Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prepisivanje na ispitima
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Da li prepisujete na ispitima?
DA UVIJEK
4%
 4%  [ 3 ]
DA PONEKAD
14%
 14%  [ 10 ]
NE OSIM KAD ZAGUSTI
23%
 23%  [ 16 ]
NE NIKADA
57%
 57%  [ 39 ]
Ukupno glasova : 68

Autor/ica Poruka
grossi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 04. 2004. (16:33:41)
Postovi: (5D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Delta Neretva

PostPostano: 22:00 pet, 1. 7. 2005    Naslov: Prepisivanje na ispitima Citirajte i odgovorite

ova anketa je nastala kao produkt jednog razgovora medu nekoliko kolega.
Tema je bila prepisavanje na ispitima na nasem faksu.Takoder tema ovog posta je prepisivanje na ispitima.

[color=blue]Mod edit: trebao si ga onda tako i nazvati (topic se prije zvao 'mala anketa').[/color]
ova anketa je nastala kao produkt jednog razgovora medu nekoliko kolega.
Tema je bila prepisavanje na ispitima na nasem faksu.Takoder tema ovog posta je prepisivanje na ispitima.

Mod edit: trebao si ga onda tako i nazvati (topic se prije zvao 'mala anketa').



_________________
------------------------------------------
Toni Grossi

Nekretnine Nekretnine 24 sata
++++++++++++++++++++++
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 4:32 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto smatras pod "prepisivanjem"? :-k

Recimo, ja sam kao student volio "prosvercati" vise pomagala nego je dozvoljeno jer mi je bilo bezveze da moram uciti formule napamet. :roll: No, uvijek sam se oslanjao na sebe i svoje znanje (osim na UuOF gdje sam koristio sve moguce i nemoguce biljeske i literaturu, no tada je to bilo uz presutni blagoslov asistenata O:)).

Dakle, da li bi i to (malo vise pomagala, ali bez rijesenih zadataka i sl) trpao pod "prepisivanje" ili pricamo samo o "konzultacijama i dopisivanju sa susjedima", "svercu zadataka rijesenih na vjezbama",...? :-k

Btw, fascinantno je koliko tocnih rjesenja totalno krivog zadatka dobijam na rokovima iz C-a... :wall: Npr. sada sam za rekurziju rastava broja na faktore dobio jedno rjesenje rekurzije sa zabama s mog prethodnog roka... :shock: :rotfl:
Sto smatras pod "prepisivanjem"? Think

Recimo, ja sam kao student volio "prosvercati" vise pomagala nego je dozvoljeno jer mi je bilo bezveze da moram uciti formule napamet. Rolling Eyes No, uvijek sam se oslanjao na sebe i svoje znanje (osim na UuOF gdje sam koristio sve moguce i nemoguce biljeske i literaturu, no tada je to bilo uz presutni blagoslov asistenata Angel).

Dakle, da li bi i to (malo vise pomagala, ali bez rijesenih zadataka i sl) trpao pod "prepisivanje" ili pricamo samo o "konzultacijama i dopisivanju sa susjedima", "svercu zadataka rijesenih na vjezbama",...? Think

Btw, fascinantno je koliko tocnih rjesenja totalno krivog zadatka dobijam na rokovima iz C-a... Brick wall Npr. sada sam za rekurziju rastava broja na faktore dobio jedno rjesenje rekurzije sa zabama s mog prethodnog roka... Shocked Valjam se po podu od smijeha



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grossi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 04. 2004. (16:33:41)
Postovi: (5D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Delta Neretva

PostPostano: 8:18 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa pod prepisivanjem mislim imati kod sebe umanjene kopirane zbirke zadataka, vjezbe i predavanja pri ruci i naravno dogovor sa kolegama.

:lol: :lol: :lol:


Samo nemojte na ovom topicu pisati o tome kako prepisujete jer ne bih volio da asistenti otkriju vase necine.....

:lol:
pa pod prepisivanjem mislim imati kod sebe umanjene kopirane zbirke zadataka, vjezbe i predavanja pri ruci i naravno dogovor sa kolegama.

Laughing Laughing Laughing


Samo nemojte na ovom topicu pisati o tome kako prepisujete jer ne bih volio da asistenti otkriju vase necine.....

Laughing



_________________
------------------------------------------
Toni Grossi

Nekretnine Nekretnine 24 sata
++++++++++++++++++++++
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:30 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja imam pitanje.Dal postoji uopce koji prosjecni student koji nije nikada prepiso bas nista?
Naravno slazem se ne trebate reci na koji nacin ste to napravili?

Jos me zanima dal asistenti zaista paze da se ne prepise na ispitu ili cuvaju ispit samo zato da ga cuvaju!

:lol: :roll:
ja imam pitanje.Dal postoji uopce koji prosjecni student koji nije nikada prepiso bas nista?
Naravno slazem se ne trebate reci na koji nacin ste to napravili?

Jos me zanima dal asistenti zaista paze da se ne prepise na ispitu ili cuvaju ispit samo zato da ga cuvaju!

Laughing Rolling Eyes



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 12:34 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jednom sam prepisivala. Bio je isti zadatak s prošlog roka ali drugi brojevi. Naravno da me je skužio kad sam prepisala i stare brojeve :idea: :oops:

Al drugi put sam prošla i bez prepisivanja :wink:
Jednom sam prepisivala. Bio je isti zadatak s prošlog roka ali drugi brojevi. Naravno da me je skužio kad sam prepisala i stare brojeve Idea Embarassed

Al drugi put sam prošla i bez prepisivanja Wink



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:38 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

aj sada reci sto je bilo kad te skuzio i ne moras reci naravno o kojem se asistentu radilo?Jel asistent nesto poduzeo?Jel ti oduzeo ispit ili nesto? :lol:
aj sada reci sto je bilo kad te skuzio i ne moras reci naravno o kojem se asistentu radilo?Jel asistent nesto poduzeo?Jel ti oduzeo ispit ili nesto? Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grossi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 04. 2004. (16:33:41)
Postovi: (5D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Delta Neretva

PostPostano: 12:39 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa kad ne znam obavezno prepisivam. Naravno imam i ispite za koje se spremim ali mirnije pišem kada znam da me šalabahteri čuvaju.



:roll: :shock: :) 8) :? :lol: :o :!: :?: :arrow: :wink: :x :P :oops: :cry: :lol: 8) :) :D
Pa kad ne znam obavezno prepisivam. Naravno imam i ispite za koje se spremim ali mirnije pišem kada znam da me šalabahteri čuvaju.



Rolling Eyes Shocked Smile Cool Confused Laughing Surprised Exclamation Question Arrow Wink Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Laughing Cool Smile Very Happy



_________________
------------------------------------------
Toni Grossi

Nekretnine Nekretnine 24 sata
++++++++++++++++++++++
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:43 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="grossi"]Pa kad ne znam obavezno prepisivam. Naravno imam i ispite za koje se spremim ali mirnije pišem kada znam da me šalabahteri čuvaju.



:roll: :shock: :) 8) :? :lol: :o :!: :?: :arrow: :wink: :x :P :oops: :cry: :lol: 8) :) :D[/quote]

hm hm kod mene je problem kad napisem vec taj salabahter vec znam i taj salabahter i onda se pitam cemu salabahter
a ujedno salabahter je po nekoj definiciji podsjetnik ako se ne varam a to smijemo imat na ispitu ili se varam :lol: ????
grossi (napisa):
Pa kad ne znam obavezno prepisivam. Naravno imam i ispite za koje se spremim ali mirnije pišem kada znam da me šalabahteri čuvaju.



Rolling Eyes Shocked Smile Cool Confused Laughing Surprised Exclamation Question Arrow Wink Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Laughing Cool Smile Very Happy


hm hm kod mene je problem kad napisem vec taj salabahter vec znam i taj salabahter i onda se pitam cemu salabahter
a ujedno salabahter je po nekoj definiciji podsjetnik ako se ne varam a to smijemo imat na ispitu ili se varam Laughing ????



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grossi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 04. 2004. (16:33:41)
Postovi: (5D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Delta Neretva

PostPostano: 12:46 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"][quote="grossi"]Pa kad ne znam obavezno prepisivam. Naravno imam i ispite za koje se spremim ali mirnije pišem kada znam da me šalabahteri čuvaju.



:roll: :shock: :) 8) :? :lol: :o :!: :?: :arrow: :wink: :x :P :oops: :cry: :lol: 8) :) :D[/quote]

hm hm kod mene je problem kad napisem vec taj salabahter vec znam i taj salabahter i onda se pitam cemu salabahter
a ujedno salabahter je po nekoj definiciji podsjetnik ako se ne varam a to smijemo imat na ispitu ili se varam :lol: ????[/quote]

Neki ne pišu šalabahter već kopiraju i umanje cilu zbirku, knjigu i vježbe. :lol:
bily (napisa):
grossi (napisa):
Pa kad ne znam obavezno prepisivam. Naravno imam i ispite za koje se spremim ali mirnije pišem kada znam da me šalabahteri čuvaju.



Rolling Eyes Shocked Smile Cool Confused Laughing Surprised Exclamation Question Arrow Wink Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Laughing Cool Smile Very Happy


hm hm kod mene je problem kad napisem vec taj salabahter vec znam i taj salabahter i onda se pitam cemu salabahter
a ujedno salabahter je po nekoj definiciji podsjetnik ako se ne varam a to smijemo imat na ispitu ili se varam Laughing ????


Neki ne pišu šalabahter već kopiraju i umanje cilu zbirku, knjigu i vježbe. Laughing



_________________
------------------------------------------
Toni Grossi

Nekretnine Nekretnine 24 sata
++++++++++++++++++++++
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:49 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pretpostavljam da toga nema na nasem faksu jer mislim da na temelju toga ne mozes bas previse iskoristit .....

mislim da za nase ispite moras bas znat da bi proso ispit pa cak pricam o pismenom djelu ispita:-)
pretpostavljam da toga nema na nasem faksu jer mislim da na temelju toga ne mozes bas previse iskoristit .....

mislim da za nase ispite moras bas znat da bi proso ispit pa cak pricam o pismenom djelu ispita:-)



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grossi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 04. 2004. (16:33:41)
Postovi: (5D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Delta Neretva

PostPostano: 12:51 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]pretpostavljam da toga nema na nasem faksu jer mislim da na temelju toga ne mozes bas previse iskoristit .....

mislim da za nase ispite moras bas znat da bi proso ispit pa cak pricam o pismenom djelu ispita:-)[/quote]

Vjeruj mi postoje studenti koji su toliko sposobni za prepisati da to nije normalno. Tip je analizu 3 kolokvirao bez da je išta pogledao.
bily (napisa):
pretpostavljam da toga nema na nasem faksu jer mislim da na temelju toga ne mozes bas previse iskoristit .....

mislim da za nase ispite moras bas znat da bi proso ispit pa cak pricam o pismenom djelu ispita:-)


Vjeruj mi postoje studenti koji su toliko sposobni za prepisati da to nije normalno. Tip je analizu 3 kolokvirao bez da je išta pogledao.



_________________
------------------------------------------
Toni Grossi

Nekretnine Nekretnine 24 sata
++++++++++++++++++++++
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:54 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

dobro mozda je pravit cu se da vjerujem na to ali me sada zanima kako je proso kod Ungara sumnjam da je uspio proc bez ikakvog znanja jer ipak taj profesor je poznat po tome da trazi iskljucivo znanje?
dobro mozda je pravit cu se da vjerujem na to ali me sada zanima kako je proso kod Ungara sumnjam da je uspio proc bez ikakvog znanja jer ipak taj profesor je poznat po tome da trazi iskljucivo znanje?



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 15:05 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

....meni je to sve totalno glupo...mislim nisam neko nevinašce...al ili znam ili neznam...iskreno opće mi se neda prepisivat...uostalom kak možeš znat da je to kaj si prepisao od nekog točno (a čini mi se extra glupo prpisat neku netočnu bedastoću)...
p.s...u srednjoj sam se snalazio prepisivajući na sve moguće načine..uvijek sam mrzio školu i tak mi je bilo svejedno..sam da dobim 2...al na faksu mi se nekak neda... :roll: :?
....meni je to sve totalno glupo...mislim nisam neko nevinašce...al ili znam ili neznam...iskreno opće mi se neda prepisivat...uostalom kak možeš znat da je to kaj si prepisao od nekog točno (a čini mi se extra glupo prpisat neku netočnu bedastoću)...
p.s...u srednjoj sam se snalazio prepisivajući na sve moguće načine..uvijek sam mrzio školu i tak mi je bilo svejedno..sam da dobim 2...al na faksu mi se nekak neda... Rolling Eyes Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 15:12 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]....
p.s...u srednjoj sam se snalazio prepisivajući na sve moguće načine..uvijek sam mrzio školu i tak mi je bilo svejedno..sam da dobim 2...al na faksu mi se nekak neda... :roll: :?[/quote]

cekaj malo prepisujes u srednjoj i dobijes dva a sada ne prepisujes nego dobijes neku visu ocjenu jer naucis
Zasto ne mrzis faks, i on je na neki nacin skola :roll: ? Ili se varam :lol: ?
rat in a cage (napisa):
....
p.s...u srednjoj sam se snalazio prepisivajući na sve moguće načine..uvijek sam mrzio školu i tak mi je bilo svejedno..sam da dobim 2...al na faksu mi se nekak neda... Rolling Eyes Confused


cekaj malo prepisujes u srednjoj i dobijes dva a sada ne prepisujes nego dobijes neku visu ocjenu jer naucis
Zasto ne mrzis faks, i on je na neki nacin skola Rolling Eyes ? Ili se varam Laughing ?



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
grossi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 04. 2004. (16:33:41)
Postovi: (5D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Delta Neretva

PostPostano: 15:18 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Anketa se ne ponaša onako kako sam ja predvidio. LJudi su neiskreni ili stvarno ne prepisuju. Možda su samo pametni ljudi na forumu a njima ne treba prepisivati. :lol:
Anketa se ne ponaša onako kako sam ja predvidio. LJudi su neiskreni ili stvarno ne prepisuju. Možda su samo pametni ljudi na forumu a njima ne treba prepisivati. Laughing



_________________
------------------------------------------
Toni Grossi

Nekretnine Nekretnine 24 sata
++++++++++++++++++++++
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:24 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="grossi"]Anketa se ne ponaša onako kako sam ja predvidio. LJudi su neiskreni ili stvarno ne prepisuju. Možda su samo pametni ljudi na forumu a njima ne treba prepisivati. :lol:[/quote]

Ekipa vjerojatno misli na prepisivanje od kolega. Tak' sam i ja mislil' jer sam isto glasal' za [i]nikada[/i]. Nekima se, npr da to radit', naprimjer kad se piše, onda između dva studoša (vertikalno gledajući) sjedi treći (on piše neki drugi ispit) koji posluži kao kurir za papirić s riješenim zadatkom. Ja sam u tim situacijama uvijek bil' kurir. Uopće mi se ne da prepisivati od kolega (prelijen sam za to).
grossi (napisa):
Anketa se ne ponaša onako kako sam ja predvidio. LJudi su neiskreni ili stvarno ne prepisuju. Možda su samo pametni ljudi na forumu a njima ne treba prepisivati. Laughing


Ekipa vjerojatno misli na prepisivanje od kolega. Tak' sam i ja mislil' jer sam isto glasal' za nikada. Nekima se, npr da to radit', naprimjer kad se piše, onda između dva studoša (vertikalno gledajući) sjedi treći (on piše neki drugi ispit) koji posluži kao kurir za papirić s riješenim zadatkom. Ja sam u tim situacijama uvijek bil' kurir. Uopće mi se ne da prepisivati od kolega (prelijen sam za to).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 20:18 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel ti se da, sam sebi napisat salabahter tipa sa rijesenim zadacima ili mozda ponjet jako sitno iskopirane zbirke zadataka?
Naravno ovo pitanje vrijedi za sve?
a jel ti se da, sam sebi napisat salabahter tipa sa rijesenim zadacima ili mozda ponjet jako sitno iskopirane zbirke zadataka?
Naravno ovo pitanje vrijedi za sve?



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 21:08 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja glasovala: ne, osim kad zagusti.

Moram priznati da često imam pokoji (khm, ovisi koliko je gradiva, nekad i više tih pokojih :oops: ) riješeni primjer ako nisam sigurna da sve super znam (a često nisam sigurna :lol: ) pa ono, za svaki slučaj, kao podsjetnik da se nađe.

[size=9]nemojte me tužiti[/size]
Ja glasovala: ne, osim kad zagusti.

Moram priznati da često imam pokoji (khm, ovisi koliko je gradiva, nekad i više tih pokojih Embarassed ) riješeni primjer ako nisam sigurna da sve super znam (a često nisam sigurna Laughing ) pa ono, za svaki slučaj, kao podsjetnik da se nađe.

nemojte me tužiti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:18 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne prepisujem od kolega i MRZIM kada to netko pokusa napraviti od mene (jos nisu pokusali preko mene...)
ali rezultat bude moj vrlo grubi odgovor ili ostar pogled... :duel:
do sada najveci biser je bio kada je cura dosla i prije testa rekla 'ti ces meni saptati' - moje reply bolje da niste vidjeli.... :twisted:

a oslanjanje na rel. ilegalna pomagala (npr. objasnjenje kako se neki tip zadatka rjesava) ili slicno..... paa... desi se :wink:
ali nikome ne smetam, osim sto se osjecam krajnje nelagodno kadkad kad idem upotrijebiti vise od dozvoljenog.... taj dio jos moram savladati dok sam na faxu :gg:
a sto se ilegalnih salabahtera tice - djabe ti salic ako nisi ucio i ne znas ga primjeniti.... (da, ja uvijek znam di mi je koja formula, jer si ga sama pisem) - isto vrijedi i za legalne....
i mislim da bi trebalo zahtijevati od studenata tisinu (bez suskanja, okretanja, saputanja ili pricanja) - znaci bez interakcije
a da bi se salabahteri (do par stranica (ako netko vece pise) ) trebali tolerirati :-)

ah... studentski snovi :-)

ma ono najbitnije, mislim da sa pokojim salicem ne zakidam nikoga za nista (kao sto bi replyanjem na necije vriskove zakidala sebe za vrijeme), a na usmenom se pokaze i ona druga verzija znanja.... tako da ne smatram da sam se zakinula za znanje ako nisam naucila npr formulu za tangencijalni prostor napamet, jer cu ju za par dana, ako treba, morat znati i iskrampati.... pa sam opet na istom, a na testu ne gubim vrijeme na krampanje iste.... :g:

i necu glasat, jer ocito je smatrano dosta sire, ali ako moram - onda je ne,nikada :zelenizub:
ne prepisujem od kolega i MRZIM kada to netko pokusa napraviti od mene (jos nisu pokusali preko mene...)
ali rezultat bude moj vrlo grubi odgovor ili ostar pogled... Dvoboj
do sada najveci biser je bio kada je cura dosla i prije testa rekla 'ti ces meni saptati' - moje reply bolje da niste vidjeli.... Twisted Evil

a oslanjanje na rel. ilegalna pomagala (npr. objasnjenje kako se neki tip zadatka rjesava) ili slicno..... paa... desi se Wink
ali nikome ne smetam, osim sto se osjecam krajnje nelagodno kadkad kad idem upotrijebiti vise od dozvoljenog.... taj dio jos moram savladati dok sam na faxu Mr Green being very Greeen indeed
a sto se ilegalnih salabahtera tice - djabe ti salic ako nisi ucio i ne znas ga primjeniti.... (da, ja uvijek znam di mi je koja formula, jer si ga sama pisem) - isto vrijedi i za legalne....
i mislim da bi trebalo zahtijevati od studenata tisinu (bez suskanja, okretanja, saputanja ili pricanja) - znaci bez interakcije
a da bi se salabahteri (do par stranica (ako netko vece pise) ) trebali tolerirati Smile

ah... studentski snovi Smile

ma ono najbitnije, mislim da sa pokojim salicem ne zakidam nikoga za nista (kao sto bi replyanjem na necije vriskove zakidala sebe za vrijeme), a na usmenom se pokaze i ona druga verzija znanja.... tako da ne smatram da sam se zakinula za znanje ako nisam naucila npr formulu za tangencijalni prostor napamet, jer cu ju za par dana, ako treba, morat znati i iskrampati.... pa sam opet na istom, a na testu ne gubim vrijeme na krampanje iste.... Mr. Green

i necu glasat, jer ocito je smatrano dosta sire, ali ako moram - onda je ne,nikada ...naplanetidosade



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Dabrica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (13:58:54)
Postovi: (B8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: biologija

PostPostano: 22:23 sub, 2. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ja isto baš ne prepisujem, nema smisla. ali sam šalić s formulama i nacrtima kemijskih aparatura imala - tko bi to učio...
i obično dam da se od mene prepiše, jer znam da ću uvijek proći, iako mi je to malo blesavo - ako nisi učio, nemoj izaći na ispit!
čak sam šaptala ljudima na prijemnom - što je od mene poprilično glupo, jer su mi ti ljudi bili konkurencija :roll:
pa ja isto baš ne prepisujem, nema smisla. ali sam šalić s formulama i nacrtima kemijskih aparatura imala - tko bi to učio...
i obično dam da se od mene prepiše, jer znam da ću uvijek proći, iako mi je to malo blesavo - ako nisi učio, nemoj izaći na ispit!
čak sam šaptala ljudima na prijemnom - što je od mene poprilično glupo, jer su mi ti ljudi bili konkurencija Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 1 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan