Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Narkotici
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Za ili protiv legalizacije
Teske droge
25%
 25%  [ 8 ]
Samo lake droge
37%
 37%  [ 12 ]
Ostaviti kako je
37%
 37%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 32

Autor/ica Poruka
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:40 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"][quote="Potor"]Ajde molim te izjedi 7 bombona 3 grama speeda, pa to malo još zalij alkoholom pa ostani na nogama. Pa nas pokušaj izvjestiti o tome. [/quote]Zasto pretjerujes?
Jesi znala da ako pojedes 1kg najobicnije kuhinjske soli mozes umrijeti u roku nula - a sol niko normalan nece zabranit - svachas?[/quote]nisam znala, al zvuči logično... ma sve mi je jasno... htjela sam karikirati... brijala sam da si jedan od onih koji to tako doista... pretjeruju...
[quote="Markec"][quote="Potor"]malo sam osjetljiva kad netko ima ovako bezobziran stav prema uništavanju sebe & svog zdravlja, te života... [/quote]Ajd probaj shvatit salu... (bilo je :D u mom postu)[/quote]Evo, budem... iako se ne volim šaliti na takav način...
[quote="Markec"][quote="vsego"]P.S. Drago mi je da Markec nije reagirao i hvala mu na tome. (mozda samo nije vidio post; ne znam i ne zanima me) [/quote]nisam ga vidio a i da jesam... nebi izazvo flame- mislim da smo oko toga dosta vec pricali - i'm cool[/quote]Evo moja službena javna duboka isprika tebi i svima koji su se eventualno našli uvrijeđeni mojim postom, i vrlom nam skromnom adminu (kojem ovim putem ljubim guz.. ups.. ruke ;) :D )
[quote="Markec"][quote="Potor"]i ontopic... može samo legalizacija marihuane...[/quote]Zasto marihuana da, a ostale stvari ne?[/quote]Čisto jednostavno zato što previše ljudi brije na to, pa neka se tretira kao alkohol i cigarete... I ne stvara fizičku ovisnost...
Nejte se ljutit ljudi...
Markec (napisa):
Potor (napisa):
Ajde molim te izjedi 7 bombona 3 grama speeda, pa to malo još zalij alkoholom pa ostani na nogama. Pa nas pokušaj izvjestiti o tome.
Zasto pretjerujes?
Jesi znala da ako pojedes 1kg najobicnije kuhinjske soli mozes umrijeti u roku nula - a sol niko normalan nece zabranit - svachas?
nisam znala, al zvuči logično... ma sve mi je jasno... htjela sam karikirati... brijala sam da si jedan od onih koji to tako doista... pretjeruju...
Markec (napisa):
Potor (napisa):
malo sam osjetljiva kad netko ima ovako bezobziran stav prema uništavanju sebe & svog zdravlja, te života...
Ajd probaj shvatit salu... (bilo je Very Happy u mom postu)
Evo, budem... iako se ne volim šaliti na takav način...
Markec (napisa):
vsego (napisa):
P.S. Drago mi je da Markec nije reagirao i hvala mu na tome. (mozda samo nije vidio post; ne znam i ne zanima me)
nisam ga vidio a i da jesam... nebi izazvo flame- mislim da smo oko toga dosta vec pricali - i'm cool
Evo moja službena javna duboka isprika tebi i svima koji su se eventualno našli uvrijeđeni mojim postom, i vrlom nam skromnom adminu (kojem ovim putem ljubim guz.. ups.. ruke Wink Very Happy )
Markec (napisa):
Potor (napisa):
i ontopic... može samo legalizacija marihuane...
Zasto marihuana da, a ostale stvari ne?
Čisto jednostavno zato što previše ljudi brije na to, pa neka se tretira kao alkohol i cigarete... I ne stvara fizičku ovisnost...
Nejte se ljutit ljudi...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Potor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (13:23:45)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:50 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Poanta mog stava (a cini mi se i Markecovog) je da covjek ima pravo sam odluciti. Ako ti hoces skociti s mosta, tko sam ja da te u tome sprjecavam? 8)[/quote]Evo, tu nam se stavovi razilaze... Ja bih, primjerice, rado da me spriječiš da skočim s mosta. Moj bi stav bio da se treba boriti za svaki život koliko god on malen i nevažan bio. Znam da sad malo brijem i zvučim ko časna koja nam/vam je držala vjeronauk u srednjoj, al ja eto tako brijem. Zaljubljena u svijet oko sebe... :)
vsego (napisa):
Poanta mog stava (a cini mi se i Markecovog) je da covjek ima pravo sam odluciti. Ako ti hoces skociti s mosta, tko sam ja da te u tome sprjecavam? Cool
Evo, tu nam se stavovi razilaze... Ja bih, primjerice, rado da me spriječiš da skočim s mosta. Moj bi stav bio da se treba boriti za svaki život koliko god on malen i nevažan bio. Znam da sad malo brijem i zvučim ko časna koja nam/vam je držala vjeronauk u srednjoj, al ja eto tako brijem. Zaljubljena u svijet oko sebe... Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:07 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

... ja sam da se sve legalizira ...ali da se pritome puno više uloži u edukaciju djece o narkoticima i ostalih društvenih skupina koje spadaju u kritičnu skupinu tj. koja bi mogla podleći takvom izazovu...većina ljudi uzima narkotike iz znatiželje ...da bi se postao ovisnik puno više treba od čiste znatiželje ... znači ja sam za legalizaciju svega .ali pod uvjetom da se društvo puno više angažira da kritične skupine budu na vrijeme educirane i upoznate sa posljedicama...
... ja sam da se sve legalizira ...ali da se pritome puno više uloži u edukaciju djece o narkoticima i ostalih društvenih skupina koje spadaju u kritičnu skupinu tj. koja bi mogla podleći takvom izazovu...većina ljudi uzima narkotike iz znatiželje ...da bi se postao ovisnik puno više treba od čiste znatiželje ... znači ja sam za legalizaciju svega .ali pod uvjetom da se društvo puno više angažira da kritične skupine budu na vrijeme educirane i upoznate sa posljedicama...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 18:15 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Potor"][quote="vsego"]Poanta mog stava (a cini mi se i Markecovog) je da covjek ima pravo sam odluciti. Ako ti hoces skociti s mosta, tko sam ja da te u tome sprjecavam? 8)[/quote]Evo, tu nam se stavovi razilaze... Ja bih, primjerice, rado da me spriječiš da skočim s mosta. Moj bi stav bio da se treba boriti za svaki život koliko god on malen i nevažan bio. Znam da sad malo brijem i zvučim ko časna koja nam/vam je držala vjeronauk u srednjoj, al ja eto tako brijem. Zaljubljena u svijet oko sebe... :)[/quote]

Potor, sreco, prava si!!! u potpunosti se slazem se s tobom- zivot je samo jedan, i nikad nije bas sve crno..a ljudima, koji to zbog nekog osobnog razloga ne vide, treba pomoci..
Legalizirati treba apsolutno sve- pa ko voli nek izvoli.. Ako je netko dovoljno blesav da se navuce na neko sranje-njegov problem!! Zabrana nikad nije sprecavala mlade da konzumiraju sto im se prohtije.. dapace-jos im je slade.. Uostalom, pricice da se ljudi nakon kaj zapale prvi joint ili uzmu prvi bon nedugo zatim (tocnije-citiram jedan od nasih casopisa "u roku od 6 mj.") navuku na zuto su gluposti!!! Za postati ovisnik u 6mj. treba ti brdo love i ni trunke pameti..
Potor (napisa):
vsego (napisa):
Poanta mog stava (a cini mi se i Markecovog) je da covjek ima pravo sam odluciti. Ako ti hoces skociti s mosta, tko sam ja da te u tome sprjecavam? Cool
Evo, tu nam se stavovi razilaze... Ja bih, primjerice, rado da me spriječiš da skočim s mosta. Moj bi stav bio da se treba boriti za svaki život koliko god on malen i nevažan bio. Znam da sad malo brijem i zvučim ko časna koja nam/vam je držala vjeronauk u srednjoj, al ja eto tako brijem. Zaljubljena u svijet oko sebe... Smile


Potor, sreco, prava si!!! u potpunosti se slazem se s tobom- zivot je samo jedan, i nikad nije bas sve crno..a ljudima, koji to zbog nekog osobnog razloga ne vide, treba pomoci..
Legalizirati treba apsolutno sve- pa ko voli nek izvoli.. Ako je netko dovoljno blesav da se navuce na neko sranje-njegov problem!! Zabrana nikad nije sprecavala mlade da konzumiraju sto im se prohtije.. dapace-jos im je slade.. Uostalom, pricice da se ljudi nakon kaj zapale prvi joint ili uzmu prvi bon nedugo zatim (tocnije-citiram jedan od nasih casopisa "u roku od 6 mj.") navuku na zuto su gluposti!!! Za postati ovisnik u 6mj. treba ti brdo love i ni trunke pameti..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:25 pet, 11. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rea"] Uostalom, pricice da se ljudi nakon kaj zapale prvi joint ili uzmu prvi bon nedugo zatim (tocnije-citiram jedan od nasih casopisa "u roku od 6 mj.") navuku na zuto su gluposti!!! Za postati ovisnik u 6mj. treba ti brdo love i ni trunke pameti..[/quote]
Nisam ovo shvatil.
Šta znači "navuku na zuto" ??

Je l' to, kao neka spika za: "Postanu ovisnici", ali u slengu, onako ležerno rečeno?
rea (napisa):
Uostalom, pricice da se ljudi nakon kaj zapale prvi joint ili uzmu prvi bon nedugo zatim (tocnije-citiram jedan od nasih casopisa "u roku od 6 mj.") navuku na zuto su gluposti!!! Za postati ovisnik u 6mj. treba ti brdo love i ni trunke pameti..

Nisam ovo shvatil.
Šta znači "navuku na zuto" ??

Je l' to, kao neka spika za: "Postanu ovisnici", ali u slengu, onako ležerno rečeno?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 14:20 sub, 12. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Šta znači "navuku na zuto" ?? [/quote]

NAVUKU = postanu ovisni
NA = o
ZUTO = heroin(u)

[quote="rea"]Zabrana nikad nije sprecavala mlade da konzumiraju sto im se prohtije.. dapace-jos im je slade.. [/quote]

=

[quote="8.4.2003. 21:28 Markec"]3.zabranjeno voce je uvijek slatko (manje privlacno srednjoskolcima koji hoce sve isprobat) [/quote]


[quote="rea"]
Potor, sreco, prava si!!! u potpunosti se slazem se s tobom- zivot je samo jedan, i nikad nije bas sve crno..a ljudima, koji to zbog nekog osobnog razloga ne vide, treba pomoci..
Legalizirati treba apsolutno sve- pa ko voli nek izvoli.. [/quote]

Sad se ti zalazes za legalizaciju, a budalama koje se navuku treba pomoci pod svaku cijenu... cini mi se ko gubljenje vremena.. dont' U think?
C'Tebo (napisa):
Šta znači "navuku na zuto" ??


NAVUKU = postanu ovisni
NA = o
ZUTO = heroin(u)

rea (napisa):
Zabrana nikad nije sprecavala mlade da konzumiraju sto im se prohtije.. dapace-jos im je slade..


=

8.4.2003. 21:28 Markec (napisa):
3.zabranjeno voce je uvijek slatko (manje privlacno srednjoskolcima koji hoce sve isprobat)



rea (napisa):

Potor, sreco, prava si!!! u potpunosti se slazem se s tobom- zivot je samo jedan, i nikad nije bas sve crno..a ljudima, koji to zbog nekog osobnog razloga ne vide, treba pomoci..
Legalizirati treba apsolutno sve- pa ko voli nek izvoli..


Sad se ti zalazes za legalizaciju, a budalama koje se navuku treba pomoci pod svaku cijenu... cini mi se ko gubljenje vremena.. dont' U think?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:12 ned, 13. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"][quote="C'Tebo"]Šta znači "navuku na zuto" ?? [/quote]

NAVUKU = postanu ovisni
NA = o
ZUTO = heroin(u)[/quote]
A, znači heroin je žut?
Markec (napisa):
C'Tebo (napisa):
Šta znači "navuku na zuto" ??


NAVUKU = postanu ovisni
NA = o
ZUTO = heroin(u)

A, znači heroin je žut?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 22:23 ned, 13. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]A, znači heroin je žut?[/quote]

Zavisi od cistoce... od bijele, pa do zute boje
C'Tebo (napisa):
A, znači heroin je žut?


Zavisi od cistoce... od bijele, pa do zute boje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:44 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"]
Sad se ti zalazes za legalizaciju, a budalama koje se navuku treba pomoci pod svaku cijenu... cini mi se ko gubljenje vremena.. dont' U think?[/quote]

Cesto mladi ljudi nisu ni svjesni u sto se upustaju, ili im se pak u tom trenutku to cini najboljim rjesenjem- ovisno o razlogu zbog kojeg su upali u takve stvari.. Ovisnik je ovisnik, bez obzira na pocetne razloge- a svi imamo kikseve u zivotu i smatram da svi zasluzuju drugu sansu..
To da bi legalizacija povecala broj ovisnika- nema sanse..
Ok, ako niste primjetili- vrtimo se u krug, svi dajemo slicne izjave..samo razlicito formulirane!!
Markec (napisa):

Sad se ti zalazes za legalizaciju, a budalama koje se navuku treba pomoci pod svaku cijenu... cini mi se ko gubljenje vremena.. dont' U think?


Cesto mladi ljudi nisu ni svjesni u sto se upustaju, ili im se pak u tom trenutku to cini najboljim rjesenjem- ovisno o razlogu zbog kojeg su upali u takve stvari.. Ovisnik je ovisnik, bez obzira na pocetne razloge- a svi imamo kikseve u zivotu i smatram da svi zasluzuju drugu sansu..
To da bi legalizacija povecala broj ovisnika- nema sanse..
Ok, ako niste primjetili- vrtimo se u krug, svi dajemo slicne izjave..samo razlicito formulirane!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:06 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rea"]To da bi legalizacija povecala broj ovisnika- nema sanse..
Ok, ako niste primjetili- vrtimo se u krug, svi dajemo slicne izjave..samo razlicito formulirane!![/quote]
OK, ja se ne želim svadit oko raznih mišljenja i sl. pa zato i nisam sudjelovao u raspravi baš previše, ali me ovo zanima podosta.
Po čemu dolaziš do zaključka da legalizacija neće povećat broj korisnika?
rea (napisa):
To da bi legalizacija povecala broj ovisnika- nema sanse..
Ok, ako niste primjetili- vrtimo se u krug, svi dajemo slicne izjave..samo razlicito formulirane!!

OK, ja se ne želim svadit oko raznih mišljenja i sl. pa zato i nisam sudjelovao u raspravi baš previše, ali me ovo zanima podosta.
Po čemu dolaziš do zaključka da legalizacija neće povećat broj korisnika?



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
color
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 04. 2003. (16:09:57)
Postovi: (AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:27 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

...možda biste mogli malo pogledati pauk.ffzg.hr/inicijativa/

kako se radi da riječ bude link :?:
...možda biste mogli malo pogledati pauk.ffzg.hr/inicijativa/

kako se radi da riječ bude link Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:43 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="color"]...možda biste mogli malo pogledati pauk.ffzg.hr/inicijativa/

kako se radi da riječ bude link :?:[/quote]
[url="http://pauk.ffzg.hr/inicijativa/"]Evo linka[/url]
Quotaj me, pa buš vidio (la) ;)
color (napisa):
...možda biste mogli malo pogledati pauk.ffzg.hr/inicijativa/

kako se radi da riječ bude link Question

[url="http://pauk.ffzg.hr/inicijativa/"]Evo linka[/url]
Quotaj me, pa buš vidio (la) Wink



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!


Zadnja promjena: C'Tebo; 19:45 pon, 14. 4. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:45 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="color"]...možda biste mogli malo pogledati pauk.ffzg.hr/inicijativa/

kako se radi da riječ bude link :?:[/quote]

Dosta je dodati "http://", ali pri tome pazi da i lijevo i desno budu razmaci, a ne recimo tocka ili zarez...

Mozes kliknuti na "quote" i pogledati kako sam ja to napravio s [url=pauk.ffzg.hr/inicijativa/]tvojim linkom[/url]. :)

Inace, imas i [url=http://degiorgi.math.hr/forum/faq.php]FAQ[/url] (Frequently Asked Questions)... :D

[b]Dodatak:[/b] C'Tebo, to ide bez navodnika... ;)
color (napisa):
...možda biste mogli malo pogledati pauk.ffzg.hr/inicijativa/

kako se radi da riječ bude link Question


Dosta je dodati "http://", ali pri tome pazi da i lijevo i desno budu razmaci, a ne recimo tocka ili zarez...

Mozes kliknuti na "quote" i pogledati kako sam ja to napravio s [url=pauk.ffzg.hr/inicijativa/]tvojim linkom[/url]. Smile

Inace, imas i FAQ (Frequently Asked Questions)... Very Happy

Dodatak: C'Tebo, to ide bez navodnika... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:47 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Mozes kliknuti na "quote" i pogledati kako sam ja to napravio s [url=pauk.ffzg.hr/inicijativa/]tvojim linkom[/url]. :)[/quote]
Ah, da
Ja bezveze meto apostrofe ("") :oops:
Shame on me :oops:
vsego (napisa):
Mozes kliknuti na "quote" i pogledati kako sam ja to napravio s [url=pauk.ffzg.hr/inicijativa/]tvojim linkom[/url]. Smile

Ah, da
Ja bezveze meto apostrofe ("") Embarassed
Shame on me Embarassed



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 21:00 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]
Po čemu dolaziš do zaključka da legalizacija neće povećat broj korisnika?[/quote]
Nebi vjerovao koliko je jednostavno doci do droge.. Dapace, nemoras niti traziti- ona se nudi gdje got dosao!! Sad mi reci, uz svu tu prevenciju, zatvorske&novcane kazne, kako je moguce da se tako brzo siri!? Ti danas mozes dobit bon za cijenu kutije cigareta.. Dok sami ne ustanove koliko je stetna, mladi ce i dalje eksperimentirati bez obzira na legalnost.. pa uz legalizaciju mozda znatizeljnima nece vise biti toliko zanimljiva!!
C'Tebo (napisa):

Po čemu dolaziš do zaključka da legalizacija neće povećat broj korisnika?

Nebi vjerovao koliko je jednostavno doci do droge.. Dapace, nemoras niti traziti- ona se nudi gdje got dosao!! Sad mi reci, uz svu tu prevenciju, zatvorske&novcane kazne, kako je moguce da se tako brzo siri!? Ti danas mozes dobit bon za cijenu kutije cigareta.. Dok sami ne ustanove koliko je stetna, mladi ce i dalje eksperimentirati bez obzira na legalnost.. pa uz legalizaciju mozda znatizeljnima nece vise biti toliko zanimljiva!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:21 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni netko rece da su cijene droge jako pale i da se to moze dobiti za bagatelu. :( Zna li netko nesto vise o tome?

(Ne, ne pitam za sebe, zlobnici! :twisted: Samo me zanima i nista vise... 8))

C'Tebo, u godinama prohibicije, od loseg alkohola je umrlo oko 16.000 ljudi. Mislim da je danasnja smrtnost (napominjem: od [b]loseg[/b] alkohola) ipak nesto manja. :) Legalnost omogucuje i kontrolu kvalitete.

A da ce biti budala koje ce se predozirati... Hoce, ali to nas nije uvjerilo da zabranimo - recimo - tablete za spavanje, zar ne? ;)
Meni netko rece da su cijene droge jako pale i da se to moze dobiti za bagatelu. Sad Zna li netko nesto vise o tome?

(Ne, ne pitam za sebe, zlobnici! Twisted Evil Samo me zanima i nista vise... Cool)

C'Tebo, u godinama prohibicije, od loseg alkohola je umrlo oko 16.000 ljudi. Mislim da je danasnja smrtnost (napominjem: od loseg alkohola) ipak nesto manja. Smile Legalnost omogucuje i kontrolu kvalitete.

A da ce biti budala koje ce se predozirati... Hoce, ali to nas nije uvjerilo da zabranimo - recimo - tablete za spavanje, zar ne? Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 22:05 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Meni netko rece da su cijene droge jako pale i da se to moze dobiti za bagatelu. Zna li netko nesto vise o tome? [/quote]
50 grama trave (za 50 dobrih klasicnih joint-ova) dobis za 300kn (250kn ak si dobar s ekipom), bonkasi 20-30 kn, tripovi neznam (sjecam se kad je bonkas bio 50 da si trip mogo dobit za 60-70kn), bijelo i zuto su mlko preskupi za tebe :lol: :lol: :lol: (zeka peka), speed kako di gram od 50 - 200kn (zavisi od kvalitete).

[quote="vsego"]Mislim da je danasnja smrtnost (napominjem: od loseg alkohola) ipak nesto manja. Legalnost omogucuje i kontrolu kvalitete.

A da ce biti budala koje ce se predozirati... [/quote]

od bijelog i zutog se neces sam tak (nenamjerno) predozirat, jos su stvari OK dok je droga "losa",..., frka nastaje kad promjenis dilera i kad ti on uvali nesto bolje (citaj cisce), ti uzmes svoju kolicinu i dok skuzis da je to cito pa-pa (tak mi je od kompica iz kvarta stariji buraz umro).
vsego (napisa):
Meni netko rece da su cijene droge jako pale i da se to moze dobiti za bagatelu. Zna li netko nesto vise o tome?

50 grama trave (za 50 dobrih klasicnih joint-ova) dobis za 300kn (250kn ak si dobar s ekipom), bonkasi 20-30 kn, tripovi neznam (sjecam se kad je bonkas bio 50 da si trip mogo dobit za 60-70kn), bijelo i zuto su mlko preskupi za tebe Laughing Laughing Laughing (zeka peka), speed kako di gram od 50 - 200kn (zavisi od kvalitete).

vsego (napisa):
Mislim da je danasnja smrtnost (napominjem: od loseg alkohola) ipak nesto manja. Legalnost omogucuje i kontrolu kvalitete.

A da ce biti budala koje ce se predozirati...


od bijelog i zutog se neces sam tak (nenamjerno) predozirat, jos su stvari OK dok je droga "losa",..., frka nastaje kad promjenis dilera i kad ti on uvali nesto bolje (citaj cisce), ti uzmes svoju kolicinu i dok skuzis da je to cito pa-pa (tak mi je od kompica iz kvarta stariji buraz umro).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:17 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"]bijelo i zuto su mlko preskupi za tebe :lol: :lol: :lol: (zeka peka)[/quote]

cinis mi se upucenim.... da li je moguce da je jedan shut u splitu u razini 50tak kuna?
Markec (napisa):
bijelo i zuto su mlko preskupi za tebe Laughing Laughing Laughing (zeka peka)


cinis mi se upucenim.... da li je moguce da je jedan shut u splitu u razini 50tak kuna?



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 22:27 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Hoce, ali to nas nije uvjerilo da zabranimo - recimo - tablete za spavanje, zar ne? [/quote]

kolko ja znam, tablete za spavanje su uglavnom zabranjene za prodaju u vecini zemalja svijeta, moze ih se kupiti samo sa ljecnickim receptom

ali ljudi, sta je vama??legaliziranje heroina, kokaina itd??mislite da se nebi povecao broj ovisnika?grijesite...zamislite samo da se legalizira...koliki olos bi se poceo slijevati i vrebati malu neuku djecu...probaj..biti ce ti zabavno, lakse ces uciti, manje ce te boljeti, brze ces trcati...jos kada se u sve to ukljuce mediji i reklamacija, to ce dovesti do katastrofe..
ne znam da li ste ikada vidjeli ovisnika o teskim drogama, ali ti ljudi nisu ni slicni onim glumcima na tv..nisu ni slicni ljudima.
jedno vrijeme sam radio za crveni kriz kao volonter u raznim bolnicama i ustanovama..to su ljudi koji nemaju identitet, obole od najmanjeg povjetarca..sve ljudsko im je droga otela...
kalkulirajte o tome da li ce biti vise ovisnika ili ne, da li ce biti zabranjeno voce zanimljivo ili ne, ali da li biste htjeli vidjeti svog prijatelja kako neometano ulazi u ducan, izlazi sa 3 grama heroina i trosi si zivot, a znate da nebi smio..i onda dodete do njega, kazete mu "nemoj, nije dobro za tebe".....a on lezerno odgovori "nije me briga sta ti mislis, moji su novci, krivi ducan sto mi je prodao"
vsego (napisa):
Hoce, ali to nas nije uvjerilo da zabranimo - recimo - tablete za spavanje, zar ne?


kolko ja znam, tablete za spavanje su uglavnom zabranjene za prodaju u vecini zemalja svijeta, moze ih se kupiti samo sa ljecnickim receptom

ali ljudi, sta je vama??legaliziranje heroina, kokaina itd??mislite da se nebi povecao broj ovisnika?grijesite...zamislite samo da se legalizira...koliki olos bi se poceo slijevati i vrebati malu neuku djecu...probaj..biti ce ti zabavno, lakse ces uciti, manje ce te boljeti, brze ces trcati...jos kada se u sve to ukljuce mediji i reklamacija, to ce dovesti do katastrofe..
ne znam da li ste ikada vidjeli ovisnika o teskim drogama, ali ti ljudi nisu ni slicni onim glumcima na tv..nisu ni slicni ljudima.
jedno vrijeme sam radio za crveni kriz kao volonter u raznim bolnicama i ustanovama..to su ljudi koji nemaju identitet, obole od najmanjeg povjetarca..sve ljudsko im je droga otela...
kalkulirajte o tome da li ce biti vise ovisnika ili ne, da li ce biti zabranjeno voce zanimljivo ili ne, ali da li biste htjeli vidjeti svog prijatelja kako neometano ulazi u ducan, izlazi sa 3 grama heroina i trosi si zivot, a znate da nebi smio..i onda dodete do njega, kazete mu "nemoj, nije dobro za tebe".....a on lezerno odgovori "nije me briga sta ti mislis, moji su novci, krivi ducan sto mi je prodao"


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 22:32 pon, 14. 4. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]cinis mi se upucenim.... [/quote]

Nagledo' sam se svacega... al' (hvala bogu) nisam zadnjih godinu dana bas previse u toku (promjenih' skvadru)

[quote="Nesi"]da li je moguce da je jedan shut u splitu u razini 50tak kuna?[/quote]

Stvarno neznam...(pogotovo za Split)...
...ak ti sta pomaze (prije god. dana) 1gram koke je doso od 600-800kn, a heroin 450-650kn... znaci bilo je dosta skupo... e sad kolko tocno ide u shut... kolko se promjenila cijena...kakva je razlika izmedu ZG-a i Splita...???
Nesi (napisa):
cinis mi se upucenim....


Nagledo' sam se svacega... al' (hvala bogu) nisam zadnjih godinu dana bas previse u toku (promjenih' skvadru)

Nesi (napisa):
da li je moguce da je jedan shut u splitu u razini 50tak kuna?


Stvarno neznam...(pogotovo za Split)...
...ak ti sta pomaze (prije god. dana) 1gram koke je doso od 600-800kn, a heroin 450-650kn... znaci bilo je dosta skupo... e sad kolko tocno ide u shut... kolko se promjenila cijena...kakva je razlika izmedu ZG-a i Splita...???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 2 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan