Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

imam potpis, al bi ponovo upisala
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 23:02 pon, 19. 9. 2005    Naslov: imam potpis, al bi ponovo upisala Citirajte i odgovorite

Imam potpis iz analize 3. Recimo da sam pala dva puta (gotov je jesenski rok) i upisujem trecu godinu. Sad imam dva izlaska i moram dati ispit u ta dva pokusaja (inace padam trecu). Je li moguce ponovo upisati analizu3, samo da bi dobila 4 izlaska?
Imam potpis iz analize 3. Recimo da sam pala dva puta (gotov je jesenski rok) i upisujem trecu godinu. Sad imam dva izlaska i moram dati ispit u ta dva pokusaja (inace padam trecu). Je li moguce ponovo upisati analizu3, samo da bi dobila 4 izlaska?


[Vrh]
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 1:16 uto, 20. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

s obzirom da nemas dovoljno rokova ne mozes upisat ponovo analizu 3 ali vjerujem da je mozes naucit do 12-og mjeseca i polozit bez problema zato primi se skrptice od profesora ungara i rokova od Meje i Petre i polozi to i nek ti je sretno :lol: :lol:
s obzirom da nemas dovoljno rokova ne mozes upisat ponovo analizu 3 ali vjerujem da je mozes naucit do 12-og mjeseca i polozit bez problema zato primi se skrptice od profesora ungara i rokova od Meje i Petre i polozi to i nek ti je sretno Laughing Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 0:03 sri, 21. 9. 2005    Naslov: Re: imam potpis, al bi ponovo upisala Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Imam potpis iz analize 3. Recimo da sam pala dva puta (gotov je jesenski rok) i upisujem trecu godinu. Sad imam dva izlaska i moram dati ispit u ta dva pokusaja (inace padam trecu). Je li moguce ponovo upisati analizu3, samo da bi dobila 4 izlaska?[/quote]
Mislim da je moguće, no to bi se brojalo kao pad na komisiji. Dakle nakon toga bi morala položiti ispit u slijedeća 4 pokušaja. I naravno, trebalo bi ponovno ostvariti pravo na potpis.
Nisam sigurna u ovo, samo mi se čini logično. Provjeriti u referadi.
Ipak, ne preporučam takav postupak. Zar nije bolje spremiti ispit i položiti? Nekako mi se ne čini velika prednost imati 4 šanse, umjesto 2+4.

Mea
Anonymous (napisa):
Imam potpis iz analize 3. Recimo da sam pala dva puta (gotov je jesenski rok) i upisujem trecu godinu. Sad imam dva izlaska i moram dati ispit u ta dva pokusaja (inace padam trecu). Je li moguce ponovo upisati analizu3, samo da bi dobila 4 izlaska?

Mislim da je moguće, no to bi se brojalo kao pad na komisiji. Dakle nakon toga bi morala položiti ispit u slijedeća 4 pokušaja. I naravno, trebalo bi ponovno ostvariti pravo na potpis.
Nisam sigurna u ovo, samo mi se čini logično. Provjeriti u referadi.
Ipak, ne preporučam takav postupak. Zar nije bolje spremiti ispit i položiti? Nekako mi se ne čini velika prednost imati 4 šanse, umjesto 2+4.

Mea


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan