Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Osniva se KLUB PRIJATELJA I BIVSIH UCENIKA V. GIMNAZIJE
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 20:42 pon, 17. 10. 2005    Naslov: Osniva se KLUB PRIJATELJA I BIVSIH UCENIKA V. GIMNAZIJE Citirajte i odgovorite

Dobih ovu obavijest u mailu.

[quote="Julije Domac"]Poštovani Robert,

dozvolite da Vas ovim putem pozovem na osnivačku skupštinu Kluba
prijatelja i bivših učenika V. gimnazije koja će se održati u [b]utorak,
18. listopada 2005. u prostorijama škole u Klaićevoj 1 u 18 sati[/b], a
koju organiziraju ravnatelj, prof. Petar Mladinić i moja malenkost.

Nadam se Vašem dolasku, a bili bismo Vam zahvalni i ako biste ovaj
poziv proslijedili i drugim bivšim učenicima koji bi mogli biti
zainteresirani.

Lijep pozdrav,
Julije Domac[/quote]

:veselje:

[size=9]Konacno, nakon toliko godina pokusaja..[/size]

Dakle
[size=18]UTORAK 18.10. ([b]SUTRA!!![/b]) u 18h u skoli![/size]
Vidimo se ljudi!
Dobih ovu obavijest u mailu.

Julije Domac (napisa):
Poštovani Robert,

dozvolite da Vas ovim putem pozovem na osnivačku skupštinu Kluba
prijatelja i bivših učenika V. gimnazije koja će se održati u utorak,
18. listopada 2005. u prostorijama škole u Klaićevoj 1 u 18 sati
, a
koju organiziraju ravnatelj, prof. Petar Mladinić i moja malenkost.

Nadam se Vašem dolasku, a bili bismo Vam zahvalni i ako biste ovaj
poziv proslijedili i drugim bivšim učenicima koji bi mogli biti
zainteresirani.

Lijep pozdrav,
Julije Domac


Veseljeeeee!

Konacno, nakon toliko godina pokusaja..

Dakle
UTORAK 18.10. (SUTRA!!!) u 18h u skoli!
Vidimo se ljudi!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 2:20 sub, 1. 4. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
abyssum
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2004. (00:08:21)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: ...tu i tamo...

PostPostano: 22:28 pon, 17. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

bilo je i vrijeme :D

steta sto sutra ne mogu doći :(
bilo je i vrijeme Very Happy

steta sto sutra ne mogu doći Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 0:27 uto, 18. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da fakat, Steel, daj pitaj na tom sastanku kak se uclanit ak nisi bio sutra (joj, kak bi se moja profa iz hrvatskog ljutila na ovu konstrukciju :D ), i onda to objavi tu. Ja sam prijatelj i bivsi ucenik i zainteresirani za clanstvo ali isto ne mogu sutra doci. :(

Btw, u srijedu je u V. gimnaziji sajam plodova zemlje od 17-19 pa navratite. Bit ce kolaca :multi:
Da fakat, Steel, daj pitaj na tom sastanku kak se uclanit ak nisi bio sutra (joj, kak bi se moja profa iz hrvatskog ljutila na ovu konstrukciju Very Happy ), i onda to objavi tu. Ja sam prijatelj i bivsi ucenik i zainteresirani za clanstvo ali isto ne mogu sutra doci. Sad

Btw, u srijedu je u V. gimnaziji sajam plodova zemlje od 17-19 pa navratite. Bit ce kolaca #Milti




Zadnja promjena: Martinab; 9:30 sri, 19. 10. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
abyssum
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2004. (00:08:21)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: ...tu i tamo...

PostPostano: 21:37 uto, 18. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ni sutra ne mogu doći.
damn, previše instrukcija držim :D
ni sutra ne mogu doći.
damn, previše instrukcija držim Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 22:50 uto, 18. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hans je postao [i]wiseguy[/i]. :lol:

Nije nas bilo jako puno, mnogi su bili sprijeceni.

Ukratko:

Imam kod sebe 10 prijavnica, donesem ih sutra na faks kad dodjem na sjednicu. Treba samo ispuniti prijavnicu i odnjeti ju u tajnistvo skole. Nema clanarine. Pravo na uclanjenje imaju svi bivsi ucenici, nastavnici - sadasnji i bivsi, i svi koje preporuce neki drugi clanovi. Otvoren je svima koji zele pomoci u njegovu radu.

Klub ce baviti pomaganjem skoli, njezinim promicanjem, druzenjem generacija koje su zavrsile, izradom opsezne baze povijesti skole sa svim generacijama i uspjesima/nagradama, medjugeneracijskom upoznavanjem, organizacijom edukativnih i poticajnih izvannastavnih aktivnosti i dogadjaja, naravno svim dobrim projektima kojih se sjete njegovi clanovi i jos puno lijepih i dobrih stvari koje sam zaboravio spomenuti.

Vjerujem da ce [i]cinik[/i] nadopuniti ako sam nesto zaboravio.

Mozda nisam jako poticajno i lijepo opisao, no bez lazne skromnosti, to je Peta gimanazija i znate sto od nje mozete ocekivati. 8)

P.S. Bilo je vrlo lijepo vratiti se na to divno mjesto i vidjeti da su se neke stvari razvile. Npr. sportski klub je osnovan kad sam ja isao u skolu i brojali smo se na prste, a sad ih imaaa.
Jedino uvijek zalim za onim starim izlizanim stepenicama po kojima smo se mogli sklizati na jednoj nozi, a ne koracati. Ah uspomene.
Hans je postao wiseguy. Laughing

Nije nas bilo jako puno, mnogi su bili sprijeceni.

Ukratko:

Imam kod sebe 10 prijavnica, donesem ih sutra na faks kad dodjem na sjednicu. Treba samo ispuniti prijavnicu i odnjeti ju u tajnistvo skole. Nema clanarine. Pravo na uclanjenje imaju svi bivsi ucenici, nastavnici - sadasnji i bivsi, i svi koje preporuce neki drugi clanovi. Otvoren je svima koji zele pomoci u njegovu radu.

Klub ce baviti pomaganjem skoli, njezinim promicanjem, druzenjem generacija koje su zavrsile, izradom opsezne baze povijesti skole sa svim generacijama i uspjesima/nagradama, medjugeneracijskom upoznavanjem, organizacijom edukativnih i poticajnih izvannastavnih aktivnosti i dogadjaja, naravno svim dobrim projektima kojih se sjete njegovi clanovi i jos puno lijepih i dobrih stvari koje sam zaboravio spomenuti.

Vjerujem da ce cinik nadopuniti ako sam nesto zaboravio.

Mozda nisam jako poticajno i lijepo opisao, no bez lazne skromnosti, to je Peta gimanazija i znate sto od nje mozete ocekivati. Cool

P.S. Bilo je vrlo lijepo vratiti se na to divno mjesto i vidjeti da su se neke stvari razvile. Npr. sportski klub je osnovan kad sam ja isao u skolu i brojali smo se na prste, a sad ih imaaa.
Jedino uvijek zalim za onim starim izlizanim stepenicama po kojima smo se mogli sklizati na jednoj nozi, a ne koracati. Ah uspomene.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 9:26 sri, 19. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel itko ovdje ikad sudjelovao u lancanom padu niz te stepenice? Ono, poskliznes se pri vrhu pa se uhvatis za onog koji je ispod tebe pa induktivno dalje? Ja sam jednom zapocela tako lancani pad koji je pokupio 5 ljudi a zavrsio na profesoru iz informatike :D
Jel itko ovdje ikad sudjelovao u lancanom padu niz te stepenice? Ono, poskliznes se pri vrhu pa se uhvatis za onog koji je ispod tebe pa induktivno dalje? Ja sam jednom zapocela tako lancani pad koji je pokupio 5 ljudi a zavrsio na profesoru iz informatike Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 14:27 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
Jedino uvijek zalim za onim starim izlizanim stepenicama po kojima smo se mogli sklizati na jednoj nozi, a ne koracati. Ah uspomene.[/quote]


Navodno je Fani kad je jednom dosla posjetiti skolu (bila je vec u penziji) trazila da Rušak dodje do nje kod porte jer se nije osjecala sigurno hodati po tim novim [i]skliskim[/i] stepenicama :) Tako je to kad se covjek navikne, valjda.

T.P.
steelworker (napisa):

Jedino uvijek zalim za onim starim izlizanim stepenicama po kojima smo se mogli sklizati na jednoj nozi, a ne koracati. Ah uspomene.



Navodno je Fani kad je jednom dosla posjetiti skolu (bila je vec u penziji) trazila da Rušak dodje do nje kod porte jer se nije osjecala sigurno hodati po tim novim skliskim stepenicama Smile Tako je to kad se covjek navikne, valjda.

T.P.


[Vrh]
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 14:38 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mogu to zamislit :)
Fani je ZAAKON. Očeliči ljude :)
Mogu to zamislit Smile
Fani je ZAAKON. Očeliči ljude Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Incognito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2005. (20:25:09)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 18:33 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni nije nikako jasno zašto svi toliko hvale tu petu gimnaziju?
Meni nije nikako jasno zašto svi toliko hvale tu petu gimnaziju?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 18:35 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Incognito"]Meni nije nikako jasno zašto svi toliko hvale tu petu gimnaziju?[/quote]
ni meni :neznam: ...škola ko i svaka druga :roll2:
Incognito (napisa):
Meni nije nikako jasno zašto svi toliko hvale tu petu gimnaziju?

ni meni Ja to stvarno ne znam ...škola ko i svaka druga Ma, da, naravno...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 18:41 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nekim cudom bas iz te skole bude jako velik broj ucenika na drzavnom natjecanju iz matematike. [b]Svake[/b] godine.

[color=blue]Molim sve bivse MIOČane i ostale koji se osjecaju ugrozenim da ne ulijecu nepotrebno u ovaj topic. Prethodna dva posta ne slute mi na dobro.[/color]
Nekim cudom bas iz te skole bude jako velik broj ucenika na drzavnom natjecanju iz matematike. Svake godine.

Molim sve bivse MIOČane i ostale koji se osjecaju ugrozenim da ne ulijecu nepotrebno u ovaj topic. Prethodna dva posta ne slute mi na dobro.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:05 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

isto kao sto ih bude i iz zg mioca, iz st mioca, iz rijecke A.Mohorovicica, dodje ih i iz zgb L.Vranjanina (ako dobro pamtim imena) a ima i jedna dubrovacka.... eto, skole koje tradicionalno dosta ljudi salju na drzavna, opcenito, ne samo math..... neke godineje vise jednih (pa si ti nes umisle :g:) neke godine je vise drugih (pa si ti nes umisle :g:) ali nacelno, iz tih skola (isprike ako sam koju zaboravila, a imam osjecaj da jesam) izlaze jako dobri ucenici barem sto se tice PMF podrucja.... nerijetko ih ima po svim mogucim natjecanjima....

a da se kvaliteta mjeri samo natjecanjima - ne mjeri se, ali eto, to je zasada jedini oblik 'mjerenja' koji postoji....

ono sto mi je drago, da ucenici iz tih skola, i kad dodju na fax, nastave putem natjecanja, raznih radova i slicno..... jer se onda ipak vidi da ta natjecanja nisu bila sminka or smth, vec ljude to zbilja zanima i dalje istrazuju.... ofkors, ima i ucenika koji na faxu krenu u svoja prva istrazivanja i slicno a da nisu iz gore pobrojanih skola :thumbup:

inace, na proslom fakultetskom vijecu je ustanovljena ogromna kolicina miocana (i to bas pravi miocani, a ne neka gimnazija) sto u samom vijecu (od prisutnih), sto 'na vlasti' kako su tamo rekli.... a sto ih je puno iz iste generacije, i iz istog razreda.... (to je bila jedna simpaticna sjednica vijeca....)

just for info, ako me sjecanje dobro sluzi, ista generacija su sadasnji v.d. dekana prof. Pandzic, S. Varosanec (neki oblik voditelja jedne katedre za nastavnicki smjer - nazivi ovako napamet mi ne leze :oops:), T. Sikic.... s time da je prvo dvije i isti razred... i znam da je jos barem jedna osoba otale.... (senilija, senilija.... :) )

cisto jedan simpa detalj, sa jedne sjednice koja je bila iz nekog razloga u tom trenu ful lezerna.... nadam se da ce se ponovit.... :g:
isto kao sto ih bude i iz zg mioca, iz st mioca, iz rijecke A.Mohorovicica, dodje ih i iz zgb L.Vranjanina (ako dobro pamtim imena) a ima i jedna dubrovacka.... eto, skole koje tradicionalno dosta ljudi salju na drzavna, opcenito, ne samo math..... neke godineje vise jednih (pa si ti nes umisle Mr. Green) neke godine je vise drugih (pa si ti nes umisle Mr. Green) ali nacelno, iz tih skola (isprike ako sam koju zaboravila, a imam osjecaj da jesam) izlaze jako dobri ucenici barem sto se tice PMF podrucja.... nerijetko ih ima po svim mogucim natjecanjima....

a da se kvaliteta mjeri samo natjecanjima - ne mjeri se, ali eto, to je zasada jedini oblik 'mjerenja' koji postoji....

ono sto mi je drago, da ucenici iz tih skola, i kad dodju na fax, nastave putem natjecanja, raznih radova i slicno..... jer se onda ipak vidi da ta natjecanja nisu bila sminka or smth, vec ljude to zbilja zanima i dalje istrazuju.... ofkors, ima i ucenika koji na faxu krenu u svoja prva istrazivanja i slicno a da nisu iz gore pobrojanih skola Thumb up!

inace, na proslom fakultetskom vijecu je ustanovljena ogromna kolicina miocana (i to bas pravi miocani, a ne neka gimnazija) sto u samom vijecu (od prisutnih), sto 'na vlasti' kako su tamo rekli.... a sto ih je puno iz iste generacije, i iz istog razreda.... (to je bila jedna simpaticna sjednica vijeca....)

just for info, ako me sjecanje dobro sluzi, ista generacija su sadasnji v.d. dekana prof. Pandzic, S. Varosanec (neki oblik voditelja jedne katedre za nastavnicki smjer - nazivi ovako napamet mi ne leze Embarassed), T. Sikic.... s time da je prvo dvije i isti razred... i znam da je jos barem jedna osoba otale.... (senilija, senilija.... Smile )

cisto jedan simpa detalj, sa jedne sjednice koja je bila iz nekog razloga u tom trenu ful lezerna.... nadam se da ce se ponovit.... Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
abyssum
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2004. (00:08:21)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: ...tu i tamo...

PostPostano: 20:32 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"][quote="Incognito"]Meni nije nikako jasno zašto svi toliko hvale tu petu gimnaziju?[/quote]
ni meni :neznam: ...škola ko i svaka druga :roll2:[/quote]

baš i nije kao svaka druga :P

no ako niste išli u nju, teško je objasniti po čemu je posebna...to trebaš doživjeti ;)
rat in a cage (napisa):
Incognito (napisa):
Meni nije nikako jasno zašto svi toliko hvale tu petu gimnaziju?

ni meni Ja to stvarno ne znam ...škola ko i svaka druga Ma, da, naravno...


baš i nije kao svaka druga Razz

no ako niste išli u nju, teško je objasniti po čemu je posebna...to trebaš doživjeti Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:51 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam išo u Petu, i završio je (štoviše sa odličnim uspjehom). I sad po čemu je Peta posebna? Pa po tome što su nas od prvog dana drilali da smo bolji od ostalih, da smo elita i da smo posebni.
Zašto ima toliko učenika Pete na natjecanjima? Zato što vam dobar plasman na npr. natjecanju iz matematike znači da ćete imati 2 iz povijesti bez da znate kad je bio 2. Svjetski rat. Zašto? Pa predstavljali ste školu pa je to super i nema smisla da vas se glavi s glupostima.
A profesori? Ima ih s kojima bi u ovom trenutku išao kopat kanale, a ima ih koje ne pozdravljam na ulici zato jer su dolazili pripiti na sat i sramotili nas, školu i sebe. Dakle, kao i u svakoj drugoj školi - ima raznih profesora.

Osobno, pranje mozga sa "vi ste bolji, vi ste elita" idejama mi je išlo na živce. Nisam to doživljavao kao nešto pozitivno. No, svejedno četiri godine srednje su mi bile odlične i uživao sam u njima.
Ja sam išo u Petu, i završio je (štoviše sa odličnim uspjehom). I sad po čemu je Peta posebna? Pa po tome što su nas od prvog dana drilali da smo bolji od ostalih, da smo elita i da smo posebni.
Zašto ima toliko učenika Pete na natjecanjima? Zato što vam dobar plasman na npr. natjecanju iz matematike znači da ćete imati 2 iz povijesti bez da znate kad je bio 2. Svjetski rat. Zašto? Pa predstavljali ste školu pa je to super i nema smisla da vas se glavi s glupostima.
A profesori? Ima ih s kojima bi u ovom trenutku išao kopat kanale, a ima ih koje ne pozdravljam na ulici zato jer su dolazili pripiti na sat i sramotili nas, školu i sebe. Dakle, kao i u svakoj drugoj školi - ima raznih profesora.

Osobno, pranje mozga sa "vi ste bolji, vi ste elita" idejama mi je išlo na živce. Nisam to doživljavao kao nešto pozitivno. No, svejedno četiri godine srednje su mi bile odlične i uživao sam u njima.



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:24 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]Zato što vam dobar plasman na npr. natjecanju iz matematike znači da ćete imati 2 iz povijesti bez da znate kad je bio 2. Svjetski rat. Zašto? Pa predstavljali ste školu pa je to super i nema smisla da vas se glavi s glupostima.[/quote]

meni je to palilo u osnovnoj, ali samo do te mjere da sam mogla popravit 3ojku (jer je bas bilo natjecanje u vremenskoj blizini), pa sam ju popravila na - 3ojku.... :lol:
al ok, zena mi je bila legenda..... i znala je tu i tam progledat kroz prste - tipa ne okrenut na kraju na onaj prazni dio imenika - jer to znaci da ide urikverc pa do mene... da, slovo Sh je bilo kod nas zadnje :roll:

a u srednjoj... moja prva kulja u zivotu je bila povijest.....

opcenito, nisam primjetila da bi netko profitirao nekim natjecanjem u smislu bolje ocjene, mozda malo gledanja kroz prste pa nekakva odgoda.... ali nisam vidjela poklanjanje......
a mozda je samo stvar percepcije (za neupucene, ja sam miocanka B turnus)

ali pricalo se da je u a turnusu bilo zbilja svega i svacega..... a pricali su i profesori i frendovi zi a turnusa... a ono, gdje ima dima ima i vatre....

mah, ima svega svugdje.... samo je pitanje za koliko toga ce javnost saznat....
Gordan (napisa):
Zato što vam dobar plasman na npr. natjecanju iz matematike znači da ćete imati 2 iz povijesti bez da znate kad je bio 2. Svjetski rat. Zašto? Pa predstavljali ste školu pa je to super i nema smisla da vas se glavi s glupostima.


meni je to palilo u osnovnoj, ali samo do te mjere da sam mogla popravit 3ojku (jer je bas bilo natjecanje u vremenskoj blizini), pa sam ju popravila na - 3ojku.... Laughing
al ok, zena mi je bila legenda..... i znala je tu i tam progledat kroz prste - tipa ne okrenut na kraju na onaj prazni dio imenika - jer to znaci da ide urikverc pa do mene... da, slovo Sh je bilo kod nas zadnje Rolling Eyes

a u srednjoj... moja prva kulja u zivotu je bila povijest.....

opcenito, nisam primjetila da bi netko profitirao nekim natjecanjem u smislu bolje ocjene, mozda malo gledanja kroz prste pa nekakva odgoda.... ali nisam vidjela poklanjanje......
a mozda je samo stvar percepcije (za neupucene, ja sam miocanka B turnus)

ali pricalo se da je u a turnusu bilo zbilja svega i svacega..... a pricali su i profesori i frendovi zi a turnusa... a ono, gdje ima dima ima i vatre....

mah, ima svega svugdje.... samo je pitanje za koliko toga ce javnost saznat....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:48 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Nesi: zaboravila si sinjsku gimnaziju (ne sjecam se kako se zove, ali svake godine bi dosao netko odande). :ccc:

A V. gimnazija, svaka im cast, u zadnje vrijeme drmaju drzavnima iz matematike. =D> Mozda ima veze s time da su na nasoj dragoj [b]matematickoj[/b] gimnaziji zakljucili da im ne treba matematicki razred; da su jezicni i informaticki cist' dosta... :shock: :wall: :anifaint:
@Nesi: zaboravila si sinjsku gimnaziju (ne sjecam se kako se zove, ali svake godine bi dosao netko odande). Ccc.... Sram te bilo...

A V. gimnazija, svaka im cast, u zadnje vrijeme drmaju drzavnima iz matematike. Applause Mozda ima veze s time da su na nasoj dragoj matematickoj gimnaziji zakljucili da im ne treba matematicki razred; da su jezicni i informaticki cist' dosta... Shocked Brick wall Padam u (o)nesvijest!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 22:52 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]Zato što vam dobar plasman na npr. natjecanju iz matematike znači da ćete imati 2 iz povijesti bez da znate kad je bio 2. Svjetski rat.[/quote]

Mozda ti nisi isao u moj turnus.. Ili kaj vec.. Toga nije bilo kod mene. Pogotovo ne iz povijesti.

Khm, khm, ja sam imao profesoricu :bow: Fani Radovani :bow: iz povijesti i tak nekaj je kod nje bilo nezamislivo. Ahh, dodjes, sjednes, slusas predavanja, upijas i jednostavno uzivas. Dobro, moras i pred plocu, al ak znas opet uzivas, ak ne znas, opet nadje neku pouku da ti stavi u glavicu. Ja sam uzivao. 8)

[quote="Martinab"]Fani je ZAAKON. Očeliči ljude[/quote]

Amen to that. Nauci te da vidis svijet u [i]svojoj redakciji[/i]. :)
Prvi razred, prvi sat, prva misao koju nam je dala "Vasi mozgovi su spuzve. Upijajte!" :tso: I onda nakon godinu dana pripreme u 2. razredu zabrani biljeznice i biljezenje i ima da slusas, razumijes i upijas sto ti govori. ZAAAKON! :banana:

...

:doh:

PROĆ! Gost, ne sabotiraj obavjestavanje ljudi o osnutku kluba. Osnuj si svoj klub, tko ti brani. [color=darkred][b]Ili otvori drugi topic sa tom tvojom drugom temom![/b][/color]

Znal sam da buju Miocani dosli zezat. :lol: :PPPP Ok, mozda onaj gost nije iz Mioca, sam vidim da ih je bar dvoje poslije. Pis. Ja volim Miocane. :D


[quote="krcko"]Nekim cudom bas iz te skole bude jako velik broj ucenika na drzavnom natjecanju iz matematike. Svake godine. [/quote]

Mislim da je fora i u tome da ne samo da ih ima po natjecanjima iz matematike i prirodoslovlja, nego i iz svih ostalih predmeta. I to uspjesno! 8) Ali ne sad natjecanja, nego te iz svega drilaju, sve, ne samo natjecatelje.

Al to nije tema ovog topica. Ako se netko osjeca ugrozenim ili mu smeta sto se netko voli prisjetiti ili se cak usudi ponositi time da je isao u Petu, onda nek otvori topic o tome pa nek tam pise kaj mu smeta. [color=darkred][b]Vratite se na temu![/b][/color]

Makar ne kuzim, kaj nekom ima smetat kaj je evo recimo meni drago da sam isel u Petu?! ????? :-s Daj me ne zezajte. Otvorite si novi topic za ta prepucavanja.

Skupili se ljudi i osnovali klub prijatelja Pete gimnazije. Sto tu ima lose? Zele pomoci skoli. Nije osnovan klub [i]"Mi Petasi smo najbolji, vi ostali ste bezveze, i sad cemo vam to trljati na nos"[/i]. Ljudi zele pomoci skoli koja ih je puno naucila i u kojoj im je bilo lijepo. What? I sad netko pukne koju uspomenu. Zar se ne smiju imati lijepe uspomene iz srednje? Otvorite si novi topic s nostalgijama za vasom skolom. Ovaj je o osnivanju kluba, a ne o prepucavanjima da ste bolji od Pete i tu mi radit sum na topicu. Tko uopce tu tvrdi da niste?! (da niste vi sa vasom skolom bolji od Pete) :tso:
Gordan (napisa):
Zato što vam dobar plasman na npr. natjecanju iz matematike znači da ćete imati 2 iz povijesti bez da znate kad je bio 2. Svjetski rat.


Mozda ti nisi isao u moj turnus.. Ili kaj vec.. Toga nije bilo kod mene. Pogotovo ne iz povijesti.

Khm, khm, ja sam imao profesoricu I bow before you Fani Radovani I bow before you iz povijesti i tak nekaj je kod nje bilo nezamislivo. Ahh, dodjes, sjednes, slusas predavanja, upijas i jednostavno uzivas. Dobro, moras i pred plocu, al ak znas opet uzivas, ak ne znas, opet nadje neku pouku da ti stavi u glavicu. Ja sam uzivao. Cool

Martinab (napisa):
Fani je ZAAKON. Očeliči ljude


Amen to that. Nauci te da vidis svijet u svojoj redakciji. Smile
Prvi razred, prvi sat, prva misao koju nam je dala "Vasi mozgovi su spuzve. Upijajte!" Trudim Se Objasniti... I onda nakon godinu dana pripreme u 2. razredu zabrani biljeznice i biljezenje i ima da slusas, razumijes i upijas sto ti govori. ZAAAKON! Dancing banana

...

Joj, pa da!

PROĆ! Gost, ne sabotiraj obavjestavanje ljudi o osnutku kluba. Osnuj si svoj klub, tko ti brani. Ili otvori drugi topic sa tom tvojom drugom temom!

Znal sam da buju Miocani dosli zezat. Laughing Blaeh! Ok, mozda onaj gost nije iz Mioca, sam vidim da ih je bar dvoje poslije. Pis. Ja volim Miocane. Very Happy


krcko (napisa):
Nekim cudom bas iz te skole bude jako velik broj ucenika na drzavnom natjecanju iz matematike. Svake godine.


Mislim da je fora i u tome da ne samo da ih ima po natjecanjima iz matematike i prirodoslovlja, nego i iz svih ostalih predmeta. I to uspjesno! Cool Ali ne sad natjecanja, nego te iz svega drilaju, sve, ne samo natjecatelje.

Al to nije tema ovog topica. Ako se netko osjeca ugrozenim ili mu smeta sto se netko voli prisjetiti ili se cak usudi ponositi time da je isao u Petu, onda nek otvori topic o tome pa nek tam pise kaj mu smeta. Vratite se na temu!

Makar ne kuzim, kaj nekom ima smetat kaj je evo recimo meni drago da sam isel u Petu?! ????? Eh? Daj me ne zezajte. Otvorite si novi topic za ta prepucavanja.

Skupili se ljudi i osnovali klub prijatelja Pete gimnazije. Sto tu ima lose? Zele pomoci skoli. Nije osnovan klub "Mi Petasi smo najbolji, vi ostali ste bezveze, i sad cemo vam to trljati na nos". Ljudi zele pomoci skoli koja ih je puno naucila i u kojoj im je bilo lijepo. What? I sad netko pukne koju uspomenu. Zar se ne smiju imati lijepe uspomene iz srednje? Otvorite si novi topic s nostalgijama za vasom skolom. Ovaj je o osnivanju kluba, a ne o prepucavanjima da ste bolji od Pete i tu mi radit sum na topicu. Tko uopce tu tvrdi da niste?! (da niste vi sa vasom skolom bolji od Pete) Trudim Se Objasniti...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 23:02 čet, 20. 10. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:01 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Halo, Steel! :tkoje: Nitko ne napda ni tebe ni Petu... :roll:

Imas bar troje MIOCana koji su ju pohvalili, a ti se pjenis... :???:

A klub je osnovan, pa se valjda moze i o Petoj reci pokoja, a ne samo o osnivanju kluba... :shuffle:
Halo, Steel! Tko kuca? Nitko ne napda ni tebe ni Petu... Rolling Eyes

Imas bar troje MIOCana koji su ju pohvalili, a ti se pjenis... Confused

A klub je osnovan, pa se valjda moze i o Petoj reci pokoja, a ne samo o osnivanju kluba... Shuffle



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:25 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sorry, al meni su gost i Incognito zvucali vrlo tipa [i]"Kaj sad vi tu glumite sa tim klubom? Odite si doma radit klub. Kak ste se usudili tak nekaj pomislit elitisti jedni uobrazeni."[/i].

A to nitko nije nigdje tu ustvrdio.

I Krcko je nekaj slicno [i]namirisio[/i], pa je plavio slova. :tso:

Eto. I smeta me! Da. :upset:

Miocane sam spomenuo vise zbog ljubavi nasih dviju skola (bar ja to uvijek tako vidio), a ne neceg inverznog.
Ja ljude uopce ne gledam po tome jel su iz Pete ili ne.

Glete, radite kaj ocete, samo meni to ne izgleda lijepo. Mislim da nicim na ovome topicu nisu izazvani. Stare rane nek si lijece na topicu koji ce si otvoriti za to. :PP

Uostalom, uvijek vas stignem posplitati na klub, nostalgicne i komentatore i kivne... :PPPP

[quote="vsego"]A klub je osnovan...[/quote]

Treba tek pocet skupljati clanove.. to je kao bio ovaj topic..

Ma mislim, scvakom je njegova skola posebna, svakom je njegov razred poseban... itd. Svakom je njegova cura posebna i najljepsa na svijetu. Te diskusije su mi uzaludne, al ak ih vec moramo imati, onda si otvorite novi topic. [size=24][b].[/b][/size]
Sorry, al meni su gost i Incognito zvucali vrlo tipa "Kaj sad vi tu glumite sa tim klubom? Odite si doma radit klub. Kak ste se usudili tak nekaj pomislit elitisti jedni uobrazeni.".

A to nitko nije nigdje tu ustvrdio.

I Krcko je nekaj slicno namirisio, pa je plavio slova. Trudim Se Objasniti...

Eto. I smeta me! Da. I'm upset!

Miocane sam spomenuo vise zbog ljubavi nasih dviju skola (bar ja to uvijek tako vidio), a ne neceg inverznog.
Ja ljude uopce ne gledam po tome jel su iz Pete ili ne.

Glete, radite kaj ocete, samo meni to ne izgleda lijepo. Mislim da nicim na ovome topicu nisu izazvani. Stare rane nek si lijece na topicu koji ce si otvoriti za to. Weeee-heeee!!!

Uostalom, uvijek vas stignem posplitati na klub, nostalgicne i komentatore i kivne... Blaeh!

vsego (napisa):
A klub je osnovan...


Treba tek pocet skupljati clanove.. to je kao bio ovaj topic..

Ma mislim, scvakom je njegova skola posebna, svakom je njegov razred poseban... itd. Svakom je njegova cura posebna i najljepsa na svijetu. Te diskusije su mi uzaludne, al ak ih vec moramo imati, onda si otvorite novi topic. .



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 23:34 čet, 20. 10. 2005; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 23:32 čet, 20. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prije nego upišeš Petu svi ti govore kako je to najbolja škola, najbolji učenici po svm natjecanjima, najbolja društva, najbolje akcije, jednostavno elita!

Onda kad dođeš u tu školu razočaranje: sve puno štrebera koji se ulizuju profesorima, učenici dolaze napušeni na nastavu, podrum smrdi od cigareta onih koji markiraju, profesori misle da je njihov predmet najbolji i dave po njemu...

Ali najveće razočaranje tek slijedi: ... kad shvatiš da je to [i]stvarno[/i] elita!
Prije nego upišeš Petu svi ti govore kako je to najbolja škola, najbolji učenici po svm natjecanjima, najbolja društva, najbolje akcije, jednostavno elita!

Onda kad dođeš u tu školu razočaranje: sve puno štrebera koji se ulizuju profesorima, učenici dolaze napušeni na nastavu, podrum smrdi od cigareta onih koji markiraju, profesori misle da je njihov predmet najbolji i dave po njemu...

Ali najveće razočaranje tek slijedi: ... kad shvatiš da je to stvarno elita!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan