Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Termini kolokvija za tekuci semestar???
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
radoznali
Gost





PostPostano: 23:16 uto, 8. 11. 2005    Naslov: Termini kolokvija za tekuci semestar??? Citirajte i odgovorite

Pozdrav,
mene zanima kada ce biti kolokviji ove godine, tocnije kada ce biti prvi kolokvij. Dosta mi je bitno da isplaniram neke stvari, nije valjda da cemo
saznati u zadnji zadnji cas.
Pozdrav,
mene zanima kada ce biti kolokviji ove godine, tocnije kada ce biti prvi kolokvij. Dosta mi je bitno da isplaniram neke stvari, nije valjda da cemo
saznati u zadnji zadnji cas.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 15:34 čet, 10. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja se pridruzujem kolegi sa pitanjem.
Isto tako bi me zanimalo kada ce se moci preuzeti prve zadace i u kojem terminu.

unaprijed hvala
I ja se pridruzujem kolegi sa pitanjem.
Isto tako bi me zanimalo kada ce se moci preuzeti prve zadace i u kojem terminu.

unaprijed hvala


[Vrh]
frrr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2004. (19:17:12)
Postovi: (47)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Winterfell

PostPostano: 20:15 čet, 10. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odgovori na ta pitanja jos nisu poznati. Vec se pitalo asistenta, ali nista konkretno nije receno.
Odgovori na ta pitanja jos nisu poznati. Vec se pitalo asistenta, ali nista konkretno nije receno.



_________________
Winter is coming.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jelaska
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2004. (14:27:46)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 15:16 pet, 18. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Preuzimanje prve zadaće iz kolegija "Matematička teorija računarstva" i "Računarstvo" bit će od ponedjeljka 21.11.2005 u 12:00 sati pa nadalje (samo da me se nađe u kancelariji) .
Zadaća se ne mora preuzeti osobno, ali preuzimanje MORA biti evidentirano (plusić na prijavi za kolokvij).
Preuzimanje prve zadaće iz kolegija "Matematička teorija računarstva" i "Računarstvo" bit će od ponedjeljka 21.11.2005 u 12:00 sati pa nadalje (samo da me se nađe u kancelariji) .
Zadaća se ne mora preuzeti osobno, ali preuzimanje MORA biti evidentirano (plusić na prijavi za kolokvij).



_________________
Jelaska Igor
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematička teorija računarstva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan