Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolokvij, da ili ne?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

Kazu da faksom vlada demokracija!!! Zelimo li pisati kolokvij u ponedjeljak?
Da
100%
 100%  [ 4 ]
Ne
0%
 0%  [ 0 ]
Mozda
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 4

Autor/ica Poruka
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 11:46 sub, 30. 11. 2002    Naslov: Kolokvij, da ili ne? Citirajte i odgovorite

Zelimo li pisati kolokvij? :twisted:
Zelimo li pisati kolokvij? Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:25 sub, 30. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Psy, ne moras doci na kolokvij ako neces. Moze se i preko pismenih poloziti. Uvjet za potpis je dolazak bar na jedan kolokvij, ali ti se mozes samo pojaviti i predati prazan papir (to se racuna kao dolazak). Ako ti se neda dolaziti rano ujutro mozes to napraviti na drugom kolokviju, taj ce biti poslije podne.
Psy, ne moras doci na kolokvij ako neces. Moze se i preko pismenih poloziti. Uvjet za potpis je dolazak bar na jedan kolokvij, ali ti se mozes samo pojaviti i predati prazan papir (to se racuna kao dolazak). Ako ti se neda dolaziti rano ujutro mozes to napraviti na drugom kolokviju, taj ce biti poslije podne.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 16:17 sub, 30. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Psy, nitko te ne tjera da ides na kolokvij. Ako neces ne moras.

Kad ce ljudi vec jednom shvatiti da fakultetsko obrazovanje nije obavezno. :shock:
Mozda kad ljudi to shvate i kvaliteta istog obrazovanja bude bolja. :?: :?: :?:

Mozda i ne. :roll:
Psy, nitko te ne tjera da ides na kolokvij. Ako neces ne moras.

Kad ce ljudi vec jednom shvatiti da fakultetsko obrazovanje nije obavezno. Shocked
Mozda kad ljudi to shvate i kvaliteta istog obrazovanja bude bolja. Question Question Question

Mozda i ne. Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:37 sub, 30. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Void"]Kad ce ljudi vec jednom shvatiti da fakultetsko obrazovanje nije obavezno. :shock:
Mozda kad ljudi to shvate i kvaliteta istog obrazovanja bude bolja. :?: :?: :?:[/quote]

Slazem se s vama, pipl. Samo.... mislim da to moraju shvatiti ljudi s obje strane katedre. Neki profesori su skloni polomiti se da neka ljenoba polozi ispit. Zasto bi svi morali imati diplome :?::!::?:

Sretno na kolokviju!

P.S. Kad vidite da zadaci i nisu tako teski, sjetite se Psyja koji doma spava, pa ce morati u 9 ujutro izlaziti na pismene ispite koji su opcenito tezi od kolokvija. :twisted:
Void (napisa):
Kad ce ljudi vec jednom shvatiti da fakultetsko obrazovanje nije obavezno. Shocked
Mozda kad ljudi to shvate i kvaliteta istog obrazovanja bude bolja. Question Question Question


Slazem se s vama, pipl. Samo.... mislim da to moraju shvatiti ljudi s obje strane katedre. Neki profesori su skloni polomiti se da neka ljenoba polozi ispit. Zasto bi svi morali imati diplome QuestionExclamationQuestion

Sretno na kolokviju!

P.S. Kad vidite da zadaci i nisu tako teski, sjetite se Psyja koji doma spava, pa ce morati u 9 ujutro izlaziti na pismene ispite koji su opcenito tezi od kolokvija. Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 19:12 sub, 30. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Void"]Kad ce ljudi vec jednom shvatiti da fakultetsko obrazovanje nije obavezno. :shock:
Mozda kad ljudi to shvate i kvaliteta istog obrazovanja bude bolja. :?: :?: :?:[/quote]

Slazem se s vama, pipl. Samo.... mislim da to moraju shvatiti ljudi s obje strane katedre. Neki profesori su skloni polomiti se da neka ljenoba polozi ispit. Zasto bi svi morali imati diplome :?::!::?:
[/quote]

U potpunosti se slazem... previse je dipl. ing. - ova koji nemaju pojma o onome o cemu bi trebali imati pojma. A da ne govorim o profesorima koji predaju mnogim generacijama srednjoskolaca bez da uopce znaju sto predaju (ili ih jednostavno nije briga). Mislim da je za takav pristup jasno kakav zacarani krug srozavanja obrazovanja stvara.

Imao sam i previse takvih "profesora" u toku svojeg dosadasnjeg skolovanja. :(

Ma, bezveze.
vsego (napisa):
Void (napisa):
Kad ce ljudi vec jednom shvatiti da fakultetsko obrazovanje nije obavezno. Shocked
Mozda kad ljudi to shvate i kvaliteta istog obrazovanja bude bolja. Question Question Question


Slazem se s vama, pipl. Samo.... mislim da to moraju shvatiti ljudi s obje strane katedre. Neki profesori su skloni polomiti se da neka ljenoba polozi ispit. Zasto bi svi morali imati diplome QuestionExclamationQuestion


U potpunosti se slazem... previse je dipl. ing. - ova koji nemaju pojma o onome o cemu bi trebali imati pojma. A da ne govorim o profesorima koji predaju mnogim generacijama srednjoskolaca bez da uopce znaju sto predaju (ili ih jednostavno nije briga). Mislim da je za takav pristup jasno kakav zacarani krug srozavanja obrazovanja stvara.

Imao sam i previse takvih "profesora" u toku svojeg dosadasnjeg skolovanja. Sad

Ma, bezveze.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:37 ned, 1. 12. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa imo sam i ja pun ku...fer takvih profesora.
Ali moja mama uvijek kaže:
"Never hammer your head into a wooden plank!"

Ne, ne to
Ovo:
"Bolje išta, nego ništa!"
Pa imo sam i ja pun ku...fer takvih profesora.
Ali moja mama uvijek kaže:
"Never hammer your head into a wooden plank!"

Ne, ne to
Ovo:
"Bolje išta, nego ništa!"



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan