Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Padanje godine po bologni...

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:06 pon, 7. 11. 2005    Naslov: Padanje godine po bologni... Citirajte i odgovorite

Ja sam na prvoj godini na inžinjerskom smjeru i koga god pitam, nikome nije jasan ovaj bolognski sistem padanja godine. :?
Dakle ako netko recimo padne jedan kolegij...što se događa? :-k Znači li to automatski pad godine ili ne? #-o I što onda radimo? Ponovno upisujemo sva četri kolegija ili samo taj koji smo pali?
Znači li to da već krajem ovog mjeseca (nakon prvih kolokvija) možemo saznati da smo pali godinu? Kaj onda?
Puni smo pitanja... Mislim da bi mnogi bili zahvalni kada bi se taj misterij jednom riješio pa da se to pitanje više ne povlači među studentima!

Unaprijed hvala :D
Ja sam na prvoj godini na inžinjerskom smjeru i koga god pitam, nikome nije jasan ovaj bolognski sistem padanja godine. Confused
Dakle ako netko recimo padne jedan kolegij...što se događa? Think Znači li to automatski pad godine ili ne? d'oh! I što onda radimo? Ponovno upisujemo sva četri kolegija ili samo taj koji smo pali?
Znači li to da već krajem ovog mjeseca (nakon prvih kolokvija) možemo saznati da smo pali godinu? Kaj onda?
Puni smo pitanja... Mislim da bi mnogi bili zahvalni kada bi se taj misterij jednom riješio pa da se to pitanje više ne povlači među studentima!

Unaprijed hvala Very Happy



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:34 pon, 7. 11. 2005    Naslov: Re: Padanje godine po bologni... Citirajte i odgovorite

[quote="Jaja"]Ja sam na prvoj godini na inžinjerskom smjeru i koga god pitam, nikome nije jasan ovaj bolognski sistem padanja godine. :?
Dakle ako netko recimo padne jedan kolegij...što se događa? :-k Znači li to automatski pad godine ili ne? #-o I što onda radimo? Ponovno upisujemo sva četri kolegija ili samo taj koji smo pali?
Znači li to da već krajem ovog mjeseca (nakon prvih kolokvija) možemo saznati da smo pali godinu? Kaj onda?
Puni smo pitanja... Mislim da bi mnogi bili zahvalni kada bi se taj misterij jednom riješio pa da se to pitanje više ne povlači među studentima![/quote]

[url=http://degiorgi.math.hr/forum/search.php]Trazilica[/url] je zlato! :D ([url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=37019#37019]clicky[/url] ;))

Dakle, rijeseno je jos prije mjesec dana... 8)
Jaja (napisa):
Ja sam na prvoj godini na inžinjerskom smjeru i koga god pitam, nikome nije jasan ovaj bolognski sistem padanja godine. Confused
Dakle ako netko recimo padne jedan kolegij...što se događa? Think Znači li to automatski pad godine ili ne? d'oh! I što onda radimo? Ponovno upisujemo sva četri kolegija ili samo taj koji smo pali?
Znači li to da već krajem ovog mjeseca (nakon prvih kolokvija) možemo saznati da smo pali godinu? Kaj onda?
Puni smo pitanja... Mislim da bi mnogi bili zahvalni kada bi se taj misterij jednom riješio pa da se to pitanje više ne povlači među studentima!


Trazilica je zlato! Very Happy (clicky Wink)

Dakle, rijeseno je jos prije mjesec dana... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
roba59
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2005. (07:27:59)
Postovi: (2B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:17 sri, 9. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vsego, pa ti si enciklopedija (hodajuca). Sve kaj se pita, ti znas.
Vsego, pa ti si enciklopedija (hodajuca). Sve kaj se pita, ti znas.



_________________
PokerPro - Najveći poker portal i forum
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:25 sri, 9. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="roba59"]Vsego, pa ti si enciklopedija (hodajuca). Sve kaj se pita, ti znas.[/quote]
Pa covjek mora biti dobro upucen sto mu se dogadja na Forumu. :wink:
roba59 (napisa):
Vsego, pa ti si enciklopedija (hodajuca). Sve kaj se pita, ti znas.

Pa covjek mora biti dobro upucen sto mu se dogadja na Forumu. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:58 sri, 9. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vsego, zašto mi se čini da svako pitanje koje postavim ti kažeš da ga ne mogu postaviti jer je već bilo postavljeno? Tražila sam i tražila i nisam nigdje našla odgovor na dano pitanje iliti kad po bologni padam godinu, ima li parcijale i slično!

Ne znam zašto ovo uopće pišem kad će vsego opet u roku od pola sata napisati da mi je to sve odgovoreno...pa NIJEEEEE!

Ovo stvarno frustrira :wall:

Postoji li koje pitanje koje SMIJEM pitati tj. nikada nije bilo pitano ili je jedino takve vrste ono tipa: "Što si jeo za večeru?" iz jednostavnog razloga jer se odnosi na plus minus par sati!
Vsego, zašto mi se čini da svako pitanje koje postavim ti kažeš da ga ne mogu postaviti jer je već bilo postavljeno? Tražila sam i tražila i nisam nigdje našla odgovor na dano pitanje iliti kad po bologni padam godinu, ima li parcijale i slično!

Ne znam zašto ovo uopće pišem kad će vsego opet u roku od pola sata napisati da mi je to sve odgovoreno...pa NIJEEEEE!

Ovo stvarno frustrira Brick wall

Postoji li koje pitanje koje SMIJEM pitati tj. nikada nije bilo pitano ili je jedino takve vrste ono tipa: "Što si jeo za večeru?" iz jednostavnog razloga jer se odnosi na plus minus par sati!



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:48 sri, 9. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Jaja: to sam ti rekao dva puta, [b]za isto pitanje[/b]. :roll:

Evo, direktno s gornjeg linka:

[quote="vsego"]Dakle, ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, mozes upisati veci dio kolegija s druge godine, iako ti se broji kao pad. :? Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova po semestru, sto ispada da mozes upisati [b]sve[/b] i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu. :gg:[/quote]

Sada iz toga izvlacim odgovore na tvoja pitanja (pod navodnicima su citati iz ovog gore):

- Znači li to automatski pad godine ili ne?
Da. ("...ti se broji kao pad") :(

- I što onda radimo? Ponovno upisujemo sva četri kolegija ili samo taj koji smo pali?
Ostaju ti svi polozeni kolegiji (zato, ako si ih dala puno, "mozes upisati veci dio kolegija s druge godine") :D

- Znači li to da već krajem ovog mjeseca (nakon prvih kolokvija) možemo saznati da smo pali godinu?
Da. Evo i krckov citat s gornjeg linka: "Tocno je da ces vec u veljaci, ukoliko ne polozis jedan ili vise kolegija, znati da padas godinu. Moze ti se to dogoditi i prije, u tjednu kad ide prva runda kolokvija." Mali ipravak: ne kad ide prva runda kolokvija, nego kad dodju rezultati popravnih kolokvija. 8)

- Kaj onda?
Nastavis najbolje sto mozes, jer "ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, [b]mozes upisati veci dio kolegija s druge godine[/b]". 8)
Ima i nastavak: "Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova po semestru, sto ispada da mozes upisati sve i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu." :D
Za ovaj dodatak zahvalite :bow: Krcku koji je to progurao u Statut. =D>

Sve prepisah iz samo dva posta s gornjeg linka, a ti inzistiras da nije odgovoreno... i onda sam ja [i]bad guy[/i]?! :shock:

[color=darkred]@roba: o'ladi s bezveznim komentarima; naporan si.[/color] :evil:
@Jaja: to sam ti rekao dva puta, za isto pitanje. Rolling Eyes

Evo, direktno s gornjeg linka:

vsego (napisa):
Dakle, ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, mozes upisati veci dio kolegija s druge godine, iako ti se broji kao pad. Confused Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova po semestru, sto ispada da mozes upisati sve i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu. Mr Green being very Greeen indeed


Sada iz toga izvlacim odgovore na tvoja pitanja (pod navodnicima su citati iz ovog gore):

- Znači li to automatski pad godine ili ne?
Da. ("...ti se broji kao pad") Sad

- I što onda radimo? Ponovno upisujemo sva četri kolegija ili samo taj koji smo pali?
Ostaju ti svi polozeni kolegiji (zato, ako si ih dala puno, "mozes upisati veci dio kolegija s druge godine") Very Happy

- Znači li to da već krajem ovog mjeseca (nakon prvih kolokvija) možemo saznati da smo pali godinu?
Da. Evo i krckov citat s gornjeg linka: "Tocno je da ces vec u veljaci, ukoliko ne polozis jedan ili vise kolegija, znati da padas godinu. Moze ti se to dogoditi i prije, u tjednu kad ide prva runda kolokvija." Mali ipravak: ne kad ide prva runda kolokvija, nego kad dodju rezultati popravnih kolokvija. Cool

- Kaj onda?
Nastavis najbolje sto mozes, jer "ako padnes jedan kolegij u prvom semestru i ocistis drugi semestar, mozes upisati veci dio kolegija s druge godine". Cool
Ima i nastavak: "Dapace, ako padnes UuR ili C (koji nose 4 odnosno 5 ECTS bodova), prema nasem Statutu mozes u iducoj godini upisati 35 bodova po semestru, sto ispada da mozes upisati sve i time, ako polozis, nadoknaditi izgubljenu godinu." Very Happy
Za ovaj dodatak zahvalite I bow before you Krcku koji je to progurao u Statut. Applause

Sve prepisah iz samo dva posta s gornjeg linka, a ti inzistiras da nije odgovoreno... i onda sam ja bad guy?! Shocked

@roba: o'ladi s bezveznim komentarima; naporan si. Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:53 čet, 10. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Thanks! Sad bi fakat i debilu bilo jasno!

Ispričavam se kaj sam malo pukla!
I,da...nisam skužila da je ono gore link na "Veljača za bolonjce" već sam mislila da je link na Search...
I ne znam kak nisam prije skužila da u Veljači za bolonjce to piše...

Vsego, nisi ti bad guy! Mi svi volimo tvoja dinamična izlaganja na vježbama iz računarstva...(to se sad ulizujem :lol: ), ali mrzimo kad nas upozoravaš na pravila foruma...ali što se mora, mora se! :roll:
Thanks! Sad bi fakat i debilu bilo jasno!

Ispričavam se kaj sam malo pukla!
I,da...nisam skužila da je ono gore link na "Veljača za bolonjce" već sam mislila da je link na Search...
I ne znam kak nisam prije skužila da u Veljači za bolonjce to piše...

Vsego, nisi ti bad guy! Mi svi volimo tvoja dinamična izlaganja na vježbama iz računarstva...(to se sad ulizujem Laughing ), ali mrzimo kad nas upozoravaš na pravila foruma...ali što se mora, mora se! Rolling Eyes



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan