Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

O mesu za jelo i mesu za tetošenje
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:20 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Ali, konj je veci i ima bolje meso! :blista:[/quote]


ovo je vec prevrsilo svaku [b]mjeru[/b] :OT:
vsego (napisa):

Ali, konj je veci i ima bolje meso! Reklamiram neku zubnu pastu



ovo je vec prevrsilo svaku mjeru Off-topic



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:26 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]ovo je vec prevrsilo svaku [b]mjeru[/b] :OT:[/quote]

Zakaj? Pa nismo uopće u offtopic.
bily (napisa):
ovo je vec prevrsilo svaku mjeru Off-topic


Zakaj? Pa nismo uopće u offtopic.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:28 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

konji se ne jedu, konji moraju ici pod zasticenu vrstu,ljudi sto vam je ????????????cccccccccc
konji se ne jedu, konji moraju ici pod zasticenu vrstu,ljudi sto vam je ????????????cccccccccc



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Asmodai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (16:42:53)
Postovi: (C7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Gernsback Continuum

PostPostano: 10:33 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]konji se ne jedu, konji moraju ici pod zasticenu vrstu,ljudi sto vam je ????????????cccccccccc[/quote]

Pretjerujes... to sto ti volis konje kao lijepe velike stvari za jahanje je isto kao sto neki jos koriste volove u zapregama... (dobro, nije bas jer je jahanje jedino hedonisticki ispad covjeka d bi natjerao zivotinju da ga nosi uokolo, dok je zaprega barem upotreba zivotinje za nesto generalno korisnije)

Onak dok ti treba za to super... inace imas fini rucak (istina konji za klopu i konji za jahanje se drugacije uzgajaju)
bily (napisa):
konji se ne jedu, konji moraju ici pod zasticenu vrstu,ljudi sto vam je ????????????cccccccccc


Pretjerujes... to sto ti volis konje kao lijepe velike stvari za jahanje je isto kao sto neki jos koriste volove u zapregama... (dobro, nije bas jer je jahanje jedino hedonisticki ispad covjeka d bi natjerao zivotinju da ga nosi uokolo, dok je zaprega barem upotreba zivotinje za nesto generalno korisnije)

Onak dok ti treba za to super... inace imas fini rucak (istina konji za klopu i konji za jahanje se drugacije uzgajaju)



_________________
Take him to the labs and start the experiments at once... If you harm him in any way...

... you know you are doing something right!
-Blitzkrieg


Zadnja promjena: Asmodai; 10:35 ned, 3. 7. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:34 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]konji se ne jedu, konji moraju ici pod zasticenu vrstu,ljudi sto vam je ????????????cccccccccc[/quote]

Zakaj bi oni išli pod zaštićenu vrstu? Gdje si ti čula da domaće životinje idu pod zaštićenu vrstu? Joj bejbe, pa konj se sve više uzgaja radi mesa, jer mu je meso kvalitetno, nemasno. Prije je bil' za prijevoz, ali sad više nije.
bily (napisa):
konji se ne jedu, konji moraju ici pod zasticenu vrstu,ljudi sto vam je ????????????cccccccccc


Zakaj bi oni išli pod zaštićenu vrstu? Gdje si ti čula da domaće životinje idu pod zaštićenu vrstu? Joj bejbe, pa konj se sve više uzgaja radi mesa, jer mu je meso kvalitetno, nemasno. Prije je bil' za prijevoz, ali sad više nije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Melkor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2004. (18:48:00)
Postovi: (291)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
140 = 152 - 12
Lokacija: Void

PostPostano: 10:34 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anđelčić"]E, a šta vegetarijanac radi s muhama i komarcima?[/quote]

Ubije ih, ali ih ne pojede. 8)
Anđelčić (napisa):
E, a šta vegetarijanac radi s muhama i komarcima?


Ubije ih, ali ih ne pojede. Cool



_________________
I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 10:52 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Nije mi jasno zakaj tol'ko rulje brije da je konja pojest' nekaj prestrašno, dok im na sam sam spomen janjetine rastu zazubice i jedva čekaju da se ljeti dok putuju prema moru zaustave tam' u [size=18][color=red]Zdihovu[/color][/size] da bi se sjeli i halapljivo u ekstazi požderali kilu janjetine. [/quote]

:P 8) :D :P :lol: :P :D

Covjece, ti znas kak se zivi...

SickJedi
Crni (napisa):
Nije mi jasno zakaj tol'ko rulje brije da je konja pojest' nekaj prestrašno, dok im na sam sam spomen janjetine rastu zazubice i jedva čekaju da se ljeti dok putuju prema moru zaustave tam' u Zdihovu da bi se sjeli i halapljivo u ekstazi požderali kilu janjetine.


Razz Cool Very Happy Razz Laughing Razz Very Happy

Covjece, ti znas kak se zivi...

SickJedi



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 12:48 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Melkor"][quote="Anđelčić"]E, a šta vegetarijanac radi s muhama i komarcima?[/quote]

Ubije ih, ali ih ne pojede. 8)[/quote]
A ne, ak je vegetarijanac iz uvjerenja brijem da ih ne ubije :lol:
Melkor (napisa):
Anđelčić (napisa):
E, a šta vegetarijanac radi s muhama i komarcima?


Ubije ih, ali ih ne pojede. Cool

A ne, ak je vegetarijanac iz uvjerenja brijem da ih ne ubije Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 14:25 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anđelčić"][quote="Melkor"][quote="Anđelčić"]E, a šta vegetarijanac radi s muhama i komarcima?[/quote]

Ubije ih, ali ih ne pojede. 8)[/quote]
A ne, ak je vegetarijanac iz uvjerenja brijem da ih ne ubije :lol:[/quote]
Upravo to, brijes :P
Anđelčić (napisa):
Melkor (napisa):
Anđelčić (napisa):
E, a šta vegetarijanac radi s muhama i komarcima?


Ubije ih, ali ih ne pojede. Cool

A ne, ak je vegetarijanac iz uvjerenja brijem da ih ne ubije Laughing

Upravo to, brijes Razz



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:30 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anđelčić"]A ne, ak je vegetarijanac iz uvjerenja brijem da ih ne ubije :lol:[/quote]

Moze to biti i selektivno, znas. 8)

Moje je uvjerenje da nije nista lose u tome da se ubije zivotinja za hranu, ali prezirem lovce iz sporta (one koji ubijaju zbog rogova, kljova i sl), zatim sve one koji ubiju pauka ili neku slicnu bubu "jer im je fuj",... :evil:

Iako cu potrositi i par minuta da njezno ulovim bubu i smjestim ju izvan svog stana (osim zimi, kad im je prehladno, pa ih samo premjestim negdje gdje ih necu slucajno zgaziti), postoje dvije vrste koje ubijam: komarci i moljci. :-s Jednostavno: komarci napadaju mene, moljci moju odjecu - to je, IMO, samoobrana. 8)

Da ne bi mislili da sam rasist, smatram da ne treba kazniti niti zivotinju koja napadne covjeka, ako je to napravila u samoobrani ili zbog hrane. :shock: Treba gazdu udesiti u toj situaciji. 8)
Anđelčić (napisa):
A ne, ak je vegetarijanac iz uvjerenja brijem da ih ne ubije Laughing


Moze to biti i selektivno, znas. Cool

Moje je uvjerenje da nije nista lose u tome da se ubije zivotinja za hranu, ali prezirem lovce iz sporta (one koji ubijaju zbog rogova, kljova i sl), zatim sve one koji ubiju pauka ili neku slicnu bubu "jer im je fuj",... Evil or Very Mad

Iako cu potrositi i par minuta da njezno ulovim bubu i smjestim ju izvan svog stana (osim zimi, kad im je prehladno, pa ih samo premjestim negdje gdje ih necu slucajno zgaziti), postoje dvije vrste koje ubijam: komarci i moljci. Eh? Jednostavno: komarci napadaju mene, moljci moju odjecu - to je, IMO, samoobrana. Cool

Da ne bi mislili da sam rasist, smatram da ne treba kazniti niti zivotinju koja napadne covjeka, ako je to napravila u samoobrani ili zbog hrane. Shocked Treba gazdu udesiti u toj situaciji. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 14:46 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar ne bi bilo super još i lavove educirati o prednostima vegetarijanske ishrane tak da nitko više ne klopa životinje... :wink:
Zar ne bi bilo super još i lavove educirati o prednostima vegetarijanske ishrane tak da nitko više ne klopa životinje... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Dabrica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (13:58:54)
Postovi: (B8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: biologija

PostPostano: 17:06 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa postoje i ekstremisti koji svoje kućne ljubimce hrane biljnom prehranom. kao "budući da ne mogu svom psu/mački omogućiti da se prehranjuje na prirodan način, lovom, ja ću ga/ju radije hraniti ovako"
a nije im palo na pamet da već samim time što je pas/mačka u stanu potpuno neprirodna situacija.... :roll:
ajd pas još tu i tamo jede neko povrće i više je svejed od mačke, ali svejedno!
e takve ljude bih ja kaznila zbog iživljavanja na životinjama.
a što se kukaca tiče - jedini koje ja ubijam su komarci jer sam prije bila jaaaako alergična na njih, pa su mi ostale traume, a i sad ne reagiram najbolje. ali mislim da je općenito "bubama" i paucima najgore kada upadnu nama biolozima u ruke -mi bi sve to odmah determinirali i radili genitalni preparat :lol:
pa postoje i ekstremisti koji svoje kućne ljubimce hrane biljnom prehranom. kao "budući da ne mogu svom psu/mački omogućiti da se prehranjuje na prirodan način, lovom, ja ću ga/ju radije hraniti ovako"
a nije im palo na pamet da već samim time što je pas/mačka u stanu potpuno neprirodna situacija.... Rolling Eyes
ajd pas još tu i tamo jede neko povrće i više je svejed od mačke, ali svejedno!
e takve ljude bih ja kaznila zbog iživljavanja na životinjama.
a što se kukaca tiče - jedini koje ja ubijam su komarci jer sam prije bila jaaaako alergična na njih, pa su mi ostale traume, a i sad ne reagiram najbolje. ali mislim da je općenito "bubama" i paucima najgore kada upadnu nama biolozima u ruke -mi bi sve to odmah determinirali i radili genitalni preparat Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 22:37 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Dabrica"]pa postoje i ekstremisti koji svoje kućne ljubimce hrane biljnom prehranom. kao "budući da ne mogu svom psu/mački omogućiti da se prehranjuje na prirodan način, lovom, ja ću ga/ju radije hraniti ovako"
a nije im palo na pamet da već samim time što je pas/mačka u stanu potpuno neprirodna situacija.... :roll:
ajd pas još tu i tamo jede neko povrće i više je svejed od mačke, ali svejedno!
e takve ljude bih ja kaznila zbog iživljavanja na životinjama.
a što se kukaca tiče - jedini koje ja ubijam su komarci jer sam prije bila jaaaako alergična na njih, pa su mi ostale traume, a i sad ne reagiram najbolje. ali mislim da je općenito "bubama" i paucima najgore kada upadnu nama biolozima u ruke -mi bi sve to odmah determinirali i radili genitalni preparat :lol:[/quote]

JOs povezi ono kako Kinezi jedu pse i zive ih oderu jer se inace mijenja okus mesa... Postoje krajnosti koje su nama neopjmljive. Njima je to normalno. Negdje je normalno jesti zmije, negdje skakavce... Ima razlicitih kultura i obicaja. Neke su vise, a neke manje brutalne. Kako to ocijeniti? Pa svaka kultura ima svoje kriterije.

A sada, sto ja ubio... Ako se ne broji ono sto sam morao na faksu, par paukova (losa iskustva), a komarci... jao... kad ugasim svjetlo i cujem ga kako zuji, dok ne saniram problem nemogu spavati. U zadnje vrijeem sam otkrio zanimljivu stvar koju bi vrijedilo istraziti. Uzmem antialergetik i komarci me zaobilaze u sirokom luku... :-)
Dabrica (napisa):
pa postoje i ekstremisti koji svoje kućne ljubimce hrane biljnom prehranom. kao "budući da ne mogu svom psu/mački omogućiti da se prehranjuje na prirodan način, lovom, ja ću ga/ju radije hraniti ovako"
a nije im palo na pamet da već samim time što je pas/mačka u stanu potpuno neprirodna situacija.... Rolling Eyes
ajd pas još tu i tamo jede neko povrće i više je svejed od mačke, ali svejedno!
e takve ljude bih ja kaznila zbog iživljavanja na životinjama.
a što se kukaca tiče - jedini koje ja ubijam su komarci jer sam prije bila jaaaako alergična na njih, pa su mi ostale traume, a i sad ne reagiram najbolje. ali mislim da je općenito "bubama" i paucima najgore kada upadnu nama biolozima u ruke -mi bi sve to odmah determinirali i radili genitalni preparat Laughing


JOs povezi ono kako Kinezi jedu pse i zive ih oderu jer se inace mijenja okus mesa... Postoje krajnosti koje su nama neopjmljive. Njima je to normalno. Negdje je normalno jesti zmije, negdje skakavce... Ima razlicitih kultura i obicaja. Neke su vise, a neke manje brutalne. Kako to ocijeniti? Pa svaka kultura ima svoje kriterije.

A sada, sto ja ubio... Ako se ne broji ono sto sam morao na faksu, par paukova (losa iskustva), a komarci... jao... kad ugasim svjetlo i cujem ga kako zuji, dok ne saniram problem nemogu spavati. U zadnje vrijeem sam otkrio zanimljivu stvar koju bi vrijedilo istraziti. Uzmem antialergetik i komarci me zaobilaze u sirokom luku... Smile



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Dabrica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (13:58:54)
Postovi: (B8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 3
Lokacija: biologija

PostPostano: 22:45 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]

Negdje je normalno jesti zmije, negdje skakavce... Ima razlicitih kultura i obicaja.
[/quote]

ja jela zmiju. ne loša.
a mislim da i nije baš dobro kljukati se antihistaminicima. osim ako komarci ne bježe od zatvorene bočice :)
bnikola (napisa):


Negdje je normalno jesti zmije, negdje skakavce... Ima razlicitih kultura i obicaja.


ja jela zmiju. ne loša.
a mislim da i nije baš dobro kljukati se antihistaminicima. osim ako komarci ne bježe od zatvorene bočice Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 23:23 ned, 3. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Dabrica"][quote="bnikola"]

Negdje je normalno jesti zmije, negdje skakavce... Ima razlicitih kultura i obicaja.
[/quote]

ja jela zmiju. ne loša.
a mislim da i nije baš dobro kljukati se antihistaminicima. osim ako komarci ne bježe od zatvorene bočice :)[/quote]

Ne kazem da je zmija losa (opet nema smailica za zmiju! :twisted: ). Ja sam jeo puzeve. Nije lose uz pravilnu pripremu. Recept-puzevi na divljac! Morate priznati da dobro zvuci!

Antihistaminici ne bas zdravi, ali omogucuju prezivljavanje nakon uboda, vjeruj mi ne bas najugodnija stvar! :frustriran:
Dabrica (napisa):
bnikola (napisa):


Negdje je normalno jesti zmije, negdje skakavce... Ima razlicitih kultura i obicaja.


ja jela zmiju. ne loša.
a mislim da i nije baš dobro kljukati se antihistaminicima. osim ako komarci ne bježe od zatvorene bočice Smile


Ne kazem da je zmija losa (opet nema smailica za zmiju! Twisted Evil ). Ja sam jeo puzeve. Nije lose uz pravilnu pripremu. Recept-puzevi na divljac! Morate priznati da dobro zvuci!

Antihistaminici ne bas zdravi, ali omogucuju prezivljavanje nakon uboda, vjeruj mi ne bas najugodnija stvar! Bio je to tezak pismeni



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:26 pon, 4. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anđelčić"]Zar ne bi bilo super još i lavove educirati o prednostima vegetarijanske ishrane tak da nitko više ne klopa životinje... :wink:[/quote]

Err..

1. Nisu laveki jedini koji klopaju zivotinje

2. Nakon nekog vremena svi bi izumrli. Postoji nesto sto se zove prirodna ravnoteza i hranidbeni lanac..
Ili ne bi izumrli, al bi morali smislit nacin kak da se odrzava ravnoteza koja je vrlo osjetljiva..

Pustite mi laveke, ne jedu oni tak puno, pa spavaju 20h dnevno..
Anđelčić (napisa):
Zar ne bi bilo super još i lavove educirati o prednostima vegetarijanske ishrane tak da nitko više ne klopa životinje... Wink


Err..

1. Nisu laveki jedini koji klopaju zivotinje

2. Nakon nekog vremena svi bi izumrli. Postoji nesto sto se zove prirodna ravnoteza i hranidbeni lanac..
Ili ne bi izumrli, al bi morali smislit nacin kak da se odrzava ravnoteza koja je vrlo osjetljiva..

Pustite mi laveke, ne jedu oni tak puno, pa spavaju 20h dnevno..



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:42 pon, 4. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"][quote="vsego"]Ali, konj je veci i ima bolje meso! :blista:[/quote]
ovo je vec prevrsilo svaku [b]mjeru[/b] :OT:[/quote]

Zar i Lebesgueovu? :wacky:

[quote="bnikola"]opet nema smailica za zmiju! :twisted:[/quote]

Koji si ti provokator! :upset: :PPPP

[quote="bnikola"]Ja sam jeo puzeve.[/quote]

Ovog smajlija ima, pa ga nisi upotrijebio... :roll: =:PPPP

:snake:
bily (napisa):
vsego (napisa):
Ali, konj je veci i ima bolje meso! Reklamiram neku zubnu pastu

ovo je vec prevrsilo svaku mjeru Off-topic


Zar i Lebesgueovu? Tup, tup, tup,...

bnikola (napisa):
opet nema smailica za zmiju! Twisted Evil


Koji si ti provokator! I'm upset! Blaeh!

bnikola (napisa):
Ja sam jeo puzeve.


Ovog smajlija ima, pa ga nisi upotrijebio... Rolling Eyes Blaeh! with hat

Zmija



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 9:58 pon, 4. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

@vsego, sa zalosti ti moram reci da si potpuno :OT: Steta sto nisam moderator... Joooj, kako cu ja nadrapati ovdje na forumu! :splat: =:PPPP

Sto se lavova tice, tesko bi to bilo! Osim niza prilagodbi koje su prisutne kroz evoluciju da bi mogli biti mesojedi, mijesanje covjeka u hranidbeni lanac, odnosno hranidbenu mrezu, moze imati nesagledive posljedice.

U Americi u jednom zasticenom djelu, nemojte me pitati gdje je to bilo tocno, ne sjecam se... Uglavnom, uz rijeku je rasla jedna biljka koja je rasla samo tu i nigdje vise. I imali su problema jer su jeleni dolazili i hranili se njome i smanjivali populaciju. I sto god su pokusavali, nisu uspjevali zastiti biljku od jelena. Istovremeno, vratili su vukove natrag (uzgojili ih i pustili u to podrucje), i odjednom se biljka oporavila i nije vise bilo problema. Zasto? Zato sto su se jeleni bojali zadrzavati u blizini vode iz straha od vukova koji ih tamo lako mogu napasti. Eto to je jedan od primjera kako naizgled nepovezane stvari djeluju. :-)
@vsego, sa zalosti ti moram reci da si potpuno Off-topic Steta sto nisam moderator... Joooj, kako cu ja nadrapati ovdje na forumu! #Splat Blaeh! with hat

Sto se lavova tice, tesko bi to bilo! Osim niza prilagodbi koje su prisutne kroz evoluciju da bi mogli biti mesojedi, mijesanje covjeka u hranidbeni lanac, odnosno hranidbenu mrezu, moze imati nesagledive posljedice.

U Americi u jednom zasticenom djelu, nemojte me pitati gdje je to bilo tocno, ne sjecam se... Uglavnom, uz rijeku je rasla jedna biljka koja je rasla samo tu i nigdje vise. I imali su problema jer su jeleni dolazili i hranili se njome i smanjivali populaciju. I sto god su pokusavali, nisu uspjevali zastiti biljku od jelena. Istovremeno, vratili su vukove natrag (uzgojili ih i pustili u to podrucje), i odjednom se biljka oporavila i nije vise bilo problema. Zasto? Zato sto su se jeleni bojali zadrzavati u blizini vode iz straha od vukova koji ih tamo lako mogu napasti. Eto to je jedan od primjera kako naizgled nepovezane stvari djeluju. Smile



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Asmodai
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (16:42:53)
Postovi: (C7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Gernsback Continuum

PostPostano: 9:58 pon, 4. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Ovog smajlija ima, pa ga nisi upotrijebio... :roll: =:PPPP

:snake:[/quote]


Snaaaaaaaaaaake!
vsego (napisa):

Ovog smajlija ima, pa ga nisi upotrijebio... Rolling Eyes Blaeh! with hat

Zmija



Snaaaaaaaaaaake!



_________________
Take him to the labs and start the experiments at once... If you harm him in any way...

... you know you are doing something right!
-Blitzkrieg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 15:13 pon, 4. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]@vsego, sa zalosti ti moram reci da si potpuno :OT: Steta sto nisam moderator... Joooj, kako cu ja nadrapati ovdje na forumu! :splat: =:PPPP

Sto se lavova tice, tesko bi to bilo! Osim niza prilagodbi koje su prisutne kroz evoluciju da bi mogli biti mesojedi, mijesanje covjeka u hranidbeni lanac, odnosno hranidbenu mrezu, moze imati nesagledive posljedice.

U Americi u jednom zasticenom djelu, nemojte me pitati gdje je to bilo tocno, ne sjecam se... Uglavnom, uz rijeku je rasla jedna biljka koja je rasla samo tu i nigdje vise. I imali su problema jer su jeleni dolazili i hranili se njome i smanjivali populaciju. I sto god su pokusavali, nisu uspjevali zastiti biljku od jelena. Istovremeno, vratili su vukove natrag (uzgojili ih i pustili u to podrucje), i odjednom se biljka oporavila i nije vise bilo problema. Zasto? Zato sto su se jeleni bojali zadrzavati u blizini vode iz straha od vukova koji ih tamo lako mogu napasti. Eto to je jedan od primjera kako naizgled nepovezane stvari djeluju. :-)[/quote]

to nisu naizgled nepovezane stvari, prilično očito su povezane :PP
al ak su ameri u pitanju, vjerujem da su se dugo i predano čudili :D
bnikola (napisa):
@vsego, sa zalosti ti moram reci da si potpuno Off-topic Steta sto nisam moderator... Joooj, kako cu ja nadrapati ovdje na forumu! #Splat Blaeh! with hat

Sto se lavova tice, tesko bi to bilo! Osim niza prilagodbi koje su prisutne kroz evoluciju da bi mogli biti mesojedi, mijesanje covjeka u hranidbeni lanac, odnosno hranidbenu mrezu, moze imati nesagledive posljedice.

U Americi u jednom zasticenom djelu, nemojte me pitati gdje je to bilo tocno, ne sjecam se... Uglavnom, uz rijeku je rasla jedna biljka koja je rasla samo tu i nigdje vise. I imali su problema jer su jeleni dolazili i hranili se njome i smanjivali populaciju. I sto god su pokusavali, nisu uspjevali zastiti biljku od jelena. Istovremeno, vratili su vukove natrag (uzgojili ih i pustili u to podrucje), i odjednom se biljka oporavila i nije vise bilo problema. Zasto? Zato sto su se jeleni bojali zadrzavati u blizini vode iz straha od vukova koji ih tamo lako mogu napasti. Eto to je jedan od primjera kako naizgled nepovezane stvari djeluju. Smile


to nisu naizgled nepovezane stvari, prilično očito su povezane Weeee-heeee!!!
al ak su ameri u pitanju, vjerujem da su se dugo i predano čudili Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 6 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan