Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pitanja na usmenom kod prof.Pandzica
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 15:50 čet, 23. 6. 2005    Naslov: Pitanja na usmenom kod prof.Pandzica Citirajte i odgovorite

Postoji li neka dobra dusa koja je danas mozda bila kod prof.Pandzica na usmenom pa da mi to malo opise sta pita, kako pita...?



[color=blue][b]Moderator:[/b] Profesor se zove Pa[b][u]n[/u][/b]dzic...[/color] 8)
Postoji li neka dobra dusa koja je danas mozda bila kod prof.Pandzica na usmenom pa da mi to malo opise sta pita, kako pita...?



Moderator: Profesor se zove Pandzic... Cool


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:19 čet, 23. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ajde ljudeki recite neka pitanja koja pita i kakav je opcenito...
jel pred pločom? :shock:
Ajde ljudeki recite neka pitanja koja pita i kakav je opcenito...
jel pred pločom? Shocked


[Vrh]
Gost






PostPostano: 15:22 pet, 24. 6. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

prof je koliko sam skuzila super,pita osnovne stvari,i stvarno nije problem proci...
prof je koliko sam skuzila super,pita osnovne stvari,i stvarno nije problem proci...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 18:37 pon, 4. 7. 2005    Naslov: komisija Citirajte i odgovorite

molba za one koji su danas imali komisiju:tko najvise ispituje?prof Pandzic ili prof. Nogo?koja su pitanja?....i bilo koje druge korisne informacije :)
molba za one koji su danas imali komisiju:tko najvise ispituje?prof Pandzic ili prof. Nogo?koja su pitanja?....i bilo koje druge korisne informacije Smile


[Vrh]
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 20:48 pon, 4. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam slusal kolegij kod prof. Veljana pa me ispitival prof. Pandzic, prof. Nogo je postavila samo jedno potpitanje, nis vaznog.

1. Catalanovi brojevi + Putevi u mrezi (i dokaz)
2. Multinomna formula (i dokaz)

Oba pitanja me prekinuo na polovici dokaza jer je vidio da znam, pa mi je usmeni trajal manje od 5 minuta, dobio 3 . :D
Ja sam slusal kolegij kod prof. Veljana pa me ispitival prof. Pandzic, prof. Nogo je postavila samo jedno potpitanje, nis vaznog.

1. Catalanovi brojevi + Putevi u mrezi (i dokaz)
2. Multinomna formula (i dokaz)

Oba pitanja me prekinuo na polovici dokaza jer je vidio da znam, pa mi je usmeni trajal manje od 5 minuta, dobio 3 . Very Happy



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 11:16 uto, 5. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Par ljudi ukljucujuci i ja smo odgodili komisiju za cetvrtak u 17h.Dodi slusat ili cekaj da u cetvrtak navece napisem komentare :)
Par ljudi ukljucujuci i ja smo odgodili komisiju za cetvrtak u 17h.Dodi slusat ili cekaj da u cetvrtak navece napisem komentare Smile



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 20:05 čet, 7. 7. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovako, ja sam doso jos prije 5, tocnije 20 do 3, a posto nije bilo ljudi prof. Pandzic me je pitao dal zelim odgovarati sad ili pocetkom 9.mj. Ja sam zelo odmah. Pitanja su bila sljedeca:

1. niz a(n+2)=3*a(n+1)-2*a(n)
a(0)=1, a(1)=2
Kakva je to, dal je odredena s pocetnim koef., kakav je prostor rj. dim.
Te naci FI za tu jednadzbu
2. FUI zapisati i to je bilo to

Nije tesko, ne cijepidlaci se, samo je bitno da razumijes to o cemu pricas :)
Ovako, ja sam doso jos prije 5, tocnije 20 do 3, a posto nije bilo ljudi prof. Pandzic me je pitao dal zelim odgovarati sad ili pocetkom 9.mj. Ja sam zelo odmah. Pitanja su bila sljedeca:

1. niz a(n+2)=3*a(n+1)-2*a(n)
a(0)=1, a(1)=2
Kakva je to, dal je odredena s pocetnim koef., kakav je prostor rj. dim.
Te naci FI za tu jednadzbu
2. FUI zapisati i to je bilo to

Nije tesko, ne cijepidlaci se, samo je bitno da razumijes to o cemu pricas Smile



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 10:25 ned, 14. 8. 2005    Naslov: Usmeni kod prof. Pandzica Citirajte i odgovorite

..ljudovi..vec vas je dosta bilo na usmenom kod prof.Pandzica,pa ako bi se kome dalo napisati koje pitanje bila bi zahvalna.. :wink: . neznen vise sto bi tribala uciti,pa.. :wall: .
..ljudovi..vec vas je dosta bilo na usmenom kod prof.Pandzica,pa ako bi se kome dalo napisati koje pitanje bila bi zahvalna.. Wink . neznen vise sto bi tribala uciti,pa.. Brick wall .


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:02 ned, 14. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a pita catalanove brojeve, fibbonacijeve brojeve i fi za njih, multinomni teorem, binomni koeficijent i ne znam jel još šta, uglavnom pitanja su uvijek ista i nije teško položit. sretno!
a pita catalanove brojeve, fibbonacijeve brojeve i fi za njih, multinomni teorem, binomni koeficijent i ne znam jel još šta, uglavnom pitanja su uvijek ista i nije teško položit. sretno!


[Vrh]
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 22:58 ned, 14. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovako jako cesto ti pita puteve u cjelobrojnoj mrezi + Catalanove br., a kad sam ja bio kod njega na usmenom je izgledalo ovako:

1. niz a(n+2)=3*a(n+1)-2*a(n)
a(0)=1, a(1)=2
Kakva je to, dal je odredena s pocetnim koef., kakav je prostor rj. dim.
Te naci FI za tu jednadzbu
2. FUI zapisati i to je bilo to

Nije tesko, ne cijepidlaci se, samo je bitno da razumijes to o cemu pricas :)
Ovako jako cesto ti pita puteve u cjelobrojnoj mrezi + Catalanove br., a kad sam ja bio kod njega na usmenom je izgledalo ovako:

1. niz a(n+2)=3*a(n+1)-2*a(n)
a(0)=1, a(1)=2
Kakva je to, dal je odredena s pocetnim koef., kakav je prostor rj. dim.
Te naci FI za tu jednadzbu
2. FUI zapisati i to je bilo to

Nije tesko, ne cijepidlaci se, samo je bitno da razumijes to o cemu pricas Smile



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gost






PostPostano: 8:54 sri, 17. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

..fala svima.. :thankyou: .
..fala svima.. Thank you .


[Vrh]
Gost






PostPostano: 12:00 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Casper"]1. Catalanovi brojevi + Putevi u mrezi (i dokaz)
2. Multinomna formula (i dokaz)[/quote]

Kakav je to dokaz za puteve u mrezi?:oops:
I da li je dovoljno dokazati multinomnu formulu, recimo, kombinatorno, ili profesor inzistira da se zna i induktivno ili kako vec? Tj., biramo li sami metodu dokaza?

Hvala puno!
Casper (napisa):
1. Catalanovi brojevi + Putevi u mrezi (i dokaz)
2. Multinomna formula (i dokaz)


Kakav je to dokaz za puteve u mrezi?Embarassed
I da li je dovoljno dokazati multinomnu formulu, recimo, kombinatorno, ili profesor inzistira da se zna i induktivno ili kako vec? Tj., biramo li sami metodu dokaza?

Hvala puno!


[Vrh]
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 14:25 uto, 6. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]
Kakav je to dokaz za puteve u mrezi?:oops: [/quote]
D.Veljan: Kombinatorna i diskretna matematika, stranica 73, Primjer 45. (cijeli)

[quote="Anonymous"]
I da li je dovoljno dokazati multinomnu formulu, recimo, kombinatorno, ili profesor inzistira da se zna i induktivno ili kako vec? Tj., biramo li sami metodu dokaza?
[/quote]
Ista knjiga, stranica 75, Propozicija 11.
Nije mi profesor inzistiral na nicemu, pustio me da pricam, dokazao sam jednako kao sto je na stranici 75.

[quote="Anonymous"]
Hvala puno![/quote]
no problem
Anonymous (napisa):

Kakav je to dokaz za puteve u mrezi?Embarassed

D.Veljan: Kombinatorna i diskretna matematika, stranica 73, Primjer 45. (cijeli)

Anonymous (napisa):

I da li je dovoljno dokazati multinomnu formulu, recimo, kombinatorno, ili profesor inzistira da se zna i induktivno ili kako vec? Tj., biramo li sami metodu dokaza?

Ista knjiga, stranica 75, Propozicija 11.
Nije mi profesor inzistiral na nicemu, pustio me da pricam, dokazao sam jednako kao sto je na stranici 75.

Anonymous (napisa):

Hvala puno!

no problem



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:57 sri, 7. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se nekak' čini da se ekipa rascvjetala kaj se tiče kombinatorike, otkad nema prof. Veljana na faksu. :wink: Meni nije to čak nije ni čudno, jer su ova pitanja od prof. Pandžića puno više šablonska od Veljanovih.
Meni se nekak' čini da se ekipa rascvjetala kaj se tiče kombinatorike, otkad nema prof. Veljana na faksu. Wink Meni nije to čak nije ni čudno, jer su ova pitanja od prof. Pandžića puno više šablonska od Veljanovih.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 21:00 sri, 7. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Meni se nekak' čini da se ekipa rascvjetala kaj se tiče kombinatorike, otkad nema prof. Veljana na faksu. :wink: Meni nije to čak nije ni čudno, jer su ova pitanja od prof. Pandžića puno više šablonska od Veljanovih.[/quote]

Meni je bilo lakse kod Pandžić pita usmeno i mogu lakse objasnit... onako pismeno uvik nesto zeznem :roll: :oops:
Ma opcenito vise volim usmeno odgovarat nego pismeno
Crni (napisa):
Meni se nekak' čini da se ekipa rascvjetala kaj se tiče kombinatorike, otkad nema prof. Veljana na faksu. Wink Meni nije to čak nije ni čudno, jer su ova pitanja od prof. Pandžića puno više šablonska od Veljanovih.


Meni je bilo lakse kod Pandžić pita usmeno i mogu lakse objasnit... onako pismeno uvik nesto zeznem Rolling Eyes Embarassed
Ma opcenito vise volim usmeno odgovarat nego pismeno



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:41 sri, 7. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Casper"]Meni je bilo lakse kod Pandžić pita usmeno i mogu lakse objasnit... onako pismeno uvik nesto zeznem :roll: :oops:
Ma opcenito vise volim usmeno odgovarat nego pismeno[/quote]

Da, da! Kad mačke nema, miševi kolo vode. :lol: I svi se izvlače na oralno "pjesništvo".
Ma zafrkavam se. Istina, ja jesam kod Veljana položil' iz prve (odnosno iz druge, jer sam 1. put roknul' pismeni), ali ne bi imal' teoretske šanse položit' usmeni da nije na forumu bilo [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2387]topica[/url] sličnog ovom.
Casper (napisa):
Meni je bilo lakse kod Pandžić pita usmeno i mogu lakse objasnit... onako pismeno uvik nesto zeznem Rolling Eyes Embarassed
Ma opcenito vise volim usmeno odgovarat nego pismeno


Da, da! Kad mačke nema, miševi kolo vode. Laughing I svi se izvlače na oralno "pjesništvo".
Ma zafrkavam se. Istina, ja jesam kod Veljana položil' iz prve (odnosno iz druge, jer sam 1. put roknul' pismeni), ali ne bi imal' teoretske šanse položit' usmeni da nije na forumu bilo topica sličnog ovom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:30 ned, 18. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li mi netko moze rec da li Pandzic trazi da znamo sve vrste dokaza nekog tm koji postoje ili samo kombinatorni dokaz ili bilo koji dokaz po nasem odabiru??Unaprijed hvala!!!
da li mi netko moze rec da li Pandzic trazi da znamo sve vrste dokaza nekog tm koji postoje ili samo kombinatorni dokaz ili bilo koji dokaz po nasem odabiru??Unaprijed hvala!!!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:58 pon, 19. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

možes koristiti dokaz koji želiš
možes koristiti dokaz koji želiš


[Vrh]
zabica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 09. 2005. (14:04:33)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 20:04 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

..eto bia je jos jedan usmeni.. :) .,pa bili tko htio podjeliti dojmove??..jesu ostala ista najcesca pitanja ili ima novih stvari na koje treba obratiti paznju??..
..eto bia je jos jedan usmeni.. Smile .,pa bili tko htio podjeliti dojmove??..jesu ostala ista najcesca pitanja ili ima novih stvari na koje treba obratiti paznju??..



_________________
..cilj je svakog misaonog djelovanja pretvaranje cuda u nesto razumljivo..kaze Einstein..Smile.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 8:52 ned, 25. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pita ista pitanja, pitao je još broj injekcija, broj surjekcija, trijangulaciju, deranžmane..
Pita ista pitanja, pitao je još broj injekcija, broj surjekcija, trijangulaciju, deranžmane..


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan