Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Parcijalni upis sljedece godine
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 13:57 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

dvoumim se izmedu financijske i primjenjene. imam sad polozeno spa, odj, unm, euklidske i rp1. a nadam se i da cu dat uvis u ponedjeljak. onda bi mi falio samo jedan ispit za uvjet al to nemam bas velike sanse da cu dat.
dvoumim se izmedu financijske i primjenjene. imam sad polozeno spa, odj, unm, euklidske i rp1. a nadam se i da cu dat uvis u ponedjeljak. onda bi mi falio samo jedan ispit za uvjet al to nemam bas velike sanse da cu dat.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:24 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="annna"]dvoumim se izmedu financijske i primjenjene. imam sad polozeno spa, odj, unm, euklidske i rp1. a nadam se i da cu dat uvis u ponedjeljak. onda bi mi falio samo jedan ispit za uvjet al to nemam bas velike sanse da cu dat.[/quote]

ostale su ti analize - rok za prijavu je prosao i kombinatorika.... ako jos stignes prijavit, stignes i naucit :wink: ako si redovito pratila i bar te malo zanima...

a sto se tice toga sto ce ti dati....

po mojoj procjeni, mozes birati iz sljedecih popisa:
primjenjena:
vektorski 1 i 2
parc. dif. jdbe
numericka lin. algebra

za analiticku mehaniku nisam sigurna....

financijska:
makroek
mikroek
uvod u aktuarsku
numericke metode financijske
financijska trzista

a z pretpostavku da polozis uvis - matematicka statistika i slucajni procesi

mislim da na financijskoj imas veci izbor... naravno, ako se moja predvidjanja poklope sa predvidjanjima onoga tko ce to odobravati....
annna (napisa):
dvoumim se izmedu financijske i primjenjene. imam sad polozeno spa, odj, unm, euklidske i rp1. a nadam se i da cu dat uvis u ponedjeljak. onda bi mi falio samo jedan ispit za uvjet al to nemam bas velike sanse da cu dat.


ostale su ti analize - rok za prijavu je prosao i kombinatorika.... ako jos stignes prijavit, stignes i naucit Wink ako si redovito pratila i bar te malo zanima...

a sto se tice toga sto ce ti dati....

po mojoj procjeni, mozes birati iz sljedecih popisa:
primjenjena:
vektorski 1 i 2
parc. dif. jdbe
numericka lin. algebra

za analiticku mehaniku nisam sigurna....

financijska:
makroek
mikroek
uvod u aktuarsku
numericke metode financijske
financijska trzista

a z pretpostavku da polozis uvis - matematicka statistika i slucajni procesi

mislim da na financijskoj imas veci izbor... naravno, ako se moja predvidjanja poklope sa predvidjanjima onoga tko ce to odobravati....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 14:29 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma idem i na kombinatoriku al mi je to vec komisija... a nisam bas sigurna da cu to proci. na financijskoj ne daju da upisem nijedan ekonomski predmet, mislim da je na oglasnoj stavljen u onu kategoriju sa praktikumima i sl. koji se ne mogu upisati na parcijali. a sto se tice primjenjene to mi se puno vise svida, predmeti mi se cine zanimljiviji al smo fizika i ja kao nebo i zemlja. .... :) tako da cu ocito morat jos dobro promislit.... hvala oko zurnog odgovora u vezi izbornih!
ma idem i na kombinatoriku al mi je to vec komisija... a nisam bas sigurna da cu to proci. na financijskoj ne daju da upisem nijedan ekonomski predmet, mislim da je na oglasnoj stavljen u onu kategoriju sa praktikumima i sl. koji se ne mogu upisati na parcijali. a sto se tice primjenjene to mi se puno vise svida, predmeti mi se cine zanimljiviji al smo fizika i ja kao nebo i zemlja. .... Smile tako da cu ocito morat jos dobro promislit.... hvala oko zurnog odgovora u vezi izbornih!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:04 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo NIJE popis izbornih.... cisto ako smo se krivo razumjele.... ovo je popis obaveznih koje mozda imas pravo upisati (recimo, pretpostavljala sam da ovo ekonomsko tako tretiraju.....)
ovo NIJE popis izbornih.... cisto ako smo se krivo razumjele.... ovo je popis obaveznih koje mozda imas pravo upisati (recimo, pretpostavljala sam da ovo ekonomsko tako tretiraju.....)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 15:16 pet, 23. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

sve ok, skuzila sam.. ali na parcijali se ne mogu upisat praktikumi, mikroekonomika, makroekonomika, numericke metode financijske matematike i financijska trzista iako su obavezni predmeti na tom smjeru.
sve ok, skuzila sam.. ali na parcijali se ne mogu upisat praktikumi, mikroekonomika, makroekonomika, numericke metode financijske matematike i financijska trzista iako su obavezni predmeti na tom smjeru.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dr.gonzo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2005. (15:12:13)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:21 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
pise na oglasnoj ploci
izborne mozes upisivati SAMO kad PRVI put upisujes godinu....

dakle, ne mozes izborne s vise godine, i da, mozes redovne, koji nisu nadovezani na nesto sto nisi polozila.....
[/quote]

Znaci li to i da netko tko upisuje trecu godnu ponovno, bez upisa kolegija sa cetvrte (jer ima nepolozen kolegij sa druge), ne smije upisati nijedan izborni kolegij :?:

Primjetimo da su to isti kolegiji za koje je pravo upisa imao jos prije godinu dana :!: :shock:
Nesi (napisa):

pise na oglasnoj ploci
izborne mozes upisivati SAMO kad PRVI put upisujes godinu....

dakle, ne mozes izborne s vise godine, i da, mozes redovne, koji nisu nadovezani na nesto sto nisi polozila.....


Znaci li to i da netko tko upisuje trecu godnu ponovno, bez upisa kolegija sa cetvrte (jer ima nepolozen kolegij sa druge), ne smije upisati nijedan izborni kolegij Question

Primjetimo da su to isti kolegiji za koje je pravo upisa imao jos prije godinu dana Exclamation Shocked



_________________
BEWARE
Today: the Doctor
Tomorrow: You
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 4:34 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dr.gonzo"][quote="Nesi"]izborne mozes upisivati SAMO kad PRVI put upisujes godinu....
[/quote]

Znaci li to i da netko tko upisuje trecu godnu ponovno, bez upisa kolegija sa cetvrte (jer ima nepolozen kolegij sa druge), ne smije upisati nijedan izborni kolegij :?:

Primjetimo da su to isti kolegiji za koje je pravo upisa imao jos prije godinu dana :!: :shock:[/quote]

kad padas, ne vrijede ista prava...

daklem, bas explicitno pise ono sto sam gore napisala.... izborni se mogu upisivati SAMO prilikom prvog upisa neke godine.....

ono sto mene zanima je, obzirom da apsolventi upisuju PAD 4.te godine - da li oni imaju prava upisa izbornih.... to mi nece tako skoro trebati, ali je to pitanje koje mi se namece... :-k
dr.gonzo (napisa):
Nesi (napisa):
izborne mozes upisivati SAMO kad PRVI put upisujes godinu....


Znaci li to i da netko tko upisuje trecu godnu ponovno, bez upisa kolegija sa cetvrte (jer ima nepolozen kolegij sa druge), ne smije upisati nijedan izborni kolegij Question

Primjetimo da su to isti kolegiji za koje je pravo upisa imao jos prije godinu dana Exclamation Shocked


kad padas, ne vrijede ista prava...

daklem, bas explicitno pise ono sto sam gore napisala.... izborni se mogu upisivati SAMO prilikom prvog upisa neke godine.....

ono sto mene zanima je, obzirom da apsolventi upisuju PAD 4.te godine - da li oni imaju prava upisa izbornih.... to mi nece tako skoro trebati, ali je to pitanje koje mi se namece... Think



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 5:42 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]ono sto mene zanima je, obzirom da apsolventi upisuju PAD 4.te godine - da li oni imaju prava upisa izbornih.... to mi nece tako skoro trebati, ali je to pitanje koje mi se namece... :-k[/quote]

IIRC, pad je formalnost zbog FERocentričnog ISVU-a (na FERu navodno nema apsolventske godine), no kod nas se zapravo se upisuje apsolventska godina, a ne pad 4. :D

Zamisli da ne mozes upisati izborne - sto ako nisi odmah upisala dovoljno? :scared: :faint: ;)
Nesi (napisa):
ono sto mene zanima je, obzirom da apsolventi upisuju PAD 4.te godine - da li oni imaju prava upisa izbornih.... to mi nece tako skoro trebati, ali je to pitanje koje mi se namece... Think


IIRC, pad je formalnost zbog FERocentričnog ISVU-a (na FERu navodno nema apsolventske godine), no kod nas se zapravo se upisuje apsolventska godina, a ne pad 4. Very Happy

Zamisli da ne mozes upisati izborne - sto ako nisi odmah upisala dovoljno? Mene je strah!!! Padoh u (o)nesvjest Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 8:49 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

je l' se parcijala trece konta kao treca_prvi_put ili nije_jos_treca?
je l' se parcijala trece konta kao treca_prvi_put ili nije_jos_treca?



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 9:09 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

kao nije_jos_treca.. svaka parcijala se tretira kao pad al ti dopuste da upises neke predmete s vise godine.
kao nije_jos_treca.. svaka parcijala se tretira kao pad al ti dopuste da upises neke predmete s vise godine.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shokre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2003. (20:05:09)
Postovi: (4A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 12:20 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ewo kad svi imaju neke kombinacije sto su polozili, a sto nisu i sto bi pisali, a sto ne bi, da se i ja ukljucim.

Postoji li sansa da mi se odobri molba za upis nekih kolegija sa 4. godine ako sam skupio preko 50 bodova sa 3. (koliko mi treba za 4.) i padnem komisiju iz Modeliranja (znaci nemam polozeno sve sa druge)?
Ewo kad svi imaju neke kombinacije sto su polozili, a sto nisu i sto bi pisali, a sto ne bi, da se i ja ukljucim.

Postoji li sansa da mi se odobri molba za upis nekih kolegija sa 4. godine ako sam skupio preko 50 bodova sa 3. (koliko mi treba za 4.) i padnem komisiju iz Modeliranja (znaci nemam polozeno sve sa druge)?



_________________
~ Those who fear the Darkness have never seen what the Light can do! ~
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM
dr.gonzo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2005. (15:12:13)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:42 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="shokre"]
Postoji li sansa da mi se odobri molba za upis nekih kolegija sa 4. godine ako sam skupio preko 50 bodova sa 3. (koliko mi treba za 4.) i padnem komisiju iz Modeliranja (znaci nemam polozeno sve sa druge)?[/quote]

Koliko ja vidim, ne postoji.
[url]http://www.math.hr/hr/new/hr/korisno/obavijesti/parcijala.doc[/url]


[quote]Za upis kolegija s više godine studija student(ica) mora položiti ispite iz svih propisanih kolegija s prethodne godine studija, osim ispita iz stranog jezika i izbornih društveno – humanističkih kolegija (ako su upisani). U protivnom, student(ica) ne može upisati niti jedan kolegij s više godine studija. [/quote]
shokre (napisa):

Postoji li sansa da mi se odobri molba za upis nekih kolegija sa 4. godine ako sam skupio preko 50 bodova sa 3. (koliko mi treba za 4.) i padnem komisiju iz Modeliranja (znaci nemam polozeno sve sa druge)?


Koliko ja vidim, ne postoji.
http://www.math.hr/hr/new/hr/korisno/obavijesti/parcijala.doc


Citat:
Za upis kolegija s više godine studija student(ica) mora položiti ispite iz svih propisanih kolegija s prethodne godine studija, osim ispita iz stranog jezika i izbornih društveno – humanističkih kolegija (ako su upisani). U protivnom, student(ica) ne može upisati niti jedan kolegij s više godine studija.



_________________
BEWARE
Today: the Doctor
Tomorrow: You
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:57 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za 4 dana se biraju novi prodekani (preciznije, v.d. prodekana), pa postoji [b]teoretska[/b] mogucnost da se i politika promijeni. :D Naime, nisam siguran odredjuje li to prodekan samostalno (prema Statutu, cini mi se da [b]da[/b]) ili to treba amenovati Fakultetsko Vijece (nikad nismo :|) ili, vjerojatnije, Vijece voditelja studija.

Najbolje da to dvoje ispitaju vasi predstavici cim se izabere novi v.d. prodekana za nastavu. 8)
Za 4 dana se biraju novi prodekani (preciznije, v.d. prodekana), pa postoji teoretska mogucnost da se i politika promijeni. Very Happy Naime, nisam siguran odredjuje li to prodekan samostalno (prema Statutu, cini mi se da da) ili to treba amenovati Fakultetsko Vijece (nikad nismo Neutral) ili, vjerojatnije, Vijece voditelja studija.

Najbolje da to dvoje ispitaju vasi predstavici cim se izabere novi v.d. prodekana za nastavu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shokre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2003. (20:05:09)
Postovi: (4A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 14:08 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Najbolje da to dvoje ispitaju vasi predstavici cim se izabere novi v.d. prodekana za nastavu. 8)[/quote]
Hvala na informaciji...ja bi onda zamolio predstavnike da to provjere, pa da jave ovdje :)
vsego (napisa):
Najbolje da to dvoje ispitaju vasi predstavici cim se izabere novi v.d. prodekana za nastavu. Cool

Hvala na informaciji...ja bi onda zamolio predstavnike da to provjere, pa da jave ovdje Smile



_________________
~ Those who fear the Darkness have never seen what the Light can do! ~
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku YIM
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 14:12 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

bu-mo :)
bu-mo Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:04 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]no kod nas se zapravo se upisuje apsolventska godina, a ne pad 4. :D[/quote]

kod nas se, tnx to isvu, upisuje PAD 4.te...... e sad, da li to tete u referadi nekako pametno vode pa smijemo upisivati izborne.... mislim da ce nam znati reci samo netko tko 'pada' 4.tu godinu......
vsego (napisa):
no kod nas se zapravo se upisuje apsolventska godina, a ne pad 4. Very Happy


kod nas se, tnx to isvu, upisuje PAD 4.te...... e sad, da li to tete u referadi nekako pametno vode pa smijemo upisivati izborne.... mislim da ce nam znati reci samo netko tko 'pada' 4.tu godinu......



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:55 sub, 24. 9. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nesi, pretpostavimo da si cetvrta godina (sto nisi i ne budes tako skoro :twisted:) i recimo da si upisala taman izbornih kolegija koliko moras poloziti, medju njima "Odlucivanje i teorija igara" za koju je explicitno naglaseno da ce biti dva roka: u ljeto i u jesen. :-s I ti to ne polozis - sta onda? :-k Kako ces upisati neki drugi izborni kolegij (ili taj isti ponovno)? :-k Ili ne mozes diplomirati? :yikes:

Taj "pad" je ISVU-formalnost koja nema veze sa stvarnoscu na PMF-MO jer mi imamo definiran status apsolventa! :D

Ne zaboraviti da se molbama i dozvolama ipak bave zivi ljudi... ;)
Nesi, pretpostavimo da si cetvrta godina (sto nisi i ne budes tako skoro Twisted Evil) i recimo da si upisala taman izbornih kolegija koliko moras poloziti, medju njima "Odlucivanje i teorija igara" za koju je explicitno naglaseno da ce biti dva roka: u ljeto i u jesen. Eh? I ti to ne polozis - sta onda? Think Kako ces upisati neki drugi izborni kolegij (ili taj isti ponovno)? Think Ili ne mozes diplomirati? Yikes!!!

Taj "pad" je ISVU-formalnost koja nema veze sa stvarnoscu na PMF-MO jer mi imamo definiran status apsolventa! Very Happy

Ne zaboraviti da se molbama i dozvolama ipak bave zivi ljudi... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan