Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ukidanje SZ-a
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 1:39 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="steelworker"]Ili sam ja samo bedasti idealist?[/quote]

Za ono bedasti se necu izjasniti da ne bih povrijedio Pravila Ponasanja na Forumu ;) ali da - jesi idealist... :mrgreen:[/quote]

Nisu li matematičari takvi? :wink: :lol:
vsego (napisa):
steelworker (napisa):
Ili sam ja samo bedasti idealist?


Za ono bedasti se necu izjasniti da ne bih povrijedio Pravila Ponasanja na Forumu Wink ali da - jesi idealist... Mr. Green


Nisu li matematičari takvi? Wink Laughing



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nicolas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (00:03:26)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 2:48 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam vidio izbrisani post koji Ivančica spominje, ali mislim da znam o čemu se radi jer je identičan post (barem po mojoj pretpostavci) završio i na [url=http://rasprave.fizika.org/viewtopic.php?t=16]fizičarskom forumu[/url].

Uostalom ne vidim koja su to tako strašna pitanja na koja bi trebalo odgovoriti? Osim gomile bezobraznih osobnih uvreda, ja vidim samo jedno konkretno pitanje na koje bi trebalo dati odgovor - trošenje novaca na jednom konkretno spomenutom projektu i vjerujem da će taj odgovor ubrzo i doći.

[quote="Ivančica"]Ne bih ja pisala o tome, da nisam već prije čula nešto o tome. Zato bih molila dozvolu admina da taj tekst quotam pa da vidimo kakva će se rasprava razviti. Nije moguće da su to samo klevete, ako sam ja za to već prije čula od nekoliko ljudi... čekam odgovor![/quote]

Ivančice, ne čini li ti se možda da su osoba od koje si to prije čula i ovaj Guest ista osoba? :D


P.S. Naravno, ako sam fulao topic i pričam o nečemu što uopće nema veze sa onim o čemu se vodi rasprava, slobodno neka se ovaj post izbaci, ali nekako mi se čini da je ipak to to. :wink:
Nisam vidio izbrisani post koji Ivančica spominje, ali mislim da znam o čemu se radi jer je identičan post (barem po mojoj pretpostavci) završio i na fizičarskom forumu.

Uostalom ne vidim koja su to tako strašna pitanja na koja bi trebalo odgovoriti? Osim gomile bezobraznih osobnih uvreda, ja vidim samo jedno konkretno pitanje na koje bi trebalo dati odgovor - trošenje novaca na jednom konkretno spomenutom projektu i vjerujem da će taj odgovor ubrzo i doći.

Ivančica (napisa):
Ne bih ja pisala o tome, da nisam već prije čula nešto o tome. Zato bih molila dozvolu admina da taj tekst quotam pa da vidimo kakva će se rasprava razviti. Nije moguće da su to samo klevete, ako sam ja za to već prije čula od nekoliko ljudi... čekam odgovor!


Ivančice, ne čini li ti se možda da su osoba od koje si to prije čula i ovaj Guest ista osoba? Very Happy


P.S. Naravno, ako sam fulao topic i pričam o nečemu što uopće nema veze sa onim o čemu se vodi rasprava, slobodno neka se ovaj post izbaci, ali nekako mi se čini da je ipak to to. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 8:58 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="vsego"][quote="steelworker"]Ili sam ja samo bedasti idealist?[/quote]

Za ono bedasti se necu izjasniti da ne bih povrijedio Pravila Ponasanja na Forumu ;) ali da - jesi idealist... :mrgreen:[/quote]

Nisu li matematičari takvi? :wink: :lol:[/quote]

Idealni matematicari jesu :wink:
steelworker (napisa):
vsego (napisa):
steelworker (napisa):
Ili sam ja samo bedasti idealist?


Za ono bedasti se necu izjasniti da ne bih povrijedio Pravila Ponasanja na Forumu Wink ali da - jesi idealist... Mr. Green


Nisu li matematičari takvi? Wink Laughing


Idealni matematicari jesu Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:36 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nicolas"]
[quote="Ivančica"]Ne bih ja pisala o tome, da nisam već prije čula nešto o tome. Zato bih molila dozvolu admina da taj tekst quotam pa da vidimo kakva će se rasprava razviti. Nije moguće da su to samo klevete, ako sam ja za to već prije čula od nekoliko ljudi... čekam odgovor![/quote]

Ivančice, ne čini li ti se možda da su osoba od koje si to prije čula i ovaj Guest ista osoba? :D
[/quote]

Ne da mi se logirati. Ivančica je. Te dvije osobe nisu ista osoba. To sam provjerila. Zato i nisam odmah komentirala taj post u ovom obliku nego sam cekala da provjerim. Da se slucajno radilo o istoj osobi, jako bih se naljutila na tu osobu jer to nije nacin!!!
Meni se čini da tu ima još nešto:
[quote]Kako to da profesor [color=blue]XYZ[/color] zeli ukinuti Zbor a koristi njegove
novce. Znamo da profesori vole kandidirati projekte preko svojih
studenata![/quote]
Što je s tom izjavom?



[color=blue]Ako zelite spominjati imena i prezimena molim konkretnu argumentaciju. Bez obzira sto je citat.[/color]
Nicolas (napisa):

Ivančica (napisa):
Ne bih ja pisala o tome, da nisam već prije čula nešto o tome. Zato bih molila dozvolu admina da taj tekst quotam pa da vidimo kakva će se rasprava razviti. Nije moguće da su to samo klevete, ako sam ja za to već prije čula od nekoliko ljudi... čekam odgovor!


Ivančice, ne čini li ti se možda da su osoba od koje si to prije čula i ovaj Guest ista osoba? Very Happy


Ne da mi se logirati. Ivančica je. Te dvije osobe nisu ista osoba. To sam provjerila. Zato i nisam odmah komentirala taj post u ovom obliku nego sam cekala da provjerim. Da se slucajno radilo o istoj osobi, jako bih se naljutila na tu osobu jer to nije nacin!!!
Meni se čini da tu ima još nešto:
Citat:
Kako to da profesor XYZ zeli ukinuti Zbor a koristi njegove
novce. Znamo da profesori vole kandidirati projekte preko svojih
studenata!

Što je s tom izjavom?



Ako zelite spominjati imena i prezimena molim konkretnu argumentaciju. Bez obzira sto je citat.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:43 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="steelworker"]Ili sam ja samo bedasti idealist?[/quote]

Za ono bedasti se necu izjasniti da ne bih povrijedio Pravila Ponasanja na Forumu ;) ali da - jesi idealist... :mrgreen:

[quote="steelworker"]Ivančice ja nisam admin, pa ti ne mogu dati dozvolu niti ti zabraniti, ali ako ti je toliko stalo do donosenja na "svjetlo foruma" te sumnje, pa daj ih onda sama napisi, bez psovki i vrijeđanja tj. u skladu za pravilima ponašanja na ovom forumu. Ili cekaj da se taj gost nauči pristojnosti i akademskom ponašanju, pa da ih sam tako napiše.[/quote]

Amen to that! 8) Moderator koji je uklonio post, dobro je napravio. Ako zelis raspravu (i) o toj temi, izvoli - ali bez citiranja tudjih (ili cak navodjenja svojih!) nepristojnoca! :)

Preporucam da se drzis kljucne smjernice iz steelworkerova replya: grijesi jedne osobe/grupacije/organizacije/... nisu i ne mogu biti opravdanje za grijehe drugih![/quote]

U tom postu nema prostota, pa ne vidim razloga da to ne stavim. Ali netko je napisao da to ima i na forumu na fizici, pa onda neću ništa quotati. Osim citata koji već jesam :oops:
vsego (napisa):
steelworker (napisa):
Ili sam ja samo bedasti idealist?


Za ono bedasti se necu izjasniti da ne bih povrijedio Pravila Ponasanja na Forumu Wink ali da - jesi idealist... Mr. Green

steelworker (napisa):
Ivančice ja nisam admin, pa ti ne mogu dati dozvolu niti ti zabraniti, ali ako ti je toliko stalo do donosenja na "svjetlo foruma" te sumnje, pa daj ih onda sama napisi, bez psovki i vrijeđanja tj. u skladu za pravilima ponašanja na ovom forumu. Ili cekaj da se taj gost nauči pristojnosti i akademskom ponašanju, pa da ih sam tako napiše.


Amen to that! Cool Moderator koji je uklonio post, dobro je napravio. Ako zelis raspravu (i) o toj temi, izvoli - ali bez citiranja tudjih (ili cak navodjenja svojih!) nepristojnoca! Smile

Preporucam da se drzis kljucne smjernice iz steelworkerova replya: grijesi jedne osobe/grupacije/organizacije/... nisu i ne mogu biti opravdanje za grijehe drugih!


U tom postu nema prostota, pa ne vidim razloga da to ne stavim. Ali netko je napisao da to ima i na forumu na fizici, pa onda neću ništa quotati. Osim citata koji već jesam Embarassed


[Vrh]
Nicolas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (00:03:26)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:31 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Ne da mi se logirati. Ivančica je. Te dvije osobe nisu ista osoba. To sam provjerila. Zato i nisam odmah komentirala taj post u ovom obliku nego sam cekala da provjerim. Da se slucajno radilo o istoj osobi, jako bih se naljutila na tu osobu jer to nije nacin!!!
[/quote]

Ovo je samo osobno mišljenje: Možda bi trebala preispitati svoje neograničeno povjerenje prema toj osobi.

[quote]Meni se čini da tu ima još nešto:
Quote:
Kako to da profesor XYZ zeli ukinuti Zbor a koristi njegove
novce. Znamo da profesori vole kandidirati projekte preko svojih
studenata!

Što je s tom izjavom?[/quote]

Mislim da se ne bi trebalo uopće osvrtati na neke toliko generalizirane tvrdnje. Ako pogledaš - tu postoji jedna tvrdnja bez ikakve argumentacije koja bi stajala u pozadini. Tim više što sljedeća rečenica koja predstavlja obrazloženje prethodne je još općenitija i neargumentiranija!

S potpuno istom "argumentacijom" ja mogu reći:

[i]Ivančica je vanzemaljac. Znamo da vanzemaljci postoje i vole pisati po ovom forumu.[/i]

Nisam baš siguran da bih nekoga uvjerio u svoje tvrdnje kada bih korisito ovako jake argumente.

Ako netko želi voditi raspravu u tom smjeru, ok, ali neka tada napiše konkretne projekte i razloge zašto misli da je to što je napisao točno, inače se sve svodi na površno, a rekao bih i zlonamjerno rekla-kazala.
:evil:
Ivančica (napisa):
Ne da mi se logirati. Ivančica je. Te dvije osobe nisu ista osoba. To sam provjerila. Zato i nisam odmah komentirala taj post u ovom obliku nego sam cekala da provjerim. Da se slucajno radilo o istoj osobi, jako bih se naljutila na tu osobu jer to nije nacin!!!


Ovo je samo osobno mišljenje: Možda bi trebala preispitati svoje neograničeno povjerenje prema toj osobi.

Citat:
Meni se čini da tu ima još nešto:
Quote:
Kako to da profesor XYZ zeli ukinuti Zbor a koristi njegove
novce. Znamo da profesori vole kandidirati projekte preko svojih
studenata!

Što je s tom izjavom?


Mislim da se ne bi trebalo uopće osvrtati na neke toliko generalizirane tvrdnje. Ako pogledaš - tu postoji jedna tvrdnja bez ikakve argumentacije koja bi stajala u pozadini. Tim više što sljedeća rečenica koja predstavlja obrazloženje prethodne je još općenitija i neargumentiranija!

S potpuno istom "argumentacijom" ja mogu reći:

Ivančica je vanzemaljac. Znamo da vanzemaljci postoje i vole pisati po ovom forumu.

Nisam baš siguran da bih nekoga uvjerio u svoje tvrdnje kada bih korisito ovako jake argumente.

Ako netko želi voditi raspravu u tom smjeru, ok, ali neka tada napiše konkretne projekte i razloge zašto misli da je to što je napisao točno, inače se sve svodi na površno, a rekao bih i zlonamjerno rekla-kazala.
Evil or Very Mad




Zadnja promjena: Nicolas; 22:18 ned, 4. 5. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:13 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam obrisao onaj anonimni post. Razlog zasto sam to napravio nisu nikakve prostote, nego iznosenje neargumentiranih tvrdnji o osobama (meni uglavnom nepoznatih) imenovanih punim imenom i prezimenom - ukratko [b]kleveta[/b]. Ako netko ima konkretne podatke da je prijasnjih godina bilo malverzacija sa studentskim projektima, mislim da bi najbolje bilo prijaviti policiji. Ukoliko se radi o manjim nepravilnostima, neka objavi u medijima. Moze i na ovom forumu ako zarko zeli, ali tada mora tvrdnje argumentirati i potpisati se. Nije prihvatljivo "taj-i-taj je spavao s tim" ili "clanovi one udruge kradu na veliko".
Ja sam obrisao onaj anonimni post. Razlog zasto sam to napravio nisu nikakve prostote, nego iznosenje neargumentiranih tvrdnji o osobama (meni uglavnom nepoznatih) imenovanih punim imenom i prezimenom - ukratko kleveta. Ako netko ima konkretne podatke da je prijasnjih godina bilo malverzacija sa studentskim projektima, mislim da bi najbolje bilo prijaviti policiji. Ukoliko se radi o manjim nepravilnostima, neka objavi u medijima. Moze i na ovom forumu ako zarko zeli, ali tada mora tvrdnje argumentirati i potpisati se. Nije prihvatljivo "taj-i-taj je spavao s tim" ili "clanovi one udruge kradu na veliko".



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:39 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"] :?: BTW, dragi gosti, jedno moje pitanje vama: Zašto nigdje u medijima (ili bilo gdje) ne vidim prigovore na količine novca koje su dobile dvije debatne udruge? (Je, bilo ih je na početku, ali sada kao da nikoga nije briga) Dobile su puno više od SUMA-e. Zar vam samo SUMA smeta? Mislim, ne bi li vam trebala smetati sva nepravda?[/quote]

Razlog zasto sam se raspisao o SUMI, a ne o debatnim udrugama: ljude iz SUME vecinom poznajem i stalo mi je do njih. Za one od debata bas me briga. Time bi se trebali baviti ljudi kojih se direktno tice... necu reci tko jos jer ce ispasti da klevecem :lol:

Inace, mislim da ne stoji da se u medijima o tome ne pise. U [url=http://www.novilist.hr/default.asp?WCI=Pretrazivac&WCU=285B28582863285C2863285A28582858285B286328632863285D285E28582859285E286328632863285B2863Y]izjavi[/url] ministra Flege u kojoj obrazlaze zasto je zamrznuo sredstva SZ spominje bas debatante, a ne SUMU.
steelworker (napisa):
Question BTW, dragi gosti, jedno moje pitanje vama: Zašto nigdje u medijima (ili bilo gdje) ne vidim prigovore na količine novca koje su dobile dvije debatne udruge? (Je, bilo ih je na početku, ali sada kao da nikoga nije briga) Dobile su puno više od SUMA-e. Zar vam samo SUMA smeta? Mislim, ne bi li vam trebala smetati sva nepravda?


Razlog zasto sam se raspisao o SUMI, a ne o debatnim udrugama: ljude iz SUME vecinom poznajem i stalo mi je do njih. Za one od debata bas me briga. Time bi se trebali baviti ljudi kojih se direktno tice... necu reci tko jos jer ce ispasti da klevecem Laughing

Inace, mislim da ne stoji da se u medijima o tome ne pise. U izjavi ministra Flege u kojoj obrazlaze zasto je zamrznuo sredstva SZ spominje bas debatante, a ne SUMU.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 17:25 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nicolas"]
Možda bi trebala preispitati svoje neograničeno povjerenje prema toj osobi.
[i]Ivančica je vanzemaljac. Znamo da vanzemaljci postoje i vole pisati po ovom forumu.[/i]
[/quote]

1. moje povjerenje prema toj osobi nije bezgranično. Čak niti prema ijednoj osobi. Uvijek postoje sumnje. Ali ja stvarno nemam razloga sumnjati! Još.
2. Aleluja! A šta misliš zašto mi iz očiju po noći isijava zelena svjetlost? Zato sam valjda jedna od rijetkih koja je na strani napadnutih. Hvala onom Guestu koji se trudi, ali na krivi način, hvala Babi Trachari, hvala svim pojedincima koji su prije donošenja odluke stali i razmislili. A jedno veliko [size=18]hvala[/size] svima vama koji ste mi omogućili da se borim za svoja uvjerenja.
P.S. - Nije ti argument niti kontraprimjer baš neki...
Ali, znaš šta? Mene ne zanima što [color=green]xyz[/color] radi, ne zanima me niti što radi [color=red]dpmfmo[/color] , ne zanima me niti tko si ti. Zanima me samo jedno: istina. A, dragi moji Forumaši, čini mi se da se baš i ne približavamo istini nego dapače, odmičemo od nje... velikim koracima.
Nicolas (napisa):

Možda bi trebala preispitati svoje neograničeno povjerenje prema toj osobi.
Ivančica je vanzemaljac. Znamo da vanzemaljci postoje i vole pisati po ovom forumu.


1. moje povjerenje prema toj osobi nije bezgranično. Čak niti prema ijednoj osobi. Uvijek postoje sumnje. Ali ja stvarno nemam razloga sumnjati! Još.
2. Aleluja! A šta misliš zašto mi iz očiju po noći isijava zelena svjetlost? Zato sam valjda jedna od rijetkih koja je na strani napadnutih. Hvala onom Guestu koji se trudi, ali na krivi način, hvala Babi Trachari, hvala svim pojedincima koji su prije donošenja odluke stali i razmislili. A jedno veliko hvala svima vama koji ste mi omogućili da se borim za svoja uvjerenja.
P.S. - Nije ti argument niti kontraprimjer baš neki...
Ali, znaš šta? Mene ne zanima što xyz radi, ne zanima me niti što radi dpmfmo , ne zanima me niti tko si ti. Zanima me samo jedno: istina. A, dragi moji Forumaši, čini mi se da se baš i ne približavamo istini nego dapače, odmičemo od nje... velikim koracima.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 17:36 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]A jedno veliko [size=18]hvala[/size] svima vama koji ste mi omogućili da se borim za svoja uvjerenja.[/quote]

A zakaj ti onda toliko smeta (po meni) kaj se neki drugi, sa nekim drugim uvjerenjima bore za njih? Zašto se toliko bunite kad neko nešto pita SUMA-u? Zašto im ne odgovaraš direktno na pitanja već (po meni) zavlačiš sa pitanjima koja ti ne pašu, Ne mislim tu na ona koja vrijeđaju, već na konkretna pitanja koja su tu postavljena na forumu, a vi samo navodite da dođu u 102.

[quote="Ivančica"]Zanima me samo jedno: istina. A, dragi moji Forumaši, čini mi se da se baš i ne približavamo istini nego dapače, odmičemo od nje... velikim koracima.[/quote]

Gle Ivančice, ja npr. [b]nisam[/b] donio svoju odluku, ali imam neke sumnje, a ljudi na koje sumnjam ne žele objaviti podatke koji bi uklonili moje sumnje (ili ih nažalost potvrdili), pa su moje sumnje i dalje tu.
Ivančica (napisa):
A jedno veliko hvala svima vama koji ste mi omogućili da se borim za svoja uvjerenja.


A zakaj ti onda toliko smeta (po meni) kaj se neki drugi, sa nekim drugim uvjerenjima bore za njih? Zašto se toliko bunite kad neko nešto pita SUMA-u? Zašto im ne odgovaraš direktno na pitanja već (po meni) zavlačiš sa pitanjima koja ti ne pašu, Ne mislim tu na ona koja vrijeđaju, već na konkretna pitanja koja su tu postavljena na forumu, a vi samo navodite da dođu u 102.

Ivančica (napisa):
Zanima me samo jedno: istina. A, dragi moji Forumaši, čini mi se da se baš i ne približavamo istini nego dapače, odmičemo od nje... velikim koracima.


Gle Ivančice, ja npr. nisam donio svoju odluku, ali imam neke sumnje, a ljudi na koje sumnjam ne žele objaviti podatke koji bi uklonili moje sumnje (ili ih nažalost potvrdili), pa su moje sumnje i dalje tu.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 17:42 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Razlog zasto sam se raspisao o SUMI, a ne o debatnim udrugama: ljude iz SUME vecinom poznajem i stalo mi je do njih. Za one od debata bas me briga. Time bi se trebali baviti ljudi kojih se direktno tice... necu reci tko jos jer ce ispasti da klevecem :lol:

Inace, mislim da ne stoji da se u medijima o tome ne pise. U [url=http://www.novilist.hr/default.asp?WCI=Pretrazivac&WCU=285B28582863285C2863285A28582858285B286328632863285D285E28582859285E286328632863285B2863Y]izjavi[/url] ministra Flege u kojoj obrazlaze zasto je zamrznuo sredstva SZ spominje bas debatante, a ne SUMU.[/quote]

Nisam prigovarao tebi krcko :D , znam da nemaš nikakve veze sa debatantima, mislim ni ja nemam i isto me baš briga za njih. Mislio sam na mnoge [i]goste[/i], za koje znam da mogu biti aktivni na drugi medijima (npr. www.student.hr) ne dižu toliku buku oko novca za debate koliko dižu buku oko novca za SUMA-ine projekte. :evil:
krcko (napisa):
Razlog zasto sam se raspisao o SUMI, a ne o debatnim udrugama: ljude iz SUME vecinom poznajem i stalo mi je do njih. Za one od debata bas me briga. Time bi se trebali baviti ljudi kojih se direktno tice... necu reci tko jos jer ce ispasti da klevecem Laughing

Inace, mislim da ne stoji da se u medijima o tome ne pise. U izjavi ministra Flege u kojoj obrazlaze zasto je zamrznuo sredstva SZ spominje bas debatante, a ne SUMU.


Nisam prigovarao tebi krcko Very Happy , znam da nemaš nikakve veze sa debatantima, mislim ni ja nemam i isto me baš briga za njih. Mislio sam na mnoge goste, za koje znam da mogu biti aktivni na drugi medijima (npr. www.student.hr) ne dižu toliku buku oko novca za debate koliko dižu buku oko novca za SUMA-ine projekte. Evil or Very Mad



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 17:50 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gledaj, dušo! Ovo je moje mišljenje, a ne mišljenje člana SUMAe!
Ako toliko želiš nači odgovore, zar misliš da ćeš ih ovdje naći? Ovdje gdje svi izokreću istinu, ovdje gdje svi pišu ono što je njima po volji, ma kako to daleko od istine bilo (ne isključujem sebe). Najbolji način da dođeš do odgovora je da osobno odeš do te osobe koja ti je upitna, postaviš njoj osobnih pitanja i dobit ćeš odgovore. Ako imalo poznaješ psihu ljudi, znaš da su ljudi puno iskreniji kada pričaju jedan na jedan. U javnosti se prave važni pa mogu i reći stvari koje uopće ne misle. Dakle, [b]razgovaraj[/b] s Perom, Sinišom, sa mnom. Razgovaraj i sa hoplom, i drugim ljudima s drugih faksova kojih se ova tema također tiče. A onda sjedni, stavi stvari na papir, podvuci i rezimiraj. Tek onda donesi odluku. Ali odluka neka bude tvoja, a ne nametnuta, niti od jedne niti od druge strane.

To je i moj prijedlog svima vama koji lutate prostranstvima neznanja, neshvaćenosti, nerazumijevanja... saznajte sve što možete, ali od obadvije strane! Tek odna odlučite na čijoj ste strani.
Gledaj, dušo! Ovo je moje mišljenje, a ne mišljenje člana SUMAe!
Ako toliko želiš nači odgovore, zar misliš da ćeš ih ovdje naći? Ovdje gdje svi izokreću istinu, ovdje gdje svi pišu ono što je njima po volji, ma kako to daleko od istine bilo (ne isključujem sebe). Najbolji način da dođeš do odgovora je da osobno odeš do te osobe koja ti je upitna, postaviš njoj osobnih pitanja i dobit ćeš odgovore. Ako imalo poznaješ psihu ljudi, znaš da su ljudi puno iskreniji kada pričaju jedan na jedan. U javnosti se prave važni pa mogu i reći stvari koje uopće ne misle. Dakle, razgovaraj s Perom, Sinišom, sa mnom. Razgovaraj i sa hoplom, i drugim ljudima s drugih faksova kojih se ova tema također tiče. A onda sjedni, stavi stvari na papir, podvuci i rezimiraj. Tek onda donesi odluku. Ali odluka neka bude tvoja, a ne nametnuta, niti od jedne niti od druge strane.

To je i moj prijedlog svima vama koji lutate prostranstvima neznanja, neshvaćenosti, nerazumijevanja... saznajte sve što možete, ali od obadvije strane! Tek odna odlučite na čijoj ste strani.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 18:07 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ivančice, njihova je dužnost da svoj posao obavljaju transparentno. Nemam ja što ići do njih na razgovore u 4 oka. Oni te podatke trebaju objaviti, javno da ih svi mogu vidjeti. Točka.
Ivančice, njihova je dužnost da svoj posao obavljaju transparentno. Nemam ja što ići do njih na razgovore u 4 oka. Oni te podatke trebaju objaviti, javno da ih svi mogu vidjeti. Točka.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:46 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čovjek pati dok ne shvati, a kad shvati opet pati, jer je shvatio da je uzalud patio.

Ja nemam više ništa za reći. Pokušala sam ti objasniti neke stvari ali ti uporno ne želiš slušati. Ako je tako, onda radi što te volja, ali nemoj mi poslije doći plakati, jer ja sam te upozorila.

Pri tome mislim na onaj SMS o nevinosti na koji si odgovorio: [i]Ako je nevin, onda ga neću moći optužiti, jer neću imati dokaza.[/i]

Nije stvar dal ćeš ga optužiti ili ne, nego dal ćeš mu uništiti život ili nećeš! O tome se radi! Ne znam više koje riječi da upotrijebim. Podsjećaš me na one klince koji ne mogu shvatiti zašto je 6/10=0.6. Al kad malo narasteš, shavtit ćeš i sam :-(

I kakva je ona priča o gubitku prijatelja? Ako izgibim nekog prijatelja zbog ovoga, to onda samo znači da mi nije bio pravi prijatelj. Jer pravi prijatelj bi me saslušao, i ja bi njega. Zatim bi zajedno razmislili o svemu pa ako se i dalje ne slažemo nije smak svijeta. Svatko od nas je individua i ima svoje vlastito mišljenje o pojedinim stvarima, događajima, osobama. Meni je žao što ti ni drugi ne možete prihvatiti moje mišljenje, ali ja tako zaista osjećam! Vjerujem da i ti osjećaš tako kako kažeš. Ali zato mi ne smiješ zamjerat što ti proturiječim tu na forumu. To uopće ne treba utjecati na naš odnos izvan njega, a pogotovo ne na naše prijateljastvo. Ako ti smatraš da mi ne možeš više biti prijatelj, meni je žao, ali, Bože moj, nisi jedini čovjek na planeti. Možda sam malo drska, oprosti, ali to je moje mišljenje!
Čovjek pati dok ne shvati, a kad shvati opet pati, jer je shvatio da je uzalud patio.

Ja nemam više ništa za reći. Pokušala sam ti objasniti neke stvari ali ti uporno ne želiš slušati. Ako je tako, onda radi što te volja, ali nemoj mi poslije doći plakati, jer ja sam te upozorila.

Pri tome mislim na onaj SMS o nevinosti na koji si odgovorio: Ako je nevin, onda ga neću moći optužiti, jer neću imati dokaza.

Nije stvar dal ćeš ga optužiti ili ne, nego dal ćeš mu uništiti život ili nećeš! O tome se radi! Ne znam više koje riječi da upotrijebim. Podsjećaš me na one klince koji ne mogu shvatiti zašto je 6/10=0.6. Al kad malo narasteš, shavtit ćeš i sam Sad

I kakva je ona priča o gubitku prijatelja? Ako izgibim nekog prijatelja zbog ovoga, to onda samo znači da mi nije bio pravi prijatelj. Jer pravi prijatelj bi me saslušao, i ja bi njega. Zatim bi zajedno razmislili o svemu pa ako se i dalje ne slažemo nije smak svijeta. Svatko od nas je individua i ima svoje vlastito mišljenje o pojedinim stvarima, događajima, osobama. Meni je žao što ti ni drugi ne možete prihvatiti moje mišljenje, ali ja tako zaista osjećam! Vjerujem da i ti osjećaš tako kako kažeš. Ali zato mi ne smiješ zamjerat što ti proturiječim tu na forumu. To uopće ne treba utjecati na naš odnos izvan njega, a pogotovo ne na naše prijateljastvo. Ako ti smatraš da mi ne možeš više biti prijatelj, meni je žao, ali, Bože moj, nisi jedini čovjek na planeti. Možda sam malo drska, oprosti, ali to je moje mišljenje!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hopla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (03:01:17)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 22:03 ned, 4. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Nije stvar dal ćeš ga optužiti ili ne, nego dal ćeš mu uništiti život ili nećeš! O tome se radi! Ne znam više koje riječi da upotrijebim. [/quote]

oh... jel se Pero plakao? tako mi zvuci...

kakvo unistavanje zivota - Pero treba dati ostavku, iz bezbroj razloga: izabran je na sumnjivim izborima, nije sredio financijsko izvjesce, pola sveucilista se buni na natjecaj koji je proveo, ... obicna ostavka, nista vise od toga.

to sto prica o unistavanju zivota mi lici na manipulaciju ljudima iz svoje okoline... pa zaboga, to je tip koji je drzao poliicke govore na trgu bana jelacica, takav tip valjda racuna da ce se dici prasina oko onoga sto radi.

jao, kako vas mulja...
Ivančica (napisa):
Nije stvar dal ćeš ga optužiti ili ne, nego dal ćeš mu uništiti život ili nećeš! O tome se radi! Ne znam više koje riječi da upotrijebim.


oh... jel se Pero plakao? tako mi zvuci...

kakvo unistavanje zivota - Pero treba dati ostavku, iz bezbroj razloga: izabran je na sumnjivim izborima, nije sredio financijsko izvjesce, pola sveucilista se buni na natjecaj koji je proveo, ... obicna ostavka, nista vise od toga.

to sto prica o unistavanju zivota mi lici na manipulaciju ljudima iz svoje okoline... pa zaboga, to je tip koji je drzao poliicke govore na trgu bana jelacica, takav tip valjda racuna da ce se dici prasina oko onoga sto radi.

jao, kako vas mulja...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:54 pon, 5. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hopla"]
oh... jel se Pero plakao? tako mi zvuci...
kakvo unistavanje zivota - Pero treba dati ostavku, iz bezbroj razloga: izabran je na sumnjivim izborima, nije sredio financijsko izvjesce, pola sveucilista se buni na natjecaj koji je proveo, ... obicna ostavka, nista vise od toga.
to sto prica o unistavanju zivota mi lici na manipulaciju ljudima iz svoje okoline... pa zaboga, to je tip koji je drzao poliicke govore na trgu bana jelacica, takav tip valjda racuna da ce se dici prasina oko onoga sto radi.
jao, kako vas mulja...[/quote]

Peru Bezjaka nisam vidjela od svečane sjednice na PMFu oko dana PMFa, a prije toga mjesecima! A nisam ga dugo niti čula. Ne trebam ga niti vidjeti niti čuti, dovoljno je da pratim sve što pišete o njemu.
Ne, nije Pero plakao! On to ne bi nikad radio. On je jedna od osoba koja kad zagusti stisne zube i nastoji popraviti stvar svim svojim silama i snagama. Dakle, ako imate još koju neosnovanu tvrdnju o Peri ili SUMAi ili meni, molim vas da odete u PM, a ne iznosite to na netu, jer to čitaju mnogi ljudi koji povjeruju svemu što pročitaju!
hopla (napisa):

oh... jel se Pero plakao? tako mi zvuci...
kakvo unistavanje zivota - Pero treba dati ostavku, iz bezbroj razloga: izabran je na sumnjivim izborima, nije sredio financijsko izvjesce, pola sveucilista se buni na natjecaj koji je proveo, ... obicna ostavka, nista vise od toga.
to sto prica o unistavanju zivota mi lici na manipulaciju ljudima iz svoje okoline... pa zaboga, to je tip koji je drzao poliicke govore na trgu bana jelacica, takav tip valjda racuna da ce se dici prasina oko onoga sto radi.
jao, kako vas mulja...


Peru Bezjaka nisam vidjela od svečane sjednice na PMFu oko dana PMFa, a prije toga mjesecima! A nisam ga dugo niti čula. Ne trebam ga niti vidjeti niti čuti, dovoljno je da pratim sve što pišete o njemu.
Ne, nije Pero plakao! On to ne bi nikad radio. On je jedna od osoba koja kad zagusti stisne zube i nastoji popraviti stvar svim svojim silama i snagama. Dakle, ako imate još koju neosnovanu tvrdnju o Peri ili SUMAi ili meni, molim vas da odete u PM, a ne iznosite to na netu, jer to čitaju mnogi ljudi koji povjeruju svemu što pročitaju!


[Vrh]
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:21 pon, 5. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hopla"]
kakvo unistavanje zivota - Pero treba dati ostavku, iz bezbroj razloga: izabran je na sumnjivim izborima, nije sredio financijsko izvjesce, pola sveucilista se buni na natjecaj koji je proveo, ... obicna ostavka, nista vise od toga.

jao, kako vas mulja...[/quote]

meni tak vise nije bitno dal nas/vas/sve mulja ili ne...jos uvijek mislim da ovim svim raspravljanjem se nista konkretno ne postize...saznalo se ono sto se moglo saznat i nitko vise ne moze izvuc neku novu informaciju od drugoga jer je taj ili to rekao ili ne zeli rec i to ide samo na njegovu dusu.

sto se tice izbora jednom prilikom kad se to sve oko izbora povlacilo po studentu pitala sam koliko je obicno da bude nevaljalih listica jer je netko spomenuo da je bezjak dobio izbore jako malom razlikom glasova i da se to postiglo da su se glasacki listici proglasili nevaljanim...na to pitanje nikad nisam vidla odgovor (ako je bio plz posalji da vidim)

normalno da se svi bune na natjecaj...da li bi se ti bunio kao sto se sad bunis da si dobio dosta novaca? mozda se varam ali mislim da onda ne bi bio toliko bucan.
hopla (napisa):

kakvo unistavanje zivota - Pero treba dati ostavku, iz bezbroj razloga: izabran je na sumnjivim izborima, nije sredio financijsko izvjesce, pola sveucilista se buni na natjecaj koji je proveo, ... obicna ostavka, nista vise od toga.

jao, kako vas mulja...


meni tak vise nije bitno dal nas/vas/sve mulja ili ne...jos uvijek mislim da ovim svim raspravljanjem se nista konkretno ne postize...saznalo se ono sto se moglo saznat i nitko vise ne moze izvuc neku novu informaciju od drugoga jer je taj ili to rekao ili ne zeli rec i to ide samo na njegovu dusu.

sto se tice izbora jednom prilikom kad se to sve oko izbora povlacilo po studentu pitala sam koliko je obicno da bude nevaljalih listica jer je netko spomenuo da je bezjak dobio izbore jako malom razlikom glasova i da se to postiglo da su se glasacki listici proglasili nevaljanim...na to pitanje nikad nisam vidla odgovor (ako je bio plz posalji da vidim)

normalno da se svi bune na natjecaj...da li bi se ti bunio kao sto se sad bunis da si dobio dosta novaca? mozda se varam ali mislim da onda ne bi bio toliko bucan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 16:41 pon, 5. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam dosta dugo čitao forum(a ionako pretežno lurkam) i sad odjednom moram pročitati preko 100-tinjak postova na jednu temu, dovoljan razlog da zamrzim i SZ i SUMU itd. :)
E sad bi bio red da i ja nešto kažem, iako sam pobornik "neću politiku u svoju butigu", ali kada se ovakve stvari događaju nešto se ipak mora napraviti, a i nije moja butiga :)

Smatram da je nekakva studentska udruga potrebna, ali SZ je lakrdija.
Mislim ono, da bi vidio 20 zgodnih studentica ne treba ti 20.000 kn već samo jedna oveća birtija, a i imaš veće šanse za više od pukog gledanja, a možebitno i naučiš koji ples, pa ti ne treba i organiziranje tečaja na faksu.
Nadalje tolike pare namjenjene akademskoj zajednici trošiti na nogomet je sramota. Da bi se deset ljudi našlo igrati nogomet potrebna je lopta, komada 1, i jedno javno besplatno igralište ili čak obična livada, [i]on the other hand[/i] da bi katalogizirao hrvatsku floru i faunu ipak treba malo više para i vremena i volje, i očito samofinanciranja jer projekat nije toliko važan kao naganjanje lopte, da navedemo samo jedan primjer.
A na što pobogu debataši troše šesteroznamenkaste cifre ja ne mogu dokučiti.

Glavna zadaća SZ-a bi trebala biti razvoj *znanstvenih* projekata, studenti su po prirodi društvena bića i trošenje tolikih svota novaca na *zabavne* aktivnosti je suludo. Kako SZ očito ima malo uvrnute prioritete je osobno predlažem to da se SZ ukine na koju godinu dana i temeljito restrukturira, jer se ne smije dogoditi da PB i slični opet dođu na čelo takve udruge, a u međuvremenu da novac namjenjen SZ-u raspodjeli MZT novim natječajem na kojem će netko *stručan* odabirati projekte. Ovdje ima jedan manji problem, a to je da su ovi stariji političari počesto gori od ovih želibitića koji su na čelu SZ-a, te da znaju "zaboravljati" na neke teme (kolko dugo glazbena akademija traži prostore?)


[quote="Anonymous"]
Dakle, ako imate još koju neosnovanu tvrdnju o Peri ili SUMAi ili meni, molim vas da odete u PM, a ne iznosite to na netu, jer to čitaju mnogi ljudi koji povjeruju svemu što pročitaju![/quote]

Ček' samo malo.
Činjenica: Udruge u kojima PB ima nekakav važniji položaj dobile su PK para. Ajme šta ih baš zna pogoditi...

Da nema nikakvih drugih činjenica, ovo je već sumnjivo i zahtjeva istragu nadležnijih organa od SZ-a.
Nisam dosta dugo čitao forum(a ionako pretežno lurkam) i sad odjednom moram pročitati preko 100-tinjak postova na jednu temu, dovoljan razlog da zamrzim i SZ i SUMU itd. Smile
E sad bi bio red da i ja nešto kažem, iako sam pobornik "neću politiku u svoju butigu", ali kada se ovakve stvari događaju nešto se ipak mora napraviti, a i nije moja butiga Smile

Smatram da je nekakva studentska udruga potrebna, ali SZ je lakrdija.
Mislim ono, da bi vidio 20 zgodnih studentica ne treba ti 20.000 kn već samo jedna oveća birtija, a i imaš veće šanse za više od pukog gledanja, a možebitno i naučiš koji ples, pa ti ne treba i organiziranje tečaja na faksu.
Nadalje tolike pare namjenjene akademskoj zajednici trošiti na nogomet je sramota. Da bi se deset ljudi našlo igrati nogomet potrebna je lopta, komada 1, i jedno javno besplatno igralište ili čak obična livada, on the other hand da bi katalogizirao hrvatsku floru i faunu ipak treba malo više para i vremena i volje, i očito samofinanciranja jer projekat nije toliko važan kao naganjanje lopte, da navedemo samo jedan primjer.
A na što pobogu debataši troše šesteroznamenkaste cifre ja ne mogu dokučiti.

Glavna zadaća SZ-a bi trebala biti razvoj *znanstvenih* projekata, studenti su po prirodi društvena bića i trošenje tolikih svota novaca na *zabavne* aktivnosti je suludo. Kako SZ očito ima malo uvrnute prioritete je osobno predlažem to da se SZ ukine na koju godinu dana i temeljito restrukturira, jer se ne smije dogoditi da PB i slični opet dođu na čelo takve udruge, a u međuvremenu da novac namjenjen SZ-u raspodjeli MZT novim natječajem na kojem će netko *stručan* odabirati projekte. Ovdje ima jedan manji problem, a to je da su ovi stariji političari počesto gori od ovih želibitića koji su na čelu SZ-a, te da znaju "zaboravljati" na neke teme (kolko dugo glazbena akademija traži prostore?)


Anonymous (napisa):

Dakle, ako imate još koju neosnovanu tvrdnju o Peri ili SUMAi ili meni, molim vas da odete u PM, a ne iznosite to na netu, jer to čitaju mnogi ljudi koji povjeruju svemu što pročitaju!


Ček' samo malo.
Činjenica: Udruge u kojima PB ima nekakav važniji položaj dobile su PK para. Ajme šta ih baš zna pogoditi...

Da nema nikakvih drugih činjenica, ovo je već sumnjivo i zahtjeva istragu nadležnijih organa od SZ-a.



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hopla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (03:01:17)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:08 pon, 5. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anavi"]
sto se tice izbora jednom prilikom kad se to sve oko izbora povlacilo po studentu pitala sam koliko je obicno da bude nevaljalih listica jer je netko spomenuo da je bezjak dobio izbore jako malom razlikom glasova i da se to postiglo da su se glasacki listici proglasili nevaljanim...na to pitanje nikad nisam vidla odgovor (ako je bio plz posalji da vidim)
[/quote]

mislim da je bilo odgovora o tome, a svakako ih mozes naci u izvjestajima izbornih komisija (trebalo bi biti nekoliko na stranicama o izborima). 30 nevazecih listica je svakako puno, jer u pravilu se pojave jedan ili dva, negdje 5 ili sest.
izbori na PMF-u nisu sumnjivi samo zbog nestalih listica, bilo je to jos svega:
http://www.student.hr/izbori2002/zg


[quote]
normalno da se svi bune na natjecaj...da li bi se ti bunio kao sto se sad bunis da si dobio dosta novaca? mozda se varam ali mislim da onda ne bi bio toliko bucan.
[/quote]

to je stvar karaktera, anavi. neke stvari nisu na prodaju. zao mi je da nezadovoljstvo natjecajem pokusavas objasniti uvrnutim karakterom pojedinaca...
anavi (napisa):

sto se tice izbora jednom prilikom kad se to sve oko izbora povlacilo po studentu pitala sam koliko je obicno da bude nevaljalih listica jer je netko spomenuo da je bezjak dobio izbore jako malom razlikom glasova i da se to postiglo da su se glasacki listici proglasili nevaljanim...na to pitanje nikad nisam vidla odgovor (ako je bio plz posalji da vidim)


mislim da je bilo odgovora o tome, a svakako ih mozes naci u izvjestajima izbornih komisija (trebalo bi biti nekoliko na stranicama o izborima). 30 nevazecih listica je svakako puno, jer u pravilu se pojave jedan ili dva, negdje 5 ili sest.
izbori na PMF-u nisu sumnjivi samo zbog nestalih listica, bilo je to jos svega:
http://www.student.hr/izbori2002/zg


Citat:

normalno da se svi bune na natjecaj...da li bi se ti bunio kao sto se sad bunis da si dobio dosta novaca? mozda se varam ali mislim da onda ne bi bio toliko bucan.


to je stvar karaktera, anavi. neke stvari nisu na prodaju. zao mi je da nezadovoljstvo natjecajem pokusavas objasniti uvrnutim karakterom pojedinaca...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anavi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 04. 2003. (09:14:19)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:19 uto, 6. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hopla"]
30 nevazecih listica je svakako puno, jer u pravilu se pojave jedan ili dva, negdje 5 ili sest.
[/quote] hvala :) to sam htjela znat

[quote]
to je stvar karaktera, anavi. neke stvari nisu na prodaju. zao mi je da nezadovoljstvo natjecajem pokusavas objasniti uvrnutim karakterom pojedinaca...[/quote]
mozda sam ostavila krivi dojam ali ja nikoko ne pokusavam objasniti nastalo nezadovoljstvo natjecajem niti je na meni da ga objasnjavam...to bi ipak prepustila tebi jer je to vise tvoja struka. jedino sta sam htjela saznati od nekih pojedinaca je kako bi oni reagirali da je situacija obrnuta...
hopla (napisa):

30 nevazecih listica je svakako puno, jer u pravilu se pojave jedan ili dva, negdje 5 ili sest.
hvala Smile to sam htjela znat

Citat:

to je stvar karaktera, anavi. neke stvari nisu na prodaju. zao mi je da nezadovoljstvo natjecajem pokusavas objasniti uvrnutim karakterom pojedinaca...

mozda sam ostavila krivi dojam ali ja nikoko ne pokusavam objasniti nastalo nezadovoljstvo natjecajem niti je na meni da ga objasnjavam...to bi ipak prepustila tebi jer je to vise tvoja struka. jedino sta sam htjela saznati od nekih pojedinaca je kako bi oni reagirali da je situacija obrnuta...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan