Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

bezuvjetni upis

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
DarkLord
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2005. (18:21:25)
Postovi: (4A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 3 - 5
Lokacija: Pariz-London-New York

PostPostano: 20:29 čet, 22. 9. 2005    Naslov: bezuvjetni upis Citirajte i odgovorite

nemojte se prerano radovati ali postoji mogucnost da se svim nebolonjcima odobri upis u vise godine bez ikakvih uvjeta.
nemojte se prerano radovati ali postoji mogucnost da se svim nebolonjcima odobri upis u vise godine bez ikakvih uvjeta.



_________________
I drink to make other people more interesting
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:00 čet, 22. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

I jos dobiju besplatnu pivu na racun faksa :lol:
I jos dobiju besplatnu pivu na racun faksa Laughing



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:48 čet, 22. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozda na razini pmfa, ali na math mislim da to nitko jos nikako ni kao opcionalnu mogucnost nije spomenuo.....

ali moram priznati da je tehnika smanjivanja broja studenata izuzetno zanimljiva.... da li su odmah racunali tako nastaviti i do kraja, pa bi za 4 godine imali studente koji imaju jos par ispita s prve etc.
mozda na razini pmfa, ali na math mislim da to nitko jos nikako ni kao opcionalnu mogucnost nije spomenuo.....

ali moram priznati da je tehnika smanjivanja broja studenata izuzetno zanimljiva.... da li su odmah racunali tako nastaviti i do kraja, pa bi za 4 godine imali studente koji imaju jos par ispita s prve etc.



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Casper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 04. 2005. (14:45:29)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0
Lokacija: Krk

PostPostano: 21:50 čet, 22. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]I jos dobiju besplatnu pivu na racun faksa :lol:[/quote]

zaboravio si rec da oni koji imaju uvjet dobiju 2 pive! :drinking:
:rotfl3:
krcko (napisa):
I jos dobiju besplatnu pivu na racun faksa Laughing


zaboravio si rec da oni koji imaju uvjet dobiju 2 pive! #Beer
Rolling on the Floor, Laughing



_________________
Marijan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:56 čet, 22. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za neupucene, kolega DL je s Biologije. :-s Ako se to i desi tamo (dakle na PMFu), nema nikakvog razloga da i Matematicari tako postupe. :|

Ipak, thanx for info, DL. ;)
Za neupucene, kolega DL je s Biologije. Eh? Ako se to i desi tamo (dakle na PMFu), nema nikakvog razloga da i Matematicari tako postupe. Neutral

Ipak, thanx for info, DL. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 7:31 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

tak je i na agronomiji.... svi stari studenti, kako bi se ubrzao proces prebacivanja na bolognu, nemaju više uvjeta, tj. upisuju višu godinu bez obzira koliko su ispita dali, ali ne smiju polagat ispite s više godine dok ne daju s prethodne SVE, tj. dok ju ne očiste.... i da, bitna stvar - imaju 8 godina za završit faks. Npr. ak si već 7 godina prva godina, ostaje ti još jedna da daš ostale 4 i diplomiraš :lol:

Ludilo!!! :shock:
tak je i na agronomiji.... svi stari studenti, kako bi se ubrzao proces prebacivanja na bolognu, nemaju više uvjeta, tj. upisuju višu godinu bez obzira koliko su ispita dali, ali ne smiju polagat ispite s više godine dok ne daju s prethodne SVE, tj. dok ju ne očiste.... i da, bitna stvar - imaju 8 godina za završit faks. Npr. ak si već 7 godina prva godina, ostaje ti još jedna da daš ostale 4 i diplomiraš Laughing

Ludilo!!! Shocked



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:26 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]ali moram priznati da je tehnika smanjivanja broja studenata izuzetno zanimljiva.... da li su odmah racunali tako nastaviti i do kraja, pa bi za 4 godine imali studente koji imaju jos par ispita s prve etc.[/quote]

Tehnika je nojevska (guranje glave u pijesak). Ako to naprave, bolje bi im bilo odmah svim nebolonjcima podijeliti diplome. Nema smisla iducih 8 godina mrcvariti nas i njih.
Nesi (napisa):
ali moram priznati da je tehnika smanjivanja broja studenata izuzetno zanimljiva.... da li su odmah racunali tako nastaviti i do kraja, pa bi za 4 godine imali studente koji imaju jos par ispita s prve etc.


Tehnika je nojevska (guranje glave u pijesak). Ako to naprave, bolje bi im bilo odmah svim nebolonjcima podijeliti diplome. Nema smisla iducih 8 godina mrcvariti nas i njih.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 10:07 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Re: bezuvjetni upis Citirajte i odgovorite

[quote="DarkLord"]nemojte se prerano radovati (...)[/quote]

:bananaparty:

[quote="vsego"]Za neupucene, kolega DL je s Biologije. :-s Ako se to i desi tamo (dakle na PMFu), nema nikakvog razloga da i Matematicari tako postupe. :-|[/quote]
Party-brejker. :noway:




:D
DarkLord (napisa):
nemojte se prerano radovati (...)


Tulum banana

vsego (napisa):
Za neupucene, kolega DL je s Biologije. Eh? Ako se to i desi tamo (dakle na PMFu), nema nikakvog razloga da i Matematicari tako postupe. Neutral

Party-brejker. No way!




Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 13:55 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Tehnika je nojevska (guranje glave u pijesak). Ako to naprave, bolje bi im bilo odmah svim nebolonjcima podijeliti diplome. Nema smisla iducih 8 godina mrcvariti nas i njih.[/quote]

Pa sami su se doveli u tu situaciju. Uvijek se govorilo, po kojem programu upises, po tom zavrsavas... Sada to nije moguce jer niti imaju ljudi koji bi to mogli raditi (2 programa istovremeno) niti imaju prostora za toliko novoupisanih studenata + stari. Na biologiji su upisali 235 novih studenata, a kad ih se pita kako oni namjeravaju drzati nastavu tolikom broju studenata, svi kazu da ce vidjeti kako ce to biti i da ne znaju...
krcko (napisa):
Tehnika je nojevska (guranje glave u pijesak). Ako to naprave, bolje bi im bilo odmah svim nebolonjcima podijeliti diplome. Nema smisla iducih 8 godina mrcvariti nas i njih.


Pa sami su se doveli u tu situaciju. Uvijek se govorilo, po kojem programu upises, po tom zavrsavas... Sada to nije moguce jer niti imaju ljudi koji bi to mogli raditi (2 programa istovremeno) niti imaju prostora za toliko novoupisanih studenata + stari. Na biologiji su upisali 235 novih studenata, a kad ih se pita kako oni namjeravaju drzati nastavu tolikom broju studenata, svi kazu da ce vidjeti kako ce to biti i da ne znaju...



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 16:31 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

iskreno ne bih htjeo biti na mjestu bolonjaca ove godine! dosta toga novoga ce se lomiti na njihovim ledjima a koliko sam primjetio vecina zaposlenika svucilista ce raditi po sistemu APP (ako prodje prodje)!!!!!
iskreno ne bih htjeo biti na mjestu bolonjaca ove godine! dosta toga novoga ce se lomiti na njihovim ledjima a koliko sam primjetio vecina zaposlenika svucilista ce raditi po sistemu APP (ako prodje prodje)!!!!!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 17:25 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goc9999"] a koliko sam primjetio vecina zaposlenika svucilista ce raditi po sistemu APP (ako prodje prodje)!!!!![/quote]

sorry ali daj pojasni malo taj APP sistem...meni i nije poznato :oops:
goc9999 (napisa):
a koliko sam primjetio vecina zaposlenika svucilista ce raditi po sistemu APP (ako prodje prodje)!!!!!


sorry ali daj pojasni malo taj APP sistem...meni i nije poznato Embarassed



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan