Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

druga zadaca
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 23:03 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]A to vam je projekt kupio poligraf ili faks? Jer, i meni bi trebao jedan... Al onako da odmah sa zadace ocita jel prepisana, da ne moraju studenti dolazit u ured. Guzva je onda.
Ili naprosto neki dobar algoritam koji to radi sa zadacama? Usporeduje ih mislim...
Il nam samo posudite Meu i Krcka za jednu zadacu, al studentima ne kazemo koju :D[/quote]

Ne, nažalost, ambiciozni vjekovac je ponovo digao hipoteku na kuću, pa molim studente da što manje prepisuju, jer što više stroj radi, to su veći računi, pa da se ne dogodi da nam vjekovac ostane bez krova nad glavom... a tko će nam onda svirati rock? :roll: :punker: :D
Martinab (napisa):
A to vam je projekt kupio poligraf ili faks? Jer, i meni bi trebao jedan... Al onako da odmah sa zadace ocita jel prepisana, da ne moraju studenti dolazit u ured. Guzva je onda.
Ili naprosto neki dobar algoritam koji to radi sa zadacama? Usporeduje ih mislim...
Il nam samo posudite Meu i Krcka za jednu zadacu, al studentima ne kazemo koju Very Happy


Ne, nažalost, ambiciozni vjekovac je ponovo digao hipoteku na kuću, pa molim studente da što manje prepisuju, jer što više stroj radi, to su veći računi, pa da se ne dogodi da nam vjekovac ostane bez krova nad glavom... a tko će nam onda svirati rock? Rolling Eyes Punker Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
točkica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 12. 2005. (14:50:03)
Postovi: (F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 23:10 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ilja, a da ti probaš malo zasvirati? :D
Ilja, a da ti probaš malo zasvirati? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 23:10 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prodavat cemo stari papir da ga iskupimo iz duznickog zatvora.

[size=8](sad ti pitaj otkud nam tolko starog papira :P )[/size]
Prodavat cemo stari papir da ga iskupimo iz duznickog zatvora.

(sad ti pitaj otkud nam tolko starog papira Razz )



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vani
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2005. (19:03:48)
Postovi: (39)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zg (tmp)

PostPostano: 23:15 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"]Ne, nažalost, ambiciozni vjekovac je ponovo digao hipoteku na kuću, pa molim studente da što manje prepisuju, jer što više stroj radi, to su veći računi, pa da se ne dogodi da nam vjekovac ostane bez krova nad glavom... a tko će nam onda svirati rock? :roll: :punker: :D[/quote]


E pa kad zahtijevate da svaki zadatak predajemo na posebnom listu papira, morat ćete svaki stavljati u stroj.
Tko se maca laca... :D :D
Ilja (napisa):
Ne, nažalost, ambiciozni vjekovac je ponovo digao hipoteku na kuću, pa molim studente da što manje prepisuju, jer što više stroj radi, to su veći računi, pa da se ne dogodi da nam vjekovac ostane bez krova nad glavom... a tko će nam onda svirati rock? Rolling Eyes Punker Very Happy



E pa kad zahtijevate da svaki zadatak predajemo na posebnom listu papira, morat ćete svaki stavljati u stroj.
Tko se maca laca... Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 23:21 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Al cemo imati vise papira za prodaju! Molim studente da odsad zadace predaju na onim kvalitetnim teskim papirima. Govorim o zadacama iz analize.
Ako se tezina zadace ne poveca, otvorit cu vjekinu sliku u paintbrushu, uzeti brush u svoje ruke i docarati vam vjekovca u duznickom zatvoru pa ce vam svima biti zao.
Al cemo imati vise papira za prodaju! Molim studente da odsad zadace predaju na onim kvalitetnim teskim papirima. Govorim o zadacama iz analize.
Ako se tezina zadace ne poveca, otvorit cu vjekinu sliku u paintbrushu, uzeti brush u svoje ruke i docarati vam vjekovca u duznickom zatvoru pa ce vam svima biti zao.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 23:33 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Prodavat cemo stari papir da ga iskupimo iz duznickog zatvora.

[size=8](sad ti pitaj otkud nam tolko starog papira :P )[/size][/quote]

e Martinab, neces vjerovat, no bas sam neki dan mislio osnovat firmu eksporta starog papira, ak hoces, možeš samnom u biznis, pusti te reprezentacije, ovdje su pare!? :wink: :D

[quote="vani"]E pa kad zahtijevate da svaki zadatak predajemo na posebnom listu papira, morat ćete svaki stavljati u stroj.
Tko se maca laca... [/quote]

pa tko je rekao da cemo mi papire na poligraf, to je glupo, poligraf je za ljude. :twisted:

[quote="točkica"]
Ilja, a da ti probaš malo zasvirati?
[/quote]

Hvala na ponudi, no u osnovnoj sam imo kulju iz glazbenog, pa ono.
Martinab (napisa):
Prodavat cemo stari papir da ga iskupimo iz duznickog zatvora.

(sad ti pitaj otkud nam tolko starog papira Razz )


e Martinab, neces vjerovat, no bas sam neki dan mislio osnovat firmu eksporta starog papira, ak hoces, možeš samnom u biznis, pusti te reprezentacije, ovdje su pare!? Wink Very Happy

vani (napisa):
E pa kad zahtijevate da svaki zadatak predajemo na posebnom listu papira, morat ćete svaki stavljati u stroj.
Tko se maca laca...


pa tko je rekao da cemo mi papire na poligraf, to je glupo, poligraf je za ljude. Twisted Evil

točkica (napisa):

Ilja, a da ti probaš malo zasvirati?


Hvala na ponudi, no u osnovnoj sam imo kulju iz glazbenog, pa ono.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 23:49 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Deal. Javi mi se private messageom da se dogovorimo oko pravnog dijela firme i podjele kesa. Zasad je samo bitno da na vrijeme zadamo dovoljno ogromne zadace da nabavimo dosta sirovine. Prva zadaca, samo 1 zadatak po studentu. Svaka sljedeca, dvaput vise. Zadace dvaput tjedno.
E da, i treba se osigurat da iduce godine opet dobijemo sto vise kolegija na prvoj godini. Da nas ne prebace na neke kolegije na cetvrtoj, s tri studenta i beskonacnodimenzionalnim prostorima, i upropaste nam biznis.
Deal. Javi mi se private messageom da se dogovorimo oko pravnog dijela firme i podjele kesa. Zasad je samo bitno da na vrijeme zadamo dovoljno ogromne zadace da nabavimo dosta sirovine. Prva zadaca, samo 1 zadatak po studentu. Svaka sljedeca, dvaput vise. Zadace dvaput tjedno.
E da, i treba se osigurat da iduce godine opet dobijemo sto vise kolegija na prvoj godini. Da nas ne prebace na neke kolegije na cetvrtoj, s tri studenta i beskonacnodimenzionalnim prostorima, i upropaste nam biznis.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 23:56 pon, 19. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Deal. Javi mi se private messageom da se dogovorimo oko pravnog dijela firme i podjele kesa. Zasad je samo bitno da na vrijeme zadamo dovoljno ogromne zadace da nabavimo dosta sirovine. Prva zadaca, samo 1 zadatak po studentu. Svaka sljedeca, dvaput vise. Zadace dvaput tjedno.
E da, i treba se osigurat da iduce godine opet dobijemo sto vise kolegija na prvoj godini. Da nas ne prebace na neke kolegije na cetvrtoj, s tri studenta i beskonacnodimenzionalnim prostorima, i upropaste nam biznis.[/quote]

odlicno, znao sam ja kuzis biznis, zna cura kaj valja. :wink:
evo sad cu odmah srediti papirologiju, predlazem ti mjesto nadzornika
profesorskog sektora, buduci se isti rapidno siri, mislim da ti je karijera u velikom usponu. no kao sto si i rekla, detalje cemo srediti PM-om.

Pa zamisli da nismo toliko molili da nas se zadrzi na prvoj, propade cijela kompanija. uzas.
Martinab (napisa):
Deal. Javi mi se private messageom da se dogovorimo oko pravnog dijela firme i podjele kesa. Zasad je samo bitno da na vrijeme zadamo dovoljno ogromne zadace da nabavimo dosta sirovine. Prva zadaca, samo 1 zadatak po studentu. Svaka sljedeca, dvaput vise. Zadace dvaput tjedno.
E da, i treba se osigurat da iduce godine opet dobijemo sto vise kolegija na prvoj godini. Da nas ne prebace na neke kolegije na cetvrtoj, s tri studenta i beskonacnodimenzionalnim prostorima, i upropaste nam biznis.


odlicno, znao sam ja kuzis biznis, zna cura kaj valja. Wink
evo sad cu odmah srediti papirologiju, predlazem ti mjesto nadzornika
profesorskog sektora, buduci se isti rapidno siri, mislim da ti je karijera u velikom usponu. no kao sto si i rekla, detalje cemo srediti PM-om.

Pa zamisli da nismo toliko molili da nas se zadrzi na prvoj, propade cijela kompanija. uzas.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 0:01 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"]Ne, nažalost, ambiciozni vjekovac je ponovo digao hipoteku na kuću, pa molim studente da što manje prepisuju, jer što više stroj radi, to su veći računi, pa da se ne dogodi da nam vjekovac ostane bez krova nad glavom...[/quote]
Založio sam i stojadina, baka prodala mačku, deda prodo zubalo, susjed kravu, a rodbina mi cijelu godinu bere grah i prodaje na dolcu, sve zato da bismo skupili sredstva za tu neophodnu aparaturu (poligraf) koja bi trebala učvrstiti povjerenje između mene i mojih studenata. 8)

[quote="Martinab"]i docarati vam vjekovca u duznickom zatvoru pa ce vam svima biti zao.[/quote]
Evo, meni je već sad žao. :shock: :cry:
Ne dajte ljudi da se to dogodi. Nisam bio u zatvoru od svoje 18-e ! :shock:
Ilja (napisa):
Ne, nažalost, ambiciozni vjekovac je ponovo digao hipoteku na kuću, pa molim studente da što manje prepisuju, jer što više stroj radi, to su veći računi, pa da se ne dogodi da nam vjekovac ostane bez krova nad glavom...

Založio sam i stojadina, baka prodala mačku, deda prodo zubalo, susjed kravu, a rodbina mi cijelu godinu bere grah i prodaje na dolcu, sve zato da bismo skupili sredstva za tu neophodnu aparaturu (poligraf) koja bi trebala učvrstiti povjerenje između mene i mojih studenata. Cool

Martinab (napisa):
i docarati vam vjekovca u duznickom zatvoru pa ce vam svima biti zao.

Evo, meni je već sad žao. Shocked Crying or Very sad
Ne dajte ljudi da se to dogodi. Nisam bio u zatvoru od svoje 18-e ! Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 0:06 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"]Založio sam i stojadina, baka prodala mačku, deda prodo zubalo, susjed kravu, a rodbina mi cijelu godinu bere grah i prodaje na dolcu, sve zato da bismo skupili sredstva za tu neophodnu aparaturu (poligraf) koja bi trebala učvrstiti povjerenje između mene i mojih studenata. 8)
[/quote]

E, a za kolko ti baka prodala macku, ja bas sad pokusavam prodat svoju da skupim pare za bor, al ju nitko nece jer je rabljena, a i malo se trza? :shock: uzas.
vjekovac (napisa):
Založio sam i stojadina, baka prodala mačku, deda prodo zubalo, susjed kravu, a rodbina mi cijelu godinu bere grah i prodaje na dolcu, sve zato da bismo skupili sredstva za tu neophodnu aparaturu (poligraf) koja bi trebala učvrstiti povjerenje između mene i mojih studenata. Cool


E, a za kolko ti baka prodala macku, ja bas sad pokusavam prodat svoju da skupim pare za bor, al ju nitko nece jer je rabljena, a i malo se trza? Shocked uzas.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 0:14 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ilja"]E, a za kolko ti baka prodala macku, ja bas sad pokusavam prodat svoju da skupim pare za bor, al ju nitko nece jer je rabljena i malo se trza? :shock: uzas.[/quote]
Za 20 kn, bila je malo rabljena.
A bor ću si ja posjeć od susjeda. Sad kad nema kravu, ne treba mu ni bor.
Ilja (napisa):
E, a za kolko ti baka prodala macku, ja bas sad pokusavam prodat svoju da skupim pare za bor, al ju nitko nece jer je rabljena i malo se trza? Shocked uzas.

Za 20 kn, bila je malo rabljena.
A bor ću si ja posjeć od susjeda. Sad kad nema kravu, ne treba mu ni bor.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 0:23 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vjekovac"][quote="Ilja"]E, a za kolko ti baka prodala macku, ja bas sad pokusavam prodat svoju da skupim pare za bor, al ju nitko nece jer je rabljena i malo se trza? :shock: uzas.[/quote]
Za 20 kn, bila je malo rabljena.
A bor ću si ja posjeć od susjeda. Sad kad nema kravu, ne treba mu ni bor.[/quote]

hm.. imas pravo. ja sam prosle godine zamolio susjeda da mi bude bor, buduci je jako miran, no ove godine su ga zabunom posjekli, pa mi propade ugođaj.
vjekovac (napisa):
Ilja (napisa):
E, a za kolko ti baka prodala macku, ja bas sad pokusavam prodat svoju da skupim pare za bor, al ju nitko nece jer je rabljena i malo se trza? Shocked uzas.

Za 20 kn, bila je malo rabljena.
A bor ću si ja posjeć od susjeda. Sad kad nema kravu, ne treba mu ni bor.


hm.. imas pravo. ja sam prosle godine zamolio susjeda da mi bude bor, buduci je jako miran, no ove godine su ga zabunom posjekli, pa mi propade ugođaj.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 0:26 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel mi može neko reći kada je rok za predat 3 zadaću? pliz
jel mi može neko reći kada je rok za predat 3 zadaću? pliz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 0:28 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]jel mi može neko reći kada je rok za predat 3 zadaću? pliz[/quote]

na prvim vjezbama analize u novom ljetu 2006. :D
mladac (napisa):
jel mi može neko reći kada je rok za predat 3 zadaću? pliz


na prvim vjezbama analize u novom ljetu 2006. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 0:31 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj hvala :P
već me malo trta čopila jer nisam bila u petak pa sam tek sad slučajno vidla zadaći i misla da ću imat cijelu noć posla :shock:
uljepšo si mi večer
karma ++ :wink:
joj hvala Razz
već me malo trta čopila jer nisam bila u petak pa sam tek sad slučajno vidla zadaći i misla da ću imat cijelu noć posla Shocked
uljepšo si mi večer
karma ++ Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 0:56 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj kak si mogla upropastiti onu fantastičnu spiku...:lol:
tebi karma minus, njima plus!
joj kak si mogla upropastiti onu fantastičnu spiku...Laughing
tebi karma minus, njima plus!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 10:24 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je post od mladca najsmjesnjiji u cijeloj prici :)
Mladac, karma ++.
Meni je post od mladca najsmjesnjiji u cijeloj prici Smile
Mladac, karma ++.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:32 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="aska"]receno je da ce prepisivacima ponistiti bodove i iz prethodnih zadaca,al ne vidim da je to napravljeno..?[/quote]

Nije receno, to ste nesto krivo shvatili. Ne mozemo ponovo provjeravati prethodne zadace jer smo ih vratili [size=7](a i nemamo pretjeranu zelju...)[/size]

[quote="Martinab"]Il nam samo posudite Meu i Krcka za jednu zadacu, al studentima ne kazemo koju :D[/quote]

Heh, skupa je to oprema. Ak se Vjeko zbog obicnog poligrafa dao u kredite...

Mladcu definitivno karma++. Specijalno je pohvaljena na cetvrtoj EM-zadaci zato sto [b]nije[/b] prepisala prvi zadatak (a Mein citac misli je detektirao da je bila u napasti).
aska (napisa):
receno je da ce prepisivacima ponistiti bodove i iz prethodnih zadaca,al ne vidim da je to napravljeno..?


Nije receno, to ste nesto krivo shvatili. Ne mozemo ponovo provjeravati prethodne zadace jer smo ih vratili (a i nemamo pretjeranu zelju...)

Martinab (napisa):
Il nam samo posudite Meu i Krcka za jednu zadacu, al studentima ne kazemo koju Very Happy


Heh, skupa je to oprema. Ak se Vjeko zbog obicnog poligrafa dao u kredite...

Mladcu definitivno karma++. Specijalno je pohvaljena na cetvrtoj EM-zadaci zato sto nije prepisala prvi zadatak (a Mein citac misli je detektirao da je bila u napasti).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 16:30 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel vrjednije ak nisi prepisao a bio si u napasti od toga da nisi prepisao i nisi bio u napasti? :D
Jel vrjednije ak nisi prepisao a bio si u napasti od toga da nisi prepisao i nisi bio u napasti? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 16:42 uto, 20. 12. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Please translate. :lol:
Please translate. Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan