Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

printer ? (informacija)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 22:50 čet, 17. 11. 2005    Naslov: printer ? Citirajte i odgovorite

Evo ovakva je stvar....trebala bi kupiti printer ...i postoje dva uvjeta ...prvi je da ima zamjenske boje a drugi da ne kosta previse (cca do 500 kuna) . Mene zanima imali tko kakav prijedlog?
Evo ovakva je stvar....trebala bi kupiti printer ...i postoje dva uvjeta ...prvi je da ima zamjenske boje a drugi da ne kosta previse (cca do 500 kuna) . Mene zanima imali tko kakav prijedlog?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 23:21 čet, 17. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj savjet bi ti bio Canon ili eventualno Epson. Ima ih u toj cjenovnoj kategoriji i postoje zamjenske boje. U toj cijeni bi bili i neki HP-ovi printeri koji su vjerovatno i kvalitetniji, ali za njih nema zamjenskih boja (jer se pri mijenjanju boje mijenja i cijela glava) nego eventualno punjenje starog spremnika (koje neki ducani otkupljuju), ali to opet dosta kosta.
Moj savjet bi ti bio Canon ili eventualno Epson. Ima ih u toj cjenovnoj kategoriji i postoje zamjenske boje. U toj cijeni bi bili i neki HP-ovi printeri koji su vjerovatno i kvalitetniji, ali za njih nema zamjenskih boja (jer se pri mijenjanju boje mijenja i cijela glava) nego eventualno punjenje starog spremnika (koje neki ducani otkupljuju), ali to opet dosta kosta.



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:51 čet, 17. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

I bas je to problem s Epsonima - kad ti se boja zasusi, imas printer za arhivirati u smece. :recycle: :( Kod HPa tog problema nema jer i tako mijenjas cijelu glavu (printera :PPPP).

Inace, [url=http://www.ve-mil.hr/cjenik.aspx?GrupaOznaka=pisaci]ima i HPovih ink-jeta ispod 500kn[/url], ali ne znam koje su cijene boje. :?
I bas je to problem s Epsonima - kad ti se boja zasusi, imas printer za arhivirati u smece. Recycle bin Sad Kod HPa tog problema nema jer i tako mijenjas cijelu glavu (printera Blaeh!).

Inace, ima i HPovih ink-jeta ispod 500kn, ali ne znam koje su cijene boje. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:05 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a sto mislite o lexmarku?Meni se on cini dosta dobar ali mislim da je skuplji ali ispalti ga se kupit....
a sto mislite o lexmarku?Meni se on cini dosta dobar ali mislim da je skuplji ali ispalti ga se kupit....



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 0:14 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]a sto mislite o lexmarku?Meni se on cini dosta dobar ali mislim da je skuplji ali ispalti ga se kupit....[/quote]

AFAIK lexmark je dosta skup u pogledu potrosnog materijala (as in, tinte su uzasno skupe).

ja imam doma HP Deskjet 3520 seriju printera i mogu reci da je za home use sasvim ok..dodje nesto ispod 300 kn, s tim da original crna tinta dodje oko 130 kn (opet AFAIK). cini mi se da je tinta u boji samo nesto skuplja. naravno...mozes ti kupit i zamjensku tintu koja je pola te cijene, samo kvaliteta je upitna :-)
bily (napisa):
a sto mislite o lexmarku?Meni se on cini dosta dobar ali mislim da je skuplji ali ispalti ga se kupit....


AFAIK lexmark je dosta skup u pogledu potrosnog materijala (as in, tinte su uzasno skupe).

ja imam doma HP Deskjet 3520 seriju printera i mogu reci da je za home use sasvim ok..dodje nesto ispod 300 kn, s tim da original crna tinta dodje oko 130 kn (opet AFAIK). cini mi se da je tinta u boji samo nesto skuplja. naravno...mozes ti kupit i zamjensku tintu koja je pola te cijene, samo kvaliteta je upitna Smile



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 0:19 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a jel mi mozes reci koliko je lexmark kvalitetniji od drugih, mislim zelim i ja printer a dulje vrijeme razmisljam bas o lexmarku....

:oops:
a jel mi mozes reci koliko je lexmark kvalitetniji od drugih, mislim zelim i ja printer a dulje vrijeme razmisljam bas o lexmarku....

Embarassed



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 0:41 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]a jel mi mozes reci koliko je lexmark kvalitetniji od drugih, mislim zelim i ja printer a dulje vrijeme razmisljam bas o lexmarku....

:oops:[/quote]

IMO danas je kvaliteta takvih printera (dakle, iskljucivo for home use) prakticki ista kojeg god proizvodjaca uzmes jer je tehnologija ink-jet pisaca vec dugo s nama i izgladjene su sve buhice. naravno, postoji neka razlika u kvaliteti otiska, ali i to je skoro zanemarivo (osim toga, danas svi proizvodjaci masovno za jeftine printere koriste iste glave, razlika postoji samo u driveru koji je i u vecinu slucaja kriv za nekvalitetni otisak). ono na sto moras obratiti paznju je cijena potrosnog materijala, dakle glava (ako se mijenjaju) i kazeta sa tintom te koliku kolicinu kazeta tvoj printer podrzava (obicno 2 (color i crna) ali ima izuzetaka). na temelju tih podataka mozes vrlo dobro zakljuciti koji je printer za tebe :-)

eh...da. bitan podatak je i na koji nacin printer radi (da li je obicna tinta u pitanju ili je vosak u obliku kockica (ovo potonje ces tesko naci na jeftinim printerima ali postoni sansa) iz dva razloga:
1. printer koji koristi vostanu boju je nesto skuplji od obicnog ink-jet pisaca (zbog specificne tinte)
2. iako daje kvalitetan otisak, tinta se uzasno neekonomicno trosi zbog toga sto ti printer prilikom svakog paljenja zagrije glavu i otopi odredjeni dio boje s kojim ocisti mlaznice i to stavlja u otpad pa ti se moze desit da nakon 20ak iskljucivanja i ukljucivanja nemas vise tinte iako je printer nov i nije jos niti jedna stranica teksta na njemu isprintana :D ovo "20ak" sam bez veze bubnuo).

da sumiram: lexmark je kvalitetan, oni imaju dobre proizvode, ali je cijena potrosnog materijala (barem koliko ja znam) dosta visoka, pa je, IMO, isplativije uzeti nekog Epsona ili Canona ili HPa koji imaju nesto losiji otisak od Lexmarka (zanemarivo losiji) ali su jeftiniji na repro-materijalu. a na tebi je da odlucis :)
bily (napisa):
a jel mi mozes reci koliko je lexmark kvalitetniji od drugih, mislim zelim i ja printer a dulje vrijeme razmisljam bas o lexmarku....

Embarassed


IMO danas je kvaliteta takvih printera (dakle, iskljucivo for home use) prakticki ista kojeg god proizvodjaca uzmes jer je tehnologija ink-jet pisaca vec dugo s nama i izgladjene su sve buhice. naravno, postoji neka razlika u kvaliteti otiska, ali i to je skoro zanemarivo (osim toga, danas svi proizvodjaci masovno za jeftine printere koriste iste glave, razlika postoji samo u driveru koji je i u vecinu slucaja kriv za nekvalitetni otisak). ono na sto moras obratiti paznju je cijena potrosnog materijala, dakle glava (ako se mijenjaju) i kazeta sa tintom te koliku kolicinu kazeta tvoj printer podrzava (obicno 2 (color i crna) ali ima izuzetaka). na temelju tih podataka mozes vrlo dobro zakljuciti koji je printer za tebe Smile

eh...da. bitan podatak je i na koji nacin printer radi (da li je obicna tinta u pitanju ili je vosak u obliku kockica (ovo potonje ces tesko naci na jeftinim printerima ali postoni sansa) iz dva razloga:
1. printer koji koristi vostanu boju je nesto skuplji od obicnog ink-jet pisaca (zbog specificne tinte)
2. iako daje kvalitetan otisak, tinta se uzasno neekonomicno trosi zbog toga sto ti printer prilikom svakog paljenja zagrije glavu i otopi odredjeni dio boje s kojim ocisti mlaznice i to stavlja u otpad pa ti se moze desit da nakon 20ak iskljucivanja i ukljucivanja nemas vise tinte iako je printer nov i nije jos niti jedna stranica teksta na njemu isprintana Very Happy ovo "20ak" sam bez veze bubnuo).

da sumiram: lexmark je kvalitetan, oni imaju dobre proizvode, ali je cijena potrosnog materijala (barem koliko ja znam) dosta visoka, pa je, IMO, isplativije uzeti nekog Epsona ili Canona ili HPa koji imaju nesto losiji otisak od Lexmarka (zanemarivo losiji) ali su jeftiniji na repro-materijalu. a na tebi je da odlucis Smile



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:09 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako ti je do kvalitete, uzmi lasera. :D Cini mi se da se low-end modeli (u boji) krecu oko 1kkn. 8)
Ako ti je do kvalitete, uzmi lasera. Very Happy Cini mi se da se low-end modeli (u boji) krecu oko 1kkn. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 3:18 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"]

da sumiram: lexmark je kvalitetan, oni imaju dobre proizvode, ali je cijena potrosnog materijala (barem koliko ja znam) dosta visoka, pa je, IMO, isplativije uzeti nekog Epsona ili Canona ili HPa koji imaju nesto losiji otisak od Lexmarka (zanemarivo losiji) ali su jeftiniji na repro-materijalu. a na tebi je da odlucis :)[/quote]


stvarno si se potrudio, hvala ti puno

a kako mislis zanemarivo losije otisak....?
i jos nesto di je najbolje kupit printer....
HijenA (napisa):


da sumiram: lexmark je kvalitetan, oni imaju dobre proizvode, ali je cijena potrosnog materijala (barem koliko ja znam) dosta visoka, pa je, IMO, isplativije uzeti nekog Epsona ili Canona ili HPa koji imaju nesto losiji otisak od Lexmarka (zanemarivo losiji) ali su jeftiniji na repro-materijalu. a na tebi je da odlucis Smile



stvarno si se potrudio, hvala ti puno

a kako mislis zanemarivo losije otisak....?
i jos nesto di je najbolje kupit printer....



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 3:35 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]i jos nesto di je najbolje kupit printer....[/quote]

Probaj [url=http://www.nabava.net/katalog/trazilica.php?sstring=jet+printer&od=300&do=1000]ovdje[/url]. 8)
bily (napisa):
i jos nesto di je najbolje kupit printer....


Probaj ovdje. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 9:00 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bily"][quote="HijenA"]

da sumiram: lexmark je kvalitetan, oni imaju dobre proizvode, ali je cijena potrosnog materijala (barem koliko ja znam) dosta visoka, pa je, IMO, isplativije uzeti nekog Epsona ili Canona ili HPa koji imaju nesto losiji otisak od Lexmarka (zanemarivo losiji) ali su jeftiniji na repro-materijalu. a na tebi je da odlucis :)[/quote]


stvarno si se potrudio, hvala ti puno[/quote]

uvijek na usluzi :-)
[size=2]nepopravljivi sam gentleman :oops:[/size]

[quote]
a kako mislis zanemarivo losije otisak....?[/quote]

u smislu da je jedan otisak nesto zrnatiji od drugog, ili da boje nisu toliko vjerne (ili su hladnije ili su toplije, zavisno od enginea samog pisaca) kao kod nekog drugog modela...takve stvari. no...za obicnog korinika (dakle, ako ti ne treba neka uber-kvaliteta i kolicina ispisa, odnosno printas manje od recimo 300ak stranica mjesecno), bilo koji model ce ti bit dobar.

[quote]
i jos nesto di je najbolje kupit printer....[/quote]

uz ovo sto je vsego rekao, mozes pogledat i u Recru (oni su glavni dobavljaci za Epson i, cini mi se, HP pisace).

link je www.recro.hr :-)
bily (napisa):
HijenA (napisa):


da sumiram: lexmark je kvalitetan, oni imaju dobre proizvode, ali je cijena potrosnog materijala (barem koliko ja znam) dosta visoka, pa je, IMO, isplativije uzeti nekog Epsona ili Canona ili HPa koji imaju nesto losiji otisak od Lexmarka (zanemarivo losiji) ali su jeftiniji na repro-materijalu. a na tebi je da odlucis Smile



stvarno si se potrudio, hvala ti puno


uvijek na usluzi Smile
nepopravljivi sam gentleman Embarassed

Citat:

a kako mislis zanemarivo losije otisak....?


u smislu da je jedan otisak nesto zrnatiji od drugog, ili da boje nisu toliko vjerne (ili su hladnije ili su toplije, zavisno od enginea samog pisaca) kao kod nekog drugog modela...takve stvari. no...za obicnog korinika (dakle, ako ti ne treba neka uber-kvaliteta i kolicina ispisa, odnosno printas manje od recimo 300ak stranica mjesecno), bilo koji model ce ti bit dobar.

Citat:

i jos nesto di je najbolje kupit printer....


uz ovo sto je vsego rekao, mozes pogledat i u Recru (oni su glavni dobavljaci za Epson i, cini mi se, HP pisace).

link je www.recro.hr Smile



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
radijator
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (21:25:06)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:51 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja imam velik problem s printerom (a u zadnje vrijeme sami neki problemi sa svime i svačime)

Kupio ja printer Epson Stylus PHOTO RX425 i već nakon 10ak stranica ispisa morao čistit glavu (užasan ispis pa printer dao poruku da treba čistit glavu). Trebalo je DVA čišćenja glave da bi printao normalno ito je pojelo 50% spremnika tinte.
Otišao odmah u dućan a oni kažu nemaju pjma, ni njihov servis nema pojma, nek idem u RECRO.
Mislim si, ajde pričekat ću, i nakon 30ak listova opet ista stvar! To svakako nije normalno.
nemoj kupovati EPSON dok ne vidim što će mi u servisu reći. Planiram ići ovaj tjedan čim ulovim vremena...
ja imam velik problem s printerom (a u zadnje vrijeme sami neki problemi sa svime i svačime)

Kupio ja printer Epson Stylus PHOTO RX425 i već nakon 10ak stranica ispisa morao čistit glavu (užasan ispis pa printer dao poruku da treba čistit glavu). Trebalo je DVA čišćenja glave da bi printao normalno ito je pojelo 50% spremnika tinte.
Otišao odmah u dućan a oni kažu nemaju pjma, ni njihov servis nema pojma, nek idem u RECRO.
Mislim si, ajde pričekat ću, i nakon 30ak listova opet ista stvar! To svakako nije normalno.
nemoj kupovati EPSON dok ne vidim što će mi u servisu reći. Planiram ići ovaj tjedan čim ulovim vremena...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 15:01 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ja sam jednom davno prije imao Epsona - i bio prilično zadovoljan sa njim. jest da je nakon recimo godine dana korištenja kvaliteta ispisa opala ponešto nikad nisam imao toliko problema sa tim glavama - čistio sam možda 2 puta u 3 godine. sada imam HP-a - no radi se o puno novijem printeru (kupovao sam novi zbog kvalitetnijeg ispisa i brzine).

sve u svemu Epson može izdržati, a opet možda i neće ako se nešto desi sa strojem :?

no ako želiš štediti mislim da ti se ne isplati kupovati printere sa integriranom glavom samo zato što su cartrigi jeftiniji (ne radi se o značajnoj razlici).
pa ja sam jednom davno prije imao Epsona - i bio prilično zadovoljan sa njim. jest da je nakon recimo godine dana korištenja kvaliteta ispisa opala ponešto nikad nisam imao toliko problema sa tim glavama - čistio sam možda 2 puta u 3 godine. sada imam HP-a - no radi se o puno novijem printeru (kupovao sam novi zbog kvalitetnijeg ispisa i brzine).

sve u svemu Epson može izdržati, a opet možda i neće ako se nešto desi sa strojem Confused

no ako želiš štediti mislim da ti se ne isplati kupovati printere sa integriranom glavom samo zato što su cartrigi jeftiniji (ne radi se o značajnoj razlici).



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 15:21 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

tnx svima...u biti kupila sam epsona jer stvarno mi nije bila najbitnija kvaliteta nego prisutpne cijene boja jer dosta printam ...nego samo da radi koje vrijeme i za moje potrebe ( printanje zadataka i slicno) bit ce cist ok. A za neke kompliciranije radove koje treba isprintati obicno prepustim nekom ko ima pravu opremu 8)
tnx svima...u biti kupila sam epsona jer stvarno mi nije bila najbitnija kvaliteta nego prisutpne cijene boja jer dosta printam ...nego samo da radi koje vrijeme i za moje potrebe ( printanje zadataka i slicno) bit ce cist ok. A za neke kompliciranije radove koje treba isprintati obicno prepustim nekom ko ima pravu opremu Cool



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
radijator
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (21:25:06)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:56 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

kojeg si epsona kupila i imaš li problema s čišćenjem glave?
fakat nosim ovo svoje čudo na servis.
Inače super printa i jako sam zadovoljan otiskom... kad radi...
kojeg si epsona kupila i imaš li problema s čišćenjem glave?
fakat nosim ovo svoje čudo na servis.
Inače super printa i jako sam zadovoljan otiskom... kad radi...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 18:04 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa recimo da ga imam kojih 2 i pol dana i stvarno super radi :D
a model je Epson stylus C46
pa recimo da ga imam kojih 2 i pol dana i stvarno super radi Very Happy
a model je Epson stylus C46



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
decec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 07. 2005. (01:10:53)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:46 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

a cijena,kolegice? :)
a cijena,kolegice? Smile



_________________
http://www.studenti-pbf.org/forum
bio mi je prvi put...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 19:25 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

300 kuna :wink:
300 kuna Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
radijator
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2005. (21:25:06)
Postovi: (34)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:08 pon, 21. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

i moj je super radio prva 3 dana... :?
i moj je super radio prva 3 dana... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 10:36 uto, 22. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa moj stari epson je radio bez vecih teskoca koje tri godine onda su mi ga oteli :cry:
i zato mi i je sad trebao na brzinu neki printer koji nije nuzno morao biti top of the clase....
pa moj stari epson je radio bez vecih teskoca koje tri godine onda su mi ga oteli Crying or Very sad
i zato mi i je sad trebao na brzinu neki printer koji nije nuzno morao biti top of the clase....



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan