ima velike emocionalne i karakterne traume. kojih se nece tako skoro rijesit.

i jos nesto...ponovit cu samog sebe. ne postoji nikakav dokaz da je on sliovao bilo koje dijete!!! to mora biti jasno. i upravo zbog te cinjenice je i bio oslobodjen na sudu!!!
ninocka (napisa):
HijenA (napisa):
vsego (napisa):

ninocka (napisa):
Zasto ga stititi?


Nitko ne stiti NJEGA Exclamation Stitimo nacelo po kojem ne smije biti javnog linca prije nego se strogom procedurom utvrdi krivnja Exclamation Exclamation Exclamation

De, prouci malo zasto je M.Jackson oslobodjen, iako je u pocetku "sve bilo ocito; pa klinac je rekao da ga je ovaj zlostavljao!" Brick wall


Michael Jackson je oslobodjen dijelom i radi toga sto se ustanovilo da je majka tog djecaka s kojim je Jackson navodno spavao vec bila na sudu i optuzila neke druge slavne ljude i iskamcila iz njih pare...na isti nacin kako je htjela i od Jacksona. osim toga...IIRC ne postoje nikakvi forenzicki dokazi koji bi dokazali da je Jackson zlostavljao tog klinca.


Slazem se Exclamation Bas je Jackson primjer toga kako presuda nije dokaz da je to nuzno i istina! U ovom konkretnom slucaju za koji mu se sudilo, obitelj i svjedoci su u potpunosti diskreditirani, znamo kako to ide -pojavi li se opravdana sumnja...
Nitko me nece uvjeriti da je zbog toga sto ga je sud proglasio neduznim manje nastrano ili osudjujuce njegovo ponasanje i nacin zivota.
Po tome ispada da zbog toga sto je proglasen nevinim, trebam mislit da nije pedofil. Ili da ti tako mislis.


ne...ja smatram da je Michael Jackson jako poremecena osoba sto je uzrokovano traumama iz djetinjstva, kad je od cetvrte godine morao nastupat u svijetu show businessa i kad ga je stari premlacivao (kao, uostalom, i njegovu bracu i sestre, samo sto se to kod njega najvise vidi) za svaki pogresan korak u koreografiji. isto tako smatram da se njegova nastranost sto se tice djece vjerojatno moze objasnit upravo gore navedenom cinjenicom. ja osobno ne smatram nekog pedofilom ako zeli spavati u istom krevetu sa djetetom. pod spavati mislim upravo to...spavati. druga stvar je ako se tu istu osobu prisiljava na seks. a to spavanje s djecom Michael nikad nije imao i to je njega kao osobu asocijaliziralo sa jednom dobnom skupinom. i sad kod njega postoji zelja da prozivi ono sto nikad nije mogao...nemoj mi reci da ti nikad kao dijete nisi isla prespavat kod nekoga. on mozda i jest odrasla osoba, no ja ipak smatram da je njegov intelektualan razvoj stao upravo u trenutku kad mu je djetinjstvo bilo na vrlo brutalan nacin uskraceno.

on je zapravo jos uvijek dijete i ima takve potrebe. naravno...kad sam rekao da mu je intelektualan razvoj zaustavljen, pri tome ne mislim na to da je on na bilo koji nacin retardirana ili zaostala osoba. on jednostavno ima velike emocionalne i karakterne traume. kojih se nece tako skoro rijesit.

i jos nesto...ponovit cu samog sebe. ne postoji nikakav dokaz da je on sliovao bilo koje dijete!!! to mora biti jasno. i upravo zbog te cinjenice je i bio oslobodjen na sudu!!!



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 5 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan