Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

BEST Summer Courses...

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2004. (11:05:17)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:47 pon, 11. 4. 2005    Naslov: BEST Summer Courses... Citirajte i odgovorite

[size=18][b]Što radiš ovog ljeta?
Želiš putovati, a nemaš novca? Želis upoznati nove prijatelje?
Želiš proširiti svoje znanje?[/b][/size]

[size=14]Imaš priliku upoznati nove prijatelje i kulture, doživiti pustolovinu i provesti se kao nikad prije! BEST Summer Course je idealna prilika za stručno usavršavanje, učenje jezika, timski rad i upoznavanje studenata iz cijele Europe! [/size]

[size=22][color=red]O svemu možeš doznati više u utorak, 12.04. u 16 h u dvorani 005[/size][/color]
[size=14]ili na web stranici: [url]http://www.best.eu.org/courses.jsp[/url]

Sigurno je samo jedno: ne prihvatiš li izazov, nećeš ga niti ostvariti. Sve drugo ovisi o tebi!

To je savršeno mjesto za pravi provod i ludu zabavu! Sve što trebaš je ludo, originalno i kreativno motivacijsko pismo i malo odvažnosti.
Hrana, smještaj, predavanja i društvene aktivnosti su besplatni.[color=blue]Plaćaš samo put![/color]


[color=green]I ne zaboravi, rok za prijavu na sva događanja je 25.04. u 23:00.[/color]


Za više informacija o postupku prijave, posjeti stranicu [url]www.best.hr.[/url]
E-mail adresa za dodatna pitanja je: zagreb@BEST.eu



Zahvaljujem Ines Šimičić na pomoći oko organizacije prezentacije.
[/size]
Što radiš ovog ljeta?
Želiš putovati, a nemaš novca? Želis upoznati nove prijatelje?
Želiš proširiti svoje znanje?


Imaš priliku upoznati nove prijatelje i kulture, doživiti pustolovinu i provesti se kao nikad prije! BEST Summer Course je idealna prilika za stručno usavršavanje, učenje jezika, timski rad i upoznavanje studenata iz cijele Europe!

O svemu možeš doznati više u utorak, 12.04. u 16 h u dvorani 005
ili na web stranici: http://www.best.eu.org/courses.jsp

Sigurno je samo jedno: ne prihvatiš li izazov, nećeš ga niti ostvariti. Sve drugo ovisi o tebi!

To je savršeno mjesto za pravi provod i ludu zabavu! Sve što trebaš je ludo, originalno i kreativno motivacijsko pismo i malo odvažnosti.
Hrana, smještaj, predavanja i društvene aktivnosti su besplatni.Plaćaš samo put!


I ne zaboravi, rok za prijavu na sva događanja je 25.04. u 23:00.


Za više informacija o postupku prijave, posjeti stranicu www.best.hr.
E-mail adresa za dodatna pitanja je: zagreb@BEST.eu



Zahvaljujem Ines Šimičić na pomoći oko organizacije prezentacije.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ashley
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2004. (22:54:03)
Postovi: (77)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 19:49 pet, 15. 4. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene zanima da li je netko s naseg faksa isao na ove tecajeve prosle godine ili nekad prije. Dojmovi? Cini mi se to sve skupa jako dobro.
Mene zanima da li je netko s naseg faksa isao na ove tecajeve prosle godine ili nekad prije. Dojmovi? Cini mi se to sve skupa jako dobro.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 14:12 sri, 10. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi moji, BEST je zakon! Ja sam se za njega zainteresirala upravo zbog ovog helinog posta i otisla sam u Rim na simpozij "The role of extra-curricular activities in the formation of engineers ". To se odrzalo prije 2 tjedna. Mogu reci da je tih tjedan dana bilo jedno od najljepsih iskustava u mom zivotu! Upoznala sam ljude od Portugala do Turske, naucila ponesto o tome kako se studira diljem Europe....odlicno se provela na partyjima svake veceri, upoznala Rim sa svih strana, kusala razlicita nacionalna jela .... ma zaaaakoon!
Jedva cekam da se prijavim na sljedeci course!
Svima od srca preporucujem da se prijave u sljedecoj sezoni! :)

Ako imate bilo kakva pitanja.....slobodno pitajte...pm ili wherever :)
Ljudi moji, BEST je zakon! Ja sam se za njega zainteresirala upravo zbog ovog helinog posta i otisla sam u Rim na simpozij "The role of extra-curricular activities in the formation of engineers ". To se odrzalo prije 2 tjedna. Mogu reci da je tih tjedan dana bilo jedno od najljepsih iskustava u mom zivotu! Upoznala sam ljude od Portugala do Turske, naucila ponesto o tome kako se studira diljem Europe....odlicno se provela na partyjima svake veceri, upoznala Rim sa svih strana, kusala razlicita nacionalna jela .... ma zaaaakoon!
Jedva cekam da se prijavim na sljedeci course!
Svima od srca preporucujem da se prijave u sljedecoj sezoni! Smile

Ako imate bilo kakva pitanja.....slobodno pitajte...pm ili wherever Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 21:04 sri, 10. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam u trećem srednje osvojila nagradu na državnom natjecanju [i]Europa u školi[/i] i doživjela jedno sasvim slično takvo iskustvo, samo u Bad Marienbergu u Njemačkoj. :)

Mislim da se ovakve prilike definitivno moraju iskoristiti. "Susret" može biti samo pozitivno iskustvo! :wink:
Ja sam u trećem srednje osvojila nagradu na državnom natjecanju Europa u školi i doživjela jedno sasvim slično takvo iskustvo, samo u Bad Marienbergu u Njemačkoj. Smile

Mislim da se ovakve prilike definitivno moraju iskoristiti. "Susret" može biti samo pozitivno iskustvo! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan