Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prvi kolokvij 2005/06 - objavljeni rezultati
WWW:
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:33 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Prvi kolokvij 2005/06 - objavljeni rezultati Citirajte i odgovorite

Palo: 134/256 (52.34%)
Proslo: 122/256 (47.66%)

[url=http://web.math.hr/~karaga/uurkol.html]Uzivajte![/url] :D
Palo: 134/256 (52.34%)
Proslo: 122/256 (47.66%)

Uzivajte! Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 11:53 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prigovor: Zasto rezultati nisu objavljeni u nekom normalnom formatu?
Prigovor: Zasto rezultati nisu objavljeni u nekom normalnom formatu?



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 11:57 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

JAKO zanimljivo... pali su samo ljudi koji imaju ukupno 0 bodova, ili se za sve koji su pali pisalo da imaju 0 bodova? ne razumem bas...
i zasto nekima koji imaju ukupno 0 bodova pise sa strane PAD a drugima ne :?
JAKO zanimljivo... pali su samo ljudi koji imaju ukupno 0 bodova, ili se za sve koji su pali pisalo da imaju 0 bodova? ne razumem bas...
i zasto nekima koji imaju ukupno 0 bodova pise sa strane PAD a drugima ne Confused



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 12:03 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li sanse da zalbe kod asistenta Jelaske budu u neko razumnije vrijeme, a ne u ponedjeljak, 12.12. u 19:30?
Ima li sanse da zalbe kod asistenta Jelaske budu u neko razumnije vrijeme, a ne u ponedjeljak, 12.12. u 19:30?



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 12:04 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]Prigovor: Zasto rezultati nisu objavljeni u nekom normalnom formatu?[/quote]

a zbog cega je to prigovor? AFAIK Excelov format otvaraju skoro svi uredski paketi osim Officea (pocevsi od najpopularnijeg OpenOfficea) :?
mdoko (napisa):
Prigovor: Zasto rezultati nisu objavljeni u nekom normalnom formatu?


a zbog cega je to prigovor? AFAIK Excelov format otvaraju skoro svi uredski paketi osim Officea (pocevsi od najpopularnijeg OpenOfficea) Confused



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 12:16 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="HijenA"][quote="mdoko"]Prigovor: Zasto rezultati nisu objavljeni u nekom normalnom formatu?[/quote]
a zbog cega je to prigovor? AFAIK Excelov format otvaraju skoro svi uredski paketi osim Officea (pocevsi od najpopularnijeg OpenOfficea) :?[/quote]
Zbog toga sto bi bilo lijepo kada bi se to moglo otvoriti unutar (svakog) browsera, a M$ Excel i OOo Calc imaju "Export to HTML" opciju. Takodjer bi HTML bio puno laksi pa bi se ekipa s modemskom vezom puno manje namucila.
HijenA (napisa):
mdoko (napisa):
Prigovor: Zasto rezultati nisu objavljeni u nekom normalnom formatu?

a zbog cega je to prigovor? AFAIK Excelov format otvaraju skoro svi uredski paketi osim Officea (pocevsi od najpopularnijeg OpenOfficea) Confused

Zbog toga sto bi bilo lijepo kada bi se to moglo otvoriti unutar (svakog) browsera, a M$ Excel i OOo Calc imaju "Export to HTML" opciju. Takodjer bi HTML bio puno laksi pa bi se ekipa s modemskom vezom puno manje namucila.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vani
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2005. (19:03:48)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zg (tmp)

PostPostano: 12:23 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]JAKO zanimljivo... pali su samo ljudi koji imaju ukupno 0 bodova, ili se za sve koji su pali pisalo da imaju 0 bodova?[/quote]

Za sve koji su pali, pisalo se da imaju 0 bodova... Tako nam je rekla asistentica na vježbama.

Odgovor na drugi dio pitanja neznam, mogao bi ga netko objasniti...
koryanshea (napisa):
JAKO zanimljivo... pali su samo ljudi koji imaju ukupno 0 bodova, ili se za sve koji su pali pisalo da imaju 0 bodova?


Za sve koji su pali, pisalo se da imaju 0 bodova... Tako nam je rekla asistentica na vježbama.

Odgovor na drugi dio pitanja neznam, mogao bi ga netko objasniti...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 12:25 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]JAKO zanimljivo... pali su samo ljudi koji imaju ukupno 0 bodova, ili se za sve koji su pali pisalo da imaju 0 bodova? ne razumem bas...[/quote]
Radi se o tome da je kolokvij imao obavezni i neobavezni dio. Onaj tko nije zadovoljio na obaveznom pao je bez obzira na neobavezni dio.
[quote]
i zasto nekima koji imaju ukupno 0 bodova pise sa strane PAD a drugima ne :?[/quote]
:neznam:, pretpostavljam da oni kojima ne pise PAD nisu niti izasli na kolokvij.
koryanshea (napisa):
JAKO zanimljivo... pali su samo ljudi koji imaju ukupno 0 bodova, ili se za sve koji su pali pisalo da imaju 0 bodova? ne razumem bas...

Radi se o tome da je kolokvij imao obavezni i neobavezni dio. Onaj tko nije zadovoljio na obaveznom pao je bez obzira na neobavezni dio.
Citat:

i zasto nekima koji imaju ukupno 0 bodova pise sa strane PAD a drugima ne Confused

Ja to stvarno ne znam, pretpostavljam da oni kojima ne pise PAD nisu niti izasli na kolokvij.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:46 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako je netko pao, pisali smo PAD. :) Ako se osoba nije ni pojavila, ostavili smo prazno, pa je formula za sumu izracunala [tt]"" + "" = 0[/tt]. 8)

Za "cudni" format se obratite kolegici Karagi. 8)
Ako je netko pao, pisali smo PAD. Smile Ako se osoba nije ni pojavila, ostavili smo prazno, pa je formula za sumu izracunala "" + "" = 0. Cool

Za "cudni" format se obratite kolegici Karagi. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stadaradim
Gost





PostPostano: 13:32 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

pad zbog zadaca? sto da se radi?????? mora imati nesto, jaooooooo
pad zbog zadaca? sto da se radi?????? mora imati nesto, jaooooooo


[Vrh]
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:37 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="stadaradim"]pad zbog zadaca? sto da se radi?????? mora imati nesto, jaooooooo[/quote]
hmmm, pisanje i predavanje zadaća na vrijeme je soldino rješenje :roll:
stadaradim (napisa):
pad zbog zadaca? sto da se radi?????? mora imati nesto, jaooooooo

hmmm, pisanje i predavanje zadaća na vrijeme je soldino rješenje Rolling Eyes



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 14:06 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Re: Prvi kolokvij 2005/06 - objavljeni rezultati Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Palo: 134/256 (52.34%)
Proslo: 122/256 (47.66%)

[url=http://web.math.hr/~karaga/uurkol.html]Uzivajte![/url] :D[/quote]

Zanimljivo je upravo to što već četvri kolokviji( prema statistikama) više ljudi padne nego što ih prođe :?
Baš je super ova bolonja :roll:
vsego (napisa):
Palo: 134/256 (52.34%)
Proslo: 122/256 (47.66%)

Uzivajte! Very Happy


Zanimljivo je upravo to što već četvri kolokviji( prema statistikama) više ljudi padne nego što ih prođe Confused
Baš je super ova bolonja Rolling Eyes


[Vrh]
stadaradim
Gost





PostPostano: 14:33 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][quote="stadaradim"]pad zbog zadaca? sto da se radi?????? mora imati nesto, jaooooooo[/quote]
hmmm, pisanje i predavanje zadaća na vrijeme je soldino rješenje :roll:[/quote]


a znam, ali sto sada da napravim? jednu sam predao 2 ne? nebi tia da sam gotov. :(
Gordan (napisa):
stadaradim (napisa):
pad zbog zadaca? sto da se radi?????? mora imati nesto, jaooooooo

hmmm, pisanje i predavanje zadaća na vrijeme je soldino rješenje Rolling Eyes



a znam, ali sto sada da napravim? jednu sam predao 2 ne? nebi tia da sam gotov. Sad


[Vrh]
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:33 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Aha, znači pored činjenice da se možete oslobodit usmenih te sve sile ostalih načina skupljanja bodova pa čak i mogućnost popravnih kolokvija sada bi još i kriterije trebalo smanjit!?
Aha, znači pored činjenice da se možete oslobodit usmenih te sve sile ostalih načina skupljanja bodova pa čak i mogućnost popravnih kolokvija sada bi još i kriterije trebalo smanjit!?



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:38 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="stadaradim"]a znam, ali sto sada da napravim? jednu sam predao 2 ne? nebi tia da sam gotov. :([/quote]

ako si bio bolestan ili smatraš da imaš neki opravdani razlog za nepredaju zadaće obrati se demosu/asistentu/profesoru
stadaradim (napisa):
a znam, ali sto sada da napravim? jednu sam predao 2 ne? nebi tia da sam gotov. Sad


ako si bio bolestan ili smatraš da imaš neki opravdani razlog za nepredaju zadaće obrati se demosu/asistentu/profesoru



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:57 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][quote="stadaradim"]a znam, ali sto sada da napravim? jednu sam predao 2 ne? nebi tia da sam gotov. :([/quote]
ako si bio bolestan ili smatraš da imaš neki opravdani razlog za nepredaju zadaće obrati se demosu/asistentu/profesoru[/quote]

Profesoru. O:)

[quote="Anonymous"]Zanimljivo je upravo to što već četvri kolokviji( prema statistikama) više ljudi padne nego što ih prođe[/quote]

Zar?! :shock: A koja su preostala 3? :-k
Gordan (napisa):
stadaradim (napisa):
a znam, ali sto sada da napravim? jednu sam predao 2 ne? nebi tia da sam gotov. Sad

ako si bio bolestan ili smatraš da imaš neki opravdani razlog za nepredaju zadaće obrati se demosu/asistentu/profesoru


Profesoru. Angel

Anonymous (napisa):
Zanimljivo je upravo to što već četvri kolokviji( prema statistikama) više ljudi padne nego što ih prođe


Zar?! Shocked A koja su preostala 3? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stadaradim
Gost





PostPostano: 15:51 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, ali kako da znam dali sam prosao kolokvij i dali moram pisati popravni kada mi nista ne pise osim pao zbog zadace. ici cu profesoru ali potrebo je zanti dali sam prosao ili ne. :(
da, ali kako da znam dali sam prosao kolokvij i dali moram pisati popravni kada mi nista ne pise osim pao zbog zadace. ici cu profesoru ali potrebo je zanti dali sam prosao ili ne. Sad


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:03 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="stadaradim"]da, ali kako da znam dali sam prosao kolokvij i dali moram pisati popravni kada mi nista ne pise osim pao zbog zadace. ici cu profesoru ali potrebo je zanti dali sam prosao ili ne. :([/quote]

Ako ne rijesis problem oko zadace (a ja, iskreno, ne vidim kako to mislis izvesti), onda ti je svejedno. :roll: Nepredavanje zadaca se ne moze "pokriti" "popravnim" kolokvijem. :prodike:

Ako se sjecas nekog zadatka (po mogucnosti prvog), mogu ti reci kod kojeg asistenta ti je kolokvij, pa dodjes pogledati. 8) No, za to se javi mailom ili na PM. :)
stadaradim (napisa):
da, ali kako da znam dali sam prosao kolokvij i dali moram pisati popravni kada mi nista ne pise osim pao zbog zadace. ici cu profesoru ali potrebo je zanti dali sam prosao ili ne. Sad


Ako ne rijesis problem oko zadace (a ja, iskreno, ne vidim kako to mislis izvesti), onda ti je svejedno. Rolling Eyes Nepredavanje zadaca se ne moze "pokriti" "popravnim" kolokvijem. Drzim prodike

Ako se sjecas nekog zadatka (po mogucnosti prvog), mogu ti reci kod kojeg asistenta ti je kolokvij, pa dodjes pogledati. Cool No, za to se javi mailom ili na PM. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:55 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje u vezi popravnog kolokvija.
Nisam pristupio kolokviju a vidio sam da se treba
javit profesoru do četvrtka sa ispričnicom da bi pristupio
popravnom kolokviju.
Jel se to odnosi na opravdavanje izostanka da bi
imao dvije šanse ili to moraju napraviti svi?!
Imam pitanje u vezi popravnog kolokvija.
Nisam pristupio kolokviju a vidio sam da se treba
javit profesoru do četvrtka sa ispričnicom da bi pristupio
popravnom kolokviju.
Jel se to odnosi na opravdavanje izostanka da bi
imao dvije šanse ili to moraju napraviti svi?!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:59 pet, 9. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]Imam pitanje u vezi popravnog kolokvija. Nisam pristupio kolokviju a vidio sam da se treba javit profesoru do četvrtka sa ispričnicom da bi pristupio popravnom kolokviju.
Jel se to odnosi na opravdavanje izostanka da bi imao dvije šanse ili to moraju napraviti svi?![/quote]

Ne razumijem, kakve dvije sanse? :-k

Ako si opravdano izostao, javi se profesoru, no "popravni" kolokvij je zadnja sansa (koliko je meni poznato). 8)
Anonymous (napisa):
Imam pitanje u vezi popravnog kolokvija. Nisam pristupio kolokviju a vidio sam da se treba javit profesoru do četvrtka sa ispričnicom da bi pristupio popravnom kolokviju.
Jel se to odnosi na opravdavanje izostanka da bi imao dvije šanse ili to moraju napraviti svi?!


Ne razumijem, kakve dvije sanse? Think

Ako si opravdano izostao, javi se profesoru, no "popravni" kolokvij je zadnja sansa (koliko je meni poznato). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 1 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan