Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1. kolokvij i teorija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Analitička geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 18:01 sri, 30. 11. 2005    Naslov: 1. kolokvij i teorija Citirajte i odgovorite

zanima me da li ce i u kolokviju iz analiticke biti kao i u kolokviju iz elementarne ovaj teoretski dio odvojen? tj da li cemo prvo pisati teoretski dio pa predati pa tek onda zadatke ili cemo dobiti sve odjednom pa predamo nakon 2 sata?
zanima me da li ce i u kolokviju iz analiticke biti kao i u kolokviju iz elementarne ovaj teoretski dio odvojen? tj da li cemo prvo pisati teoretski dio pa predati pa tek onda zadatke ili cemo dobiti sve odjednom pa predamo nakon 2 sata?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:44 sri, 30. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa kaj ti nije sve jedno? Tak i onak ne buš znala niš rješit! :PP

:wink:

(Meni je ovo iz teorije danas baš bilo fora, :D ali zadatci... :roll:)
Pa kaj ti nije sve jedno? Tak i onak ne buš znala niš rješit! Weeee-heeee!!!

Wink

(Meni je ovo iz teorije danas baš bilo fora, Very Happy ali zadatci... Rolling Eyes)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 19:47 sri, 30. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa nije mi bas svejedno...jer ako imam 2 sata u komadu mi je bolje nego ako se "cijepka" kolokvij...ali bit ce kako kaze netko drugi a ne kako meni pase..samo ako mozda netko ipak zna.... :)
pa nije mi bas svejedno...jer ako imam 2 sata u komadu mi je bolje nego ako se "cijepka" kolokvij...ali bit ce kako kaze netko drugi a ne kako meni pase..samo ako mozda netko ipak zna.... Smile



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 21:36 sri, 30. 11. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

jos jedno pitanje...da li ce biti teorije u zadacima?

jer malo gledam po starim zadacama i nailazim ( tu i tamo) na zadatke tipa .... izvedi odavde poucak o srednjici trokuta...trapeza i tako
pa me zanima da li tako nesto mozemo ocekivati i u kolokviju?
jos jedno pitanje...da li ce biti teorije u zadacima?

jer malo gledam po starim zadacama i nailazim ( tu i tamo) na zadatke tipa .... izvedi odavde poucak o srednjici trokuta...trapeza i tako
pa me zanima da li tako nesto mozemo ocekivati i u kolokviju?



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 12:30 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pisat ce se odvojeno (kao na elementarnoj). Prvo dvadesetak minuta teorija, a onda zadaci. Mislim da ce se zadaci rjesavati 100 minuta a ne 90, ali jos moramo natjerati nekog pokusnog kunica da rijesi test da vidimo kolko to traje :)
A sto se tice teorije u zadacima... Nema zadatka tipa "dokazi neki teorem iz analiticke". Ali nesto slicno onom sa srednjicom moze doci; na kraju, taj teorem o srednjici je skroz jednostavan i opcepoznat (a ionako va treba samo izreka), a dokaz preko vektora je samo mali zadacic velicine zadatka za zadacu (zapravo je i bio u zadaci)- izrazi vektor bla preko vektora bla i bla, i izvedi zakljucak (tj pogledaj sto si dobio i razmisli o tome).
Teorija je ja mislim MRVICU teza nego na elementarnoj.
Pisat ce se odvojeno (kao na elementarnoj). Prvo dvadesetak minuta teorija, a onda zadaci. Mislim da ce se zadaci rjesavati 100 minuta a ne 90, ali jos moramo natjerati nekog pokusnog kunica da rijesi test da vidimo kolko to traje Smile
A sto se tice teorije u zadacima... Nema zadatka tipa "dokazi neki teorem iz analiticke". Ali nesto slicno onom sa srednjicom moze doci; na kraju, taj teorem o srednjici je skroz jednostavan i opcepoznat (a ionako va treba samo izreka), a dokaz preko vektora je samo mali zadacic velicine zadatka za zadacu (zapravo je i bio u zadaci)- izrazi vektor bla preko vektora bla i bla, i izvedi zakljucak (tj pogledaj sto si dobio i razmisli o tome).
Teorija je ja mislim MRVICU teza nego na elementarnoj.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 19:40 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolika je to MRVICA? Bit ce i nekakvih dokaza? Kao ono sto smo radili na vjezbama zadnji put
Kolika je to MRVICA? Bit ce i nekakvih dokaza? Kao ono sto smo radili na vjezbama zadnji put


[Vrh]
Mr.M_G
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 05. 2005. (10:20:53)
Postovi: (6F)16
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2

PostPostano: 22:18 čet, 1. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na zadnjim vježbama su se radili zadaci prošlogodišnjeg kolokvija i zadaci koje je složila prof. Milin-Šipuš kao primjere pa ako si bio/la na zadnjim vježbama ovo tvoje pitanje stvarno nema smisla!
Na zadnjim vježbama su se radili zadaci prošlogodišnjeg kolokvija i zadaci koje je složila prof. Milin-Šipuš kao primjere pa ako si bio/la na zadnjim vježbama ovo tvoje pitanje stvarno nema smisla!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 21:58 pet, 2. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

istina...malo se razlikovalo od onoga sa vjezbi...ali nije bilo nista tako strasno
istina...malo se razlikovalo od onoga sa vjezbi...ali nije bilo nista tako strasno



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 20:29 sub, 3. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

zanima me da li se zna kada mozemo ocekivati rezultate iz kolokvija...jer nije pisalo nista niti je ista receno u petak :roll:
zanima me da li se zna kada mozemo ocekivati rezultate iz kolokvija...jer nije pisalo nista niti je ista receno u petak Rolling Eyes



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
beros
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 11. 2002. (11:48:22)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 23:05 sub, 3. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati će biti kada ispravim zadaće. Kada će to biti? Vjerojatno ne prije ponedjeljka, ali najkasnije do petka.
Rezultati će biti kada ispravim zadaće. Kada će to biti? Vjerojatno ne prije ponedjeljka, ali najkasnije do petka.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 23:32 sub, 3. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

okey hvala...
nadam se da cete nas odmah obavijestiti :D
okey hvala...
nadam se da cete nas odmah obavijestiti Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 21:00 pon, 5. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

gledam na stranici od analiticke...i vidim da ste stavili zadatke i teoriju na web :miniklap:

ali cini mi se da ste stavili dvije grupe iz teorije ali rjesenja samo jedne...tj postoje dva linka za rjesenja ( od svake grupe po jedan) ali oba vode na isti? :-k
gledam na stranici od analiticke...i vidim da ste stavili zadatke i teoriju na web Applause

ali cini mi se da ste stavili dvije grupe iz teorije ali rjesenja samo jedne...tj postoje dva linka za rjesenja ( od svake grupe po jedan) ali oba vode na isti? Think



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 21:17 pon, 5. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

:oops: Da, da.... To imate zahvaliti vasoj webmasterici koja osim entuzijazma nema nikakvih drugih kvalifikacija da ureduje bilo koje web stranice ili opcenito radi ista s racunalima :(
Embarassed Da, da.... To imate zahvaliti vasoj webmasterici koja osim entuzijazma nema nikakvih drugih kvalifikacija da ureduje bilo koje web stranice ili opcenito radi ista s racunalima Sad



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 22:11 pon, 5. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa vidis da nije nista tako strasno vec je sredeno O:)

i u svakom slucaju hvala nasoj webmasterici na trudu :wink:
pa vidis da nije nista tako strasno vec je sredeno Angel

i u svakom slucaju hvala nasoj webmasterici na trudu Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 15:22 uto, 6. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

..jucer ( u ponedjeljak) je profesorica nesto spomenula da bi rezultati kolokvija mogli biti danas...

o hoce li???? :mrgreen: :mrgreen:
..jucer ( u ponedjeljak) je profesorica nesto spomenula da bi rezultati kolokvija mogli biti danas...

o hoce li???? Mr. Green Mr. Green



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
beros
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 11. 2002. (11:48:22)
Postovi: (29)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 14:50 čet, 8. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati 1. kolokvija iz Analitičke geometrije su na Webu. Napominjem da sam kolokvij ispravljao u utorak (Sv. Nikola), pa je bodovanje bilo prigodno :) . Termin za žalbe je naveden na rezultatima, a nemojte zaboraviti da se na žalbama bodovi mogu i izgubiti (nije svaki dan Sv. Nikola) :twisted:
Rezultati 1. kolokvija iz Analitičke geometrije su na Webu. Napominjem da sam kolokvij ispravljao u utorak (Sv. Nikola), pa je bodovanje bilo prigodno Smile . Termin za žalbe je naveden na rezultatima, a nemojte zaboraviti da se na žalbama bodovi mogu i izgubiti (nije svaki dan Sv. Nikola) Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D.E.A.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (21:37:32)
Postovi: (57)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3
Lokacija: Tangenta ;)

PostPostano: 17:02 čet, 8. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala
hvala



_________________
I cry when angels deserve to die...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 20:56 čet, 8. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="beros"]a nemojte zaboraviti da se na žalbama bodovi mogu i izgubiti (nije svaki dan Sv. Nikola) :twisted:[/quote]
A je li? :D

To kao, fali ti bod za veću ocjenu i onda ti kažu evo skinut ćemo ti još jedan da ti sada fale dva. :twisted:
beros (napisa):
a nemojte zaboraviti da se na žalbama bodovi mogu i izgubiti (nije svaki dan Sv. Nikola) Twisted Evil

A je li? Very Happy

To kao, fali ti bod za veću ocjenu i onda ti kažu evo skinut ćemo ti još jedan da ti sada fale dva. Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Analitička geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan